Σελίδα 24 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 414202122232425 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 461 έως 480 από 482

Θέμα: Manchester City

  1. #461
    ΧΟ ΧΟ ΧΟ Το avatar του χρήστη 8PYLOS
    Εγγραφή
    01-08-2013

    Μηνύματα
    4.433
    Thanks
    2.202
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.549 φορές σε 1.565 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύλλογος με τεράστια ιστορία και πολύ βαριά φανέλα: Ο πρώτος σκόρερ της στην Πρέμιερ, μέχρι σήμερα, είχε 58 τέρματα...
    Συμβαίνουν αυτά... Κι η Ελλάδα έχει πάρει Πρωτάθλημα Ευρώπης και έχει 3ο σκόρερ τον (βελη)Γκέκα!
    ...ΘΡΥΛΕ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ...

  2. #462
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.256
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από 8PYLOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμβαίνουν αυτά... Κι η Ελλάδα έχει πάρει Πρωτάθλημα Ευρώπης και έχει 3ο σκόρερ τον (βελη)Γκέκα!
    Δεν έχει να λέει: Οι Εθνικές παίζουν κάθε δύο χρόνια και αν πάνε και αν οι παίκτες είναι παρόντες.
    Ειδικά στην Αγγλία και για ομάδες δυναμικής άνω της Μπόλτον, 58 γκολ παίζει να είναι και καριέρα αν όχι αμυντικού, αμυντικού μέσου σίγουρα...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  3. #463
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    καλα πριν μπουν οι αραβες η σιτυ δεν ηταν και καμια ομαδαρα. επιτυχια θεωρουσαν το να μπουν στην οχταδα και να κοψουν κανα ποντο απο την κανονικη μαντσεστερ.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (19-10-14)

  5. #464
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Η Πρέμιερ ξεκίνησε νομίζω στα μέσα της δεκαετίας '80. Εντάξει, η Σίτυ αυτά τα χρόνια δεν είναι και καμία υπερδύναμη γι' αυτό και δεν έχει μεγάλους σκόρερ να επιδείξει. Παλιότερα έχουν φορέσει τη φανέλα της μεγάλα ονόματα.

  6. #465
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    καλα κραταει η ευνοι της διαιτησιας εκει στο μαντσεστερ
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    SKORPIOS7 (22-03-15)

  8. #466
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλιότερα έχουν φορέσει τη φανέλα της μεγάλα ονόματα.
    Γιατί, σερ τύπε, κρύωναν;
    There is a Dude in town

  9. #467
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.256
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Πρέμιερ ξεκίνησε νομίζω στα μέσα της δεκαετίας '80. Εντάξει, η Σίτυ αυτά τα χρόνια δεν είναι και καμία υπερδύναμη γι' αυτό και δεν έχει μεγάλους σκόρερ να επιδείξει. Παλιότερα έχουν φορέσει τη φανέλα της μεγάλα ονόματα.
    Περισσότερο, θέλω να πειράξω κανέναν "οπαδό" της "πραγματικής ομάδας της πόλης"...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  10. #468
    Το avatar του χρήστη SKORPIOS7
    Εγγραφή
    19-03-2007

    Μηνύματα
    2.123
    Thanks
    4.556
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.584 φορές σε 798 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Διαιτησια προκλητικα υπερ της ματζεστερ σιτυ και μετα λεμε για ελλαδα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SKORPIOS7 : 22-03-15 στις 23:26

  11. #469
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Ο Γκουαρδιόλα "τέλειωσε" τον Τουρέ

    Όνομα βαρύ σαν ιστορία αυτό του Γιαγιά Τουρέ, ο Πεπ Γκουαρδιόλα ωστόσο δεν δίστασε να τον αφήσει εκτός ευρωπαϊκής λίστας για τους αγώνες του Champions League.



    Ο Γιαγιά Τουρέ ήταν το επόμενο "θύμα" των εκκαθαρίσεων στη Μάντσεστερ Σίτι. Ο Ιβοριανός δεν έφυγε όπως ο Τζο Χαρτ, έλαβε όμως το μήνυμα πως δεν υπολογίζεται από τον νέο προπονητή των "πολιτών".

    Ο αποκλεισμός από την ευρωπαϊκή λίστα της αγγλικής ομάδας για τους αγώνες του Champions League ήταν το τελειωτικό χτύπημα στον Τουρέ.

    Αντίθετα ο Βενσάν Κομπανί, παρότι τραυματίας, δηλώθηκε κανονικά. Εξέλιξη που διέλυσε τις όποιες αμφιβολίες.


    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]


    Γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα...!

  12. #470
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Νίκησε 4-0 την Μπόρνμουθ και έκανε το 5χ5.Τρομερή βελτίωση και πιστεύω όσο περνάει ο καιρός θα γίνεται καλύτερη. Σε μια εβδομάδα καθάρισε Μανγιου-Γκλανμπαχ και Μπόρνμουθ με 10 γκολ στο σύνολο.

  13. #471
    Το avatar του χρήστη thelastbaron
    Εγγραφή
    01-10-2014

    Μηνύματα
    4.081
    Thanks
    1.182
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.422 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Δεν κρύβω ότι μου φαίνεται τρομακτικό αυτό που χτίζει ο Γκουαρντιολα στη Σιτυ. Με λίγες προσθήκες, κυρίως στην άμυνα, ίσως φτιάξουν μια ομάδα που θα κυριαρχήσει για χρόνια.

    Sent from mTalk

  14. #472
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Αν ο γκουαρντιολα καταφερει να παρει πρωταθλημα και εδω θα τον παραδεχτω ως κορυφαιο προπονητη. Η αληθεια ειναι πως δεν τον ειχα σε τρομερη εκτιμηση. Πιστευα πως ηταν ενας εξαιρετικος διαχειριστης και "ψυχολογος", οπου απλα μπορουσε να εχει τους παιχτες ευχαριστημενους και τους αφηνει να παιζουν τη μπαλα τους. Πιστευα πως στην μπαρτσα βρηκε "μαγειρεμενο φαγητο" και απλα το σερβιρε. Πιστευα πως στην μπαγερν πηρε μια ομαδα κλασεις ανωτερη απο τους αντιπαλους της και απλα επαιρνε το πρωταθλημα απο κεκτημενη ταχυτητα. Μαλλον δεν ειναι ετσι.

    Το πρωτο πραγμα που εκανε στη μπαρτσελονα ηταν να διωξει τον ροναλντινιο, το δευτερο να διωξει τον ετο γιατι δεν αποδεχοντουσαν το ρολο τους στην ομαδα. Μετα εδιωξε και τον ιμπρα γιατι απλα δεν του εκανε. Στη μπαγερν πηρε μια ομαδα που εκανε επαγγελματικες νικες και την εκανε μηχανη θεαματος. Στη σιτυ αφησε στον παγο τον τουρε και τον χαρτ.

    Δεν ειναι ομως το αποτελεσμα που μου αρεσει σε αυτον τον τυπο, ειναι ο τροπος που φτανει σε αυτο. Με επιθετικο ποδοσφαιρο, με ποδοσφαιρο κυριαρχιας, με θεαμα, με παιχτες απο τους οποιος ζηταει να μενουν πιστοι στο συστημα, αλλα εχουν και το ελευθερο για καποια ατομικη ενεργεια, χωρις το συστημα του να επηρεαζεται απο σκοπιμοτητες. Με επιτυχιες απο ομαδες αυτου του στυλ, το ποδοσφαιρο θα γινει καλυτερο και θεαματικοτερο, μακαρι να τα καταφερει, αν και τη σιτυ την απεχθανομαι.

  15. #473
    Walk on Through The Rain Το avatar του χρήστη ynwa96
    Εγγραφή
    22-05-2014

    Περιοχή
    Anfield
    Μηνύματα
    1.752
    Thanks
    387
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 711 φορές σε 464 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Moνο σε εμενα δεν μου αρεσε η Μπαγιερν του Κουαρντιολα; Αν και απο ξενα σαιτ που χαζευα, οι οπαδοι της Μπαγιερν δεν τον πολυ γουσταραν.

    Respect που οι 3 ομαδες που εχει κοουτσαρει ειναι τοσο μεγαλες, αλλα ειδικα στο παραδειγμα της Μπαρτσελονα, βλεπεις οτι τετοιες ομαδες μπορουν και παιζουν απο μονες τους οταν εχουν τετοιους παικτες. Ο Λουις Ενρικε δεν ειναι και κανενα mastermind της προπονητικης, αλλα πρωταθλημα εχει παρει, οπως και Ch.L

    Iσως γιαυτο εχω σε μεγαλυτερη εκτιμηση τον Μουρινιο, που παρολο που τον απεχθανομαι οσο δεν παει, εχει παρει Ch.L με Πορτο και Ιντερ ομαδες που δεν τις βαζεις στο ιδιο επιπεδο με Μπαγιερν η Μπαρτσελονα. (Οχι οτι δεν ειχαν παικταραδες, ειδικα η Ιντερ, αλλα δεν ηταν στο ιδιο επιπεδο με Μπαρτσελονα)

    Παιζει ωραιο ποδοσφαιρο ο Πεπ, αλλα πιστευω οτι ο οποιοσδηποτε μπορει να παιξει μπαλα και να κατακτησει τιτλους σε τετοιες ομαδες. Η μονη εξαιρεση ειναι η Ρεαλ, που χρειαζεται προπονητη με @@. Ο Ζινταν δεν ειναι σε καμια περιπτωση καλυτερος προπονητης σε σχεση με τον Μπενιτες, αλλα ο Ζινταν ειναι ο Ζινταν.








    Και για να μην πειτε οτι τα βλεπω ολα με κοκκινα γυαλια, τρεφω μια σχετικη συμπαθεια στην Σιτι, οπως και στην Μπαγιερν.
    Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor.

    - Bill Shankly

  16. #474
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.612
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.593 φορές σε 3.518 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ynwa96 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Moνο σε εμενα δεν μου αρεσε η Μπαγιερν του Κουαρντιολα; Αν και απο ξενα σαιτ που χαζευα, οι οπαδοι της Μπαγιερν δεν τον πολυ γουσταραν.

    Respect που οι 3 ομαδες που εχει κοουτσαρει ειναι τοσο μεγαλες, αλλα ειδικα στο παραδειγμα της Μπαρτσελονα, βλεπεις οτι τετοιες ομαδες μπορουν και παιζουν απο μονες τους οταν εχουν τετοιους παικτες. Ο Λουις Ενρικε δεν ειναι και κανενα mastermind της προπονητικης, αλλα πρωταθλημα εχει παρει, οπως και Ch.L

    Iσως γιαυτο εχω σε μεγαλυτερη εκτιμηση τον Μουρινιο, που παρολο που τον απεχθανομαι οσο δεν παει, εχει παρει Ch.L με Πορτο και Ιντερ ομαδες που δεν τις βαζεις στο ιδιο επιπεδο με Μπαγιερν η Μπαρτσελονα. (Οχι οτι δεν ειχαν παικταραδες, ειδικα η Ιντερ, αλλα δεν ηταν στο ιδιο επιπεδο με Μπαρτσελονα)

    Παιζει ωραιο ποδοσφαιρο ο Πεπ, αλλα πιστευω οτι ο οποιοσδηποτε μπορει να παιξει μπαλα και να κατακτησει τιτλους σε τετοιες ομαδες. Η μονη εξαιρεση ειναι η Ρεαλ, που χρειαζεται προπονητη με @@. Ο Ζινταν δεν ειναι σε καμια περιπτωση καλυτερος προπονητης σε σχεση με τον Μπενιτες, αλλα ο Ζινταν ειναι ο Ζινταν.








    Και για να μην πειτε οτι τα βλεπω ολα με κοκκινα γυαλια, τρεφω μια σχετικη συμπαθεια στην Σιτι, οπως και στην Μπαγιερν.
    Φίλε εγώ διαφωνώ κάθετα μαζί σου. Συμφωνώ ότι ο Μουρίνιο είναι τερατιος προπονητής. Αλλά ο γκουαρντιολα για μένα είναι καλύτερος. Καταρχήν πάντα ο γκουαρντιολα έκανε πλάκα στις ομάδες του Μουρίνιο. Από εκεί και πέρα πρέπει να τελειώσει το παραμύθι πως είχε παιχταράδες στη Μπάρτσα και για αυτό τα πήρε όλα.

    Πραγματικά μου ειναι θανάσιμα μισητή η Μπαρτσα. Το ίδιο και ο Μέσι (δεν θα στεναχωρήσω αν του κόψει κάποιος την μπαλα) ως εκ τούτου μισώ και τον Γκουαρντιολα που έκανε την Μπαρτσελόνα να θεωρείται η καλύτερη ομάδα όλων των εποχών και τον Μέσι να συγκρίνεται (αν είναι δυνατον) με Πελέ και Μαραντόνα και να θεωρείται δεδομένα καλύτερος (γελάνε και οι πετρες) από ζινταν και ροναλντο (το φαινομενο). Όμως δεν μπορώ παρά να παραδεχτώ ότι είναι η μοναδική ομάδα που έχω δει και οταν έπιανε απόδοση δεν παιζόταν. Η μοναδική ομάδα που είχε τελειοποιήσει το παιχνίδι της και το έκανε τόσο καλά που καταντουσε αφόρητα βαρετό το να την παρακολουθήσω. Αυτο είναι δεδομένα ΕΡΓΟ ΓΚΟΥΑΡΝΤΙΟΛΑ. Δεν κέρδισε απλά ch l και πρωτάθλημα. Κατέκτησε το ποδόσφαιρο. Καμία σχέση με τις (πολύ καλές κατά τα αλλα) ομάδες μετά από αυτόν.

    Και μετά πήγε στην Μπάγερν. Την έκανε μηχανή των γκολ. Αυτό που του ζήτησαν να κάνει το έκανε. Δεν την έκανε Μπαρτσελόνα. Την έκανε όμως Μπάγερν. Γερμανική μηχανή. Φόβο και τρόμο ακόμη και για την Μπάγερν. Έδειξε ότι έχει ποδοσφαιρική σοφία και ιδέες καινοτόμες. Εγώ πλέον περιμένω τα πάντα από την σιτυ. Αντίθετα από την μανγιου περιμένω απλά μια ομάδα σφιχτή, να τρέχει τις μικρομεσαίες ομαδες, να κυνηγάει τις μεγαλες

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  17. #475
    Walk on Through The Rain Το avatar του χρήστη ynwa96
    Εγγραφή
    22-05-2014

    Περιοχή
    Anfield
    Μηνύματα
    1.752
    Thanks
    387
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 711 φορές σε 464 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    To θεμα ειναι οτι η Μπαγιερν επαιρνε ουτως η αλλως το πρωταθλημα, με εξαιρεση αυτα που εχασε απο τον Κλοππ. Αλλα και παλι, ηταν ενα μικρο break. Αρα απο πρωταθληματα, δεν αλλαξε και κατι το ιδιαιτερο, και Ch.L δεν καταφερε να φτασει σε τελικο, που κατα την γνωμη μου, αμα ημουν οπαδος της Μπαγιερν, αυτο θα περιμενα απο τον Πεπ. Παικτες δεν δημιουργησε, αν δεις τον τελικο του Ch.L που το σηκωσε ο Χαινκες κοντρα στην Dortmund, oι 8 απο τους 11, ειναι βασικοι και τωρα. Α, και αδειασε την μιση Ντορτμουντ.

    Προφανως δεν λεω οτι ο Κουαρντιολα ειναι Αλεφαντος με λεφτα, αλλα επιμενω στην αποψη μου, οτι οι περισσοτεροι προπονητες να πανε σε μεγαλη ομαδα με απεριοριστο budget, θα κανουν καποιο εργο. Η Barcelona ειναι μια ειδικη περιπτωση, που θα κανουμε καιρο να ξαναδουμε. Ηταν εξαιρετικες οι συγκυριες πιστευω.
    Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor.

    - Bill Shankly

  18. #476
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ynwa96 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Moνο σε εμενα δεν μου αρεσε η Μπαγιερν του Κουαρντιολα; Αν και απο ξενα σαιτ που χαζευα, οι οπαδοι της Μπαγιερν δεν τον πολυ γουσταραν.

    Respect που οι 3 ομαδες που εχει κοουτσαρει ειναι τοσο μεγαλες, αλλα ειδικα στο παραδειγμα της Μπαρτσελονα, βλεπεις οτι τετοιες ομαδες μπορουν και παιζουν απο μονες τους οταν εχουν τετοιους παικτες. Ο Λουις Ενρικε δεν ειναι και κανενα mastermind της προπονητικης, αλλα πρωταθλημα εχει παρει, οπως και Ch.L

    Iσως γιαυτο εχω σε μεγαλυτερη εκτιμηση τον Μουρινιο, που παρολο που τον απεχθανομαι οσο δεν παει, εχει παρει Ch.L με Πορτο και Ιντερ ομαδες που δεν τις βαζεις στο ιδιο επιπεδο με Μπαγιερν η Μπαρτσελονα. (Οχι οτι δεν ειχαν παικταραδες, ειδικα η Ιντερ, αλλα δεν ηταν στο ιδιο επιπεδο με Μπαρτσελονα)

    Παιζει ωραιο ποδοσφαιρο ο Πεπ, αλλα πιστευω οτι ο οποιοσδηποτε μπορει να παιξει μπαλα και να κατακτησει τιτλους σε τετοιες ομαδες. Η μονη εξαιρεση ειναι η Ρεαλ, που χρειαζεται προπονητη με @@. Ο Ζινταν δεν ειναι σε καμια περιπτωση καλυτερος προπονητης σε σχεση με τον Μπενιτες, αλλα ο Ζινταν ειναι ο Ζινταν.








    Και για να μην πειτε οτι τα βλεπω ολα με κοκκινα γυαλια, τρεφω μια σχετικη συμπαθεια στην Σιτι, οπως και στην Μπαγιερν.
    Η ποδοσφαιρική φιλοσοφία που πέρασε ο γκουαρδιολα στη Μπαρσελονα και το ποδόσφαιρο που έπαιξε ήταν καθαρά δικο του επίτευγμα. Μιλάμε για το καλύτερο ποδόσφαιρο που έχουμε δεί. Το οτι είναι η ποιό επιτυχημένη ομάδα την τελευταία δεκαετία οφείλεται σε μεγάλο βαθμό στον ίδιο, κι όσοι ακολούθησαν τα χνάρια του(Βιλανόβα-Ενρικε) πέτυχαν. Αυτό δεν έχει να κάνει με την ποιότητα των παικτών, κι αποδείχθηκε όταν ανέλαβε την ομάδα ο Τατα Μαρτινεθ που έφυγε νύχτα.

    Στη Μπαγερν, ο Πεπ, δεν μπορούσε να δώσει περισσότερα καθώς όταν πήγε είχε ήδη κατακτήσει τα πάντα παίζοντας καλό ποδόσφαιρο με τον Χάινκες , παρόλαυτά τους έμαθε να μην τρέχουν σαν γιούργια πανω κάτω χωρίς λόγο και τους πέρασε μια αλλη τακτική.

    Ο άνθρωπος είναι μεγάλος προπονητής κι αυτό φαίνεται απο τις ιδέες του αλλά και την εξέλιξη του. Πήγε στη Σίτι,ξεκαθάρισε το ρόστερ όπως ήθελε εκείνος και δουλεύει με το υπάρχον υλικό το οποίο είναι εξαιρετικό κι όταν το δέσει θα κάνει 2-3 δυνατές προσθήκες που θα αλλάξει τα δεδομένα και στην Ευρώπη.

  19. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Reds για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (19-09-16), thelastbaron (19-09-16)

  20. #477
    Walk on Through The Rain Το avatar του χρήστη ynwa96
    Εγγραφή
    22-05-2014

    Περιοχή
    Anfield
    Μηνύματα
    1.752
    Thanks
    387
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 711 φορές σε 464 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Eυχομαι να μην αλλαξει τα δεδομενα της Ευρωπης ο μετροσεξουαλ χιπστερ. Δεν μου αρεσε ποτε το πως επαιζαν οι ομαδες του, και οτι και να μου πουν, δεν θα δεχτω ποτε οτι η Μπαρτσελονα εχει παιξει το πιο ωραιο ποδοσφαιρο. (Μαλλον εγω ειμαι ο χιπστερ ) Toν Κουαρντιολα τον εβλεπα παντα σαν τον σπασικλα της ταξης, που παντα εγραφε παραπανω απο οτι επρεπε στα διαγωνισματα, με αποτελεσμα να χαντακωνει τους υπολοιπους. που τα εγραφαν ολα πιο απλα.



    Ας το γυρισω στο οπαδικο.

    ΜΟΝΟ ΚΛΟΠΠ ΡΕ. Εκανε παικτες τον Λοβρεν και τον Λαλλανα.
    Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor.

    - Bill Shankly

  21. #478
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Αρεσει, δεν αρεσει, ο Πεπ δίδαξε ολόκληρη φιλοσοφία δίκη του. Αυτο λίγοι ανθρωποι το έχουν κανει στο ποδόσφαιρο.

    Εμεις οι οπαδοί της Γιουνάιτεντ τον θέλαμε σαν τρελοί. Μάλιστα ειχε πει οτι θα ερθει μετα την Μπάγερν, αλλα τελικα κατέληξε λιγο παραδίπλα.... Κατι που ίσως να αλλάξει ολόκληρη την ιστορια.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (19-09-16)

  23. #479
    Walk on Through The Rain Το avatar του χρήστη ynwa96
    Εγγραφή
    22-05-2014

    Περιοχή
    Anfield
    Μηνύματα
    1.752
    Thanks
    387
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 711 φορές σε 464 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    H αληθεια ειναι οτι ο Πεπ ταιριαζε πολυ περισσοτερο στην United απο οτι ο Μουρινιο. Μαλλον καλυτερα που πηγε στους διπλα, γιατι δεν θελω αλλη κυριαρχια της United, φτανει :P
    Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor.

    - Bill Shankly

  24. #480
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.612
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.593 φορές σε 3.518 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Manchester City

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ynwa96 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eυχομαι να μην αλλαξει τα δεδομενα της Ευρωπης ο μετροσεξουαλ χιπστερ. Δεν μου αρεσε ποτε το πως επαιζαν οι ομαδες του, και οτι και να μου πουν, δεν θα δεχτω ποτε οτι η Μπαρτσελονα εχει παιξει το πιο ωραιο ποδοσφαιρο. (Μαλλον εγω ειμαι ο χιπστερ ) Toν Κουαρντιολα τον εβλεπα παντα σαν τον σπασικλα της ταξης, που παντα εγραφε παραπανω απο οτι επρεπε στα διαγωνισματα, με αποτελεσμα να χαντακωνει τους υπολοιπους. που τα εγραφαν ολα πιο απλα.



    Ας το γυρισω στο οπαδικο.

    ΜΟΝΟ ΚΛΟΠΠ ΡΕ. Εκανε παικτες τον Λοβρεν και τον Λαλλανα.
    Ούτε εμένα μου άρεσε η Μπαρτσελόνα του. (0 σουτ εκτός περιοχής σε ολόκληρα πρωταθλήματα) αλλά αντικειμενικά την Μπάγερν την έκανε εντυπωσιακά θεαματική. Αυτον τον κλοπ και τον Βαλβέρδε τους έχω πολύ ψηλά...

    Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σελίδα 24 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 414202122232425 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας