Σελίδα 28 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 81824252627282930313238 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 541 έως 560 από 894

Θέμα: Super League 2019 - 2020

  1. #541
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά, ούτε εγώ νομίζω θα μας δώσουν τους βαθμούς με την Ξάνθη. Η λογική μου λέει αν η Ξάνθη αποβληθεί από το πρωτάθλημα, θα πάει αναδρομικά από Σεπτέμβρη. άρα τα παιχνίδια της είναι ως μη γενόμενα, άρα χάνουν όλοι πιθανόν βαθμούς με αυτήν.
    Οπότε μπορεί να μην παίρνουμε τους δύο βαθμούς πίσω, αλλά χάνει τους 6 ο παοκ μαζί της οπότε είναι μια η άλλη.

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Καλα ετσι ειναι σαν να τους πηραμε, το ιδιο μου κανει. Μακαρι ρε παιδια, τι να πω;
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (03-02-20)

  3. #542
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.494
    Thanks
    10.320
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.964 φορές σε 5.309 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Ουτε κατα διανοια...

  4. #543
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρωτοδικα. Στην εφεσεων της Σαββιδο-επο θα γινει -5.
    -10 ακόμα και μετά από 10 εφέσεις λέμε...
    There is a Dude in town

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (04-02-20)

  6. #544
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.694
    Thanks
    23.831
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.463 φορές σε 10.826 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    -10 ακόμα και μετά από 10 εφέσεις λέμε...
    Μακάρι, αλλά φοβάμαι μην πάρουν +10 για αποζημίωση για ψυχική οδύνη με τόση αδικία που έχουν βιώσει στο πετσί τους φέτος.
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  7. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον drizzt για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (04-02-20), flessanto (04-02-20), The Dude (04-02-20)

  8. #545
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Εχουμε δει και πιο περίεργα τις τελευταίες μέρες, τύπε. Μερεμέτι θα ήταν αυτό...
    There is a Dude in town

  9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (04-02-20)

  10. #546
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    +2 στον παοκ για λογους εθνικους λογους.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (04-02-20)

  12. #547

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.900
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    -10 ακόμα και μετά από 10 εφέσεις λέμε...
    Λαθος. Υποβιβασμος και μετα απο 10 εφεσεις! Κανεις δεν πρεπει να παιρνει ως δεδομενο οτι σωθηκαν.
    Αν θελω να δω τον βαζελο στην γ' εθνικη μια φορα, τον Παοκ θελω 3.

  13. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον chainsaw για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (04-02-20), flessanto (04-02-20), The Dude (04-02-20), Vass (07-02-20)

  14. #548
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λαθος. Υποβιβασμος και μετα απο 10 εφεσεις! Κανεις δεν πρεπει να παιρνει ως δεδομενο οτι σωθηκαν.
    Αν θελω να δω τον βαζελο στην γ' εθνικη μια φορα, τον Παοκ θελω 3.
    Καλοπρογραμματισμένος ο τύπος...
    There is a Dude in town

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (04-02-20)

  16. #549
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

    πάλι σε απολογία ο ολυμπιακός για το φιλαθλο που φορεσε τη μασκα σαββιδη. Αναρωτιεμαι αναρωτιεμαι αν θα βρουν και κατι για τον παοκ για λογους κοινωνικης συνοχης.

  17. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Rena για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (05-02-20), flessanto (04-02-20)

  18. #550
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.494
    Thanks
    10.320
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.964 φορές σε 5.309 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Προστιματακι. Ψιλα πραγματα.

  19. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (04-02-20)

  20. #551
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Ο παοκ για τον ιδιο λογο (μπουκα του Σαββιδη με οπλο), ειχε φαει μηδενισμο και -2 απο το επομενο πρωταθλημα.

    Η ευνοια του Ολυμπιαου πρεπει να σταματησει.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  21. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (05-02-20), flessanto (06-02-20), Rena (05-02-20), sabar77 (05-02-20)

  22. #552
    .
    Εγγραφή
    11-03-2007

    Μηνύματα
    10.780
    Thanks
    3.519
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.050 φορές σε 2.860 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Γεραπετρίτης: "Αφαίρεση βαθμών σε κάθε ματς σε περίπτωση πολυιδιοκτησίας, άρα υποβιβασμός"

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Airness για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (05-02-20), flessanto (06-02-20)

  24. #553
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Στα καναλια: παράγκα & όραμα, κακό, φωνές, τηλεοπτικες δίκες, λάσπη, πρωτοσελιδα, δηλωσεις.

    Στα δικαστηρια: δεν ξερω, μου ειπαν, ακουσα τον ετσι που ακουσε τον αλλο που του ειχε πει ο τριτος ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ να εγινε κατι, δεν βλεπω ποδοσφαιρο, δεν βλεπω αγωνες, δεν βλεπω γενικως, χριστιανοι ελεηστε.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  25. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (05-02-20), flessanto (06-02-20), giovanni#10 (05-02-20)

  26. #554
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.853
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.618 φορές σε 17.679 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Έρχεται καπάκια και η υπόθεση του noor 1 μόλις τελειώσει η υπόθεση της Novartis στην εξεταστική, όπου ακούστηκε ότι ο Γιαννούσης (ο μόνος επιζών και ο μόνος που κρατήσαν για να καταθέσει) μάλλον πιεζόταν από τον Παπαγγελόπουλο...


    Να προσθέσουμε, πάνω στο ρόλο του μάρτυρα, ότι πρέπει τουλάχιστον να έχει ένα γεγονός συγκεκριμένο τουλάχιστον καταγεγραμμένο στην ειδησιογραφία, σαν στοιχείο, που να οδηγεί στην εμπλοκή ενός κατηγορουμένου στην υπόθεση. Εδώ, δεν έχουμε ούτε συγκεκριμένο γεγονός.
    Μόνο ο κύριος Σάββας, της ΕΠΟ, μας κατέθεσε ότι δεχόταν πιέσεις από μία ομάδα τριών ατόμων, (εκ των οποίων οι δύο δεν πίεζαν και τόσο και οι τρεις ήταν έντιμα πρόσωπα - τα έκανε πρόβα και σε δικηγορικό γραφείο όλα αυτά), τα τελευταία 30 χρόνια... Από το 1989, δηλαδή, ή το 1990...

    Ακολουθεί και η κατάθεση - σταθμός στα Ελληνικά χρονικά, αυτούσια...

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    Ο Γιάννης Αλαφούζος κατέθεσε το πρωί της Τετάρτης στην περιβόητη δίκη των «28». Ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού ρωτήθηκε επίμονα για τις καταγγελίες που είχε κάνει τα προηγούμενα χρόνια, τις οποίες δεν μπόρεσε να στηρίξει στο ακροατήριο μιλώντας για «ενδείξεις» και για προσωπικές εντυπώσεις. Χαρακτηριστική η ατάκα του κυρίου Αλαφούζου «κάτι γινόταν αλλά δεν μπορώ να το αποδείξω», αλλά και η δήλωσή του πως ο Ολυμπιακός είναι σε δυσμένεια…Διαβάστε αναλυτικά την κατάθεση του Γιάννη Αλαφούζου:
    Για τον τελικό Αστέρας-Ολυμπιακός:
    «Δε νομίζω ότι γνωρίζω τον Γιάχο, μπορεί να τον είχα δει στο γήπεδο. Ήταν ένας από τους διαιτητές που σφύριζαν πολλά παιχνίδια, οι διαιτητές που ευνοούσαν τον Ολυμπιακό σφύριζαν πολλά παιχνίδια και γινόντουσαν διεθνείς. Αυτή την εντύπωση έχω. Μία, δύο περιπτώσεις ήταν ακραίες. Θεωρούσα ότι ορισμένες ενέργειες ήταν εσκεμμένες, αλλά σαν μάρτυρας δεν μπορώ να το πω.
    Εκτός από το είδα κάτι που το θεώρησα υπερβολικό από την τηλεόραση, δεν έχω δυνατότητα να σας πω κάτι άλλο. Αυτή ήταν μια ακρότατη περίπτωση, πρωτοφανής και γιΆ αυτό τη θυμάμαι… Είμαι σίγουρος ότι κάτι γινόταν στο βασίλειο της Δανιμαρκίας αλλά δεν μπορούσα να το αποδείξω γιΆ αυτό έκανα και τις καταγγελίες. Όσοι έκαναν αποκαλύψεις, κινδυνεύουν, διώκονται, ταλαιπωρούνται και διώκονται, χωρίς να συμβαίνει τίποτα.
    Τα 10 χρόνια πριν από την καθιέρωση Κόκκαλη στον Ολυμπιακό, είχε 4 ο Ολυμπιακός, 3 ο Παναθηναϊκός, ο ΠΑΟΚ, η ΑΕΚ, η Λάρισα. Υπήρχε πλουραλισμός, μετά από αυτό όμως, οι στατιστικές αλλάζουν τελείως. Αν δείτε ιστορία μετά από το 93 και πριν από μερικά χρόνια, υπήρχε μια συγκεκριμένη πορεία.
    Ο Ολυμπιακός έχει φτάσει στο σημείο να έχει δυσμένεια ή δεν είχε την μεταχείριση που είχε τα προηγούμενα χρόνια. Το όνομα του Καλογερόπουλου μας προκαλούσε τρόμο, του Μάνταλου φόβο»
    Για το Βέροια – Ολυμπιακός:
    «Διάβασα πολλά πράγματα, ούτε τον είδα, ούτε θυμάμαι κάτι. Ο Μάνταλος μου προκαλεί έντονα αρνητικά συναισθήματα, δεν θυμάμαι κάποιον διαιτητή να έχει ευνοήσει τον Παναθηναϊκό. Ο κ. Κωσταντινέας δεν έχω ιδία αντίληψη για τα όσα είχαν γίνει. Δεν είχα ποτέ ανακατευτεί στα εσωτερικά του ποδοσφαίρου σε επίπεδο ΕΠΟ. Μου φέρθηκαν με ευγένεια όποτε πήγα, και ο κ. Σαρρής ευγενέστατος αλλά δεν είχα ποτέ προσβάσεις και επαφές.
    Ο Γκαγκάτσης έχει αδικήσει τον ΠΑΟ σε σημείο απίστευτο. Ο Γραμμένος είχε και έχει απΆ ότι ξέρω καλό όνομα, πολύ σοβαρός δικηγόρος. Αν είναι σε θέση ο πρόεδρος της ΕΠΟ να ελέγξει αυτό το τέρας που λέγεται ελληνικό ποδόσφαιρο είναι άλλο θέμα. Δεν θυμάμαι κάτι συγκεκριμένο για Βασάρα. Δεν έχω ιδία αντίληψη ότι είχε κάνει κάτι»
    Για Χριστόφορο Ζωγράφο:
    «Είχε δεχθεί μια επίθεση, μου είχε κάνει εντύπωση αυτό το επεισόδιο. Δεν είχε διαιτητεύσει αγώνα του Παναθηναϊκού και γιΆ αυτό δεν θυμάμαι. Το να επισκεφτεί κάποιος έναν στο νοσοκομείο, ο Μαρινάκης μπορούσε να το κάνει για να έχει καλές σχέσεις σε μελλοντικά παιχνίδια, φήμες και πληροφορίες υπάρχουν πάρα πολλές, αποδείξεις όμως…
    Όταν πριν από δύο χρόνια άλλαξαν οι καταστάσεις, αποφάσισα να φύγω γιατί είχαμε κάνει αποκαλύψεις, οι αρχές δεν ήταν σε θέση να διαλευκάνουν κι εγώ πως θα αντιμετωπίζω τον κάθε άνθρωπο που με αθέμιτα μέσα θα αποφασίζει να ελέγχει το ποδόσφαιρο.
    Στο ποδόσφαιρο υπάρχουν ενδείξεις αλλά πολύ δύσκολα υπάρχουν αποδείξεις. ΓιΆ αυτό το λόγο υπάρχουν τιμωρίες μόνο με ενδείξεις.

    Φέτος με ξένους διαιτητές και VAR το ποδόσφαιρο έχει αλλάξει. Ο Παναθηναϊκός είχε δυσμενή αντιμετώπιση από διαιτησία και όταν ο Ολυμπιακός υπήρχαν ενδείξεις ότι ήταν σε δυσμένεια. Είμαι σίγουρος ότι υπάρχει διαφθορά στο ποδόσφαιρο, δεν μπορώ να προσδιορίσω από πού ξεκινάει όμως… Δεν μπορούμε να κάνουμε έρευνα σαν πολίτες και να πούμε ποιος είναι ο δράστης».
    Για τον Σταμάτη Βελλή:
    Ήξερα τον τότε ιδιοκτήτη του Απόλλωνα, νομίζω ότι ήταν έντιμος άνθρωπος. Δεν εντάχθηκε σε κάποιο στρατόπεδο και υπέστη απίστευτη ταλαιπωρία, υποβιβάστηκε και εγκατέλειψε το ποδόσφαιρο.
    Για την Ξάνθη:
    «Μία ομάδα που έχει πολλούς δανεικούς επιτρέπεται αλλά επηρεάζει τη σχέση της με την ομάδα που εξαρτάται, δεν είχα ποτέ στοιχεία ότι ο Ολυμπιακός είχε εξαγοράσει ομάδα. Η Ξάνθη έβλεπα ότι είχε ευνοϊκή μεταχείριση από τον Ολυμπιακό, όπως το έβλεπα εγώ, τώρα η Ξάνθη κατηγορείται ότι εξαγοράστηκε από ΠΑΟΚ. Δεν είχα κανένα στοιχείο ότι είχε εξαγοραστεί άμεσα ή έμμεσα από Ολυμπιακό ή κάποιον άλλο»
    Εισαγγελέας: Στα υπομνήματα κάνετε παρατηρήσεις αλλά τώρα λέτε ότι δεν θυμάστε, ότι είναι μόνο ενδείξεις;
    Αλαφούζος: Κάναμε συγκεκριμένες καταγγελίες που θέλαμε να ερευνηθούν. Έχω απογοητευτεί από τη δυνατότητα ελληνικής Πολιτείας να ελέγξει το ποδόσφαιρο.
    Εισαγγελέας: Έχει αλλάξει κάτι σε σχέση με τότε;
    Αλαφούζος: Ναι, τα ίδια πράγματα έχουν συμβεί και εις βάρος Ολυμπιακού από άλλη ομάδα. Έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά. Η Πολιτεία αδυνατεί να ελέγξει το ποδόσφαιρο, δεν φταίμε εμείς, οι παράγοντες εννοώ. Αυτή τη στιγμή δεν θυμάμαι τίποτα, αν μου τα θυμίσετε θα σας τα πω. Υπήρχε μια συνολική τεράστια δυσλειτουργία εις βάρος του ποδοσφαίρου.
    Ένα από τα μεγάλα προβλήματα ήταν ότι δεν κοινοποιούνται οι διαδικασίες βαθμολογήσεις διαιτητών, δεν έχω ιδέα τι βαθμούς τους βάζουν. Είναι μυστικό, ακούγονται φήμες και εκτιμάμε βαθμολογία από μέγεθος της ποινής. Έχω ακούσει για πολλές διαιτησίες με καλές βαθμολογίες αν και οι διαιτησίες ήταν κακές.
    Ούτε ειδικός, ούτε επαγγελματίας του ποδοσφαίρου είμαι.
    Δεν γνωρίζω αν ο Αστέρας Τρίπολης έχει κατηγορηθεί στο παρελθόν, δεν ξέρω, ξέρω ότι ο Μποροβήλος ήταν διαιτητής σε έναν αγώνα Ολυμπιακού – Παναθηναϊκού. Τώρα αν έφτασε σε σημείο να διωχθεί δεν το θυμάμαι, δεν θα το απέκλεια. Είδα το αποτέλεσμα του δόλου, αν είχα στοιχεία για το δόλο θα τα είχα καταθέσει.
    Εισαγγελέας: Πως χαρακτηρίζετε τις ενέργειες τους αμελείς;
    Αλαφούζος: Όταν εκφράζει από μια συνολική εικόνα που είχα, εκφράζει μια άποψη. Αποδείξεις δεν είχα, ενδείξεις είχα. Ο δόλος ήταν μια από τις πιθανές εξηγήσεις. Δεν ξέρω καθόλου τι γίνεται μέσα στην ΕΠΟ. Νομίζω ότι δεν ασχολείται με έλεγχο ή ΕΠΟ. Δεν ξέρω αν υπάρχουν ελεγκτικοί μηχανισμοί, νομίζω ότι δεν υπάρχουν. Τώρα αν το κάνει από δόλο ή έλλειψη ικανότητας, δεν μπορώ να σας το απαντήσω.
    Για κατάθεση του Τάκη Φύσσα για το Ολυμπιακός – Ατρόμητος:
    Θυμάμαι την περίπτωση. Είχα πάει να κάνω μια κατάθεση και είχα αναφερθεί και του είπα ότι ο Τάκης Φύσσας άκουσε αυτά τα πράγματα, δεν έκανα εγώ την καταγγελία και κατέθεσε ο Φύσσας απευθείας. Δεν θυμάμαι ποιοι παίκτες ήταν αυτοί, προφανώς σημαντικοί. Δεν ξέρω αν έπαιξαν κατά τη διάρκεια του αγώνα, έχει περάσει πολύς χρόνος, θυμάμαι τον απόηχο αυτής της υπόθεσης, όχι τις λεπτομέρειες. Δεν θυμάμαι τους παίκτες, αν με ρωτήσετε ποιοι παίκτες έπαιζαν, δεν θυμάμαι κανέναν παίκτη του Ατρόμητου εκείνη την περίοδο.

    Απαντώντας σε σχόλιο του δικηγόρου του Αμπάρκιολη ότι δεν έχει αποδείξεις ο Γιάννης Αλαφούζος απάντησε:
    «Αποδείξεις είναι ότι ο Γεραπρετρίτης είναι στην ΟΥΕΦΑ και απειλούμαστε με αποκλεισμό, αποδείξεις είναι ότι υπάρχει βία και δεν μαζεύετε, ότι έχουμε άθλιες διαιτησίες, έχουμε καταθέσει χιλιάδες πράγματα και οι μόνοι που δεν φταίνε είμαστε εμείς. Ο Κανελλόπουλος ήταν αντιπρόεδρος του Ολυμπιακού Βόλου και κατηγορούμενος στο Koriopolis. Ενδεχομένως και η δικαιοσύνη να ενέχετε για να μην αποκαλύπτονται πράγματα»
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  27. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (05-02-20)

  28. #555
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.494
    Thanks
    10.320
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.964 φορές σε 5.309 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Airness Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεραπετρίτης: "Αφαίρεση βαθμών σε κάθε ματς σε περίπτωση πολυιδιοκτησίας, άρα υποβιβασμός"

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Μεχρι να τελεσιδικησει το θεμα θα ειναι καλοκαιρι, δε θα εχουν μεινει αλλοι αγωνες για να επιβληθει η ποινη.
    Εκτος αν παει αναδρομικα, που δεν το βλεπω.
    Αναδρομικα γινεται μονο ο.τι ευνοει την μπαουγκαρα.

  29. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον giovanni#10 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (05-02-20), drizzt (05-02-20)

  30. #556
    Το avatar του χρήστη Gtakis
    Εγγραφή
    03-12-2009

    Μηνύματα
    4.169
    Thanks
    5.746
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.131 φορές σε 1.252 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    ΕΠΟ: Στήριξη από UEFA, δεν αλλάζει ο Πειθαρχικός Κώδικας που προβλέπει υποβιβασμό
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] via @sport24



    Μουχαχαχαχαχαχαχαχαχα...

    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Nature's Superfood
    Facebook: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Site:[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  31. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Gtakis για αυτό το μήνυμα:

    Faithful (06-02-20), giovanni#10 (06-02-20)

  32. #557
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Χοχο


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  33. #558

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.900
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Αντε επιτέλους! Τόσο καιρό ψιθυριζεται το αυτονόητο και οι διάφοροι ΑΡΔ προσπαθούν να μας πείσουν ότι η ανεκδιήγητου τροπολογία είναι εφαρμόσιμη. Μέχρι και τις δηλώσεις στελέχους της ΟΥΕΦΑ παρερμηνευτηκαν. Είπε ο άνθρωπος ότι δε θα επιτρέψουν καμία παρέμβαση στο αυτοδιοικητο και εφαρμογή κυβερνητικών νόμων για θέματα που απτωνται του αγωνιστικού. Μετα πρόσθεσε ότι θα συνεργαστούν με την κυβερνήσεις για το καλό του ποδοσφαίρου και αποφυγή κρουσμάτων ρατσισμού και βίας. Όχι για το καλό του Παοκ, για το καλό του ποδοσφαίρου λοιπόν! χαχαχα

  34. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον chainsaw για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (07-02-20), Faithful (06-02-20)

  35. #559
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.494
    Thanks
    10.320
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.964 φορές σε 5.309 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Επομενο βημα η πληρης αθωωση της μπαουγκαρας.

  36. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον giovanni#10 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (07-02-20), flessanto (06-02-20), Vass (07-02-20)

  37. #560
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επομενο βημα η πληρης αθωωση της μπαουγκαρας.
    Αυτο δεν μπορει να γινει.

    Ισως ομως βγαλουν παρανομη την συνθεση της ΕΕΑ. Οταν μεχρι και η Μαρουπα δηλωσε πως υπαρχει καθαρη συνιδιοκτησια, πως θα αθωωθουν;
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

Σελίδα 28 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 81824252627282930313238 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας