Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 51112131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 281 έως 292 από 292

Θέμα: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

  1. #281
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    9.420
    Thanks
    30.140
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.989 φορές σε 3.740 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Εγώ πάντως έχω να πω όλοι οι Έλληνες εχθές στο πρώτο ημίχρονο ήταν σε άλλο γήπεδο. Ταυτόχρονα

    Στάλθηκε από το PPA-LX2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #282
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    46.354
    Thanks
    24.766
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 28.882 φορές σε 18.632 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Ταυτόχρονα θέλεις να το πεις, αλλά μόνο εδώ το έγραψες...

    Πριν πέσει το ίντερνετ, είχα να γράψω αυτό:
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Garret Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το υστερόγραφο δες κι άσε τους νεκρούς στον τόπο τους ωρέ.
    Ρε μάνα μου: Με Μασούρα, δεν γάμησε ποτέ, κανείς. Παίκτης που θέλει τρεις επαφές για να κοντρολάρει, δεν μπορεί να πεταχτεί στο χώρο πίσω από ακραίο μπακ, ξεχνάει που είναι το τέρμα και οι συμπαίκτες του, ειδικά αν έχει ξεκινήσει την προσπάθεια έξω από την περιοχή, δεν έχει καμία θέση σε αυτό το επίπεδο. Δεν είναι τυχαίο ότι τα τελευταία τρία χρόνια, έχει φανεί μόνο με την διαλυμένη Φενέρ. Καταλαβαίνω το ότι χρειαζόμαστε Έλληνες - δεν καταλαβαίνω ότι δεν μπορούμε να φτιάξουμε απολύτως τίποτα, ούτε από λάθος και κοροϊδεύομε τον κόσμο ακόμα και στις ακαδημίες. Ρε, το μαρκάρισμα του Ρέτσου στο πρώτο γκολ, ούτε σε σέντερ μπακ της Κ19 δεν το βλέπεις. Και όλη η εικόνα απόψε, βγάζει μάτι ότι δεν γίνεται απολύτως καμία δουλειά στην προπόνηση.
    Εφέτος, μάλιστα, σπάσαμε κάθε ρεκόρ κλαπαρχιδιάς και διώξαμε τον Μπουχαλάκη για να φέρουμε έναν τελείως ίδιο και από φόρμα ακόμα χειρότερο.
    Όσο μου λες ότι ο Μασούρας είναι αυτό που δεν είναι, δεν σε πιστεύω σαν προπονητή και δεν έχω διαψευστεί ακόμα.
    Μέχρι Άρη μπορεί - από εκεί και πάνω είναι για να υπάρχει.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Nikolaos_Kokkinos (01-12-23)

  4. #283
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    16.411
    Thanks
    7.407
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.780 φορές σε 5.691 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Βοσκε: Πως νοιωθεις που με εβαλες να ανοιξω αλλο ενα θρεντ αγωνα που μετατραπηκε σε ΒΑΤΕΡΛΩ? Αλλη μια φορα? Ωραια ???

    Εγω δν ξανα ανοιγω ουτε κονσερβα.
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  5. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Nikolaos_Kokkinos για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (01-12-23), giovanni#10 (01-12-23)

  6. #284
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    46.354
    Thanks
    24.766
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 28.882 φορές σε 18.632 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Τέλεια: Ξεπέρασα τις αναστολές σου και δεν άφησα άλλον να φορτωθεί το επερχόμενο κρίμα (που θέλατε και νίκες με τον Φορτούνη να παίζει επίθεση μόνος του εδώ και ένα μήνα). Εσύ, θα ανέβεις στα σύννεφα, θα το ξεπεράσεις. Ο Πάνος, για παράδειγμα, θα έψαχνε ποιός έγραψε, ή είπε τί και ποιός του απάντησε και αν έπρεπε να απαντήσει αυτός.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (01-12-23)

  8. #285
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    16.411
    Thanks
    7.407
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.780 φορές σε 5.691 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλεια: Ξεπέρασα τις αναστολές σου και δεν άφησα άλλον να φορτωθεί το επερχόμενο κρίμα (που θέλατε και νίκες με τον Φορτούνη να παίζει επίθεση μόνος του εδώ και ένα μήνα). Εσύ, θα ανέβεις στα σύννεφα, θα το ξεπεράσεις. Ο Πάνος, για παράδειγμα, θα έψαχνε ποιός έγραψε, ή είπε τί και ποιός του απάντησε και αν έπρεπε να απαντήσει αυτός.
    Δεn ξεχνιεται φιλε ευκολα το ταληρο μετα απο ντορτια, ειδικα με την ανεση που ηρθαν κ τα 2. Ουτε ξεχνιεται οτι φερανε τον θειο , τα γαμησε ολα και εφυγε κ ολας κ ολα καλα, εχω στραβωσει ασχημα. Και Ελπιζω να μη διανοηθει ο Αριελ να αναλαβει αν του προτεινουν.. μονο ηλιθιοι με μηδενικο αυτοσεβασμο θα μας αναλαμβανουν πλεον ως ομαδα.

    Και μην αρχισεις να μου λες 'γιατι πεφτουμε απο τα συννεφα κ τετοια" δεν πεφτουμε, απλα ειπαμε να ειμαστε λιγο θετικοι και λιγο καλοπροαιρετοι για αλλαγη , αλλα οι τυποι δεν παλευονται, ειναι λες κ το κανουν επιτηδες πλεον. Αυτοι βιαζουν τη λογικη, η λογικη μετα βιαζει την ομαδα εις διπλουν, και μετα εμας πονανε τα μυαλα μας.
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (01-12-23)

  10. #286
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    46.354
    Thanks
    24.766
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 28.882 φορές σε 18.632 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Εδώ τον έχουν γράψει στα αρχίδια τους ενάμιση μήνα τώρα και εσύ ακόμα κοιτάς αν υπάρχει καλύτερος ή χειρότερος: Το απόλυτο "0" είχαμε - εσείς βλέπατε συστήματα και θέλατε χρόνο. Εγώ έβλεπα Ιμπόρα - Κίνι και όπου η ομάδα ήταν καλύτερη σε ποιότητα, παίζανε σε λάθος θέσεις. Τιμή και δόξα στον Φορτούνη, που ήταν ο μόνος που μπορεί και για τους δικούς του λόγους, να το πάλευε και στον Σολμπάκεν που έχει δείξει με κάθε τρόπο ότι δεν τον νοιάζει ρε - στους υπόλοιπους, δεν έχω να πω οτιδήποτε.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (01-12-23)

  12. #287
    Το avatar του χρήστη SKORPIOS7
    Εγγραφή
    19-03-2007

    Μηνύματα
    2.164
    Thanks
    4.716
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.628 φορές σε 815 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Πριν μερικα χρονια μετα απο διαφορες συγκιρειες ειχαν ερθει παιχταραδες με εναν προπονητη που εκανε με εμας το ξεπεταγμα
    Δεν θα εξετασω ποσο τους πηρε τους παιχταραδες αυτους η ποσο φτηνα η ακριβα τους πηρε ΓΚΙΓΚΕΡΜΕ ΒΑΛΜΠΟΥΕΝΑ ΠΟΝΤΕΝΣΕ ΕΛ ΑΡΑΜΠΙ ΣΕΜΕΔΟ
    Αυτο που θα πω ειναι οτι το παραδειγμα αυτο οτι ηταν οτι φωτεινοτερο για να καταλαβει κανεις οτι μονο με καλους παιχτες κανεις ομαδα

    Αυτη η τακτικη οχι μονο δεν ακολουθηθηκε αλλα εκανε τα παντα για να την βγαζει με λαγους απο το καπελο και αν πετυχει πετυχε

    ΜΕ ΠΟΡΔΕΣ ΑΥΓΑ ΔΕΝ ΒΑΦΟΝΤΑΙ

    Και με εναν φορτουνη ποντενσε κ ροντινει ομαδα δεν κανεις αν δεν παρεις ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ

    Και οποιος πιστευει οτι ακομα και ο γκουαρντιολα να ερχοταν θα εκανε ομαδα με τα παρταλια αυτα ειναι γελασμενος

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Nikolaos_Kokkinos (01-12-23)

  14. #288
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    52.141
    Thanks
    19.455
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 34.047 φορές σε 19.784 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Κάποιος αναλυτής της ομάδας θα έπρεπε να μας εξηγήσει πώς έγινε αυτό εδώ το ταχυδακτυλουργικό, που πρέπει να είναι παγκόσμιο ρεκόρ σε επαγγελματικό επίπεδο.



    Υπενθυμίζω ότι το xG είναι ένας δείκτης που εφαρμόζεται στο σύνολο των ποιοτικών φάσεων μιας ομάδας και μας λέει πόσα γκολ θα σκοράρει υπό φυσιολογικές συνθήκες. Προσέξτε δεν έχει να κάνει με την ικανότητα παικτών/ομάδων ή αν η μπάλα κατέληξε τελικά στα δίχτυα. Είναι απλά μια ανάλυση πάνω στις συνθήκες μιας φάσης που δημιουργήθηκε και υπολογίζει πόσο % θα έπρεπε να καταλήξει γκολ. Γι' αυτό και ένα πέναλτι πιάνεται σχεδόν 100% προσδοκώμενο.

    Και τι μας λέει λοιπόν ο δείκτης; Ότι η Φράιμπουργκ με βάση τις συνθήκες που δημιούργησε, θα έπρεπε να έχει σκοράρει 1.4 γκολ μέσο όρο. Και έβαλε 5! Σαν να λέμε ότι σε τουλάχιστον 3 γκολ έπαιζε σε άδειο γήπεδο, χωρίς αντίπαλο, γιατί δεν προκύπτουν από πουθενά.

  15. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (02-12-23), pirateeeeeee (02-12-23)

  16. #289
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    16.411
    Thanks
    7.407
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.780 φορές σε 5.691 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Καποιος τι της ομαδας? Χαχααχαχαχαχ

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  17. #290
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    9.420
    Thanks
    30.140
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.989 φορές σε 3.740 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιος αναλυτής της ομάδας θα έπρεπε να μας εξηγήσει πώς έγινε αυτό εδώ το ταχυδακτυλουργικό, που πρέπει να είναι παγκόσμιο ρεκόρ σε επαγγελματικό επίπεδο.



    Υπενθυμίζω ότι το xG είναι ένας δείκτης που εφαρμόζεται στο σύνολο των ποιοτικών φάσεων μιας ομάδας και μας λέει πόσα γκολ θα σκοράρει υπό φυσιολογικές συνθήκες. Προσέξτε δεν έχει να κάνει με την ικανότητα παικτών/ομάδων ή αν η μπάλα κατέληξε τελικά στα δίχτυα. Είναι απλά μια ανάλυση πάνω στις συνθήκες μιας φάσης που δημιουργήθηκε και υπολογίζει πόσο % θα έπρεπε να καταλήξει γκολ. Γι' αυτό και ένα πέναλτι πιάνεται σχεδόν 100% προσδοκώμενο.

    Και τι μας λέει λοιπόν ο δείκτης; Ότι η Φράιμπουργκ με βάση τις συνθήκες που δημιούργησε, θα έπρεπε να έχει σκοράρει 1.4 γκολ μέσο όρο. Και έβαλε 5! Σαν να λέμε ότι σε τουλάχιστον 3 γκολ έπαιζε σε άδειο γήπεδο, χωρίς αντίπαλο, γιατί δεν προκύπτουν από πουθενά.
    Πλάκα μου κάνεις; δεν το Είδες το ματς; και στα 5 γκολ το μαρκάρισμα ήταν επιπέδου δημοτικού

    Στάλθηκε από το PPA-LX2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  18. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον flessanto για αυτό το μήνυμα:

    Garret (02-12-23), panahs7 (02-12-23)

  19. #291
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    52.141
    Thanks
    19.455
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 34.047 φορές σε 19.784 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα μου κάνεις; δεν το Είδες το ματς; και στα 5 γκολ το μαρκάρισμα ήταν επιπέδου δημοτικού

    Στάλθηκε από το PPA-LX2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Με μια διαφορά όμως, εστιάζουμε κακώς μόνο στα στόπερ, ενώ έχει πρόβλημα όλη η αμυντική λειτουργία.

  20. #292
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    9.420
    Thanks
    30.140
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.989 φορές σε 3.740 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Match day 5: SC Freiburg - Olympiacos FC 30/11/2023 19:45 CS4 HD

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με μια διαφορά όμως, εστιάζουμε κακώς μόνο στα στόπερ, ενώ έχει πρόβλημα όλη η αμυντική λειτουργία.
    Εγώ δεν εστιάζω μόνο στα στόπερ. Για εμένα ήταν το χειρότερο ματς του χεσε.
    Η φάση του πρώτου γκολ, δείχνει ότι όλη η ομάδα ήταν αλλού για αλλού.

    Στάλθηκε από το NTN-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (03-12-23)

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 51112131415

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας