Σελίδα 15 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 5111213141516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 281 έως 300 από 494

Θέμα: Marcelo

  1. #281
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.256
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Έβλεπες πορτιέρη μέχρι τότε - λογικό να σου φανεί σε καλή κατάσταση.
    Με δύο ταχύτητες κάτω έπαιζε, αλλά ήξερε τί δουλειά κάνει σε αντίθεση με οποιονδήποτε στα πέριξ, μηδέ αντιπάλων εξαιρουμένων...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  2. #282
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.345
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα 30λεπτο που έπαιξε την άλλη φορά αριστερό μπακ δε μου φάνηκε τόσο χάλια. Χτες δεν μπορούσα να το δω καλά το ματς (δουλειά) αλλά στα χαφ δεν τον έβαλε πάλι;
    Στη θεση "Μαρσελο" που εχει ανακαλυψει ο Μιτσελ μονο για την παρτη του: Εσωτερικο χαφ αλλα οχι τοσο εσωτερικο, αμυντικο χαφ αλλα οχι πολυ αμυντικο, κεντρικος μεσος που δεν ειναι στο κεντρο, αριστερο χαφ αλλα οχι πολυ χαφ και αριστερο εξτρεμ που δεν ειναι ιδιαιτερα εξτρεμ.

    Κατι του τυπου, που στο διαολο να τον βαλω τωρα αυτον, μπες και παιξε οου σε βολευει αρκει να μη φαινεται οτι δεν μπορεις να τρεξεις. Και να θυμασαι να ρουφας την κοιλια σου οταν σε παιρνει η καμερα.

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    john syggel (04-11-22)

  4. #283
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.582
    Thanks
    18.558
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.815 φορές σε 18.998 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Κάπου υπάρχει και υπερβολή. Ο Μαρσέλο μια ζωή έτσι ήταν πάνω κάτω, εγώ θυμάμαι να τον λέω χοντρό από όταν έπαιζε στη Ρεάλ και να λέω στο χαβαλέ ότι δεν είναι επαγγελματίας παίκτης. Εγώ είμαι ένας μαλάκας που γράφει παπαριές σε ένα φόρουμ όμως κι αυτός έχει πάρει 5 Τσάμπιονς Λιγκ, αρκετά ως αρχηγός.

    Όσο το γιατί παίζει, το είχα ξαναπεί, αλλά για κάποιο λόγο θέλουμε να γίνονται όλα μαγικά, χωρίς κόπο και υποχωρήσεις. Θέλετε Μαρσέλο φέτος; Αν θέλετε, ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΡΕΙ ΡΥΘΜΟ το κέρατό μου; Δηλαδή τι σας πείραξε τώρα η χθεσινή συμμετοχή του; Άλλαζε κάτι;

  5. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (05-11-22), evang (04-11-22)

  6. #284
    Το avatar του χρήστη john syggel
    Εγγραφή
    29-07-2014

    Μηνύματα
    2.532
    Thanks
    3.279
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.815 φορές σε 1.080 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Εγω τον προτιμω απο τον Ολεγκ.Ακομα κι ετσι,χοντρο,με αφανα,χωρις ιδιαιτερη θεση,χωρις τρεξιματα,χωρις κοντρολ.Στο ματς με τη Λαμια καποια στιγμη,ο Βαλμπουενα πηρε την μπαλα απο τον Χαμες και την εδωσε στον Μαρσελο.Αυτες τις εικονες μονο ο Ολυμπιακος μπορει να στις δωσει.Και ξαναλεω:Τον προτιμω απο τον μπετατζη του Κισιναου.

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (05-11-22)

  8. #285
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.256
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Ρε, δεν μπορεί ούτε ημίχρονο να βγάλει, αλλιώς σιγά τη σύγκριση...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  9. #286
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.511
    Thanks
    13.187
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.111 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Απο τους τελευταιους παιχτες που φταει ή θελει κράξιμο ειναι ο μαρτσελο.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  10. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> για αυτό το μήνυμα:

    evang (04-11-22), john syggel (04-11-22)

  11. #287
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.256
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Ποιός είπε ότι φταίει;
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  12. #288
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    14.090
    Thanks
    5.941
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.712 φορές σε 4.978 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπου υπάρχει και υπερβολή. Ο Μαρσέλο μια ζωή έτσι ήταν πάνω κάτω, εγώ θυμάμαι να τον λέω χοντρό από όταν έπαιζε στη Ρεάλ και να λέω στο χαβαλέ ότι δεν είναι επαγγελματίας παίκτης. Εγώ είμαι ένας μαλάκας που γράφει παπαριές σε ένα φόρουμ όμως κι αυτός έχει πάρει 5 Τσάμπιονς Λιγκ, αρκετά ως αρχηγός.

    Όσο το γιατί παίζει, το είχα ξαναπεί, αλλά για κάποιο λόγο θέλουμε να γίνονται όλα μαγικά, χωρίς κόπο και υποχωρήσεις. Θέλετε Μαρσέλο φέτος; Αν θέλετε, ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΡΕΙ ΡΥΘΜΟ το κέρατό μου; Δηλαδή τι σας πείραξε τώρα η χθεσινή συμμετοχή του; Άλλαζε κάτι;
    Ναι re Παναγη, ΑΛΛΑΞΕ, δες λιγο το πρωτο γκολ πως ξεκινησε,,, δες το ρε γαμωτο, δεν με νοιζει οτι καποτε εκανε αυτα που βλεπουμε στα βιντεο, γιατι δεν τα κανει πια και επισης σε λιγο εχουμε 2023, θα ειναι 35.

    ο τυπος ειναι παλαιμαχος και οποτε μπαινει η ομαδα μπαζει ΠΙΟ πολυ απ' οτι με ρεαμπτσιουκ, δε θες να το βλεπουμε, οκ θα κανουμε οτι δεν το βλεπουμε.

    Μαρσελο οεοεοε οεοεοοε

    Ακολουθω το Ζιοβανι στο ινστανγκραμ, να του στειλω ενα μυν. αν ενδιαφερεται ? Ο τυπος ειναι καθε μερεα γυμναστηριο φετες, ειμαι σιγουρος οτι γαμαει σε φιτνες, να του πω?


    Δεν κραζουμε τον ανθρωπο, παρατηρουμε κ σιχτιριζουμε μια αληθεια απλα
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  13. #289
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.256
    Thanks
    24.341
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.741 φορές σε 17.776 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Στα παιχνίδια που αναφέρεις έπαιζε ή μαζί με τον πορτιέρη, ή χωρίς να παίζει ο πορτιέρης από την αρχή.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  14. #290
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.582
    Thanks
    18.558
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.815 φορές σε 18.998 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikolaos_Kokkinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι re Παναγη, ΑΛΛΑΞΕ, δες λιγο το πρωτο γκολ πως ξεκινησε,,, δες το ρε γαμωτο, δεν με νοιζει οτι καποτε εκανε αυτα που βλεπουμε στα βιντεο, γιατι δεν τα κανει πια και επισης σε λιγο εχουμε 2023, θα ειναι 35.

    ο τυπος ειναι παλαιμαχος και οποτε μπαινει η ομαδα μπαζει ΠΙΟ πολυ απ' οτι με ρεαμπτσιουκ, δε θες να το βλεπουμε, οκ θα κανουμε οτι δεν το βλεπουμε.

    Μαρσελο οεοεοε οεοεοοε

    Ακολουθω το Ζιοβανι στο ινστανγκραμ, να του στειλω ενα μυν. αν ενδιαφερεται ? Ο τυπος ειναι καθε μερεα γυμναστηριο φετες, ειμαι σιγουρος οτι γαμαει σε φιτνες, να του πω?


    Δεν κραζουμε τον ανθρωπο, παρατηρουμε κ σιχτιριζουμε μια αληθεια απλα
    Εκεί είναι η διαφωνία μας, στο ότι εμένα δεν με νοιάζει τι έγινε στο χθεσινό. Εγώ μετράω τις ώρες για την Κυριακή το απόγευμα. Οπότε ναι, για μένα δεν άλλαξε τίποτα αν χθες έφταιγε ο Μαρσέλο σε κάποια φάση. Ο Τζιοβάνι δεν μπορεί να έρθει τώρα, κάνει γλυφοκώλια στον φασιστάκο φίλο του.

  15. #291

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.516
    Thanks
    28.042
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.992 φορές σε 6.671 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεί είναι η διαφωνία μας, στο ότι εμένα δεν με νοιάζει τι έγινε στο χθεσινό. Εγώ μετράω τις ώρες για την Κυριακή το απόγευμα. Οπότε ναι, για μένα δεν άλλαξε τίποτα αν χθες έφταιγε ο Μαρσέλο σε κάποια φάση. Ο Τζιοβάνι δεν μπορεί να έρθει τώρα, κάνει γλυφοκώλια στον φασιστάκο φίλο του.
    Να μπει ρε συ, αλλα οχι σε ευρωπαϊκό ματς. Ξεφτιλιζομασστε καθε φορα. Με την Λαμια καλως μπηκε. Στους ρυθμους του ηταν το ματς

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Nikolaos_Kokkinos (04-11-22)

  17. #292
    Το avatar του χρήστη john syggel
    Εγγραφή
    29-07-2014

    Μηνύματα
    2.532
    Thanks
    3.279
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.815 φορές σε 1.080 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μπει ρε συ, αλλα οχι σε ευρωπαϊκό ματς. Ξεφτιλιζομασστε καθε φορα. Με την Λαμια καλως μπηκε. Στους ρυθμους του ηταν το ματς
    Σε ευρωπαικο ματς που δεν κρινεται τιποτα απολυτως και ειναι 100% αδιαφορο,ναι,να μπει.Γιατι εχει αναγκη απο ρυθμο.Δηλαδη εξαιτιας του χασαμε;Κι αν ναι,χεστηκαμε,ηταν εντελως αδιαφορο.Δεν περιμεναμε τη Ναντ για να ξεφτιλιστουμε φετος.

  18. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον john syggel για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (04-11-22), panahs7 (04-11-22)

  19. #293
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.582
    Thanks
    18.558
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.815 φορές σε 18.998 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μπει ρε συ, αλλα οχι σε ευρωπαϊκό ματς. Ξεφτιλιζομασστε καθε φορα. Με την Λαμια καλως μπηκε. Στους ρυθμους του ηταν το ματς
    Σιγά την ξεφτίλα ρε παιδιά, η πρώτη ή η τελευταία ομάδα είμαστε που κάνει κακή σεζόν στην Ευρώπη; Ο άλλος με ειρωνευόταν χθες γιατί είπα ότι σε 12 χρόνια είχαμε 10 προκρίσεις σε ευρωπαϊκό όμιλο. Επειδή δηλαδή κάνεις και μια χρονιά μαλακίες, διαγράφονται τα πάντα. Τι τραβάμε ρε πούστη μου...

  20. #294
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.903
    Thanks
    5.959
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.859 φορές σε 7.478 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Mαρσέλο έλα με έχει πιάσει τρέλα, Μαρσέλο έλα θα έχει μορταδέλα.

  21. #295

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.516
    Thanks
    28.042
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.992 φορές σε 6.671 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά την ξεφτίλα ρε παιδιά, η πρώτη ή η τελευταία ομάδα είμαστε που κάνει κακή σεζόν στην Ευρώπη; Ο άλλος με ειρωνευόταν χθες γιατί είπα ότι σε 12 χρόνια είχαμε 10 προκρίσεις σε ευρωπαϊκό όμιλο. Επειδή δηλαδή κάνεις και μια χρονιά μαλακίες, διαγράφονται τα πάντα. Τι τραβάμε ρε πούστη μου...
    Ααα καλα εχω κανει και εγω απειρες φορες αυτη τη συζητηση. Σαν να μιλας σε τοιχο. Οι αλλες ελληνικες ομαδες εχουν να προκριθουν απο ευρωπαϊκό ομιλο 10 χρονια, εμεις το κανουμε καθε χρονο, αλλα δεν μετραει. Κλεβουμε 25 χρονια τα μυρια του τσου λου, οποτε η ντροπη ξεπλενοταν μονο με ευρωπαικο τελικο.

    Μετα τους λες οτι καμια ομαδα του βεληνεκους του Ολυμπιακου δεν εχει φτασει πανω απο τα προημιτελικα τα τελευταια 15 χρονια και το βουλωνουν. Εκτος απο μερικους αρρωστους που ξεκινουν και λενε για τον Κοκκαλη παλι.

  22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (04-11-22)

  23. #296
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    14.090
    Thanks
    5.941
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.712 φορές σε 4.978 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεί είναι η διαφωνία μας, στο ότι εμένα δεν με νοιάζει τι έγινε στο χθεσινό. Εγώ μετράω τις ώρες για την Κυριακή το απόγευμα. Οπότε ναι, για μένα δεν άλλαξε τίποτα αν χθες έφταιγε ο Μαρσέλο σε κάποια φάση. Ο Τζιοβάνι δεν μπορεί να έρθει τώρα, κάνει γλυφοκώλια στον φασιστάκο φίλο του.
    Ουτε εμενα με νοιαζει τι εγινε αν και κακως και στους 2 μας, θα επρεπε να μας νοιαζει ως Γοητρο διοτι καπου πρεπει να μπει ενα στοπ στο οτ ιερχοντε εντος εδρας και μας πηδαν ολοι, και 2ον ως βαθμοι για την Ελλαδα, οχι ?

    Παρολα αυτα δεν εξεταζουμε αν μας νοιαζει, αλλα τι αλλαξε που μπηκε, αλλαξε λοιπον οτι σε ενα ισορροπημενο σχετικα ματς, με το που μπηκε παλι κατερρρευσε το συμπαν, απλα αυτο ειπα.
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  24. #297
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.582
    Thanks
    18.558
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.815 φορές σε 18.998 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikolaos_Kokkinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουτε εμενα με νοιαζει τι εγινε αν και κακως και στους 2 μας, θα επρεπε να μας νοιαζει ως Γοητρο διοτι καπου πρεπει να μπει ενα στοπ στο οτ ιερχοντε εντος εδρας και μας πηδαν ολοι, και 2ον ως βαθμοι για την Ελλαδα, οχι ?

    Παρολα αυτα δεν εξεταζουμε αν μας νοιαζει, αλλα τι αλλαξε που μπηκε, αλλαξε λοιπον οτι σε ενα ισορροπημενο σχετικα ματς, με το που μπηκε παλι κατερρρευσε το συμπαν, απλα αυτο ειπα.
    Και που μπαίνει να παίξει με τον Σαπουντζή και τον Καλογερόπουλο, πάλι καλά να λέμε.

  25. #298
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    14.090
    Thanks
    5.941
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.712 φορές σε 4.978 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και που μπαίνει να παίξει με τον Σαπουντζή και τον Καλογερόπουλο, πάλι καλά να λέμε.
    Σαν προσωπικοτητες ναι, αλλα αυτοι ειναι οι εν ενεργεια πδοσοσφαιριστες για την ωρα. Παλι καλα θα ελεγα αν ηταν κ αυτος εν ενεργεια.
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  26. #299
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.511
    Thanks
    13.187
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.111 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Μαρσέλο: "Δεν είμαι τραυματίας, δεν μπορώ να αποφασίσω αν θα παίξω ή όχι"

    Ο Μαρσέλο με ανάρτησή του σε story στο Instagram αναφέρθηκε στο γεγονός πως βρέθηκε εκτός αποστολής για το ματς του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό. Τόνισε πως δουλεύει για να μην είναι εκτός σε άλλο παιχνίδι.
    "Κανονικά δεν το κάνω αυτό, αλλά νομίζω πως είναι απαραίτητο. Όλοι με ρωτούν γιατί δεν είμαι στο μεγάλο παιχνίδι σήμερα. Νιώθω καλά, έκανα προπονήσεις κανονικά με τους συμπαίκτες μου σε όλα τα προγράμματα, αλλά δεν μπορώ να αποφασίσω αν θα παίξω ή όχι. Δίνω τον καλύτερό μου εαυτό για να μπαίνω στη λίστα για όλα τα παιχνίδια.
    Δεν είμαι τραυματίας, ακόμη και σήμερα, η οποία ήταν ημέρα ρεπό για εμένα, ήμουν στην προπόνηση γιατί δεν θέλω να είμαι εκτός από κανένα παιχνίδι. Πάμε Ολυμπιακέ" έγραψε συγκεκριμένα.



    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  27. #300
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Marcelo

    Δεν μας χεζεις ρε μαλακα Ματσελο και συ που βγάζεις τέτοια ποστ πάνω σε ντερμπι;
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  28. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sabar77 για αυτό το μήνυμα:

    Faithful (06-11-22), Nikolaos_Kokkinos (07-11-22)

Σελίδα 15 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 5111213141516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας