Σελίδα 37 από 53 ΠρώτηΠρώτη ... 7172733343536373839404147 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 721 έως 740 από 1044

Θέμα: Europa League 2022-23

  1. #721

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.522
    Thanks
    28.044
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.997 φορές σε 6.674 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Μπορουσαμε τη νικη, κριμα. Το πιο σημαντικο ομως ειναι η βελτιωση που δειξαμε. Αν μπορεσει να παιξει και στη ρεβανς ο Κορεατης, ειμαστε φαβορι. Αρκει να μη γινουν χοντρα λαθη.

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    iakov7 (19-08-22)

  3. #722
    Το avatar του χρήστη kostas1
    Εγγραφή
    09-12-2012

    Μηνύματα
    706
    Thanks
    111
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 382 φορές σε 243 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Ζιγκερναγκελ χανεται γενικα, αλλα υπαρχουν στιγμες που βγαζει τρομερη ποιοτητα.
    Eιναι καλός παιχτης που ομως δεν ειναι εξτρέμ.
    Δεν ηταν τυχαία καλός στη Νοτινγχαμ και στη Δανία.

    Η ομάδα φωνάζει για εξτρέμ και επιθετικο πλέον. Πάρτε ρε τον παιχταρά απ τη Μπορντο.

  4. #723

    Εγγραφή
    29-09-2009

    Μηνύματα
    2.060
    Thanks
    226
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.062 φορές σε 642 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    ο κουντε νομιζω χαθηκε στο δευτερο ημιχρονο

  5. #724
    Το avatar του χρήστη kostas1
    Εγγραφή
    09-12-2012

    Μηνύματα
    706
    Thanks
    111
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 382 φορές σε 243 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Πεθαινω με τον Χριστογλου. Έχει ανεβάσει στα social φωτογραφία Βιετκογκ με ατάκα "βγηκε ο Κορεάτης, σχολασε ο γάμος". Κλαυσίγελος!

  6. #725

    Εγγραφή
    13-08-2016

    Μηνύματα
    51
    Thanks
    10
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6 φορές σε 5 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Αλλαγή Κουντέ με Μπουχαλάκη αυτός (ο Μπουχα) πώς δεν είναι κομένος μαζί με το Ρεαπτσουκ??? απορώ που δεν παίζει ο Κούτρης πόσο χειρότερος μπορεί να ναι???

  7. #726
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.425
    Thanks
    20.876
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.506 φορές σε 8.057 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Χ με τον Απόλλωνα ρε μαλακες

    Ποσο πολύ μικρυναμε σε μια χρονιά

    Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  8. #727

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.522
    Thanks
    28.044
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.997 φορές σε 6.674 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χ με τον Απόλλωνα ρε μαλακες

    Ποσο πολύ μικρυναμε σε μια χρονιά

    Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Θα μπορουσε να ειναι μια γκελα σε ματς πρωταθληματος. Δε λεει κατι αυτο απο μονο του. Το θεμα ειναι να μην κανουν την ρεβανς ροντεο.

  9. #728
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.593
    Thanks
    18.560
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.821 φορές σε 19.003 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χ με τον Απόλλωνα ρε μαλακες

    Ποσο πολύ μικρυναμε σε μια χρονιά

    Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αυτό που θεωρούμε ομαδούλες της πλάκας, τις πρωταθλήτριες ομάδες πρωταθλημάτων που είναι πάνω από εμάς στην βαθμολογία πλέον, να το κοιτάξουμε.

  10. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (18-08-22), jonk (19-08-22), voskos_7 (18-08-22)

  11. #729
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.511
    Thanks
    13.187
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    το πεταξε ο αραμπι το ματς σημερα με αυτα που εχασε.Ανετα ηταν 3-1 4-1/
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  12. #730

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.522
    Thanks
    28.044
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.997 φορές σε 6.674 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που θεωρούμε ομαδούλες της πλάκας, τις πρωταθλήτριες ομάδες πρωταθλημάτων που είναι πάνω από εμάς στην βαθμολογία πλέον, να το κοιτάξουμε.
    Δεν εχεις κι αδικο. Οι αλλες 2 κυπριακες ομαδες στα πλει οφ του γιουροπα σημερα εκαναν διπλο. ΑΕΚ Λαρνακας και Ομονοια

  13. #731
    Το avatar του χρήστη john syggel
    Εγγραφή
    29-07-2014

    Μηνύματα
    2.532
    Thanks
    3.279
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.815 φορές σε 1.080 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Ποσα χρονια ειχαμε να δουμε τριπλες και καθετο παιχνιδι απο εναν παικτη;;Οαση ο Ομπι-Χουανγκ Κενόμπι μπροστα στους υπολοιπους.Τα χαμενα τετ-α-τετ του Αραμπι με ανησυχουν,η αμυνα τοπικου οχι και τοσο,εχω συνηθισει πια.Ευκολα μενουμε εξω στη ρεβανς,μονο νικη θελουμε.Ο Απολλων παντως δε φανηκε κατι ιδιαιτερο,καμμια σχεση με τη Μακαμπι.

  14. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον john syggel για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (18-08-22), giovanni#10 (18-08-22), jonk (19-08-22)

  15. #732
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.593
    Thanks
    18.560
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.821 φορές σε 19.003 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panahs7 : 19-08-22 στις 23:31

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    iakov7 (19-08-22)

  17. #733
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.511
    Thanks
    13.187
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    ευτυχως ο χουανγκ ειναι μια χαρα
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  18. #734
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.593
    Thanks
    18.560
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.821 φορές σε 19.003 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Κλαίνε στα ράδια ότι και καλά το γκολ του Απόλλωνα στο τέλος δεν ήταν οφσάιντ. Πόνος.

  19. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (19-08-22), pirateeeeeee (19-08-22)

  20. #735
    Ο-ΛΥ-ΜΠΙ-Α-ΚΟΣ Το avatar του χρήστη iakov7
    Εγγραφή
    27-02-2008

    Περιοχή
    Κόκκινη Κύπρος
    Μηνύματα
    6.156
    Thanks
    13.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.868 φορές σε 2.458 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Καλημέρα σε όλους. Είχε αρκετό καιρό να βρεθούμε στην κερκίδα μας οπότε το απολάυσαμε το ματς χτες! Η ομάδα ήταν καλύτερη μετά το μισάωρο και μπορούσε την νίκη, ο Απόλλωνας μετά το 1-1 ήταν πολύ μέτριος (προσωπικά περίμενα καλύτερο τον Απόλλωνα). Όταν όμως μπήκε ο Χασάν, που όπως ξέρουμε όλοι δεν είναι τόσο καλός όταν παίζει μόνος του μπροστά και βγήκε και ο Κορεάτης και μπήκε ο Αγκιμπού, εκεί είπα τελείωσε δεν θα κάνουμε άλλη ευκαιρία! Δεν μου άρεσε που δεν έβαλε μέσα τον Βαλμπουενά, ο οποίος έκανε προθέρμανση και θεωρήσαμε θα μπει, εφόσον όταν παίζει κάνει την διαφορά.

    Είναι καλό το αποτέλεσμα και να μην υποτιμούμε τον Απόλλωνα που είναι πρωταθλητής Κύπρου. Οι άλλες δύο κυπριακές ομάδες κέρδισαν ψες εκτός έδρας 0-2 την Γκεντ Βελγίου και 1-2 την Ντνίπρο! Δεν υπάρχουν έυκολα παιχνίδια πλέον, ειδικά όταν εσύ δεν είσαι στα καλά σου.

    Ο Κορεάτης έδειξε πολύ καλά στοιχεία και αυτό μας χαροποίησε όλους όμως και άλοι παίχτες έτυχε στον ντεμπούτο τους να δείξουν καλά πράγματα και μετά άλλαξε η εικόνα τους (ήρθε στο μυαλό μου ο Μπονγκ τώρα). Το λέω αυτό γιατί ότι ιστοσελίδα μπεις και ότι πρωτοσέλιδο διαβάσεις όλοι γράφουν για τον νέο Μέσσι. Μακάρι να συνεχίσει έτσι φυσικά γιατί χρειαζόμαστε ποιοτικούς παίχτες.

    Ο Ολυμπιακός έχει ανάγκη από ενίσχυση. Φυσικά η εικόνα θα είναι πιο ξεκάθαρη όταν δούμε και ποιοι παίχτες θα φύγουν από την ομάδα. Μετά και το παιχνίδι με τον Απόλλωνα στο Καραϊσκάκης και ειδικά αν έρθει η πρόκριση, η ομάδα θα έχει χρόνο μπροστά της και καλύτερη ψυχολογία για να μπορέσει ο προπονητής να δουλέψει και να δημιουργήσει τον φετινό Ολυμπιακό. Προς το παρόν θα αναμένουμε το παιχνίδι με τον ΠΑΣ.
    ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ, ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ, ΜΑ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΓΑΠΩ, ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

  21. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον iakov7 για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (19-08-22), differance (19-08-22), flessanto (26-08-22), panahs7 (19-08-22)

  22. #736

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.522
    Thanks
    28.044
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.997 φορές σε 6.674 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλαίνε στα ράδια ότι και καλά το γκολ του Απόλλωνα στο τέλος δεν ήταν οφσάιντ. Πόνος.
    Πως αλλιώς; Αρχισαν να αντιλαμβάνονται ότι κατέκτησαν άλλον ένα τίτλο Πρωταθλητή Αυγούστου και τα πράγματα δεν είναι όπως τα φανταζονταν. Θα γελάσουμε πολύ φέτος με τους τριφύλλοφόρους και τις Κουλες. Βλέπω να γίνεται και κ Μπαλτακος κολλητός του Μαρινακη

  23. #737
    Το avatar του χρήστη john syggel
    Εγγραφή
    29-07-2014

    Μηνύματα
    2.532
    Thanks
    3.279
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.815 φορές σε 1.080 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλαίνε στα ράδια ότι και καλά το γκολ του Απόλλωνα στο τέλος δεν ήταν οφσάιντ. Πόνος.
    Ήταν. Ξεκάθαρο.

  24. #738
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από iakov7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλους. Είχε αρκετό καιρό να βρεθούμε στην κερκίδα μας οπότε το απολάυσαμε το ματς χτες! Η ομάδα ήταν καλύτερη μετά το μισάωρο και μπορούσε την νίκη, ο Απόλλωνας μετά το 1-1 ήταν πολύ μέτριος (προσωπικά περίμενα καλύτερο τον Απόλλωνα). Όταν όμως μπήκε ο Χασάν, που όπως ξέρουμε όλοι δεν είναι τόσο καλός όταν παίζει μόνος του μπροστά και βγήκε και ο Κορεάτης και μπήκε ο Αγκιμπού, εκεί είπα τελείωσε δεν θα κάνουμε άλλη ευκαιρία! Δεν μου άρεσε που δεν έβαλε μέσα τον Βαλμπουενά, ο οποίος έκανε προθέρμανση και θεωρήσαμε θα μπει, εφόσον όταν παίζει κάνει την διαφορά.
    Είπα δε θα σχολιάσω τον νέο προπονητή - όχι ακόμα - αλλά ήταν μεγάλο φάουλ η μη χρησιμοποίηση Βαλμπουενά. Από όταν βγήκε ο Χουάνγκ η ομάδα δε μπορούσε να αλλάξει ούτε δεύτερη πάσα παρά τις αλλαγές που έγιναν.

    Ο Κορεάτης έδειξε πολύ καλά στοιχεία και αυτό μας χαροποίησε όλους όμως και άλοι παίχτες έτυχε στον ντεμπούτο τους να δείξουν καλά πράγματα και μετά άλλαξε η εικόνα τους (ήρθε στο μυαλό μου ο Μπονγκ τώρα). Το λέω αυτό γιατί ότι ιστοσελίδα μπεις και ότι πρωτοσέλιδο διαβάσεις όλοι γράφουν για τον νέο Μέσσι. Μακάρι να συνεχίσει έτσι φυσικά γιατί χρειαζόμαστε ποιοτικούς παίχτες.
    Μπονγκ, Μπαμπαγκίντα (αχουμ αχουμ), Ραντζέλοβιτς - το πιο πρόσφατο παράδειγμα - υπάρχουν μπόλικα παραδείγματα. Πράγματι όμως ο Κορεάτης έδειξε ότι ξέρει αν μη τι άλλο τα βασικά του ποδοσφαίρου.

    Ο Ολυμπιακός έχει ανάγκη από ενίσχυση. Φυσικά η εικόνα θα είναι πιο ξεκάθαρη όταν δούμε και ποιοι παίχτες θα φύγουν από την ομάδα. Μετά και το παιχνίδι με τον Απόλλωνα στο Καραϊσκάκης και ειδικά αν έρθει η πρόκριση, η ομάδα θα έχει χρόνο μπροστά της και καλύτερη ψυχολογία για να μπορέσει ο προπονητής να δουλέψει και να δημιουργήσει τον φετινό Ολυμπιακό. Προς το παρόν θα αναμένουμε το παιχνίδι με τον ΠΑΣ.
    Μην περιμένετε πολλά πράγματα μέχρι το μουντιάλ. Από εκεί και πέρα θα δούμε.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    iakov7 (19-08-22)

  26. #739
    Ο-ΛΥ-ΜΠΙ-Α-ΚΟΣ Το avatar του χρήστη iakov7
    Εγγραφή
    27-02-2008

    Περιοχή
    Κόκκινη Κύπρος
    Μηνύματα
    6.156
    Thanks
    13.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.868 φορές σε 2.458 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    Η αλήθεια είναι ότι ο νέος προπονητής ξέρει λιγότερο την ομάδα (σε κάποια θέματα) από ότι εμείς οι οπαδοί που την παρακολουθούμε εδώ και χρόνια ανελλιπώς. Δηλαδή εκεί που ο Ολυμπιακός έκανε συνέχεια ευκαιρίες και μπήκε ο Αγκιμπού και ο Χασάν εγώ είπα τελείωσε δεν θα κάνει άλλη φάση η ομάδα και έτσι ακριβώς έγινε. Προφανώς ο προπονητής δεν το προέβλεψε αυτό, είναι μεν ο προπονητής αλλά εμείς βλέπουμε αυτούς τους παίχτες και σχηματισμούς συνέχεια εδώ και μήνες. Ο ποπονητής θέλει χρόνο, χρόνο και παίχτες.

    Όσον αφορά τον Αγκιμπού, για κάποιο διάστημα, παρά τις αδυναμίες του, ήταν χρήσιμος, εδώ και μήνες όμως είναι ανύπαρκτος. Ο Χασάν είναι εξαιρετικός να παίζει με τον Αραμπί, ο οποίος όμως είναι 35 και η πρόβλεψη μου είναι ότι θα θέλουν να φέρουν επιθετικό που δεν θα αποδίδει απλά με τον Αραμπί αλλά και μόνος του, ότι προσπάθησαν να κάνουν πέρυσι και έφεραν τον Τικίνιο δηλαδή αλλά δεν μας βγήκε.

    Είναι ένα μεγάλο ερωτηματικό η πτώση στην απόδοση πολλών παιχτών, δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται σε ένα συγκεκριμέο λόγο (ή περισσότερους) ή αν για κάποιους παίχτες ισχύει κάτι διαφορετικό. Αυτοί που είναι μέσα στην ομάδα θα κρίνουν και λογικά θα γίνουν οι σχετικές προσθαφαιρέσεις στο ρόστερ.
    ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ, ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ, ΜΑ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΓΑΠΩ, ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

  27. #740
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Europa League 2022-23

    OK δεν ξέρει την ομάδα και φυσικό είναι, δεν ξέρει τον Αγκιμπού, δεν ξέρει τον Μπουχαλάκη, δεν ξέρει τον ντε λα Φουέντε, πού να τον ξέρει άλλωστε?

    Το όνομα "Ματιέ Βαλμπουενά" δεν το έχει ξανακούσει στη ζωή του? Γαι΄τι μόνο και μόνο βάσει ονόματος, θα έπρεπε να του εμπιστευτεί τα ηνία της ομάδας για κάποιο χρονικό διάστημα.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

Σελίδα 37 από 53 ΠρώτηΠρώτη ... 7172733343536373839404147 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας