Σελίδα 10 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 6789101112131420 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 181 έως 200 από 591

Θέμα: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

  1. #181
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.694
    Thanks
    23.831
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.463 φορές σε 10.826 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Τι έκαναν αυτοί πάλι;

    Επίσης πότε παίζει αεκ μπαοκ να το παίξουμε κι αυτό για κεκλεισμένων;
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  2. #182
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι έκαναν αυτοί πάλι;
    Πλακώθηκαν λέει έξω απ' το γήπεδο οπαδοί του βάζελου με την αστυνομία, με 2 τραυματίες. Εννοείται 2 αγωνιστικές για να πιάσει και την Μπαουκάρα μέσα και 2 βολές στον Διαμαντίδη.

  3. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (22-10-21), john syggel (24-10-21)

  4. #183
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Ήταν που δεν θα δεχτεί φιλοξενούμενους ο Αχιλλέας και ακούγεται ολόκληρη κερκίδα από Κούλες μέχρι το σπίτι μου.

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (24-10-21)

  6. #184

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.899
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Φοβερη εξελιξη στο Βολος-Aεκ. Παιρνει πετσινο πεναλντι ο βολος, το χανει και σχεδον στην επομενη φαση, κερδιζει την μπαλα παικτης του Βολου στο κεντρο, παθαινει τραβηγμα, πεφτει κατω, κανει νοημα για αλλαγη,αλλα η ηθικη Αεκ συνεχιζει τη φαση και σκοραρει...

  7. #185

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.899
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Σουπερλιγκ βγαλμενη απο τις ονειρωξεις καθε αγνου ποδοσφαιροφιλου!

  8. #186
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Ε ναι βρε παιδιά, τι κλάσικο μου λέτε (Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης) και κουραφέξαλα
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  9. #187
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Πολύ κουραστικό το κλάσικο και ακόμα πιο κουραστική η περιγραφή του μ@λάκα του Παπ@ροβασιλείου
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  10. #188

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.899
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Στην Ιταλια εγινε χαμος με την κινηση της Λατσιο την προηγουμενη Κυριακη να σκοραρει με παικτη πεσμενο κατω και του διαιτητη να μην διακοψει το ματς. Στο Ελλαδισταν ηταν απλα Κυριακη. Ουτε μια αναφορα δεν ειδα στα σαιτ. Ισα ισα που το θεωρησαν και εξυπναδα μερικοι.

  11. #189
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.694
    Thanks
    23.831
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.463 φορές σε 10.826 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Ιταλια εγινε χαμος με την κινηση της Λατσιο την προηγουμενη Κυριακη να σκοραρει με παικτη πεσμενο κατω και του διαιτητη να μην διακοψει το ματς. Στο Ελλαδισταν ηταν απλα Κυριακη. Ουτε μια αναφορα δεν ειδα στα σαιτ. Ισα ισα που το θεωρησαν και εξυπναδα μερικοι.
    Είχε χάσει τη μπάλα ο παίκτης του Βόλου και μετά έγινε ο τραυματισμός οπότε όλα καλά το είπε ο Σαντοριναίος.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  12. #190
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Δεν έχω δει τη φάση αλλά γενικά μιλώντας το fair play όπως το ξέραμε έχει καταργηθεί και ο διαιτητής δεν είναι υποχρεωμένος να διακόψει τη φάση, εκτός και αν υπάρχει τραυματισμός στο κεφάλι.

    Από κει και πέρα είναι στη διακριτική ευχέρεια της κάθε ομάδας να βγάλει τη μπάλα έξω και να τηρήσει ένα άτυπο fair play
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (26-10-21)

  14. #191

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.899
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχε χάσει τη μπάλα ο παίκτης του Βόλου και μετά έγινε ο τραυματισμός οπότε όλα καλά το είπε ο Σαντοριναίος.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Xαχαχα μεγάλος επιστήμονας αυτός ο Σαντοριναιος. Μάλλον από τον ανέμο την έχασε την μπάλα, γιατί ο κοντινότερος παίκτης της Αεκ βρισκοταν σε αποσταση 2-3 μέτρων.

    Υπάρχει κενό στον κανονισμό πιστεύω. Αν τη δείτε τη φάση, μιλάμε για διακωμωδιση του αθλήματος. Άλλο να τραυματιστεί παίκτης μακριά από την μπάλα και άλλο να γίνει κλέψιμο, αποκλειστικά επειδή ο κάτοχος της μπάλας έπαθε τράβηγμα. Εντωμεταξύ ο διαιτητής βρισκόταν ακριβώς μπροστά στη φάση και δεν έδωσε καθόλου σημασία στον τραυματισμενο παίκτη. Αυτός όφειλε να διακόψει.

    Απο κει και πέρα ο Τσουμπερ έκανε την "πουστια". Ο Μανταλος προς τιμή του ήταν έτοιμος να τηρήσει το fair play.

  15. #192
    Το avatar του χρήστη john syggel
    Εγγραφή
    29-07-2014

    Μηνύματα
    2.532
    Thanks
    3.279
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.815 φορές σε 1.080 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω δει τη φάση αλλά γενικά μιλώντας το fair play όπως το ξέραμε έχει καταργηθεί και ο διαιτητής δεν είναι υποχρεωμένος να διακόψει τη φάση, εκτός και αν υπάρχει τραυματισμός στο κεφάλι.

    Από κει και πέρα είναι στη διακριτική ευχέρεια της κάθε ομάδας να βγάλει τη μπάλα έξω και να τηρήσει ένα άτυπο fair play
    Αυτο ακριβως λεμε.Ειναι αλλιως να εισαι αεκ και μην τηρεις το fair play.

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (25-10-21)

  17. #193
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xαχαχα μεγάλος επιστήμονας αυτός ο Σαντοριναιος. Μάλλον από τον ανέμο την έχασε την μπάλα, γιατί ο κοντινότερος παίκτης της Αεκ βρισκοταν σε αποσταση 2-3 μέτρων.

    Υπάρχει κενό στον κανονισμό πιστεύω. Αν τη δείτε τη φάση, μιλάμε για διακωμωδιση του αθλήματος. Άλλο να τραυματιστεί παίκτης μακριά από την μπάλα και άλλο να γίνει κλέψιμο, αποκλειστικά επειδή ο κάτοχος της μπάλας έπαθε τράβηγμα. Εντωμεταξύ ο διαιτητής βρισκόταν ακριβώς μπροστά στη φάση και δεν έδωσε καθόλου σημασία στον τραυματισμενο παίκτη. Αυτός όφειλε να διακόψει.

    Απο κει και πέρα ο Τσουμπερ έκανε την "πουστια". Ο Μανταλος προς τιμή του ήταν έτοιμος να τηρήσει το fair play.
    Εγώ πάντως λέω, επειδή είναι πονηρό θέμα και ειδικά ομάδες που παίζουν κλεφτοπόλεμο κόντρα στον Ολυμπιακό μπορούν να το εκμεταλλεύονται, να μην διακόπτεται το παιχνίδι αν δεν είναι σοβαρό (πχ χτύπημα στο κεφάλι). Άλλωστε και ο τραυματισμός του αντιπάλου μέσα στο παιχνίδι είναι για πλεονέκτημα, όπως αν γίνει λάθος. Γιατί να "λυπηθώ" τον άλλον που έπαθε τράβηγμα; Ας είχε καλή φυσική κατάσταση να μην το πάθει. Κανονισμός δεν υπήρχε ποτέ έτσι κι αλλιώς, μόνο ηθικό είναι το ζήτημα και μεταξύ μας οι ηθικές στον επαγγελματικό αθλητισμό έχουν πάει περίπατο εδώ και χρόνια.

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω δει τη φάση

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    differance (25-10-21)

  19. #194

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.899
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως λέω, επειδή είναι πονηρό θέμα και ειδικά ομάδες που παίζουν κλεφτοπόλεμο κόντρα στον Ολυμπιακό μπορούν να το εκμεταλλεύονται, να μην διακόπτεται το παιχνίδι αν δεν είναι σοβαρό (πχ χτύπημα στο κεφάλι). Άλλωστε και ο τραυματισμός του αντιπάλου μέσα στο παιχνίδι είναι για πλεονέκτημα, όπως αν γίνει λάθος. Γιατί να "λυπηθώ" τον άλλον που έπαθε τράβηγμα; Ας είχε καλή φυσική κατάσταση να μην το πάθει. Κανονισμός δεν υπήρχε ποτέ έτσι κι αλλιώς, μόνο ηθικό είναι το ζήτημα και μεταξύ μας οι ηθικές στον επαγγελματικό αθλητισμό έχουν πάει περίπατο εδώ και χρόνια.


    Ενταξει ρε συ, δεν ειναι λογικη αυτη. Δεν παιζουν σε αλανα. Εδω μιλαμε για επαγγελματικους αγωνες οπου παιζονται εκατομμυρια. Οπως υπαρχουν κανονες για ολα, πρεπει να υπαρξουν και στην περιπτωση του fair play. Επισης δεν μπορεις παντα να καταλαβεις την σοβαροτητα ενος τραυματισμου. Με ενα στραβο πατημα, εγινε η ζημια απο το πουθενα. Μεχρι και ρηξη χιαστου μπορει να παθει καποιος παικτης. Ειναι δυνατον λοιπον να πρεπει να περιμενει να ληξει η φαση και να σταματησουν τις μανουρες οι παικτες (αλλη δυσαρεστη εξελιξη τετοιων φασεων), ωστε να μπει το ιατρικο τιμ για να τον περιθαλψει;

    Οσο για το θεμα της εσκεμμενης διακοπης, πιστευω οτι μπορει ευκολα να γινει διαχωρισμος μιας και μπορει ο διαιτητης να υποθεσει ποτε υπαρχει πιθανοτητα δολου και ποτε οχι. Δηλαδη αν πεσει ξαφνικα ενας παικτης στο μεσο του γηπεδου ενω η μπαλα παιζεται στην αντιπαλη περιοχη, προφανως και δεν πρεπει να σταματησει το ματς. Οταν ομως ενας παικτης φαινεται να εχει τη δυνατοτητα να παρεμβει, τοτε προφανως δεν υπαρχει λογος να κανει θεατρο, για να σταματησει το ματς. Ειδικα οταν δεν υπαρχει προφανης φαση για γκολ.
    Οι καθυστερησεις και οι τραυματισμοι στο τελος του ματς, ειναι αλλη περιπτωση

  20. #195
    Το avatar του χρήστη Josimar
    Εγγραφή
    05-10-2020

    Περιοχή
    Rio Greveneiro
    Μηνύματα
    2.850
    Thanks
    1.402
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.983 φορές σε 1.563 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Μας τελείωσε και η κεντρική διαχείριση. Να ζήσουμε να τη θυμόμαστε.

    Στάλθηκε από τα αποδυτήρια χρησιμοποιώντας Τζιντόνικ

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    pirateeeeeee (26-10-21)

  22. #196
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει ρε συ, δεν ειναι λογικη αυτη. Δεν παιζουν σε αλανα. Εδω μιλαμε για επαγγελματικους αγωνες οπου παιζονται εκατομμυρια. Οπως υπαρχουν κανονες για ολα, πρεπει να υπαρξουν και στην περιπτωση του fair play. Επισης δεν μπορεις παντα να καταλαβεις την σοβαροτητα ενος τραυματισμου. Με ενα στραβο πατημα, εγινε η ζημια απο το πουθενα. Μεχρι και ρηξη χιαστου μπορει να παθει καποιος παικτης. Ειναι δυνατον λοιπον να πρεπει να περιμενει να ληξει η φαση και να σταματησουν τις μανουρες οι παικτες (αλλη δυσαρεστη εξελιξη τετοιων φασεων), ωστε να μπει το ιατρικο τιμ για να τον περιθαλψει;

    Οσο για το θεμα της εσκεμμενης διακοπης, πιστευω οτι μπορει ευκολα να γινει διαχωρισμος μιας και μπορει ο διαιτητης να υποθεσει ποτε υπαρχει πιθανοτητα δολου και ποτε οχι. Δηλαδη αν πεσει ξαφνικα ενας παικτης στο μεσο του γηπεδου ενω η μπαλα παιζεται στην αντιπαλη περιοχη, προφανως και δεν πρεπει να σταματησει το ματς. Οταν ομως ενας παικτης φαινεται να εχει τη δυνατοτητα να παρεμβει, τοτε προφανως δεν υπαρχει λογος να κανει θεατρο, για να σταματησει το ματς. Ειδικα οταν δεν υπαρχει προφανης φαση για γκολ.
    Οι καθυστερησεις και οι τραυματισμοι στο τελος του ματς, ειναι αλλη περιπτωση
    Εγώ διαφωνώ με αυτό. Όπως ο αντίπαλος μπορεί να πάρει κόκκινη για παράδειγμα και να παίζει με παίκτη λιγότερο, περίπτωση στην οποία δεν θα τον λυπηθείς και να κάνεις fair play, το ίδιο θα πρέπει να θεωρείται ηθικά και ο τραυματισμός του (μόνος του, όχι να προκληθεί από τον άλλον). Η θλάση δεν απειλεί την ζωή του, δεν θα πάθει τίποτα αν τον περιθάλψουν όταν τελειώσει η φάση. Το παιχνίδι πρέπει να σταματάει μόνο σε σοβαρές περιπτώσεις και όπως φαίνεται (και είπε και ο Κοσμάς) μάλλον έχουν αλλάξει οι κανονισμοί προς αυτή την κατεύθυνση. Και καλά έκαναν κατά την γνώμη μου.

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (25-10-21), voskos_7 (26-10-21)

  24. #197
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.846
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.616 φορές σε 17.677 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Τώρα, εξετάζουμε το ενδεχόμενο το Βόλος - ΑΕΚ να παίχτηκε τελείως μέσα στο γήπεδο και το σκηνικό να έγινε επειδή οι παίκτες της ΑΕΚ ήταν κυνικά τσοχλάνια και οι αντίστοιχοι του Βόλου έπαιζαν τον νυν υπέρ πάντων αγώνα και σε εκείνη τη φάση τους στερήθηκε η δυνατότητα να αμυνθούν...
    Λοιπόν, αν δε το διακόψει ο διαιτητής, η μπάλα δε σταματάει και καλά θα κάνουν να το εμπεδώσουν και οι δικοί μας, γιατί μόνο έτσι κερδίζουν βαθμούς οι Ατρόμητοι και τα Γιάννινα αυτής της ζωής και θα επιβραβεύουμε τον κάθε κατσαπλιά που αντί να παίξει τη φάση, την ξαπλάρει για να σπάσει ο ρυθμός.
    Καλά έκαναν λοιπόν οι τίγρηδες και το παίξανε και τελείως μαλάκες είμαστε εμείς που, με τον ΠΑΣ, πετούσαμε τη μπάλα έξω όταν κυνηγούσαμε το δεύτερο γκολ την ώρα που αυτοί ήταν ικανοί να βάλουν και όλο τον πάγκο μέσα στο γήπεδο να κάνει τους τραυματίες για να μη παίζεται μπάλα.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  25. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (26-10-21), john syggel (29-10-21), panahs7 (26-10-21)

  26. #198
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.694
    Thanks
    23.831
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.463 φορές σε 10.826 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    ΑΕΚ - Άρης, έλληνας διαιτητής. Καλό.
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  27. #199
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Δεν είπατε ότι ο φίλος μας ο μπαζέλ την κέρδισε την έφεση και του έσβησαν και τις 2 αγωνιστικές, ενώ τελικά είχαν σφαχτεί στα τουρνικέ και όχι εκτός γηπέδου, όπως έλεγαν στην αρχή. Κι εμείς για τον καπνό παίξαμε σε άδειο γήπεδο. Σας άρεσε η τσαπού;;; Θα σας την φοράμε όπως γουστάρετε.

  28. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    pirateeeeeee (29-10-21)

  29. #200
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.694
    Thanks
    23.831
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.463 φορές σε 10.826 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: INTERWETTEN SUPERLEAGUE 2021-22

    Πρέπει να είχε διαιτητικό σόου στην Τούμπα έχει κανείς άποψη;

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

Σελίδα 10 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 6789101112131420 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας