Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 20 από 71

Θέμα: Shaquielle McKissic

  1. #1
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    bastet t-shirt 23-24 Shaquielle McKissic

    Η ΚΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει τη συνεργασία της με τον Σακίλ ΜακΚίσικ, ο οποίος αγωνίζεται στις θέσεις "2" και "3".
    Το Who is Who
    Γεννήθηκε: 17/08/1990
    Υπηκοότητα: Αμερικανός
    Ύψος: 1.96
    Θέση: Γκαρντ/Σμολ Φόργουορντ
    Προηγούμενες ομάδες: Victoria Libertas Pesaro, Changwon LG Sakers (2015–2016), Muratbey Uşak Sportif (2016–2017), Gran Canaria, Avtodor Saratov (2017–201, Gaziantep (2018–2019), Beşiktaş Sompo Japan (2019–2020)

    Οι αριθμοί του…
    Στο τουρκικό πρωτάθλημα σε σύνολο 17 αγώνων και μέσο όρο 32.29 λεπτά συμμετοχής είχε μ.ο. 17.65 πόντους, 4.41 ριμπάουντ και 2.18 ασίστ. Στην Ευρώπη και πιο συγκεκριμένα στο Basketball Champions League, σε 13 αγώνες είχε μέσο όρο 30 λεπτά συμμετοχής, 16.6 πόντους, 3.4 ριμπάουντ, 2.8 ασίστ και 2.1 κλεψίματα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ttg_red : 17-02-20 στις 07:49
    http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

  2. #2
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Μεταγραφή για του χρόνου; Μεταγραφή για να βγει η χρονιά; Ποιός ξέρει; Είμαστε τυχεροί πάντως, γιατί το τάιμινγκ ήταν απίστευτο. Το καλύτερο 3άρι της Τουρκίας και καλύτερος παίκτης της ομάδας του, έμεινε ελεύθερο λόγω οικονομικών προβλημάτων της Μπεσίκτας. Αντι Σπανούλης για το σκοράρισμα. Τρομερός αθλητής, απίστευτα αθλητικός παίκτης. Όχι κακός σουτέρ, μιας και περισσότερο ντραιβ για καρφώματα κάνει, παρά σουτάρει. Καλορίζικος. Στα χαρτιά, η καλύτερη μεταγραφή της σεζόν. Season high το ματς πριν λίγες μέρες με τους 38π κόντρα στην Εφές.


    http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

  3. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Du3lisT για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (10-02-20), Faithful (10-02-20)

  4. #3
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Αν ειναι τοσο καλος, ειναι μεταγραφη για του χρονου Σταθη, που θα παρει και μια μυρωδια απο καμια δεκαρια παιχνιδια με την ομαδα στην ευρωλιγκα.

    Ερχεται βεβαια για να καλυψει εν μερει το κενο του Σπανουλη, αλλα εμενα μαλλον μου κανει σαν να φευγει ο Πολ το καλοκαιρι.

    Παντως το εχω ξαναγραψει πολυ νωρις οταν η ομαδα παρεπαιε και πριν καν κλεισουμε τον Μπαρτζωκα. Αν μεινει ο Μιλουτινοφ και με εναν ακομα παιχτη κλασης, ειμαστε ανετα οχταδα και αναλογα μπορεις να διεκδικησεις και φ-4.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  5. #4

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.357
    Thanks
    27.906
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ειναι τοσο καλος, ειναι μεταγραφη για του χρονου Σταθη, που θα παρει και μια μυρωδια απο καμια δεκαρια παιχνιδια με την ομαδα στην ευρωλιγκα.

    Ερχεται βεβαια για να καλυψει εν μερει το κενο του Σπανουλη, αλλα εμενα μαλλον μου κανει σαν να φευγει ο Πολ το καλοκαιρι.

    Παντως το εχω ξαναγραψει πολυ νωρις οταν η ομαδα παρεπαιε και πριν καν κλεισουμε τον Μπαρτζωκα. Αν μεινει ο Μιλουτινοφ και με εναν ακομα παιχτη κλασης, ειμαστε ανετα οχταδα και αναλογα μπορεις να διεκδικησεις και φ-4.
    Bασικα, η φετινη ομαδα με Μπαρτζωκα και Ελις απο την αρχη και τον Σλουκα οργανωτη, χτυπαγε 6αδα ανετα. Αν υποθεσουμε κιολας οτι θα απεδιδαν καλυτερα ο Παντερ και ο Κουζμινσκας. Χασαμε παρα πολλα ματς φετος, επειδη τα γκαρντ δεν αντεχαν την πιεση και το ξυλο και δεν υπηρχε οργανωση στο παιχνιδι.

  6. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον chainsaw για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (10-02-20), Faithful (10-02-20)

  7. #5
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bασικα, η φετινη ομαδα με Μπαρτζωκα και Ελις απο την αρχη και τον Σλουκα οργανωτη, χτυπαγε 6αδα ανετα. Αν υποθεσουμε κιολας οτι θα απεδιδαν καλυτερα ο Παντερ και ο Κουζμινσκας. Χασαμε παρα πολλα ματς φετος, επειδη τα γκαρντ δεν αντεχαν την πιεση και το ξυλο και δεν υπηρχε οργανωση στο παιχνιδι.
    Εδω και ετσι οπως πηγε η σεζον, αν ειχαμε απλα κερδισει μεσα-εξω την Ζενιτ, ειμασταν για οχταδα σιγουρα.


    Προσεξε, λεω μονο για την Ζενιτ, οχι κατι πιο εξεζητημένο οπως να κερδιζαμε πχ την Αλμπα εντος, την Ζαλγκιρις εξω, τον βαζελο εξω και την τραγικη στον πρωτο γυρο Φενερ εντος....
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  8. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (10-02-20), Faithful (10-02-20)

  9. #6
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Καφού στο ποδόσφαιρο, Σακίλ στο μπάσκετ. Όνειρο ζούμε.

  10. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (11-02-20), drizzt (11-02-20), Rena (11-02-20)

  11. #7
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ειναι τοσο καλος, ειναι μεταγραφη για του χρονου Σταθη, που θα παρει και μια μυρωδια απο καμια δεκαρια παιχνιδια με την ομαδα στην ευρωλιγκα.

    Ερχεται βεβαια για να καλυψει εν μερει το κενο του Σπανουλη, αλλα εμενα μαλλον μου κανει σαν να φευγει ο Πολ το καλοκαιρι.

    Παντως το εχω ξαναγραψει πολυ νωρις οταν η ομαδα παρεπαιε και πριν καν κλεισουμε τον Μπαρτζωκα. Αν μεινει ο Μιλουτινοφ και με εναν ακομα παιχτη κλασης, ειμαστε ανετα οχταδα και αναλογα μπορεις να διεκδικησεις και φ-4.
    Νομίζω πως είναι απίθανο να μείνει.
    http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

  12. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Du3lisT για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (11-02-20), Faithful (11-02-20)

  13. #8
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.310
    Thanks
    20.804
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.486 φορές σε 8.043 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Ηταν πολυ έξυπνο που αντί να πάρουν 2εκ το καλοκαιρι, τον κράτησαν. Πολυ!,

    Κατα τ αλλα στη Πουτσα μας ο Μιλουτινοφ. Μια ομάδα που είχε Χαινς, Χαντερ, Ντανστον, Μπιρτς δε θα χει πρόβλημα να βρει καλο Σέντερ. Πλέον έχεις Μπαρτζωκα.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  14. #9
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Τιτάνας. Και τα παπούτσια μέσα ρε παικταρά.
    http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    pirateeeeeee (03-03-20)

  16. #10
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Ίδια κοψιά με τον Αλφόνσο Φορντ είναι ο πούστης.

  17. #11
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Ηρθε ο Μπαρτζωκας και εφερε αυτον και τον ελις μεσα στη σεζον.

    Δυο τετοιους δεν εφερε ο Μπλατ σε δυο καλοκαιρινες μεταγραφικες περιοδους. Τι δυο; Ουτε εναν...


    Κατα τα αλλα, ειναι καταπληκτικος σε αυτα τα δυο ματς που εχω δει, ειναι πολυ καλυτερος και απ'οτι θα 'θελα να πω την αληθεια. Απο την αλλη, ειναι νωρις ακομα, αλλα φαινεται πως θα ειναι βασικη μοναδα την επομενη σεζον
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  18. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (04-03-20), drizzt (04-03-20)

  19. #12
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.698
    Thanks
    23.834
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.471 φορές σε 10.829 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηρθε ο Μπαρτζωκας και εφερε αυτον και τον ελις μεσα στη σεζον.

    Δυο τετοιους δεν εφερε ο Μπλατ σε δυο καλοκαιρινες μεταγραφικες περιοδους. Τι δυο; Ουτε εναν...


    Κατα τα αλλα, ειναι καταπληκτικος σε αυτα τα δυο ματς που εχω δει, ειναι πολυ καλυτερος και απ'οτι θα 'θελα να πω την αληθεια. Απο την αλλη, ειναι νωρις ακομα, αλλα φαινεται πως θα ειναι βασικη μοναδα την επομενη σεζον
    Το ερώτημα για την επόμενη σεζόν δεν είναι αν θα είναι βασική μονάδα αλλά αν θα μείνει νομίζω.

    Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  20. #13
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ερώτημα για την επόμενη σεζόν δεν είναι αν θα είναι βασική μονάδα αλλά αν θα μείνει νομίζω.

    Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
    Εχω την εντυπωση πως εχουμε οψιον ανανεωσης.

    Εκτος αν το ειχα διαβασει για τον Μπαϊκς και τους μπερδευω.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (04-03-20)

  22. #14
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.698
    Thanks
    23.834
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.471 φορές σε 10.829 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω την εντυπωση πως εχουμε οψιον ανανεωσης.

    Εκτος αν το ειχα διαβασει για τον Μπαϊκς και τους μπερδευω.
    Κι εγώ αυτό νομίζω αλλά ποτέ δεν ξέρεις στο μπάσκετ.

    ΜακΚίσικ: «Είναι τρελό! Έπαιζα με αυτούς στο 2Κ, τον Σπανούλη, τον Πρίντεζη και τώρα είμαι συμπαίκτης. Είναι απίστευτο να παίζω μαζί τους, σε αυτή την ατμόσφαιρα. Έχω εξαιρετικούς συμπαίκτες, οι προπονητές είναι εκπληκτικοί. Πρέπει να μείνουμε στο πλάνο μας»

    Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  23. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (04-03-20)

  24. #15
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ αυτό νομίζω αλλά ποτέ δεν ξέρεις στο μπάσκετ.

    ΜακΚίσικ: «Είναι τρελό! Έπαιζα με αυτούς στο 2Κ, τον Σπανούλη, τον Πρίντεζη και τώρα είμαι συμπαίκτης. Είναι απίστευτο να παίζω μαζί τους, σε αυτή την ατμόσφαιρα. Έχω εξαιρετικούς συμπαίκτες, οι προπονητές είναι εκπληκτικοί. Πρέπει να μείνουμε στο πλάνο μας»

    Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
    Και για τον Παπανικολαου ειπε, να τα λεμε ολα.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (04-03-20)

  26. #16

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.357
    Thanks
    27.906
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηρθε ο Μπαρτζωκας και εφερε αυτον και τον ελις μεσα στη σεζον.

    Δυο τετοιους δεν εφερε ο Μπλατ σε δυο καλοκαιρινες μεταγραφικες περιοδους. Τι δυο; Ουτε εναν...


    Κατα τα αλλα, ειναι καταπληκτικος σε αυτα τα δυο ματς που εχω δει, ειναι πολυ καλυτερος και απ'οτι θα 'θελα να πω την αληθεια. Απο την αλλη, ειναι νωρις ακομα, αλλα φαινεται πως θα ειναι βασικη μοναδα την επομενη σεζον
    Eλα ρε συ Ηλια. Λιγο αντικειμενικοι να ειμαστε. Ο Γκος πωληθηκε 1,5 μυριο. Βγηκε λοιπον μονομιας το υψηλο συμβολαιο του απατεωνα Ισραηλινου...
    Ο Λεντει βγαζει ματια στην Ζαλγκιρις, οποτε ουτε αυτον τον λες κακο παικτη. Ειχε και στον Ολυμπιακο αρκετα θετικη παρουσια.

    Παμε στο φετινο ροστερ τωρα. Ο Πολ προσφερει αρκετα. Οχι οσο οι αλλοι, αλλα και αυτος ειναι θετικος. Ο Ρουμπιτ επισης προσφερει, οσο παιζει στο "4". Ο Χαπ εχει εξελιχθει σε αποκαλυψη του Ιταλικου πρωταθληματος. Θα περιμενουμε να τον δουμε κι αυτον βεβαια, αλλα εχει αφησει υποσχεσεις.

    Φυσικα εγιναν και πολλες κακες μεταγραφες, αλλα δε ειναι σωστο να τις βγαλουμε ολες σκαρτες.

  27. #17

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.357
    Thanks
    27.906
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ αυτό νομίζω αλλά ποτέ δεν ξέρεις στο μπάσκετ.

    ΜακΚίσικ: «Είναι τρελό! Έπαιζα με αυτούς στο 2Κ, τον Σπανούλη, τον Πρίντεζη και τώρα είμαι συμπαίκτης. Είναι απίστευτο να παίζω μαζί τους, σε αυτή την ατμόσφαιρα. Έχω εξαιρετικούς συμπαίκτες, οι προπονητές είναι εκπληκτικοί. Πρέπει να μείνουμε στο πλάνο μας»

    Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
    Ωραιες εποχες. Σπανουλης και Πριντεζης στο nba2k 2014. Καθε σουτ στην τελευταια περιοδο εμπαινε καλαθι. Εγγυηση!

    Θυμαστε αλλη μεταγραφη μεσουσης της σεζον που να δειχνει τοσο θετικη παρουσια με το καλημερα; Προσωπικα μονο τον Λο και τον Ντορσει θυμαμαι. Χτυπησε φλεβα χρυσου παλι ο Μπαρτζωκας. Δυστυχως ο αλλος ο Μπαικς αλλου παταει και αλλου βρισκεται. Δυσκολα θα στεριωσει.

  28. #18
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.698
    Thanks
    23.834
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.471 φορές σε 10.829 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παιχτουρα ο Σακίλ.


    Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  29. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον drizzt για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (04-03-20), pirateeeeeee (04-03-20)

  30. #19
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.969
    Thanks
    3.925
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.012 φορές σε 2.523 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Σακίλ Ο'Νιλ ΜακΚίσσικ είναι το πραγματικό του όνομα.
    Καλή η αρχή αλλά το θέμα είναι να το δούμε σε βάθος χρόνου με σταθερότητα και σταθερότητα στην ομάδα.

    Το σκάουτινγκ είναι λίγο πιο εύκολο στο μπάσκετ διότι υπάρχουν καλύτερες συνθήκες (καλύτερες φάρμες, καλύτερη νομοθεσία, μικρότερη παγκόσμια ζήτηση, λογικά οικονομικά γι αυτό το επίπεδο κλπ.). Ετσι αν κάποιος προπονητής "το έχει δουλέψει" τότε είναι μεγάλο πλεονέκτημα για την σταδιοδρομία του. Ο Μπαρτζώκας γνωρίζουμε ότι το έχει.
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  31. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον pirateeeeeee για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (04-03-20), chainsaw (04-03-20), drizzt (04-03-20)

  32. #20
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Σακίλ ΜακΚίσικ

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eλα ρε συ Ηλια. Λιγο αντικειμενικοι να ειμαστε. Ο Γκος πωληθηκε 1,5 μυριο. Βγηκε λοιπον μονομιας το υψηλο συμβολαιο του απατεωνα Ισραηλινου...
    Ο Λεντει βγαζει ματια στην Ζαλγκιρις, οποτε ουτε αυτον τον λες κακο παικτη. Ειχε και στον Ολυμπιακο αρκετα θετικη παρουσια.

    Παμε στο φετινο ροστερ τωρα. Ο Πολ προσφερει αρκετα. Οχι οσο οι αλλοι, αλλα και αυτος ειναι θετικος. Ο Ρουμπιτ επισης προσφερει, οσο παιζει στο "4". Ο Χαπ εχει εξελιχθει σε αποκαλυψη του Ιταλικου πρωταθληματος. Θα περιμενουμε να τον δουμε κι αυτον βεβαια, αλλα εχει αφησει υποσχεσεις.
    Με λιγο καλη θεληση μπορεις να μου βγαλεις πετυχημενη επιλογη και τον Τσερι. "Νταξει τσαμπα τον εφερε, οποτε μια χαρα ηταν για τσαμπα".

    Ο Λιντει "βγαζει ματια" στην Ζαλγκιρις; Αληθεια τωρα; "Βγαζει ματια". Μια μετρια-αξιοπρεπη πορεια εχει. Καλα το πόσο πουλησαμε τον Γκος καμια σχεση με την συζητηση. Εγω λεω για το ποσο καλοι παιχτες ηταν. Μιας λοιπον που μου επιασες το τι κανει φετος ο Λιντει, για πες μου και τι κανει φετος ο Γκος;


    Καλα για τις φετινες επιλογες τι να πω. Ο μονος λογος που οι περσινοι εμοιαζαν καλοι, ειναι επειδη οι φετινοι ηταν ακομα χειροτεροι. Ο Πολ αξιοπρεπης παιχτης δεν θα πω οχι. Απο εκει και περα οταν εγω γραφω για τον Ελις και τον ΜακΚισικ και μου βαζεις στην συζητηση το Ρουμπιτ και τον Χαπ, ως αντιστοιχα επιτυχημενες επιλογες του Μπλατ οκ. Απλα αποδεικνυεται πως οι επιλογες του ηταν γτπ.


    Ο Μπλατ εχει εκτεθει απ'ολες τις παντες. Εφερε καμια 15ρια παιχτες και οι καλυτεροι του ηταν τρεις μετριοι προς αξιοπρεπεις παιχτες. Ο Γκος, ο Λιντει και ο Πολ. Ειχαμε το παραμυθι πως δεν φερνει παιχτες γιατι δεν του δινουν μπατζετ, εφγε και εχουν δωθει λεφτα για 5 παιχτες και με αυτο το μπατζετ ο Μπαρτζωκας εφερε αυτους τους δυο.


    Ας μεινουμε στην δικαιολογια της σκληρυνσης κατα πλακας λοιπον, και εννοειται να ειναι καλα βεβαια ο ανθρωπος και οτι καλυτερο του ευχομαι, αλλα μας γαμησε.-


    υ.γ. Απο τον Μπλατ περιμενα να φερει τον "νεο" Γουιλμπεκιν. Εχω απαιτησεις, ανωτερες απο το να βρει εναν 31χρονο παουερ φοργουορντ θελοντας να τον κανει 5αρι (Ρουμπιτ).
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας