Σελίδα 31 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 112127282930313233343541 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 601 έως 620 από 894

Θέμα: Super League 2019 - 2020

  1. #601
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι μοντέλο ρε. Τι σχέση έχω με αυτόν

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αυτό σε πείραξε??

  2. #602
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό σε πείραξε??
    Τι άλλο να με πειράξει. Που είναι απλυτος;

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (17-02-20)

  4. #603
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι άλλο να με πειράξει. Που είναι απλυτος;

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Νταξει, μπαλα παιζουμε ασουμε. Θα μυριζουμε και λιγο. Δεν ειναι τιποτα, βαζεις λιγη ρεξονα να'ουμε και ολα καλα.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (17-02-20)

  6. #604
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι άλλο να με πειράξει. Που είναι απλυτος;

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Έχεις ωραιοπάθεια???

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (17-02-20)

  8. #605
    .
    Εγγραφή
    18-08-2016

    Μηνύματα
    1.173
    Thanks
    47
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 674 φορές σε 456 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Αναβολή λοιπόν....καμία έκπληξη....
    Ακόμη μια ήττα του Μαρινακη από τον Ρώσο...νομική αυτή την φορά...
    Δεν θέλω να γίνομαι κακός αλλά όσο υπάρχει ο Ρώσος και κυρίως όσο ο Μαρινάκης έχει αυτή την νοοτροπία και δεν βάζει λεφτά πρωτάθλημα ΔΕΝ ξανα βλέπουμε.
    Οπότε καλύτερα ας φύγει να έρθει κάποιος που μπορει

  9. #606

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.358
    Thanks
    27.907
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από london7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναβολή λοιπόν....καμία έκπληξη....
    Ακόμη μια ήττα του Μαρινακη από τον Ρώσο...νομική αυτή την φορά...
    Δεν θέλω να γίνομαι κακός αλλά όσο υπάρχει ο Ρώσος και κυρίως όσο ο Μαρινάκης έχει αυτή την νοοτροπία και δεν βάζει λεφτά πρωτάθλημα ΔΕΝ ξανα βλέπουμε.
    Οπότε καλύτερα ας φύγει να έρθει κάποιος που μπορει
    Eχω την εντυπωση οτι η αναβολη μεχρι τη δευτερα δε φερνει καμια αλλαγη. Το προβλημα θα ηταν αν η διαδικασια αναβαλλοταν μεχρι να τελεσιδικησει το πολιτικο δικαστηριο. Διορθωστε με αν κανω λαθος.

    Την προτροπη να φυγει ο Μαρινακης, την αφηνω ασχολιαστη. Το οτι βρηκε στοιχεια εναντιον του Σαββιδη, δειχνει τη διαφορα του με τους Αλαφουζους και τις δικες στο Σκαι και στο Open tv.

  10. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον chainsaw για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (17-02-20), flessanto (17-02-20), Gtakis (17-02-20)

  11. #607
    AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Εγγραφή
    28-12-2006

    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.198
    Thanks
    634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.402 φορές σε 628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Έχει γίνει και καταγγελία στην επιτροπή δεοντολογίας για την προσφυγή της παε παοκούλης σε πολιτικό δικαστήριο. Κινδυνεύουν και από εκεί με αποβολή απ'το πρωτάθλημα.

    Αν δε μπορεί ο Μαρινάκης (που τους έχει ξεφτιλίσει και θα συνεχίσει) πραγματικά ποιός είναι αυτός που μπορεί; Δεν καταλαβαίνετε μερικοί πως το ποδόσφαιρο δεν είναι απλά αυτό που βλέπετε στο γήπεδο και στην επο; Δεν καταλαβαίνετε πως το επαγγελματικό ποδόσφαιρο είναι η βιτρίνα άλλων επιχειρήσεων; Ο Μαρινάκης αυτή τη στιγμή απειλεί με annihilation τη Στρατιά του Ρώσου. Πάει να του σπάσει και τη βιτρίνα - γιατί για τους γνωρίζοντες του έχει σπάσει σε αυτά τα "άλλα" το κεντρικό νευρικό σύστημα...

    Για κάτι πλοία LNG λέω και κάτι σταθμούς αεριοποίησης στην Αλεξανδρούπολη, το λιμάνι της οποίας δεν κατάφερε να ελέγξει ο Ιβανόης σε αντίθεση με αυτά της Σαλονίκης και της Καβάλας, όπως δεν κατάφερε να ελέγξει και τη ΔΕΠΑ την οποία είχε βάλει χορηγία μόλις είχε έρθει στην παε παοκούλης. Κάποιοι αγωγοί που έρχονται από Ρωσία μεριά μέσω Τουρκίας - με τους οποίους ασχολούνται κάτι κατασκευαστικές μεμέτικες που ασχολούνται και με τη νέα τούμπα - θα υποστούν στρατηγική απαξίωση λόγω LNG...

    απλά λέω, για το Μαρινάκη που δε μπορεί...


    No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

  12. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Vass για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (17-02-20), giovanni#10 (17-02-20)

  13. #608
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Ευθυνη του Μαρινακη γιατι πηρε αναβολη ο Παοκ για την εκδικαση της υποθεσης. Μαλιστα, το ακουσα και αυτο.

    Στην Ελλαδα, που μεχρι να γινει καποια δικη περναει καμια 5ετια τουλαχιστον (βλεπε τρακη για την εξυβριση σε σπανουλη, μπουκα με οπλα του Σαββιδη, εγκληματικη οργανωση κοκ).

    Εγω ως "υποστηρικτης" του Μαρινακη, μετα απο ολα αυτα εχω βγαλει καποια συμπερασματα. Εχω καποιες αρκετα αρνητικες αποψεις για τον προεδρο, αλλα δεν θελω ακομα να τις εκφρασω, ας τελειωσει το πρωταθλημα και βλεπουμε.

    Παντως ετσι οπως εχει εξελιχθει η κατασταση, το ελαχιστο αποδεκτο απο την φετινη χρονια ειναι να τελειωσει με τον Ολυμπιακο πρωταθλητη, εστω και με αφαιρεση βαθμων απο τον Παοκ. Λεω το "ελαχιστα αποδεκτο", ακομα και αυτο δεν θα αρκει για να πω πως η χρονια ηταν πετυχημενη, με ευθυνες οχι του Μαρτινς και των παιχτων, αλλα ξεκαθαρα του προεδρου.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  14. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    pirateeeeeee (17-02-20)

  15. #609
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει γίνει και καταγγελία στην επιτροπή δεοντολογίας για την προσφυγή της παε παοκούλης σε πολιτικό δικαστήριο. Κινδυνεύουν και από εκεί με αποβολή απ'το πρωτάθλημα.

    Αν δε μπορεί ο Μαρινάκης (που τους έχει ξεφτιλίσει και θα συνεχίσει) πραγματικά ποιός είναι αυτός που μπορεί; Δεν καταλαβαίνετε μερικοί πως το ποδόσφαιρο δεν είναι απλά αυτό που βλέπετε στο γήπεδο και στην επο; Δεν καταλαβαίνετε πως το επαγγελματικό ποδόσφαιρο είναι η βιτρίνα άλλων επιχειρήσεων; Ο Μαρινάκης αυτή τη στιγμή απειλεί με annihilation τη Στρατιά του Ρώσου. Πάει να του σπάσει και τη βιτρίνα - γιατί για τους γνωρίζοντες του έχει σπάσει σε αυτά τα "άλλα" το κεντρικό νευρικό σύστημα...

    Για κάτι πλοία LNG λέω και κάτι σταθμούς αεριοποίησης στην Αλεξανδρούπολη, το λιμάνι της οποίας δεν κατάφερε να ελέγξει ο Ιβανόης σε αντίθεση με αυτά της Σαλονίκης και της Καβάλας, όπως δεν κατάφερε να ελέγξει και τη ΔΕΠΑ την οποία είχε βάλει χορηγία μόλις είχε έρθει στην παε παοκούλης. Κάποιοι αγωγοί που έρχονται από Ρωσία μεριά μέσω Τουρκίας - με τους οποίους ασχολούνται κάτι κατασκευαστικές μεμέτικες που ασχολούνται και με τη νέα τούμπα - θα υποστούν στρατηγική απαξίωση λόγω LNG...

    απλά λέω, για το Μαρινάκη που δε μπορεί...
    Παντως επειδη ακουω και ξαναακουω πως το προβλημα ειναι ο Μαρινακης, βλεπω τι γινεται και στο μπασκετ, που Μαρινακης δεν υπαρχει.

    Οι μεν (συριζαιοι) αφησαν τον Ολυμπιακο να πεσει και οι δε (κουλιδες και σια) απλα χεζουν ψηλα και αγναντευουν την κατασταση. Και ολα αυτα για δυο-τρεις διαιτητες, οι οποιοι αν ειχαν φυγει απο το πρωταθλημα, ο Ολυμπιακος θα εκανε πισω και θα επαιζε.

    Κατα τα αλλα, δεν λυνεται κανενα προβλημα αν αποχωρησει ο χοντρος αυτη τη στιγμη. Αν πιστευετε πως υπαρχει κανενας αυτη τη στιγμη να βγει μπροστα πειτε τον. Αν απο την αλλη πιστευετε πως ο καθε Κουντουρης μπορει να λυσει τα προβληματα του Ολυμπιακου με την διαιτησια και τα λοιπα, αλλαξτε πλευρο να μην πιαστειτε.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  16. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (17-02-20), Vass (17-02-20)

  17. #610
    AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Εγγραφή
    28-12-2006

    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.198
    Thanks
    634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.402 φορές σε 628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Εγώ είμαι υποστηρικτής του προέδρου ξεκάθαρα. Δείτε που είναι ο Ολυμπιακός αυτή τη στιγμή με όλο τον πόλεμο που δέχτηκε και δέχεται τα τελευταία χρόνια. Καλή η κριτική, τα πολιτικά, το ένα το άλλο αλλά η αλήθεια είναι πως ο οργανισμός που λέγεται ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ έχει γιγαντωθεί τόσο στο ποδόσφαιρο όσο και στα αθλήματα του ερασιτέχνη ακριβώς επειδή υπάρχει αυτός. Για όσους θυμούνται, την εποχή που θα έφευγε ο Κόκκαλης ήταν να μας πάρει ο Λαυρεντιάδης. Απλά σκεφθείτε που θα ήμασταν τώρα και τι θα μας είχαν κάνει με τόσο κόμπλεξ και μένος που έχουν εναντίον μας οπαδικοί στρατοί, αρδ και πολιτικές εξουσίες δέσμιες συγκεκριμένων συμφερόντων.


    No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

  18. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Vass για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (17-02-20), flessanto (17-02-20), giovanni#10 (17-02-20), Gtakis (17-02-20)

  19. #611
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Δε θα είχε μπει φυλακή ο Λαυρεντιάδης αν είχε πάρει τον Ολυμπιακό.
    Ούτε ο Μαρινάκης πιστεύω ανέλαβε γιατί είναι ολυμπιακάρας. Φτάνει να δει κανείς την πορεία του επιχειρηματικά και πολιτικά από όταν πήρε την ομάδα.
    Καλά για τον Ρώσο δε χρειάζεται καν αναφορά.

  20. #612
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα είχε μπει φυλακή ο Λαυρεντιάδης αν είχε πάρει τον Ολυμπιακό.
    Ούτε ο Μαρινάκης πιστεύω ανέλαβε γιατί είναι ολυμπιακάρας. Φτάνει να δει κανείς την πορεία του επιχειρηματικά και πολιτικά από όταν πήρε την ομάδα.
    Καλά για τον Ρώσο δε χρειάζεται καν αναφορά.
    Πιθανον να μην ειχε μπει φυλακη, αλλα η πορεια Μαρινακη-Λαυρεντιαδη μεχρι το 2010 που εγινε η μεταβιβαση, δεν ειχε καμια σχεση. Εννοω απο αποψη οικονομικων μεγεθων. Ειναι κατι αντιστοιχο με την συγκριση Βαρδινογιαννη-Βγενοπουλου ας πουμε. Κατα τη γνωμη μου τουλαχιστον, δεν μπορω να ειμαι απολυτος.

    Απο την αλλη, σιγουρα πανω απ'ολα ειναι οι επιχειρησεις του και ο Ολυμπιακος ειναι σε δευτερη μοιρα. Αλλα δεν μπορω να τον κατηγορησω. Και για μενα που ειμαι απλος οπαδος το ιδιο ισχυει. Πρωτα ειναι η οικογενεια μου και η δουλεια μου και ο Ολυμπιακος ειναι δευτερευον.

    Ομως ο ανθρωπος ηταν Ολυμπιακος απο πριν. Δεν εμφανιστηκε μια μερα οπως ο Αλαφουζος ή ο Σαββίδης, ο Βγενοπουλος, ο Κοσκωτας και λοιποι. Αρκετα πριν παρει τον Ολυμπιακο χρηματοδοτουσε την ομαδα βολει. Χαρακτηριστικα, θυμαμαι πριν απο ενα τελικο με τον βαζελο, ειχε βαλει λεφτα για να πληρωθει ο Μιλινκοβιτς γιατι αλλιως δεν θα επαιζε. Ο πατερας του ηταν κι αυτος χρηματοδοτης στην ομαδα.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (17-02-20)

  22. #613
    .
    Εγγραφή
    18-08-2016

    Μηνύματα
    1.173
    Thanks
    47
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 674 φορές σε 456 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Βιάζομαι όντως να ρίξω το φταίξιμο και για την φετινή χρονιά στον Μαριανακη αλλά τα προηγούμενα μου δείχνουν τι θα γίνει και αυτή την χρόνια.
    Ο ρώσος από ότι φαινεται ακόμη ελέγχει όλα τα κέντρα αποφάσεων και ο Μαρινακηες για ακόμη έναν Ιανουριο αποδυναμώσε την ομάδα.

    Σόρρυ παίδες αλλά όταν έχεις 40μυρρια από ΤΣΛ και 20 από Ποντενσε, ενώ υπάρχουν χιλιάδες παίχτες, σου φέρνει κάποιον Λοβερα από Αργεντινή, Μπενζια, Καφου(Ίσως ο μόνος Καλή προοπτική για του χρόνου παντα) και Μορ, που από ότι φαίνεται ο προπονητής δεν τον βλέπει, για μένα αυτό είναι καθαρή Κοροϊδία. Όποιος δεν το βλέπει τι να πω...

    Για πολιτικά θέματα, λιμάνια κτλπ δεν έχω ιδέα οπότε δεν εκφέρω και γνώμη.

  23. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (17-02-20)

  24. #614
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    χωρα μπανανια.τριμπουρδελο.φυρα για τον πλανητη ειμαστε
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (17-02-20)

  26. #615
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Ξ‘Ο€Ξ¬Ξ½Ο„Ξ·ΟƒΞ·: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sk12072 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρα μπανανια.τριμπουρδΡλο.φυρα Ξ³ΞΉΞ± τον πλανητη ΡιμαστΡ
    Ξ‘Ξ±Ο„ΟƒΞΉΟƒΟ„ΞΉΞΊΟŒ ΞΊΞΉ ΡγκάθΡτο το ΟƒΟ‡ΟŒΞ»ΞΉΞΏ. Οι ΞˆΞ»Ξ»Ξ·Ξ½Ξ΅Ο‚ ΡίμαστΡ Ξ±Ο€ΟŒΞ³ΞΏΞ½ΞΏΞΉ των Ελ ΞΏΞΉ οποίοι βρίσκονται σΡ ΞΊΟŒΞ½Ο„ΟΞ± ΞΌΞ΅ τους ΝΡφΡλίμ.
    Προσπαθούν ΞΏΞΉ Ο€Ξ±Ξ³ΞΊΟŒΟƒΞΌΞΉΞ΅Ο‚ Ρλιτ Ξ½Ξ± ΡκμηδΡνίσουν το Ρθνικό Ο†ΟΟŒΞ½Ξ·ΞΌΞ± μέσω Ο…Ξ²ΟΞΉΟƒΟ„ΞΉΞΊΟŽΞ½ σχολίων. Χρησιμοποιούν ολα τα ΡργαλΡία Ξ³ΞΉΞ± Ξ½Ξ± κΡρδίσουν τον Ο€ΟŒΞ»Ξ΅ΞΌΞΏ.
    Μια μαλακία πήγα να γράψω και δε με άφησε.

  27. #616
    AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Εγγραφή
    28-12-2006

    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.198
    Thanks
    634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.402 φορές σε 628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Εγώ μια ερώτηση θα κάνω μην έχοντας καμία γνώση νομικών. Εις περίπτωσιν ας πούμε που πάρει αναβολή ξανά η όλη φάση με τις εκδικάσεις Παρασκευή-Δευτέρα, τελευταία αγωνιστική θα παίξει η παε παοκούλης με την Ξάνθη; Ενώ υπάρχει πόρισμα της ΕΕΑ για συνιδιοκτησία και εκκρεμεί δίκη; Σε ποιά χώρα γίνονται αυτά ρε; Ποιός άνθρωπος που σέβεται τον εαυτό του δε βλέπει ότι εδώ μιλάμε για το μεγαλύτερο ρδέλο όλων των εποχών; Επίσης κάτι που είπε ο Κούγιας, πως θα επικυρωθεί η βαθμολογία εφόσον θα εκκρεμεί αυτή η υπόθεση; 1 Μαρτίου πρέπει να γίνει αυτό οπωσδήποτε.

    Πλέον αν τη γλιτώσει η παε παοκούλης θα μιλάμε για το μεγαλύτερο μαγείρεμα όλων των εποχών. Τι λουλούδια Βαρδηνογιάννη και τι κέρματα σε τελικούς.


    No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

  28. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Vass για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (17-02-20), ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (19-02-20), sk12072 (18-02-20)

  29. #617
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.969
    Thanks
    3.925
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.012 φορές σε 2.523 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα είχε μπει φυλακή ο Λαυρεντιάδης αν είχε πάρει τον Ολυμπιακό.
    Ούτε ο Μαρινάκης πιστεύω ανέλαβε γιατί είναι ολυμπιακάρας. Φτάνει να δει κανείς την πορεία του επιχειρηματικά και πολιτικά από όταν πήρε την ομάδα.
    Καλά για τον Ρώσο δε χρειάζεται καν αναφορά.
    ο Μαρινάκης είναι 100% Ολυμπιακός. Ηταν και ο πατέρας του παλιά μέλος της διοίκησης των εφοπλιστών και έφορος του πόλο. Μάλιστα ήταν ο μόνος μαζί με έναν άλλον που δεν πούλησαν ποτέ τις μετοχές στον Κοσκωτά. Ο ίδιος ο Μαρινάκης ήταν από μικρός κοντά στην ομάδα και στην τηλεοπτική μετάδοση με την Τενερίφη ή την Σεβίλη υπάρχει στιγμιότυπο που πανηγυρίζει. Πιο πριν ασχολήθηκε με τον ερασιτέχνη ενώ για καιρό έκανε κρούση στον Κόκκαλη που δεν έδινε το ποδόσφαιρο ακόμη και όταν είχε ρίξει στροφές η ομάδα (γιατί δεν ήταν στο ίδιο κόμμα από ότι λέγεται). Προτίμησε το λαμόγιο τον λαυρεντιάδη που ακομη νομίζω έχουμε τρεχάματα

    Απλώς από ότι διαβάζω και τα υπόλοιπα μνμ παρατηρώ ότι δεν βλέπετε την πραγματικότητα. Το ποδόσφαιρο έχει αλλάξει πάρα πολύ. Ιδιες η ουέφα και η φίφα είναι μπλεγμένες σε πολλά. Εχουν σπάσει οι κανόνες που το κράταγαν σε πιο ρομαντικά επίπεδα και η κατάλληλη προσέγγιση που έπρεπε να γίνει για να ακολουθήσει το ποδόσφαιρό την σύγχρονη εποχή δεν επιτεύχθηκε ποτέ. Το παιχνίδι παίζεται περισσότερο με χρήματα και λιγότερο με την μπάλα και πρέπει να ακολουθείς τους κανόνες αν θες να επιβιώσεις σε υψηλό επίπεδο. Εγώ δεν έχω δει σχεδόν κανέναν από τους τελευταίους 10 τελικούς του CL παρόλο που παλιά περίμενα πως και πως τα προημιτελικά
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  30. #618
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pirateeeeeee Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο Μαρινάκης είναι 100% Ολυμπιακός. Ηταν και ο πατέρας του παλιά μέλος της διοίκησης των εφοπλιστών και έφορος του πόλο. Μάλιστα ήταν ο μόνος μαζί με έναν άλλον που δεν πούλησαν ποτέ τις μετοχές στον Κοσκωτά. Ο ίδιος ο Μαρινάκης ήταν από μικρός κοντά στην ομάδα και στην τηλεοπτική μετάδοση με την Τενερίφη ή την Σεβίλη υπάρχει στιγμιότυπο που πανηγυρίζει. Πιο πριν ασχολήθηκε με τον ερασιτέχνη ενώ για καιρό έκανε κρούση στον Κόκκαλη που δεν έδινε το ποδόσφαιρο ακόμη και όταν είχε ρίξει στροφές η ομάδα (γιατί δεν ήταν στο ίδιο κόμμα από ότι λέγεται). Προτίμησε το λαμόγιο τον λαυρεντιάδη που ακομη νομίζω έχουμε τρεχάματα

    Απλώς από ότι διαβάζω και τα υπόλοιπα μνμ παρατηρώ ότι δεν βλέπετε την πραγματικότητα. Το ποδόσφαιρο έχει αλλάξει πάρα πολύ. Ιδιες η ουέφα και η φίφα είναι μπλεγμένες σε πολλά. Εχουν σπάσει οι κανόνες που το κράταγαν σε πιο ρομαντικά επίπεδα και η κατάλληλη προσέγγιση που έπρεπε να γίνει για να ακολουθήσει το ποδόσφαιρό την σύγχρονη εποχή δεν επιτεύχθηκε ποτέ. Το παιχνίδι παίζεται περισσότερο με χρήματα και λιγότερο με την μπάλα και πρέπει να ακολουθείς τους κανόνες αν θες να επιβιώσεις σε υψηλό επίπεδο. Εγώ δεν έχω δει σχεδόν κανέναν από τους τελευταίους 10 τελικούς του CL παρόλο που παλιά περίμενα πως και πως τα προημιτελικά
    Δε λέω πως δεν είναι Ολυμπιακός, αλλά πως άποψη μου είναι ότι δε θα είχε ασχοληθεί εάν δεν είχε και άλλα οφέλη από την ενασχόληση του με το ποδόσφαιρο.

  31. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:


  32. #619
    AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Εγγραφή
    28-12-2006

    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.198
    Thanks
    634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.402 φορές σε 628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Επίσης ο Μπέος βγήκε στην αγορά να πουλήσει τις μετοχές του Βόλου...

    Αν καταλαβαίνετε τι συμβαίνει δηλαδή εδώ...


    No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

  33. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Vass για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (18-02-20), giovanni#10 (18-02-20), pirateeeeeee (18-02-20)

  34. #620

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.358
    Thanks
    27.907
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2019 - 2020

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ μια ερώτηση θα κάνω μην έχοντας καμία γνώση νομικών. Εις περίπτωσιν ας πούμε που πάρει αναβολή ξανά η όλη φάση με τις εκδικάσεις Παρασκευή-Δευτέρα, τελευταία αγωνιστική θα παίξει η παε παοκούλης με την Ξάνθη; Ενώ υπάρχει πόρισμα της ΕΕΑ για συνιδιοκτησία και εκκρεμεί δίκη; Σε ποιά χώρα γίνονται αυτά ρε; Ποιός άνθρωπος που σέβεται τον εαυτό του δε βλέπει ότι εδώ μιλάμε για το μεγαλύτερο ρδέλο όλων των εποχών; Επίσης κάτι που είπε ο Κούγιας, πως θα επικυρωθεί η βαθμολογία εφόσον θα εκκρεμεί αυτή η υπόθεση; 1 Μαρτίου πρέπει να γίνει αυτό οπωσδήποτε.

    Πλέον αν τη γλιτώσει η παε παοκούλης θα μιλάμε για το μεγαλύτερο μαγείρεμα όλων των εποχών. Τι λουλούδια Βαρδηνογιάννη και τι κέρματα σε τελικούς.
    Το άλλο ερώτημα είναι, πως θα εκδώσει το πολιτικό δικαστήριο προσωρινή διαταγή για την υπόθεση του Παοκ η οποία μάλιστα είναι δεσμευτική για τα όργανα της σούπερ λιγκ, εφόσον η ίδια η προσφυγή σε αυτό είναι παράνομη!
    Πλέον η συζήτηση είναι αν θα δωθούν ποινές φέτος και όχι αν η ποινή θα ειναι υποβιβασμος ή αφαιρεση βαθμών. Κουβέντα επ'αυτου. Υποτίθεται ότι θα συνεδριάσει η πειθαρχική επιτροπή σε μερικές μέρες και κάνεις δε γνωρίζεις υπό ποιο πλαίσιο. Έχει αλλάξει το καταστατικό της επο; Μπορεί να αλλάξει λίγο αργοτερα και να ισχύσουν οι αλλαγές αναδρομικά;

  35. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον chainsaw για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (18-02-20), ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (19-02-20), Vass (18-02-20)

Σελίδα 31 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 112127282930313233343541 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας