Σελίδα 15 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 5111213141516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 281 έως 300 από 483

Θέμα: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

  1. #281
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Mην το λες, μην το λες

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  2. #282
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Χαχαχχαα εκνευριστε τον Κάρολ να σας βάλει 20 στο μπουρδελακι σας

    Συγκλονιστική εμφάνιση απο την ανανεωμένη ομαδάρα του βαψομαλλιά!

    Καλαθης ξεκάθαρα MVP. Ηγέτης!

    Ιωάννης επισης και πάλι βγήκε μπροστά. Τοσο που χρειάστηκε να μπει ο αμπαλοκουνμπο για να μειώσουν λιγο τη διαφορά.

    Φαίνεται πως παμε καρφί για φ4!

    Τσάμπα και τα εισιτήρια του Νεςτωρα ρε γαμωτο..... έκανε τόσο δρόμο άδικα η φάλαινα


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  3. #283
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    El poutso deportivo
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  4. #284

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.899
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Euroleague mafia

    Καποια σχολια:
    1) Οταν ο Πιτινος ελεγε οτι οι διαμαρτυριες περι διαιτησιας δειχνουν αγωνιστικη αδυναμια, μαλλον κατι ηξερε

    2) Οι ΑΡΔ θα εστιασουν στην ταμπακιερα, η οποια ειναι οτι ο βαζελος αποδειχθηκε για αλλη μια φορα λιγος ή θα εστιασουν στο πρωτο ματς ωστε να χρυσωσουν το χαπι;

  5. #285
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Έχοντας παρακολουθήσει τους δυο αγώνες της σειράς Ρεάλ - ζέλα, έχω να πω ότι δεν είδα κάτι το αξιοσημείωτο σε κανέναν από τους δυο αγώνες. Στο πρώτο ματς όπου εκθειάζεται η ζέλα και ότι λόγω ατυχίας ή διαιτησίας έχασε έναν δίκό της αγώνα, είδα μια Ρεάλ να βαράει όλα τα αψυχολόγητα τρίποντα του κόσμου. Μου θύμισε λίγο και εμάς, που όταν δεν μας μπαίνουν τα τρίποντα σε έναν αγώνα εμείς πολύ απλά ...συνεχίζουμε να βαράμε τρίποντα. Η ζέλα από την άλλη πήγε να κλέψει το ματς με κατακόρυφη άνοδο απόδοσης του Καλάθη στο 4ο δεκάλεπτο. Η Ρεάλ έχει ένα σωρό X-Factors στην φαρέτρα της για να σε σκοτώσει (κυρίως με τρίποντα). Χωρίς τον Γιούλ παρατήρησα στην Ρεάλ έλλειψη μυαλού και συγκέντρωσης. Και αυτό μέσα στην έδρα της. Δεν ξέρω τι θα συμβεί στο οακα σε αντίστοιχη περίπτωση. Μπορεί βέβαια και να λειτουργήσει χωρίς πίεση και να είναι πιο αποδοτική.

    Όσο για τον Ηττούδη και την χρόνια πάθηση της ΤΣΣΚΑ, δεν έχω να προσθέσω κάτι ιδιαίτερο. Θεωρώ ότι στα play-offs η ΤΣΣΚΑ είναι η καλύτερη ομάδα που μπορεί να σου τύχει. Είναι η μόνη ομάδα της Ευρωλίγκας όπου μέσα στο γήπεδό της έχει χαμηλότερη θερμοκρασία απ'ότι έξω από το γήπεδο.

    Στην Ζαλγκίρις δίνω πολλά συγχαρητήρια γιατί νίκησε την καλύτερη ομάδα της φετινής χρονιάς, με το απίστευτο ποσοστό στα δίποντα. Δεν είναι και εύκολο πράγμα, πόσο μάλλον και μέσα στην έδρα της!

    Η Μπασκόνια μπορεί να νίκησε την ΤΣΣΚΑ, αλλά θεωρώ δύσκολο να κάνει 2 σερί νίκες, λόγω της μη σταθερότητας που έχει.

    Έως τώρα ωραία είναι η σειρά Εφές -Μπάρτσα. Με πολλά σκαμπανεβάσματα και αρκετό σασπένς.

  6. #286
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Θα πόνταρα μπικικίνιαστη βάρκα, τρένο πάει.
    Η ρεάλα καμάτσο το πιο εύκολο εργο, η τσσκα θα περάσει και η φενέρα άνετα.
    There is a Dude in town

  7. #287
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Η Μπάρτσα φόρτσαρε πολύ μετά τα μέσα της σεζόν. Η Εφές από την άλλη ήταν πολύ σταθερή σε όλη τη διάρκεια της Euroleague. Το μόνο που της λείπει είναι η εμπειρία των play-offs. Όχι η εμπειρία των παιχτών, αλλά ως ομάδας συνολικά.
    Η ΤΣΣΚΑ και η Φενέρ, λογικά θα φτύσουν αίμα, αλλά κι εγώ θεωρώ ότι θα κάνουν από ένα break και θα φέρουν τη σειρά ξανά στην έδρα τους.
    Η Ρεάλ από την άλλη, έδειξε πολλές αδυναμίες στην επίθεση. Αν δεν μπουν τα τρίποντα, δεν υπάρχουν εναλλακτικές. Ο Ρέγες έχει κάψει όλα τα κάρβουνα της σεζόν, ο Αγιόν είναι αγνώριστος λες και έχασε όλα τα skills του και ο Ταβάρες είναι ...ο Ταβάρες, πανύψηλος με ελάχιστο μυαλό. Ο Κάρολ και αυτός πλέον γερνάει και προσφέρει ολοένα και λιγότερο (όσο σούπερ σουτέρ κι αν είναι). Ο Ρούντι ομοίως, κουράζεται γρηγορότερα. Τόμπκινς και Ράντολφ κατέληξαν να είναι τα πιο αψυχολόγητα 4άρια. Μόνο με αφηνιάσεις Καμπάτσο και Κοσέρ μπορεί να δημιουργήσει παιχνίδι η Ρεάλ. Όπως και πέρυσι, έτσι και φέτος, η ζέλα στηρίζεται στο γεγονός ότι έχει απίστευτα ανοδική πορεία στις τελευταίες αγωνιστικές. Σε αντίθεση με την Ρεάλ, που έχει σταθερή προς καθοδική πορεία. Ας είναι καλά τα σούπερφουντς...

  8. #288
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Ο βαζελος βελτιωθηκε πολυ μεσα στην σεζον, ομως το οτι εφτασε να διεκδικει θεση στο φ4 οφειλεται κατα 90% στην δικη μας διαλυση.

    Μεχρι την 22η αγωνιστικη, ειχαμε συγκομιδη και εικονα ομαδας που διεκδικουσε το πλεονεκτημα. Δεν θα το παω τοσο μακρια ομως. Μονο και μονο την Γκραν καναρια να ειχαμε κερδισει. Την Γκραν Καναρια παιδια, θα ειμασταν στην εκτη θεση. Ο βαζελος εβδομος και θα επαιζε με την τσσκα.

    Εκει τελειωνει το παραμυθι. Απλα στην ελλαδα, τις περισσοτερες φορες μπερδευομαστε με την συγκριση μεταξυ Ολυμπιακου και παναθηναικου και δινουμε ποντους παραπανω απ'οσο αξιζει σε οποιον απο τους δυο ειναι καλυτερος καποια δεδομενη στιγμη.

  9. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (20-04-19), Du3lisT (21-04-19)

  10. #289
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο βαζελος βελτιωθηκε πολυ μεσα στην σεζον, ομως το οτι εφτασε να διεκδικει θεση στο φ4 οφειλεται κατα 90% στην δικη μας διαλυση.
    Φίλε Βραζηλία, θα διαφωνήσω...
    Στους τελευταίους 10 περίπου αγώνες, η ζέλα παίζει πολύ καλή άμυνα. Αυτή τον έχει σώσει. Θα συμφωνήσω ότι η δικιά μας διάλυση του έχει δώσει έναν αέρα και μια αυτοπεποίθηση παραπάνω, αλλά όχι τόση ώστε να νικάει ΤΣΣΚΑ και Αρμάνι εκτός έδρας. 8 στις 10 νίκες μέτρησε στο τέλος, ενώ εμείς 3 στις 10. Και δεν πιστεύω ότι ο κύριος ανταγωνιστής μας για τα play-offs ήταν ο βάζελος. Ίσως μόνο για 1-2 αγωνιστικές.
    Εμείς δεν πληρώνουμε μόνο την Γκράν Κανάρια. Μην ξεχνάμε και την Νταρουσάφακα. Άλλο φιάσκο κι εκείνο. Και στους δυο εκείνους αγώνες έπρεπε να κάνουμε επίδειξη ισχύος!!

  11. #290
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Cypress Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Βραζηλία, θα διαφωνήσω...
    Στους τελευταίους 10 περίπου αγώνες, η ζέλα παίζει πολύ καλή άμυνα. Αυτή τον έχει σώσει. Θα συμφωνήσω ότι η δικιά μας διάλυση του έχει δώσει έναν αέρα και μια αυτοπεποίθηση παραπάνω, αλλά όχι τόση ώστε να νικάει ΤΣΣΚΑ και Αρμάνι εκτός έδρας. 8 στις 10 νίκες μέτρησε στο τέλος, ενώ εμείς 3 στις 10. Και δεν πιστεύω ότι ο κύριος ανταγωνιστής μας για τα play-offs ήταν ο βάζελος. Ίσως μόνο για 1-2 αγωνιστικές.
    Εμείς δεν πληρώνουμε μόνο την Γκράν Κανάρια. Μην ξεχνάμε και την Νταρουσάφακα. Άλλο φιάσκο κι εκείνο. Και στους δυο εκείνους αγώνες έπρεπε να κάνουμε επίδειξη ισχύος!!
    Εβαλα μονο την γκραν καναρια γιατι ηταν ματς στις τελευταιες 5 αγωνιστικες που ξεραμε πως επρεπε να το παρουμε. Το ματς με την νταρουσαφακα μπορω να το δεχτω να το χασουμε. Πηγαμε χαλαροι, ειμασταν καλα βαθμολογικα και εκατσε ασχημο παιχνιδι και χασαμε.

    Με την Γκραν Καναρια ομως, ηταν ματς που το κερδιζες και εμπαινες πλει οφ ή το εχανες και εμπλεκες.


    Για τον βαζελο επιμενω πως αν ειμασταν στοιχειωδως καλοι, δεν θα ειχε ελπιδα για φ-4 γιατι θα εβγαινε 7ος και θα επεφτε πανω στην τσσκα. Η ρεαλ κι ας τον εχει 2-0 παλευοταν καπως.

    Δεν τον βοηθησε ψυχολογικα η καταρρευση η δικη μας. Καθαρα βαθμολογικα τον βοηθησε, αφου τερματισε μια θεση παραπανω.

  12. #291
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Μια μεγάλη ομάδα πρέπει να γνωρίζει ότι πρέπει να κερδίζει ΟΛΑ τα εύκολα ματς. Δεν νοείται να χάνουμε από ομάδες που ούτε καν διεκδικούν την είσοδο στα play-offs. Ναι ήταν κομβικό το σημείο που έγινε η ήττα από την Γκραν Κανάρια, αλλά το ξαναγράφω ότι οι μεγάλες ομάδες ΠΡΕΠΕΙ να είναι υποψιασμένες από τις πρώτες κιόλας αγωνιστικές ότι η κάθε νίκη θα μετρήσει στο τέλος.
    Τώρα, για τον βάζελο με την ΤΣΣΚΑ που γράφεις, θεωρώ ότι εύκολα ή δύσκολα θα την απέκλειε την αρκούδα. Έπεσε στην Ρεάλ, η οποία όμως, ακόμη και τώρα με το 2-0 παίζεται. Αν τυχόν γίνει το 2-2, θα τρέμουν τα ποδαράκια του Ρούντι. Μόνο ένας Καμπάτσο τους σώζει, αλλά κι αυτός πόσο θα αντέξει αν η σειρά φτάσει στους 5 αγώνες? Ναι σίγουρα τον βοήθησε βαθμολογικά η δικιά μας πτώση, όμως η ζέλα είναι αυτή που έκανε την καρυδάτη νίκη εκτός έδρας με την Αρμάνι και εν τέλει κατέληξε με 16-14 ενώ η Αρμάνι με 14-16. Επίσης νίκησε και την Μπασκόνια και άρα ακόμη και νίκες να κάναμε εμείς, η ζέλα θα έπαιζε play-offs. Εμείς πάλι την πατήσαμε με τα εγχώρια ψυχολογικά μας. Ήμασταν στην 8η θέση, είδαμε την ζέλα στην 9η και μας πιάσαν πάλι τα ψυχολογικά μας...

  13. #292
    Το avatar του χρήστη Eddiedimitris
    Εγγραφή
    23-06-2013

    Μηνύματα
    950
    Thanks
    344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 542 φορές σε 357 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Καθομαι και χαζευω το ματσακι Ζαλγκιρις Φενερ...Περα απ την ομαδαρα που εχει φτιαξει ο Γιασικεβιτσιους μου κανει εντυπωση το υπεροπτικο υφακι του Σλουκα...Ουτε τον Τζορνταν δε θυμαμαι με τετοιο υφος..

  14. #293

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.899
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Eρχεται σκουπααααα

  15. #294
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.494
    Thanks
    10.320
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.964 φορές σε 5.309 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Ηρθε ηδη.

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (23-04-19)

  17. #295

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.899
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηρθε ηδη.
    Δευτερη τα τελευταια τρια χρονια. Προοδευουν, αν μη τι αλλο

  18. #296
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.406
    Thanks
    17.284
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.421 φορές σε 10.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    To ράψανε και φέτος το 7ο. Άντε και του χρόνου
    http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

  19. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (23-04-19)

  20. #297
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.969
    Thanks
    3.925
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.012 φορές σε 2.523 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    αφού δεν άξιζε να βρίσκεται εκεί που είναι. Εξ ολοκλήρου λόγω Ιτούδη βρέθηκε (aka θαύμα Πιτίνο λολ)
    MVP παο-οπαπ Ιτούδης λοιπόν
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (24-04-19)

  22. #298
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.821
    Thanks
    5.951
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.821 φορές σε 7.457 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Αν δεν αδικούνταν στο πρώτο παιχνίδι θα ήταν αλλιώς τα πράγματα.

  23. #299
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    .

    Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  24. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Faithful για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (23-04-19), Du3lisT (24-04-19), Red&White-Nick-7 (23-04-19), voskos_7 (23-04-19)

  25. #300
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.848
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.616 φορές σε 17.677 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2018-19

    Ο Πιτινο, είχε κλείσει δωμάτιο σε ξενοδοχείο της Μαδρίτης, είπε: Λογικά, κρίνοντας και από την απόδοση της ομάδας του, ημιδιαμονής ήταν...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

Σελίδα 15 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 5111213141516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας