Σελίδα 4 από 19 ΠρώτηΠρώτη 1234567814 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 61 έως 80 από 363

Θέμα: Super League 2016-17

  1. #61
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pirateeeeeee Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως για όσους δεν το ξέρετε ο θείος του Τσίπρα ήταν χρηματοδότης και διευθυντής του ποδοσφαιρικού τμήματος του βάζελου από το '60 μέχρι το επαγγελματικό
    Ο τσιρπας απο την αλλη, τους γαμησε το σχεδιο για το γηπεδο στο βοτανικο.

  2. #62
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.174
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Αυτή είναι η εικόνα της βαθμολογίας όταν περιμένεις τον Μπίκα να σου καθαρίσει τη μπουγάδα...
    Άμα δεν ήταν και ο σεισμός, θα ήταν τρίτος, στο -2 από τα Γιάννενα, τώρα...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  3. #63
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.174
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Επιτέλους και μία σοβαρή πρόταση:
    Δεν είναι υποχρεωτική η συμμετοχή



    Τελικά ποιο ήταν το κέρδος των ομάδων από την αναβολή της αγωνιστικής δεν το κατάλαβε κανένας. Κάηκε το σπίτι του Γιώργου Μπίκα και παραιτήθηκε από αρχιδιαιτητής – μαζί του παραιτήθηκαν και οι άλλοι δυο γιατί οι αρχιδιαιτητές είναι σαν ροκ συγκρότημα: έρχονται και φεύγουν μαζί. Του ανθρώπου του έταξαν να του πληρώσουν τη ζημιά κι ελπίζω να το κάνουν. Ποιος το έκαψε δεν το μάθαμε κι ανάθεμα κι αν θα το μάθουμε ποτέ. Στη συνέχεια η Επιτροπή που διοικεί την ΕΠΟ, κάνοντας μια καραμπινάτη παρατυπία, όρισε αρχιδιαιτητές τους Τριτσώνη και Κουκουλάκη, που δεν έχουν υπάρξει ούτε καν παρατηρητές διαιτησίας και δεν έχουν τα τυπικά προσόντα: η Επιτροπή ό,τι θέλει κάνει και το ότι ο ορισμός είναι παράτυπος, κάποιος θα το θυμηθεί μόλις έχει για κάτι να γκρινιάζει. Η FIFA, μετά την τοποθέτηση αρχιδιαιτητών, είπε ότι πρέπει να γίνει το πρωτάθλημα, αλλά δεν έγινε τίποτα – προφανώς όποιος δεν ήθελε να παίξει πίεσε προς αυτή την κατεύθυνση. Υποτίθεται ότι το πρόβλημα είναι η διαιτησία, αλλά μας αρέσει απλά να κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας: αν ήταν πρώτοι ο ΠΑΟ, η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ δεν θα υπήρχε κανένα πρόβλημα και όλα τα λάθη θα ήταν ανθρώπινα, σαν αυτά που κάνει ο Σιδηρόπουλος, που είναι μεν διαιτητής, πλην όμως είναι άνθρωπος πάνω απ’ όλα. Το πρόβλημα είναι ότι πρώτος είναι ο Ολυμπιακός κι έχει ξεφύγει και κομμάτι, μοιράζοντας τριάρες, χωρίς μάλιστα να είναι και στα καλύτερα του. Κι όσο δεν προσπαθούν να λύσουν αυτό το πρόβλημα οι άλλοι, όλο διακοπές θα έχουμε.

    Μια σειρά από προτάσεις για λύση

    Εχω πριν χρόνια προτείνει ως λύση ν αλλάξει το πρωτάθλημα και να γίνει apertura – clausura όπως στην Αργεντινή: να έχουμε ένα πρωταθλητή, που να βγαίνει στο τέλος του πρώτου γύρου κι ένα στο τέλος του δεύτερου. Ο κίνδυνος να παίρνει δυο πρωταθλήματα ο Ολυμπιακός είναι βέβαια μεγάλος, αλλά από το να τελειώνει το πρωτάθλημα από τον Νοέμβριο είναι προτιμότερο να έχουμε δυο. Επίσης έτσι θα τελειώνουν τα ματς κανονικά, αφού λογικά όλοι κάτι θα διεκδικούν. Ενώ φέτος, αν ο Ολυμπιακός πάει στη Λεωφόρο με καμιά δεκαριά βαθμούς διαφορά από τον ΠΑΟ και πάει στην Τούμπα με ανάλογους βαθμούς διαφορά από τον ΠΑΟΚ, είναι ερωτηματικό αν θ αρχίσουν τα ματς, και πολύ αμφίβολο αν θα τελειώσουν . Εδώ οι χουλιγκάνοι του ΠΑΟ διέκοψαν το ευρωπαϊκό ντέρμπι του μπάσκετ, δεν θα διακόψουν το ντέρμπι του πρωταθλήματος, αν αυτό γίνεται για το γόητρο; Η λέξη γόητρο αμφιβάλω αν ξέρουν τι σημαίνει.

    Αν η λύση αυτή δεν αρέσει έχω κι άλλες. Μια πολύ βολική λύση είναι να παίζει μόνο ο Ολυμπιακός όλα τα ματς, κι αν τελειώνει να ξεκινάνε οι άλλοι ξέροντας πόσους βαθμούς χρειάζονται για να τον περάσουν: θα τον βλέπουν να παίζει κάθε Κυριακή, θα χαλάνε τον κόσμο αν ένας διαιτητής κάτι του δώσει, θα βγάζουν ανακοινώσεις, θα περνάνε υπέροχα και θα παίζουν μετά χωρίς να γίνονται συγκρίσεις των παιγνιδιών τους με αυτά του Ολυμπιακού. Ένα τέτοιο πρωτάθλημα μπορεί να κρατήσει 3,5 χρόνια, αλλά είναι καλύτερο από το να κρατάει 3,5 μήνες. Κάποιοι θα παίζουν συνέχεια (πρώτα με τον Ολυμπιακό και μετά με τους άλλους ένα ένα), αλλά από το να μην παίζουν καθόλου αυτό είναι καλύτερο. Μια άλλη λύση είναι να ξεκινάνε οι άλλοι με μπόνους τη διαφορά των βαθμών με τους οποίους τερμάτισαν πίσω από τον Ολυμπιακό την προηγούμενη χρονιά. Αν πχ κάποιος έχει τερματίσει 20 βαθμούς πίσω, να ξεκινάει με 20 βαθμούς αβαντάζ. Ετσι ο Ολυμπιακός θα έχει ένα σοβαρό ανταγωνισμό και το πρωτάθλημα θα έχει αγωνία: αν αυτό το μέτρο ίσχυε, σήμερα ο ΠΑΟΚ θα ήταν πρώτος με 56 βαθμούς, θα ακολουθούσε η ΑΕΚ με τον ΠΑΟ με 43 και ο Ολυμπιακός θα είχε 21 – αλλά κανείς δεν θα τον θεωρούσε εκτός τίτλου. Φυσικά το μπόνους θα πρέπει να το παίρνουν μόνο οι τρεις αυτές ομάδες, γιατί αν ίσχυε και για τις υπόλοιπες, μάλλον θα έχαναν το πρωτάθλημα από τα Γιάννινα ή τον Πανιώνιο. Υπάρχουν κι άλλες ιδέες που μπορώ να σκεφτώ. Θα μπορούσαν τα ντέρμπι για να είναι συναρπαστικά να μην ξεκινάνε από το 0-0, αλλά από το 0-1 ή το 0-2 σε βάρος του Ολυμπιακού: ό,τι βολεύει. Επίσης θα έπρεπε να του απαγορευτεί του Ολυμπιακού να βάζει γκολ στο πρώτο ημίχρονο, ή στα δέκα τελευταία λεπτά του ματς, αν το σκορ είναι ισόπαλο. Ακόμα καλύτερα και για να μην εξευτελίσουμε το άθλημα, θα ήταν να ξεκινάνε οι ομάδες με μπόνους όσους βαθμούς μάζεψαν το καλοκαίρι σε οποιαδήποτε διοργάνωση πήραν μέρος: αν έχεις αποκλειστεί νωρίς από το Γιουρόπα λιγκ πχ να μπορείς να χρησιμοποιήσεις τους βαθμούς, που έχεις κερδίσει σε ένα τουρνουά στην Κύπρο. Αν θέλουμε να το κάνουμε ακόμα πιο δύσκολο μπορούμε να υποχρεώσουμε τον Ολυμπιακό κάθε φορά που κερδίζει ένα ντέρμπι να διώχνει τον προπονητή του και να παίρνει υποχρεωτικά τον προπονητή της ομάδας, που από αυτόν έχασε: φέτος θα είχαν περάσει ήδη από τον πάγκο του ο Κετσπάγια, ο Ιβιτς και ο Στραματσόνι – πόσο θα άντεχε χωρίς να διαλυθεί άραγε;



    Πρόβλημα να βρεις ταξί

    Λύσεις υπάρχουν, το θέμα είναι ότι οι ομάδες δεν συνεργάζονται για να τις βρουν. Αντί να σκεφτούν τι πρέπει να κάνουν για να κερδίσουν ένα πρωτάθλημα, βγάζουν ανακοινώσεις και τσακώνονται. Στην τελευταία του ανακοίνωση ο ΠΑΟ, το φέρνω ως παράδειγμα, ισχυρίστηκε ότι πρέπει να διακοπεί το πρωτάθλημα μέχρι να τελεσιδικίσουν οι δίκες και να πάνε φυλακή όλοι οι κακοί. Δεν μας είπε τι θα γίνει αν δεν πάνε, αλλά δεν τρέχει και τίποτα: σημασία έχει να μην παίζεται μπάλα για καμιά δεκαριά χρόνια, όσα η ελληνική δικαιοσύνη θα χρειαστεί. Το κατανοώ ως θέση: είναι τρομερό πρόβλημα να πρέπει να παίζεις – αν δεν παίζεις, όπως αυτό το Σαββατοκύριακο, όλα είναι ωραία ή τουλάχιστον βολικά. Αν πχ έχανες από την ΑΕΚ ξέρεις τι πρόβλημα είναι να ψάχνεις πάλι ταξί βραδιάτικα;

    Δεν θέλω οι άνθρωποι να έχουν προβλήματα: όπου μπορώ προτείνω λύσεις. Μπορώ μάλιστα να προσθέσω πως δεν είναι και υποχρεωτικό να παίρνεις μέρος σε ένα πρωτάθλημα. Αν σε χαλάει και δεν το μπορείς, κάθεσαι στην άκρη, δεν παίζεις, βγάζεις ανακοινώσεις ή πας με το Στραματσόνι να δεις το ντέρμπι του Μιλάνου: δεν είναι κακή εμπειρία. Το να μην παίζεις γιατί δεν γουστάρεις, το βρίσκω λογικότερο από το να λες να το σταματήσουμε μέχρι να γίνουν οι δίκες. Γιατί κανείς δεν ξέρει αν και πότε θα γίνουν, και αν γίνουν δεν θα είναι σίγουρα σαν αυτές που παρακολουθούμε τη Δευτέρα το βράδυ στο Σκάι. Και κρίμα δηλαδή γιατί αυτές συχνά έχουν και γέλιο άφθονο…
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  4. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (21-11-16), panahs7 (21-11-16)

  5. #64
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    με αυτα που γραφει τον βλεπω να τρωει κανα ξυλο και αυτος και να ξαναδιακοπτεται το πρωταθλημα...

  6. #65
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.506
    Thanks
    18.541
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.766 φορές σε 18.969 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Χαχαχα ωραίος ο Κάρπετ, έσφαξε με το γάντι! Επικό!

  7. #66
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.747
    Thanks
    3.187
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.875 φορές σε 3.559 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Καρπετόπουλος μόλις ανέβασε το άρθρο


  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (22-11-16)

  9. #67
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχα ωραίος ο Κάρπετ, έσφαξε με το γάντι! Επικό!
    Κανενα γαντι... τους γλεντησε κανονικοτατα!

  10. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red&White-Nick-7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (22-11-16), panahs7 (22-11-16)

  11. #68
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Ξέρουμε πότε θα ξαναρχίσει το πρωτάθλημα?
    Στο facebook διάβασα οτι κάτι σχεδιάζουν για Playoff οπου θα συμμετέχουν ολες οι ομάδες.....και η πρώτη.Ισχύει?

    Κοινώς κάνουν τα πάντα να διαλύσουν τελείως το πρωτάθλημα.Σε μια χώρα που ο αθλητισμός είναι παρατημένος,η κυβέρνηση παίρνει ηλιθιες οπαδικές αποφάσεις για να τα κανει ολα χειροτερα.Ελεος πια.

  12. #69
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Προφανώς θέλουν να φάνε κι άλλες π##τσες, γιαυτό θέλουν να ξαναπαίξουμε μαζί στα Playoff.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Rena (22-11-16)

  14. #70
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.747
    Thanks
    3.187
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.875 φορές σε 3.559 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Aν παίξουμε κι εμείς στα play-off όπως είναι τώρα με τις διαφορές που θα έχουμε απ' την κανονική περίοδο, θα ξεκινάμε με 10 βαθμούς μπροστά από τον 2ο, οπότε δεν θα έχει νόημα. Αλλά κάτι θα σκαρφιστούν και γι' αυτό.

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (22-11-16)

  16. #71

    Εγγραφή
    18-02-2013

    Μηνύματα
    4
    Thanks
    3
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2 φορές σε 2 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    καλησπερα σε ολη την παρεα

  17. #72
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.174
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Καλησπέρα! Σε πρόλαβα...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  18. #73
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Θα δω λίγο βάζελο τώρα, μπας και μου φτιάξει το κέφι.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  19. #74
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.747
    Thanks
    3.187
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.875 φορές σε 3.559 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Ωραίο γκολάκι ο Νιώνιος στη βαζέλα.

  20. #75
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Μπήκα να δω βαθμολογία, επειδή είδα ποστ του Παναή που έλεγε ότι μειώθηκε η διαφορά στους 5. Τι να δω που λέτε... Όντως 5 βαθμούς διαφορά από τον 2ο ΠΑΣ και 6 βαθμούς από τον 3ο Πανιώνιο... Ρε τι γίνεται στον κόσμο...

    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (27-11-16)

  22. #76
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    σημερα ηταν ευκαιρια να παμε στους 9 και να τελειωνουμε αλλα οι μαλακες οι δικοι μας δεν μπορουν
    να κερδισουν ουτε την κερκυρα
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  23. #77
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.174
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Ας το δούμε έτσι, για να μη το δούμε αλλιώς...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  24. #78
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.506
    Thanks
    18.541
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.766 φορές σε 18.969 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπήκα να δω βαθμολογία, επειδή είδα ποστ του Παναή που έλεγε ότι μειώθηκε η διαφορά στους 5. Τι να δω που λέτε... Όντως 5 βαθμούς διαφορά από τον 2ο ΠΑΣ και 6 βαθμούς από τον 3ο Πανιώνιο... Ρε τι γίνεται στον κόσμο...

    Ε ναι από ποιους νόμιζες; Απ' τους εξυγιαντές; Καλά τα λέει ο Καρπετόπουλος, να χάνει βαθμούς ο Ολυμπιακός, αλλά θα τους παίρνουν μόνο οι 3 της συμμαχίας, γιατί αλλιώς θα το χάσουν από κανένα Νιώνιο.

  25. #79
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.174
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Αυτό, δεν είναι πρωτάθλημα - έργο τέχνης είναι...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  26. #80
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Aναφέρεσαι στην πούτσα που έφαγε η Μπαουγκάρα υποθέτω
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

Σελίδα 4 από 19 ΠρώτηΠρώτη 1234567814 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας