Σελίδα 12 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 28910111213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 221 έως 240 από 363

Θέμα: Super League 2016-17

  1. #221
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.684
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι και κρυμμένα... γνωστο από τη στιγμή που έγινε ήταν αυτό με τον υιό...
    Εγώ δεν το ήξερα τύπε και απορούσα από εκείνη τη μέρα για ποιο λόγο ο συγκεκριμένος παρατηρητής έγραψε τέτοια πράγματα στην έκθεση. Εσύ μάλιστα είχες αναρωτηθεί γιατί οι δικοί μας τα κάνουν αυτά, αφού μας την έχουν στημένη και σου είχα πει "μην είσαι σίγουρος ότι τα κάνουν" και έσκασε το βίντεο την επόμενη μέρα και τώρα μάθαμε και τον λόγο που ο συγκεκριμένος έσπευσε να μας στείλει ξανά στο πειθαρχικό ως υπότροπους. Είναι τόσο απελπισμένοι που ξεφτιλίζονται φανερά πλέον...

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    The Dude (04-05-17)

  3. #222
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Τυπε Παναη, προσπαθω να συμφωνησω μαζι σου αλλά δε γινεται. Δεν μπορω να βλεπω Ντα Κοστα με γυαλι Νοτη Σφακιανακη και να σε παιρνω στα σοβαρα

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (04-05-17)

  5. #223
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.684
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τυπε Παναη, προσπαθω να συμφωνησω μαζι σου αλλά δε γινεται. Δεν μπορω να βλεπω Ντα Κοστα με γυαλι Νοτη Σφακιανακη και να σε παιρνω στα σοβαρα

  6. #224
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Ναι, όπως τα λέει ο τύπος. Τα περί υιού του καραγκιόζη έχουν κυκλοφορήσει από μέρες. Ενώ ο παρατηρητής (της κακιάς ώρας) έχει στα αγαπημένα του στο ΦουΜπου το γκρουπ Leoforos Gate 13.

  7. #225
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Με 1 εκατομμύριο ευρώ σε λογαριασμό στην Ελβετία, μπορω να παω κι εγω να καταθέσω για βιαιοπραγία απο τους ανθρωπους του Ολυμπιακού. Σκεψου το Ιβαν.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  8. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red Sting για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (07-05-17), panahs7 (05-05-17)

  9. #226
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Είσαι ακριβός. Εγώ με 30 ψωροχιλιάρικα καταθέτω ενόρκως ότι ο Καραπαπάς μ' έπιασε απ' το λαιμό και ούρλιαξε στα μούτρα μου "του χρόνου η Λαμία θα φάει 5 γκολ στο Καραϊσκάκη!".

  10. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sirkostas για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (07-05-17), panahs7 (05-05-17)

  11. #227
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι ακριβός. Εγώ με 30 ψωροχιλιάρικα καταθέτω ενόρκως ότι ο Καραπαπάς μ' έπιασε απ' το λαιμό και ούρλιαξε στα μούτρα μου "του χρόνου η Λαμία θα φάει 5 γκολ στο Καραϊσκάκη!".
    Ετσι εκμεταλλεύεται ο καπιταλισμός τον αγώνα των εργατών. Ζητάω 1 εκατομμύριο εγω και τελικα παιρνει τη δουλεια ο αλλος με 30 χιλιάρικα.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  12. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red Sting για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (07-05-17), giovanni#10 (05-05-17), sirkostas (05-05-17)

  13. #228
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.684
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι εκμεταλλεύεται ο καπιταλισμός τον αγώνα των εργατών. Ζητάω 1 εκατομμύριο εγω και τελικα παιρνει τη δουλεια ο αλλος με 30 χιλιάρικα.
    Και δεν έπεσε ας πούμε στα μισά, ή ξέρω γω 100 χιλιάρικα από 1 εκατομμύριο, έπεσε στα 30!! ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ! Με μία και μοναδική προσφορά σε διέλυσε..

  14. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sirkostas (05-05-17)

  15. #229
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Εϊναι όμως και η ποιότητα στη μέση τύπε...
    There is a Dude in town

  16. #230
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Εγώ για 25 χιλιαρικα και συνδρομη σε σουβλατζιδικο καταθετω οτι κι εγω ειδα τον Καραπαππα να λεει στη μουρη του Κωστα για τη Λαμια και τα 5 γκολ.

  17. #231
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.684
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Μανούσος πρώην (πλέον) παίκτης Πλατανιά:

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    Για το τι ειπώθηκε στη συνάντηση που είχε με τον πρόεδρο του Πλατανιά κ. Μαθιουλάκη: "Είχα πάει να δω το παιχνίδι του Ατρόμητου με τον Πλατανιά γιατί εγώ ήμουν τιμωρημένος. Πήγα να το δούμε μαζί και να του μιλήσω γιατί ήθελα να πάρω άδεια για να βγω να μιλήσω. Γιατί ήθελα να μιλήσω. Ο κ. Μαθιουλάκης είχε πει ότι δεν θα μιλήσει κανείς. Δεν καταλαβαίνω το λόγο που είχε πει να μην μιλήσει κανένας ποδοσφαιριστής, ενώ ήδη είχαν προηγηθεί κάποιες συνεντεύξεις ποδοσφαιριστών που είχαν βγει και είχαν πει τη γνώμη τους. Με τα πολλά μου λέει 'βγες και μίλα'. Βγαίνω, μιλάω και την επόμενη ημέρα με φώναξε μαζί με όλους τους συμπαίκτες μου στα αποδυτήρια και μου είπε 'δεν θα κάνεις προπόνηση σήμερα' και "έλα στα γραφεία και θα υποστείς όλες τις συνέπειες" . Συνέχισε λέγοντας 'εγώ σου έδωσα άδεια να μιλήσεις, όχι όμως να πεις αυτά που είπες'. Νομίζω ότι και στα δύο παιχνίδια με τον Ολυμπιακό δεν έδωσα κανένα δικαίωμα. Ημουν από τους καλύτερους παίκτες και σκόραρα και στα δύο παιχνίδια".

    Για το εάν δέχτηκε αντικείμενα στο "Γ. Καραϊσκάκης": "Ναι, δέχτηκα. Με έβριζαν, υπήρχαν κάποιες άσχημες κουβέντες. Εν πάσει περιπτώσει υπήρχε ένταση. Αυτά που διαβάζω για κλωτσιές και μπουνιές είναι τραβηγμένα έως και για γέλια. Εγώ κατάλαβα ότι σαν να με απείλησε ο Μαθιουλάκης ότι θα με έδιωχνε από την ομάδα για τις δηλώσεις που έκανα. Δεν ξέρω τι συμφέροντα έχει ο πρόεδρος και τι υποσχέσεις έχει πάρει. Νομίζω ότι δεν έχω δώσει δικαιώματα σε όποια ομάδα έπαιζα. Ουσιαστικά, μου απαγόρευε να βγω να πω την αλήθεια".

    Για το ότι η ομάδα παρουσιάζεται χωρισμένη στα δύο: "Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του. Ο συγκεκριμένος παίκτης (Αποστολόπουλος) είπε αυτά που ήθελε να πει. Νομίζω ότι κάποιοι δεν ήταν ούτε στα αποδυτήρια. Δεν με ενδιαφέρει όμως αυτό, είναι δικό τους θέμα. Νομίζω ότι ο πρόεδρος, ο κ. Μαθιουλάκης δημιούργησε αυτή την κατάσταση στην ομάδα. Δεν γίνεται αμέσως μετά το παιχνίδι να βγάζεις ανακοίνωση και να λες ότι σχεδόν δεν έγινε κάτι και μετά από 20 ημέρες να θυμάσαι εσύ ότι κάποιοι έφαγαν ξύλο".

    Για το ποιος μπορεί να άλλαξε τη γνώμη στον πρόεδρο του Πλατανιά και άλλαξε στάση: "Τα συμφέροντά του. Δεν μπορώ εγώ να ξέρω ποια είναι αυτά, αλλά πάντως δεν νομίζω ότι κάτι τέτοιο γίνεται τυχαία. Την πλήρωσα εγώ γιατί βγήκα και είπα την αλήθεια. Στην ομάδα του Πλατανιά θα έμενα, αν έλεγα αυτά που ήθελε ο κ. Μαθιουλάκης".

    Για το αν πιστεύει ότι ο κ. Μαθιουλάκης ήθελε να δηλώσει ότι "έφαγαν" ξύλο: "Ε, μάλλον".

    Όλη η συνέντευξη εδώ: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]


    Τους ξεφτίλισε! Περιμένω την παραδειγματική τιμωρία όσων έχουν εμπλακεί στον βρωμερό πόλεμο εναντίον του Ολυμπιακού με σκοπό να χάσει το πρωτάθλημα στα χαρτιά.

  18. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (05-05-17), flessanto (07-05-17)

  19. #232
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μανούσος πρώην (πλέον) παίκτης Πλατανιά:

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    Για το τι ειπώθηκε στη συνάντηση που είχε με τον πρόεδρο του Πλατανιά κ. Μαθιουλάκη: "Είχα πάει να δω το παιχνίδι του Ατρόμητου με τον Πλατανιά γιατί εγώ ήμουν τιμωρημένος. Πήγα να το δούμε μαζί και να του μιλήσω γιατί ήθελα να πάρω άδεια για να βγω να μιλήσω. Γιατί ήθελα να μιλήσω. Ο κ. Μαθιουλάκης είχε πει ότι δεν θα μιλήσει κανείς. Δεν καταλαβαίνω το λόγο που είχε πει να μην μιλήσει κανένας ποδοσφαιριστής, ενώ ήδη είχαν προηγηθεί κάποιες συνεντεύξεις ποδοσφαιριστών που είχαν βγει και είχαν πει τη γνώμη τους. Με τα πολλά μου λέει 'βγες και μίλα'. Βγαίνω, μιλάω και την επόμενη ημέρα με φώναξε μαζί με όλους τους συμπαίκτες μου στα αποδυτήρια και μου είπε 'δεν θα κάνεις προπόνηση σήμερα' και "έλα στα γραφεία και θα υποστείς όλες τις συνέπειες" . Συνέχισε λέγοντας 'εγώ σου έδωσα άδεια να μιλήσεις, όχι όμως να πεις αυτά που είπες'. Νομίζω ότι και στα δύο παιχνίδια με τον Ολυμπιακό δεν έδωσα κανένα δικαίωμα. Ημουν από τους καλύτερους παίκτες και σκόραρα και στα δύο παιχνίδια".

    Για το εάν δέχτηκε αντικείμενα στο "Γ. Καραϊσκάκης": "Ναι, δέχτηκα. Με έβριζαν, υπήρχαν κάποιες άσχημες κουβέντες. Εν πάσει περιπτώσει υπήρχε ένταση. Αυτά που διαβάζω για κλωτσιές και μπουνιές είναι τραβηγμένα έως και για γέλια. Εγώ κατάλαβα ότι σαν να με απείλησε ο Μαθιουλάκης ότι θα με έδιωχνε από την ομάδα για τις δηλώσεις που έκανα. Δεν ξέρω τι συμφέροντα έχει ο πρόεδρος και τι υποσχέσεις έχει πάρει. Νομίζω ότι δεν έχω δώσει δικαιώματα σε όποια ομάδα έπαιζα. Ουσιαστικά, μου απαγόρευε να βγω να πω την αλήθεια".

    Για το ότι η ομάδα παρουσιάζεται χωρισμένη στα δύο: "Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του. Ο συγκεκριμένος παίκτης (Αποστολόπουλος) είπε αυτά που ήθελε να πει. Νομίζω ότι κάποιοι δεν ήταν ούτε στα αποδυτήρια. Δεν με ενδιαφέρει όμως αυτό, είναι δικό τους θέμα. Νομίζω ότι ο πρόεδρος, ο κ. Μαθιουλάκης δημιούργησε αυτή την κατάσταση στην ομάδα. Δεν γίνεται αμέσως μετά το παιχνίδι να βγάζεις ανακοίνωση και να λες ότι σχεδόν δεν έγινε κάτι και μετά από 20 ημέρες να θυμάσαι εσύ ότι κάποιοι έφαγαν ξύλο".

    Για το ποιος μπορεί να άλλαξε τη γνώμη στον πρόεδρο του Πλατανιά και άλλαξε στάση: "Τα συμφέροντά του. Δεν μπορώ εγώ να ξέρω ποια είναι αυτά, αλλά πάντως δεν νομίζω ότι κάτι τέτοιο γίνεται τυχαία. Την πλήρωσα εγώ γιατί βγήκα και είπα την αλήθεια. Στην ομάδα του Πλατανιά θα έμενα, αν έλεγα αυτά που ήθελε ο κ. Μαθιουλάκης".

    Για το αν πιστεύει ότι ο κ. Μαθιουλάκης ήθελε να δηλώσει ότι "έφαγαν" ξύλο: "Ε, μάλλον".

    Όλη η συνέντευξη εδώ: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]


    Τους ξεφτίλισε! Περιμένω την παραδειγματική τιμωρία όσων έχουν εμπλακεί στον βρωμερό πόλεμο εναντίον του Ολυμπιακού με σκοπό να χάσει το πρωτάθλημα στα χαρτιά.
    Ξέρεις ότι η ποινή γι αυτο είναι υποβιβασμός, τύπε πανάχς;! Πλατανιάς και ζμπάοθγκ στη β... αυτό.
    Μαθιουλάκης. Γιατί τα έκανε αυτα;! Μα γιατί του ελδωσε εργολαβία ο ιβανέας... αμέ...
    There is a Dude in town

  20. #233
    Το avatar του χρήστη SAF-7-
    Εγγραφή
    04-10-2014

    Μηνύματα
    820
    Thanks
    760
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 708 φορές σε 343 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Οπως παντα στην Ελλαδα δεν εχει σημασια τι εγινε,
    αλλα τι θελουν να γινει.

    Αν θελουν να τιμωρησουν τον Ολυμπιακο θα βρουν 1000 πατηματα να το κανουν.
    Εδω αυτο ισχυει για εμας, αν θελει καποιος να βρει νομικα παραπτωματα, θα βρει και σε ιερεα.

    Οι "αυτοι" στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι πολιτικοι-δικαστικοι.

  21. #234
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.684
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    20:30 άρχισε η φιέστα, έχει περάσει 1 ώρα κι ακόμη τραγουδάνε οι... Μέλισσες! Ωραίο πρόγραμμα ρε μαλάκες.

  22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Faithful (07-05-17)

  23. #235
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Τα ζουζούνια πότε βγαίνουν;

  24. #236
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.684
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red&White-Nick-7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ζουζούνια πότε βγαίνουν;
    Ρε φίλε ok ας τραγουδήσει όποιος θέλει, γούστα είναι αυτά, αλλά 1 ΩΡΑ;;;!!! Τι φάση; Όλο το πρόγραμμα απ' το νυχτερινό κέντρο ήρθαν να πουν; Να ήξερα ότι θα γινόταν να έκανα κάτι άλλο τόση ώρα..

  25. #237
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Δε νομιζω οτι τραγουδησαν μια ωρα. Το προγραμμα αργησε λιγο να ξεκινησει, ενω πριν απο τις Μελισσες τραγουδησε η Ζοζεφιν.


    Ωραιο κομματι η Ζοζεφιν γενικα...

  26. #238
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.684
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παίχτηκε βίντεο με ευχές από Βαλβέρδε, Ζαρντίμ, Μίτσελ, Περέιρα, Σίλβα και ο μαλάκας ο Μπέντο έλαμψε δια της απουσίας του. Κι εμείς στ' αρ..δια μας σε έχουμε γραμμένο βλακάκο, ΣΚΑΤΟΨΥΧΕ.

  27. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sk12072 (08-05-17)

  28. #239
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Αν ειναι ετσι, να βαζαμε και Νικοπολιδη, Βουζα και Βικτορ να κανανε δηλωσεις. Μονο οσους εγραωε η ιστορια ως πρωταθλητες ειχε το βιντεο. Και ο Ζαρντιμ πολυ ηταν, γιατι εφυγε πριν το παρουμε μαθηματικα.

    Με αυτη τη λογικη, το φετινο γραφει Λεμονης.

  29. #240
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.684
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2016-17

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ειναι ετσι, να βαζαμε και Νικοπολιδη, Βουζα και Βικτορ να κανανε δηλωσεις. Μονο οσους εγραωε η ιστορια ως πρωταθλητες ειχε το βιντεο. Και ο Ζαρντιμ πολυ ηταν, γιατι εφυγε πριν το παρουμε μαθηματικα.

    Με αυτη τη λογικη, το φετινο γραφει Λεμονης.
    Νικοπολίδης, Λεμονής και Βούζας ήταν στο γήπεδο, τι δηλώσεις να κάνουν σε βίντεο; Ο Βίκτορ δεν μετράει για προπονητής τόσο που έμεινε. Ο μοναδικός που προφανώς δεν δέχτηκε είναι o Μπέντο, ούτε ο Ζαρντίμ έφυγε όμορφα και μάλιστα τον κορόιδευαν που ζητούσε μετάλλιο, ούτε ο Περέιρα, ενώ και ο Σίλβα δεν άκουσε λίγα, ειδικά απ' τον Σάββα που τους παράτησε στα καλά καθούμενα την μέρα που έφευγε η ομάδα για προετοιμασία. Όλοι δέχτηκαν να πουν κάτι, έστω κι αν δεν το εννοούν. Δεν αποτελεί έκπληξη όμως, ήταν και ο μοναδικός που δεν χαιρέτησε καν τους παίκτες του, κάτι που κανείς άλλος δεν έχει κάνει και δείχνει πόσο σκατόψυχος είναι.

Σελίδα 12 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 28910111213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας