Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 1234567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 260

Θέμα: Bryant Dunston

  1. #41
    Το avatar του χρήστη talos
    Εγγραφή
    29-01-2007

    Μηνύματα
    3.514
    Thanks
    2.704
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.073 φορές σε 786 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Du3lisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης κάτι που δεν είπαμε είναι οτι ο Ντάνστον απέρριψε πρόταση της Αρμάνι Μιλάνο για τον Πρωταθλητή Ευρώπης...
    Υπηρχε και εντονο ενδιαφερον απο την εφες!!!

  2. #42
    Το avatar του χρήστη Derr7
    Εγγραφή
    18-08-2012

    Περιοχή
    Aigio
    Μηνύματα
    380
    Thanks
    84
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 84 φορές σε 58 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Du3lisT Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ο Μπράιαντ Ντάνστον μίλησε στο olympiacosbc.gr για τη μεταγραφή του στον πρωταθλητή ευρώπης.


    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ :

    Τι ήταν αυτό που σε έκανε να αποδεχτείς την πρόταση του Ολυμπιακού;

    «Διάλεξα τον Ολυμπιακό γιατί ο τρόπος που παίζει ταιριάζει στο στυλ μου. Είναι μια ομάδα νικήτρια και εγώ θέλω να είμαι με τους νικητές. Παρότι δεν έχω ζήσει στην Αθήνα, ξέρω πως είναι μια από τις πιο όμορφες πόλεις του κόσμου».
    Και του γαλαξία μη σου πω...

  3. #43
    Το avatar του χρήστη DaRkSaGa79
    Εγγραφή
    12-03-2008

    Μηνύματα
    13.174
    Thanks
    3.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.887 φορές σε 5.182 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    E τον εχουν ενημερωσει για τις "αλλες" ομορφιες της Αθηνας γι αυτο εχει χεστει απο την χαρα του. Να μαζεψει ομως το λιλι του γιατι αν τον κατασπαραξει καμια Ρωσιδα θα ψαχνει κι αυτος ομαδα στην Τουρκια.
    *****8.23*****

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Faithful (11-07-13)

  5. #44
    Το avatar του χρήστη captain-cook
    Εγγραφή
    07-01-2008

    Μηνύματα
    5.814
    Thanks
    4.739
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.128 φορές σε 1.793 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston



    Στυλάτος!

  6. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Rena (16-07-13)

  7. #45
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    αυτα τα παπουτσια τα βαζουν οι γιαγιαδες και τα μικρα στη θαλασσα...
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  8. #46
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Με κροκς ήρθε ο τύπος, νούμερο 86. Η μπόχα από τις ποδάρες τόσες ώρες μέσα στο πλαστικό θα πρέπει να έκανε τον πιλότο του αεροπλάνου να κάνει οχτάρια.
    There is a Dude in town

  9. #47
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Ε αφού δε φοράει ΚΑΙ κάλτσες, πάλι καλά
    (με τι ασχολούμαστε, ε? )
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  10. #48
    Νερόμιλος Το avatar του χρήστη kouzoulo
    Εγγραφή
    13-02-2007

    Μηνύματα
    18.871
    Thanks
    13.442
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.907 φορές σε 5.427 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Τέτοιες παντόφλες φοράμε όταν πάμε να πιάσουμε αχινούς ρε.
    Βάζελε. Εσύ φίλε βάζελε που κρυφά με διαβάζεις. Μην ντρέπεσαι που έχασες. Συμβαίνουν αυτά. Να ντρέπεσαι που υπάρχεις.

  11. #49
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.426
    Thanks
    20.879
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.506 φορές σε 8.057 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Bryant Dunston

    Αχχαχαχα ελεος


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  12. #50
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Ρε ας τα βάζει κι ας παίζει και με σαγιονάρες

  13. #51
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.521
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.511 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Στην καλύτερη πεντάδα στην Ιταλία ο Ντάνστον

    Ο Ντάνστον ψηφίστηκε στην κορυφαία πεντάδα του ιταλικού πρωταθλήματος, όντας ο καλύτερος σέντερ της διοργάνωσης. Ο Αμερικανός πραγματοποίησε εξαιρετική σεζόν με την Βαρέζε (14.2 π, 7.4ρ).


    Ο νέος παίκτης του Ολυμπιακού, Μπράιαντ Ντάνστον, ψηφίστηκε στην κορυφαία πεντάδα του ιταλικού πρωταθλήματος, όντας ο καλύτερος σέντερ της διοργάνωσης.

    Ο 27χρονος (28/5/1986) Αμερικανός σέντερ των Πρωταθλητών Ευρώπης, πραγματοποίησε εξαιρετική σεζόν με την Βαρέζε, μετρώντας 14.2 πόντους, 7.4 ριμπάουντ, 2.1 μπλοκ και 2.1 κλεψίματα μέσο όρο ανά αγώνα!

    Η ιταλική ομάδα, μάλιστα, είχε τερματίσει στην πρώτη θέση στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος, έχοντας για καλύτερο της παίκτη τον Μπράιαντ Ντάνστον, αλλά δεν κατάφερε να προκριθεί στους τελικούς.

    Ο Μπράιαντ Ντάνστον, ο οποίος ξεχωρίζει για τα αθλητικά του προσόντα, αντικατέστησε τον Κάιλ Χάινς στο ερυθρόλευκο ρόστερ, με τους δύο παίκτες να έχουν αρκετά κοινά στοιχεία στον τρόπο του παιχνιδιού τους.


  14. #52
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    μακαρι να συνεχισει ετσι και εδω
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  15. #53
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.521
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.511 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Επίσης εκτός από κορυφαίος σέντερ, ψηφίστηκε και κορυφαίος αμυντικός της Serie A και 2ος πολυτιμότερος(αν και ήταν 1ος σε ranking στο Πρωτάθλημα) παίκτης πίσω απ' τον Ντατόμε της Ρόμα που έκλεισε στους Πίστονς.

  16. #54
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.521
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.511 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Να γράψω κι εδώ τη γνώμη μου γι' αυτόν γιατί "θα χαθεί" στο thread της προετοιμασίας. Ο παίκτης δεν είναι αντι-Χαινς και δεν πρέπει να κριθεί έτσι. Δεν έχει το στυλ παιχνιδιού του Κάιλ. Είναι ο αντικαταστάτης του, ναι, αλλά με διαφορετικά προσόντα.

  17. #55
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.521
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.511 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Νταμπλ νταμπλ..11ποντους και 13 ριμπαουντ!

  18. #56
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.521
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.511 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    «Με άφησε άναυδο ο Σπανούλης!»

    Ο νεοαποκτηθείς Αμερικανός σέντερ, Μπράϊαντ Ντάνστον, που στη Βραζιλία θύμισε εν πολλοίς τον Ντόρσεϊ, αποκαλύπτεται στο gazzetta.gr μιλάει για το μεγάλο κενό (Χάϊνς) που καλείται να καλύψει...

    Τον Φεβρουάριο του 2011, όταν ο Άρης να δώσει τέλος στη συνεργασία τους, υποσχέθηκε στον εαυτό του ότι θα βελτιωθεί τόσο πολύ, έτσι ώστε να ξαναγίνει περιζήτητος! Η μιάμιση σεζόν που ακολούθησε στο πρωτάθλημα του Ισραήλ σε Μπνέϊ Χασαρόν (μ.ο. 7,7π. & 5,0ρ. με 60,3% στα διπ.) και Χάποελ Χολόν (μ.ο. 14,5π. & 9,0ρ. με 62,3% στα διπ.), τον βοήθησε να "ανεβάσει" τις μετοχές του και να βρει ένα καλύτερο συμβόλαιο στο πιο αναβαθμισμένο ιταλικό πρωτάθλημα και την Βαρέζε. Η περυσινή του πορεία στον ιστορικό ιταλικό σύλλογο, αποτέλεσε την καλύτερη "διαφήμιση" (μ.ο. 14,2π. & 7,4ρ. με 62,2% στα διπ.) της βελτίωσής και σε συνδυασμό με τις πολύ "οικονομικές" απαιτήσεις του, αποτέλεσαν τους κύριους λόγους για τους οποίους ο 27χρονος απόφοιτος του Φόρνταμ , επελέγη από τον Γιώργο Μπαρτζώκα για να καλυφθεί το κενό του Κάϊλ Χάϊνς.

    Ο λόγος για τον Μπράϊαντ Ντάνστον (2,03μ.) έναν κατά συνθήκη σέντερ (σώμα "πενταριού" σε ύψος πάουερ-φόργουορντ), ο οποίος έχει αφήσει εξαιρετικές εντυπώσεις στα έως τώρα φιλικά παιχνίδια και με την απόδοση που είχε στους δύο αγώνες (μ.ο. 9,5π. & 9,0ρ. με 2/2 βολ. & 8/9 διπ. σε 19') με την Πινιέϊρος Σκάϊ στο Μπαρουέρι του Σαο Πάουλο, έχει αρχίσει ήδη να θυμίζει κάτι από Τζόϊ Ντόρσεϊ στα καλά του! Το gazzetta.gr μίλησε μαζί του και ο ίδιος μοιράστηκε μαζί μας, τις πρώτες εντυπώσεις του από τη νέα σελίδα της καριέρας του...
      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  

    - Η επιστροφή σου στην χώρα μας μετά 2,5 χρόνια (σ.σ.: την περίοδο 2010-11 έπαιξε για μισή σεζόν στον Άρη), συνδυάζεται με την, έως τώρα, μεγαλύτερη προαγωγή στην επαγγελματική σου καριέρα;

    «Όλα αυτά που βιώνω καθημερινά από τη στιγμή άρχισε η προετοιμασία έως τώρα, με κάνουν να νιώθω απόλυτα δικαιωμένος για την απόφασή μου να έρθω στον Ολυμπιακό! Όλα είναι εκπληκτικά, η οργάνωση, η δουλειά των προπονητών, η εξυπηρέτηση από τους ανθρώπους της ομάδας, αποδεικνύουν ότι ο σύλλογος δουλεύει σε πολύ επαγγελματικά πρότυπα... Ώρες-ώρες όταν μπαίνω στην διαδικασία να σκεφτώ σε ποιες ομάδες έπαιζα και σε τι αγωνιστικό επίπεδο έπαιζα πριν από λίγα χρόνια και που βρίσκομαι αυτή τη στιγμή, νιώθω πολύ ικανοποιημένος, αλλά ακόμη έχω πολλά να αποδείξω, οπότε σχεδόν αμέσως επαναφέρω τον εαυτό μου στην πραγματικότητα...»

    - Είναι αλήθεια ότι οι εξαιρετικές σου εμφανίσεις με την Βαρέζε, σε έφεραν μία ανάσα από την μετακόμισή σου στο πολύ κοντινό Μιλάνο, αλλά τελικά την τελευταία στιγμή προτίμησες τον πρωταθλητή Ευρώπης;

    «Πράγματι, οι δύο αυτές προτάσεις μου έγιναν με διαφορά λίγων ημερών και μετά από ώριμη σκέψη που δεν βασίστηκε κυρίως σε οικονομικά κριτήρια, έκρινα ότι η συνεργασία μου με τον Ολυμπιακό, θα ήταν πιο χρήσιμη για την καριέρα μου!»

    - Ο Ολυμπιακός μπαίνει στην αφετηρία της Ευρωλίγκα, έχοντας κατακτήσει δύο συνεχόμενες χρονιές τον τίτλο, ενώ στις εγχώριες διοργανώσεις, έχοντας χάσει το πρωτάθλημα και το Κύπελλο από τον Παναθηναϊκό... Πως αντιμετωπίζεις γενικά την πίεση που έχει η νέα σου ομάδα σε κάθε αγώνα;

    «Δεν με ενοχλεί καθόλου, γιατί γενικά είμαι τύπος που έχω πολύ υψηλές απαιτήσεις πρώτα από τον εαυτό μου! Οπότε για μένα είναι ό,τι καλύτερο να βρίσκομαι σε μία ομάδα που είναι "καταδικασμένη" να πρωταγωνιστεί και να στοχεύει ψηλά! Προσωπικά έχω μάθει να αντιμετωπίζω το κάθε παιχνίδι ως μία ξεχωριστή πρόκληση, λες και είναι ένας τελικός, οπότε δεν έχω πρόβλημα με την πίεση...»

    - Δεν σε απασχολεί ούτε το γεγονός, ότι οι φίλαθλοι της ομάδας, μοιραία, θα μπουν στην διαδικασία να σε συγκρίνουν με τον Κάϊλ Χάϊνς, που το καλοκαίρι μετακόμισε στην ΤΣΣΚΑ, με την ταμπέλα του εκ των πιο επιτυχημένων ξένων παικτών στην ιστορία της ομάδας;

    «Είμαστε λίγο διαφορετικοί παίκτες, όπως διαφορετική είναι και η περυσινή με την εφετινή ομάδα, αλλά αναμφίβολα, καλούμαι να γεμίσω πολύ "μεγάλα" παπούτσια! Δεν ξέρω αν θα έχω παρεμφερή ρόλο με τον Κάϊλ, όπως και να έχουν τα πράγματα όμως, θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό, όχι τόσο για να του μοιάσω ή να τον ξεπεράσω, αλλά για να βοηθήσω την ομάδα να πετύχει τους στόχους της... Αν τα καταφέρουμε, θα είμαι απόλυτα ικανοποιημένος...»

    - Ποιες είναι οι πρώτες εντυπώσεις σου από τους συμπαίκτες σου; Ποιος σε έχει εντυπωσιάσει περισσότερο;


    «O Σπανούλης!!! Είχα παίξει εναντίον του στο παρελθόν και φυσικά ήξερα ότι είναι σπουδαίος παίκτης, αλλά κάνοντας λίγες προπονήσεις μαζί του, κατάλαβα γιατί όλοι τον αποκαλούν μεγάλο ηγέτη! Είναι πολύ καλύτερος από ότι νόμιζα και βλέπει το παιχνίδι με έναν ιδιαίτερο τρόπο, που τον καθιστά ξεχωριστό...»

    - Τι ακριβώς εννοείς;

    «Δεν είναι εύκολο να το εξηγήσω, απλά έχει ένα ξεχωριστό ένστικτο στο να καταλαβαίνει το παιχνίδι και να παίρνει τις σωστές αποφάσεις, είτε πρόκειται να εκτελέσει είτε να δημιουργήσει... Σε μία από τις πρώτες προπονήσεις που έκανε με την ομάδα, βγήκα στην κορυφή για να δώσω έναscreen κι έκοψα μέσα στη ρακέτα, εφαρμόζοντας το pick'n'roll... Από τη θέση που βρισκόταν και την κλίση που είχε το σώμα του, όταν πέρασε από τοscreen, ήταν πολύ δύσκολο για εκείνον να με βρεί κάτω από το καλάθι, ενώ συν τοις άλλοις, η πάσα ήταν ριψοκίνδυνη... Ωστόσο, τα κατάφερε με πολύ απλό τρόπο και πραγματικά με άφησε άναυδο! Γενικά, το μεγάλο του πλεονέκτημα είναι η ικανότητα που έχει να "τραβάει" πάνω του 2-3 αντιπάλους, αφήνοντας ελεύθερους τους συμπαίκτες του... Είχα μάθει να είμαι συγκεντρωμένος όταν δεν έχω την μπάλα στα χέρια μου, με τον Billy όμως, πρέπει να έχω τα μάτια μου δεκατέσσερα αν θέλω να είμαι όσο το δυνατόν πιο αποτελεσματικός δέκτης...»

    - Έχεις ακούσει καθόλου τη λέξη "Παναθηναϊκός" στα αποδυτήρια;

    «(χαμογελάει!!)... Πιο πολύ την ακούω στον δρόμο, παρά στα αποδυτήρια! Όσοι φίλαθλοι με σταματάνε, δεν υπάρχει περίπτωση να μην μου πουν "γ...ε τον Παναθηναϊκό"! Είναι προφανές ότι έχουμε να κάνουμε με μία πολύ παθιασμένη αντιπαλότητα και παρ' ότι το πρώτο ντέρμπι θα γίνει χωρίς κόσμο, ανυπομονώ να ζήσω αυτή την μεγάλη πρόκληση! »

  19. #57
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    Πού να δεις μαύρε τύπε πόσο άναυδη έχει αφήσει την Ολυμπία, ο Σπανούλαρος. Τη χαϊδεύει και γκαστρώνεται...
    There is a Dude in town

  20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (07-10-13)

  21. #58
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πού να δεις μαύρε τύπε πόσο άναυδη έχει αφήσει την Ολυμπία, ο Σπανούλαρος. Τη χαϊδεύει και γκαστρώνεται...



    μισά τα λές όμορφε, πες ότι αυτά συμβαίνουν από τότε που ήρθε στο θρύλο για να γνωρίζει και ο κόσμος.







    Sent from my Lumia 610 using Tapatalk

  22. #59
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.521
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.511 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    9π, 8ρ και 2 ασσιστ αλλά πάλι πολλά φαουλ όπως έκανε κι ο Ντόρσι στα πρώτα ματς. Θα στρώσει.

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Du3lisT για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (25-10-13), Faithful (25-10-13)

  24. #60
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Bryant Dunston

    εχει πολλα περιθωρια βελτιωσης.εξαλλου η πρωτη φαση ειναι μια καλη και δυνατη προπονηση
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 1234567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας