Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 46 από 46

Θέμα: F.C. Porto

  1. #41
    Προπονητής της εξέδρας Το avatar του χρήστη Haris1984
    Εγγραφή
    11-08-2008

    Περιοχή
    Aθηνα,Νεα Φιλαδελφεια
    Μηνύματα
    17.054
    Thanks
    7.385
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.142 φορές σε 2.869 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: F.C. Porto

    Γουστα ειναι αυτα...εμενα μετα το 2000 δεν μαρεσε ποτε.και ειδικα πιστευω πως αν ειχαμε παρει απο τοτε εναν αμυντικο στυλ Μελμπεργκ,θα ειχαμε μπαλωσει πολλες τρυπες πισω(δεν ξεχνω πως και ποσο αστεια γκολ τρωγαμε).Τωρα για το οτι δεν πιασανε διαφοροι αμυντικοι...επιτρεψε μου να εχω ιδιαιτερη αποψη γιατι δεν εγινε αυτο,και εχει να κανει και με την τοτε κατασταση στα αποδυτηρια.


  2. #42
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: F.C. Porto

    Στυλ Μέλμπεργκ ήταν ο Σούρερ και μαζί με τον Ανατολάκη είχαν κάνει φοβερό δίδυμο το 2004-05 σε Ελλάδα και Ευρώπη. Κι επειδή ο Σούρερ ήταν όντως καλός παίχτης κι όχι σαν τους υπερτιμημένους των προηγούμενων ετών, δεν τον πείραξε καμιά κατάσταση στ' αποδυτήρια.

  3. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sirkostas για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (13-09-12), Du3lisT (13-09-12)

  4. #43
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.507
    Thanks
    17.319
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.501 φορές σε 10.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: F.C. Porto

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στυλ Μέλμπεργκ ήταν ο Σούρερ και μαζί με τον Ανατολάκη είχαν κάνει φοβερό δίδυμο το 2004-05 σε Ελλάδα και Ευρώπη. Κι επειδή ο Σούρερ ήταν όντως καλός παίχτης κι όχι σαν τους υπερτιμημένους των προηγούμενων ετών, δεν τον πείραξε καμιά κατάσταση στ' αποδυτήρια.
    Ο Σούρερ τεράστιας κλάσης με 235 ματς, 1 Πρωτάθλημα και μια 2η θέση σε 8 χρόνια στην Πριμέρα Ντιβιζιόν.

  5. #44
    Ο-ΛΥ-ΜΠΙ-Α-ΚΟΣ Το avatar του χρήστη iakov7
    Εγγραφή
    27-02-2008

    Περιοχή
    Κόκκινη Κύπρος
    Μηνύματα
    6.155
    Thanks
    13.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.868 φορές σε 2.458 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: F.C. Porto

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως γίνεται ο ίδιος άνθρωπος να γράφει αυτά τα απολύτως λογικά πράγματα με τα οποία συμφωνώ απολύτως και σε άλλα θρεντ να έχει λυσσάξει για μεταγραφές που θα μας "ανεβάσουν επίπεδο"?

    Χωρίς αναβαθμισμένο πρωτάθλημα και σοβαρό ανταγωνισμό θα φτιάξουμε ποτέ ομάδα που θα έχει σταθερά καλή παρουσία στην Ευρώπη (κι όχι χρονιές-φωτοβολίδες) μόνο και μόνο επειδή θα φέρουμε μερικούς μισθοφόρους της πλάκας στην ομάδα?
    Ετερον εκατερον. Μπορει ο Ολυμπιακος να αλλαξει το επιπεδο του πρωταθληματος απο μονος του? Οχι. Αρα, τι πρεπει να κανει ο Ολυμπιακος δηλαδη? Επειδη ειναι χαμηλο το επιπεδο πρεπει να αφεθει στην μοιρα του? Δηλαδη πρεπει η ομαδα να μην εχει παιχτη να παιζει απο τα αριστερα επειδη το επιπεδο ειναι χαμηλο? Ποια ειναι η λογικη σε αυτο?

    Επισης, ειναι κατι που δεν εχεις καταλαβει νομιζω. Εγω δεν ζητησα μεταγραφες εκατομμυριων, ουτε για Κουαρεσμα μιλησα (για την ακριβεια ειπα οτι δεν θα τον ηθελα), ουτε για Ντος Σαντος ουτε τιποτα. Αυτο που ειπα και το επαναλαμβανω ειναι οτι η ομαδα εχει αναγκη απο σωστη οργανωση για να προβαινει σε εξυπνες μεταγραφες καλων παιχτων εκει που εχει αναγκη. Δηλαδη εσενα σου αρεσε αυτος ο ανυπαρκτος προγραμματισμος μεταγραφων που εγινε φετος και η εικονα πληρης ελλειψης οργανωσης που βγηκε προς τα εξω?
    ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ, ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ, ΜΑ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΓΑΠΩ, ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

  6. #45
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: F.C. Porto

    Δεν είδα κακό προγραμματισμό μεταγραφών. Κακός θα ήταν αν φέρναμε τις τελευταίες μέρες του Αυγούστου κανέναν Βαβέλ ή Καλκούτα για να πουλήσουμε διαρκείας και να φωνάζει το γήπεδο "είναι τρελλός ο πρόεδρος".

    Αντιθέτως γίναν από πολύ νωρίς κινήσεις που θα αποδώσουν και τώρα και στο μέλλον, αφού πήραμε ότι καλύτερο κινούνταν στην ελληνική αγορά. Πήραμε και κάποιους πολύ καλούς παίχτες στα χαφ από το εξωτερικό.

    Εγώ το έχω πει πως σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος από τις μεταγραφές μας. Τα υπόλοιπα θα τα πούμε όταν δούμε στο γήπεδο τι βγαίνει. Μετά από καιρό βέβαια, όχι από τα πρώτα Σάββατα.

  7. #46
    Ο-ΛΥ-ΜΠΙ-Α-ΚΟΣ Το avatar του χρήστη iakov7
    Εγγραφή
    27-02-2008

    Περιοχή
    Κόκκινη Κύπρος
    Μηνύματα
    6.155
    Thanks
    13.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.868 φορές σε 2.458 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: F.C. Porto

    Φυσικα και θα χρειαστει χρονος για να δουμε τι μπορει να πετυχει η ομαδα. Και οντως εγιναν και καλες μεταγραφες παιχτων που μπορει να προσφερουν για χρονια. Αυτο που δεν μου αρεσε ομως ειναι οτι εφυγε ο Μιραλας και δεν πηραμε παιχτη, παρολο που διαφημιζαμε κιολας οτι θα φερουμε παιχτουρα. Ξεραμε απο καιρο οτι υπηρχε η πιθανοτητα να φυγει και δεν καναμε τιποτα. Εγινε μια προσπαθεια απλα να ξοδευτουν τρελα λεφτα για να ερθουν καποια 'ονοματα'. Αυτο εγω δεν το αποκαλω σωστη οργανωση. Επισης, θελαμε παιχτη στο κεντρο και πηραμε στο παρα ενα τον Ντιακιτε. Με λιγα λογια μειναμε τελευταια στιγμη για να τα κανουμε ολα και φυσιολογικα δεν τα καταφεραμε. Δεν λεω οτι ολες οι μεταγραφες που εγιναν ειναι κακες, απλα κριτικαρω τα συγκεκριμενα λαθη που εγιναν. Εδω βγηκαν στα ραδια και ελεγαν οτι θα φερουμε παιχταρα και τελικα δεν πηραν κανενα, ειναι σοβαρα πραγματα αυτα? Πως θελεις μετα να σε εμπιστευεται και ο κοσμος? Τραγικα λαθη.
    ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ, ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ, ΜΑ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΓΑΠΩ, ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας