Σελίδα 2 από 47 ΠρώτηΠρώτη 12345612223242 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 40 από 925

Θέμα: PC Games

  1. #21
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.234
    Thanks
    13.117
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    To trailer αυτο εχει παρει πολλα βραβεια....
    [YOUTUBE]6mXTgJTgjFM&feature[/YOUTUBE]
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    since1971 (26-09-11)

  3. #22
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    13.817
    Thanks
    5.761
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.613 φορές σε 4.908 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    κατι εχεις κανει λαθος και δεν παιζει

    edit: νταξ τωρα παιζει
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  4. #23
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    04-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.234
    Thanks
    13.117
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.036 φορές σε 7.856 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    τωρα παιζει
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  5. #24
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Απόρρητα στρατιωτικά σχέδια της Λήμνου σε videogame!

    Στρατιωτικούς στόχους, απόρρητα επιχειρησιακά σχέδια άμυνας και τη μορφολογία του εδάφους για επίθεση στη Λήμνο –ένα από τα πιο ευαίσθητα νησιά του Αιγαίου– παρουσιάζει ηλεκτρονικό παιχνίδι που κυκλοφορεί προς πώληση στο διαδίκτυο με τίτλο: στρατιωτική προσομοίωση επίθεσης «ARMA3».

    Το σενάριο στο παιχνίδι αυτό, που για τις... τουρκικές μυστικές υπηρεσίες αποτελεί πραγματικά ένα δώρο εξ ουρανού, είναι το εξής:

    Μια ομάδα ειδικών δυνάμεων του ΝΑΤΟ πέφτει με αλεξίπτωτα στη Λήμνο, στην πλαγιά του Αγίου Αθανασίου (στα πραγματικά στρατιωτικά σχέδια άμυνας η πλαγιά αυτή είναι ένας ευαίσθητος στρατιωτικός τομέας για την αντιμετώπιση εχθρικών δυνάμεων στο νησί).

    Στη συνέχεια οι αλεξιπτωτιστές προχωράνε ανατινάζοντας το εργοστάσιο της ΔΕΗ στον Αυλώνα Λήμνου (επίσης επίσημος στρατιωτικός στόχος) και προχωράνε από διάφορους δρόμους (επίσης στρατιωτικές απόρρητες περιοχές) προς την πρωτεύουσα του νησιού Μύρινα.

    Στα γραφικά του παιχνιδιού εντοπίζονται κτίσματα, γέφυρες και δρόμοι του νησιού (σε απαγορευμένες για φωτογράφιση περιοχές της Λήμνου).

    Το παιχνίδι έχει ήδη προκαλέσει την αντίδραση παραγόντων της Λήμνου. Ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Κώστας Αδαμίδης μας λέει ότι «ενώ υπάρχουν εθνικοί λόγοι διασφάλισης κάποιων περιοχών στο νησί, αυτές παρουσιάζονται με σκηνές υψηλής ευκρίνειας σε αυτό το παιχνίδι».

    Και ο δήμαρχος Λήμνου κ. Αντώνης Χατζηδιαμαντής είναι έτοιμος να υποβάλει αγωγή κατά της εταιρείας Bohemia Interactive που έχει δημιουργήσει το παιχνίδι με γραφικά τεχνητής νοημοσύνης και τεχνολογίες προσομοίωσης σε πραγματικό χρόνο.

    Ουσιαστικά το παιχνίδι αυτό καταργεί απόρρητα αμυντικά σχέδια άμυνας στη Λήμνο.



    Ωραία, ήρθε η ώρα να καθαρίσω τον λοχαγό που μου την έμπαινε!!!

    Πέρα απ' την πλάκα πάντως, εγώ ήδη αναγνώρισα 2-3 περιοχές οι οποίες είναι πιστό αντίγραφο(!) των πραγματικών τοποθεσιών, και αυτό δεν νομίζω πως είναι και ότι καλύτερο για την στρατιωτική άμυνα της χώρας. Στις συγκεκριμένες τοποθεσίες μάλιστα, δεν μας επιτρέπανε ούτε καν κινητά τηλέφωνα, για να μην μπορέσει κανείς να τραβήξει κάποια φωτό ή βιντεάκι, συνεπώς βάλ' τε εσείς με το μυαλό σας τώρα πως έχουν πέσει στα χέρια δημιουργών ενός παιχνιδιού(!) τέτοια απόρρητα σχέδια...

  6. #25
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απόρρητα στρατιωτικά σχέδια της Λήμνου σε videogame!

    Στρατιωτικούς στόχους, απόρρητα επιχειρησιακά σχέδια άμυνας και τη μορφολογία του εδάφους για επίθεση στη Λήμνο –ένα από τα πιο ευαίσθητα νησιά του Αιγαίου– παρουσιάζει ηλεκτρονικό παιχνίδι που κυκλοφορεί προς πώληση στο διαδίκτυο με τίτλο: στρατιωτική προσομοίωση επίθεσης «ARMA3».

    Το σενάριο στο παιχνίδι αυτό, που για τις... τουρκικές μυστικές υπηρεσίες αποτελεί πραγματικά ένα δώρο εξ ουρανού, είναι το εξής:

    Μια ομάδα ειδικών δυνάμεων του ΝΑΤΟ πέφτει με αλεξίπτωτα στη Λήμνο, στην πλαγιά του Αγίου Αθανασίου (στα πραγματικά στρατιωτικά σχέδια άμυνας η πλαγιά αυτή είναι ένας ευαίσθητος στρατιωτικός τομέας για την αντιμετώπιση εχθρικών δυνάμεων στο νησί).

    Στη συνέχεια οι αλεξιπτωτιστές προχωράνε ανατινάζοντας το εργοστάσιο της ΔΕΗ στον Αυλώνα Λήμνου (επίσης επίσημος στρατιωτικός στόχος) και προχωράνε από διάφορους δρόμους (επίσης στρατιωτικές απόρρητες περιοχές) προς την πρωτεύουσα του νησιού Μύρινα.

    Στα γραφικά του παιχνιδιού εντοπίζονται κτίσματα, γέφυρες και δρόμοι του νησιού (σε απαγορευμένες για φωτογράφιση περιοχές της Λήμνου).

    Το παιχνίδι έχει ήδη προκαλέσει την αντίδραση παραγόντων της Λήμνου. Ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Κώστας Αδαμίδης μας λέει ότι «ενώ υπάρχουν εθνικοί λόγοι διασφάλισης κάποιων περιοχών στο νησί, αυτές παρουσιάζονται με σκηνές υψηλής ευκρίνειας σε αυτό το παιχνίδι».

    Και ο δήμαρχος Λήμνου κ. Αντώνης Χατζηδιαμαντής είναι έτοιμος να υποβάλει αγωγή κατά της εταιρείας Bohemia Interactive που έχει δημιουργήσει το παιχνίδι με γραφικά τεχνητής νοημοσύνης και τεχνολογίες προσομοίωσης σε πραγματικό χρόνο.

    Ουσιαστικά το παιχνίδι αυτό καταργεί απόρρητα αμυντικά σχέδια άμυνας στη Λήμνο.



    Ωραία, ήρθε η ώρα να καθαρίσω τον λοχαγό που μου την έμπαινε!!!

    Πέρα απ' την πλάκα πάντως, εγώ ήδη αναγνώρισα 2-3 περιοχές οι οποίες είναι πιστό αντίγραφο(!) των πραγματικών τοποθεσιών, και αυτό δεν νομίζω πως είναι και ότι καλύτερο για την στρατιωτική άμυνα της χώρας. Στις συγκεκριμένες τοποθεσίες μάλιστα, δεν μας επιτρέπανε ούτε καν κινητά τηλέφωνα, για να μην μπορέσει κανείς να τραβήξει κάποια φωτό ή βιντεάκι, συνεπώς βάλ' τε εσείς με το μυαλό σας τώρα πως έχουν πέσει στα χέρια δημιουργών ενός παιχνιδιού(!) τέτοια απόρρητα σχέδια...
    Γιατί υπάρχει έστω και τετραγωνικό εκατοστό που να μην είναι γνωστό ή χαρτογραφημένο; Τόσοι δορυφόροι υπάρχουν, από τα παιχνίδια περίμεναν οι Τούρκοι να μάθουν απόρρητα θέματα;
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  7. #26
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eleni7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί υπάρχει έστω και τετραγωνικό εκατοστό που να μην είναι γνωστό ή χαρτογραφημένο; Τόσοι δορυφόροι υπάρχουν, από τα παιχνίδια περίμεναν οι Τούρκοι να μάθουν απόρρητα θέματα;
    Ελένη οι τοποθεσίες υψίστης σημασίας που αποτελούν στόχο, έχουν καλύματα παραλλαγής με μορφολογία εδάφους και από ψηλά (αεροπλάνα, δορυφόροι κτλ) δεν φαίνεται απολύτως τίποτα, παρά μόνο απέραντο λιβάδι ή χωράφια...

  8. #27
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελένη οι τοποθεσίες μεγάλης επικινδυνότητας έχουν καλύματα παραλλαγής με μορφολογία εδάφους και από ψηλά (αεροπλάνα, δορυφόρους κτλ) δεν φαίνεται απολύτως τίποτα, παρά μόνο απέραντο λιβάδι ή χωράφια...
    Αφού υπάρχουν μηχανήματα που βλέπουν παντού ακόμη και κάτω από το έδαφος.....Νομίζω ότι δεν υπάρχει τίποτα κρυφό πλέον...
    Να με τα παλιοπαιχνίδια που πάτε και παίζετε μαρτυράτε στους Τούρκους τα εθνικά μυστικά μας...
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  9. #28
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eleni7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού υπάρχουν μηχανήματα που βλέπουν παντού ακόμη και κάτω από το έδαφος.....Νομίζω ότι δεν υπάρχει τίποτα κρυφό πλέον...
    Να με τα παλιοπαιχνίδια που πάτε και παίζετε μαρτυράτε στους Τούρκους τα εθνικά μυστικά μας...
    Δεν ξέρω τι μηχανήματα υπάρχουν, πάντως είναι σοβαρό το θέμα, δεν γνωρίζω πολλά παιχνίδια που έχουν πιστά αντίγραφα πραγματικών τοποθεσιών και κυρίως απόρρητων στρατιωτικών περιοχών. Όπως και να 'χει σίγουρα μια εταιρία παραγωγής βιντεοπαιχνιδιών, δεν νομίζω ότι χρησιμοποίησε κάποιο μηχάνημα και αυτό είναι ανησυχητικό από μόνο του...

  10. #29
    Coach Couch Το avatar του χρήστη since1971
    Εγγραφή
    16-04-2009

    Μηνύματα
    2.342
    Thanks
    998
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.155 φορές σε 711 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τι μηχανήματα υπάρχουν, πάντως είναι σοβαρό το θέμα, δεν γνωρίζω πολλά παιχνίδια που έχουν πιστά αντίγραφα πραγματικών τοποθεσιών και κυρίως απόρρητων στρατιωτικών περιοχών. Όπως και να 'χει σίγουρα μια εταιρία παραγωγής βιντεοπαιχνιδιών, δεν νομίζω ότι χρησιμοποίησε κάποιο μηχάνημα και αυτό είναι ανησυχητικό από μόνο του...
    αν ηδη εχεις γνωρισει 2-3 τοποθεσιες 2-3 ο αλλος παπαρια απορρητο ειναι.
    2 μηνες πριν απολυθω περασα για 1 βδομαδα απο γραφειο ΓΕΣ, αναπληρωνα εναν βλακα που ειχε αδεια!
    υπηρχαν εγγραφα με σφραγιδα επανω "απορρητο 1" "απορρητο 2" "απορρητο 3" που τους εβαζες σε φακελο και τους μετεφερες σε αλλον οροφο.
    τα μόνα που δεν ακουμπουσα ήταν τα "ειδικου χειρισμου" που ερχοντουσαν σε κλειστο φακελο και μονο καποιος γαλονας τα επαιρνε.
    τωρα απο που κραταει η σκουφια του προηγουμενου απο που η δικη μου και μου εμπιστευοντουσαν την μεταφορα, απο εκει να καταλαβεις τι μπουρδελο ειμαστε

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (29-09-11)

  12. #30
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τι μηχανήματα υπάρχουν, πάντως είναι σοβαρό το θέμα, δεν γνωρίζω πολλά παιχνίδια που έχουν πιστά αντίγραφα πραγματικών τοποθεσιών και κυρίως απόρρητων στρατιωτικών περιοχών. Όπως και να 'χει σίγουρα μια εταιρία παραγωγής βιντεοπαιχνιδιών, δεν νομίζω ότι χρησιμοποίησε κάποιο μηχάνημα και αυτό είναι ανησυχητικό από μόνο του...
    Άρα κάποιος έδωσε στους δημιουργούς του παιχνιδιού απόρρητα στοιχεία....Ποιος θα μπορούσε να είναι; Μήπως κανείς που έκανε φαντάρος εκεί;
    Μολόγα ρε πόσα πήρες για να προδώσεις;
    Μα τι λέμε τώρα; Τίγκα στις αμερικάνικες βάσεις είμαστε...Αλωνίζουν τα αμερικανά....Ότι γουστάρουν το έχουν, στοιχεία για παιχνίδι δεν θα έδιναν;
    Και οι Τούρκοι από αυτά περιμένουν νομίζεις; Έχουν και κατασκόπους και πολλά άλλα.
    Όπως το καλοκαίρι που ήμασταν παρέα και μια φίλη μας έχει ένα φίλο Τούρκο από την Άγκυρα, και γαμώ τα παιδιά και είχαμε βγει το βράδυ παρέα
    οπότε μας ρωτούσε για διάφορα μέρη που ήθελε να επισκεφτεί, και όπως πήγε η κουβέντα σε κάποια νησιά του είπε ένας φίλος ότι κάποια νησιά έχουν ελάχιστους έως καθόλου κατοίκους, και πετάγεται η φιλενάδα μου η Δέσποινα μέσα στην αγωνία και φώναζε: Πάψτε ρε τι λέτε στον Τούρκο ότι δεν έχουν κατοίκους τα νησιά; Θα πάει στην Τουρκία και θα τα πει ότι τα νησιά είναι άδεια και θα έρθουν να μπουκάρουν μέσα
    Ο Τούρκος δεν γνωρίζε βέβαια ελληνικά να καταλάβει και τη ρωτούσε στα Αγγλικά τι λέει, και η Δέσποινα του απαντούσε, να κάτσεις καλά λέω..Έτσι και πας και πεις τίποτα και καρφώσεις σε έσκισα....(στα ελληνικά για να μην την καταλάβει). Στα Αγγλικά του έλεγε ότι βλακεία της ήρθε στο κεφάλι...
    Πίναμε μπύρες με τον Τούρκο πράκτορα.................
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  13. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Eleni7 για αυτό το μήνυμα:

    Kaine (29-09-11), panahs7 (29-09-11)

  14. #31

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games



  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Eleni7 (29-09-11)

  16. #32
    G10VANNI FOR EVER Το avatar του χρήστη redHEART7
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    p.falhro
    Μηνύματα
    2.521
    Thanks
    377
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 640 φορές σε 448 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    παντως εχει φοβερα γραφικα
    PUNK ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ
    RONALDO LUIS NAZARIO DE LIMA FOR EVER

  17. #33
    Το avatar του χρήστη talos
    Εγγραφή
    29-01-2007

    Μηνύματα
    3.514
    Thanks
    2.704
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.073 φορές σε 786 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Φοβερο παιχνιδι και δυνατο!!!θα ειναι και το Rage!!!!το βγαζει η εταιρια που μας ειχε δωσει πιο παλια το doom.

  18. #34
    G10VANNI FOR EVER Το avatar του χρήστη redHEART7
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    p.falhro
    Μηνύματα
    2.521
    Thanks
    377
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 640 φορές σε 448 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    κατεβασα την open beta multiplayer του battlefield3 στο xboxlive κ επαθα πλακα,το παιχνιδι ειναι ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΟ
    οποιος θελει να το δοκιμασει για pc εδω:[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    PUNK ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ
    RONALDO LUIS NAZARIO DE LIMA FOR EVER

  19. #35
    Το avatar του χρήστη iosif
    Εγγραφή
    09-08-2008

    Περιοχή
    chalkidiki
    Μηνύματα
    1.807
    Thanks
    496
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 386 φορές σε 288 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    την επαιξα και γω στο πσ3 ειναι πολυ καλο το παιχνιδι.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  20. #36
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πάντως περιμένω το νέο Assassin's Creed
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    iosif (11-10-11)

  22. #37
    G10VANNI FOR EVER Το avatar του χρήστη redHEART7
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    p.falhro
    Μηνύματα
    2.521
    Thanks
    377
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 640 φορές σε 448 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    για τις κονσολες λεει το battlefield 3 θα εχει και ενα download στο cd για εγκατασταση στον σκληρο για σουπερ high resolution στα γραφικα,ελπιζω να μην πιανει πολυ χωρο γτ εχω μονο 9-10gb free (εχω τη παλια κονσολα μονο με 20g)
    PUNK ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ
    RONALDO LUIS NAZARIO DE LIMA FOR EVER

  23. #38
    Το avatar του χρήστη iosif
    Εγγραφή
    09-08-2008

    Περιοχή
    chalkidiki
    Μηνύματα
    1.807
    Thanks
    496
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 386 φορές σε 288 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πάντως περιμένω το νέο Assassin's Creed
    θα καουμε παλι!!τελευταιο παιχνιδι της σειρας μαλλον δεν θα βγει ac 3.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  24. #39
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από iosif Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα καουμε παλι!!τελευταιο παιχνιδι της σειρας μαλλον δεν θα βγει ac 3.


    απαιτούμε πολλά AC ακόμη!!!!!
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  25. #40
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Computer Games

    air-condition?
    Ρε γαμώτο, τι κάνω λάθος και παίρνω το 100 και βγαίνει ο Σπανούλης;

Σελίδα 2 από 47 ΠρώτηΠρώτη 12345612223242 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας