Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 1234567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 258

Θέμα: FIFA 12

  1. #41
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kolimenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο χρονών είναι ο γιος σου?
    Αν είναι κάτω των 15 να του αγοράσεις το FIFA που απευθύνεται περισσότερο στα πιτσιρίκια
    αν είναι πάνω των 15 να του αγοράσεις το PES 12 που είναι για πιο έμπειρους gamers


    Μπα σε καλό σου μ' έκανες και γέλασα!!!

  2. #42
    .
    Εγγραφή
    29-01-2010

    Περιοχή
    under the radar
    Μηνύματα
    2.017
    Thanks
    1.109
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.046 φορές σε 671 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παπάρια μάντολες και τα 2. Κατεβάστε το Sensible Soccer να παίξετε να γουστάρετε.
    Τι είπες τώρα φίλε
    [YOUTUBE]NNyU4xc-G6Y[/YOUTUBE]

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    captain-cook (12-09-11)

  4. #43
    .
    Εγγραφή
    29-01-2010

    Περιοχή
    under the radar
    Μηνύματα
    2.017
    Thanks
    1.109
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.046 φορές σε 671 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων


    Μπα σε καλό σου μ' έκανες και γέλασα!!!
    καλά ήμουν 1000% σίγουρος ότι θα τσιμπήσεις

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (12-09-11)

  6. #44
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazΗlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    θες να τα ακουσεις τωρα απο βολιωτη τωρα ε?

    πανο ηρεμησε, δεν ξερει καθολου απο ποδοσφαιρακια. μια δολια μανα ειναι που ενδιαφερεται για το καλο του παιδιου της...
    Θα με παραπλανήσει Ηλία μου; Σήμερα μόλις μου είπε το παιδί ότι ήθελε να ψάξει στον γούγλη αν κυκλοφόρησε το παιχνίδι και είδα που το ανέφερε ο αλήτης ο Πάνος και λέω θα με διαφωτίσει....

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων

    Σιγά ρε, είπαμε! Το δοκίμασα το PES 12 και όντως παραμένει η ίδια αηδία που είναι τα τελευταία 4 χρόνια. Το μόνο που του ζηλεύω πλέον είναι τα γραφικά του και ειδικά το χόρτο, όλα τ' άλλα είναι ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ για πέταμα!


    Ελένη όποιο του αρέσει αγόρασέ του, έχει PS3? Κάν' τε έναν λογαριασμό δωρεάν στο PSN αφού συνδέσετε το PS3 με το router και κατεβάστε τα Demos και των 2 παιχνιδιών και όποιο του αρέσει. Εγώ φυσικά προτείνω ασυζητητί FIFA 12...
    Και ιδού η απόδειξη...Με παραπλανείς και με κοροϊδεύεις...Τι είναι αυτά βρε; Πάλι με ρούτερ με μπλέκεις;

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παπάρια μάντολες και τα 2. Κατεβάστε το Sensible Soccer να παίξετε να γουστάρετε.
    Αυτό πάλι τι είναι; Που το παίζουν;

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kolimenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο χρονών είναι ο γιος σου?
    Αν είναι κάτω των 15 να του αγοράσεις το FIFA που απευθύνεται περισσότερο στα πιτσιρίκια
    αν είναι πάνω των 15 να του αγοράσεις το PES 12 που είναι για πιο έμπειρους gamers
    Είναι 12....Αλλά θέλει το PES....

    Πάλι άκρη δεν θα βγάλουμε απόψε....
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  7. #45
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kolimenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλά ήμουν 1000% σίγουρος ότι θα τσιμπήσεις
    Ε ήταν πολύ καλό το ανέκδοτο γι' αυτό!

    @ Ελένη,

    έχεις κανένα καλώδιο από αυτά που σου είχα πει τότε για το λάπτοπ; Τα ethernet με το κλιψάκι που μπαίνουν στο ρούτερ; Βρες ένα τέτοιο και έλα στο thread του PS3 να σου πούμε αναλυτικά πως να το ρυθμίσετε για online και να κάνετε έναν λογαριασμό στο PlayStation Network. Θα κατεβάσει ο Λεό και τα 2 Demo τζαμπέ, και όποιο του γυαλίσει αγόρασέ το. Κυκλοφορούν και τα 2 τέλος του μήνα...

  8. #46
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Θα του πω αύριο που θα ξυπνήσει και αφού γυρίσουμε από τον αγιασμό να διαβάσει αυτά που γράφεις να τα κάνει...Εγώ δεν ξέρω...
    Τα καλώδια με περικυκλώνουν και με πνίγουν....Μου επιτίθενται σαν φίδια αιμοδιψή και αιμοβόρρα....
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  9. #47
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Εγω παντως δεν ξανακατεβαζω κανενα απο τα δυο. Ουτε μια χρονια δεν πλησίασαν καν κοντά στο να αισθάνεσαι οτι παιζεις ποδόσφαιρο. Καλα παιγνίδια μεν, ωραια γραφικά, αλλα καμία σχεση με μπαλα. Μαλλον οι σχεδιαστές τους ειναι του μπέιζμπολ ή καποιου αλλου αθλήματος. Οι κινήσεις των παικτών, τα συμβάντα, οι διαιτησίες ειναι στην αρχή γραφικές και γελάω αλλά στη συνέχεια, οταν θες να παιξεις μπαλα, γινονται εκνευριστικές.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  10. #48

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως δεν ξανακατεβαζω κανενα απο τα δυο. Ουτε μια χρονια δεν πλησίασαν καν κοντά στο να αισθάνεσαι οτι παιζεις ποδόσφαιρο. Καλα παιγνίδια μεν, ωραια γραφικά, αλλα καμία σχεση με μπαλα. Μαλλον οι σχεδιαστές τους ειναι του μπέιζμπολ ή καποιου αλλου αθλήματος. Οι κινήσεις των παικτών, τα συμβάντα, οι διαιτησίες ειναι στην αρχή γραφικές και γελάω αλλά στη συνέχεια, οταν θες να παιξεις μπαλα, γινονται εκνευριστικές.
    Το FIFA δεν το έχω παίξει αλλά το τελευταίο PRO δεν ανήκει στα παιχνίδια τύπου simulation (προσομοίωση). Είναι ένα arcade παιχνίδι (σαν να λέμε pacman).
    Η κίνηση των συμπαικτών και η διαιτησία (κυρίως γιατί έχει κι άλλα) με εκνεύρισαν κι εμένα πολύ γρήγορα.


  11. #49
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Ε,και το φιφα μη νομίζεις κατι αναλογο ειναι. Εγω ειλικρινα αυτο που πιστεύω ειναι οτι πρεπει οι δημιουργοί του να μην εχουν την παραμικρή επαφή με ποδόσφαιρο, ή τουλάχιστον όση έχω εγώ με το ... κρικετ.
    Οι κινήσεις και οι αντιδράσεις των παικτών ιδίως ειναι εντελως απο τη σφαίρα της φαντασίας, σε ποσοστο πανω απο 95%.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  12. #50
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Εγώ έχω παίξει PES και δεν μου άρεσε καθόλου...Έβαλα 5 γκολ σε 5 λεπτά...Τώρα έχουμε το Band Hero...
    Θα παίξω ντράμς και κιθάρα ρε το προτιμώ..Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, τώρα το έφερε το παιδί του το πήρε ο μπαμπάς του...
    Θα το συνδέσω το απόγευμα να δω τι ψάρια θα πιάσω...
    Θα αναστενάξει η γειτονιά.....
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  13. #51
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eleni7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω παίξει PES και δεν μου άρεσε καθόλου...Έβαλα 5 γκολ σε 5 λεπτά...
    Σε ποιο επίπεδο....?
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  14. #52
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RedHacker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ποιο επίπεδο....?
    Δεν ξέρω...Μου έβαλε το παιδί έναν αγώνα Πορτογαλία - Αγκόλα και μου έδωσε την Πορτογαλία...Κοιμόταν όλοι μέσα στο γήπεδο και αλώνιζα...
    Επίπεδο πρέπει να με είχε νηπιαγωγείου.....
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Galletti97 (12-09-11)

  16. #53
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως δεν ξανακατεβαζω κανενα απο τα δυο. Ουτε μια χρονια δεν πλησίασαν καν κοντά στο να αισθάνεσαι οτι παιζεις ποδόσφαιρο. Καλα παιγνίδια μεν, ωραια γραφικά, αλλα καμία σχεση με μπαλα. Μαλλον οι σχεδιαστές τους ειναι του μπέιζμπολ ή καποιου αλλου αθλήματος. Οι κινήσεις των παικτών, τα συμβάντα, οι διαιτησίες ειναι στην αρχή γραφικές και γελάω αλλά στη συνέχεια, οταν θες να παιξεις μπαλα, γινονται εκνευριστικές.
    Δεν θα λέμε τα ίδια πράγματα συνέχεια. Το FIFA 11 στο PC ήταν μια αποτυχημένη αντιγραφή του FIFA 10. Οι δημιουργοί δεν ασχολούνται με τους υπολογιστές σοβαρά όπως στις κονσόλες. Παίξε σε καλή τηλεόραση στο PS3 και βάλε και τα control settings (τι σου λέω τώρα) στο Semi Manual κι έλα να μου πεις αν θα γελάσεις...

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε,και το φιφα μη νομίζεις κατι αναλογο ειναι. Εγω ειλικρινα αυτο που πιστεύω ειναι οτι πρεπει οι δημιουργοί του να μην εχουν την παραμικρή επαφή με ποδόσφαιρο, ή τουλάχιστον όση έχω εγώ με το ... κρικετ.
    Οι κινήσεις και οι αντιδράσεις των παικτών ιδίως ειναι εντελως απο τη σφαίρα της φαντασίας, σε ποσοστο πανω απο 95%.

  17. #54
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ποτέ δεν είδα με καλό μάτι το Pro και ποτέ δεν το συμπάθησα! Fifa και πάλι Fifa!



    Sent from my iPad using Tapatalk
    www.f1rstlap.com

  18. #55
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.044
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Για όσους θέλουν, είναι διαθέσιμο πλέον το Demo για τα pc's. Σύμφωνα με αυτούς που το δοκίμασαν ήδη, δεν έχει καμία σχέση με το FIFA 11 στα pc's, και για πρώτη φορά οι δημιουργοί δώσανε βάση και σε αυτήν την έκδοση και ακούγονται πολύ καλά λόγια. Εγώ το κατεβάζω τώρα να το δοκιμάσω και να χαλαρώσω απ' την αποψινή βραδιά... Όσοι θέλετε, [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ].

    ΥΓ. Αύριο και για PS3...

  19. #56
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα λέμε τα ίδια πράγματα συνέχεια. Το FIFA 11 στο PC ήταν μια αποτυχημένη αντιγραφή του FIFA 10. Οι δημιουργοί δεν ασχολούνται με τους υπολογιστές σοβαρά όπως στις κονσόλες. Παίξε σε καλή τηλεόραση στο PS3 και βάλε και τα control settings (τι σου λέω τώρα) στο Semi Manual κι έλα να μου πεις αν θα γελάσεις...


    Επαναλαμβάνω. Εχω παιξει και τα δυο παιγνιδια και σε βιντεο γουολ, και σε τιβι, και σε πισι. Εαν επιμενεις οτι εχουν την παραμικρή σχέση με ποδόσφαιρο οι κινησεις οκ, πασο. Απλα αλλο εννοουμε ποδοσφαιρο εγω κι εσύ.
    Εννοειται οτι ειναι διασκεδαστικο παιγνιδι, ομορφα εφε κτλ, αλλα ποδοσφαιρο δεν ειναι που να χτυπηθει ο κοσμος κατω.

    Οποτε για οσους θελουν να νιωσουν οτι παιζουν ποδοσφαιρο τους συνιστω να προτιμησουν ακομα και το κλασικο πακμαν. Περισσοτερα ορθολογικά στοιχεια μπαλας εχει
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  20. #57
    .
    Εγγραφή
    18-02-2010

    Περιοχή
    Οπου με βγαλει..!!!
    Μηνύματα
    8.472
    Thanks
    3.227
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.229 φορές σε 3.252 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Να πω και εγω την αποψη μου λοιπον.. Παιζω εδω και 7-8 χρονια το προ, και αυτο συνεχιζω να κανω, το τελευταιο το προ11 δεν μπορω να πω οτι με εντυπωσιασε, ακομα και τις απλες επαφες ο διαιτητης τις σφυριζε (δεν ξερω τι εχουν κανει, τοσο μ@λ@κες ειναι?) τελοσπαντων αυτο εχω μαθει αυτο παιζω, τωρα για το φιφα δεν ξερω, ακουω απο πολλους οτι ειναι κλασεις ανωτερο απο το προ και μπαινω σε διλημμα να αγορασω το προ12 που δεν ξερω αλλα πιθανοτατα θα εχει και παλι τσαμπιονς λιγκ και ελληνικη περιγραφη ή να παρω το φιφα12?
    Οποιος ξερει ας μας παει κατι παραπανω, το φιφα θα εχει τσαμπιονς λιγκ και τετοια η εχει την απκλειστικοτητα το προ?
    ποτε κυκολοφορει το φιφα και ποτε το προ?
    Εχουμε ημερομηνιες?

  21. #58
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Nα σου πω την αληθεια αν οντως παιζεις χρονια το ενα, καλο ηταν μια χρονια να δοκιμασεις το αλλο. Και στο λεω αφου οπως ειδες δεν εχω ιδιαιτερη συμπαθεια σε κανενα.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  22. #59
    .
    Εγγραφή
    18-02-2010

    Περιοχή
    Οπου με βγαλει..!!!
    Μηνύματα
    8.472
    Thanks
    3.227
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.229 φορές σε 3.252 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    μαλιστα...τι να πω θα το δοκιμασω αν και ειμαι λιγουλακι επιφυλακτικος...

  23. #60
    Το avatar του χρήστη iosif
    Εγγραφή
    09-08-2008

    Περιοχή
    chalkidiki
    Μηνύματα
    1.807
    Thanks
    496
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 386 φορές σε 288 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FIFA 12

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ttg_red Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πω και εγω την αποψη μου λοιπον.. Παιζω εδω και 7-8 χρονια το προ, και αυτο συνεχιζω να κανω, το τελευταιο το προ11 δεν μπορω να πω οτι με εντυπωσιασε, ακομα και τις απλες επαφες ο διαιτητης τις σφυριζε (δεν ξερω τι εχουν κανει, τοσο μ@λ@κες ειναι?) τελοσπαντων αυτο εχω μαθει αυτο παιζω, τωρα για το φιφα δεν ξερω, ακουω απο πολλους οτι ειναι κλασεις ανωτερο απο το προ και μπαινω σε διλημμα να αγορασω το προ12 που δεν ξερω αλλα πιθανοτατα θα εχει και παλι τσαμπιονς λιγκ και ελληνικη περιγραφη ή να παρω το φιφα12?
    Οποιος ξερει ας μας παει κατι παραπανω, το φιφα θα εχει τσαμπιονς λιγκ και τετοια η εχει την απκλειστικοτητα το προ?
    ποτε κυκολοφορει το φιφα και ποτε το προ?
    Εχουμε ημερομηνιες?
    30 σεπτεμβριου βγαινουν και τα δυο,το φιφα δεν εχει το αυθεντικο c.l. αλλα εχει 33 πρωταθληματα ενω το προ 5.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 1234567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας