Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 155

Θέμα: FOOTBALL MANAGER 2011

  1. #41

    Εγγραφή
    01-07-2009

    Μηνύματα
    3.648
    Thanks
    1.805
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.909 φορές σε 1.167 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eleni7 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Άσε τα παιχνίδια και παίξε την κιθάρα σου εσύ...
    Και είπαμε μην ξεχάσεις να φας, να κοιμηθείς, να πιεις νερό...
    Μην σας βρει όλους μετά από χρόνια η αρχαιολογική σκαπάνη
    Ετοιμάζω μεγάλα άσματα Ελένη αλλά είμαι και 13 ετών, θέλω το γλυφιτζούρι μου!
    Θα με διατηρήσει το χιόνι εδώ, κρυογονική!


  2. #42
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.683
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα σε μάθει ο Πάνος να παίζεις
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eleni7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μάθεις να καρφώνεις και να φοράς κουκούλα να προδίδεις για να τη γλιτώσεις, σε πληροφορώ
    ότι μπορεί να προτιμήσω εσένα για να με μάθεις.
    Δεν μπορείς να πεις όχι. Πρέπει να μάθεις στη μάνατζερ football manager
    Δεν σε χάλασε Χρηστάκη;

    Εγώ έχω λιώσει με το FIFA γαμώτο και ακόμα δεν το χόρτασα. Από Χριστούγεννα και μετά θα ασχοληθώ και με αυτή την
    παιχνιδάρα. Αφού μερικές μέρες βγαίνω απ' το σπίτι και μου φαίνεται τόσο περίεργο έξω, λες και πρώτη φορά βλέπω αυτο-
    κίνητα και ανθρώπους!

  3. #43
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    ξερει κανενας σας καποιον αλλο coach ν παρω για να εχω 5 αστερια;
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  4. #44
    Το avatar του χρήστη sirjohnbest
    Εγγραφή
    18-05-2007

    Μηνύματα
    743
    Thanks
    988
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 623 φορές σε 287 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sk12072 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερει κανενας σας καποιον αλλο coach ν παρω για να εχω 5 αστερια;

    Στάθη 5 αστέρια είναι δύσκολο να έχεις σε όλα. Είναι όμως εύκολο (σχετικά) να έχεις στους γυμναστές και στους τερματοφύλακες, σε όλα τα άλλα και τα 4 είναι αρκετά... Και σίγουρα πάνω από 3!
    Πρόσεχε καλό είναι να μην κάνει πάνω από δυο δουλειές ένας coach!!!

    Εάν θέλεις σε κάποιον τομέα συγκεκριμένα, πες μου να σου πω τι χαρακτηριστικά πρέπει να έχει.
    Ερνέστο ήσουν ο Καλύτερος, ο Σοβαρότερος και ο Εργατικότερος όλων!!

  5. #45
    Το avatar του χρήστη sirjohnbest
    Εγγραφή
    18-05-2007

    Μηνύματα
    743
    Thanks
    988
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 623 φορές σε 287 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Ήρθε επιτέλους και το 2011!
    Από χθες 4 Νοέμβριου το έχουμε στα χέρια μας και ξεκινά το "Κάψιμο" και το Ξεψάχνισμα σε βάθος του παιχνιδιού!
    Καλή διασκέδασες και καλό Χειμώνα!
    Ερνέστο ήσουν ο Καλύτερος, ο Σοβαρότερος και ο Εργατικότερος όλων!!

  6. #46
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    ρε γιαννη φυσικα πηρα τον ολυμπιακο οπως παντα.αλλα το παιχνιδι γιατι κραταει τους συνεργατες του πρωην προπονητη?
    ο aspiazu για παραδειγμα δεν φαινεται τοσο καλος coach...με 2-3 αστερια σε μερικες κατηγοριες....
    ενω εχω βρει καλυτερο με 4 αστερια και ερχεται μπλοκαρει την μεταγραφη η διοικηση..
    δεν θα επρεπε να με αφηνει να απολυσω τον aspiazu και να προσλαβω τον αλλον?
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  7. #47
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    επισης κανεναν καλο striker για τον θρυλο εχεις?
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  8. #48
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Καλημέρα παιδιά. το νέο FM έχει εντάξει το Dynamic League Reputation , και στο βιντεάκι που ανέβασα παραπάνω υπάρχει αυτό το screenshot. έχει βρει κανένας πού βρίσκεται αυτό??? το έψαξα λιγάκι χθες και δεν το βρήκα...

    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  9. #49
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kaine Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετοιμάζω μεγάλα άσματα Ελένη αλλά είμαι και 13 ετών, θέλω το γλυφιτζούρι μου!
    Θα με διατηρήσει το χιόνι εδώ, κρυογονική!
    Περιμένω να ακούσω τα άσματα....Η τέχνη θέλει θυσίες. Κοίτα να στρωθείς στη δουλειά
    και άσε τα γλυφιτζούρια. Χαλάνε και τα δόντια.
    Εμπρός όπως λέει και το παραδοσιακό άσμα: η κιθάρα σου να σπάσει και τα τέλια να κοπούν...
    Εκτός κι αν το football manager σε εμπνεύσει......Δεν ξέρω πως...Εσύ είσαι ο δημιουργός. Για σκέψου το...

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σε χάλασε Χρηστάκη;

    Εγώ έχω λιώσει με το FIFA γαμώτο και ακόμα δεν το χόρτασα. Από Χριστούγεννα και μετά θα ασχοληθώ και με αυτή την
    παιχνιδάρα. Αφού μερικές μέρες βγαίνω απ' το σπίτι και μου φαίνεται τόσο περίεργο έξω, λες και πρώτη φορά βλέπω αυτο-
    κίνητα και ανθρώπους!
    Δεν ξέρω τι θα κάνεις Πανούλη αλλά κοίτα να μην κάψεις πολύ τον εγκέφαλό σου γιατί ετοιμάζω ολόκληρη λίστα με απορίες.
    Τις καταγράφω και θα σου τις στείλω όλες μαζί να μου απαντήσεις. Είχα χαρτάκι και τις σημείωνα και το έχασα, αλλά θα φτιάξω
    καινούργιο.....
    Καλύτερα που δεν παίζω γιατί αν κολλήσω την έβαψα. Εδώ είχα κολλήσει με το game boy και το nintendo ds του γιου μου
    και μαλώναμε ποιος θα πρωτοπαίξει. Στο nintendo είχα κολλήσει με ένα παιχνίδι με γατάκια που τα φρόντιζες, τα έντυνες, τα έστελνες
    σε διαγωνισμούς....Με έτρωγε το άγχος μήπως τα άφησα ατάιστα, δεν τα είχα βουρτσίσει στην ώρα τους και δεν τα έπαιζα όσο πρέπει.
    Βλέποντας λοιπόν τη ζημιά που έχετε πάθει όλοι σας, οφείλω να παραδειγματιστώ.
    Και μην ανησυχείς που νομίζεις ότι βλέπεις πρώτη φορά ανθρώπους και αυτοκίνητα.
    Όταν θα δεις την Αργώ αραγμένη στο λιμάνι έτοιμη για απόπλου προς Κολχίδα μεριά και τους αργοναύτες να σε καλούν να συμμετέχεις
    στην αποστολή, ξέρεις που θα πας....

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  10. #50
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.683
    Thanks
    18.570
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.858 φορές σε 19.031 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eleni7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιμένω να ακούσω τα άσματα....Η τέχνη θέλει θυσίες. Κοίτα να στρωθείς στη δουλειά
    και άσε τα γλυφιτζούρια. Χαλάνε και τα δόντια.
    Εμπρός όπως λέει και το παραδοσιακό άσμα: η κιθάρα σου να σπάσει και τα τέλια να κοπούν...
    Εκτός κι αν το football manager σε εμπνεύσει......Δεν ξέρω πως...Εσύ είσαι ο δημιουργός. Για σκέψου το...



    Δεν ξέρω τι θα κάνεις Πανούλη αλλά κοίτα να μην κάψεις πολύ τον εγκέφαλό σου γιατί ετοιμάζω ολόκληρη λίστα με απορίες.
    Τις καταγράφω και θα σου τις στείλω όλες μαζί να μου απαντήσεις. Είχα χαρτάκι και τις σημείωνα και το έχασα, αλλά θα φτιάξω
    καινούργιο.....
    Καλύτερα που δεν παίζω γιατί αν κολλήσω την έβαψα. Εδώ είχα κολλήσει με το game boy και το nintendo ds του γιου μου
    και μαλώναμε ποιος θα πρωτοπαίξει. Στο nintendo είχα κολλήσει με ένα παιχνίδι με γατάκια που τα φρόντιζες, τα έντυνες, τα έστελνες
    σε διαγωνισμούς....Με έτρωγε το άγχος μήπως τα άφησα ατάιστα, δεν τα είχα βουρτσίσει στην ώρα τους και δεν τα έπαιζα όσο πρέπει.
    Βλέποντας λοιπόν τη ζημιά που έχετε πάθει όλοι σας, οφείλω να παραδειγματιστώ.
    Και μην ανησυχείς που νομίζεις ότι βλέπεις πρώτη φορά ανθρώπους και αυτοκίνητα.
    Όταν θα δεις την Αργώ αραγμένη στο λιμάνι έτοιμη για απόπλου προς Κολχίδα μεριά και τους αργοναύτες να σε καλούν να συμμετέχεις
    στην αποστολή, ξέρεις που θα πας....

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Πες μου ότι κάνεις πλάκα με το χαρτάκι;

  11. #51
    Το avatar του χρήστη Eleni7
    Εγγραφή
    01-01-2009

    Μηνύματα
    16.295
    Thanks
    10.440
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.774 φορές σε 5.241 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ZouPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες μου ότι κάνεις πλάκα με το χαρτάκι;

    Δεν κάνω πλάκα. Θα το πάρεις το ραβασάκι αργά ή γρήγορα.
    Χαζομάρα μου γιατί σημείωνα σε post it ότι θυμόμουν και τα έχω διασκορπισμένα σε τσάντες, συρτάρια.
    Τώρα έχω ένα τετράδιο πάνω στο γραφείο και θα τα συγκεντρώσω όλα εκεί.
    Απλά να θυμηθώ τι είχα γράψει στα άλλα γιατί ξεχνάω. Είναι πολλά
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599457_404739842896598_735801972_n.jpg

  12. #52
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    καηκα εχθες. απο τις 10 μεχρι τις 5,30 το πρωι επαιζα με ενα διαλειμμα 20 λεπτων. μπορω και καλυτερα παντως. ουτε 8ωρο δεν εκλεισα. πολυ ωραιο και πολυ βελτιωμενο, ειδικα για εμενα που δεν ειχα παιξει το περσινο ηταν πολυ ευχαριστη και θεαματικη η βελτιωση. το βασικο μειονεκτημα του φμ ηταν τα ματς. πλεον εκτος του οτι ειναι τρισδιαστατα ειναι και πολυ αληθοφανη. οι κινησεις ειναι πολυ κοντα στην πραγματικοτητα και βλεπεις αμεσως τη διαφορα μετα τις αλλαγες συστηματων και παιχτων.

    ξεκινησα με ολυμπιακο χωρις μεταγραφες στην καλοκαιρινη μεταγρ. περιοδο. το πρωτο που εκανα ηταν να βρω 2-3 κοουτς και καναν σκαουτερ.
    σημειωση:τα περασα ανετα τα προκριματικα του ουεφα, οχι σαν τον ασχετο το λινεν.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  13. #53
    Το avatar του χρήστη iosif
    Εγγραφή
    09-08-2008

    Περιοχή
    chalkidiki
    Μηνύματα
    1.807
    Thanks
    496
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 386 φορές σε 288 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sk12072 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επισης κανεναν καλο striker για τον θρυλο εχεις?
    ντεφοε με βαση αυτα που ξερω απο το φιφα για ριξε μια ματια στον μπαριος της ντορμουντ και τον βαλντεζ της χερκουλες.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  14. #54
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazΗlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    καηκα εχθες. απο τις 10 μεχρι τις 5,30 το πρωι επαιζα με ενα διαλειμμα 20 λεπτων. μπορω και καλυτερα παντως. ουτε 8ωρο δεν εκλεισα. πολυ ωραιο και πολυ βελτιωμενο, ειδικα για εμενα που δεν ειχα παιξει το περσινο ηταν πολυ ευχαριστη και θεαματικη η βελτιωση. το βασικο μειονεκτημα του φμ ηταν τα ματς. πλεον εκτος του οτι ειναι τρισδιαστατα ειναι και πολυ αληθοφανη. οι κινησεις ειναι πολυ κοντα στην πραγματικοτητα και βλεπεις αμεσως τη διαφορα μετα τις αλλαγες συστηματων και παιχτων.

    ξεκινησα με ολυμπιακο χωρις μεταγραφες στην καλοκαιρινη μεταγρ. περιοδο. το πρωτο που εκανα ηταν να βρω 2-3 κοουτς και καναν σκαουτερ.
    σημειωση:τα περασα ανετα τα προκριματικα του ουεφα, οχι σαν τον ασχετο το λινεν.
    πψς σε αφησε να παρεις 3 koaches?
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  15. #55
    Το avatar του χρήστη sirjohnbest
    Εγγραφή
    18-05-2007

    Μηνύματα
    743
    Thanks
    988
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 623 φορές σε 287 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sk12072 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε γιαννη φυσικα πηρα τον ολυμπιακο οπως παντα.αλλα το παιχνιδι γιατι κραταει τους συνεργατες του πρωην προπονητη?
    ο aspiazu για παραδειγμα δεν φαινεται τοσο καλος coach...με 2-3 αστερια σε μερικες κατηγοριες....
    ενω εχω βρει καλυτερο με 4 αστερια και ερχεται μπλοκαρει την μεταγραφη η διοικηση..
    δεν θα επρεπε να με αφηνει να απολυσω τον aspiazu και να προσλαβω τον αλλον?

    Έχω να πάρω εδω και 5 χρόνια τον Ολυμπιακό στο manager...
    Όταν πας να απολύσεις coach , του πρότεινες διακανονισμό ???
    Γιατί εάν έχει 4 χρόνια ακόμα συμβόλαιο πρέπει να το τα "σκάσεις" όλα τα λεφτά για να φύγει! Πράγμα που η διοίκηση μπορεί να μην θέλει να το κάνει.
    Το FM 2011 παίζεις?
    Ερνέστο ήσουν ο Καλύτερος, ο Σοβαρότερος και ο Εργατικότερος όλων!!

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sk12072 (06-11-10)

  17. #56
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sk12072 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πψς σε αφησε να παρεις 3 koaches?
    ο ολυμπιακος ειχε 6 coaches. οταν κανεις προταση σε ενα κοουτς σου λεει οτι η διοικηση σου επιτρεπει να εχεις μεχρι και 8. αρα μπορεις να παρεις επιπλεον 2. μετα ανεβασα και το ζαλενιτσα (που εχει 15 στην αμυνα) απο την μικρη ομαδα και τον εκανα κανονικο κοουτς.

    ο ασπιαντου δεν ειναι καλος σε ολα αλλα νομιζω στα tactics εχει καλα στατιστικα. αν τον βαλεις να κανει μονο τα τακτικς εχει 3,5 αστερακια. εκτος αυτου δεν ειναι coach αλλα assistant manager.

    παντως αν θες να διωξεις προπονητη μπορεις να πατησεις matual termination ή release και να τον πληρωσεις για να φυγει.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  18. #57
    Το avatar του χρήστη lefaman72
    Εγγραφή
    29-09-2009

    Περιοχή
    πατρα - αιγαλεω
    Μηνύματα
    902
    Thanks
    956
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 412 φορές σε 283 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazΗlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο ολυμπιακος ειχε 6 coaches. οταν κανεις προταση σε ενα κοουτς σου λεει οτι η διοικηση σου επιτρεπει να εχεις μεχρι και 8. αρα μπορεις να παρεις επιπλεον 2. μετα ανεβασα και το ζαλενιτσα (που εχει 15 στην αμυνα) απο την μικρη ομαδα και τον εκανα κανονικο κοουτς.

    ο ασπιαντου δεν ειναι καλος σε ολα αλλα νομιζω στα tactics εχει καλα στατιστικα. αν τον βαλεις να κανει μονο τα τακτικς εχει 3,5 αστερακια. εκτος αυτου δεν ειναι coach αλλα assistant manager.

    παντως αν θες να διωξεις προπονητη μπορεις να πατησεις matual termination ή release και να τον πληρωσεις για να φυγει.
    γιαυτο τοχω παρατησει αυτο το παιχνιδι. Κανονικα αν θες να διωξεις ενα προπονητη πρεπει ναχει διαφορες επιλογες, να τον βριζεις να τον φασκελωνεις, να του πριονιζεις τη καρεκλα, να βαζεις φυλλαδες να του τα χωνουν κανενα 2μηνο να στηνεις παιχνιδια κλπ. Καθολου ρεαλιστικο
    do not disturb my circles[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  19. #58
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από lefaman72 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιαυτο τοχω παρατησει αυτο το παιχνιδι. Κανονικα αν θες να διωξεις ενα προπονητη πρεπει ναχει διαφορες επιλογες, να τον βριζεις να τον φασκελωνεις, να του πριονιζεις τη καρεκλα, να βαζεις φυλλαδες να του τα χωνουν κανενα 2μηνο να στηνεις παιχνιδια κλπ. Καθολου ρεαλιστικο
    xaxaxa εκει στη σεγκα που το φτιαχνουν το παιχνιδι δεν εχουν γνωση της ελληνικης πραγματικοτητας και το πως προσλαμβανονται και απολυονται προπονητες στην ελλαδα.

    παντως αν σοβαρολογεις οτι αυτος ηταν ο βασικος λογος που παρατησες το παιχνιδι το βρισκω καπως υπερβολικο. λογο του μανατζερ σαν φοιτητης ειδικα, ετρωγα στο ποδι μια φορα τη μερα και μπορει και να μην παταγα στη σχολη για 1 βδομαδα. ευτυχως μου χαλασε το λαπτοπ και τελειωσα τη σχολη περσι.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  20. #59
    Το avatar του χρήστη lefaman72
    Εγγραφή
    29-09-2009

    Περιοχή
    πατρα - αιγαλεω
    Μηνύματα
    902
    Thanks
    956
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 412 φορές σε 283 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazΗlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    xaxaxa εκει στη σεγκα που το φτιαχνουν το παιχνιδι δεν εχουν γνωση της ελληνικης πραγματικοτητας και το πως προσλαμβανονται και απολυονται προπονητες.

    Τιποτα γιαπωνεζοι θαναι που να ξερουν, ας ερθουν κανενα χρονακι εδω να ξαναγραψουμε το κωδικα απο το σκρατς

    ΥΓ: πλακα κανω ποτε δε το επαιζα παρα ειναι πολυπλοκο για το μυαλο μου
    do not disturb my circles[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  21. #60
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: FOOTBALL MANAGER 2011

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirjohnbest Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω να πάρω εδω και 5 χρόνια τον Ολυμπιακό στο manager...
    Όταν πας να απολύσεις coach , του πρότεινες διακανονισμό ???
    Γιατί εάν έχει 4 χρόνια ακόμα συμβόλαιο πρέπει να το τα "σκάσεις" όλα τα λεφτά για να φύγει! Πράγμα που η διοίκηση μπορεί να μην θέλει να το κάνει.
    Το FM 2011 παίζεις?

    το 11 παιζω γιαννη μου.εχεις δικιο σε αυτο που γραφεις.το μπλοκαρει η διοικηση.θα προσπαθησω να κανω αυτο που ειπες για τον διακανονισμο...
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας