vangjelis (16-11-09)
13:00
: -
16:00
: -
16:00
: -
16:00
: -
18:00
: -
18:00
: - .
18:00
: -
19:00
Super League: -
21:00
: -
21:15
Super League: -
22:00
: -
23:10
: -
vangjelis (16-11-09)
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για την Πέμπτη 18 Ιουνίου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
18 Ιουν 2009 12:05:56 π.μ.
01:20
Κόπα Λιμπερταδόρες: ΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
03:50
Κόπα Λιμπερταδόρες: ΓΚΡΕΜΙΟ - ΚΑΡΑΚΑΣ
17:00
Κύπελλο Συνομοσπονδιών: ΗΠΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ
22:00
Κύπελλο Συνομοσπονδιών: ΑΙΓΥΠΤΟΣ - ΙΤΑΛΙΑ
οποιος βρει κανενα λινκ για Τεταρτη,ας ποστάρει εδώ.
Δεν εχουν βγει ακομα,την τελευταια μερα θα βγουν τα λινκς για τον αγωνα!
37 ...37 !!!
Κυριακή, 26 Ιουλίου 2009 [ links. ] ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
00:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ: ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ - ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
10:00 EUROSPORT ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΙΡΚΟΥΙ: ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13:00 Sport + BEACH HANDBALL
14:00 EUROSPORT ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑΣ
14:15 ANT1 FORMULA 1: GP ΟΥΓΓΑΡΙΑΣ
15:00 NOVASPORTS 2 ΡΩΣΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
16:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΙΡΚΟΥΙ: ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17:00 NOVASPORTS 2 BEACH SOCCER: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 Sport + ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ-ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ ΜΑΣΣΑΛΙΑΣ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17:45 ΕΤ1 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ: ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:00 Sport + ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ-ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ ΜΑΣΣΑΛΙΑΣ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
18:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ: ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ WORLD LEAGUE 2009
19:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ - ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
19:00 EUROSPORT ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:00 NOVASPORTS 1 ΒΟΛΕΪ: ΤΕΛΙΚΟΣ WORLD LEAGUE 2009
21:00 NOVASPORTS 3 ΝΟΡΒΗΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
21:00 ΕΤ1 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ: ΤΕΛΙΚΟΣ
22:00 NOVASPORTS 2 ΓΚΟΛΦ: US PGA TOUR
22:00 NOVASPORTS 4 BRASILEIRAO: ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
22:00 Sport + ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Galletti97 : 26-07-09 08:52 : ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ
?
. ...
, 1823
10:00 EUROSPORT ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 19: ΙΣΠΑΝΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ -
19:00 EUROSPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 19: ΕΛΒΕΤΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ -
19:00 NOVASPORTS 3 ΦΙΝΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ - ΤΟΥΡΚΟΥ -
19:00 EUROSPORT ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -
19:30 NOVASPORTS 1 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΑΕΚ - ΜΠΟΥΡΓΚΑΣ -
20:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ - ΓΚΑΪΣ -
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για την Παρασκευή 7 Αυγούστου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
07 Αυγ 2009 01:06:31
13:00
Κλήρωση: Champions League
14:00 Eurosport
Κλήρωση: Europa League
19:00
Πρωτάθλημα Φινλανδίας: ΤΑΜΠΕΡΕ Γ. - ΧΑΚΑ
17:00 EUROSPORT ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΜΠΟΛΤΟΝ - ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ -
17:45 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΩΣΙΑΣ: FC ΜΟΣΧΑΣ - ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ -
19:45 Sport + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ: ΑΓΙΑΞ - ΒΑΑΛΒΙΚ -
20:45 NOVASPORTS 1 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΑΕΚ -
21:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΑΕΚ - ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ -
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΟΝΠΕΛΙΕ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ -
Θα χάσει τα αυγα και τα πασχάλια σήμερα Η ΑΕΚ
: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500
κανενα λινκ για να δουμε boca εχουμε?
FUCK PAO AND THE AVENUE
ffyiannis (08-08-09)
15:30
Πρωτάθλημα Ολλανδίας: ΤΒΕΝΤΕ - ΑΙΝΤΧΟΦΕΝ
16:00
Φιλικός Αγώνας: ΧΟΝΒΕΝΤ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00
Φιλικός Αγώνας: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17:30
Πρωτάθλημα Ρωσίας: ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΑΜΚΑΡ ΠΕΡΜ
19:00
Τελικός Κομιούνιτι Σιλντ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
19:00
Πρωτάθλημα Σουηδίας: ΧΕΛΣΙΝΜΠΟΡΓΚ - ΕΡΕΜΠΡΟ
22:00
Πρωτάθλημα Γαλλίας: ΜΠΟΡΝΤΟ - ΛΑΝΣ
22:00
Πρωτάθλημα Βραζιλίας: ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
18:00 NOVASPORTS 4 ΤΕΝΙΣ: "ROGER MASTERS" -
21:00 CONN-X SPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΑΡΗΣ - ΚΙΕΒΟ
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για την Τετάρτη 12 Αυγούστου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
19:45
Φιλικός Αγώνας: ΑΕΚ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ
21:30
Φιλικός Αγώνας: ΠΟΛΩΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
21:45
Φιλικός Αγώνας: ΠΑΟΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Bookmarks