μπραβο ρε γιωργο!
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για το Σάββατο 4 Απριλίου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
04 Απρ 2009 1:32:03 π.μ.
14:45
Αγγλικό Πρωτάθλημα: ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ - ΤΟΤΕΝΑΜ
15:30
Ρωσικό Πρωτάθλημα: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - FC ΜΟΣΧΑΣ
16:30
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
16:30
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
17:00
Σκωτσέζικο Πρωτάθλημα: ΣΕΛΤΙΚ - ΧΑΜΙΛΤΟΝ
18:00
Β' Εθνική: ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΑΒΑΛΑ
19:30
Αγγλικό Πρωτάθλημα: ΦΟΥΛΑΜ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
21:00
Ισπανικό Πρωτάθλημα: ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:45
Ολλανδικό Πρωτάθλημα: ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
23:00
Ισπανικό Πρωτάθλημα: ΜΑΛΑΓΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για την Κυριακή 5 Απριλίου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
15:30
Ολλανδικό Πρωτάθλημα: ΦΟΛΕΝΤΑΜ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
16:00
Ιταλικό Πρωτάθλημα: ΡΟΜΑ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
18:00
Αγγλικό Πρωτάθλημα: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
19:00
Super League: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
19:00
Super League: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
19:00
Super League: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00
Super League: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
19:00
Super League: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ
19:00
Super League: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19:30
Σκωτσέζικο Πρωτάθλημα: ΦΟΛΚΕΡΚ - ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
22:00
Ισπανικό Πρωτάθλημα: ΣΠΟΡΤΙΝΚ ΧΙΧΟΝ - ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
22:00
Ιταλικό Πρωτάθλημα: ΜΙΛΑΝ - ΛΕΤΣΕ
22:00
Γαλλικό Πρωτάθλημα: ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ
λιγο καθυστερημένα....
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για την Τρίτη 7 Απριλίου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
21:45
Champions League: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.-ΠΟΡΤΟ
21:45
Champions League: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ-ΑΡΣΕΝΑΛ
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για το Σάββατο 11 Απριλίου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
11 Απρ 2009 12:30:18 π.μ.
13:00
Ρωσικό Πρωτάθλημα: FC ΜΟΣΧΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
15:00
Β' Εθνική: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙA
15:00
Πρωτάθλημα Ρουμανίας: ΡΙΝΤ 0 ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
14:45
Αγγλικό Πρωτάθλημα: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
16:00
Ιταλικό Πρωτάθλημα: ΛΑΤΣΙΟ - ΡΟΜΑ
16:30
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΑΝΝΟΒΕΡΟ - ΧΕΡΤΑ
16:30
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
19:30
Αγγλικό Πρωτάθλημα: ΣΤΟΟΥΚ - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
20:00
Γαλλικό Πρωτάθλημα: ΟΣΕΡ - ΜΠΟΡΝΤΟ
20:45
Ολλανδικό Πρωτάθλημα: ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΟΥΤΡΕΧΤΗ
21:00
Ισπανικό Πρωτάθλημα: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΟΥΕΛΒΑ
21:00
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΑΚΑΝΤΕΜΙΚΑ
21:30
Ιταλικό Πρωτάθλημα: ΤΖΕΝΟΑ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
23:00
Ισπανικό Πρωτάθλημα: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΜΑΛΑΓΑ
23:00
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: ΠΟΡΤΟ - ΑΜΑΔΟΡΑ
00:10 RTS 1
Πρωτάθλημα Βραζιλίας: ΣΑΝΤΟΣ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
Γιώργο όπως πάντα βάλε links!!!
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για την Κυριακή 12 Απριλίου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
12 Απρ 2009 1:39:37 π.μ.
16:00
Αγγλικό Πρωτάθλημα: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΕΒΕΡΤΟΝ
17:30
Ολλανδικό Πρωτάθλημα: ΑΓΙΑΞ - ΒΙΛΕΜ
18:00
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
19:00
Σούπερ Λίγκα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
19:00
Σούπερ Λίγκα: ΑΕΚ - ΑΡΗΣ
19:00
Σούπερ Λίγκα: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ
19:00
Σούπερ Λίγκα: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
19:00
Σούπερ Λίγκα: ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
19:00
Σούπερ Λίγκα: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
19:00
Σούπερ Λίγκα: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
22:00
Ισπανικό Πρωτάθλημα: ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00
Γαλλικό Πρωτάθλημα: ΛΙΟΝ - ΜΟΝΑΚΟ
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για την Τετάρτη 15 Απριλίου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
15 Απρ 2009 12:40:13 π.μ.
21:45
Champions League: ΠΟΡΤΟ-ΜΑΝ. ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
21:45
Champions League: ΑΡΣΕΝΑΛ-ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
04:00
Κόπα Λιμπερταδόρες: ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΜΕΝΤΕΓΙΝ-ΣΑΟ ΠΑΟΥΛΟ
Παιδιά θα το κάνουμε αλλιώς!Για να μη βάζουμε τα link από όλους τους αγώνες...ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΓΩΝΑ ΘΑ ΜΑΣ ΖΗΤΑΕΙ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ!ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.σόρυ για τα κεφαλαία!
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
21:30
Γαλλικό Πρωτάθλημα: ΛΙΟΝ-ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
21:30
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ-ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για το Σάββατο 25 Απριλίου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
13:00
Ρωσικό Πρωτάθλημα: ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ - ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
16:30
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΣΑΛΚΕ
16:30
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
19:30
Αγγλικό Πρωτάθλημα: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΤΟΤΕΝΑΜ
21:00
Ισπανικό Πρωτάθλημα: ΜΑΛΑΓΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
21:30
Ιταλικό Πρωτάθλημα: ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΡΟΜΑ
21:45
Ολλανδικό Πρωτάθλημα: ΧΕΡΑΚΛΕΣ - ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
23:00
Ισπανικό Πρωτάθλημα: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
13:30
: N -
15:00
: -
15:30
: -
15:30
: -
16:00
: -
18:00
: -
19:00
Super League: -
19:00
Super League: -
19:00
Super League: -
19:00
Super League: -
19:00
Super League: -
19:00
Super League: -
19:00
Super League: -
20:00
: -
22:00
: -
22:00
: -
22:00
: -
δωστε λινκ παιδια.
antkok (26-04-09)
δεν έβρισκα με τίποτα συγνώμη
για το μπαρτσα-τσελσι ας δωσει καποιος ενα λινκ
angelos7 (28-04-09)
[IMG]file:///C:/Users/acer/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/acer/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG] Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας
Οι προγραμματισμένες για το Σάββατο 2 Μαΐου ζωντανές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
02 Μαϊ 2009 2:35:29 π.μ.
13:00
Ρωσικό Πρωτάθλημα: ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
14:30
Σκωτσέζικο Πρωτάθλημα: ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ - ΣΕΛΤΙΚ
14:45
Αγγλικό Πρωτάθλημα: ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
16:30
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
16:30
Γερμανικό Πρωτάθλημα: ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
20:30
Κύπελλο Hellas Online: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:00
Ισπανικό Πρωτάθλημα: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21:30
Ιταλικό Πρωτάθλημα: ΙΝΤΕΡ - ΛΑΤΣΙΟ
22:00
Γαλλικό Πρωτάθλημα: ΜΑΡΣΕΪΓ - ΤΟΥΛΟΥΖ
Bookmarks