Σελίδα 67 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 1727374757636465666768697071 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.321 έως 1.340 από 1409

Θέμα: Josh Childress

  1. #1321
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    εγω συμφωνω με μαργαρτια.

    το συμπαθω και τον γουσταρω σαν παιχτη αλλα ειναι προφανες οτι δεν μπορει να μας παρει απο το χερι ρε παιδια. καλος, χρυσος και αγιος αλλα δεν μπορει να το κανει και δεν φαιει προφανως ο τσιλι, ειμαι σιγουρος οτι οτι μπορει να κανει το κανει και με το παραπανω. ουτε μπλαζε υφος εχει ουτε το παιζει βεντετα και περσι διαβαζα οτι εκανε και μονος του προπονησεις για βελτιωση του σουτ του.αυτα ειναι καλα στοιχεια.

    απο την αλλη οταν ο βαζελος λεει οτι πανω απο τα 2 μυρια του καμπουριδη δεν παιρνει κανεις και εσυ εχεις στη διαθεση σου 4-5 παιχτες που παιρνουν πολλα παραπανω δεν νοειται του χρονου να μην τους ταραξεις στη σφαλιαρα.

    αν φετος ηταν αποτυχια οτι χαθηκε το πρωταθλημα του χρονου θα ειναι εγκλημα.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Faithful (02-07-10)

  3. #1322
    The Legend Το avatar του χρήστη steliosb
    Εγγραφή
    25-07-2007

    Περιοχή
    Earth Planet
    Μηνύματα
    11.144
    Thanks
    4.614
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.299 φορές σε 4.168 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Αν βάλουμε όρο ότι για να ισχύσει ο 3ος χρόνος συμβολαίου ως έχει πρέπει να κουρέψει εντελώς την αφάνα, αλλά εντελώς όλα γουλί,λέτε να τον γλιτώσουμε για του χρόνου?
    .


  4. #1323
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.521
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.511 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Περιμένω να τον δω με έναν πολύ σοβαρό προπονητή όπως ο Ντούντα..εδώ ο άλλος έκανε παίκτη τον Περπέρογλου και τους Τσαρτσαρηδοφώτσηδες...

  5. #1324
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.521
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.511 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ψάχνει ομάδα για τον Τσίλντρες

    Στην άλλη άκρη του Ατλαντικού μπορεί να υπάρχει ενδιαφέρον για τον Τζος Τσίλντρες, ωστόσο προσφορά που να αγγίζει τα επτά εκατομμύρια του Ολυμπιακού δεν υπάρχει. Η υπερβολή των "ερυθρολεύκων" πριν από δύο χρόνια προκειμένου να πείσουν τον Αμερικάνο, μοιάζει πλέον με ανυπέρβλητο εμπόδιο αν ο Τσίλι ανανεώσει μονομερώς τη συμφωνία.
    Για τον λόγο αυτό και προκειμένου οι "ερυθρόλευκοι" να γλιτώσουν μερικά εκατομμύρια δεν αποκλείεται να ενισχύσουν την καλύτερη προσφορά από το ΝΒΑ προκειμένου να πειστεί ο παίκτης να επαναπατριστεί.

    Ο Τσίλντρες από την άλλη δεν είναι διατεθειμένος να χάσει χρήματα και για τον λόγο αυτό σκέφτεται να μείνει.

  6. #1325
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Du3lisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψάχνει ομάδα για τον Τσίλντρες

    Στην άλλη άκρη του Ατλαντικού μπορεί να υπάρχει ενδιαφέρον για τον Τζος Τσίλντρες, ωστόσο προσφορά που να αγγίζει τα επτά εκατομμύρια του Ολυμπιακού δεν υπάρχει. Η υπερβολή των "ερυθρολεύκων" πριν από δύο χρόνια προκειμένου να πείσουν τον Αμερικάνο, μοιάζει πλέον με ανυπέρβλητο εμπόδιο αν ο Τσίλι ανανεώσει μονομερώς τη συμφωνία.
    Για τον λόγο αυτό και προκειμένου οι "ερυθρόλευκοι" να γλιτώσουν μερικά εκατομμύρια δεν αποκλείεται να ενισχύσουν την καλύτερη προσφορά από το ΝΒΑ προκειμένου να πειστεί ο παίκτης να επαναπατριστεί.

    Ο Τσίλντρες από την άλλη δεν είναι διατεθειμένος να χάσει χρήματα και για τον λόγο αυτό σκέφτεται να μείνει.
    Καλα, για τα λεφτα θα μεινει και οχι την τεραστια αγαπη του για το θρυλο;

    Κι εκεινος ο Αγγελοπουλος παλι τσονταρει για να τον ξεφορτωθει;

    Υ.Γ. Εκει στο μπασκετ συναγωνιζοντται το ποδοσφαιρο στις μαλακιες!
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  7. #1326
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ε από το να δώσει 7 εκατομμύρια για να τον κρατήσει μπορεί να δώσει κάνα δυο για να τον ξεφορτωθεί
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  8. #1327
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Διαλογος Τσιλι-Αγγελο.

    Αγγελο: Τζος καιρος ειναι να φυγεις να πας στο Αμερικα
    Τσιλι: προεδρε μη με διωχνεις!! Εγω την αγαπαω την ομαδα και θελω να μεινω!
    Αγγελο: καλα μεινε με 3 εκατομυρια.
    Τσιλι: Οχι βρε προεδρε! Δεν ειναι σωστο. Η αγαπη που της εχω της ομαδας αξιζει πολλα περισσοτερα. 7 εκατομυρια!
    Αγγελο: Αυτη δεν ειναι αγαπη ρε συ Τζος,φωτια ειναι που θα μας καψει ολους! Πανε Αμερικη και θα σου πληρωσω τα εισητηρια και θα σου πληρωνω κι εγω λεφτα επιπλεον απο αυτα που θα σου δινουνε οι Αμερικανοι.
    Τσιλι: Οχι προεδρε, εγω την ομαδα την αγαπω και θα μεινω μεχρι τελους! Εσυ κανε το καθηκον σου οπως καθε χρονο. Και αν μπορω να παρω τωρα ενα μερος απο τα 7 μυρια γιατι εχω ραντεβου στο μπαρμπερη να μου κοψει την ψαλιδα απο την αφανα.
    Αγγελο (μεσα του): (πωπω θα μας πιει το αιμα ο αφανας, γαμω την αραπια και το ΝΒΑ μου μεσα!Να καλεσω το Μακαρο να το χειριστει οπως αυτος ξερει;)
    Αγγελο (στον Τσιλι): Καλα,πηγαινε κουρεψου και ελα αυριο, τωρα το τσεκ το εχω δωσει στο Σπανουλη να βαλει το ποσο και να τελειωνουμε.
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  9. #1328
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Χαχαχαχα

  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (03-07-10)

  11. #1329
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από iek Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαλογος Τσιλι-Αγγελο.

    Αγγελο: Τζος καιρος ειναι να φυγεις να πας στο Αμερικα
    Τσιλι: προεδρε μη με διωχνεις!! Εγω την αγαπαω την ομαδα και θελω να μεινω!
    Αγγελο: καλα μεινε με 3 εκατομυρια.
    Τσιλι: Οχι βρε προεδρε! Δεν ειναι σωστο. Η αγαπη που της εχω της ομαδας αξιζει πολλα περισσοτερα. 7 εκατομυρια!
    Αγγελο: Αυτη δεν ειναι αγαπη ρε συ Τζος,φωτια ειναι που θα μας καψει ολους! Πανε Αμερικη και θα σου πληρωσω τα εισητηρια και θα σου πληρωνω κι εγω λεφτα επιπλεον απο αυτα που θα σου δινουνε οι Αμερικανοι.
    Τσιλι: Οχι προεδρε, εγω την ομαδα την αγαπω και θα μεινω μεχρι τελους! Εσυ κανε το καθηκον σου οπως καθε χρονο. Και αν μπορω να παρω τωρα ενα μερος απο τα 7 μυρια γιατι εχω ραντεβου στο μπαρμπερη να μου κοψει την ψαλιδα απο την αφανα.
    Αγγελο (μεσα του): (πωπω θα μας πιει το αιμα ο αφανας, γαμω την αραπια και το ΝΒΑ μου μεσα!Να καλεσω το Μακαρο να το χειριστει οπως αυτος ξερει;)
    Αγγελο (στον Τσιλι): Καλα,πηγαινε κουρεψου και ελα αυριο, τωρα το τσεκ το εχω δωσει στο Σπανουλη να βαλει το ποσο και να τελειωνουμε.
    ελα ρε συ εισαι υπερβολικος.ειπε μια κουβεντα οτι ειναι δεμενος με την ομαδα και το εχουμε παει στο αλλο ακρο.τοσοι και τοσοι το εχουν πει, αυτος γιατι σε ενοχλει τοσο?

    και εγω υπερ του να φυγει ειμαι αλλα ενταξει ο ανθρωπος εκανε οτι μπορουσε δυο χρονια, δεν φταιει αυτος αν υπερεκτιμησαμε τις δυνατοτητες του
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  12. #1330
    Το avatar του χρήστη talos
    Εγγραφή
    29-01-2007

    Μηνύματα
    3.514
    Thanks
    2.704
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.073 φορές σε 786 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Εκτός πλάνων ο Τσίλντρες...
    Σταύρος Καρυάκατζης 4/7/2010 00:25:25 RedNews


    Ο ΤΖΟΣ ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΟΜΑΔΑ…Το υψηλό κασέ του Τσίλντρες καθιστά αδύνατη την συνέχιση της συνεργασίας με τον Ολυμπιακό καθώς με αυτά τα χρήματα θα μπορούσε να πάρει δύο ή ακόμα και τρεις παίκτες και να καλύψει τα «κενά» που έχει. Από την πλευρά των ερυθρόλευκων για αυτή τους την πρόθεση, μάλιστα, έχει ενημερωθεί τόσο ο ίδιος ο παίκτης όσο και πρώην αλλά και ο νυν μάνατζερ του προκειμένου να βρει ομάδα στο ΝΒΑ.

  13. #1331
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    αιντε να δουμε..Παντως η κινηση αυτη ειναι σε ΑΠΟΛΥΤΩΣ σωστη κατευθυνση και η σωστη αντιμετωπιση του θεματος: εκτος πλανων!

    Ελπιζω να πιεσε και ο Ντουντα να ξεφορτωθουμε τον φιγουρατζη!
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  14. #1332
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από talos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο ΤΖΟΣ ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΟΜΑΔΑ…Το υψηλό κασέ του Τσίλντρες καθιστά αδύνατη την συνέχιση της συνεργασίας με τον Ολυμπιακό καθώς με αυτά τα χρήματα θα μπορούσε να πάρει δύο ή ακόμα και τρεις παίκτες και να καλύψει τα «κενά» που έχει. Από την πλευρά των ερυθρόλευκων για αυτή τους την πρόθεση, μάλιστα, έχει ενημερωθεί τόσο ο ίδιος ο παίκτης όσο και πρώην αλλά και ο νυν μάνατζερ του προκειμένου να βρει ομάδα στο ΝΒΑ.
    μεγάλα λόγια ... άλλη μια φορά !!!

    αν πει ο Αμερικάνος , δεν πάω πουθενά , έχω συμβόλαιο , τι θα γίνει ;;; τίποτα !!! άρα ; αφήστε τα μεγάλα λόγια , ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑΝ
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  15. #1333
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    μαλιστα....
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  16. #1334
    The Legend Το avatar του χρήστη steliosb
    Εγγραφή
    25-07-2007

    Περιοχή
    Earth Planet
    Μηνύματα
    11.144
    Thanks
    4.614
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.299 φορές σε 4.168 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Όχι άλλο Childress ...
    .


  17. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    iek (05-07-10)

  18. #1335
    Το avatar του χρήστη talos
    Εγγραφή
    29-01-2007

    Μηνύματα
    3.514
    Thanks
    2.704
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.073 φορές σε 786 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Προς Καβς ο Τσίλι

    Κώστας Παπαντωνίου | 11/7/2010 4:24:47 μμ

    Γερά στο παιχνίδι της διεκδίκησης του Τζος Τσίλντρες έχουν μπει σύμφωνα με αμερικανικά δημοσιεύματα οι Κλίβελαντ Καβαλίερς, αποφασισμένοι να κάνουν δικό τους τον άσο του Ολυμπιακού.

    Σύμφωνα με πληροφορίες ο air-Tσίλι αναμένεται να αποφασίσει εντός των επόμενων ωρών τον επόμενο σταθμό της καριέρας του και θεωρείται μία ιδιαίτερα αξιόπιστη λύση για τη θέση του σμολ φόργουορντ από τους Καβς. Στο παιχνίδι βέβαια της διεκδίκησης του δεν είναι μόνο η πρώην ομάδα του Λεμπρόν Τζέημς, αλλά ακόμα 7 ομάδες!
    Εχουμε και λέμε λοιπόν. Ουάσινγκτον Ουίζαρντς, Νιου Γιορκ Νικς, Νιου Τζέρσεϊ, Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς, Σικάγο Μπουλς και Ατλάντα Χοκς έχουν στην λίστα τους τον αφάνα, με τα γεράκια να έχουν τον πρώτο λόγο, καθώς διατηρούν το δικαίωμα να ισοφαρίσουν την προσφορά. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι δεν μπορούν να δαπανήσουν κάποιο σημαντικό χρηματικό ποσό, όμως πολλές φορές τα δεδομένα ανατρέπονται και από τη στιγμή που η άποψη των Ατλάντα για τον Τσιλντρες είναι κάτι παραπάνω από θετική τίποτα δεν μπορεί να αποκλειστεί!
    Υπάρχει πάντως και ένα άλλο ενδεχόμενο. Να αποκτηθεί ο παίκτης από τους Κίβελαντ και στη συνέχεια να γίνει ανταλλαγή με τον Αλ Τζέφερσον των Μινεσότα Τιμπεργουλφς. Κάτι που για την ώρα δεν μοιάζει πιθανό είναι η αλήθεια.



    Διαβάστε περισσότερα: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  19. #1336
    .
    Εγγραφή
    22-03-2010

    Περιοχή
    Athens,GR
    Μηνύματα
    820
    Thanks
    412
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 220 φορές σε 157 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Με τον Τσιλς τον ξεχασανε ηδη τον Λεμπρον!

  20. #1337
    .
    Εγγραφή
    22-03-2010

    Περιοχή
    Athens,GR
    Μηνύματα
    820
    Thanks
    412
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 220 φορές σε 157 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Με τον Τσιλς τον ξεχασανε ηδη τον Λεμπρον!

  21. #1338
    Το avatar του χρήστη reignyoma
    Εγγραφή
    28-06-2010

    Μηνύματα
    45
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11 φορές σε 8 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Απ'οτι λεγεται πανε και για Γουντς! Κιντελ και Τσιλι μαζι? :P

  22. #1339
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    καλη συνεχεια λοιπον.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  23. #1340
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Οδεύει προς Σανς ο «Τσίλι»


    Μία «ανάσα» από την επιστροφή του στο ΝΒΑ φέρεται να βρίσκεται πλέον ο Τζος Τσίλντρες, καθώς οι Φοίνιξ Σανς εμφανίζονται διατειθεμένοι να εντάξουν τον Αμερικανό φόργουορντ του Ολυμπιακού στο ρόστερ τους, ενόψει της νέας σεζόν.

    Σύμφωνα με τα αμερικανικά ΜΜΕ οι «Ήλιοι» βρίσκονται πολύ κοντά σε συμφωνία με τον 27χρονο φόργουορντ των «ερυθρόλευκων», καθώς προσανατολίζονται να προτείνουν στους Χοκς, να κάνουν sign and trade τον «Τσίλι», δηλαδή να τον υπογράψουν σε συμβόλαιο τα «Γεράκια» κι εν συνεχεία να στείλουν μέσω ανταλλαγής στο Φοίνιξ. Μάλιστα οι φετινοί φιναλίστ των τελικών της δυτικής περιφέρειας φέρονται διατεθειμένοι να προσφέρουν στον Τσίλντρες πενταετές συμβόλαιο, έναντι 30 εκ. δολαρίων.

    Τα δημοσιεύματα από την άλλη άκρη του Ατλαντικού προσθέτουν πως καθοριστικό ρόλο στην ενδεχόμενη «μετακόμιση» του «Τσίλι» στους Σανς αναμένεται να διαδραματίσει η παρουσία του πρώην μάνατζέρ του, Λον Μπάμπι. Ο μέχρι πρότινος ατζέντης του Τσίλντρες απελύθη απλώς για την εξοικονόμηση χρημάτων (σ.σ 5-10% ποσοστό από το συμβόλαιό του), με τον φόργουορντ των Πειραιωτών να προσλαμβάνει στην θέση του δικηγόρο.

    Ωστόσο, φημολογείται ότι Μπάμπι θα είναι ο νέος τζένεραλ μάνατζερ των Σανς και μία από τις πρώτες κίνήσεις του αναμένεται να είναι η έλευση του Τσίλντρες στην Αριζόνα...


    Επιβεβαίωση Τσίλντρες στο RedPlanet.gr για Σανς

    Ο Τζος Τσίλντρες φλερτάρει έντονα με τους Φίνιξ Σανς και στον Ολυμπιακό προσεύχονται να πάνε όλα κατΆ ευχήν έτσι ώστε να επιστρέψει ο Αμερικάνος στο ΝΒΑ. [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]




    Ο "Τσιλς" βρίσκεται εδώ και δύο μέρες σΆ επαφή με την ομάδα της Αριζόνα η οποία στην παρούσα του προσφέρει πενταετές συμβόλαιο αντί 33.000.000 δολαρίων. Ο 27χρονος φόργουορντ δεν έχει πει ακόμα το “ναι” επειδή θα ήθελε η συμφωνία να κλείσει στα 35 με 37.000.000 δολάρια.

    Ο ατζέντης του Κρις Εμενς, βρίσκεται σε διαπραγματεύσεις με τους Σανς οι οποίοι θα τον αποκτήσουν μέσω ανταλλαγής, στέλνοντας στους Χοκς μία επιλογή ντραφτ βΆ γύρου για το 2012. Ο Τσίλντρες επιβεβαίωσε στο Redplanet.gr το ενδιαφέρον που υπάρχει από τους Σανς, ξεκαθαρίζοντας όμως πως δεν υπάρχει συμφωνία ακόμα.

    H προσφορά των "'Ήλιων" είναι η μοναδική από τις πολλές που του έγιναν τις τελευταίες 10 μέρες, την οποία συζητά σοβαρά. Όλες τις υπόλοιπες που ακούστηκαν και γράφτηκαν (περί Κλίβελαντ, Ουάσιγκτον, Τορόντο, Σικάγο κλπ) τις απέρριψε ασυζητητί.

    Το αξιοπερίεργο της υπόθεσης είναι πως η πρόταση στον Τσίλντρες έγινε μετά από εντολή του επόμενου τζένεραλ μάνατζερ των Σανς, ο οποίος θα είναι ο ατζέντης παικτών Λον Μπάμπι. Το γραφείο του, μέχρι πρότινος εκπροσωπούσε τον "Τσιλς" μέσω του συνεργάτη του, Τζιμ Τάνερ και φυσικά είχε κάνει το deal της εντυπωσιακή μεταγραφής του στον Ολυμπιακό. το καλοκαίρι του 2008 αντί 20.000.000 δολαρίων.

    Ο Μπάμπι, είναι επίσης μάνατζερ του Χίντο Τούρκογλου, που βρίσκεται κι αυτός καθΆ οδόν για το Φίνιξ, επίσης μέσω ανταλλαγής.

    Όπως και να 'χει το θέμα του Τσίλντρες μπαίνει στην τελική του ευθεία, αφού μέχρι την Πέμπτη θα πρέπει νΆ αποφασίσει, όπως ορίζει το συμβόλαιό του με τον Ολυμπιακό, αν θα ενεργοποιήσει ή όχι την τρίτη του χρονιά και μαζί τις παχυλές απολαβές των 7.000.000 δολαρίων.
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

Σελίδα 67 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 1727374757636465666768697071 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας