Σελίδα 31 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 1121272829303132333435415161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 601 έως 620 από 1409

Θέμα: Josh Childress

  1. #601
    Το avatar του χρήστη dekas7
    Εγγραφή
    20-06-2008

    Μηνύματα
    2.823
    Thanks
    763
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.263 φορές σε 1.078 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    τα τσιράκια που έβγαιναν με "εξακριβωμένες" πληροφορίες και έλεγαν πως το τσιλντρες θα μείνει στην αμερική να δω τώρα τι θα λένε...

  2. #602
    ΤΑΒΑΝΙ!!! Το avatar του χρήστη KWSTAS777
    Εγγραφή
    24-02-2009

    Μηνύματα
    635
    Thanks
    220
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 277 φορές σε 170 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παντως ειμαστε παρα πολυ ατυχοι σαν ομαδα,παιρνουμε τον μασιγιαουσκας του κοβονται τα ποδια,παιρνουμε,τωρα τον τσιλντρες στην πιο σημαντικη περιοδο για την ομαδα λειπει,δλδ ελεος!!!Τουλαχιστον πηραμε τον παργκο που οντως για το ευρωπαικο μπασκετ ειναι μια φοβερη μοναδα...

  3. #603
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Βασικα ηταν σημερα με την Προκομ ο μονος λογος να χειροκροτησουμε... (εξαιρουνται οι red-drops που αποθεωνοντουσαν μονιμως, κυριως απο το Βαλαντη διπλα μου χοχοχο)
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  4. #604
    Το avatar του χρήστη valadis
    Εγγραφή
    23-02-2006

    Περιοχή
    lavrio
    Μηνύματα
    8.755
    Thanks
    1.488
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.180 φορές σε 1.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα ηταν σημερα με την Προκομ ο μονος λογος να χειροκροτησουμε... (εξαιρουνται οι red-drops που αποθεωνοντουσαν μονιμως, κυριως απο το Βαλαντη διπλα μου χοχοχο)
    χεχε οφειλω να ομολογησω οτι το σχολιο για τις ομορφες ΤΣΟΥΠΡΕΣ εδω σε αυτο το thread ειναι το αυτονοητο!!
    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ!
    θα γινει της φουκουσιμας

  5. #605
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.521
    Thanks
    17.327
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.511 φορές σε 10.336 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Ο Τζος Τσίλντρες στο SPORT 24

    Αν ο Τζος Τσίλντρες ήταν υποχρεωμένος να ανταλλάξει την... αφάνα του με τη συμμετοχή στο πρόσφατο ντέρμπι Ολυμπιακού – Παναθηναϊκού, θα το έκανε πολύ ευχαρίστως εκπλήσσοντας ακόμη και τον συμπαίκτη του Θοδωρή Παπαλουκά, ο οποίος δεν καταφέρνει να τον πείσει στο γνωστό διαφημιστικό σποτ.

    Το SPORT 24 σταμάτησε τον Αμερικανό σουπερστάρ έξω από το ΣΕΦ και εκείνος δεν αρνήθηκε να μιλήσει για την περιπέτεια με τον τραυματισμό του, καθώς και για τη νίκη επί των Πρασίνων, η οποία "θα μπορούσε να επιτευχθεί με διαφορά 10-15 πόντων"...

    -Σε είδαμε να συμμετέχεις σε μέρος της προθέρμανσης κάνοντας σουτ. Ηταν μια κίνηση που σκέφτηκες να κάνεις για να ενθαρρύνεις τους συμπαίκτες σου εν όψει ενός πολύ κρίσιμου αγώνα ή απλώς σου βγήκε;

    "Ηταν μια κίνηση, που έκανα γιατί έτσι αισθάνθηκα και γιατί σκέφτηκα ότι εφόσον δεν μπορούσα να βοηθήσω την ομάδα μου αγωνιζόμενος στο παρκέ, ήταν το μόνο πράγμα που μου απέμενε για να μπορέσω να συμμετάσχω και εγώ λίγο".

    -Και κατά τη διάρκεια του αγώνα, όμως, έδειξες να ζεις την έντασή του ζητωκραυγάζοντας κάθε φορά που ένας συμπαίκτης σου πετύχαινε καλάθι ή έβγαζε μια καλή άμυνα; Κάποια στιγμή... μπήκες στο γήπεδο!

    "Μου είχε λείψει πολύ όλο αυτό το σκηνικό και ήθελα πολύ να το ζήσω. Εχω τεράστια ενέργεια μέσα μου και στενοχωριόμουν που δεν μπορούσα να τη διοχετεύσω, ώστε να βοηθήσω την ομάδα μου απέναντι στον Παναθηναϊκό. Μακάρι να μπορούσα να παίξω, όμως αυτή η ώρα δεν θα αργήσει. Οπου να ‘ναι γυρίζω στη δράση".

    -Είναι σίγουρα αρκετά επώδυνο, ωστόσο θα μπορούσες να μας περιγράψεις το πώς αισθανόσουν πριν από την εγχείριση και πώς έλαβες την απόφαση να υποβληθείς σε επέμβαση στη βουβωνική χώρα;

    "Ηταν δύσκολη περίοδος για μένα και μακάρι να μην αναγκαζόμουν να περάσω όλα αυτά και να ήμουν με την ομάδα μου. Επρεπε να το κάνω όμως. Υπήρχαν στιγμές που ο πόνος ήταν αβάσταχτος. Εμενα ξάγρυπνος τα βράδια, δεν μπορούσα να κουνηθώ, να γελάσω, να βήξω!

    Κάθε μικρή κίνηση με σκότωνε κάνοντάς με να υποφέρω. Ετσι αποφασίσαμε να υποβληθώ σε επέμβαση, προκειμένου να εξαλειφθεί τελείως το πρόβλημα. Το έκανα, η αποθεραπεία πήγε πολύ καλά και τώρα ετοιμάζομαι να επιστρέψω για να βοηθήσω την ομάδα μου".


    -Φημολογείται ότι η επιστροφή σου θα πραγματοποιηθεί –έστω και για λίγα λεπτά- στην αναμέτρηση με την Αρμάνι Μιλάνο. Δεδομένου ότι ο παίκτης είναι ο καλύτερος ιατρός, εσύ πόσο εφικτό θεωρείς κάτι τέτοιο;

    "Κοίτα. Μέσα μου πιστεύω ότι αυτό μπορεί να συμβεί. Δεν ξέρω, όμως, ακόμη αν θα είναι αυτός ο αγώνας ή κάποιος από τους επόμενους. Είναι κάτι που θα αποφασίσουμε από κοινού με τους προπονητές μου και τους ανθρώπους του σταφ. Θέλω, όμως, σαν τρελός να επιστρέψω!".

    -Πόσο ασυνήθιστη ήταν για σένα αυτή η πίεση που βίωσε και κατάφερε να διαχειριστεί και να ξεπεράσει η ομάδα σου την προηγούμενη εβδομάδα; Αλήθεια, παρακολούθησες τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδος, από όπου προήλθε μεγάλο κομμάτι αυτής της πίεσης;

    "Ναι, είδα αρκετά αποσπάσματα του Τελικού κατά τη διαδικασία του βίντεο και του σκάουτινγκ μαζί με τους συμπαίκτες μου. Όπως επίσης είδα και ορισμένες αντιδράσεις από κάποιους φίλους του Ολυμπιακού στο ματς με την Πρόκομ.

    Κατάλαβα ότι υπάρχει μεγάλη πίεση και όντως αυτή η κατάσταση ήταν αρκετά ασυνήθιστη για μένα, αλλά το σημαντικό είναι ότι η ομάδα αντέδρασε υποδειγματικά κατακτώντας μια πολύ σπουδαία νίκη".


    -Αν υπήρχε ένας συμπαίκτης σου, για τον οποίο είπες μέσα σου... "χάρηκα για αυτό το παιδί που κερδίσαμε", ποιος θα ήταν αυτός;

    "Ο Πάνος (Βασιλόπουλος)! Ηταν προφανές ότι κάθε φορά που έκανε κάποιο λάθος, ήταν σαν να έπρεπε να λογοδοτήσει. Και είμαι ειλικρινά πολύ χαρούμενος για αυτόν, γιατί πέτυχε το νικητήριο καλάθι και κέρδισε ο Ολυμπιακός.

    Είναι σπουδαίος παίκτης, πολύ καλύτερος από όσο νομίζουν οι άλλοι για αυτόν. Αμυντικό τέρας που βάζει πάνω από τον εαυτό του την ομάδα. Εύχομαι αυτό το καλάθι να του επαναφέρει τη χαμένη αυτοπεποίθησή του, ίσως αυτό να του έλειπε τον τελευταίο καιρό".


    -Υπήρξαν στιγμές που συνέλαβες τον εαυτό σου να τρώει τα νύχια του όταν ο Παναθηναϊκός μείωνε τη διαφορά των δέκα πόντων καταφέρνοντας τελικά να ισοφαρίσει;

    (γελάει) "Ναι, ναι, ήταν μια τέτοια κατάσταση, αλλά ποτέ δεν έχασα την πίστη μου στην ομάδα. Θεωρώ, μάλιστα, ότι αν είχαμε αποφύγει κάποια ανόητα λάθη και είχαμε αποτρέψει κάποια εύκολα καλάθια του Παναθηναϊκού, θα μπορούσαμε να είχαμε νικήσει με 10-15 πόντους.

    Γενικότερα πιστεύω και δεν διστάζω να το πω ότι είμαστε καλύτερη ομάδα, αρκεί να περιορίσουμε τα λάθη μας. Θα έχουμε την ευκαιρία να αναμετρηθούμε ξανά, αλλά τώρα για μας προέχει η ευρωπαϊκή αναμέτρηση με την Αρμάνι Μιλάνο".

  6. #606
    Το avatar του χρήστη valadis
    Εγγραφή
    23-02-2006

    Περιοχή
    lavrio
    Μηνύματα
    8.755
    Thanks
    1.488
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.180 φορές σε 1.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ρε σεις δειτε το σημερινο φως και δειτε φωτο τον τσιλι σε παρακρουση!!
    θα γινει της φουκουσιμας

  7. #607
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ποσταρε το...
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  8. #608
    Το avatar του χρήστη valadis
    Εγγραφή
    23-02-2006

    Περιοχή
    lavrio
    Μηνύματα
    8.755
    Thanks
    1.488
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.180 φορές σε 1.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sk12072 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποσταρε το...
    περιμενε γιατι δεν ξερω!
    θα γινει της φουκουσιμας

  9. #609
    Το avatar του χρήστη valadis
    Εγγραφή
    23-02-2006

    Περιοχή
    lavrio
    Μηνύματα
    8.755
    Thanks
    1.488
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.180 φορές σε 1.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    θα γινει της φουκουσιμας

  10. #610
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    πολυ ωραια φωτο.και αυτη του αγγελοπουλου.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  11. #611
    Το avatar του χρήστη valadis
    Εγγραφή
    23-02-2006

    Περιοχή
    lavrio
    Μηνύματα
    8.755
    Thanks
    1.488
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.180 φορές σε 1.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sk12072 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ ωραια φωτο.και αυτη του αγγελοπουλου.
    ναι καποιος ελεγε οτι μολις τελειωσε το παιχνιδι, ο αγγελοπουλος ο μικρος ετρεξε στο κεντρο και ο μεγαλος τον επιασαν τα γελια και ελεγε σε καποιον διπλα του "κοιτα ρε συ τον αδερφο μου πως κανει!! κατσε να παω και εγω" επισης γραφει ο διαμαντοπουλος οτι ο γκριρ εκανε κωλοτουμπες και κατι τετοια!
    θα γινει της φουκουσιμας

  12. #612
    Το avatar του χρήστη valadis
    Εγγραφή
    23-02-2006

    Περιοχή
    lavrio
    Μηνύματα
    8.755
    Thanks
    1.488
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.180 φορές σε 1.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ειδικα ο τσιλι τον εδειξε και σε καποιες φασεις η τηλεοραση που χτυπιοταν σε καθε καλαθι μας ! παει και αυτος εγινε ελληνας!
    θα γινει της φουκουσιμας

  13. #613
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ολυμπιακος θελεις να πεις.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  14. #614
    Το avatar του χρήστη eddie8
    Εγγραφή
    17-09-2008

    Περιοχή
    Γύρω-γύρω θάλασσα!
    Μηνύματα
    1.209
    Thanks
    431
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 326 φορές σε 204 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ή Γαύρος;
    ΘΡΥΛΟΣ θρησκεία και στην ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!

  15. #615
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Μπα απλα του αρεσει το μπασκετ. Και του αρεσει να νικαει. Αυτη ειναι η δικη μου αποψη.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  16. #616
    Το avatar του χρήστη valadis
    Εγγραφή
    23-02-2006

    Περιοχή
    lavrio
    Μηνύματα
    8.755
    Thanks
    1.488
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.180 φορές σε 1.423 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπα απλα του αρεσει το μπασκετ. Και του αρεσει να νικαει. Αυτη ειναι η δικη μου αποψη.
    θα γινει της φουκουσιμας

  17. #617

    Εγγραφή
    27-07-2008

    Μηνύματα
    3.789
    Thanks
    2.534
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.158 φορές σε 742 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Γυαλίζει το μάτι πολλών παιχτών μας φέτος...

  18. #618
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    μακαρι να το δειξουν στα τελικα.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  19. #619
    Πάει και αυτός... Το avatar του χρήστη Gavros4life
    Εγγραφή
    26-06-2007

    Περιοχή
    Opou pigenei o 8rylos!
    Μηνύματα
    2.909
    Thanks
    879
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 655 φορές σε 429 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Είδατε πως πανηγύρισε ύστερα από μια καλή άμυνα που κάναμε πάνω στο Μπατίστ? Εγώ πάντως τον συμπάθησα ακόμη περισσότερο μετά από αυτήν του την ενέργεια.


  20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panty (04-03-09)

  21. #620
    Το avatar του χρήστη panty
    Εγγραφή
    19-09-2007

    Περιοχή
    Εδώ!
    Μηνύματα
    7.730
    Thanks
    12.502
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.188 φορές σε 3.017 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    και μένα το θολό από τον πυρετό μάτι μου τόπιασε και πραγματικά το χάρηκα και το εκτίμησα!!!
    θρύλε για πάρτι σου θρύλε μαζί σου, εμείς οι άρρωστοι οι οπαδοί σου....

Σελίδα 31 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 1121272829303132333435415161 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας