Σελίδα 3 από 116 ΠρώτηΠρώτη 12345671323334353103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 2302

Θέμα: Oscar Gonzalez

  1. #41
    Το avatar του χρήστη dontheo
    Εγγραφή
    16-10-2006

    Μηνύματα
    157
    Thanks
    51
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 41 φορές σε 20 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από iek Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειπα οτι δεν μου αρεσει...Απλα σαν ονομα και με θητεια σε ομαδα που επεσε κατηγορια δεν ενθουσιαζεσαι κιολας..Οποτε ελπιζω σε αναγεννηση..
    Πριν από μερικά χρόνια αν κάποιος Ισπανός παίκτης 25 χρόνων ερχόταν στην Ελλάδα με θητεία 7 χρόνων στην Primera Division θα μιλούσαμε για τη μεταγραφή της δεκαετίας.
    Βιογραφικό δεν έχει καθόλου άσχημο. 150 συμ. 23 γκολ και είναι μόλις 25. Αυτά μου αρκούν και από κει και πέρα θα δούμε στο γήπεδο μέσα τι εστί Oscar...
    36 Πρωταθλήματα
    23 Κύπελλα
    13 Double
    3 Super Cup
    1 Βαλκανικό Κύπελλο

    Και συνεχίζει...

  2. #42
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.458
    Thanks
    20.889
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.513 φορές σε 8.062 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dontheo Εμφάνιση μηνυμάτων
    και είναι μόλις 25. ..
    επιτελους, να πεσει λιγο ο μ.ο.η
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Akisstat (30-06-08)

  4. #43
    Το avatar του χρήστη mpak
    Εγγραφή
    29-09-2007

    Μηνύματα
    6.789
    Thanks
    8.774
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.335 φορές σε 2.291 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Στην Αθήνα βρίσκεται από το απόγευμα της Δευτέρας (30/6) ο Όσκαρ Γκονζάλες. 0 25χρονος Ισπανός μεσοεπιθετικός θα περάσει από τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις και εν συνεχεία θα υπογράψει το νέο του τριετές συμβόλαιο με τους πρωταθλητές Ελλάδας.



    Από το «Ελευθέριος Βενιζέλος», ο Όσκαρ πήγε απευθείας στο Ιατρικό Κέντρο για να υποβληθεί στα ιατρικά τεστ και από εκεί αναμένεται να βρεθεί στα γραφεία της πειραϊκής ΠΑΕ, για να υπογράψει το συμβόλαιό του και να ολοκληρωθεί έτσι και τυπικά, η πρώτη μεταγραφή του Ολυμπιακού από την Ισπανία.

    Ο Όσκαρ δεν θα μείνει για πολύ στην Ελλάδα, αφού την Τρίτη (1/7) κιόλας θα αναχωρήσει για την Αυστρία, προκειμένου να ενσωματωθεί στην προετοιμασία των «ερυθρολεύκων», που ξεκίνησε από την Κυριακή στο Σέεφελντ.

  5. #44
    .
    Εγγραφή
    11-03-2007

    Μηνύματα
    10.780
    Thanks
    3.519
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.050 φορές σε 2.860 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Το πρωί της Τρίτης έβαλε την υπογραφή του σε τριετές συμβόλαιο και στη συνέχεια… μοίρασε υποσχέσεις. Ο Όσκαρ Γκονζάλεθ πέρασε αρχικά τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις, μετέβη στα γραφεία της ΠΑΕ Ολυμπιακός και, πλέον, είναι έτοιμος να ενσωματωθεί με την υπόλοιπη αποστολή στο Ζέεφελντ της Αυστρίας.
    «Είμαι ευτυχισμένος που βρίσκομαι στον Ολυμπιακό. Από την στιγμή που μίλησα με τον Ερνέστο Βαλβέρδε και μου εξήγησε πόσο με θέλει, δεν υπήρχε περίπτωση να μην έρθω», τόνισε ο Ισπανός μεσοεπιθετικός, ο οποίος εντός της ημέρας θα βρεθεί στην Αυστρία για να ακολουθήσει το βασικό στάδιο της προετοιμασίας με τους νέους του συμπαίκτες: «Ο κόσμος δεν πρέπει να ανησυχεί. Θα κατακτήσουμε τους εγχώριους τίτλους και θα πάμε καλά στο Τσάμπιονς Λιγκ. Η θέση μου είναι να παίζω πίσω από τον σέντερ φορ και από κει έχω πετύχει πολλά γκολ στην Ισπανία. Ελπίζω να κάνω το ίδιο και στον Ολυμπιακό».

    Όσον αφορά τις απαιτήσεις των «ερυθρόλευκων» και αν γνωρίζει το βάρος της φανέλας που θα φορά, απάντησε: «Ξέρω πολύ καλά που έχω έρθει και πόσο μεγάλες απαιτήσεις έχει ο σύλλογος. Αυτό που προέχει είναι να δουλέψουμε σκληρά, να κάνουμε αυτά που θέλει ο προπονητής μας μέσα στο γήπεδο και να δώσουμε τον καλύτερό μας εαυτό. Είναι σημαντικό για μένα που η ομάδα αγωνίζεται στο Τσάμπιονς Λιγκ και πιστεύω ότι θα προκριθούμε».

  6. #45
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Υπέγραψε ο Oscar

    Aπό το Contra.gr

    Στο Ιατρικό Κέντρο στο Μαρούσι βρέθηκε την Τρίτη ο Όσκαρ Γκονζάλες, ο οποίος πέρασε με επιτυχία τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις, υπογράφοντας στη συνέχεια στα γραφεία του Ολυμπιακού το νέο -τριετούς διάρκειας- συμβόλαιό του.

    "Ξέρω πολύ καλά που έχω έρθει και πόσο μεγάλες απαιτήσεις έχει ο σύλλογος. Είμαι χαρούμενος που ήρθα στον Ολυμπιακό. Δεν υπήρχε περίπτωση να μην έρθω από τη στιγμή που μίλησα με τον Βαλβέρδε και μου εξήγησε πόσο με θέλει", τόνισε ο 26χρονος άσος, ο οποίος στη συνέχεια μίλησε με... σιγουριά για την κατάκτηση όλων των εγχώριων τίτλων: "Ο κόσμος δεν πρέπει να ανησυχεί. Θα πάρουμε όλους τους τίτλους στην Ελλάδα, ενώ θα τα πάμε καλά στο Τσάμπιονς Λιγκ".

    Τέλος, το νέο μεταγραφικό απόκτημα του Ολυμπιακού αφού τόνισε τη σημασία που έχει για εκείνον ότι οι "ερυθρόλευκοι" αγωνίζονται στο Τσάμπιονς Λιγκ, μίλησε για τη θέση που του αρέσει να αγωνίζεται: "Η θέση μου είναι να παίζω πίσω από τον σέντερ φορ. Από κει έχω πετύχει πολλά γκολ στην Ισπανία. Ελπίζω να κάνω το ίδιο και στον Ολυμπιακό".

    Δηλαδή δεν αποκλείεται να δούμε για επιθετικό δίδυμο τον Όσκαρ με τον Κοβάσεβιτς!!
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  7. #46
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή «Να μην ανησυχεί ο κόσμος»



    Το πρωί της Τρίτης έβαλε την υπογραφή του σε τριετές συμβόλαιο και στη συνέχεια… μοίρασε υποσχέσεις. Ο Όσκαρ Γκονζάλεθ πέρασε αρχικά τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις, μετέβη στα γραφεία της ΠΑΕ Ολυμπιακός και, πλέον, είναι έτοιμος να ενσωματωθεί με την υπόλοιπη αποστολή στο Ζέεφελντ της Αυστρίας. Tέσσερα [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]μέτωπα έχουν ανοιχτά οι «ερυθρόλευκοι».

    «Θα πρέπει να ξέρετε ότι όλα έγιναν μέσα σε τέσσερις ημέρες. Είμαι ευτυχισμένος που βρίσκομαι στον Ολυμπιακό. Από την στιγμή που μίλησα με τον Ερνέστο Βαλβέρδε και μου εξήγησε πόσο με θέλει, δεν υπήρχε περίπτωση να μην έρθω. Το πιο δύσκολο ήταν να αλλάξω χώρα. Σε γενικές γραμμές πάντως θα έλεγα ότι δεν ήταν δύσκολη η απόφαση και αυτό γιατί ξέρω ότι έχω έρθει σε μία μεγάλη ομάδα. Είμαι ανοικτός ως άνθρωπος και θα προσαρμοστώ γρήγορα, οπότε το να φύγω από την Ισπανία και να αλλάξω χώρα δεν θα μου δημιουργήσει κανένα πρόβλημα.», τόνισε ο Ισπανός μεσοεπιθετικός, ο οποίος εντός της ημέρας θα βρεθεί στην Αυστρία για να ακολουθήσει το βασικό στάδιο της προετοιμασίας με τους νέους του συμπαίκτες: «Ο κόσμος δεν πρέπει να ανησυχεί. Θα κατακτήσουμε τους εγχώριους τίτλους και θα πάμε καλά στο Τσάμπιονς Λιγκ. Η θέση μου είναι να παίζω πίσω από τον σέντερ φορ και από κει έχω πετύχει πολλά γκολ στην Ισπανία. Ελπίζω να κάνω το ίδιο και στον Ολυμπιακό».

    Όσον αφορά τις απαιτήσεις των «ερυθρόλευκων» και αν γνωρίζει το βάρος της φανέλας που θα φορά, απάντησε: «Ξέρω πολύ καλά που έχω έρθει και πόσο μεγάλες απαιτήσεις έχει ο σύλλογος. Αυτό που προέχει είναι να δουλέψουμε σκληρά, να κάνουμε αυτά που θέλει ο προπονητής μας μέσα στο γήπεδο και να δώσουμε τον καλύτερό μας εαυτό. Είναι σημαντικό για μένα που η ομάδα αγωνίζεται στο Τσάμπιονς Λιγκ και πιστεύω ότι θα προκριθούμε». Κλείνοντας, το νέο μεταγραφικό απόκτημα των Πειραιωτών έδειξε ενημερωμένος για το ρόστερ της ομάδας: «Γνωρίζω τον Ζούλιο Σέζαρ, τον Γκαλέτι που ήμασταν συμπαίκτες στη Σαραγόσα, τον Ραούλ Μπράβο και τον Κοβάσεβιτς ως αντιπάλους και τον Τζόρτζεβιτς. Γενικά ξέρω πολλά για τον Ολυμπιακό καθώς παρακολούθησα την περσινή εντυπωσιακή πορεία της ομάδας στο Τσάμπιονς Λιγκ και γνωρίζω ότι είναι ο πρωταθλητής 11 φορές τα τελευταία 12 χρόνια».

    Πηγή: By Sport-Fm
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  8. #47
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.458
    Thanks
    20.889
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.513 φορές σε 8.062 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή



    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  9. #48
    Το avatar του χρήστη panty
    Εγγραφή
    19-09-2007

    Περιοχή
    Εδώ!
    Μηνύματα
    7.730
    Thanks
    12.502
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.188 φορές σε 3.017 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Εμφάνιση μηνυμάτων


    ομορφόπαιδο ο νέος! αν παίξει και μπάλα............ τι άλλο θέλουμε?
    θρύλε για πάρτι σου θρύλε μαζί σου, εμείς οι άρρωστοι οι οπαδοί σου....

  10. #49
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.458
    Thanks
    20.889
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.513 φορές σε 8.062 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή



    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  11. #50
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Καίει καρδιές ο Όσκαρ

  12. #51

    Εγγραφή
    15-01-2008

    Μηνύματα
    31
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2 φορές σε 2 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Καλος τον παικταρα ελπιζω να πιασει και ειναι και παικτης που τον ηθελε και ο Βρβελδε ειμαι αισιοδοξος

  13. #52
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Άντε να δουμε και λίγο Ισπανικό ποδοσφαιρο...
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  14. #53
    Αρρωστος 7 Το avatar του χρήστη gdk7
    Εγγραφή
    12-05-2006

    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    989
    Thanks
    480
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 480 φορές σε 240 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Πολλά "πρώτα ονόματα" απέτυχαν και ακόμα περισσότεροι "αγνωστοι" έπαιξαν μπαλάρα.
    Να ευχηθούμε υγεία και γρήγορη προσαρμογή.
    .....εμείς οι άρρωστοι οι οπαδοί σου

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panty (02-07-08)

  16. #54
    Minchia... Το avatar του χρήστη siokos
    Εγγραφή
    12-02-2007

    Περιοχή
    Με θέα στο Ναό
    Μηνύματα
    875
    Thanks
    238
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 306 φορές σε 190 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Απ' ο,τι βλεπω, τα κοριτσια θα αναλαβουν τη γρηγορη προσπαρμογη του..
    I am addicted to you..

  17. #55
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.458
    Thanks
    20.889
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.513 φορές σε 8.062 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ευχαριστως!



    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  18. #56
    Το avatar του χρήστη Red$mile
    Εγγραφή
    18-08-2007

    Μηνύματα
    2.228
    Thanks
    3.759
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.749 φορές σε 1.090 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Άντε κορίτσια χωρίστε τα χωράφια σας για να μην έχουμε μαλλιοτραβήγματα μέσα στη χρονιά

    έχουμε τα ζευγάρια

    Κουζουλό - Νέρι LFE
    Παλιός έρωτας που θυμίζει μαυρόασπρη ελληνική ταινία με τον πολύ άντρα να φεύγει για τα ξένα και την καμμένη γυναίκα να κουνάει το μαντήλι.


    mpak - mpellou ο γάμος της χρονιάς

    Πρόσφατος έρωτας που κατέληξε σε γάμο. Προφανώς ο γαμπρός έκοψε τα ράστα σε ένδειξη διαμαρτυρίας γιατί η mpak στον γάμο πάτησε το πόδι του αξίας 7 εκατομμυρίων


    Μαργαρίτα - Οσκαρ το ειδύλλιο

    Νέος έρωτας με την πρώτη ματιά. Ακόμα είναι στα μέλια (και στα σάλια θα συμπλήρωνα )

  19. Οι ακόλουθοι 9 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red$mile για αυτό το μήνυμα:

    Faithful (07-07-08), iakov7 (11-07-08), IERO (04-07-08), kouzoulo (02-07-08), masinGun (02-07-08), mpak (02-07-08), panty (02-07-08), sadi (02-07-08), sirjohnbest (08-07-08)

  20. #57
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.458
    Thanks
    20.889
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.513 φορές σε 8.062 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή




    ωραιος!
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  21. #58
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    καλως ηρθες γοη στην ομαδα μας.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  22. #59
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή "Καρφιά" Όσκαρ για Σαραγόσα



    Ο Όσκαρ Γκονζάλεθ είναι πλέον μέλος του Ολυμπιακού, όμως δεν ξέχασε ν' αφήσει σπόντες για την Σαραγόσα και την θέση που αγωνιζόταν.Ο Όσκαρ εδώ και λίγες μέρες ανήκει στο έμψυχο δυναμικό του Ολυμπιακού, όμως δεν φαίνεται να έχει ξεχάσει την περσινή σεζόν στην Σαραγόσα με αποτέλεσμα να κάνει σκληρά σχόλια για την πρώην του ομάδα: "Να δούμε αν στον Ολυμπιακό θα έχω περισσότερη τύχη και θα παίξω στην μεσαία γραμμή όπου μπορώ ν' αποδώσω καλύτερα. Στην Σαραγόσα σπάνια έπαιζα στην φυσική μου θέση" είπε στα ισπανικά ΜΜΕ ο 25χρονος μέσος.

    Παράλληλα, ο Όσκαρ αναφέρθηκε και στη νέα σελίδα στην καριέρα του με τον Ολυμπιακό: "Μετά την επικοινωνία με τον Βαλβέρδε, ήμουν αρκετά θετικός με τη νέα προοπτική που είχα στην καριέρα μου. Ο Ολυμπιακός είναι μεγάλος σύλλογος, έχει κατακτήσει 11 πρωταθλήματα τα τελευταία 12 χρόνια και αγωνίζεται στο Champions League".

    Πηγή: By Sport24
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  23. #60
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Μαλιστα. Αμα εχει τετοια περαση στις γυναικες, τοτε τον βλεπω να βαζει τα γκολ στην Ποσειδωνος και στο Ρομέο. Το πρωι θα του δινουν Ρεντ Μπουλ μπας και καταφερνει να βγαζει τη προπονηση.

Σελίδα 3 από 116 ΠρώτηΠρώτη 12345671323334353103 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας