Σελίδα 18 από 90 ΠρώτηΠρώτη ... 81415161718192021222838485868 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 341 έως 360 από 1796

Θέμα: Miloš Teodosić

  1. #341
    G10VANNI FOR EVER Το avatar του χρήστη redHEART7
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    p.falhro
    Μηνύματα
    2.521
    Thanks
    377
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 640 φορές σε 448 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ετσι ρε μιλος παιχτουρα μου,εισαι υπερηγετης
    PUNK ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ
    RONALDO LUIS NAZARIO DE LIMA FOR EVER

  2. #342
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

    έλα μωρή παικτούρα Τεόντοσιτς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    kouzoulo (18-09-09)

  4. #343
    Το avatar του χρήστη nbqgr
    Εγγραφή
    28-04-2008

    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑ
    Μηνύματα
    20.343
    Thanks
    3.956
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.238 φορές σε 6.408 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Υπομονή,

    Θά ρθει κι η σειρά του
    Cogito ergo sum

    A member of the 6G club

  5. #344

    Εγγραφή
    27-07-2008

    Μηνύματα
    3.789
    Thanks
    2.534
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.158 φορές σε 742 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ναι, ας κάνει υπομονή να βλέπει τον Παπαλουκά να πετάει τις πάσες άουτ και να κράζει τους συμπαίχτες του...
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  6. #345
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Μεστός και ουσιαστικός και σήμερα. Μπράβο Μίλος
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  7. #346
    (πρώην RedHacker) Το avatar του χρήστη PrisonBreak-7-
    Εγγραφή
    25-10-2007

    Περιοχή
    Αθήνα\Καλλιθέα
    Μηνύματα
    13.395
    Thanks
    1.045
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.700 φορές σε 1.949 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τι θα δούμε με τον Ολυμπιακό αλλά ξέρω ότι τη στιγμή που τεράστια ονόματα του ΝΒΑ (Κλέιζα, Τούρκογλου κλπ) είναι άφαντοι από το Eurobasket ο Τεόντοσιτς πήρε από το χεράκι τη νεανική και άπειρη Σερβία και την οδηγεί στα δύσβατα μονοπάτια της διοργάνωσης. Και αυτό λέει πολλά για την αξία του και τις ικανότητές του.
    Ο Τούρκογλου έτσι ήταν και με τους Orlanto Magic... Δεν ήταν σταθερός.. Βασικά ήταν η του ύψους ή του βάθους....
    Τροφοδοτικό: 1200 Watt GFX: Sparkle GTX 570 1280MB
    ADSL: Forthnet 2Play 24Mbit/1024 Router: Zyxel 661HW-D1
    M/B: EVGA nVIDIA Classfield 3 CPU: Quand Core i7 950 3.80 GHz Hard Disks: 7=8.0TB
    RAM: 3*4GB RAM 1600MHz DDR3 Sound Card: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty SSD: OCZ Vertex II 120GB Speakers: Logitech Z5500

  8. #347
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Μακάρι να μας βγαλει ολους ψεύτες ο Θεοδόσης. Οντως στα δυο τελευταια παιχνιδια θυμισε Στόκτον.

  9. #348
    G10VANNI FOR EVER Το avatar του χρήστη redHEART7
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    p.falhro
    Μηνύματα
    2.521
    Thanks
    377
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 640 φορές σε 448 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    οε οε οε οε οε οε οεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
    ρουμπιο αρχειδα ο μιλος σε γαμειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
    οε οε οε οε οε οε οεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
    PUNK ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ
    RONALDO LUIS NAZARIO DE LIMA FOR EVER

  10. #349
    Το avatar του χρήστη DaRkSaGa79
    Εγγραφή
    12-03-2008

    Μηνύματα
    13.174
    Thanks
    3.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.887 φορές σε 5.182 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ο ορισμός του Σέρβου κωλοπαιδαρα μπασκετμπολίστα(με την καλή έννοια).
    Δεν θέλω να πω μεγάλα λόγια,αλλα όταν παίχτες σε τόσο μικρή ηλικία μπορούν να κάνουν τέτοια πράγματα σε Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα,έχουν πολύ συγκεκριμένη πορεία στις καριέρες τους.Μακάρι.....
    *****8.23*****

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    kouzoulo (18-09-09)

  12. #350
    G10VANNI FOR EVER Το avatar του χρήστη redHEART7
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    p.falhro
    Μηνύματα
    2.521
    Thanks
    377
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 640 φορές σε 448 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από DaRkSaGa79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο ορισμός του Σέρβου κωλοπαιδαρα μπασκετμπολίστα(με την καλή έννοια).
    Δεν θέλω να πω μεγάλα λόγια,αλλα όταν παίχτες σε τόσο μικρή ηλικία μπορούν να κάνουν τέτοια πράγματα σε Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα,έχουν πολύ συγκεκριμένη πορεία στις καριέρες τους.Μακάρι.....
    Ο μιλος απο την πρωτη φορα που πατησε το παρκε στο σεφ φανηκε η αξια του,το οτι ειναι υπερηγετης φανηκε σε πολλα παιχνιδια του ολυμπιακου κ φετος,οσον αφορα την σταθεροτητα που λενε καποιοι μαλλον δν συνυπολογιζουν οτι ο γιαννακης πολλες φορες τον αφησε κ εκτος αποστολης, γενικα ο μιλος ειναι μεγαλη προσωπικοτητα και εκει εντοπιζεται το προβλημα με τον γιαννακη ο οποιος θελει πειθαρχια,βεβαια εγω δν θυμαμαι κανενα απειθαρχο τεοντοσιτς απλα ο γιαννακης πρεπει να καταλαβει οτι πλεον ειναι προπονητης και οχι μπασκετμπολιστας και να αφησει τους εγωισμους κ τα κομπλεξ του εξω απο το σεφ
    PUNK ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ
    RONALDO LUIS NAZARIO DE LIMA FOR EVER

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Panvas7 (19-09-09)

  14. #351
    Το avatar του χρήστη DaRkSaGa79
    Εγγραφή
    12-03-2008

    Μηνύματα
    13.174
    Thanks
    3.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.887 φορές σε 5.182 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από redHEART7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μιλος απο την πρωτη φορα που πατησε το παρκε στο σεφ φανηκε η αξια του,το οτι ειναι υπερηγετης φανηκε σε πολλα παιχνιδια του ολυμπιακου κ φετος,οσον αφορα την σταθεροτητα που λενε καποιοι μαλλον δν συνυπολογιζουν οτι ο γιαννακης πολλες φορες τον αφησε κ εκτος αποστολης, γενικα ο μιλος ειναι μεγαλη προσωπικοτητα και εκει εντοπιζεται το προβλημα με τον γιαννακη ο οποιος θελει πειθαρχια,βεβαια εγω δν θυμαμαι κανενα απειθαρχο τεοντοσιτς απλα ο γιαννακης πρεπει να καταλαβει οτι πλεον ειναι προπονητης και οχι μπασκετμπολιστας και να αφησει τους εγωισμους κ τα κομπλεξ του εξω απο το σεφ
    Τα έχουμε ξαναπεί,αλλα δεν πειράζει για άλλη μια φορα.Ο Μιλος ήρθε μετά από εισήγηση Ίβκοβιτς,και ο Παναθηναϊκός είχε συμφωνήσει με την ομάδα του για την μεταγραφή,μεσούσης τις τελευταίας του χρονιας στην Σερβία,για το επόμενο καλοκαίρι.Ο Ολυμπιακός πλήρωσε buy out 1 εκατομμύριο και τον έκανε δικό του.Ρεπορτάζ δημοσιογράφων του Παναθηναϊκού έκαναν λόγο για πολύ μεγάλη δυσφορία του Ομπράντοβιτς στο άκουσμα αυτής της είδησης.Όσον αφορά τον χαρακτήρα του,δεν είναι και παπαδοπαίδι,αλλα συμφωνώ πως πρέπει να βρεθεί formula συνεργασίας με τον Γιαννάκη.Έχει αποφασιστεί(πριν το Ευρωμπάσκετ)να είναι ο βασικός playmaker της ομάδας φέτος,και δεν έχουμε την πολυτέλεια να δούμε τέτοιο παίχτη να χαθεί.
    *****8.23*****

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    redHEART7 (18-09-09)

  16. #352
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Πάλι καλά δηλαδή. Φαντάζεστε να το δίναμε το παιδί δανεικό π.χ. στη Λάρισα?
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  17. #353
    G10VANNI FOR EVER Το avatar του χρήστη redHEART7
    Εγγραφή
    20-02-2009

    Περιοχή
    p.falhro
    Μηνύματα
    2.521
    Thanks
    377
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 640 φορές σε 448 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    «Έχουμε ήδη πετύχει» Ο Μίλος Τεόντοσιτς, η αποκάλυψη της ανανεωμένης Σερβίας και μία από τις ευχάριστες εκπλήξεις του Ευρωμπάσκετ της Πολωνίας, μιλάει στο gazzetta.gr για την μεγάλη επιστροφή των “πλάβι” και αποκαλύπτει το μυστικό της ομάδας του Ντούσαν Ίβκοβιτς. «Οι συμπαίκτες και ο προπονητής μου “ευθύνονται” για τις καλές μου εμφανίσεις», τονίζει ο 22χρονος διεθνής του Ολυμπιακού που δηλώνει «πορωμένος» ενόψει της επιστροφής του στον Πειραιά! Ο Αντώνης Καλκαβούρας γράφει από το Κατοβίτσε.




    Στην σημαντικότατη, όπως αποδείχτηκε νίκη επί της Λιθουανίας, ο υψηλόσωμος πλέϊ-μέϊκερ (1,95) πραγματοποίησε την καλύτερη εμφάνιση της καριέρας του (20π., 12ασ., 2κλ. με 4/6 τριπ.) με το εθνόσημο στο στήθος και με δύο “κολλητά” τρίποντα στην 4η περίοδο, έδωσε στους Λιθουανούς τη χαριστική βολή και συνέβαλε τα μέγιστα στην κατάκτηση της 3ης θέσης στον όμιλο, που οδήγησε στη διασταύρωση με τους Ρώσους στα προημιτελικά. Κόντρα στην πρώην πρωταθλήτρια Ευρώπης, ήταν και πάλι καθοριστικός (12π., 4ασ.., 2κλ. με 2/4 τριπ.) “στάζοντας” δύο συνεχόμενες “βόμβες” τριών πόντων και πάλι στο 4ο δεκάλεπτο, όταν οι παίκτες του Ντέϊβιντ Μπλατ, προσπαθούσαν να κάνουν την ύστατη προσπάθεια να γυρίσουν στο παιχνίδι...

    Ο λόγος για τον Μίλος Τεόντοσιτς που, αν και μόλις 22 ετών, έχει προλάβει να κάνει θραύση στο Ευρωμπάσκετ, θέτοντας υποψηφιότητα για μία θέση στην καλύτερη πεντάδα του τουρνουά! Αν μας θεωρείτε υπερβολικούς, ιδού τα κατορθώματά του: 2ος σκόρερ της Σερβίας (μ.ο. 12,9π.), κορυφαίος πασέρ των αγώνων (μ.ο. 7,0ασ.), εξαιρετικά ποσοστά ευστοχίας (88,0% στις βολ., 57,1% στα διπ. & 38,7% στα τριπ.) και σχεδόν πέντε λάθη λιγότερα (μ.ο. 1,9) από τις τελικές του πάσες ανά παιχνίδι! Ο βασικός πλέϊ-μέϊκερ της Σερβίας που βρίσκεται ήδη στα ημιτελικά, μίλησε αποκλειστικά στο gazzetta.gr, αφότου ολοκλήρωσε τον έλεγχο ντόπινγκ μιλώντας για την άνθιση του σερβικού μπάσκετ αλλά και τη νέα σεζόν που τον περιμένει στον Ολυμπιακό...


    - Τελικά, έφτασε τόσο γρήγορα ο καιρός που η Σερβία θα ξαναγίνει η “Βραζιλία του μπάσκετ”;

    «Η πρόκρισή μας στις τέσσερις καλύτερες ομάδες της Ευρώπης είναι σίγουρα μία σημαντική επιτυχία! Πέρασε αρκετός καιρός από την εποχή που το σερβικό μπάσκετ ήταν κυρίαρχο σε όλες τις διεθνείς διοργανώσεις, μάθαμε από τα λάθη και τις αποτυχίες μας και τώρα που πλέον έχουμε μία νέα γενιά παικτών με πλούσιο ταλέντο, νομίζω ότι ήρθε και πάλι η ώρα μας! Ακόμη όμως, μη λέμε τόσο μεγάλα λόγια...»

    - Όταν πριν από δύο χρόνια στην Ισπανία, έκανες το ντεμπούτο σου σε τελική φάση Ευρωμπάσκετ, περίμενες ότι θα ερχόταν τόσο σύντομα η στιγμή που θα διεκδικούσες ένα μετάλλιο;

    «Μπορεί να μην μας περίμενε πολύς κόσμος, ίσως ούτε οι συμπατριώτες μας, ωστόσο, πίστεψέ με, τίποτε δεν έρχεται τυχαία... Δουλέψαμε πολύ σκληρά για σχεδόν 2,5 μήνες και μπορούμε να πούμε ότι, μετά από καιρό, πετύχαμε κάτι πραγματικό πολύ ξεχωριστό!»

    - Δεν τελειώσατε ακόμη, όμως και υποτίθεται ότι αυτή η ομάδα χτίστηκε με απώτερο στόχο τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Λονδίνου (2012)...

    «Ο βασικός μας στόχος σε αυτή τη διοργάνωση ήταν να εξασφαλίσουμε τη συμμετοχή μας στο επόμενο Παγκόσμιο πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί του χρόνου στην Τουρκία (σ.σ.: οι πρώτες έξι ομάδες και επτά αν οι Τούρκοι, ως διοργανωτές, μπούν στην τετράδα)». Είμαστε ήδη πετυχημενοι και αν καταφέρουμε κάτι περισσότερο, τότε θα έχουμε ξεπεράσει κατά πολύ τις προσδοκίες μας! Είναι πολύ θετικό που πλέον δεν έχουμε πίεση... Θα ξεκουραστούμε μία μέρα, θα μάθουμε τον αντίπαλό μας και θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο!»

    - Η εφετινή πορεία της Σερβίας πάντως, καταδεικνύει ότι η εμπιστοσύνη στα νέα και ταλαντούχα παιδιά, αποδεικνύεται πιο αποτελεσματική από ό,τι το στήσιμο μίας ομάδας βασισμένης σε πάμπλουτα και κορεσμένα αστέρια του ΝΒΑ, όπως στο πρόσφατο παρελθόν...

    «Τι να σου πω... Δεν ξέρω, ίσως η επιλογή νέων και ταλαντούχων παιδιών και το... πάντρεμά τους με ορισμένους έμπειρους παίκτες, που λόγω χαρακτήρα, δεν θεωρούνται stars και μπορούν να μπουν καλούπια, να είναι το μυστικό στην περίπτωσή μας... Αλλά σας λέω και πάλι, ότι ούτε εμείς δεν έχουμε καταλάβει ακόμη αυτό που έχουμε καταφέρει! Μπορέσαμε και συνδυάσαμε το ταλέντο με το ομαδικό πνέυμα και αντιμετωπίσαμε το κάθε παιχνίδι ξεχωριστά, δίνοντας το 100% των δυνατοτήτων μας σε άμυνα κι επίθεση... Δείξαμε χαρακτήρα κι αποδείξαμε ότι έχουμε νοοτροπία νικητή...»

    - Από 'δω και στο εξής που αποσκοπείτε;

    «Δεν σκεφτόμαστε καθόλου το ενδεχόμενο να ανέβουμε στο βάθρο... Εντάξει, για να μην είμαι υπερβολικός περνάει από το μυαλό όλων, πλέον, αφού είμαστε στα ημιτελικά, αλλά προσπαθούμε να τα αφήσουμε στο πολύ πίσω μέρος του κεφαλιού μας... Μακάρι να έρθει αυτή η στιγμή, αλλά προς το παρόν είναι μακριά...»

    - Όλοι πάντως, εδώ στην Πολωνία, μιλούν για σένα... Πρώτος πασέρ, 4ος πιο εύστοχος παίκτης στις βολές και άλλες πολλές στατιστικές διακρίσεις...

    «Ασχολούμαι μόνο με το πως μπορώ να βοηθήσω την ομάδα μας να γίνεται ολοένα και καλύτερη, από τη στιγμή που έχω την μεγάλη τιμή και την βαριά ευθύνη να τον καθοδηγώ στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού... Το ότι έχω παίξει καλά έως τώρα, οφείλεται περισσότερο στους συμπαίκτες μου και τον προπονητή μου και λιγότερο στη δική μου προσπάθεια... Τους ευχαριστώ δημόσια γι' αυτό! Το μπάσκετ, φίλε, είναι ομαδικό άθλημα και η όποια ατομική διάκριση προέρχεται μέσα από συλλογική προσπάθεια...»

    - Από πολλούς πάντως, θεωρείσαι μέσα στους τρεις κορυφαίους πλέϊ-μέϊκερ του τουρνουά...

    «Σίγουρα, το να ακούγονται τόσο καλά λόγια για μένα είναι πολύ κολακευτικό, αλλά σου ξαναλέω και πάλι δεν θέλω να μιλήσω για μένα, ειδικότερα τώρα που γιορτάζουμε μία μεγάλη ομαδική επιτυχία. Δεν κάνω μόνο εγώ τη διαφορά! Την κάνουν όλοι στην ομάδα μας, ο καθένας με τον τρόπο του και στον τομέα του»

    - Σίγουρα, πάντως, αυτό το Ευρωμπάσκετ ήταν το καλύτερο “ζέσταμα” ενόψει της επιστροφής σου στον Ολυμπιακό... Η νέα σεζόν αναμένεται δύσκολη και ακόμη περισσότερο απαιτητική...

    «Γι' αυτό ούτε λόγος να γίνεται! Ανυπομονώ να επιστρέψω, να ενσωματωθώ στην προετοιμασία και μαζί με τα υπόλοιπα παιδιά να βοηθήσω την ομάδα να κατακτήσει τουλάχιστον έναν τίτλο! Το θέλω πολύ»

    - Μέχρι πριν από λίγο καιρό, όμως, δεν ήξερες αν θα παραμείνεις στην ομάδα...

    «Έτσι είναι αυτά τα πράγματα στον επαγγελματικό αθλητισμό... Δεν έχω κανένα πρόβλημα, όμως, γουστάρω πολύ την ομάδα και χαίρομαι που θα συμμετάσχω στην προσπάθεια της νέας χρονιάς...»

    - Οι άνθρωποι της ομάδας, πάντως, τρίβουν τα χέρια τους με τις εμφανίσεις σου στο Ευρωμπάσκετ...

    «Αλήθεια; Δεν έχω μιλήσει με κανέναν εκτός από τον Πάνο (σ.σ.: Βασιλόπουλος), ο οποίος με πήρε σήμερα (σ.σ.: χθες) για να με συγχαρεί και να μου πει τα νέα της ομάδας... Πολύ κούραση μαθαίνω στο Καρπενήσι...»
    Γράφει από την Πολωνία ο Αντώνης Καλκαβούρας
    PUNK ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ
    RONALDO LUIS NAZARIO DE LIMA FOR EVER

  18. #354

    Εγγραφή
    18-09-2006

    Μηνύματα
    43
    Thanks
    2
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 23 φορές σε 9 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Βλέπω τον ημιτελικό του ευρωπαϊκού και ειλικρινά αναρωτιέμαι αν οι "φωστήρες" που έχουμε στην ομάδα θα αποφασίσουν να τον εκμεταλευτούν. Έχει κάνει "παπάδες" σήμερα.

  19. #355
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Απίστευτα πράγματα έκανε ο μικρός σήμερα! 32 πόντους πέτυχε και ουσιαστικά πήγε μόνος του τη Σερβία στο μεγάλο τελικό τελικό του Ευρωπαϊκου Πρωταθλήματος όπου αύριο θα αντιμετωπίσει την Ισπανία!
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  20. #356
    Το avatar του χρήστη Panvas7
    Εγγραφή
    29-09-2007

    Μηνύματα
    278
    Thanks
    122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 94 φορές σε 67 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Και οσοι τον ελεγαν παιχτακι της σειρας πηραν την απαντηση τους!!!Ειχα πει στο παρελθον εαν τον ειχαν τα βαζελια θα λεγαμε ολοι τι παιχτουρα ειναι αυτη?Πηρατε μια γευση αν δουλευται συστηματικα και τον διαχειριζομαστε σωστα θα κανει παπαδες στο μελλον!!!

  21. #357
    Νερόμιλος Το avatar του χρήστη kouzoulo
    Εγγραφή
    13-02-2007

    Μηνύματα
    18.871
    Thanks
    13.442
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.907 φορές σε 5.427 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παιχταρά μου, σ'αγαπάω ρεεεεεεεεεε!!!!
    Βάζελε. Εσύ φίλε βάζελε που κρυφά με διαβάζεις. Μην ντρέπεσαι που έχασες. Συμβαίνουν αυτά. Να ντρέπεσαι που υπάρχεις.

  22. #358
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Милош Теодосић το νέο μεγάλο αστέρι του Ευρωπαϊκού Μπάσκετ!!!!!! o νέος ηγέτης την Εθνικής Σερβίας!!!!! ο νέος ηγέτης του Ολυμπιακού?????????????

    Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΥΣΟ!!!!!!!!!!!!!

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red Sting για αυτό το μήνυμα:

    Haris1984 (19-09-09), kouzoulo (20-09-09)

  24. #359
    Προπονητής της εξέδρας Το avatar του χρήστη Haris1984
    Εγγραφή
    11-08-2008

    Περιοχή
    Aθηνα,Νεα Φιλαδελφεια
    Μηνύματα
    17.054
    Thanks
    7.385
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.142 φορές σε 2.869 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Φοβερη αποδοση στο ευρωμπασκετ.και τωρα θα εχουμε τον ανεκδιηγητο το Δρακο να τον βαζει ειτε 5 λεπτα,ειτε εκτος αποστολης.α ρε να χαμε το Ντουντα στον παγκο,μαυτο το υλικο!


  25. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Haris1984 για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (20-09-09), Red Sting (20-09-09)

  26. #360
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Haris1984 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φοβερη αποδοση στο ευρωμπασκετ.και τωρα θα εχουμε τον ανεκδιηγητο το Δρακο να τον βαζει ειτε 5 λεπτα,ειτε εκτος αποστολης.α ρε να χαμε το Ντουντα στον παγκο,μαυτο το υλικο!
    μεγάλο θέμα αυτό Χάρη....μακάρι να μην έφευγε ποτέ......

  27. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Haris1984 (20-09-09)

Σελίδα 18 από 90 ΠρώτηΠρώτη ... 81415161718192021222838485868 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας