Σελίδα 1795 από 1912 ΠρώτηΠρώτη ... 7951295139514951595169517451755176517751785179117921793179417951796179717981799180518151825183518451895 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 35.881 έως 35.900 από 38233

Θέμα: Off Topic

  1. #35881

    Εγγραφή
    15-08-2018

    Μηνύματα
    1.394
    Thanks
    2.874
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 375 φορές σε 272 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Εγώ πιστεύω ότι ήταν βαζέλα. Αυτά το ότι "είμαι Απολλωνιστής" είναι σαν τους βάζελους αθλητικούς δημοσιογράφους τις δεκαετίες '70 και '80 που λέγανε ότι ήταν Πανιώνιος ή Εθνικός. Εχθρός του Ολυμπιακού και ιδίως του Κόκκαλη ήταν

  2. #35882
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.623 φορές σε 17.684 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Για το μόνο που είμαι σίγουρος είναι ότι και να ήταν Απόλλωνας, έγινε αφού παρέδωσε το ρεπορτάζ του Ολυμπιακού στο Φίλαθλο στον Νικολακόπουλο και δεν ήταν από μικρός. Η στάση και οπτική του, πάντως, πιο κοντά σε Αεκτζή ήταν.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  3. #35883

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.358
    Thanks
    27.907
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikolaos_Kokkinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περασε κ ασχημο γολγοθα κ με το γιο του λενε , τελοσπαντων ω γεγονε γεγονε, δν υπαρχει λογος να εχουμε πικρια, ειχε κ αυτος τη φαση του.

    Μου χουν μεινει στη μνημη οι ατακες του για την ανατροπη του ολυμπιακου με τη βερντερ κ τις κουταλιες τις σουπας, και οι ατακες για τα κοντρολ του χαριστεα με το καλαμι.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
    Και πολλα αλλα. Η αναλυση για την παρουσια του Κλιντον, η αναφορα στην αποδραση του Παλαιοκωστα, οι ατακες για τη γιουροβιζιον, τα στημενα του 2000, η εφημεριδα που εσκισε, επειδη εγραφε μαλακιες. Oι τελειωμενοι που τον επαιρναν τηλεφωνο και αυτος τους γειωνε κανονικα. Ο ανθρωπος ηταν μεγιστος ατακαδορος

  4. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον chainsaw για αυτό το μήνυμα:

    Paneas (05-06-23), voskos_7 (06-06-23)

  5. #35884

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.358
    Thanks
    27.907
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.929 φορές σε 6.630 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic


  6. #35885
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.623 φορές σε 17.684 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Τα στημένα του 2000 δεν έγιναν ακριβώς έτσι όπως τα είπε - για να μην σου πω ότι μόνο το αποτέλεσμα του βάζελου και της Παναχαϊκής έπιασε στο περίπου. Αλλά είχε ωραίο story telling...
    Μεγάλη στιγμή ήταν και η παρομοίωση για τον Γκουργκουφ, που ήταν ο διάδοχος του Ζιντάν...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (05-06-23)

  8. #35886
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δεν πολυσυμφωνουσα με τον Γεωργίου αλλά είχε τον τρόπο του να είναι διασκεδαστικος σ αυτά που έλεγε.
    Βασανίστηκε πολύ στο τέλος της ζωής του,καλό του ταξίδι,θα τον θυμάμαι πάντα σαν μια καλτ μορφή της εποχής του.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Paneas (05-06-23)

  10. #35887
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.496
    Thanks
    3.109
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.723 φορές σε 3.476 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Oberon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πιστεύω ότι ήταν βαζέλα. Αυτά το ότι "είμαι Απολλωνιστής" είναι σαν τους βάζελους αθλητικούς δημοσιογράφους τις δεκαετίες '70 και '80 που λέγανε ότι ήταν Πανιώνιος ή Εθνικός. Εχθρός του Ολυμπιακού και ιδίως του Κόκκαλη ήταν
    Εχει πει ο ίδιος ότι όταν είχε φάει τα πρώτα πακέτα με το γιο του που έτρεχε στο εξωτερικό στα νοσοκομεία ότι τον είχε βοηθήσει οικονομικά ο Κόκκαλης. Οι βάζελοι τον λένε γαύρο και οι γαύροι βαζελο. Για μένα αυτό είναι επιτυχία πάντως.

  11. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Paneas για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (05-06-23), voskos_7 (05-06-23)

  12. #35888
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.623 φορές σε 17.684 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Σε όλη σχεδόν βασανίστηκε και αν σε κάποια κομμάτια του έφταιγε το κεφάλι του, σε άλλα απλά έτυχαν πάνω του πράγματα που καλό θα ήταν να μην τύχουν σε κανέναν. Τουλάχιστον έζησε τρεις με τέσσερεις ζωές ταυτόχρονα, όχι σαν κακομοίρης και είναι από τις περιπτώσεις που λες ότι ο χρόνος του χαμένος δεν πήγε...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  13. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    Paneas (05-06-23), sabar77 (05-06-23)

  14. #35889
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.074
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.591 φορές σε 18.859 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Έχω unpopular opinion για το πόσα σπίτια μπορεί να έκλεισε ως influencer της εποχής με την ανεύθυνη "στρατηγική" του διπλασιασμού με τα Χ ή για το πόσο συνέβαλε στην ανατροφή γενεών με σάπια οπαδική κουλτούρα που έχει καταστρέψει τον εγχώριο αθλητισμό, αλλά δε θα επεκταθώ γιατί "too soon" που έλεγε η γιαγιά μου. Ας είναι καλά οι δικοί του άνθρωποι να τον θυμούνται, πέρα από τη δημόσια δράση του. Δυστυχώς υπάρχει επάξιος συνεχιστής, ο πανίβλακας ο Ραπτόπουλος και το σινάφι του που κονομάνε πάνω στον τάφο του κάθε άτυχου Άλκη.

  15. #35890
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.623 φορές σε 17.684 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Κανένα σπίτι δεν κατέστρεψε περισσότερο από το δικό του, επομένως, ασ' τον εκεί που είναι και να αναλαμβάνει ο καθένας τις ευθύνες του. Όταν παραδεχτείς σαν άτομο ότι κάνεις κουμάντο στη ζωή σου και δεν σου φταίει ο κάθε τυχαίος που βλέπεις στην τηλεόραση, ίσως γίνεις και πολίτης και σίγουρα θα δικαιούσαι κάτι καλύτερο από αυτό που ζεις.
    Στο κομμάτι της οπαδικής βίας, καλύτερα τα καταφέρνουν οι Γαβαθιώτηδες, οι Νικολογιάννηδες και οι Κετσετζόγλου αυτής της ζωής, οι οποίοι, "δεν υιοθετούν κιόλας" και "καταδικάζουν την βία", όταν την θεωρούν βία και όχι δικαιολογημένη αντίδραση.

    Μεγάλη η χάρη ενός ανδρός να του δώσουμε τόσο αποφασιστικό ρόλο στην συνολική εξέλιξη του είδους του νεοέλληνα.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  16. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    Nikolaos_Kokkinos (06-06-23), Paneas (06-06-23), zionikos (07-06-23)

  17. #35891
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.074
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.591 φορές σε 18.859 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα σπίτι δεν κατέστρεψε περισσότερο από το δικό του, επομένως, ασ' τον εκεί που είναι και να αναλαμβάνει ο καθένας τις ευθύνες του. Όταν παραδεχτείς σαν άτομο ότι κάνεις κουμάντο στη ζωή σου και δεν σου φταίει ο κάθε τυχαίος που βλέπεις στην τηλεόραση, ίσως γίνεις και πολίτης και σίγουρα θα δικαιούσαι κάτι καλύτερο από αυτό που ζεις.
    Στο κομμάτι της οπαδικής βίας, καλύτερα τα καταφέρνουν οι Γαβαθιώτηδες, οι Νικολογιάννηδες και οι Κετσετζόγλου αυτής της ζωής, οι οποίοι, "δεν υιοθετούν κιόλας" και "καταδικάζουν την βία", όταν την θεωρούν βία και όχι δικαιολογημένη αντίδραση.

    Μεγάλη η χάρη ενός ανδρός να του δώσουμε τόσο αποφασιστικό ρόλο στην συνολική εξέλιξη του είδους του νεοέλληνα.
    Την έχουμε ξανακάνει την κουβέντα και ήμασταν εντελώς αντίθετοι, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί να απαντήσεις και να το ξαναπιάσουμε απ' την αρχή. Για κάποιο λόγο τους αποδόθηκε ο όρος influencer και να μου κάνεις τη χάρη, μια χαρά επηρεάζονται οι περισσότεροι, απ' τον κάθε Τζιοβάνι ας πούμε, λόγω προσωπικής λατρείας (για να το πάω στα δικά μας χωράφια μπας και γίνει κατανοητό).

    Δεκάδες ψυχολογικές έρευνες έχουν γίνει και έχουν αποδείξει πόσο ζώο αγέλης είναι ο άνθρωπος και πόση ανάγκη έχει να ακολουθήσει κάτι ομαδικό, ακόμα κι αν ξέρει ότι είναι λάθος. Όταν έχουν δημόσιο λόγο και μεγάλο κοινό θα επωμίζονται και τις ανάλογες ευθύνες, έτσι πάει. Και ναι ο Γεωργίου έκλεισε σπίτια πολλών που οδήγησε σε αυτό το έγκλημα, έστω κι από ανευθυνότητα και αμέλεια, δε λέω ότι το έκανε από κακία.

    Κάτι παρόμοιο με έναν που πιάνει το τιμόνι και βγαίνει στον δρόμο να τρέξει και σκοτώνεται. Για σένα μπορεί να είναι "κρίμα το παιδί", για μένα είναι δολοφόνος. Όσοι δεν έχουν όπλα και μαχαίρια δεν μας πειράζουν το ίδιο στο συναίσθημα μάλλον. Όσο για τον Ραπτόπουλο, τα τελευταία του βίντεο στα playoffs είναι αρκετό υλικό γι' αυτά που λέω. Αυτός και κάτι sdna έχουν οπλίσει τα χέρια όλων των ηλίθιων για την κονόμα.

    Δεν ήθελα αντιπαράθεση, αλλά απλά να πω τη δική μου γνώμη, εσύ απάντησες.

  18. #35892
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.623 φορές σε 17.684 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δεν αντιπαρατιθέμεθα επί προσωπικού - επί της αρχής συζητάμε:
    Μπορεί όντως να επηρεάσεις απεριόριστα πολλούς, για κάποιο διάστημα, αλλά όχι για πάντα. Από ένα σημείο και μετά, αν άκουγαν Γεωργίου, τουλάχιστον δεν θα παίζανε Ελληνικές ομάδες στο στοίχημα.
    Δεν τον θυμάμαι πουθενά να λέει ιστορίες για τη γαμάτη ζωή που έκανε παίζοντας κόκαλα και για το πόσο ενδιαφέρουσα είναι η ζωή του τζογαδόρου - απεναντίας τόνιζε συχνά ότι η φάπα ήταν η πιο πιθανή εξέλιξη, ενώ οι ενδιαφέρουσες ιστορίες για αυτόν προέκυπταν από διηγήσεις άλλων (Καίσαρης).
    Δεν περίμενε καμία Ελλάδα κανέναν Γεωργίου (ο οποίος κυρίως τηλεοπτικά ήταν και περιθωριακός) για να κάνει τζογαδόρους μέχρι και τα σκυλιά, όπως και κανέναν Κωστόπουλο για να κάνει τον Έλληνα λιμοκοντόρο και κονιόρδο. Άλλο που έπεσαν στα χρόνια της Αλλαγής και σε εποχές που ο κόσμος βρέθηκε με περισσότερα λεφτά και με μεγαλύτερη άνεση να δείχνει πόσο μαλάκας μπορεί να γίνει χωρίς να υπόκειται σε κοινωνικό έλεγχο - αν αυτά που έλεγαν ήταν ξένα στον ψυχισμό του αναγνώστη, δεν θα είχαν κοινό.
    Στο κάτω - κάτω, είχε δικό του αναγνωστικό και ακροατικό κοινό εδώ, 35 χρόνια μέχρι και την τελευταία μέρα της ζωής του: Όσο και αν δεν το πιστεύεις, η πραγματικότητα λέει ότι κάτι έκανε πολύ σωστά και κυρίως αληθινά.
    (Και δεν ένιωσε την ανάγκη να του πέσουν τα δόντια επειδή αυτοκτόνησε ο Γιακουμάκης - αυτό είναι γραμμένο αλλού - για τέτοια σκουπίδια μιλάμε πλέον ότι κυκλοφορούν)
    Όποιος κορόιδεψε, αργά ή γρήγορα, έκανε δικό του μέσο και περίμενε μετά να ζήσει από κρατική διαφήμιση που δεν δικαιολογούνταν από την κυκλοφορία, γιατί σε άλλο δεν τον έπαιρναν ούτε με πολιτική εντολή.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  19. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Paneas (06-06-23)

  20. #35893
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.074
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.591 φορές σε 18.859 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Περίπατο κάνει ο Αλκαράθ με τον Τσιτσιπίδη. Όπου τον έχει βρει τον έχει γλεντήσει. Για να λέει καμιά μαλακία όπως να φυτέψουμε δέντρα με φρούτα στα πεζοδρόμια για τους φτωχούς καλός είναι, η κορυφή θέλει μεγαλύτερα @@ τελικά.

  21. Οι ακόλουθοι 5 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (06-06-23), ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (07-06-23), Nikolaos_Kokkinos (07-06-23), Paneas (07-06-23), voskos_7 (07-06-23)

  22. #35894

    Εγγραφή
    15-08-2018

    Μηνύματα
    1.394
    Thanks
    2.874
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 375 φορές σε 272 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Ο μοναδικός δημοσιογράφος που έχουν δείρει οι οπαδοί μας, Δεκέμβριος 1983, Ρέντης
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Paneas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει πει ο ίδιος ότι όταν είχε φάει τα πρώτα πακέτα με το γιο του που έτρεχε στο εξωτερικό στα νοσοκομεία ότι τον είχε βοηθήσει οικονομικά ο Κόκκαλης. Οι βάζελοι τον λένε γαύρο και οι γαύροι βαζελο. Για μένα αυτό είναι επιτυχία πάντως.

  23. #35895
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.623 φορές σε 17.684 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Ούτε σε αυτό ήταν μόνος: Και ο Νικολακόπουλος με τον Συρίγο τις είχαν μαζέψει και δεν πιέζομαι να θυμηθώ άλλους.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περίπατο κάνει ο Αλκαράθ με τον Τσιτσιπίδη. Όπου τον έχει βρει τον έχει γλεντήσει. Για να λέει καμιά μαλακία όπως να φυτέψουμε δέντρα με φρούτα στα πεζοδρόμια για τους φτωχούς καλός είναι, η κορυφή θέλει μεγαλύτερα @@ τελικά.
    Κάπου πιστεύω ότι το ξέρει και ο ίδιος και κρατάει τον ντόρο γύρω από το άτομό του, με τέτοιες ακυριές, αφού με κάποιο σερί από τρόπαια δύσκολα θα το κάνει...
    Βέβαια, στο μυαλό του δεν είμαστε και τίποτα δεν αποκλείει την πιθανότητα να είναι functional καραγκιόζης...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  24. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Nikolaos_Kokkinos (07-06-23)

  25. #35896

    Εγγραφή
    15-08-2018

    Μηνύματα
    1.394
    Thanks
    2.874
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 375 φορές σε 272 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Εννοούσα που έκαναν ρεποσρτάζ Ολυμπιακού
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε σε αυτό ήταν μόνος: Και ο Νικολακόπουλος με τον Συρίγο τις είχαν μαζέψει και δεν πιέζομαι να θυμηθώ άλλους.

  26. #35897
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.623 φορές σε 17.684 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Και ο Νικολακόπουλος, ρεπορτάζ Ολυμπιακού έκανε, από πάντα...

    Στα λοιπά νέα της ημέρας που πέρασε, μιλάμε ότι αναπνέουμε δίπλα σε άτομα που βρήκανε να βγάλουν χολή μέχρι και για τον Φλωρινιώτη, που άφησε τα εγκόσμια... Μιλάμε για υπανθρώπους με iso...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  27. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    Oberon (07-06-23), Paneas (07-06-23)

  28. #35898
    Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Εγγραφή
    03-07-2009

    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Μηνύματα
    13.819
    Thanks
    5.764
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.617 φορές σε 4.912 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε σε αυτό ήταν μόνος: Και ο Νικολακόπουλος με τον Συρίγο τις είχαν μαζέψει και δεν πιέζομαι να θυμηθώ άλλους.
    Κάπου πιστεύω ότι το ξέρει και ο ίδιος και κρατάει τον ντόρο γύρω από το άτομό του, με τέτοιες ακυριές, αφού με κάποιο σερί από τρόπαια δύσκολα θα το κάνει...
    Βέβαια, στο μυαλό του δεν είμαστε και τίποτα δεν αποκλείει την πιθανότητα να είναι functional καραγκιόζης...
    Αυτο το τελευταιο ειναι που με φοβιζει, στις λιγοστες φορες που τον εχω ακουσει να μιλαει..

    Τελοσπαντων, ας μεινουμε στο οτι ειναι ενας πολυ δυνατος παικτης σε ενα αθλημα οπου γενικα ημασταν εντελως ανυπαρκτοι, καλο ειναι κ αυτο.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

  29. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (07-06-23)

  30. #35899
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.623 φορές σε 17.684 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Καμία αντίρρηση, υπό την προϋπόθεση ότι δεν τον καπελώνουν σαν ελληνικό αθλητικό προϊόν: Όλα μόνος του τα έκανε και αν είχαμε εθνικό σχέδιο δεν θα ήταν μόνοι τους αυτός και η Σάκκαρη σαν τις καλαμιές στον κάμπο, αν δεις το ποιούς είχαμε όλα αυτά τα χρόνια, από συστάσεως του Ελληνικού κράτους.
    Από εκεί και κάτω, πέρα από αυτό, μέχρι να τον κάνουμε πρότυπο επειδή κρατάει μία ρακέτα, σαν ολοκληρωμένη προσωπικότητα, απέχουμε πολύ και καλύτερα να μην το επιχειρούμε, γιατί, προφανώς και ίσως εύλογα δεν το έχει...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  31. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (07-06-23)

  32. #35900
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.074
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.591 φορές σε 18.859 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Αυτός ο Αλκαράθ πάντως τι κάνει το παλικάρι. 20 χρονών είναι ήδη Νο1 με US Open και 4 Masters στο βιογραφικό του. Ο Χάαλαντ του Τένις να πούμε, δε σταματάει πουθενά.

Σελίδα 1795 από 1912 ΠρώτηΠρώτη ... 7951295139514951595169517451755176517751785179117921793179417951796179717981799180518151825183518451895 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας