Σελίδα 991 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 4915916917918919419519619719819879889899909919929939949951001101110211031104110911191129113911491 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 19.801 έως 19.820 από 38389

Θέμα: Off Topic

  1. #19801
    Το avatar του χρήστη sk12072
    Εγγραφή
    27-08-2007

    Μηνύματα
    47.221
    Thanks
    4.414
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 15.066 φορές σε 9.419 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE <> Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα οταν θα ερθουν και για σενα σλοβακε δεν θα εχει μεινει κανενας να σου δωσει εσενα.
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ


  2. #19802
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.328
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.757 φορές σε 17.789 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Ξανααρχίζει το αστείο με τα δημοψηφίσματα: Αν θέλαμε έξοδο, ψηφίζαμε ΚΚΕ...
    Για το άλλο, με τις νέες εκλογές, δεν νομίζω ότι πρέπει να σχολιάζω.

    Δεν εκλεγήκατε για να κρυφτείτε πίσω από τον κόσμο: Ηγέτες θέλουμε, όχι αφηγητές και παρουσιαστές...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    The Dude (20-02-15)

  4. #19803

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Φτάσαμε στο σημείο μηδέν.

    Ωστόσο έξοδος από το ευρώ και χρεοκωπία δεν παίζει γιατί πολύ απλά δεν γίνεται να καταστραφεί το ευρώ. Η Ελλάδα θα παραμείνει το πειραματόζωο και το θύμα.

    Δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα σε εξαιρετικό βαθμό πέρα από το να πάρουμε κάποια πιο ελαφριά μορφή στην άσκηση της λιτότητας, μικρότερα πρωτογενή πλεονάσματα και ίσως περισσότερη ελευθερία στην άσκηση κοινωνικής πολιτικής.

    Μάχη εντυπώσεων για σήμερα γίνεται. Από την μια ο κακός Σόιμπλε και από την άλλη η καλή Μέρκελ που πάει και καλά να τον συμμαζέψει. Ενας πολιτικός εγωισμός ενώ όλοι ξέρουν ότι στο τέλος θα συμφωνήσουν. Εμείς ως Ελλάδα μέσα στην πραγματικότητα της καταστροφής κάτι έστω λίγο θα έχουμε κερδίσει:
    Να μην γίνει νόμος του κράτος το email Χαρδούβελη το οποίο θα ήταν και η ταφόπλακα του έθνους.
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

  5. #19804
    Το avatar του χρήστη nikolios
    Εγγραφή
    14-08-2008

    Περιοχή
    Καλλιθεα
    Μηνύματα
    3.948
    Thanks
    1.063
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.051 φορές σε 1.171 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Το 65% του ελληνικου πληθυσμου ειναι στα ορια η κατω απο τα ορια της φτωχειας και οι κινησεις μιας κυβερνησης για την αντιμετωπιση αυτου θεωρειται - απο την ΕΕ - μονομερής ενέργεια.

    Τοσο μπουρδελο.

  6. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Bill_K (20-02-15)

  7. #19805
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Το μόνο θετικό είναι πως ΣΥΣΩΜΗ η αντιπολίτευση σήμερα (και το 90% των ΜΜΕ) πιέζει τον Σόιμπλε να βρει μια συμβιβαστική λύση με την Ελλάδα, την στιγμή που αυτή (η Ελλάδα) δεσμεύεται για την αποπληρωμή του χρέους της, θέμα το οποίο είναι το ΜΟΝΟ που ενδιαφέρει τον γερμανικό λαό. Δεν υφίσταται πρόβλημα να αργήσει μια αποπληρωμή, προκειμένου να ανακουφιστεί ο ελληνικός λαός. (ακούστηκαν και πολλές φωνές από την αριστερά, πως η νέα ηγεμονία της Γερμανίας, θα τινάξει τα πάντα στον αέρα και καλό είναι να σταματήσει ΑΜΕΣΑ, για το καλό της ίδιας της Γερμανίας. Οι μαγκιές και απειλές στραγγαλισμού, όταν ο άλλος ΔΕΣΜΕΥΕΤΑΙ να σε πληρώσει, είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ και επικίνδυνα. Δεν θα πάθει κανένας τίποτα αν πχ. το χρέος μας αποπληρωθεί 5 ή 10 χρόνια αργότερα, τη στιγμή που έτσι δημιουργούνται προυποθέσεις ανάπτυξης για της Ελλάδα (γεγονός που θα ωφελήσει τις γερμανικές εξαγωγές) και η Γερμανία σταματάει να παίζει τον άχαρο ρόλο του Βελιγκέκα της Ευρώπης)

    Πιστεύω πως θα τα καταφέρουμε. Μεγάλη νίκη ΔΕΝ θα έχουμε, αλλά μια κάποια επιτυχία ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ. Και θα είναι η πρώτη μετά από τόσα σκληρά χρόνια εξαθλίωσης και γονυκλησίας.

  8. #19806
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.515
    Thanks
    13.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Όταν η Ελλάδα χάριζε χρέη προς τη δυτική Γερμανία στη συνδιάσκεψη του Λονδίνου πριν 60 χρόνια

      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  



    Έχουν περάσει σχεδόν εξήντα χρόνια από τη Συνδιάσκεψη του Λονδίνου το 1953 όπου διαγράφηκε το ήμισυ του χρέους της μεταπολεμικής Γερμανίας. Αυτή η διαγραφή και ο τρόπος που έγινε ήταν ζωτικής σημασίας για την ανοικοδόμηση της Ευρώπης από τον πόλεμο.
    Ακόμα και μετά το Δεύτερο Παγκόσμιο Πόλεμο η Γερμανία εξακολουθούσε να χρωστάει χρήματα στους δανειστές της καθώς της είχαν επιβληθεί τεράστιες οικονομικές κυρώσεις από τη διάσκεψη ειρήνης των Βερσαλλιών το 1919. Σημειώνεται ότι μεγάλο τμήμα του χρέους της Γερμανίας μετά τον Α' Παγκόσμιο Πόλεμο διαγράφηκε τρεις φορές, το 1924, 1929 και 1932, ενώ ο Χίτλερ κήρυξε παύση πληρωμών το 1934.
    Πολλοί, συμπεριλαμβανομένου του John Maynard Keynes, υποστήριξαν ότι το εν λόγω ανεξόφλητο χρέος και οι οικονομικές πολιτικές οδήγησαν στην άνοδο των Ναζί και τον Δεύτερο Παγκόσμιο Πόλεμο.
    Μεταξύ άλλων πιστωτές της Γερμανίας ήταν η Ελλάδα και η Ισπανία αλλά και το Πακιστάν, η Αίγυπτος, οι Η.Π.Α, το Ηνωμένο Βασίλειο και η Γαλλία.
    Οι πιστωτές της χώρας συναντήθηκαν στο Λονδίνο και έδειξαν ότι έχουν κατανοήσει το πώς θα βοηθούσαν μια χώρα που ήθελε να ανακάμψει από την καταστροφή. Κατάλαβαν επίσης ότι το χρέος δεν μπορεί ποτέ να θεωρηθεί ως ευθύνη του οφειλέτη και μόνο. Χώρες όπως η Ελλάδα πήραν μέρος οικειοθελώς σε μια συμφωνία για να συμβάλουν στη δημιουργία μιας σταθερής και ευημερούσας Δυτικής Ευρώπης, παρά τα εγκλήματα πολέμου των Γερμανών κατακτητών που είχαν προκαλέσει μόλις λίγα χρόνια πριν.
    Η ακύρωση του χρέους για τη Γερμανία ήταν άμεση μειώνοντας το χρέος στα 14,3 δισ. γερμανικά μάρκα. Το ποσό αυτό αντιστοιχούσε σε λιγότερο από το ένα τρίτο της αρχικής οφειλής.
    Ειδικότερα, ίσχυσαν οι εξής όροι:
    Πενταετής περίοδος χάριτος (1953-195, στη διάρκεια της οποίας οι τοκοχρεολυτικές πληρωμές της Γερμανίας ορίστηκαν σε πολύ χαμηλό επίπεδο.
    Μηδενικό επιτόκιο για το 18% του μη διαγραφέντος χρέους (2,5 δισ. γερμανικά μάρκα), επιτόκιο ύψους 2,5% για το 39% (5,5 δισ. γερμανικά μάρκα) και 4,5% για το υπόλοιπο 44%.
    Διαγραφή των τόκων ανατοκισμού επί των οφειλών του Χίτλερ μετά από τη μονομερή παύση πληρωμών το 1934.
    Για το σκοπό αυτό, οι πιστωτές δέχτηκαν:
    1. Ότι η Γερμανία θα πλήρωνε είτε στο εθνικό της νόμισμα, το μάρκο, είτε σε σκληρό νόμισμα (δολάρια, ελβετικά φράγκα, λίρες...).
    2. Ενώ στις αρχές του 1950, η χώρα εξακολουθούσε να έχει αρνητικό εμπορικό ισοζύγιο (η αξία των εισαγωγών ξεπερνούσε εκείνη των εξαγωγών), οι πιστώτριες δυνάμεις δέχτηκαν ότι η Γερμανία θα μπορούσε να μειώσει τις εισαγωγές της και να παράγει δικά της προϊόντα, αντί να τα εισάγει. Συνεπώς, επιτρέποντας στη Γερμανία να αντικαταστήσει τις εισαγωγές αγαθών με δική της παραγωγή, οι πιστωτές συμφωνούσαν να μειώσουν τις εξαγωγές τους προς αυτή. Με το 41% των γερμανικών εισαγωγών από τη Βρετανία, τη Γαλλία και τις Ηνωμένες Πολιτείες για την περίοδο 1950-51 και με το μερίδιο των άλλων πιστωτριών χωρών που συμμετείχαν στη διάσκεψη (Βέλγιο, Ολλανδία, Σουηδία και Ελβετία), το σύνολο ανήλθε στο 66%.
    3. Οι πιστωτές επέτρεψαν στη Γερμανία να πωλεί τα προϊόντα της στο εξωτερικό, για να επιτύχει ένα θετικό εμπορικό ισοζύγιο.
    ΠΗΓΗ: [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Bill_K (20-02-15)

  10. #19807
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.328
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.757 φορές σε 17.789 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Για όλα θα φταίει ο Βαρουφάκης στο τέλος...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Bill_K (21-02-15)

  12. #19808
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.515
    Thanks
    13.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    The Dude (20-02-15)

  14. #19809
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δε μπορώ να μη σου πω thanks για το παραπάνω, τύπε κορλεόνε...
    There is a Dude in town

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:


  16. #19810
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.515
    Thanks
    13.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.112 φορές σε 7.905 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μπορώ να μη σου πω thanks για το παραπάνω, τύπε κορλεόνε...
    ειναι η βιβλος αυτη τυπε
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  17. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    The Dude (20-02-15)

  18. #19811
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.677
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Με ρωτάει κάποιος γνωστός σχετικά με κάτι κωδικούς που δίνει το ΘΕΜΑ για να βλέπεις αγώνες. Μου λέει ότι δεν του παίζει τίποτα, έχει κάποιος προσωπική γνώμη να μου πει για να τον ενημερώσω;

  19. #19812
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Τι εννοει δεν παιζουν?ΟΙ κωδικοι ειναι για λαπτοπ,αν δοκιμασε σε desktop οντως δεν παιζουν.

  20. #19813
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.677
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Rena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοει δεν παιζουν?ΟΙ κωδικοι ειναι για λαπτοπ,αν δοκιμασε σε desktop οντως δεν παιζουν.
    Σε λάπτοπ το κάνει, με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ότι δεν του παίζουν. Θα μου το στείλει από εδώ να το κοιτάξω, απλά είχα ακούσει εσένα νομίζω που συζητούσες μια μέρα με κάποιον ότι δεν σας παίζει. Για δώσε περισσότερες πληροφορίες, τι κόλπο είναι αυτό;

  21. #19814
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Εγω ειχα κανει το λαθος να συνδεσω με τηλεοραση το λαπτοπ μεσω hdmi ( ).
    Αυτο που κανω εγω ειναι να παιρνω τους κωδικους μεσω μηνυματος,να μπαινω στο novago και να παταω στο novasports1.Μου ζηταει τους κωδικους και τελειωσε.Εχω βεβαια ηδη βαλει το plugin που χρειαζεται.

  22. #19815
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.677
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Rena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειχα κανει το λαθος να συνδεσω με τηλεοραση το λαπτοπ μεσω hdmi ( ).
    Αυτο που κανω εγω ειναι να παιρνω τους κωδικους μεσω μηνυματος,να μπαινω στο novago και να παταω στο novasports1.Μου ζηταει τους κωδικους και τελειωσε.Εχω βεβαια ηδη βαλει το plugin που χρειαζεται.
    Σε ευχαριστώ με βοήθησες πάρα πολύ. Βρε συ! Ποιο plugin, ποιους κωδικούς; Αφού σου λέω δεν έχω ασχοληθεί με τη διαδικασία, εξήγησε μου λίγο πιο αναλυτικά. NovaGO χρησιμοποιώ κι εγώ στο tablet αλλά εκεί έχει εφαρμογή, στο λάπτοπ τι κάνεις; Δηλαδή δίνει το περιοδικό κωδικούς για να μπαίνεις στο NovaGO?

    ΥΓ. Κι αν συνδέσεις το λάπτοπ με την τηλεόραση δεν σε αφήνει;

  23. #19816
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Βρε για να τα μεταφερεις στο φιλο σου τα ειπα ετσι συνοπτικα.Αυτος θα καταλαβει τι εννοω.

    Με την εφημεριδα παιρνεις ενα κουπονι με εναν αριθμο..Επισης εχει οδηγιες για το πως θα στειλεις μηνυμα -μεσω κινητου- με τον αριθμο,για να σου στειλει η Νοβα κωδικους -user name και password.Mετα-μεσω λαπτοπ - πας στο [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] και πατας το novago.θα σου βγαλει ολα τα καναλια.Θα πατησει ενα καναλι και θα του ζητησει να βαλει ενα plugin για λαπτοπ.Αφου εγκαταστησει το plugin,θα ξαναπατησει ενα καναλι και τοτε θα του ζητησει τους κωδικους.

    Ειναι πολυ απλη διαδικασια,γι αυτο δε μπορω να καταλαβω που ακριβως ειναι το προβλημα για να βοηθησω περισσοτερο.Αν θες ρωτησε τον τι ακριβως εχει κανει για να καταλαβω που κολλαει.
    Αν προσπαθησεις να συνδεσεις το λαπτοπ με αλλη συσκευη τοτε δεν παιζει η εικονα.Ειναι κωδικος μονο για μια συσκευη.Επισης για να λειτουργησει χρειαζεται να εχει καποιες προυποθεσεις το λαπτοπ.


    Eδω [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] εχει περισσοτερες πληροφοριες.

  24. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (20-02-15)

  25. #19817
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.677
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Rena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε για να τα μεταφερεις στο φιλο σου τα ειπα ετσι συνοπτικα.Αυτος θα καταλαβει τι εννοω.

    Με την εφημεριδα παιρνεις ενα κουπονι με εναν αριθμο..Επισης εχει οδηγιες για το πως θα στειλεις μηνυμα -μεσω κινητου- με τον αριθμο,για να σου στειλει η Νοβα κωδικους -user name και password.Mετα-μεσω λαπτοπ - πας στο [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] και πατας το novago.θα σου βγαλει ολα τα καναλια.Θα πατησει ενα καναλι και θα του ζητησει να βαλει ενα plugin για λαπτοπ.Αφου εγκαταστησει το plugin,θα ξαναπατησει ενα καναλι και τοτε θα του ζητησει τους κωδικους.

    Ειναι πολυ απλη διαδικασια,γι αυτο δε μπορω να καταλαβω που ακριβως ειναι το προβλημα για να βοηθησω περισσοτερο.Αν θες ρωτησε τον τι ακριβως εχει κανει για να καταλαβω που κολλαει.
    Αν προσπαθησεις να συνδεσεις το λαπτοπ με αλλη συσκευη τοτε δεν παιζει η εικονα.Ειναι κωδικος μονο για μια συσκευη.Επισης για να λειτουργησει χρειαζεται να εχει καποιες προυποθεσεις το λαπτοπ.

    Eδω [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] εχει περισσοτερες πληροφοριες.
    Α να γεια σου, τώρα κατάλαβα τι παίζει. Εσύ την έκοψες την Νόβα και παλεύεις με τα κουπόνια;

  26. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Rena (20-02-15)

  27. #19818
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic



    Επαιρνα την προσφορα που ειχε το redstore καθε χρονο.
    Το καλοκαιρι λοιπον αποφασισα να βαλω κανονικη συνδρομη-θυμασαι που σου ειχα στειλει και πμ-,για να παρω και δωρο ταμπλετα.Επειδη ομως δε δικαιομουν την ταμπλετα,αντι να το μου το ξεκαθαρισουν απο την αρχη οτι δε γινεται,μου ελεγαν "θα δουμε τι μπορουμε να κανουμε,θα σας παρουμε τηλεφωνο..".Φυσικα δε με πηραν ποτε τηλεφωνο και ανανεωσα τον Οτε.
    Μετα βγηκαν και τα κουπονακια και σκεφτηκα "Καλα τη βολεψαμε για φετος."

  28. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (20-02-15)

  29. #19819
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με ρωτάει κάποιος γνωστός σχετικά με κάτι κωδικούς που δίνει το ΘΕΜΑ για να βλέπεις αγώνες. Μου λέει ότι δεν του παίζει τίποτα, έχει κάποιος προσωπική γνώμη να μου πει για να τον ενημερώσω;
    Ναι εχω εγω .....Μια μαλακια και μιση ειναι ........Μιλαμε για πολυ lag.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  30. #19820
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.677
    Thanks
    18.567
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.854 φορές σε 19.028 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Rena Εμφάνιση μηνυμάτων


    Επαιρνα την προσφορα που ειχε το redstore καθε χρονο.
    Το καλοκαιρι λοιπον αποφασισα να βαλω κανονικη συνδρομη-θυμασαι που σου ειχα στειλει και πμ-,για να παρω και δωρο ταμπλετα.Επειδη ομως δε δικαιομουν την ταμπλετα,αντι να το μου το ξεκαθαρισουν απο την αρχη οτι δε γινεται,μου ελεγαν "θα δουμε τι μπορουμε να κανουμε,θα σας παρουμε τηλεφωνο..".Φυσικα δε με πηραν ποτε τηλεφωνο και ανανεωσα τον Οτε.
    Μετα βγηκαν και τα κουπονακια και σκεφτηκα "Καλα τη βολεψαμε για φετος."
    Μωρέ ωραία δεν θα πει τίποτα, αφού υπάρχει αυτό το σύστημα θα με βολέψει κι εμένα που θα τους ρίξω ένα μεγαλοπρεπέστατο άκυρο το Σεπτέμβριο για να επιστρέψω στον ΟΤΕ. Πόσο κάνει κάθε κουπόνι; Θα βλέπουμε έτσι τη SL μια χαρά...

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι εχω εγω .....Μια μαλακια και μιση ειναι ........Μιλαμε για πολυ lag.
    Α ναι; Ω ρε μπούστη..

  31. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Rena (20-02-15)

Σελίδα 991 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 4915916917918919419519619719819879889899909919929939949951001101110211031104110911191129113911491 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας