Σελίδα 643 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 143243343443543593603613623633639640641642643644645646647653663673683693743843943104311431643 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 12.841 έως 12.860 από 38388

Θέμα: Off Topic

  1. #12841
    Coach Couch Το avatar του χρήστη since1971
    Εγγραφή
    16-04-2009

    Μηνύματα
    2.342
    Thanks
    998
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.155 φορές σε 711 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ισχύει, 280 ευρώ, για εμπόρευμα που σου αφήνει 11,40 € κέρδος, είναι μία χαρά για τέτοια καταστήματα - και το ποσό, για εμπόρευμα μιλάμε πάντα, είναι της πλάκας. Όταν ένα τέτοιο μαγαζί, για να μην δείχνει κακομοίρικο, έχει μέσα εμπόρευμα συνολικής αξίας πάνω από 15.000,00 €. Δεν συζητάμε τώρα, να έχει εισητήρια ένα ψιλικατζήδικο στην Πανδρωσίας, στη Λαμπρινή, ή στην Αρρύβου στο Παγκράτι - Μιλάμε για οδό και για μαγαζί κοντά σε στάση λεωφορείων.
    α μπραβο τωρα βρισκουμε μια ακρη
    δεν τα τσουβαλιαζω ολα, απλα θεωρω οτι ο καθενας γνωριζει στο μαγαζι του καλυτερα απο τον καθενα μας, τι πουλαει τι οχι ειτε προκειται για προιον ειτε για κραχτη, αναλογα το σημειο φυσικα και ειναι ο μονος καταλληλος το πως διαχειριζεται το χρημα του.
    στην κριση ολα πανε αλυσιδα κανεις δεν γλυτωνει.

    το κινητρο στο μαγαζι δεν το θελω για αυτον αλλα για εμενα σαν επιβατη. αλλιως ας βρεθει μια λυση εντος οχηματος δεν ξερω τι αλλο.
    και για να καταλαβεις απο χτες διαφωνουμε για κατι που η αγορα απο περιπτερο θεωρειται παρανομη (οπως και το νερο).
    αυτο το εμαθα απο τον περιπτερα μου το 2004, δεν ξερω αν ισχυει ακομα ο νομος, αν ναι δεν θα μου κανει εντυπωση σε αυτην την χωρα

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (15-08-13)

  3. #12842
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.506
    Thanks
    18.541
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.766 φορές σε 18.969 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic



    Φαντάζομαι η κυρία γνωρίζει ότι αυτά που λέει δημόσια θα πρέπει να τα καταθέσει και σε κάποιον εισαγγελέα κι ότι θα κρίνουν τις ζωές 2 ανθρώπων. Αν ισχύουν, τότε η ιστορία παίρνει άλλη τροπή. Αν έχουμε φτάσει σε σημείο ελεγκτές να επιτίθενται στον κόσμο για 1 ευρώ και να θρηνούμε νεκρούς, αλίμονό μας...

  4. #12843
    Το avatar του χρήστη DaRkSaGa79
    Εγγραφή
    12-03-2008

    Μηνύματα
    13.174
    Thanks
    3.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.887 φορές σε 5.182 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από zoupan Εμφάνιση μηνυμάτων


    Φαντάζομαι η κυρία γνωρίζει ότι αυτά που λέει δημόσια θα πρέπει να τα καταθέσει και σε κάποιον εισαγγελέα κι ότι θα κρίνουν τις ζωές 2 ανθρώπων. Αν ισχύουν, τότε η ιστορία παίρνει άλλη τροπή. Αν έχουμε φτάσει σε σημείο ελεγκτές να επιτίθενται στον κόσμο για 1 ευρώ και να θρηνούμε νεκρούς, αλίμονό μας...
    Eνταξει ποτέ δεν ξέρεις αλλά η κυρία τα περιγράφει πολυ χαρακτηριστικά τα γεγονότα και δεν μου φαίνεται να λέει ψέμματα. Λέει στο τέλος του βίντεο πως θα καταθέσει ενόρκως και μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση που ο πατέρας μέσω της δικηγόρου του κάνει έκκληση για μαρτυρίες. Έπρεπε ήδη να έχουν πάει από μόνοι τους οι μάρτυρες να καταθέσουν. Χάθηκε μια ζωή και κλείνουν σπίτια και αυτοί περιμένουν ιδιαίτερη πρόσκληση για να πάνε να καταθέσουν? Είναι ντροπή να μην αναγνωρίζει ο καθένας τους την ατομική ευθύνη που έχει.
    *****8.23*****

  5. #12844
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Στο στόχαστρο της βρέθηκε η Εμα Γκριν-Τρεγκάρο, οι οποία αγωνίστηκε βάφοντας τα νύχια της στα χρώματα του ουράνιου τόξου, που συμβολίζουν την απελευθέρωση των ομοφυλοφιλικών σχέσεων.
    "Η στάση της Γκριν δείχνει ασέβεια στη χώρα μας και στους πολίτες αυτής της χώρας, γιατί είμαστε Ρώσοι. Ίσως είμαστε διαφορετικοί από άλλους ευρωπαϊκούς λαούς.
    Εμείς δεν είχαμε τέτοια προβλήματα και δεν θέλουμε να έχουμε στο μέλλον. Έχουμε τους νόμους μας, που όλοι οφείλουν να σέβονται. Όταν πάμε σε άλλες χώρες, ακολουθούμε τους κανόνες των χωρών που μας φιλοξενούν.
    Δεν προσπαθούμε να επιβάλλουμε εκεί τους δικούς μας κανόνας, απλώς προσπαθούμε να τους σεβαστούμε. Θεωρούμε τους εαυτούς μας φυσιολογικούς μέσους ανθρώπους, τα αγόρια να ζουν με τα κορίτσια και οι γυναίκες με τους άνδρες. Αυτό προέρχεται από την ιστορία. Ελπίζω το συγκεκριμένο πρόβλημα να μην καταστρέψει τους Χειμερινούς Ολυμπιακούς Αγώνες του Σότσι".

    Μια πανέμορφη, φανατική γυναίκα (εκτός από τεράστια αθλητής) μιλά για τον πολυσυζητημένο νόμο "κατά" των ομοφυλοφύλων στη Ρωσία.

    Δικό μου σχόλιο: Είμαι υπέρ των δικαιωμάτων όλων των κοινωνικών ομάδων. (εκτός εκείνων που στρέφονται κατά των υπόλοιπων)
    Δεν είναι δυνατόν οι σεξουαλικές προτιμήσεις να περιθοριοποιούν κάποιον. Αφήνω στην άκρη το γεγονός πως πολλά άτομα του
    "τρίτου" φύλου είναι πολύ περισσότερο ξηγημένα και στρέιτ από εκείνα του ισχυρού. (από προσωπική πείρα) Από εκεί και πέρα,
    το τι κάνει κάποιος στο κρεβάτι του, ΔΕΝ είναι για δημόσια κατανάλωση αλλά αυστηρά προσωπικό, η δε προστασία των παιδιών από
    παραστάσεις ακατάλληλες για την ηλικία τους, θεμιτή.
    Όποιος, όπως η Τσαρίνα, έχει αυτήν την άποψη, ίσως δεν είναι ομοφοβικός,
    όπως την κατηγόρηραν, αλλά φυσιολογικός (με την παραδοσιακή έννοια) άνθρωπος ή γονιός. Σε κάθε περίπτωση η Ρωσίδα υπεραθλήτρια
    είναι άξια σεβασμού, για το θάρρος και την ευθύτητά της, σε μια εποχή γεμάτη δήθεν.


  6. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (16-08-13)

  7. #12845
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.174
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Είναι εντυπωσιακό πάντως, αν παρατηρήσει κανείς, ότι κυβερνήσεις υποτιθέμενων ή μη, υπερδυνάμεων όπως οι Ρωσία και οι ΗΠΑ, επιδεικνύουν ανεξήγητο και πρωτοφανή πουριτανισμό και φοβικότητα στην διαχείρηση διάφορων κοινωνικών φαινομένων. Και να έλεγε κανείς ότι αυτά τα φαινόμενα δεν αφορούσαν και τον πληθυσμό τους, ποιός το έσκαζε;
    Ώρα είναι, η Ρωσία να απαγορεύσει δια νόμου το σεξ εκτός γάμου και συζυγικής στέγης.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  8. #12846
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι εντυπωσιακό πάντως, αν παρατηρήσει κανείς, ότι κυβερνήσεις υποτιθέμενων ή μη, υπερδυνάμεων όπως οι Ρωσία και οι ΗΠΑ, επιδεικνύουν ανεξήγητο και πρωτοφανή πουριτανισμό και φοβικότητα στην διαχείρηση διάφορων κοινωνικών φαινομένων. Και να έλεγε κανείς ότι αυτά τα φαινόμενα δεν αφορούσαν και τον πληθυσμό τους, ποιός το έσκαζε;
    Ώρα είναι, η Ρωσία να απαγορεύσει δια νόμου το σεξ εκτός γάμου και συζυγικής στέγης.
    Ειλικρινά συμπαθω άτομα όπως οι τρανς, οι κρός ή τα πουστάκια... Δεν με ενοχλούν σε τίποτα (σε αντίθετη περίπτωση δεν θα μπορούσα να ζήσω
    σε μια ανοιχτή κοινωνωα όπως η Βερολινέζικη, η οποία συναγωνίζεται σε ελευθεριότητα την Νέα Υόρκη ή την Αθήνα) Το θέμα για μένα είναι, αν,
    σε περίπτωση απουσίας μου, θα εμπιστευόμουν τη φύλαξη των παιδιών μου σε τέτοια άτομα, όπως θα έκανα με έναν φίλο μου ή ένα κανονικό
    ζευγάρι. Τίποτα άλλο...

  9. #12847
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.174
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειλικρινά συμπαθω άτομα όπως οι τρανς, οι κρός ή τα πουστάκια... Δεν με ενοχλούν σε τίποτα (σε αντίθετη περίπτωση δεν θα μπορούσα να ζήσω
    σε μια ανοιχτή κοινωνωα όπως η Βερολινέζικη, η οποία συναγωνίζεται σε ελευθεριότητα την Νέα Υόρκη ή την Αθήνα) Το θέμα για μένα είναι, αν,
    σε περίπτωση απουσίας μου, θα εμπιστευόμουν τη φύλαξη των παιδιών μου σε τέτοια άτομα, όπως θα έκανα με έναν φίλο μου ή ένα κανονικό
    ζευγάρι. Τίποτα άλλο...
    Υπάρχουν πολύ σοβαρότεροι λόγοι για να αντιπαθήσεις οποιονδήποτε...
    Έχω τις επιφυλάξεις μου με ορισμένες κατηγορίες, κυρίως για τα πιθανά ψυχολογικά κατάλοιπα που αφήνει μέσα τους, τόσο ο βίος και η πολιτεία τους, όσο και η αντιμετώπιση ενός μέρους ανθρώπων που ζούνε για να στοχοποιούνε άλλους, για διάφορους λόγους και όχι απαραίτητα για δικό τους υλικό όφελος. Αυτό φυσικά δεν σημαίνει πως τους απορρίπτω, καθώς δεν είμαι και υπόδειγμα όντος το οποίο είναι σε θέση να κρίνει οποιαδήποτε επιλογή άλλου, όντος.
    Όσο αντιμετωπίζουν, οι ίδιοι τον εαυτό τους σαν φυσιολογικό άτομο και δεν προσπαθούν είτε να κρυφτούν (περιμένοντας τι;), είτε να βγούνε στην επίθεση, προσπαθώντας να πείσουν όλους τους υπόλοιπους ότι αυτοί είναι οι φυσιολογικοί και όλοι οι άλλοι έχουν πρόβλημα (άρα παραδέχονται ότι κάτι δεν είναι σωστό στην ιστορία), είναι καλοδεχούμενοι.
    Σαφώς δεν θα άφηνα το παιδί μου, με δική μου επιλογή, σε ένα περιβάλλον διαφορετικό από αυτό στο οποίο το μεγαλώνω.
    Και αυτή μου η επιλογή δεν έχει να κάνει μόνο με το κριτήριο της σεξουαλικής προτίμησης, αλλά και με άλλες πολιτιστικές παραμέτρους.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    dimace (16-08-13)

  11. #12848
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειλικρινά συμπαθω άτομα όπως οι τρανς, οι κρός ή τα πουστάκια... Δεν με ενοχλούν σε τίποτα (σε αντίθετη περίπτωση δεν θα μπορούσα να ζήσω
    σε μια ανοιχτή κοινωνωα όπως η Βερολινέζικη, η οποία συναγωνίζεται σε ελευθεριότητα την Νέα Υόρκη ή την Αθήνα) Το θέμα για μένα είναι, αν,
    σε περίπτωση απουσίας μου, θα εμπιστευόμουν τη φύλαξη των παιδιών μου σε τέτοια άτομα, όπως θα έκανα με έναν φίλο μου ή ένα κανονικό
    ζευγάρι. Τίποτα άλλο...
    Σου έχω έκπληξη - μάντεψε τι κάνουν οι "κανονικοί" σου φίλοι τα βράδια.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  12. #12849
    Το avatar του χρήστη Derr7
    Εγγραφή
    18-08-2012

    Περιοχή
    Aigio
    Μηνύματα
    380
    Thanks
    84
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 84 φορές σε 58 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Στην πλειοψηφία τους οι ομοφυλόφιλοι είναι προκλητικοί και επιδεικνύουν με πάθος την διαφορετικότητα τους. Βλ. gay pride.
    Δεν αφορά κανένα τι κάνεις στο κρεβάτι σου, αλλά από τη στιγμή που το διαφημίζεις με κάθε πιθανό και απίθανο τρόπο, ετοιμάσου για τις συνέπειες.

  13. #12850
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν πολύ σοβαρότεροι λόγοι για να αντιπαθήσεις οποιονδήποτε...
    Έχω τις επιφυλάξεις μου με ορισμένες κατηγορίες, κυρίως για τα πιθανά ψυχολογικά κατάλοιπα που αφήνει μέσα τους, τόσο ο βίος και η πολιτεία τους, όσο και η αντιμετώπιση ενός μέρους ανθρώπων που ζούνε για να στοχοποιούνε άλλους, για διάφορους λόγους και όχι απαραίτητα για δικό τους υλικό όφελος. Αυτό φυσικά δεν σημαίνει πως τους απορρίπτω, καθώς δεν είμαι και υπόδειγμα όντος το οποίο είναι σε θέση να κρίνει οποιαδήποτε επιλογή άλλου, όντος.
    Όσο αντιμετωπίζουν, οι ίδιοι τον εαυτό τους σαν φυσιολογικό άτομο και δεν προσπαθούν είτε να κρυφτούν (περιμένοντας τι;), είτε να βγούνε στην επίθεση, προσπαθώντας να πείσουν όλους τους υπόλοιπους ότι αυτοί είναι οι φυσιολογικοί και όλοι οι άλλοι έχουν πρόβλημα (άρα παραδέχονται ότι κάτι δεν είναι σωστό στην ιστορία), είναι καλοδεχούμενοι.
    Σαφώς δεν θα άφηνα το παιδί μου, με δική μου επιλογή, σε ένα περιβάλλον διαφορετικό από αυτό στο οποίο το μεγαλώνω.
    Και αυτή μου η επιλογή δεν έχει να κάνει μόνο με το κριτήριο της σεξουαλικής προτίμησης, αλλά και με άλλες πολιτιστικές παραμέτρους.
    Μπορεί και όλο το θέμα να είναι πόλεμος συμφερόντων. Ο Πούτιν τους την έχει μπει στο ρουθούνι και βρήκαν πρόφαση τους γκέι για να τον χτυπήσουν.

  14. #12851
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειλικρινά συμπαθω άτομα όπως οι τρανς, οι κρός ή τα πουστάκια... Δεν με ενοχλούν σε τίποτα (σε αντίθετη περίπτωση δεν θα μπορούσα να ζήσω
    σε μια ανοιχτή κοινωνωα όπως η Βερολινέζικη, η οποία συναγωνίζεται σε ελευθεριότητα την Νέα Υόρκη ή την Αθήνα) Το θέμα για μένα είναι, αν,
    σε περίπτωση απουσίας μου, θα εμπιστευόμουν τη φύλαξη των παιδιών μου σε τέτοια άτομα, όπως θα έκανα με έναν φίλο μου ή ένα κανονικό
    ζευγάρι. Τίποτα άλλο...
    Ελευθεριότητα στην Αθήνα? Πότε συνέβη αυτό κι απουσίαζα?

    Εγώ γνωρίζω πως οι κρυφοί είναι περισσότεροι από τους φανερούς. Κι αμέτρητοι γάμοι γίνονται απλά για καμουφλάζ. Ομοφυλόφιλοι παντρεύονται άτομα του αντίθετου φύλου γιατί φοβούνται τη κοινωνική κατακραυγή.

  15. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sirkostas για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (16-08-13), dimace (16-08-13)

  16. #12852
    .
    Εγγραφή
    17-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελευθεριότητα στην Αθήνα? Πότε συνέβη αυτό κι απουσίαζα?

    Εγώ γνωρίζω πως οι κρυφοί είναι περισσότεροι από τους φανερούς. Κι αμέτρητοι γάμοι γίνονται απλά για καμουφλάζ. Ομοφυλόφιλοι παντρεύονται άτομα του αντίθετου φύλου γιατί φοβούνται τη κοινωνική κατακραυγή.
    Κάποια έρευνα είδα Μέγιστε. Εκεί η Αθήνα φαίνεται ως πολύ ελεύθερη πόλη, σε σχέση λχ με τη Ζυρίχη ή το Μίνσκ...
    Μπορεί να είναι και μάρκετινγκ. Πάντως (είμαι Αθηναίος) δεν θυμάμαι ιδιαίτερα προβλήματα με τους ομοφ. στην πόλη μου...
    (γεμάτη μπαράκια και ρδέλα ήταν η πιάτσα)

    Πολλά φιλιά στην "σκοτεινή" και ρομαντική Σαντορίνη.

  17. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sirkostas (23-08-13)

  18. #12853
    Το avatar του χρήστη DaRkSaGa79
    Εγγραφή
    12-03-2008

    Μηνύματα
    13.174
    Thanks
    3.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.887 φορές σε 5.182 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Σινεμά...ο Λιχούδης.

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    *****8.23*****

  19. #12854
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.450
    Thanks
    13.178
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.091 φορές σε 7.893 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    παιδια να σας πω εχω ενα θεματακι στο κινητο μου(τωρα το πηρα καινουργιο) οταν παω να βαλω μια εικονα μπροστα σαν ταπετσαρια με βαζει συνεχεια να την κανω περικοπη αν και την χωραει η οθονη και ετσι δεν μπαινει ολοκληρη παρα μονο ενα κομματι αυτης,υπαρχει κανενας τροπος να το σταματησω αυτο?
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  20. #12855
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic


  21. #12856
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE <> Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια να σας πω εχω ενα θεματακι στο κινητο μου(τωρα το πηρα καινουργιο) οταν παω να βαλω μια εικονα μπροστα σαν ταπετσαρια με βαζει συνεχεια να την κανω περικοπη αν και την χωραει η οθονη και ετσι δεν μπαινει ολοκληρη παρα μονο ενα κομματι αυτης,υπαρχει κανενας τροπος να το σταματησω αυτο?

    ΟΧΙ.το εχω και εγω στο Νοκια και εχω κανει τα παντα!

  22. #12857
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.174
    Thanks
    24.333
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.711 φορές σε 17.752 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί και όλο το θέμα να είναι πόλεμος συμφερόντων. Ο Πούτιν τους την έχει μπει στο ρουθούνι και βρήκαν πρόφαση τους γκέι για να τον χτυπήσουν.
    Αυτό είναι κυρίως, αλλά και νόμο για την ομοφυλλοφιλία, μόνο αυτός και κάτι μουτζαχεντίν σκεφτήκανε να βγάλουν.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελευθεριότητα στην Αθήνα? Πότε συνέβη αυτό κι απουσίαζα?

    Εγώ γνωρίζω πως οι κρυφοί είναι περισσότεροι από τους φανερούς. Κι αμέτρητοι γάμοι γίνονται απλά για καμουφλάζ. Ομοφυλόφιλοι παντρεύονται άτομα του αντίθετου φύλου γιατί φοβούνται τη κοινωνική κατακραυγή.
    Καλά, δεν τους κουρεύουμε κιόλας στην Ομόνοια... Το πολύ - πολύ να πέσουν τίποτε χοντροκομμένα αστεία, ή όταν το φέρνει ανάγκη να συνυπάρξουν προσωρινά σε ένα χώρο, ο άλλος -ο "κανονικός" να πηγαίνει τοίχο - τοίχο.
    Με τα τραβέλια, βέβαια, τα πράγματα δεν ελέγχονται εκατέρωθεν.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  23. #12858

    Εγγραφή
    07-08-2010

    Μηνύματα
    15.006
    Thanks
    8.634
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.322 φορές σε 3.694 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Xθες πέρασα για πρώτη φορά στην ζωή μου τα σύνορα να παω ΗΠΑ. Πρώτο πράγμα που μου έκανε εντύπωση.
    Η βενζίνη έχει περίπου με τις τροποποιήσεις από γαλόνια σε λίτρα και από Αμερικάνικο Δολλάριο σε Ευρώ περίπου στα 0.60€/Λιτρο. Δηλαδή μιλάμε για 300% ακριβότερη πάνω στην Ελλάδα που αν δεν κάνω λάθος είναι €1.80/λίτρο.
    Α ρε κατακαημένη Ελλαδίτσα.
    ΜenoumeEuropi τραλαλι λιλαλαλο

  24. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sirkostas (23-08-13)

  25. #12859
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Τα στέιτς έχουν δική τους παραγωγή και οι βενζίνες τους είναι και με λιγότερα οκτάνια.
    There is a Dude in town

  26. #12860
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από VALVERDES_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xθες πέρασα για πρώτη φορά στην ζωή μου τα σύνορα να παω ΗΠΑ. Πρώτο πράγμα που μου έκανε εντύπωση.
    Η βενζίνη έχει περίπου με τις τροποποιήσεις από γαλόνια σε λίτρα και από Αμερικάνικο Δολλάριο σε Ευρώ περίπου στα 0.60€/Λιτρο. Δηλαδή μιλάμε για 300% ακριβότερη πάνω στην Ελλάδα που αν δεν κάνω λάθος είναι €1.80/λίτρο.
    Α ρε κατακαημένη Ελλαδίτσα.
    Ρωτα και ενα marlboro μαλακο{red pack}ποσο κανει να δεις διαφορα.Με την ελλαδα παντα.

Σελίδα 643 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 143243343443543593603613623633639640641642643644645646647653663673683693743843943104311431643 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας