Σελίδα 48 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 818283844454647484950515258687888981482483484485481048 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 941 έως 960 από 38389

Θέμα: Off Topic

  1. #941
    . Το avatar του χρήστη Red-Mania
    Εγγραφή
    30-05-2005

    Περιοχή
    Πολυ πιο κοντα απο οσο θα ηθελες
    Μηνύματα
    15.250
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17 φορές σε 15 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Πωπω συγκινηθηκα βραδυατικα με τον ηρωα Ντουσαν που πηγε να αναστησει τον Αστερα...και ξερεις ποσο δυσκολα συγκινουμαι ετσι;

    Παω να κοιμηθω τωρα και αμα βλεπω εφιαλτες στον υπνο μου απο τις τυψεις θα φταις εσυ!

  2. #942
    . Το avatar του χρήστη Red-Army
    Εγγραφή
    18-07-2005

    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.992
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10 φορές σε 2 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Εσύ αγόρι μου είσαι η προσωποποίηση της συγκίνησης.................

    Καληνύχτα............. και να.......... πρόσέχεις τις τύψεις..........


    Υ.Γ. Δεν ξέρω αν πρόσεξες την δημοσίευση του άρθρου......

  3. #943
    . Το avatar του χρήστη Red-Mania
    Εγγραφή
    30-05-2005

    Περιοχή
    Πολυ πιο κοντα απο οσο θα ηθελες
    Μηνύματα
    15.250
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17 φορές σε 15 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Το ειδα και για 1η προσπαθεια ηταν πολυ καλη...

  4. #944
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Καλά έκανε και έφυγε από τον πάγκο. Η υπομονή έχει και τα όριά της και πάνω απ' όλα είναι η οικογένεια και η υγεία.

  5. #945
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από IERO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά έκανε και έφυγε από τον πάγκο. Η υπομονή έχει και τα όριά της και πάνω απ' όλα είναι η οικογένεια και η υγεία.
    Για οποιονδήποτε άλλον ναι... για τον Ντούσαν με τις γνωστές πούστικες μεθόδους του, απλώς είναι μέρος ενός σχεδίου... τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο...

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


  6. #946
    . Το avatar του χρήστη Red-Mania
    Εγγραφή
    30-05-2005

    Περιοχή
    Πολυ πιο κοντα απο οσο θα ηθελες
    Μηνύματα
    15.250
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17 φορές σε 15 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από IERO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά έκανε και έφυγε από τον πάγκο. Η υπομονή έχει και τα όριά της και πάνω απ' όλα είναι η οικογένεια και η υγεία.
    Σωπα ρε Γιωργο που εκανε καλα...δεν μπορουσε να ολοκληρωσει το παιχνιδι και μετα να παραιτηθει;

    Ειναι δυνατον να παραταει τον παγκο της ομαδας και ενω το παιχνιδι ειναι ακομα σε εξελιξη επειδη τον εβριζε το γηπεδο;

    Δηλαδη ο Γκερσον ποσες φορες επρεπε να ειχε εγκαταλειψει το γηπεδο μεχρι τωρα;

    Και οπως λεει και ο Αντρεας..."Θα ξεκουραστω μεχρι το καλοκαιρι και μετα ειμαι ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ"!

    Αντε και Λαγοπριγκηπας...

  7. #947
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ποιες μεθόδους; Έχει καταφέρει τίποτα με το να φύγει από τον πάγκο εκτός από το να απολυθεί; Στο τέλος θα τον βγάλουμε ότι συνεννοείται με τους οργανωμένους για να τον βρίζουν! :p

  8. #948
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Σωπαίνω. Όταν βρίζουν εν χορώ την οικογένειά σου δεν έχεις το δικαίωμα να αντιδράσεις; Δεν είναι τα λεφτά πάνω απ' όλα και αυτό πρέπει να το καταλάβουμε. Ναι, συμφωνώ από αυτήν την ομάδα πληρώνεται, αλλά όταν το περιβάλλον είναι δυσμενές(και στη συγκεκριμένη περίπτωση παραείναι) έχεις το δικαίωμα να παραιτηθείς. Και στο κάτω κάτω ας μη θεωρηθείς επαγγελματίας με το να φύγεις από το γήπεδο θέλοντας να προασπίσεις την οικογένειά σου.

  9. #949
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από IERO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιες μεθόδους;
    Τις μεθόδους "Εγώ δεν θέλω και είμαι ηθικός όμως εσείς με εξωθείτε στην παραίτηση γιατί μου προσβάλετε την ηθικη..."
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από IERO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει καταφέρει τίποτα με το να φύγει από τον πάγκο εκτός από το να απολυθεί;
    Μα δεν είναι προφανές ότι ακριβώς ΑΥΤΟ ήθελε;;;
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από IERO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο τέλος θα τον βγάλουμε ότι συνεννοείται με τους οργανωμένους για να τον βρίζουν! :p
    Εχει ανοίξει ειδικούς διαύλους με τους οργανωμένους και ξέρει να τους βάζει φυτιλιές, μην ανησυχείς... Δεν σου κάνει εντύπωση που τον βρίζουν χανούμια, βούλγαροι, Ολυμπιακοί και τώρα του Ερ.Αστέρα;;; Δεν μπορεί ΟΛΟΙ να είναι τρελοί και ο Ντούσκο ο έντιμος...

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


  10. #950
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Δεν θα κρινω την "εντιμοτητα" ή όχι του Μπαγιεβιτς. Υπήρξε ένας καθ' ολα επιτυχημένος προπονητης του Ολυμπιακου. Το μονο που δεν μπορω να καταλάβω ειναι πως τοσο πολλοί ξέρουν τοσα πραγματα "από μέσα" που εμείς οι απλοί και αδαείς τα αγνοούμε...
    Τελος παντων , κουβεντα να γινεται...
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  11. #951
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Συμφωνώ. Πιάσαμε πάλι τη Ντουσανολογία :p

  12. #952
    . Το avatar του χρήστη Red-Mania
    Εγγραφή
    30-05-2005

    Περιοχή
    Πολυ πιο κοντα απο οσο θα ηθελες
    Μηνύματα
    15.250
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17 φορές σε 15 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από IERO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωπαίνω. Όταν βρίζουν εν χορώ την οικογένειά σου δεν έχεις το δικαίωμα να αντιδράσεις; Δεν είναι τα λεφτά πάνω απ' όλα και αυτό πρέπει να το καταλάβουμε. Ναι, συμφωνώ από αυτήν την ομάδα πληρώνεται, αλλά όταν το περιβάλλον είναι δυσμενές(και στη συγκεκριμένη περίπτωση παραείναι) έχεις το δικαίωμα να παραιτηθείς. Και στο κάτω κάτω ας μη θεωρηθείς επαγγελματίας με το να φύγεις από το γήπεδο θέλοντας να προασπίσεις την οικογένειά σου.
    Στο ξαναλεω μπας και το καταλαβεις...ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΟΛΟΙ ΣΚΥΛΟΒΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΙΣΧΡΑ απο τους οπαδους.
    Ειτε αυτοι ειτε οι οικογενειες τους!!!

    Εχεις δει κανενα να εχει κανει αυτο που εκανε ο Πριγκηπας;
    Μονο ο Ντουσαν φαινεται ειναι ευαισθητουλης σε αυτα τα θεματα και οχι μια αλλα 2 φορες εχει φυγει στη μεση του αγωνα και στη συνεχεια παραιτηθηκε!
    Με την ΑΕΚ και τον Ερ.Αστερα...απο 2 ομαδες που κατα μια σατανικη συμπτωση ηθελε να φυγει για να παει αλλου!

    Καλη η παραμυθα του "ευαισθητουλη και οικογενειαρχη" Ντουσαν αλλα δεν θα παρω...

  13. #953
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από IERO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωπαίνω. Όταν βρίζουν εν χορώ την οικογένειά σου δεν έχεις το δικαίωμα να αντιδράσεις;
    Αυτή η αηδία έχει γίνει συνήθεια ακριβώς επειδή λίγοι έχουν τα άντερα να αντιδράσουν.
    Ρε γαμώτο, τι κάνω λάθος και παίρνω το 100 και βγαίνει ο Σπανούλης;

  14. #954
    firewalkwithme Το avatar του χρήστη oikon7
    Εγγραφή
    09-08-2005

    Περιοχή
    Wuppertal, Γερμανία
    Μηνύματα
    1.856
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1 φορά
    σε 1 μήνυμα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Moυ αρέσει που καθόμαστε και βρίσκουμε ψέγος στον κ. Μπάγεβιτς επειδή παραιτήθηκε από τον Ερ. Αστέρα, αλλά δεν αναφέρεται πως οι αποδοκιμασίες των οπαδών προς το πρόσωπό του είναι ΠΛΗΡΩΣ αδικαιολόγητες: o Ερ. Αστέρας έχει καθαρίσει μαθηματικά ήδη το Πρωτάθλημα στη Σερβία, βρίσκεται 6 β. μπροστά από την Παρτιζάν δύο αγωνιστικές πριν το τέλος. Για την ακρίβεια, το πρωτάθλημα είχε ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ κριθεί 5 αγωνιστικές πριν το τέλος. Και όλα αυτά, ΑΝ ΚΑΙ ο Πρόεδρος το καλοκαίρι προχώρησε σε ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΣΗ του ρόστερ δίνοντας με μετεγγραφή ΤΡΕΙΣ βασικούς της προηγούμενης χρονιάς.
    I got idea man You take me for a walk Under the sycamore trees The dark trees that blo.w baby
    I
    n the dark trees that blo
    .wAnd I'll see you And you'll see me And I'll see you in the branches that blo.w
    I
    n the breeze,
    I'll see you in the trees Under the sycamore trees

  15. #955
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Δηλαδή αν εμείς εξασφαλίσουμε το πρωτάθλημα και μετά φάμε 4 μέσα στην έδρα μας από τον βάζελο και 3 από το Αεκ, οι οπαδοί μας θα είναι αδικαιολόγητοι να φωνάζουν, Νίκο;;;

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


  16. #956
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Εγω βλεπω οτι εχουμε γινει πουτανες του βαζελου φετος αλλα ο κ. Λεμονης τυγχανει της εμπιστοσύνης, οι "Ολυμπιακαρες" ειναι αδικαιολογητοι γιατι η ομαδα εχει "ηδη καθαρισει το πρωταθλημα" (σιγα μην το εχει καθαρισει. Αυτα που εχω δει εγω να γινονται στα γηπεδα, αλλα μου λενε), κτλ, κτλ.

    Αυτο που λεω εγώ ειναι οτι αν ο Χ προπονητης (οχι ο μπαγιεβιτς γιατι εχει "φθαρει" σαν ονομα και σαν "χρησιμοποιηση") τα εκανε αυτα στον Ολυμπιακό θα τον λιβανιζανε οι "υπεύθυνοι" γιατι
    α. δεν ειναι μωρε δικη του η ομαδα ειναι του Μπαχαλιεφσκι
    β. θα τον κρινουμε απο τις μεταγραφες του το καλοκαιρι (λες και εκανε ποτε προπονητης του Ολυμπιακου μεταγραφες)
    γ. Καλα δεν μας ενδιεφερε και τοσο το ματσακι (ούτε στον πρωτο γυρο μπρε; )
    δ. Ενταξει τους πατησαμε αλλα χασαμε απο ατυχια (πως λεμε τον εβγαλα έξω και μετα μου σκισανε τον πατο; ε, καπως ετσι)

    και αλλα πολλα...
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  17. #957
    . Το avatar του χρήστη Red-Mania
    Εγγραφή
    30-05-2005

    Περιοχή
    Πολυ πιο κοντα απο οσο θα ηθελες
    Μηνύματα
    15.250
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17 φορές σε 15 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω βλεπω οτι εχουμε γινει πουτανες του βαζελου φετος αλλα ο κ. Λεμονης τυγχανει της εμπιστοσύνης, οι "Ολυμπιακαρες" ειναι αδικαιολογητοι γιατι η ομαδα εχει "ηδη καθαρισει το πρωταθλημα" (σιγα μην το εχει καθαρισει. Αυτα που εχω δει εγω να γινονται στα γηπεδα, αλλα μου λενε), κτλ, κτλ.

    Αυτο που λεω εγώ ειναι οτι αν ο Χ προπονητης (οχι ο μπαγιεβιτς γιατι εχει "φθαρει" σαν ονομα και σαν "χρησιμοποιηση") τα εκανε αυτα στον Ολυμπιακό θα τον λιβανιζανε οι "υπεύθυνοι" γιατι
    α. δεν ειναι μωρε δικη του η ομαδα ειναι του Μπαχαλιεφσκι
    β. θα τον κρινουμε απο τις μεταγραφες του το καλοκαιρι (λες και εκανε ποτε προπονητης του Ολυμπιακου μεταγραφες)
    γ. Καλα δεν μας ενδιεφερε και τοσο το ματσακι (ούτε στον πρωτο γυρο μπρε; )
    δ. Ενταξει τους πατησαμε αλλα χασαμε απο ατυχια (πως λεμε τον εβγαλα έξω και μετα μου σκισανε τον πατο; ε, καπως ετσι)

    και αλλα πολλα...

    Στον 1ο γυρο ηταν ο Λεμονης;Και ειναι το ιδιο να χανεις στην εδρα σου απο τον αιωνιο αντιπαλλο με 4-2 και το ιδιο να χανεις με 1-0 απο λαθος δικου σου παιχτη στα τελευταια λεπτα και ενω στον υπολοιπο αγωνα τους ειχες πατησει;

    Δεν μπορω αλλη ισοπεδωση ρε φιλε!!!

  18. #958
    firewalkwithme Το avatar του χρήστη oikon7
    Εγγραφή
    09-08-2005

    Περιοχή
    Wuppertal, Γερμανία
    Μηνύματα
    1.856
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1 φορά
    σε 1 μήνυμα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από anderson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν εμείς εξασφαλίσουμε το πρωτάθλημα και μετά φάμε 4 μέσα στην έδρα μας από τον βάζελο και 3 από το Αεκ, οι οπαδοί μας θα είναι αδικαιολόγητοι να φωνάζουν, Νίκο;;;
    Μα... περίπου αυτό δεν έγινε; Ναι μεν δεν φάγαμε 4 από το βάζελο, αλλά χάσαμε. Το βάρος της ευθύνης όμως οι οπαδοί μας δεν το αποδίδουν στον προπονητή, αλλά στη διοίκηση και ορθώς πράττουν κατά τη γνώμη μου.
    I got idea man You take me for a walk Under the sycamore trees The dark trees that blo.w baby
    I
    n the dark trees that blo
    .wAnd I'll see you And you'll see me And I'll see you in the branches that blo.w
    I
    n the breeze,
    I'll see you in the trees Under the sycamore trees

  19. #959
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Μα την ίδια "στήριξη" απολαμβανε και ο Σολιντ στο α' ματς.... Και στο φιναλε ζμπουτζαμ πως εχασα. Με εκανε 2 φορες πουτανα φετος ο βαζελος; Απαντηση.Ναι.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  20. #960
    ΑντιΒΑΛλιστικός Το avatar του χρήστη reader
    Εγγραφή
    15-12-2004

    Μηνύματα
    933
    Thanks
    63
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 169 φορές σε 85 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Καλώς έπραξε ότι έπραξε αφού έτσι αισθανόταν, καλώς τον διώξανε αφού κανείς δεν πρέπει να είναι πάνω από την ομάδα στην οποία εργάζεται. Αυτό που θέλω να σταθώ είναι το επίπεδο της αθλητικής ειδησεογραφίας στην Ελλάδα. Γιατί ρε καθάρματα δεν κάνετε τη δουλειά σας σωστά; Εξυπηρέτηση κάνετε; Αφού δεν δουλεύει στην Ελλάδα, σε ποιους; Μας δουλεύεται; Και μετά βγαίνετε τιμητές των πάντων, οι άγιοι, ηθικοί και σωστοί; Νομίζεται ότι έτσι πουλάτε; Το βρισίδι και η αποχώρηση Μπάγεβιτς είναι γεγονότα, σε τι χρειάζεται η σάλτσα; Τα ψέματα σε τι αποσκοπούν; Για τους Ολυμπιακούς ο Ντούσαν είναι παρελθόν. Ακόμα και η συντριπτική πλειοψηφία όσων πιστεύουν ότι αξίζει να είναι προπονητής στην ομάδα μας, δεν θέλει να έρθει για να μην ξαναζήσουμε τον πρόσφατο διχασμό. Οι Παναθηναϊκοί έχουν έρωτα με το Μουνιόθ. Θα μας πείτε τι παίζει;

    Συγχωρέστε με τα μπινελίκια στους δημοσιοκάφρους, αλλά επειδή έχουμε μαύρα μεσάνυχτα για το ποδόσφαιρο στη Σερβία, θα πρέπει να μας λένε παραμύθια, για τρίτο συνεχόμενο άτυχο αποτέλεσμα; Την προηγούμενη αγωνιστική, ο Ερυθρός Αστέρας κέρδισε 4-1 εκτός. Να μην το ξέρουν; Εϊναι λίγο δύσκολο να βρεις στο ίντερνετ νέα για το πρωτάθλημα αυτό, αλλά όχι αδύνατο. Μπήκα ένα λεπτό να βρω τη βαθμολογία και έμεινα. Ότι είναι ξετσίπωτοι το ήξερα, ότι μας περνάνε τόσο μαλάκες, τώρα το έμαθα....

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Tο rotation τώρα θα αντιμετωπίζεται με σοβαρές αναλύσεις;
    Όταν το έκανε ο Φερέρ, απλώς σπάγαμε πλάκα

Σελίδα 48 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 818283844454647484950515258687888981482483484485481048 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας