Σελίδα 45 από 1919 ΠρώτηΠρώτη ... 515253541424344454647484955657585951452453454455451045 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 881 έως 900 από 38371

Θέμα: Off Topic

  1. #881
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi
    Ναι κανει ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ και ο μεγαλος πίθηκος.
    Δηλαδη??
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  2. #882
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ΑΡΧΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  3. #883
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ο μεγαλος μια χαρα τα παει ρε! Αν λαβεις υποψην οτι ενσωματωθηκε στην Μονακο στα μεσα Αυγουστου και οτι ηδη εχει γινει βασικος..
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  4. #884
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Α,ναι βασικος με 4 συμμετοχες (οι τρεις αλλαγή) και την ομάδα του να πηγαινει για φούντο στη β' κατηγορία ολοταχώς. Ναι ομολογώ ότι ανέβηκε ενα σκαλί από τοτε που έφυγε...

    Στην Ευρώπη που παιζει ειπαμε;
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  5. #885
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi
    ΑΡΧΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!
    ΠΙΠΕΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...
    Ρε γαμώτο, τι κάνω λάθος και παίρνω το 100 και βγαίνει ο Σπανούλης;

  6. #886
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Τι σκατα θενε εδώ αυτα μυγα μήσω;
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  7. #887
    . Το avatar του χρήστη Red-Mania
    Εγγραφή
    30-05-2005

    Περιοχή
    Πολυ πιο κοντα απο οσο θα ηθελες
    Μηνύματα
    15.250
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17 φορές σε 15 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ειπα να συνεχισεις τα αρχιδια και τους πιθηκους στο καταλληλο θεμα και οχι στις ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ...

  8. #888
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παπαρια δηλαδη...
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  9. #889
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή


    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Hellraiser
    Είμαι πολύ χαρούμενος που τελικά κατεβήκατε από τα δέντρα και βρήκατε ένα καλό μέρος για να μείνετε. Ένα πάρκο σαφάρι. Δείχνει ότι έχετε τόσο τις συνήθειες όσο και τα ένστικτα των μαϊμούδων. Θα επισκεφθώ τον διευθυντή του safari-park και θα ζητήσω ένα κλουβί για τον καθένα σας. Ένα πράγμα είναι πολύ σημαντικό. Πρώτα θα πρέπει να περάσετε τους κανόνες καραντίνας και μετά ο κτηνίατρος θα σας εμβολιάσει για να αποφύγετε τη λύσσα. Άρα δεν είστε ακόμα έτοιμοι να βρεθείτε μαζί με τις μαϊμούδες. Θα πρέπει να παρατηρήσετε πόσο ήσυχες είναι. Μπορεί να τις επηρεάσετε και να αρχίσουν να συμπεριφέρονται με μένος. Θα αρχίσουν να δαγκώνουν και να σχεδιάζουν καρτούν. Πιστεύω ότι θα είναι πολύ άνετο για σας να γράφετε από το κλουβί σας αυτό που ονομάζετε "ρεπορτάζ". Εξάλλου, οι φίλαθλοι θα είναι ασφαλείς και θα γνωρίζουν από εδώ και στο εξής ποιοι πραγματικά είστε. Θα σας φέρω και το αγαπημένο κασκόλ της Σέλτικ για να το φοράτε μέσα στο κλουβί σας. Και εάν συμπεριφέρεστε όπως οι δικές μας μαϊμούδες, Τσίπι, Ρόζι, Μπλόσομ και Πάνσι, θα δώσω στον καθένα σας μία μπανάνα ως ανταμοιβή. Μπορώ επίσης να διοργανώσω ειδικά για σας ένα πάρτι σαν αυτό που είχαμε στο Safari park του Κάουνας την παραμονή του αγώνα της Λιθουανίας με τη Σκωτία. Εκεί θα μπορείτε να βγάλετε αστείες φωτογραφίες με τις φάτσες σας, έχοντας γλιτώσει τη λύσσα". Όσο για τη λεζάντα της φωτογραφίας, αυτή αναφέρει: "Θεέ μου, βοήθησε σώσε εμένα και τη Χαρτς από την πικρή γλώσσα και την κακεντρεχή πένα" .
    Δεν παίζεται ο τύπος... εμείς ένας Μπιγκ Μακ είχαμε και πέσατε να τον φάτε... άκαρδοι...
    Αν ήταν πάντως αυτός στην Ελλάδα, θα θέλαμε μπουκάλες οξυγόνο από τα γέλια...

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


  10. #890
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]



    "Τα χαμόγελα που έφερε στο στρατόπεδο της Πόρτο η νίκη με 3-2 στο ντέρμπι απέναντι στη Μπενφίκα πάγωσαν. Οι «δράκοι» θα στερηθούν για τους επόμενους τρεις τουλάχιστον μήνες τις πολύτιμες υπηρεσίες του Άντερσον, καθώς ο Βραζιλιάνος μέσος υπέστη κάταγμα στον αστράγαλο μετά από σύγκρουση που είχε με τον Κώστα Κατουράν στη διάρκεια της αναμέτρησης του Σαββάτου. Οι ιθύνοντες των πρωταθλητών Πορτογαλίας ήλπιζαν πως ο 18χρονος άσος θα είχε υποστεί ένα απλό διάστρεμμα, ωστόσο οι εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκε την Κυριακή ο παίκτης έδειξαν τη σοβαρότητα της κατάστασης και την ανάγκη άμεσης χειρουργικής επέμβασης. Ο Άντερσον, που με τις εμφανίσεις του φέτος έχει προσελκύσει το ενδιαφέρον πολλών μεγάλων συλλόγων της Ευρώπης, θα απουσιάσει μεταξύ άλλων και από τους εναπομείναντες τρεις αγώνες της Πόρτο για τη φάση των ομίλων του Champions League, αρχής γενομένης με αυτόν της προσεχούς Τετάρτης απέναντι στο Αμβούργο στη Γερμανία."

    να τραυματιστώ οκ, το καταλαβαίνω, οι μεγάλοι παίκτες μόνο έτσι σταματιούνται... αλλά από τον... ΚΑΤΟΥΡΑΝ;;;;!!!!

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


  11. #891
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή The terminal έγινε πραγματικότητα!

    ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΝΤΙΟΣΝΤΑΝΤΟ ΜΑΚΑΠΑΓΚΑ: Το ρολόι δείχνει 8.00 π.μ. Επιβάτες, υπαλληλικό προσωπικό και αστυνομικοί κινούνται κατά μήκος των διαδρόμων. Όλοι τους έχουν κάποιο σκοπό, εκτός από έναν έγχρωμο νεαρό, που φοράει τη φανέλα της Γιουβέντους και απλά περιμένει κάτι, δίχως να γνωρίζει για πόσο ακόμα.
    Ο 18χρονος Γκανέζος ποδοσφαιριστής, Αγί Νι Αιριί δεν είναι ο κινηματογραφικός Βίκτορ Ναβόρσκι που ενσάρκωσε ο Τομ Χανκς στο Terminal, ούτε η χώρα του ονομάζεται Κρακοζία.

    Σπίτι, το αεροδρόμιο

    Είναι ένας αληθινός ναυαγός αεροδρομίου που παραμένει εγκλωβισμένος για περισσότερους από τρεις μήνες, στο Terminal 1, του Ντιοντάντο Μακαπάγκα 70 χιλιόμετρα μακριά από τη Μανίλα στις Φιλιππίνες. Επίσης σε αυτή την αληθινή ιστορία απουσιάζει το φλερτ της Κάθριν Ζέτα Τζόουνς.

    Η περιπέτεια αρχίζει

    Στις 13 Ιουλίου, ο Αριί εγκατέλειψε την Γκάνα και επιβιβάσθηκε για πρώτη φορά στη ζωή του σε αεροπλάνο. Η Σπόρτινγκ Αφρίκ, σύλλογος της Σιγκαπούρης που υπογράφει μόνο Αφρικανούς παίκτες πρόσφερε στον νεαρό ένα συμβόλαιο που θα του απέφερε περίπου 1500 ευρώ το μήνα.

    Η εξαπάτηση

    Έμοιαζε απίστευτα ελκυστικό για να αποδειχθεί όμως αληθινό. "Με εξαπάτησαν. Μόλις έφτασα μου πρόσφεραν το 1/10 του ποσού που μου είχαν υποσχεθεί. Δεν ήμουν διατεθειμένος να γίνω σκλάβος τους και έτσι αποχώρησα" εξήγησε ο πρωταγωνιστής της ασυνήθιστης ιστορίας.

    Ακόμα μία απογοήτευση

    Ο Αριί έκανε αίτηση για να του χρηγηθεί φοιτητική βίζα και επισκέφθηκε εν συνεχεία κάποιους συγγενείς του στις Φιλιππίνες, όμως μόλις επέστρεψε στη Σιγκαπούρη ενημερώθηκε, ότι το αίτημα του δεν έγινε δεκτό και έτσι ταξίδεψε ξανά -θέλοντας και μη- στις Φιλιππίνες. Η ατυχία, συνέχιζε να τον καταδιώκει, αφού ενημερώθηκε πως και η τουριστική του βίζα ακυρώθηκε και θα έπρεπε άμεσα να γυρίσει πίσω στην πατρίδα του.

    Η απόφαση

    "Μόλις τους έδειξα το διαβατήριο μου, το κράτησαν και μου είπαν να περιμένω. Ακόμη αυτό κάνω", δηλώνει με έκδηλη ανησυχία ο φιλόδοξος ποδοσφαιριστής για να συμπληρώσει: "Μου πρότειναν να επιστρέψω στη Γκάνα, όμως δεν υπάρχει κανένας λόγος για να το κάνω. Άλλωστε το πρωτάθλημα έχει αρχίσει και μέχρι την επόμενη σεζόν δεν έχω δικαίωμα συμμετοχής σε καμία ομάδα".

    Οι τηλεκάρτες και ο τραυματισμός

    Ο Νι Αριί για να εξασφαλίσει τα προς το ζην, πουλούσε τηλεκάρτες που του έστελνε ο θείος του. Τα τελευταία 50 πέσος τα ξόδεψε σε ένα γεύμα που παρέθεσε κάποιος φύλακας του αεροδρομίου. Τα πράγματα όμως χειροτέρεψαν όταν έπειτα από 48 μέρες διαμονής στο αεροδρόμιο, ένιωσε δυσφορία με συνέπεια να χάσει την ισορροπία του και να τραυματιστεί στο κεφάλι.

    Υπάρχει ανθρωπιά

    Ακόμη 6.300 πέσος δαπανήθηκαν για νοσηλεία σε νοσοκομείο. Ο γενικός διευθυντής του αεροδρομίου, μαθαίνοντας την ιστορία του Αφρικανού, προχώρησε σε μία γενναιόδωρη πράξη καλύπτοντας τα νοσήλεια. Παράλληλα, του πρόσφερε και ένα πιο ζεστό δωμάτιο για να διαμένει μέχρι να βρεθεί κάποια λύση.

    "Όπως ο κινηματογραφικός, Ναβόρσκι έτσι και ο Αριί, έχει γίνει δημοφιλής. Διαθέτει ένα μικρό δωμάτιο με μοκέτα, το δικό του κρεβάτι, τρώει μαζί με τους πυροσβέστες και γυμνάζεται καθημερινά. Βρίσκεται υπό αυστηρή επιτήρηση, όμως δεν δημιουργεί προβλήματα" είπε ο εκπρόσωπος του αεροδρομίου, Αρνέλ Σαν Πέδρο.

    Το ποδοσφαιρικό όνειρο

    Οι αντίξοες συνθήκες που αντιμετωπίζει, ο νέος Μερχάν Νασερί (σ.σ.:Ιρανός πολιτικός πρόσφυγας εγλωβισμένος 'Charles de Gaule' στο Παρί), δεν του στερούν τα όνειρα. "Όταν ξάπλωνα στα καθίσματα και πρόσπαθούσα να κοιμηθώ, φανταζόμουν ότι έπαιζα σε ένα κατάμεστο στάδιο και οι οπαδοί φώναζαν το όνομα μου. Έστειλα επιστολή στον πρόεδρο της FIFA, αλλά και τον πρόεδρο της Σιγκαπούρης όμως δεν έλαβα καμία απάντηση.

    Έκκληση στον Εσιέν

    Η Γκάνα δεν έχει πρεσβεία εδώ και ο συμπατριώτης μου ποδοσφαιριστής, Κιμ Γκραντ όποτε τον καλώ τηλεφωνικά δεν απαντά. Θα ήταν σπουδαίο εάν ο Μικαέλ Εσιέν μπορούσε να κάνει κάτι για μένα". Ο Αριί είναι αναγκασμένος να παίζει μόνος του καθώς ουδείς στο αεροδρόμιο συγκινείται από το ποδόσφαιρο. Εξακολουθεί πάντως να αναμένει πρόταση από ομάδα της ασιατικής χώρας, δίχως όμως αποτέλεσμα. Όσο για τις ομοιότητες με την ταινία στην οποία πρωταγωνιστούσε ο Τομ Χανκς;

    Η ελπίδα

    "Υπάρχουν πολλά κοινά, όμως το φιλμ έχει ευτυχές τέλος. Στην περίπτωση μου δεν γνωρίζω τι θα συμβεί. Δεν ξέρω πόσο καιρό θα μου πάρει για είμαι και πάλι ελεύθερος πολίτης. Θέλω να παίξω ποδόσφαιρο στην Αγγλία, είμαι απομονωμένος εδώ, όμως δεν θα τα παρατήσω, θα παλεύω μέχρι να τα κατάφερω".

    sport24.gr
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anderson : 15-11-06 στις 07:40

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


  12. #892
    firewalkwithme Το avatar του χρήστη oikon7
    Εγγραφή
    09-08-2005

    Περιοχή
    Wuppertal, Γερμανία
    Μηνύματα
    1.856
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1 φορά
    σε 1 μήνυμα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Tην καλημέρα μου στα αλάνια του forum... μαύρη μέρα δηλαδή, αλλά τι να πεις... Θα κάτσω να διαβάσω όσα μπορώ από αυτά που γράψατε τόσον καιρό που έλειπα... εύχομαι να τα λέμε όσο γίνεται συχνά στο μέλλον, αν και μέχρι τέλη Γενάρη προβλέπω αραιή συμμετοχή από την πλευρά μου, λόγω αυξημένων υποχρεώσεων...
    I got idea man You take me for a walk Under the sycamore trees The dark trees that blo.w baby
    I
    n the dark trees that blo
    .wAnd I'll see you And you'll see me And I'll see you in the branches that blo.w
    I
    n the breeze,
    I'll see you in the trees Under the sycamore trees

  13. #893
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από oikon7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tην καλημέρα μου στα αλάνια του forum... μαύρη μέρα δηλαδή, αλλά τι να πεις... Θα κάτσω να διαβάσω όσα μπορώ από αυτά που γράψατε τόσον καιρό που έλειπα... εύχομαι να τα λέμε όσο γίνεται συχνά στο μέλλον, αν και μέχρι τέλη Γενάρη προβλέπω αραιή συμμετοχή από την πλευρά μου, λόγω αυξημένων υποχρεώσεων...
    Welcome back oikon7...

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


  14. #894
    . Το avatar του χρήστη Red-Mania
    Εγγραφή
    30-05-2005

    Περιοχή
    Πολυ πιο κοντα απο οσο θα ηθελες
    Μηνύματα
    15.250
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17 φορές σε 15 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Καλωςηρθες Νικολα...συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια φιλε μου.

  15. #895
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Το φάντασμα του Μπεστ

    Ο Τζορτζ Μπεστ εγκατέλειψε τα εγκόσμια πριν από έναν χρόνο, όμως ο "θρύλος" της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ εξακολυθεί να απασχολεί τα βρετανικά ταμπλόιντ.
    Για την ακρίβεια το φάντασμα του Τζορτζ Μπεστ, σύμφωνα με τα όσα ισχυρίζονται άνθρωποι που τον γνώρισαν, επισκέπτεται τη χήρα Άλεξ, τις Τζίνα Ντεβίβο και Ρος Χόλιτζ με τις οποίες είχε σχέση ο Βορειοϊρλανδός, ενώ εσχάτως για το ίδιο θέμα κάνει λόγο και ο καλύτερος φίλος του και μάνατζερ, Φιλ Χιουζ.

    "Όταν ο Τζορτζ έμενε στο σπίτι μου ποτέ δεν άγγιξε τα μπουκάλια από το μπαρ. Όμως τώρα παρατηρώ ότι μετακινούνται δίχως να έχουν πέσει. Έχω τρομάξει" τόνισε ο Χιουζ για να συμπληρώσει: "Πιστεύω ότι κάποια μέρα θα ξαναδώ τον Τζορτζ. Όχι όμως σε αυτό τον κόσμο".

    Η Τζίνα Ντεβίβο από την πλευρά της είναι τρομοκρατημένη αφού συμβαίνουν ανεξήγητα πράγματα στην οικεία της. Μάλιστα επισκέφθηκε μέντιουμ για να βρει λύση στα παράξενα φαινόμενα που έχουν κάνει την εμφάνιση τους τελευταία.

    "Είμαι 100% σίγουρη ότι πρόκειται για το φάντασμα του Τζορτζ. Στην αρχή ανοιγόκλειναν τα φώτα, αλλά και οι πόρτες. Το ξυπνητήρι χτυπάει τα μεσάνυχτα τις ώρες που συνήθιζε να επιστρέφει μεθυσμένος. Βρήκα την τηλεόραση μου κατεστραμμένη και θραύσματα στο δωμάτιο μου". Και σαν μην έφταναν όλα αυτά, με εξαίρεση την Ντεβίβο, οι υπόλοιποι τρεις ανέφεραν ότι τα διαβατήρια τους εξαφανίστηκαν ως διά μαγείας!

    Παράλληλα, η Ντεβίβο τόνισε ότι έβλεπε στον κήπο της έναν αόρατο ποδοσφαιριστή να υψώνει την μπάλα τουλάχιστον 20 φορές.

    "Έμεινα άφωνη. Στη συνέχεια άκουγα τη φωνή του Τζορτζ. Ένα βράδυ τον είδα στο δωμάτιο μου. Έμεινα άναυδη. Δεν ήταν ο Τζορτζ που γνώρισα. Έδειχνε σε καλή κατάσταση, σαν να ήταν 30 ετών. Μου χαμογελούσε, έμοιαζε σαν τον Ιησού με γενειάδα και μακριά μαλλιά. Ήμουν τόσο αναστατωμένη που έτρεχα και φώναζα στη γειτονιά για βοήθεια. Ο Τζορτζ πάντα μου έλεγε ότι θα επιστρέψει κάποια μέρα για να με στοιχειώσει και κράτησε τον λόγο του!"

    Τέτοιες ειδήσεις είναι μια ευγενική χορηγία του Χάρου...

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


  16. #896
    Το avatar του χρήστη IERO
    Εγγραφή
    12-12-2004

    Περιοχή
    Γκόντορ, Μέση Γη (Σε απευθείας μετάδοση από τη Gandalf SAT)
    Μηνύματα
    11.070
    Thanks
    6.852
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.303 φορές σε 1.959 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Μωρέ καλά το λέω εγώ ότι ειδικεύεσαι στα μακάβρια...

  17. #897
    πλακα κανεις? Το avatar του χρήστη Liberty
    Εγγραφή
    25-06-2006

    Μηνύματα
    203
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ρε..ποιος μου εχει ταξει τσιπουρα και δεν θυμαμε..ποιος;;;
    ντροπη..να παρουσιαστει αμεσως..
    Αντρεαααα η φωτο που εχεις στην υπογραφη ειναι φοβερη..μηπως την εχεις σε μεγαλυτερη αναλυση να την επεξεργαστουμε λιγο να την κανουμε εφηβικη;;
    θρυλε για σενα πνιγηκαμε στο αιμα
    8/2/81........

  18. #898
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Liberty Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε..ποιος μου εχει ταξει τσιπουρα και δεν θυμαμε..ποιος;;;
    ντροπη..να παρουσιαστει αμεσως..
    Αντρεαααα η φωτο που εχεις στην υπογραφη ειναι φοβερη..μηπως την εχεις σε μεγαλυτερη αναλυση να την επεξεργαστουμε λιγο να την κανουμε εφηβικη;;
    Λοιπόν για να το ξεκθαρίσουμε...
    για τσιπουράκι, απευθυνθείτε στον jojo ή αλλιώς Κώστα
    για σουβλάκι απευθυνθείτε στην αρχοντοΧαρομουτσουνάρα μου
    για τρελό ανελέητο αξέχαστο ηδονικό απροσάρμοστο τσιμπούσι στον Σάκη ή στον Σωτήρη
    για παθήσεις ή αθλοπαιδιές στον Hell
    για άνοιγμα τούνελ στον petroskappa
    ή περιμένετε στο ακουστικό σας να συνδεθείτε με τον pandragon να σας εξυπηρετήσει...

    Οσο για την φωτό... είμαι λιγάκι νεότερος εδώ αλλά ωραία ε;;; Εγώ την έχω σε αυτή την ανάλυση... ρώτα τον Κυριάκο που μου την έδωσε...

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


  19. #899
    πλακα κανεις? Το avatar του χρήστη Liberty
    Εγγραφή
    25-06-2006

    Μηνύματα
    203
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    α το λαμογιο...

    για την ψαλιδα σε ποιον να απευθυνθω φιλε μου?
    θρυλε για σενα πνιγηκαμε στο αιμα
    8/2/81........

  20. #900
    Το avatar του χρήστη anderson
    Εγγραφή
    21-02-2006

    Περιοχή
    Βασίλειο των Ονείρων
    Μηνύματα
    6.014
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3 φορές σε 3 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Liberty Εμφάνιση μηνυμάτων
    α το λαμογιο...

    για την ψαλιδα σε ποιον να απευθυνθω φιλε μου?
    χμμμ... Ψαλίδα... μάλλον σε κανα κομμωτή...

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    1925


Σελίδα 45 από 1919 ΠρώτηΠρώτη ... 515253541424344454647484955657585951452453454455451045 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας