Σελίδα 35 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 5152531323334353637383945556575851352353354355351035 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 681 έως 700 από 38389

Θέμα: Off Topic

  1. #681
    Το avatar του χρήστη karteo
    Εγγραφή
    15-12-2004

    Μηνύματα
    2.543
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  2. #682
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Κύριε Κώστα με 8 χιλιάρικα σας λέω και εγώ honey και όπως να 'ναι ... εκεί θα κολλήσουμε;

    Αν μάλιστα δώσετε τα λεφτά να γυρίσει ο Στέλιος στο λιμάνι σας βάζω και άβαταρ με τίτλο "μπεμπέ" ... δώστε τα εσείς σε εμένα να τα κάνω πάσα στον πρόεδρο και τέρμα ο Παπούλιας.:p


    Άμα τα δει ο Σώκρατες σφυρίχτε μου κλέφτικα.
    Ρε γαμώτο, τι κάνω λάθος και παίρνω το 100 και βγαίνει ο Σπανούλης;

  3. #683
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή



    Πουλας το μπεμπε για 8 ψωροχιλιαδες?




  4. #684
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Με τρωει η ραχη μου για μπελαδες. Αυτη τη στιγμη συνομιλω με αλλη <<Νιγηριανη>> στο Yahoo.

    Αυτη εχει και webcam. Μανουλι ΑΑΑΑΑΑΑ'.:p

  5. #685
    Το avatar του χρήστη Xanthos
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    3.093
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2 φορές σε 2 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sirkostas
    Με τρωει η ραχη μου για μπελαδες. Αυτη τη στιγμη συνομιλω με αλλη <<Νιγηριανη>> στο Yahoo.

    Αυτη εχει και webcam. Μανουλι ΑΑΑΑΑΑΑ'.:p



    ELEOS REEEEEEEE

  6. #686
    Το avatar του χρήστη Xanthos
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    3.093
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2 φορές σε 2 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    «Δεν είναι κατάλληλος»
    Με μποϊκοτάζ απειλούν οι φίλοι του Τζέιμς Μποντ, αν δεν αντικατασταθεί ο Ντάνιελ Κρεγκ

    Λονδίνο
    Η επιλογή του νέου Τζέιμς Μποντ δεν είναι στρωμένη με ροδοπέταλο. Φίλοι των γνωστών ταινιών πιστεύουν ότι ο Ντάνιελ Κρεγκ δεν είναι κατάλληλος για να ενσαρκώσει το ρόλο του υπέρτατου πράκτορα και τώρα απειλούν ότι θα μποϊκοτάρουν την ταινία Καζινό Ρουαγιάλ.

    Για να το υλοποιήσουν τα σχέδιά τους δημιούργησαν και έναν δικτυακό τόπο, τον [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] μέσα από τον οποίο καλούν όποιον ενδιαφέρεται «να σταματήσει τα σχέδια της Sony και της Eon Productions να καταστρέψουν το μέλλον του Τζέιμς Μποντ προσλαμβάνοντας τον Ντάνιλε Κρέγκ».


    Ωστόσο, ο πρώην Τζέιμς Μποντ Πιρς Μπρόσναν μίλησε με καλά λόγια για τον συνάδελφό του που τον διαδέχεται στο ρόλο: «Νομίζω ότι ο Ντάνιελ είναι πολύ καλός ηθοποιός» είπε.
    Την περασμένη εβδομάδα ο Κρίστοφερ Λη ζήτησε από τους φίλους του Τζέιμς Μποντ να δώσουν μια ευκαιρία στον Κρεγκ και να μην κρίνουν το αποτέλεσμα πριν ακόμη δουν την ταινία.


    Ο 37χρονος Βρετανός Ντάνιελ Κρεγκ ανακηρύχθηκε ο έκτος Τζέιμς Μποντ πέρυσι.

    news.in.gr

  7. #687
    Το avatar του χρήστη karteo
    Εγγραφή
    15-12-2004

    Μηνύματα
    2.543
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    δεν εχω παρα να συμφωνησω μαζι τους. Πολυ καλος ηθοποιος. Στο Layer Cake μου αρεσε παρα πολυ. Αλλα μαλλον ακαταλληλος για τον ρολο του Bond.

  8. #688
    Το avatar του χρήστη dali
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Μουσείο Πομπιντού
    Μηνύματα
    1.054
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Αν και ίσως είναι πιό κοντά απ' όλους φατσικά στον χαρακτήρα του κωλοπετσωμένου και σκληρού πράκτορα, θα προτιμούσα κάποιον πιό εύπεπτο, τουλάχιστον για τον συγκεκριμένο ρόλο όπου τον κυρίαρχο ρόλο τον παίζει η καλλονή .

    Δεν το συζητώ τί θα γινόταν στα σινεμά έτσι και έπαιρνε το ρόλο ο Τζουντ Λο που ήταν υποψήφιος, ή κάποιος άλλος τέλος πάντων...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dali : 23-02-06 στις 12:41

  9. #689
    Το avatar του χρήστη Eric
    Εγγραφή
    15-12-2004

    Περιοχή
    West End
    Μηνύματα
    1.426
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Kαι ο Lazenby και ο Timothy Dalton ηταν εξαιρετικοι ηθοποιοι!!! Ειδικα ο πρωτος ηταν πρωτο ονομα στην θεατρικη πιατσα του Λονδινου, με μεγαλους και επιτυχημενους ρολους σε Σαιξπηρικα εργα!!!......Το ιδιο πανω κατω και ο δευτερος......αλλα για Μποντ ηταν λιγοι και οι 2!!!

    Ο Μποντ πρεπει να εχει συγκεκριμενα χαρακτηριστικα και οχι να ειναι ενας ξανθομπαμπουρας!!!

  10. #690
    Το avatar του χρήστη Xanthos
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    3.093
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2 φορές σε 2 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Nomizw oti h epilogh entasetai ston neo style twn tainiwn:

    Kafriliki, bam-boom, anohto humor, polla ilithia efe (px autokinhta Ajax - ginontai aorata) kai entono to amerikaniko stoixeio.

    Proswpika diafwnousa kai me thn epilogh tou Brosnan ws monofthalmou anamesa stous tyflous.

    Re den vazoun pali ton Sean Connery pou krataei akoma???

  11. #691
    Το avatar του χρήστη dali
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Μουσείο Πομπιντού
    Μηνύματα
    1.054
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Πάντως, ο χειρότερος (σαν ηθοποιός) όλων, πρέπει να ήταν ο Ρότζερ Μουρ. Πάντα το ίδιο ύφος, μόνο που όταν ζοριζόταν σήκωνε λίγο το φρύδι. Μιλάμε για πολύ φλέγμα...

  12. #692
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ειχε βγει προσφατα ενας παλιος πρακτορας της ΜΙ5 και ειπε οτι ολοι αυτοι μονο για πρακτορες δεν εκαναν.

    Ο πρακτορας πρεπει να περναει απαρατηρητος, οχι να ειναι ψηλος, ωραιος, καλοντυμενος και καλοπερασακιας οπως ολοι αυτοι οι κουκλεντεδες που εκαναν τον Μποντ. Ολα αυτα στη συνεντευξη αυτου του τυπου.

    Εκεινος ο Λαζενμπυ που ανεφερε ο Αντωνης, δε ξερω αν διεπρεψε στο Αγγλικο Βασιλικο Θεατρο αλλα διεπρεψε στις ταινιες της Εμανουελας! Οχι ως επιβητωρ (sic) αλλα ως ωτακουστης της εν λογω σαιξπηρικης ηρωϊδας.

  13. #693
    The legend lives on Το avatar του χρήστη iek
    Εγγραφή
    07-12-2004

    Περιοχή
    United Kingdom
    Μηνύματα
    29.239
    Thanks
    7.784
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.657 φορές σε 6.482 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Εμενα παντως που δεν ειμαι φαν του Τζειμς Μποντ (εχω δει μονο 1-2 της σειρας και αυτες οταν επαιζε ο Κονερυ) δεν με απασχολει ποιος θα παιζει το ρολο..Οπως λεει κι ο Κωστας πιο πανω σε πιανουνε τα γελια οταν βλεπεις τα διαφορα επιεικως ασεια πραγματα που κανει ο Μποντ! Αμερικανιες ολκης! Μονο οι γυναικες αξιζουνε στο εργο!
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  14. #694
    Το avatar του χρήστη Xanthos
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    3.093
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2 φορές σε 2 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Την κατάκτηση του Πανελληνίου πρωταθλήματος ελληνορωμαϊκής για πρώτη φορά μετά το 1978, πανηγυρίζει ο Ολυμπιακός.

    Οι &#171;ερυθρόλευκοι&#187; πήραν την πρωτιά με 51 βαθμούς, έναντι 32 του ΠΟ Πρωταθλητών και 26 του Ηρακλή Περιστερίου, στους αγώνες που διεξήχθησαν στο κλειστό της Αγίας Βαρβάρας.

    Τα χρυσά μετάλλια για τον Ολυμπιακό κατέκτησαν οι Αρτιόμ Κιουρεγκιάν (55κ.), Χρήστος Γκίγκας (60κ.) και Ξενοφώντας Κουτσιούμπας (120κ.) ενώ ασημένια μετάλλια πήραν οι Χρήστος Αποστόλου (66κ.), Αγγελος Κουτσιούμπας (84κ.) και Γιώργος Κουτσιούμπας (96κ.).

    news.in.gr, με πληροφορίες από ΑΠΕ

  15. #695
    . Το avatar του χρήστη Red-Mania
    Εγγραφή
    30-05-2005

    Περιοχή
    Πολυ πιο κοντα απο οσο θα ηθελες
    Μηνύματα
    15.250
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17 φορές σε 15 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Μπορεί να μην ήταν πολλοί αυτοί που τον γνώριζαν, ειδικά στην Ελλάδα, αυτός όμως ήταν έτοιμος να κάνει την υπέρβαση πριν την έναρξη του Αυστραλιανού Όπεν. Δεν ξέρουμε αν σκόπευε να φτάσει μέχρι τον τελικό, οι στόχοι του όμως ήταν υψηλοί. Έναν περίπου μήνα μετά τον αγώνα της ζωής του εναντίον του Ρότζερ Φέντερερ, ο Μάρκος Παγδατής μίλησε σε αθλητική εφημερίδα και χαρακτήρισε τον εαυτό του ως τον Φαν Νίστελροϊ του τένις.

    Ο Κύπριος, που έγινε η αιτία συμπατριώτες και Έλληνες να στρέψουν τα βλέμματά τους στο ευγενές άθλημα, παραχώρησε συνέντευξη στην εφημερίδα Sportday και είπε μεταξύ άλλων:
    Για το αν υπάρχει κάποιος Έλληνας που τον έχει βοηθήσει στην καριέρα του
    "Όχι, Κανείς"
    Για το ποιος είναι ο αγαπημένος του ποδοσφαιριστής
    "Ο Στέλιος Γιαννακόπουλος"
    Για το ποιος είναι ο αγαπημένος του Κύπριος ποδοσφαιριστής από αυτούς που αγωνίζονται στην Ελλάδα
    "Ο Γιάννης Οκκάς"
    Για το ποια ομάδα υποστηρίζει
    "Τον Απόλλωνα και στο ελληνικό πρωτάθλημα τον Ολυμπιακό"
    Για το ποιος είναι ο Παγδατής, αν ο Φέντερερ είναι ο Ροναλντίνιο του τένις
    "Ο Φαν Νίστελροϊ"
    Για τη Λένα Δανιηλίδου
    "Είναι ένα σπουδαίο ταλέντο"
    Για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2004
    "Είναι μια πολύ γλυκιά, ευτυχής ανάμνηση για μένα. Ήμουν στο σπίτι, στην πατρίδα μου. Οι πάντες με εμψύχωναν, το κοινό ήταν στο πλευρό μου, ήταν όλα υπέροχα"
    Για το ποια είναι η συμβουλή του προς τα νέα παιδιά που ασχολούνται με το τένις
    "Να δουλέψουν πολύ σκληρά και να μην σταματήσουν ποτέ να πιστεύουν στον εαυτό τους"
    Για την καλύτερη συμβουλή που έχει πάρει στη ζωή του
    "Αυτή που έδωσα προηγουμένως: να δουλεύεις σκληρά και να μην σταματάς να πιστεύεις στον εαυτό σου"
    Για τους στόχους του για το μέλλον
    "Είναι θαυμάσιο συναίσθημα να είσαι στο 27 της παγκόσμιας κατάταξης. Ο δρόμος όμως είναι μακρύς, αν θέλω να πετύχω τους στόχους μου: να κερδίσω ένα Γκραντ Σλαμ, ένα χρυσό μετάλλιο σε Ολυμπιακούς Αγώνες και να γίνω μέλος της πρώτης παρουσίας της Κύπρου στο Davis Cup".

  16. #696
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Hellraiser
    Για το ποιος είναι ο αγαπημένος του ποδοσφαιριστής
    "Ο Στέλιος Γιαννακόπουλος"
    Ρε γαμώτο, τι κάνω λάθος και παίρνω το 100 και βγαίνει ο Σπανούλης;

  17. #697

    Εγγραφή
    12-08-2005

    Μηνύματα
    831
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 0 φορές σε 0 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    εκτιμω και συμπαθω τον Στελιο τοσο πολυ σαν παιχτη.. που μακαρι να αργησει πολυ να γυρισει πισω.....

    με καταλαβαινεις ετσι δεν ειναι;

  18. #698
    Το avatar του χρήστη Coach
    Εγγραφή
    06-07-2005

    Μηνύματα
    15.295
    Thanks
    6.723
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.218 φορές σε 3.590 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Όχι.

    Όταν θα θες εσύ δηλ. δε θα θέλω εγώ ... μια για να σου απαντήσω σοβαρά (βάζω θερμόμετρο θα μου περάσει ) σύνταξη ο Στελλάρας στο Θρύλο δε δικαιούται αν δε μπορεί να πάρει τα πόδια του.
    Ρε γαμώτο, τι κάνω λάθος και παίρνω το 100 και βγαίνει ο Σπανούλης;

  19. #699
    firewalkwithme Το avatar του χρήστη oikon7
    Εγγραφή
    09-08-2005

    Περιοχή
    Wuppertal, Γερμανία
    Μηνύματα
    1.856
    Thanks
    0
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1 φορά
    σε 1 μήνυμα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Είστε σωστές και οι δύο Firewoman και ΟΣΦΠ.
    I got idea man You take me for a walk Under the sycamore trees The dark trees that blo.w baby
    I
    n the dark trees that blo
    .wAnd I'll see you And you'll see me And I'll see you in the branches that blo.w
    I
    n the breeze,
    I'll see you in the trees Under the sycamore trees

  20. #700
    . Το avatar του χρήστη sirkostas
    Εγγραφή
    19-12-2004

    Περιοχή
    Σαντορίνη
    Μηνύματα
    34.824
    Thanks
    19.915
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.392 φορές σε 11.422 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή





    Εναντίον των αμερικάνικων ΜΜΕ ξέσπασε ο Τζόρτζ Κλούνι, με αφορμή τον πόλεμο που δέχεται από τα μέσα της πατρίδας του επειδή εξέφρασε την αντίθεσή του στον συνεχιζόμενο πόλεμο στο Ιράκ.
    Ο γνωστός ηθοποιός έχει εκδηλώσει πολλές φορές την αντίθεσή του στην κυβέρνηση Μπους με κόστος το "θάψιμο" της ταινίας του "Καληνύχτα και Καλή Τύχη" από τους αμερικάνικους κινηματογράφους.
    Ο Κλούνι μίλησε στο BBC για τον "πόλεμο" που δέχεται από τα ΜΜΕ, αλλά και για το γεγονός πως γνωστό περιοδικό φιλοξένησε φωτογραφία του με λεζάντα τη λέξη "προδότης": "Με αποκάλεσαν προδότη της χώρας μου, επειδή είπα ότι έπρεπε να κάνουμε ορισμένες ερωτήσεις πριν πάμε σε πόλεμο. Είπα κάτι περίεργο; Εκανα κάποιες λογικές ερωτήσεις, τις οποίες πιστεύω πως είχα δικαίωμα να υποβάλω στην κυβέρνηση μας", τόνισε χαρακτηριστικά για να συμπληρώσει: "Ο κόσμος πρέπει να καταλάβει πως άλλο πράγμα είναι να είσαι αντίθετος με κάτι, και άλλο να επιτίθεσαι εναντίον κάποιου".
    Ο Τζουρτζ Κλούνι έχει "κλέψει την παράσταση" στις υποψηφιότητες για τα Όσκαρ, καθώς τόσο το "Καλήνύχτα και Καλή Τύχη" όσο και το "Συριάνα" διεκδικούν το χρυσό αγαλματάκι. Αξίζει να αναφερθεί πως και οι δύο είναι πολιτικές ταινίες που καυτηριάζουν τον συντηρητισμό (Καληνύχτα και Καλή Τύχη) και το κλίμα τρομοκρατίας (Συριάνα) που καλλιεργείται σε ορισμένες περιόδους στην αμερικανική κοινωνία.

Σελίδα 35 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 5152531323334353637383945556575851352353354355351035 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας