Σελίδα 341 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 411412412913013113213313373383393403413423433443453513613713813914415416417418411341 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 6.801 έως 6.820 από 38389

Θέμα: Off Topic

  1. #6801
    Τηλεσχολιαστής-Μοντέλο Το avatar του χρήστη somekindofgrinder
    Εγγραφή
    04-07-2007

    Μηνύματα
    1.553
    Thanks
    1.338
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.345 φορές σε 650 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δυστυχως στις μερες μας θεωρειται Cool να ασχολεισαι μονο με λουτσους,νουνια,βυζια και μαμησι και να βγαζεις λεφτα,ανεξαρτητως τροπου..οταν εχεις κι αλλες ασχολιες σε θεωρουν εκτος κοπαδιου.

    Βλεπετε εσεις καποιο αλλο προτυπο να κυριαρχει?
    "Όλοι εμείς οι ψυχάκηδες πανηγυρίζουμε προ- κατα τη διάρκεια και μετά, ανεξαρτητως αποτελέσματος. Πανηγυρίζουμε γιατι τον βλέπουμε, γιατί υπάρχει, γιατι είμαστε μαζί του, γιατι μπορούμε και τον αναπνέουμε ,να τον ρουφάμε, και μας φτιάχνει, μας ανεβάζει, μας πορώνει. Πανηγυρίζαμε στα πέτρινα στα χωμάτινα στα αδαμάντινα στα πλατινένια. Πάντα θα πανηγυρίζουμε γιατί αυτό δεν έχει σχέση με το αποτέλεσμα αλλά με τη καταλυτική,την αιώνια,τη βασανιστική,την απλήρωτη αγάπη προς αυτόν τον ένα το μοναδικό... Θρύλο μας!"

    'Ερως 'εστί 'Ολυμπιακός.


  2. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον somekindofgrinder για αυτό το μήνυμα:

    consigliere (23-03-11), Red Sting (23-03-11)

  3. #6802
    Προπονητής της εξέδρας Το avatar του χρήστη Haris1984
    Εγγραφή
    11-08-2008

    Περιοχή
    Aθηνα,Νεα Φιλαδελφεια
    Μηνύματα
    17.054
    Thanks
    7.385
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.142 φορές σε 2.869 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Δυστυχως,οχι...


  4. #6803
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    εντάξει δεν σου είπα να μην κάνεις λάθη. κι εγώ κάνω, αλλά τα έχω περιορίσει πάρα πολύ και το προσπαθώ γενικώς.

    όντως κυριαρχεί αυτό το πρότυπο...ζελέ, κορμάρα, σαγιονάρα που λέει και ο φίλος Γιώργος(Red Unity)
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  5. #6804
    ReDevil Το avatar του χρήστη Phaedra
    Εγγραφή
    24-02-2009

    Περιοχή
    Always somewhere..
    Μηνύματα
    1.671
    Thanks
    2.800
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 716 φορές σε 465 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    το άλλο με τα σκουπίδια είναι ακόμη ένα θέμα που με εκνευρίζει. πρόσφατα έμαθα πως 2 φίλοι μου πετάνε σκουπίδια έξω από το αυτοκίνητο(ακόμη και πλαστικά μπουκάλια), ενώ αδειάζουν κάτω το τασάκι του αυτοκινήτου...τους έκανα απίστευτο κήρυγμα. δεν ευαισθητοποιήθηκαν καθόλου και τσαντίστηκα μαζί τους και το εξέφρασα. τους έλεγα πως δεν είναι δυνατόν να θέλουν να αποκαλούνται ενεργειακοί/περιβαλλοντικοί μηχανικοί και να μολύνουν το περιβάλλον με υλικά που δεν αποσυντίθενται, παρά μόνο με το πέρασμα δεκαετιών. έκτοτε όταν είμαι μπροστά τους, ακόμη και ένα μικρό χαρτάκι ή μια τσίχλα τα κρατάνε πάνω τους και τα πετάνε μόνο σε κάδο. ελπίζω να με θυμούνται και όταν δεν είμαι παρών. ντροπή νέοι άνθρωποι και να μην σέβονται την φύση. πού πάμε ρε φούστη μου???

    Μαζί σου.

    Επίσης είναι ντροπή και ασέβεια, όταν εσύ ο ίδιος διαθέτεις ανεπτυγμένη περιβαλλοντική συνείδηση και προσπαθείς να ανακυκλώσεις οτιδήποτε ανακυκλώσιμο, να έχεις τους υπεύθυνους των ΧΥΤΑ να σου λένε μες στη μούρη σου ότι όλα τα συστήματα ανακύκλωσης που διαθέτουμε ως χώρα όχι απλά υπολειτουργούν, αλλά δε χρησιμοποιήθηκαν και ποτέ σωστά λόγω κρατικής αμέλειας/ανεπάρκειας προσωπικού.. και συνεπώς τα ανακυκλώσιμα είδη που με οικολογική ευλάβεια έχεις διαχωρίσει, να καταλήγουν από τους μπλε κάδους μαζί με τα υπόλοιπα σκουπίδια...
    Το είχα ξανακούσει αυτό παλιότερα, αλλά δεν ήθελα να το πιστέψω. Μέχρι που σήμερα το πρωί άκουσα σχετική δήλωση με τ`αυτιά μου. Τόσα χρόνια δηλαδή, εκτός από τους μ@λ@κες, κάνουμε και μια τρύπα στο νερό..



  6. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Phaedra για αυτό το μήνυμα:

    captain-cook (23-03-11), Red Sting (23-03-11)

  7. #6805
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Phaedra Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μαζί σου.

    Επίσης είναι ντροπή και ασέβεια, όταν εσύ ο ίδιος διαθέτεις ανεπτυγμένη περιβαλλοντική συνείδηση και προσπαθείς να ανακυκλώσεις οτιδήποτε ανακυκλώσιμο, να έχεις τους υπεύθυνους των ΧΥΤΑ να σου λένε μες στη μούρη σου ότι όλα τα συστήματα ανακύκλωσης που διαθέτουμε ως χώρα όχι απλά υπολειτουργούν, αλλά δε χρησιμοποιήθηκαν και ποτέ σωστά λόγω κρατικής αμέλειας/ανεπάρκειας προσωπικού.. και συνεπώς τα ανακυκλώσιμα είδη που με οικολογική ευλάβεια έχεις διαχωρίσει, να καταλήγουν από τους μπλε κάδους μαζί με τα υπόλοιπα σκουπίδια...
    Το είχα ξανακούσει αυτό παλιότερα, αλλά δεν ήθελα να το πιστέψω. Μέχρι που σήμερα το πρωί άκουσα σχετική δήλωση με τ`αυτιά μου. Τόσα χρόνια δηλαδή, εκτός από τους μ@λ@κες, κάνουμε και μια τρύπα στο νερό..
    το ξέρω εδώ και καιρό αυτό, αλλά πλέον μου έχει γίνει συνήθεια να διαχωρίζω τα ανακυκλώσιμα είδη. αποφάσισα να κάνω στο σωστό κι ας κάνουν ο,τι θέλουν οι μαλάκες του κράτους. άλλωστε είναι μια καλή συνήθεια που μόνο κακό δεν θα μου κάνει. ειδικά αν ζήσω σε μια άλλη χώρα στο μέλλον.
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Phaedra (23-03-11)

  9. #6806
    Το avatar του χρήστη nbqgr
    Εγγραφή
    28-04-2008

    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑ
    Μηνύματα
    20.343
    Thanks
    3.956
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.238 φορές σε 6.408 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Στην χώρα που κυριαρχούν οι χλιδάνεργοι, οι εξυπνάκηδες και το lifestyle εσείς τι ακριβώς προσδοκάτε;
    Cogito ergo sum

    A member of the 6G club

  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    consigliere (23-03-11)

  11. #6807
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Reds Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει ρε παιδια αφου το εχω πει οτι το αθλημα δεν το κατεχω{μπασκετ}..και οσες φορες πηγαινα πολυ παλια πηγιανα για τις σοκοαλτες Lacta που μοιραζαν κατι κοριτσκακια...χεχεχεχε!
    Δεν περίμενα να πεις και κάτι άλλο!
    www.f1rstlap.com

  12. #6808
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Reds Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει ρε παιδια αφου το εχω πει οτι το αθλημα δεν το κατεχω{μπασκετ}..και οσες φορες πηγαινα πολυ παλια πηγιανα για τις σοκοαλτες Lacta που μοιραζαν κατι κοριτσκακια...χεχεχεχε!
    για τις lacta ή για τα κοριτσάκια ;;;;;;;

    μολώγα ρε !!!
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  13. #6809
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Μάλλον για τις lacta!
    www.f1rstlap.com

  14. #6810
    Το avatar του χρήστη nbqgr
    Εγγραφή
    28-04-2008

    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑ
    Μηνύματα
    20.343
    Thanks
    3.956
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.238 φορές σε 6.408 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από masinGun Εμφάνιση μηνυμάτων
    για τις lacta ή για τα κοριτσάκια ;;;;;;;

    μολώγα ρε !!!
    Lactaριτσάκια
    Cogito ergo sum

    A member of the 6G club

  15. #6811
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Geo 5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον για τις lacta!
    εγώ πήγαινα -δήθεν- για τις σοκολάτες (είχα καβάτζα τις μικρότερες αδερφές) και "έπαιζα" με τα κοριτσάκια
    ήμουν και μικρός ... όλο με χαιδολογάγανε
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  16. #6812
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Θυμαμαι εναν αγωνα με την Γκιλφορντ Αγγλιας..μια ομαδα που λογικα δεν υπαρχει και ειχε εναν πολυ χοντρο ψηλο μαυρουκο..την ιδια μερα παιζαμε με την Τενεριφη στο παλιο καραισκακη...
    Απο τις Σοκολατες που ειχα φαει δεν μπορουσα να περπετησω..

  17. #6813
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Γαύροι να σου τύχουν! Πήγαιναν σε αγώνες για να τρώνε lacta και να βλέπουν βαζέλες κοπελίτσες!
    www.f1rstlap.com

  18. #6814
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Οχι ρε συ..
    Εχω αδυναμια στην Σοκολατα αλλα εκεινη την εποχη ηταν και χορηγος τις ομαδας μπασκετ,,Μεχρι και ο Ιωαννιδης ετρωγε πρινα καπνιση τα Dunhill..

  19. #6815
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Geo 5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γαύροι να σου τύχουν! Πήγαιναν σε αγώνες για να τρώνε lacta και να βλέπουν βαζέλες κοπελίτσες!
    γιατί ρε παλιάνθρωπε , ποιος σου είπε ότι οι κοπελίτσες ήταν βαζελοφουστίτσες ;;
    αντε ρε που θα μας χαλάσεις τις αναμνήσεις μας !!!!!
    κόκκινη φουστίτσα "lambada style" , λευκό κορμάκι με στάμπα lacta .... σιγά μην ήταν βαζελίτσες !!!
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  20. #6816
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Reds Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι ρε συ..
    Εχω αδυναμια στην Σοκολατα αλλα εκεινη την εποχη ηταν και χορηγος τις ομαδας μπασκετ,,Μεχρι και ο Ιωαννιδης ετρωγε πρινα καπνιση τα Dunhill..
    και στο ημίχρονο πάνω από το παρκε υπήρχε αιθαλομίχλη !!!!
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  21. #6817
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Χε..ναι!
    Ολοι καπνιζαν τοτε!

  22. #6818
    !...Born to Be Red...! Το avatar του χρήστη Geo 5
    Εγγραφή
    11-04-2006

    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    12.758
    Thanks
    1.408
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.248 φορές σε 1.543 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από masinGun Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατί ρε παλιάνθρωπε , ποιος σου είπε ότι οι κοπελίτσες ήταν βαζελοφουστίτσες ;;
    αντε ρε που θα μας χαλάσεις τις αναμνήσεις μας !!!!!
    κόκκινη φουστίτσα "lambada style" , λευκό κορμάκι με στάμπα lacta .... σιγά μην ήταν βαζελίτσες !!!
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Reds Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι ρε συ..
    Εχω αδυναμια στην Σοκολατα αλλα εκεινη την εποχη ηταν και χορηγος τις ομαδας μπασκετ,,Μεχρι και ο Ιωαννιδης ετρωγε πρινα καπνιση τα Dunhill..
    Σας πιστέψαμε και τους 2!
    www.f1rstlap.com

  23. #6819
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    Παντωε σε μια που τις εκανα τα γλυκα ματια μου εδωσε πολλες σοκολατες..

  24. #6820
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Προημιτελικοί Euroleague: Ολυμπιακός - Σιένα (1ος αγώνας)

    παρεμπιπτόντως λόγω εκείνου του Ολυμπιακού και εκείνου του ΣΕΦ (ή των κοριτσιών του)

    η αγαπημένη μου σοκολάτα είναι η LACTA
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

Σελίδα 341 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 411412412913013113213313373383393403413423433443453513613713813914415416417418411341 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας