Σελίδα 1743 από 1912 ΠρώτηΠρώτη ... 7431243134314431543164316931703171317231733173917401741174217431744174517461747175317631773178317931843 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 34.841 έως 34.860 από 38232

Θέμα: Off Topic

  1. #34841
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όνομα τίποτα άλλο δεν έχει συμβεί παγκοσμίως εκτός από την ποινική υπόθεση στην Πάτρα; Από το πρωί μέχρι το βράδυ δεν υπάρχει τίποτα άλλο εκτός από αυτό και η ατέρμονη προσπάθεια να πειστούμε πως ο ουκρανικός στρατός σε λίγο θα πάρει την Αγία Πετρούπολη και πως ο Ερντογάν θα καταποντιστεί στις επόμενες εκλογές και η Τουρκία θα διαλυθεί.

    Καλύτερο επίπεδο θα είχε η ελληνική τηλεόραση αν έπαιζε από το πρωί ως το βράδυ ρετιρέ, λάμψη και καλημέρα ζωή.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Εδώ βγαίνει ο άλλος στον σκαι και λέει πως όποιος παίρνει 500 ευρώ δεν είναι παραγωγικός και πως στην Κύπρο δεν υπάρχουν μέσα μαζικής μεταφοράς και δε τρέχει τίποτα..Το να απαιτείς από ανθρώπους που εκμεταλλεύονται τις δημόσιες συχνότητες να τηρούν τα προσχήματα, επιβάλλεται. Τα μμε λειτουργούν με πρότυπο τα βορειοκορεάτικα αντίστοιχα μέσα και μάλλον καταφέρνουν να διαμορφώνουν την αντίθετη άποψη από αυτή που θέλουν να περάσουν επειδή ο κόσμος πλέον όταν θέλει να ενημερωθεί σοβαρά ψάχνεται από το διαδίκτυο και τους έχει πάρει χαμπάρι.

  2. #34842
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ βγαίνει ο άλλος στον σκαι και λέει πως όποιος παίρνει 500 ευρώ δεν είναι παραγωγικός και πως στην Κύπρο δεν υπάρχουν μέσα μαζική μεταφοράς και δε τρέχει τίποτα..Το να απαιτείς από ανθρώπους που εκμεταλλεύονται τις δημόσιες συχνότητες να τηρούν τα προσχήματα, επιβάλλεται. Τα μμε λειτουργούν με πρότυπο τα βορειοκορεάτικα αντίστοιχα μέσα και μάλλον καταφέρνουν να διαμορφώνουν την αντίθετη άποψη από αυτή που θέλουν να περάσουν επειδή ο κόσμος πλέον όταν θέλει να ενημερωθεί σοβαρά ψάχνεται από το διαδίκτυο και τους έχει πάρει χαμπάρι.
    Ή αλλιώς, "Έχουν την ηθική και την αξιοπρέπεια που δεν μπορείς να έχεις"...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  3. #34843
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.073
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.590 φορές σε 18.858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Εγώ ένα έχω να πω. Στα 41 χρόνια της καριέρας του Πάνου Σόμπολου, 41 χρόνια που έχει υπηρετήσει αυτό το λειτούργημα, ΔΕΝ ΕΧΕΙ... τι έλεγα; Ξέχασα. Α ναι, στα 41 χρόνια που είναι ο Πάνος ο Σόμπολος στο ρεπορτάζ, θα σέβεστε.

  4. #34844
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    41 χρόνια δουλεύει ο κόσμος στην οικοδομή και στην κτηνοτροφία και δε μας ζαλίζει τα παπάρια με το πόσο χρήσιμος και παραγωγικός είναι για την κοινωνία.
    Μπορεί να είμαι και λίγο άδικος με έναν κατά τα άλλα συμπαθή άνθρωπο, αλλά έχουμε φάει όλη τη ζωή μας με το να μας τρώνε το χρόνο τα σκουπίδια προσπαθώντας να μας πείσουν διά της υποβολής για το πόσο χρήσιμα μας είναι.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  5. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (05-04-22), estai (05-04-22), Gtakis (07-04-22)

  6. #34845
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.698
    Thanks
    23.834
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.471 φορές σε 10.829 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Βρε Νίκο αφού καταλαβαίνεις τι ακριβώς θέλω να πω και σε ποιά συχνότητα είμαι δε χρειάζεται να το πηγαίνουμε αλλού. Ότι πλέον όποιος θέλει να έχει έστω και ελπίδα ενημέρωσης θα πρέπει να στρέφεται σε άλλα μέσα εκτός των ΜΜΕ δεν είμαι σίγουρος πως χρειάζεται να αναφερθεί μεταξύ μας. Οπότε με αυτό δεδομένο αναφέρω την τραγική κατάσταση στην οποία βρίσκεται η τηλεόραση γιατι είναι ένα μέσο το οποίο για πολλούς πολίτες και ψηφοφόρους εξακολουθεί να είναι το πιο εύκολα προσβάσιμο. Πολίτες δεν είμαστε μόνο όσοι έχουμε τη γνώση και τη δυνατότητα να ξεψαχνίζουμε το ίντερνετ, υπάρχουν και άλλοι που δεν δύνανται. Κριτική επιβάλλεται να γίνεται και άποψη να υπάρχει γιατι όπως ανέφερε και ο Σταύρος αν δεν κάνω λάθος, οι συχνότητες στις οποίες εκπέμπουν είναι ένα κοινό αγαθό. Ακόμα περισσότερο επιβάλλεται η κριτική στη δημόσια ραδιοτηλεόραση για προφανείς λόγους.
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  7. #34846
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Κλείστε τις τηλεοράσεις και στείλ'τε τους στην ανεργία. Είναι το πιο απλό πράγμα που μπορούμε να κάνουμε.
    Το ίδιο λάθος κάνουμε και με την πολιτική που ψηφίζουμε κάποιους συγκεκριμένους για να μη βγούνε άλλοι εξ ίσου συγκεκριμένοι, ή ρίχνουμε λευκό.
    Φυσικά και είναι αντιληπτή η οπτική του δημοσίου αγαθού που χρησιμοποιούν, το οποίο πλέον δεν είναι ο αέρας όπως τον είχαμε συνηθίσει και αφήναμε να διατίθεται τελείως δωρεάν, αλλά πρέπει και εμείς κάποια στιγμή να τιμήσουμε τον ρόλο μας - μέσα για να πληροφορηθούμε για το τί ειπώθηκε υπάρχουν όπως και τρόποι για να διασταυρώσουμε την ακρίβεια των πληροφοριών που διακινούνται. Αφήστε την τηλεόραση με τη δομή και τον τρόπο λειτουργίας της να πεθάνει μαζί με τις ευπαθείς ομάδες του πληθυσμού από τις οποίες διοικείται και στις οποίες ακόμα νομίζει ότι θα απευθύνεται εσαεί και επί του οποίου θα έχει εξουσία. Μόλις και η τελευταία διαφημιστική καταλάβει ότι το προϊόν τους δεν έχει κανένα ενδιαφέρον, θα τους περάσει λίγο από το μυαλό ότι πρέπει να αλλάξουν πολλά και στο ύφος και κυρίως στο περιεχόμενο.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  8. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    differance (06-04-22), Gtakis (07-04-22)

  9. #34847
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.698
    Thanks
    23.834
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.471 φορές σε 10.829 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Μάλλον δεν καταλαβαινομαστε αλλά συμβαίνουν αυτά. Όπως πάντα για την ερτ μιλάω. Την κλείσω δεν την κλείσω κάνεις δε θα μείνει άνεργος.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (06-04-22)

  11. #34848
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.073
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.590 φορές σε 18.858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Έχουν μεταφέρει τη σαβούρα τους στο youtube, ένα κεφάλι θα κόψεις, τίποτα δεν καταφέρνεις. Που να δείτε κάτι σιχάματα που βγάζουν βίντεο για τους ψεκασμένους και βαράνε μισό εκατομμύριο views σε λίγες ώρες. Ο Μεσαίωνας στα καλύτερά του. Και τώρα δυστυχώς έχουν και βήμα, τουλάχιστον παλιά έμενε στα στενά πλαίσια του καφενείου.

  12. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (05-04-22)

  13. #34849
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουν μεταφέρει τη σαβούρα τους στο youtube, ένα κεφάλι θα κόψεις, τίποτα δεν καταφέρνεις. Που να δείτε κάτι σιχάματα που βγάζουν βίντεο για τους ψεκασμένους και βαράνε μισό εκατομμύριο views σε λίγες ώρες. Ο Μεσαίωνας στα καλύτερά του. Και τώρα δυστυχώς έχουν και βήμα, τουλάχιστον παλιά έμενε στα στενά πλαίσια του καφενείου.
    Τους έχουμε και μέσα στη βουλή, δεν είναι μόνο οι youtuber. Όταν βλέπεις τον Γεωργιάδη από την μία και τον Πολάκη από την άλλη, τον Μπογδάνο και τον Αρσένη, είναι να μπεις εθελοντικά σε ψυχιατρείο μήπως και γλυτώσεις. Τα παρατράγουδα στο διαδίκτυο τουλάχιστον δε νομοθετούν.

  14. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον estai για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (05-04-22), sabar77 (05-04-22), voskos_7 (05-04-22)

  15. #34850
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δεν καταλαβαινομαστε αλλά συμβαίνουν αυτά. Όπως πάντα για την ερτ μιλάω. Την κλείσω δεν την κλείσω κάνεις δε θα μείνει άνεργος.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Αν αδιαφορήσεις για το περιεχόμενό τους - και κυρίως το ειδησεογραφικό, δε θα παραμείνουν στη δημοσιότητα προσωπικότητες όπως αυτές που αναφέρει ο Σταύρος, των οποίων ο σκοπός ύπαρξης είναι η ενασχόλησή μας με το πρόσωπό τους και κατά συνέπεια, θα μείνουν και ορισμένοι εξ' αυτών άνεργοι.
    Η Αναγνωστοπούλου και ο Καψώχας, δεν ήταν οι μόνοι που ξέβρασε το κύμα και ελπίζω να μην είναι δηλαδή.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους έχουμε και μέσα στη βουλή, δεν είναι μόνο οι youtuber. Όταν βλέπεις τον Γεωργιάδη από την μία και τον Πολάκη από την άλλη, τον Μπογδάνο και τον Αρσένη, είναι να μπεις εθελοντικά σε ψυχιατρείο μήπως και γλυτώσεις. Τα παρατράγουδα στο διαδίκτυο τουλάχιστον δε νομοθετούν.
    Και έχουν και τη διαφορά ότι δεν βάζουν το χέρι τους στην τσέπη σου για να σου προσφέρουν τις υποχρεωτικές υπηρεσίες τους στο αντίτιμο που αυτοί θα ορίσουν.
    Αν σου κάνουν τους βλέπεις και η ποικιλία είναι τεράστια και για όλες τις ιδιομορφίες σε βαθμό που δεν είναι ανάγκη καν να δίνει δεύτερη ευκαιρία σε κάποιο κανάλι.
    Δε σου βάζει κανείς τον Αρχηγό με το ζόρι στην οθόνη σου, ούτε ντε και καλά είναι ανάγκη να μην έχεις χάσει επεισόδιο του mad scientist και ακόμα περισσότερο ούτε όλο το youtube έχει καταπιαστεί με ένα περιεχόμενο, προωθώντας συγκεκριμένη οπτική...
    Το μόνο που νοιάζει το μέσο είναι να αποφεύγονται ιδεολογικές και φραστικές ακρότητες για να μην χαλάνε την εικόνα των διαφημιζομένων (και όχι γιατί έχουν καμία ευαισθησία με το τί triggάρει τον καθέναν).
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    estai (05-04-22)

  17. #34851
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.073
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.590 φορές σε 18.858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους έχουμε και μέσα στη βουλή, δεν είναι μόνο οι youtuber. Όταν βλέπεις τον Γεωργιάδη από την μία και τον Πολάκη από την άλλη, τον Μπογδάνο και τον Αρσένη, είναι να μπεις εθελοντικά σε ψυχιατρείο μήπως και γλυτώσεις. Τα παρατράγουδα στο διαδίκτυο τουλάχιστον δε νομοθετούν.
    Δεν κατάλαβες. Δεν αναφέρομαι στους "youtubers", αυτοί έχουν βρει την κότα με τα χρυσά αυγά και βγάζουν χρήμα. Λέω για τα εκατομμύρια των προβολών που παίρνουν αυτά τα ψεκασμένα βίντεο. Έχει αρχίσει να γίνεται τρομακτική η φάση ανάμεσα σε ποιους κυκλοφορούμε.

  18. #34852
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβες. Δεν αναφέρομαι στους "youtubers", αυτοί έχουν βρει την κότα με τα χρυσά αυγά και βγάζουν χρήμα. Λέω για τα εκατομμύρια των προβολών που παίρνουν αυτά τα ψεκασμένα βίντεο. Έχει αρχίσει να γίνεται τρομακτική η φάση ανάμεσα σε ποιους κυκλοφορούμε.
    Τελικά η τύπισσα στον Βόλο είναι όντως gold digger;

  19. #34853
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.073
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.590 φορές σε 18.858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά η τύπισσα στον Βόλο είναι όντως gold digger;
    Έχω χάσει επεισόδια;

  20. #34854
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.823
    Thanks
    5.952
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.824 φορές σε 7.459 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω χάσει επεισόδια;

  21. #34855
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.073
    Thanks
    18.430
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.590 φορές σε 18.858 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιο στημένο κι από πέναλτι του Μπάοκ.

  22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:


  23. #34856
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Γενικότερα, ίσως περνάμε σε ένα νέο δόγμα σαν θεατές: Όταν δεν σου αρέσει κάτι, το παραλείπεις. Πλέον δεν ενοχλεί και πολλούς η αρνητική δημοσιότητα - έτσι κι αλλιώς ακόμα και αυτοί που απολαμβάνουν της θετικής, είναι ζήτημα χρόνου να τους προσάψουν κάτι για να φάνε cancel.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  24. #34857
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Μεγάλη μάστιγα η "δημοσιογραφία" στην εποχή μας. Τα παίρνει από τους κατέχοντες το χρήμα και μας πασάρει αυτό που θέλουν - ή μας αποπροσανατολίζει από τα πραγματικά προβλήματα γιατί έτσι τους συμφέρει. Μην πιστεύετε τίποτα από αυτά που βλέπετε ή ακούτε χωρίς έρευνα. Μα τίποτα όμως.

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους έχουμε και μέσα στη βουλή, δεν είναι μόνο οι youtuber. Όταν βλέπεις τον Γεωργιάδη από την μία και τον Πολάκη από την άλλη, τον Μπογδάνο και τον Αρσένη, είναι να μπεις εθελοντικά σε ψυχιατρείο μήπως και γλυτώσεις. Τα παρατράγουδα στο διαδίκτυο τουλάχιστον δε νομοθετούν.
    Ε δεν μπήκανε μόνοι τους στη βουλή, κάποιος τους έβαλε εκεί. Και ξέρετε ποιος? Εμείς.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (07-04-22)

  26. #34858
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.969
    Thanks
    3.925
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.012 φορές σε 2.523 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    από την τηλεόραση επηρεάζεται πάρα πολύ κόσμος. και όχι μόνο ο μεγάλος ηλικιακά από ότι βλεπω

    εμένα αυτό που με φοβίζει, δεν είναι η διαφορετική άποψη που έχει κάποιος αλλά πάρα πολλοί θεσμοί εκπροσωπούν ξένα συμφέροντα (εξαρτάται ποιος πληρώνει ποιον)

  27. #34859
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.621 φορές σε 17.682 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Όταν αυτοί στους οποίους απευθύνονται σταματήσουν να είναι ταλιμπάν και κωλομπαράδες ταυτόχρονα και τα ξένα συμφέροντα θα εξορθολογήσουν τους τρόπους με τους οποίους επιλέγουν να ανταγωνίζονται και δε θα ταΐζουν Τράγκες. Μπορεί να τους βγει λίγο πιο ακριβό σαν άθλημα, αλλά θα είναι πολύ πιο βιώσιμο το εγχείρημα κυρίως επειδή η κατανομή των οικονομικών πόρων θα είναι πιο δίκαιη...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  28. #34860
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.698
    Thanks
    23.834
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.471 φορές σε 10.829 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Για μας δε θα είναι βιώσιμο το εγχείρημα γιατι θα έχουμε ψωφήσει σίγουρα πρωτού να συμβεί αυτό που περιγράφεις.
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  29. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    pirateeeeeee (07-04-22)

Σελίδα 1743 από 1912 ΠρώτηΠρώτη ... 7431243134314431543164316931703171317231733173917401741174217431744174517461747175317631773178317931843 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας