Σελίδα 1663 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 66311631263136314631563161316231633164316531659166016611662166316641665166616671673168316931703171317631863 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 33.241 έως 33.260 από 38388

Θέμα: Off Topic

  1. #33241
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.884
    Thanks
    5.954
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.844 φορές σε 7.473 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγουρα για τον συριζα θα ηταν πιο δυσκολη μια επιλογη καταστολης της κυκλοφοριας, πραγμα που για πιο "δεξιους" δεν ειναι τοσο μεγαλο πληγμα επικοινωνιακα. Αργα ή γρηγορα σε αυτο που ζουμε τωρα θα καταληγαμε, αλλα ισως ειμασταν λιγο τυχεροι που κερδισαμε μια εβδομαδα. Οποτε κατα μια εννοια μεχρι στιγμης εχουμε προλαβει τα γεγονοτα.

    Απο την αλλη, ο κουλης εχει την αβαντα οοοολων των μμε. Την ειχε ετσι κι αλλιως και δεν ξερω και ποσα φραγκα εχει "σκασει" για τα διαφημιστικα του "μενουμε σπιτι", οποτε ολοι, απο την Σια Κοσιωνη μεχρι και το open του Σαββιδη, το επαναλαμβανουν συνεχως, προβαλλοντας και τους δεκαδες χιλιαδες νεκρους στις αλλες χωρες.

    Μεσα σε ολα αυτα λοιπον, εκτος απο τις ιδεοληψιες των συριζαιων, θα ειχαμε και το κραξιμο απο τα μμε, που θα υπερτονιζαν τα λαθη, ενω τωρα γινεται το αντιθετο, πραγμα που οπως και να το κανουμε επηρεαζει την κοινη γνωμη.



    Αυτο Σταυρο δεν γινεται. Καλα ειναι ολα αυτα τα μετρα, αλλα για 1-2 μηνες. Τα 800ρια δεν μπορουν να συνεχισουν να δινονται επ'απειρον, αλλα υπαρχει και ακομα μεγαλυτερο προβλημα στην παραγωγη.

    Αν απο τον Μαιο, δεν αρχισει να κινειται λιγο το πραγμα, δεν θα εχουμε να φαμε. Οχι μονο επειδη δεν θα εχουμε λεφτα, καποια στιγμη θα αρχισουν να λειπουν προιοντα.
    Όταν δεν υπάρχει διεθνώς πλάνο για το τι πρέπει να δουν στα μαθηματικά για να μας ξαμολήσουν εγώ δε βλέπω προκοπή. Με το θα δούμε πως θα πάει, εγώ το μεταφράζω για καραντίνα διαρκείας. Δε ξέρω για την παραγωγή και πόσο μπορεί να αντέξει αυτό το πράμα.
    Επίσης, γι'αυτό που έλεγα για τα τεστ, είδα μια ηλίθια σήμερα ονόματι Ιλένια Ουίλιαμς που είπε πως έκανε δυο φορές το τεστ , όπου την πρώτη φορά ήταν αρνητικό και μετά από λίγες μέρες το ξανάκανε βγαίνοντας θετική. Δεν υπάρχει δημοκρατία στο μπουρδέλο μας και είναι προκλητικό να γίνονται τα τεστ μόνο σε όσους δε θεωρούνται πλέμπα.
    Επίσης δεν έχω ακούσει από κανέναν ειδικό το πόσο καιρό μπορεί ένας που νοσεί να μεταδώσει τον ιό. Και το γράφω γιατί σύμφωνα με τα μαθηματικά μοντέλα οι πιο πολλοί περνούν την ασθένεια στα σπίτια τους συνήθως με ήπια συμπτώματα. Από ότι ακούω αυτά τα άτομα είναι χιλιάδες που δε θα χρειαστεί να πάνε στο νοσοκομείο.Γιατί δε δίνονται σαφείς οδηγίες με το χρονικό διάστημα στο οποίο μπορεί να είναι μεταδοτικοί??Ας πούνε από όταν θα σταματήσουν τα συμπτώματα σου, μείνε σε καραντίνα για ακόμα δέκα μέρες πχ. Πραγματικά βλέπω συνεντεύξεις με παρουσιάστριες που μόνο τηλεφωνάκι δε δίνουν στους γιατρούς και δε κάνουν καμία ουσιαστική ερώτηση.

  2. #33242
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν δεν υπάρχει διεθνώς πλάνο για το τι πρέπει να δουν στα μαθηματικά για να μας ξαμολήσουν εγώ δε βλέπω προκοπή. Με το θα δούμε πως θα πάει, εγώ το μεταφράζω για καραντίνα διαρκείας. Δε ξέρω για την παραγωγή και πόσο μπορεί να αντέξει αυτό το πράμα.
    Επίσης, γι'αυτό που έλεγα για τα τεστ, είδα μια ηλίθια σήμερα ονόματι Ιλένια Ουίλιαμς που είπε πως έκανε δυο φορές το τεστ , όπου την πρώτη φορά ήταν αρνητικό και μετά από λίγες μέρες το ξανάκανε βγαίνοντας θετική. Δεν υπάρχει δημοκρατία στο μπουρδέλο μας και είναι προκλητικό να γίνονται τα τεστ μόνο σε όσους δε θεωρούνται πλέμπα.
    Επίσης δεν έχω ακούσει από κανέναν ειδικό το πόσο καιρό μπορεί ένας που νοσεί να μεταδώσει τον ιό. Και το γράφω γιατί σύμφωνα με τα μαθηματικά μοντέλα οι πιο πολλοί περνούν την ασθένεια στα σπίτια τους συνήθως με ήπια συμπτώματα. Από ότι ακούω αυτά τα άτομα είναι χιλιάδες που δε θα χρειαστεί να πάνε στο νοσοκομείο.Γιατί δε δίνονται σαφείς οδηγίες με το χρονικό διάστημα στο οποίο μπορεί να είναι μεταδοτικοί??Ας πούνε από όταν θα σταματήσουν τα συμπτώματα σου, μείνε σε καραντίνα για ακόμα δέκα μέρες πχ. Πραγματικά βλέπω συνεντεύξεις με παρουσιάστριες που μόνο τηλεφωνάκι δε δίνουν στους γιατρούς και δε κάνουν καμία ουσιαστική ερώτηση.
    Εγω δεν ξερω τη λυση ουτε ειμαι γιατρος Σταυρο. Με το φτωχο μου μυαλο ομως, δεν μπορει να τραβηξει η καραντινα ενα χρονο.

    Καποια στιγμη αυτοι που εχουν μικρομαγαζα θα τα ανοιξουν κι ας τρωνε 5 χιλιαρικα προστιμα. Δεν θα μπορουν να ζησουν αν δεν το κανουν. Δηλαδη τι θα γινει; θα καθομαστε κλεισμενοι σπιτι και θα πεθανουμε απο την πεινα για να μην πεθανουμε απο κορονοιο;

    Τωρα ολα τα αλλα που λες, σωστα ειναι και δεν διαφωνω.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    estai (05-04-20)

  4. #33243
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.884
    Thanks
    5.954
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.844 φορές σε 7.473 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Εγώ πάντως δεν έχω άλλες αντοχές. Βαρέθηκα να βλέπω τον Τσιόδρα, τον Χαρδαλιά, τα φέρετρα στην Ιταλία, τους σελέμπριτι που μας δείχνουν πως να περνάμε το χρόνο μας δημιουργικά στο σπίτι ψωλάροντας,, το πόσο γαμάτος είναι ο Κούλης, τα σκατόμπατσα που κόβουν κλήσεις σε άστεγους, τον Τραμπ, τον Τζόνσον, τον Τσίπρα.
    Βαρέθηκα να μας δίνουν στοιχεία νεκρών και να δείχνουν φωτογραφίες κάνοντας σόου τον θάνατο. Δεν υπάρχει ένας εισαγγελέας?Κι αυτοί σε καραντίνα είναι?
    Βαρέθηκα την τρομοκρατία. Θα τρελάνουν τον κόσμο.

  5. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (08-04-20)

  6. #33244
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.137
    Thanks
    24.323
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.693 φορές σε 17.743 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Σοβαρή εστία αιτιάσεων: Η λύση είναι μάλλον να κλείσουμε τα κουτιά και να μη ψάχνουμε συνέχεια στοιχεία σχετικά με αυτό.
    Δεν είναι μόνο η φάση που ψάχνεις για να ενημερώνεσαι - είναι ότι μετά προωθούνται ψηλά στην αναζήτηση μόνο σχετικά θέματα και μπλέκεις από την περιέργεια με το ανοίγεις το ένα και το άλλο.

    Έβγαλε ο Ανατολίτης ένα βίντεο σχετικό με τη διαχείριση του χρόνου στην παρούσα φάση (αν και ορισμένα από αυτά που προτείνει καλό είναι να συνεχίσουν να γίνονται και μετά). Πολλά από αυτά που λέει, τα έκανα και από πριν, σχεδόν αντανακλαστικά - αυτός με τη βοήθεια ψυχολόγου τα αιτιολογεί, όσο μπορεί.
    Βρίσκω ότι σχετικά βοηθάει, αν και είναι μεγάλο...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  7. #33245
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.815
    Thanks
    23.898
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.516 φορές σε 10.860 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Καλά κι εγώ ενώ υπό φυσιολογικές συνθήκες έχω τηλεόραση και ψιλοπαίζει σπίτι, από τότε που άρχισε η φάση κόπηκε αυτό και παίζει μόνιμα μουσική.

    Έτσι κι αλλιώς αν περιμένεις να ενημερωθείς από την τηλεόραση τη γάμησες.

    Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  8. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον drizzt για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (06-04-20), voskos_7 (05-04-20)

  9. #33246
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.137
    Thanks
    24.323
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.693 φορές σε 17.743 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Βασικά, ακόμα και διαβάζοντας ρεπορτάζ και υιοθετώντας το σύνολο ως αληθές τη γάμησες...
    Αν με ενδιαφέρει κάτι, που τράβηξε το μάτι, διαβάζω ένα ρεπορτάζ και μετά ψάχνω σε άλλο μέσο και κατά κανόνα κοιτάω ο συντάκτης να είναι άλλης οπτικής από τον αντίστοιχο της πρώτης πηγής.
    Γενικότερα, δε με ενδιαφέρει τόσο το συμβάν, όσο η ερμηνεία που δίνουν πλέον - από εκεί καταλαβαίνω και αν έχει γίνει αυτό που γράφουν.


    Τί μουσική παίζεις, γενικότερα;



    Upd: Έχει πιάσει και φωτιά στη δασική περιοχή του Πριπιάτ (Τσέρνομπιλ) και έχει ανέβει η ραδιενέργεια 16 φορές πάνω από το όριο ασφαλείας...
    Χάρηκα που μας γνώρισα, στην άλλη ζωή, μπορεί να παίζουμε κυνηγητό με δεινοσαύρους...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  10. #33247
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως δεν έχω άλλες αντοχές. Βαρέθηκα να βλέπω τον Τσιόδρα, τον Χαρδαλιά, τα φέρετρα στην Ιταλία, τους σελέμπριτι που μας δείχνουν πως να περνάμε το χρόνο μας δημιουργικά στο σπίτι ψωλάροντας,, το πόσο γαμάτος είναι ο Κούλης, τα σκατόμπατσα που κόβουν κλήσεις σε άστεγους, τον Τραμπ, τον Τζόνσον, τον Τσίπρα.
    Βαρέθηκα να μας δίνουν στοιχεία νεκρών και να δείχνουν φωτογραφίες κάνοντας σόου τον θάνατο. Δεν υπάρχει ένας εισαγγελέας?Κι αυτοί σε καραντίνα είναι?
    Βαρέθηκα την τρομοκρατία. Θα τρελάνουν τον κόσμο.
    Ειναι μεγαλη ζημια η τηλεοραση. Εγω εβλεπα ελαχιστα και πλεον δεν βλεπω σχεδον καθολου.

    Οχι επειδη εχω παρει την κατασταση αψηφιστα, αλλα ακριβως για τον αντιθετο λογο. Θα δω ελαχιστα οταν βρισκομαι στο ιδιο δωματιο με τους δικους μου, οι οποιοι δεν κανουν τιποτα αλλο, ενημερωνομαι για το πως εχει περιπου η κατασταση και τελος.

    Καθομαστε σπιτι οπως θεωρω οτι πρεπει και ειμαι χαρα, δεν αντεχω να με λιβανιζουν ολη μερα.

    Playstation, κανα βιβλιο, υπνο και ο μηνας εχει εννια. Οταν τελειωσει η καραντινα θα το μαθω, δεν χρειαζεται να περναω ολο αυτο το μαρτυριο. Θες δεν θες μπαινεις σε ασχημο τριπακι.


    υ.γ. Την καλυτερη δουλεια την εχει κανει ο αδερφος μου. Σπουδαζει στην Πατρα και εχουν αραξει σπιτι τεσσερα ατομα και καυλαντιζουν ολη μερα.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    estai (07-04-20)

  12. #33248
    .
    Εγγραφή
    18-02-2010

    Περιοχή
    Οπου με βγαλει..!!!
    Μηνύματα
    8.472
    Thanks
    3.227
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.229 φορές σε 3.252 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Και δεν ειναι μονον αυτο, εχουμε και την αστυνομια εις διπλουν...Μια η κανονικη, και μια η αλλη του ΣΚΑΙ, γ@μω τον μπελα τους μεσα....Τετοια εκστρατεια δεν εχει ξαναγινει....Φερεφωνα κανονικα...Δεν εχουν αφησει παραλια,παρκακι, δρομους για δρομους, λκαι εωφορους που σαν καλοι σπιουνοι να μην τους εχουν γυρισει....Βαζουν δυο, τρεις μ@λ@κες με ενα μικροφωνο και πανε και πιανουν τον καθενα και τον ρωτανε:Γιατι ειστε εξω;; Δεν ακουσατε την κυβερνηση;; Και να σου την επομενη μια ακομη απαγορευση...Την μεθεπομενη παλι τα ιδια...Ε αϊ σιχτιρ πια....

  13. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον ttg_red για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (06-04-20), drizzt (06-04-20)

  14. #33249
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ttg_red Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και δεν ειναι μονον αυτο, εχουμε και την αστυνομια εις διπλουν...Μια η κανονικη, και μια η αλλη του ΣΚΑΙ, γ@μω τον μπελα τους μεσα....Τετοια εκστρατεια δεν εχει ξαναγινει....Φερεφωνα κανονικα...Δεν εχουν αφησει παραλια,παρκακι, δρομους για δρομους, λκαι εωφορους που σαν καλοι σπιουνοι να μην τους εχουν γυρισει....Βαζουν δυο, τρεις μ@λ@κες με ενα μικροφωνο και πανε και πιανουν τον καθενα και τον ρωτανε:Γιατι ειστε εξω;; Δεν ακουσατε την κυβερνηση;; Και να σου την επομενη μια ακομη απαγορευση...Την μεθεπομενη παλι τα ιδια...Ε αϊ σιχτιρ πια....
    Απορω πως δεν τους εχει πλακωσει κανενας στις φαπες. Παιρνει ο αλλος ενα μαρκουτσι και μια καμερα και ερχεται και σου κανει ανακριση γιατι βγηκες και που πας, λες και ειναι ασφαλιτης.

    Ντροπη των δημοσιογραφων.
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  15. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (06-04-20), drizzt (06-04-20), ttg_red (06-04-20)

  16. #33250
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.815
    Thanks
    23.898
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.516 φορές σε 10.860 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Απορώ που χρησιμοποιείτε τις λέξεις δημοσιογράφος και ΣΚΑΪ στην ίδια πρόταση.
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  17. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον drizzt για αυτό το μήνυμα:

    pirateeeeeee (06-04-20), ttg_red (06-04-20), voskos_7 (06-04-20)

  18. #33251
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.137
    Thanks
    24.323
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.693 φορές σε 17.743 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Με τη δημοσιογραφία δε μπορείς να βγάλεις άκρη, γιατί δε μπορείς να ορίσεις το που σταματάει η ενημέρωση και ξεκινάει το κουτσομπολιό, χοντρικά.
    Έχω γελάσει με την ψυχή μου με όσα διαψεύδονται στα Ελληνικά Hoaxes.
    Σε κάποια φάση περιμένω να διαβάσω κανέναν τίτλο του τύπου "Καταρρίπτεται - το Red - Dna δεν είναι forum οπαδών του Παναθηναϊκού"...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  19. #33252
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.994
    Thanks
    3.950
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.024 φορές σε 2.531 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    και η δημοσιογραφία είναι σαν τις περισσότερες υπόλοιπες δουλειές. Μπορείς να κάνεις αυτά που θέλει αυτός που σε πληρώνει ακόμη και αν είναι άρρωστα?
    Ο πρώτος θα πει όχι, ο δεύτερος όχι, ο τρίτος θα κάνει τα πάντα και μάλιστα για ελάχιστα ευρώ για να γλιτώσει από την ανέχεια. Απλώς στην δημοσιογραφία υπάρχουν κάμερες, φαίνονται περισσότερο και γι αυτό δέχονται και μεγαλύτερη αγανάκτηση

    ο συγκεκριμένος δημοσιογράφος έχει συγκεκριμένα χαρακτηριστικά. μην περιμένετε να του έρθει επιφοίτηση. Μαχαίρι παντού...
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  20. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον pirateeeeeee για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (06-04-20), drizzt (06-04-20)

  21. #33253
    .
    Εγγραφή
    18-02-2010

    Περιοχή
    Οπου με βγαλει..!!!
    Μηνύματα
    8.472
    Thanks
    3.227
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.229 φορές σε 3.252 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απορω πως δεν τους εχει πλακωσει κανενας στις φαπες. Παιρνει ο αλλος ενα μαρκουτσι και μια καμερα και ερχεται και σου κανει ανακριση γιατι βγηκες και που πας, λες και ειναι ασφαλιτης.

    Ντροπη των δημοσιογραφων.

    απαισα λαμογια που εκμεταλλευονται καταστασεις και προσπαθουν να βγαλουν το αχτι τους...Παιζουν με τον πονο του κοσμου...

  22. #33254
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.137
    Thanks
    24.323
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.693 φορές σε 17.743 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Ε, εδώ που τα λέμε, έχει και κοινό που το ζητάει...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  23. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (06-04-20), drizzt (06-04-20)

  24. #33255
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.994
    Thanks
    3.950
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.024 φορές σε 2.531 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    εγώ δεν μπορώ ακόμη να καταλάβω τα μέτρα και το σχέδιο που υπάρχει:
    δηλαδή παίρνουμε μέτρα για να μην εκτεθούμε και υπάρξει πολιτικό κόστος και μπουκώσει το σύστημα υγείας?
    Και μετά θα τα ανοίγουμε σιγά σιγά έτσι ώστε να πεθαίνουν σταδιακά οι μπυθουλιώτες σε ρυθμούς που μπορεί να το αντέξει?
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (06-04-20)

  26. #33256
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.815
    Thanks
    23.898
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.516 φορές σε 10.860 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pirateeeeeee Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ δεν μπορώ ακόμη να καταλάβω τα μέτρα και το σχέδιο που υπάρχει:
    δηλαδή παίρνουμε μέτρα για να μην εκτεθούμε και υπάρξει πολιτικό κόστος και μπουκώσει το σύστημα υγείας?
    Και μετά θα τα ανοίγουμε σιγά σιγά έτσι ώστε να πεθαίνουν σταδιακά οι μπυθουλιώτες σε ρυθμούς που μπορεί να το αντέξει?
    Κάτι τέτοιο έχω καταλάβει και έχω αρχίσει να πιστεύω πως δεν τη γλυτώνω, θα τις ανοίξει τις καφετέριες στην πρώτη ευκαιρία, θα είναι όλα πίττα και θα τον πιώ ασάλιωτο.
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  27. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    pirateeeeeee (06-04-20)

  28. #33257
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.815
    Thanks
    23.898
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.516 φορές σε 10.860 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τί μουσική παίζεις, γενικότερα;
    Τα περισσότερα εκτός από ελληνόφωνα και μερικά ακόμα ήδη που δεν παλλεύω με τίποτα.
    Πιο πολύ αγαπάω Reggae, Reggae-Dub, Trip-Hop είναι η αλήθεια.

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Upd: Έχει πιάσει και φωτιά στη δασική περιοχή του Πριπιάτ (Τσέρνομπιλ) και έχει ανέβει η ραδιενέργεια 16 φορές πάνω από το όριο ασφαλείας...
    Χάρηκα που μας γνώρισα, στην άλλη ζωή, μπορεί να παίζουμε κυνηγητό με δεινοσαύρους...
    Τσέρνομπιλ σεζόν 2 live κι εμείς βλέπουμε ακόμα La Casa De Papel.
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  29. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    voskos_7 (06-04-20)

  30. #33258

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.467
    Thanks
    27.997
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.972 φορές σε 6.659 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pirateeeeeee Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ δεν μπορώ ακόμη να καταλάβω τα μέτρα και το σχέδιο που υπάρχει:
    δηλαδή παίρνουμε μέτρα για να μην εκτεθούμε και υπάρξει πολιτικό κόστος και μπουκώσει το σύστημα υγείας?
    Και μετά θα τα ανοίγουμε σιγά σιγά έτσι ώστε να πεθαίνουν σταδιακά οι μπυθουλιώτες σε ρυθμούς που μπορεί να το αντέξει?
    To καλυτερο μετρο ειναι αυτο που εχει επιβληθει στην πλειοψηφια των Γερμανικων κρατιδιων. Μπορεις να βγεις εξω οποτε θες, οσες φορες θες, για οποιο λογο θες, αρκει να μην γινονται συναθροισεις ανω των 2 ατομων και να κρατας αποσταση απο ξενους.

    Απο οπου και να το πιασεις, το συστημα με το sms και η απαγορευση κυκλοφοριας, δεν εχουν καμια λογικη. Η πλειοψηφια των επιστημονων δηλωνει οτι ο ιος δεν επιβιωνει για ωρα στον αερα, οποτε το να βρισκεσαι σε αποσταση ανω των 2 μετρων απο αλλους, δεν εγκυμονει κινδυνους. Ειναι λες και το κανουν επιτηδες, για να τρελανουν τον κοσμο. Πιο πολυ θα ειχε νοημα να μπει ενα οριο στο ποσες φορες πηγαινει καποιος ανα βδομαδα στο σουπερμαρκετ. Εκει συνωστιζεται αρκετος κοσμος και υπαρχουν σιγουρα πολλοι βαριεστημενοι που το βλεπουν σαν βολτα.

  31. #33259
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.137
    Thanks
    24.323
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.693 φορές σε 17.743 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα περισσότερα εκτός από ελληνόφωνα και μερικά ακόμα ήδη που δεν παλλεύω με τίποτα.
    Πιο πολύ αγαπάω Reggae, Reggae-Dub, Trip-Hop είναι η αλήθεια.
    Για να είμαι ακριβής δεν παίζεις αυτά που δεν θέλω να ακούω έτσι κι αλλιώς...
    Από μαγαζιά, τί φάση;
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τσέρνομπιλ σεζόν 2 live κι εμείς βλέπουμε ακόμα La Casa De Papel.
    Και τί να κάνουμε; Πρόβα για ομοίωμα Θεάς Κάλι;;;
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  32. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (06-04-20)

  33. #33260

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.467
    Thanks
    27.997
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.972 φορές σε 6.659 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Α, και το σημαντικότερο είναι ότι εδώ επιτρέπεται σε άτομα που ζουν μαζί νομιμα, να κυκλοφορούν μαζί έξω. Δηλαδή ο Σπανουλης και ο κάθε Σπανουλης θα μπορούσε να βγάλει βόλτα τα 6 παιδιά του μαζι χαχαχ

Σελίδα 1663 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 66311631263136314631563161316231633164316531659166016611662166316641665166616671673168316931703171317631863 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας