Σελίδα 1476 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 476976107611761276137614261436144614561466147214731474147514761477147814791480148614961506151615261576167617761876 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 29.501 έως 29.520 από 38388

Θέμα: Off Topic

  1. #29501
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.344
    Thanks
    20.833
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.493 φορές σε 8.048 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Βασικα απ οτι βλεπω δε μπορουσε να παει και πουθενα ο συγκεκριμενος



    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  2. #29502
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.421
    Thanks
    18.513
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.715 φορές σε 18.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα απ οτι βλεπω δε μπορουσε να παει και πουθενα ο συγκεκριμενος

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το βίντεο που τραβάει λέω, εννοείται πως δεν θα καθόταν εκεί αν είχε επιλογές. Πολλοί εκείνη την ώρα παίζει να πάθαιναν σοκ κι αυτός κοιτάει πως θα τα τραβήξει; Ήταν πολύ τυχερός που απ' ότι φαίνεται τον πέρασε από πάνω.

  3. #29503
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.133
    Thanks
    24.322
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.691 φορές σε 17.741 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Μη νομίζεις ότι ήταν και πολύ άνετος... Μερικές φορές ο κλονισμός σε παγιδεύει και κάνεις πράγματα που μέχρι και γελοία τα λες σε άλλες περιστάσεις.
    Μην αποκλείεις να είναι και η πρώτη φορά που χρησιμοποιεί το βίντεο...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  4. #29504
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Σκατα και αποσκατα.
    Μολις με ενημέρωσε φίλος μου απο το γυμνάσιο οτι έδωσε dna για ταυτοποίηση. Ψάχνει τον αδελφό του.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  5. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον celticfrost για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (27-07-18)

  6. #29505
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Κουράγιο σε αυτόν και στους δικούς του!

  7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (27-07-18)

  8. #29506
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.344
    Thanks
    20.833
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.493 φορές σε 8.048 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκατα και αποσκατα.
    Μολις με ενημέρωσε φίλος μου απο το γυμνάσιο οτι έδωσε dna για ταυτοποίηση. Ψάχνει τον αδελφό του.
    Φφφφφφ

    Συμφοιτητης μου ψαχνουν ακομα θειο του....

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  9. #29507
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    [YOUTUBE]IjfgQBUwau8[/YOUTUBE]


    Προσέξτε τι λέει το παιδοβουβαλο στο 1.06


    «Είμαστε μέλη του ΝΑΤΟ και δεν επιτρέπεται να επιχειρούμε ταυτόχρονα με τις πολιτικές υπηρεσίες» («We are not allow to operate the same time with civil services»)
    Δηλαδή: Ο ελληνικός στρατός δεν μπορεί να κουνηθεί, ακόμα και αν η πατρίδα έχει ανάγκη, αν δεν πάρει το οκ απο το αρχηγείο του ΝΑΤΟ.

    Είπατε τίποτα?
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  10. #29508
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic


    Δεν δεν δεν
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  11. #29509
    Το avatar του χρήστη Red_Bowie
    Εγγραφή
    27-02-2018

    Μηνύματα
    193
    Thanks
    36
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 178 φορές σε 93 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Πουθενα δεν ειπε οτι ο ελληνικος στρατος δεν μπορει να κουνηθει αν η πατριδα το εχει αναγκη αν δεν υπαρξει το ΟΚ απο το αρχηγειο του ΝΑΤΟ.
    Αυτο που ειπε ειναι πως υπαρχουν συγκεκριμενα πλανα/σχεδια δρασης/πρωτοκολλα που πρεπει να ακολουθηθουν ΕΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ κριθει απαραιτητο να επεμβει ΚΑΙ ο στρατος ΕΚΤΟΣ απο τις πολιτικες υπηρεσιες (πυροσβεστικη, αστυνομια, λιμενικο κτλ). Ο λογος που ειπωθηκε αυτο ειναι επειδη ο συγκεκριμενος ειναι ΥπΑμ και παρ' οτι αναρμοδιος οπως δηλωνει στην αρχη του βιντεο ριπε να κανει μια δηλωση.
    Με λιγα λογια δεν μπορει αυριο ο Καμμενος να χρησιμοποιησει τον στρατο οπως του γκαβλωσει επειδη ετσι εκρινε ο ιδιος.
    Ευτυχως θα πω εγω, οχι μονο επειδη μιλαμε για τον Καμμενο, αλλα και γιατι ειδαμε το... (μη) πλανο των πολιτικων υπηρεσιων.
    Αν θελει ο Καμμενος να δωσει εντολη να χρησιμοποιηθει το στρατευμα, μπορει να το χρησιμοποιησει αναλογα την περιπτωση και αναλογα με τα υπηρεσιακα σχεδια που υπαρχουν για την καθε περιπτωση (γι αυτο γινονται αλλωστε και διαφορες ασκησεις).
    Μακαρι να υπηρχε ενα αντιστοιχο ΝΑΤΟ λοιπον για τις πολιτικες υπηρεσιες που ο καθε Τοσκας τις κανει κωλοπανο θα πω εγω.

  12. #29510
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red_Bowie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πουθενα δεν ειπε οτι ο ελληνικος στρατος δεν μπορει να κουνηθει αν η πατριδα το εχει αναγκη αν δεν υπαρξει το ΟΚ απο το αρχηγειο του ΝΑΤΟ.
    Αυτο που ειπε ειναι πως υπαρχουν συγκεκριμενα πλανα/σχεδια δρασης/πρωτοκολλα που πρεπει να ακολουθηθουν ΕΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ κριθει απαραιτητο να επεμβει ΚΑΙ ο στρατος ΕΚΤΟΣ απο τις πολιτικες υπηρεσιες (πυροσβεστικη, αστυνομια, λιμενικο κτλ). Ο λογος που ειπωθηκε αυτο ειναι επειδη ο συγκεκριμενος ειναι ΥπΑμ και παρ' οτι αναρμοδιος οπως δηλωνει στην αρχη του βιντεο ριπε να κανει μια δηλωση.
    Με λιγα λογια δεν μπορει αυριο ο Καμμενος να χρησιμοποιησει τον στρατο οπως του γκαβλωσει επειδη ετσι εκρινε ο ιδιος.
    Ευτυχως θα πω εγω, οχι μονο επειδη μιλαμε για τον Καμμενο, αλλα και γιατι ειδαμε το... (μη) πλανο των πολιτικων υπηρεσιων.
    Αν θελει ο Καμμενος να δωσει εντολη να χρησιμοποιηθει το στρατευμα, μπορει να το χρησιμοποιησει αναλογα την περιπτωση και αναλογα με τα υπηρεσιακα σχεδια που υπαρχουν για την καθε περιπτωση (γι αυτο γινονται αλλωστε και διαφορες ασκησεις).
    Μακαρι να υπηρχε ενα αντιστοιχο ΝΑΤΟ λοιπον για τις πολιτικες υπηρεσιες που ο καθε Τοσκας τις κανει κωλοπανο θα πω εγω.

    Λεει ξεκάθαρα οτι "είμαστε υποχρεωμένοι να ακολουθούμε το σχέδιο του ΝΑΤΟ".
    Και οτι βάση ΝΑΤΟ δεν μπορούμε να επιχειρούμε μαζί με πολιτικές δυνάμεις.
    Δηλαδή: Η περιοχή καιγόταν και αυτοί δρούσαν συμφωνά με τις οδηγίες του ΝΑΤΟ.


    Ο Καμενος είναι ο υπουργός εθνικής άμυνας της χώρας και ο υπουργός εθνικής άμυνας της χώρας είναι υπεύθυνος -μαζί με το επιτελείο στρατού- για το τι θα κάνει το στρατευμα. Ετσι πρέπει να λειτουργεί ενα εθνικά ανεξάρτητο κρατος. Και αν ο υπουργός κρίνει οτι η πατρίδα έχει ανάγκη τον στρατό είναι υποχρεωμένος και πρέπει να συμμετέχει σε όποια δράση χωρίς να ζητήσει την άδεια από κανένα ΝΑΤΟ.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  13. #29511
    Το avatar του χρήστη Red_Bowie
    Εγγραφή
    27-02-2018

    Μηνύματα
    193
    Thanks
    36
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 178 φορές σε 93 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Ο Καμμενος βγηκε να μιλησει ως αναρμοδιος Υπουργος, ενα αυτο.
    Αυτο που ειπε ειναι οτι αυτος ως ΥπΑμ ακολουθει σχεδιο δρασης του ΝΑΤΟ.
    Ο Τοσκας απο την αλλη ως Υπουργος των πολιτικων υπηρεσιων δρα ανεξαρτητος.

    Η Σουηδια πχ (που δεν ανηκει στο ΝΑΤΟ) σηκωσε πολεμικα αεροσκαφη και βομβαρδισε τις φωτιες για να τις σβησει.
    Βεβαια προηγουμενως ειχαν εκκενωθει οι περιοχες.
    Αν υπηρχαν οι προυποθεσεις λοιπον που το ΝΑΤΟ θετει με βαση τα σχεδια και τις ασκησεις, ας σηκωνε ο Καμμενος δυο F-16 να βομβαρδισουν το Ματι. Προσωπικα τρεμω στο σεναριο Καμμενος-Τοσκας να δινουν το ΟΚ για βομβαρδισμο του Ματιου το οποιο θα ειχε εκκενωσει η Δουρου με τον Ψινακη.

    Σχετικα τωρα με το "εθνικα ανεξαρτητο" κρατος, η Ελλαδα ανηκει σε καποιες συμμαχιες. Σε αυτες τις συμμαχιες εκτος απο δικαιωματα υπαρχουν και υποχρεωσεις. Για παραδειγμα οταν εισαι στο ΝΑΤΟ γνωριζεις οτι ο πολεμικος σου εξοπλισμος εκτος απο δικος σου ειναι και μερος ενος ευρυτερου στρατευματος. Το οποιο ευρωτερο στρατευμα τον εκπαιδευει, καταρτιζει κτλ. Εκτος αν τον εκπαιδευει ο ΥπΑμ πχ. Απο την οποια εκπαιδευση προφανως εχεις και οφελος αν ποτε χρειαστει να τον χρησιμοποιησεις για εθνικο ζητημα. Οποτε οχι, εφοσον ανηκεις στο ΝΑΤΟ δεν θα χρησιμοποιεις οπως γουσταρει ο καθε ΥπΑμ το στρατευμα. Υπαρχει συγκεκριμενο σχεδιο δρασης.
    Κανει η Τουρκια πχ παραβιαση; Αναχαιτιζεις. Δεν βομβαρδιζεις επειδη πχ του γκαυλωσε του Καμμενου και εχει δικαιωμα να το κανει επειδη εισαι.... εθνικα ανεξαρτητο κρατος. Μπορω να φερω απειρα αντιστοιχα παραδειγματα.

  14. #29512
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red_Bowie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Καμμενος βγηκε να μιλησει ως αναρμοδιος Υπουργος, ενα αυτο.
    Αυτο που ειπε ειναι οτι αυτος ως ΥπΑμ ακολουθει σχεδιο δρασης του ΝΑΤΟ.
    Ο Τοσκας απο την αλλη ως Υπουργος των πολιτικων υπηρεσιων δρα ανεξαρτητος.

    Η Σουηδια πχ (που δεν ανηκει στο ΝΑΤΟ) σηκωσε πολεμικα αεροσκαφη και βομβαρδισε τις φωτιες για να τις σβησει.
    Βεβαια προηγουμενως ειχαν εκκενωθει οι περιοχες.
    Αν υπηρχαν οι προυποθεσεις λοιπον που το ΝΑΤΟ θετει με βαση τα σχεδια και τις ασκησεις, ας σηκωνε ο Καμμενος δυο F-16 να βομβαρδισουν το Ματι. Προσωπικα τρεμω στο σεναριο Καμμενος-Τοσκας να δινουν το ΟΚ για βομβαρδισμο του Ματιου το οποιο θα ειχε εκκενωσει η Δουρου με τον Ψινακη.

    Σχετικα τωρα με το "εθνικα ανεξαρτητο" κρατος, η Ελλαδα ανηκει σε καποιες συμμαχιες. Σε αυτες τις συμμαχιες εκτος απο δικαιωματα υπαρχουν και υποχρεωσεις. Για παραδειγμα οταν εισαι στο ΝΑΤΟ γνωριζεις οτι ο πολεμικος σου εξοπλισμος εκτος απο δικος σου ειναι και μερος ενος ευρυτερου στρατευματος. Το οποιο ευρωτερο στρατευμα τον εκπαιδευει, καταρτιζει κτλ. Εκτος αν τον εκπαιδευει ο ΥπΑμ πχ. Απο την οποια εκπαιδευση προφανως εχεις και οφελος αν ποτε χρειαστει να τον χρησιμοποιησεις για εθνικο ζητημα. Οποτε οχι, εφοσον ανηκεις στο ΝΑΤΟ δεν θα χρησιμοποιεις οπως γουσταρει ο καθε ΥπΑμ το στρατευμα. Υπαρχει συγκεκριμενο σχεδιο δρασης.
    Κανει η Τουρκια πχ παραβιαση; Αναχαιτιζεις. Δεν βομβαρδιζεις επειδη πχ του γκαυλωσε του Καμμενου και εχει δικαιωμα να το κανει επειδη εισαι.... εθνικα ανεξαρτητο κρατος. Μπορω να φερω απειρα αντιστοιχα παραδειγματα.

    Ο Καμένος είναι μέλος της κυβέρνησης και μάλιστα ο αρχηγός των ΑΝΕΛ, οπότε ηταν υποχρεωμένος να απαντήσει.



    Σχετικά τώρα με το εθνικά ανεξάρτητο κράτος: Κάνει η Τουρκία πχ παραβίαση? Surprise!!!!!!! Η Τουρκία είναι μέλος του ΝΑΤΟ !!!!!!!!!

    Να το χαιρεστε λοιπόν το ΝΑΤΟ σας, εγώ προτιμώ η Ελλάδα να ανήκει στους Έλληνες
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  15. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον celticfrost για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (27-07-18), Rena (27-07-18)

  16. #29513
    Το avatar του χρήστη Red_Bowie
    Εγγραφή
    27-02-2018

    Μηνύματα
    193
    Thanks
    36
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 178 φορές σε 93 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Καμένος είναι μέλος της κυβέρνησης και μάλιστα ο αρχηγός των ΑΝΕΛ, οπότε ηταν υποχρεωμένος να απαντήσει.



    Σχετικά τώρα με το εθνικά ανεξάρτητο κράτος: Κάνει η Τουρκία πχ παραβίαση? Surprise!!!!!!! Η Τουρκία είναι μέλος του ΝΑΤΟ !!!!!!!!!

    Να το χαιρεστε λοιπόν το ΝΑΤΟ σας, εγώ προτιμώ η Ελλάδα να ανήκει στους Έλληνες
    Καλα δεν νομιζω οτι απαγορευσε ποτε το ΝΑΤΟ σε κανεναν να το αντιπαθει.
    Αλλα εφοσον εισαι μελος του, σε εκπαιδευει, σου εξασφαλιζει υπηρεσιακα σχεδια, σε καταρτιζει κτλ δεν μπορεις να κανεις και οτι σου καπνισει, γιατι κατα 99% αν κανεις οτι σου καπνισει θα εχεις (και αλλους) νεκρους.
    Σημερα πχ ειναι ΥπΑμ ο Καμμενος, αυριο μπορει να ειναι ο Μιχαλολιακος. Ποτε δεν μπορεις να ξερεις με τους Ελληνες.
    Βεβαια υπαρχει παντα και η επιλογη του Κιμ Γιονγκ Ουν που εχει καταφερει να ανηκει η Βορεια Κορεα στους Βορειοκορεατες.
    Ισως μια μερα πετυχουμε κατι αντιστοιχο ψηφιζοντας Κουτσουμπα. Ειπαμε ποτε δεν ξερεις με τους Ελληνες.

  17. #29514
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red_Bowie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα δεν νομιζω οτι απαγορευσε ποτε το ΝΑΤΟ σε κανεναν να το αντιπαθει.
    Αλλα εφοσον εισαι μελος του, σε εκπαιδευει, σου εξασφαλιζει υπηρεσιακα σχεδια, σε καταρτιζει κτλ δεν μπορεις να κανεις και οτι σου καπνισει, γιατι κατα 99% αν κανεις οτι σου καπνισει θα εχεις (και αλλους) νεκρους.
    Σημερα πχ ειναι ΥπΑμ ο Καμμενος, αυριο μπορει να ειναι ο Μιχαλολιακος. Ποτε δεν μπορεις να ξερεις με τους Ελληνες.
    Βεβαια υπαρχει παντα και η επιλογη του Κιμ Γιονγκ Ουν που εχει καταφερει να ανηκει η Βορεια Κορεα στους Βορειοκορεατες.
    Ισως μια μερα πετυχουμε κατι αντιστοιχο ψηφιζοντας Κουτσουμπα. Ειπαμε ποτε δεν ξερεις με τους Ελληνες.
    Άκου φίλε.
    Εδώ μέσα τόσα χρονια έχω ακούσει τα πάντα. Και πάρα πολλές εξυπνάδες. Όλες αυτές οι εξυπνάδες λοιπόν είναι σαν μύγες που κάθονται στον ώμο μου.
    Οπότε , αν θέλεις να πετάξεις πολιτικές μπηχτές και εξυπνάδες, εγώ έχω να δηλώσω οτι ψηφίζω ΚΚΕ.

    Όταν θα μου πεις και εσύ τι ψηφίζεις τότε να μου μιλήσεις για τον Κουτσουμπα. Και πριν μου πεις για την μυστικότητα της ψήφου θα πρέπει να σου πω η ψήφος ειναι κρυφή μόνο όταν ντρέπεσαι για το τι ψηφίζεις.


    Αλλά επειδή εδώ πια δεν αφήνω ο άλλος να ντουφεκίζει στον αέρα.
    Δεν μου είπες....... Και η Τουρκια μέλος του ΝΑΤΟ δεν είναι?


    Ελα, πες μου τωρα για τον Σταλιν και τη Βαρκιζα
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (27-07-18)

  19. #29515
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.994
    Thanks
    3.950
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.024 φορές σε 2.531 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    άκουσα ότι το οικόπεδο που είχε καταλάβει την παραλία και μπλόκαρε την έξοδο των 26+ ανθρώπων που βρέθηκαν αγκαλιασμένοι ήταν τοπικός "κομματάρχης" της ΝΔ και αδερφός του βουλευτή και νομάρχη Δημ. Φράγκου. Υπάρχει κάποιος να το επιβεβαιώσει?
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  20. #29516
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.568
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.565 φορές σε 3.502 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    [YOUTUBE]IjfgQBUwau8[/YOUTUBE]


    Προσέξτε τι λέει το παιδοβουβαλο στο 1.06


    «Είμαστε μέλη του ΝΑΤΟ και δεν επιτρέπεται να επιχειρούμε ταυτόχρονα με τις πολιτικές υπηρεσίες» («We are not allow to operate the same time with civil services»)
    Δηλαδή: Ο ελληνικός στρατός δεν μπορεί να κουνηθεί, ακόμα και αν η πατρίδα έχει ανάγκη, αν δεν πάρει το οκ απο το αρχηγείο του ΝΑΤΟ.

    Είπατε τίποτα?
    Δεν νομίζω πως εννοεί κάτι τέτοιο. Απλά λέει πως αστυνομία και στρατός δεν μπορεί να δρουν την ίδια ώρα (και καλά ότι είναι πραξικόπημα) αλλο βεβαια αν αυτό είναι παπαριά γιατί έχουμε έκτακτη ανάγκη. Νομίζω λέει ότι παπαριά μπορεί για να δικαιολογηθεί γιατί ο στρατός δεν έκανε τπτ

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (27-07-18)

  22. #29517
    Το avatar του χρήστη Red_Bowie
    Εγγραφή
    27-02-2018

    Μηνύματα
    193
    Thanks
    36
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 178 φορές σε 93 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Εχω ψηφισει ΝΔ, ΔηΣυ και Δραση ενω ανηκω και στο 38,69% των προδοτων, δοσιλογων και γερμανοτσολιαδων που στο δημοψηφισμα του 2015 ψηφισαν ΝΑΙ. Τωρα λοιπον που συστηθηκαμε... πολιτικα και αφου αναφερω απλα πως στον παραπανω μεταξυ μας διαλογο δεν χρησιμοποιησα πουθενα β' προσωπο σε αντιθεση με εσενα πχ οταν μου εγραψες "να το χαιρεστε το ΝΑΤΟ σας" (τα περι "εξυπναδων" και "μυγων" δεν τα αναφερω καν εφοσον τα θεωρω αναμενομενη αντιδραση μεν, αδικαιολογητη δε αφου δεν νομιζω να σε εθιξα καπου, αν το εκανα ζητω προκαταβολικα συγγνωμη).

    Με ρωτας λοιπον για την Τουρκια που σηκωνει αεροπλανα και κανει αναχαιτισεις ενω ειναι στο ΝΑΤΟ και αυτη. Σου απαντω πως επειδη ειναι εθνικα ανεξαρτητο κρατος σηκωνει τα αεροπανα της οποτε γουσταρει και τα χρησιμοποιει με βαση το σχεδιο δρασης του ΝΑΤΟ. Υπαρχει σχεδιο δρασης για παραβιαση εναεριου χωρου. Δεν βομβαρδιζει... νησι ξερω γω. Το ιδιο και η Ελλαδα, επειδη ειναι εθνικα ανεξαρτητο κρατος, σηκωνει οποτε γουσταρςι τα αεροπλανα της και κανει αναχαιτιση των τουρκικων αεροσκαφων με βαση ξανα το σχεδιο δρασης του ΝΑΤΟ. Δεν ριχνει αεροσκαφος επειδη ετσι της γκαυλωσε. Πιστευω εγινα κατανοητος. Δεν σου απαγορευει κανεις αν εισαι μελος του ΝΑΤΟ να χρησιμοποιησεις τον στρατο σου. Αλλα δεν θα σε αφησει και να τον διαλυσεις επειδη την ειδες τοσο εθνικα ανεξαρτητος που ειπες να αυτοσχεδιασεις υπηρεσιακα. Γιατι τοτε εχει απωλειες και το ΝΑΤΟ.

  23. #29518
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.568
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.565 φορές σε 3.502 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pirateeeeeee Εμφάνιση μηνυμάτων
    άκουσα ότι το οικόπεδο που είχε καταλάβει την παραλία και μπλόκαρε την έξοδο των 26+ ανθρώπων που βρέθηκαν αγκαλιασμένοι ήταν τοπικός "κομματάρχης" της ΝΔ και αδερφός του βουλευτή και νομάρχη Δημ. Φράγκου. Υπάρχει κάποιος να το επιβεβαιώσει?
    Έστω ότι ισχύει. Και;;;;

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  24. #29519
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.568
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.565 φορές σε 3.502 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων

    Δεν δεν δεν
    Φυσικά και είναι δυνατόν σε μια πυρκαγιά να λιώσουν έτσι οι ζάντες...

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  25. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    celticfrost (27-07-18)

  26. #29520
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.994
    Thanks
    3.950
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.024 φορές σε 2.531 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Off Topic

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έστω ότι ισχύει. Και;;;;

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    πολλα
    περα από τα δικαιώματα πρέπει να δούμε και τις υποχρεώσεις
    ασε που σε δεύτερο στάδιο από εκεί μπορεί ο εισαγγελέας να κάνει καλή δουλειά
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

Σελίδα 1476 από 1920 ΠρώτηΠρώτη ... 476976107611761276137614261436144614561466147214731474147514761477147814791480148614961506151615261576167617761876 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας