7 7 ... 34567
121 136 136

: !!!

  1. #121
     avatar   _MinoGavros
    23-09-2006

    2.291
    Thanks
    1.153
    '' 980 497
    Ignore User

    A
    -" ":

    1. -44.

    2. 1,200 1,300 500 1,700 1,800.

    3. 1,900 . ( ) .' .

    4. , . 38 .

    5. :' , , ; "" " "; -44;

    6. . , 5.

    7. " ", . , , . .


    .
    .

    .: . , .

    . . .

    2: , ().

  2. #122
     avatar   _MinoGavros
    23-09-2006

    2.291
    Thanks
    1.153
    '' 980 497
    Ignore User

    Hellraiser
    ... .
    , .

    , "" PUMA publicity .

    .

    , , , . ; PUMA .. . , , .

    , .. ; ;

    . , .

  3. #123
    .  avatar   Red-Mania
    30-05-2005

    15.250
    Thanks
    0
    '' 17 15
    Ignore User

    Οχι ειμαι καθετος...η Puma δεν ειναι απλα ενας χορηγος της ομαδας αλλα στην ουσια ειναι μεσα στο ΔΣ της ομαδας και συμμετεχει στη ληψη των αποφασεων.

    Ειναι πραγματικα ανηκουστο ταυτογχρονα να ενισχυουν οικονομικα την ΑΕΚ για να ολοκληρωσει τη μεταγραφη Ριβαλντο ενος ανθρωπου που εκφραστηκε δυσμενως για τον προεδρο του Ολυμπιακου!

    Αμα λοιπον θελει ο καθε Γλου να εχει παρτιδες και με αλλες ομαδες εκτος απο τον Ολυμπιακο τοτε δεν εχει καμμια θεση να συμμετεχει στο ΔΣ της ομαδας!

    Και μην ανησυχεις ο Ολυμπιακος τα εβγαζε μια χαρα και χωρις τη Πουμα...αμετρητοι οι χορηγοι που ειναι ετοιμοι να παρουν τη θεση της εταιριας του Γλου.

  4. #124
     avatar   anderson
    21-02-2006

    6.014
    Thanks
    0
    '' 3 3
    Ignore User

    Εδώ όμως ο Γιωργάκης ο Γλου έβγαινε κι έλεγε βαρυσήμαντες δηλώσεις ότι ΠΟΤΕ δεν θα συμμετείχε σε μεταγραφή Ριβάλντο στο 44 σεβόμενος αυτό που είναι στον Ολυμπιακό... και κάτω από το τραπέζι του τα έσκαγε στην μάπα. Αυτά τα τσολιαδίστικα δυστυχώς εμένα δεν μου αρέσουν... να πάρει λοιπόν τα πατσαβούρια του των 2 ευρώ που τα πουλάει 70 ο Γιωργάκης και να πάει να βρει τον Καψή και τον Μπαμπαγκίντα... ο Ολυμπιακός δεν είναι έρμαιο της οποιασδήποτε Γλούμα...


    1925


  5. #125
     avatar   _MinoGavros
    23-09-2006

    2.291
    Thanks
    1.153
    '' 980 497
    Ignore User

    Φυσικά δε θα μείνει χωρίς χορηγό ο Ολυμπιακός, αν διακόψει τη συνεργασία του με την PUMA (μπορεί άραγε ;) - ή εν πάσει περιπτώσει, δεν την ανανεώσει. Θα μπορούσε π.χ. να συμφωνήσει με την adidas, για την οποία έχει ακουστεί ότι βρίσκεται πίσω από τις μη κλήσεις Ρεχάγκελ παικτών του Ολυμπιακού στην Εθνική .

    Με αυτό θέλω να πω, ότι καμμία εταιρεία δεν είναι αθώα: όλες κυττάνε το συμφέρον τους και μόνον και καλά κάνουνε στο φινάλε.

    Όσο μου πέφτει λόγος, προσωπικά δε θα έκανα τίποτε με το Γλου. Απλά θα φρόντιζα να ανεβάσω δραματικά τις απαιτήσεις μου για νέο συμβόλαιο (100% και παραπάνω ). Με το επιχείρημα ότι αφού του περισσεύουν λεφτά για την ΑΕΚ, μπορεί να δώσει και κάτι παραπάνω σε μας.

    Λόγος όμως δε μου πέφτει. Λόγο στο θέμα αυτό έχουν μόνο οι μέτοχοι της ΠΑΕ.

  6. #126
    The legend lives on  avatar   iek
    07-12-2004

    United Kingdom
    29.239
    Thanks
    7.784
    '' 11.657 6.482
    Ignore User

    _MinoGavros
    .

    .: . , .

    . . .

    2: , ().
    \
    ???
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  7. #127
     avatar   anderson
    21-02-2006

    6.014
    Thanks
    0
    '' 3 3
    Ignore User

    iek
    \
    ???
    , ...


    1925


  8. #128
    ....  avatar   CarpeDiem
    10-03-2007

    952
    Thanks
    0
    '' 4 4
    Ignore User

    44.. ... , .. , , .. .. - ..
    , .. .. ... .. ' 44 2 , <<>> <<>>.. ..
    .. ' , , ... .. ... ( ) ..
    , .. .. ..
    , <<>>, <<>>,, , ...
    , .....
    live fast,die young and let behind you a beautiful body...

    7 8/2/81:
    ...

  9. #129
     avatar   _MinoGavros
    23-09-2006

    2.291
    Thanks
    1.153
    '' 980 497
    Ignore User

    iek
    \
    ???
    , ; , ....

    1. . . 1,9 . €. . ; 3 . ... ( .

    2. . . 1,2 . € (, ) 1,9 . ( ).

    3. . .

    4. . . Puma ; ; ; Puma;

    5. . : .

    , . . : . ; . .

    ""....

    .: "", "" - "". "" "" - . .

    , , , , ...

    ' !...

  10. #130
     avatar   jojo
    04-06-2006

    6.224
    Thanks
    716
    '' 1.102 701
    Ignore User

    anderson
    , ...

  11. #131
     avatar   jojo
    04-06-2006

    6.224
    Thanks
    716
    '' 1.102 701
    Ignore User

    Γενικώς στην ένωση πικραμένων είναι πιο ραγιάδες.....

  12. #132
    The legend lives on  avatar   iek
    07-12-2004

    United Kingdom
    29.239
    Thanks
    7.784
    '' 11.657 6.482
    Ignore User

    ? ... , ... ..

    ' 3 ( ) ( ).. ... 3
    .. ..

    , ... ... , ...
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  13. #133
    .  avatar   Red-Mania
    30-05-2005

    15.250
    Thanks
    0
    '' 17 15
    Ignore User

    Μινογαυρο τον λενε τον ανθρωπο...

    Μαλλον τον μπερδεψες με τον allouminotauroc!

    (Τι να κανει αραγε αυτη η ψυχη;)

  14. #134
     avatar   _MinoGavros
    23-09-2006

    2.291
    Thanks
    1.153
    '' 980 497
    Ignore User

    iek
    Δηλαδη στον Ολυμπιακο δεν περνουσε καλα ο Ριβαλντο και στην ΑΕΚ θα ειναι καλυτερα? Εγω δεν τον εχω κοψει για τοσο μιζερο...Οσο για τα λεφτα, φιλε αλουμινογαυρε ενας απο τους δυο μας δουλευει...Ή η διοικηση η ο Ριβαλντο..

    Εγω δεν πιστευω κατ'αρχην οτι ο Ντεμης του εδωσε τα 3 μυρια που του εδινε ο Κοκκαλης (αν του εδινε τοσα) ή που με βαση τους διοικουντες μας ητανε και η προταση για την επομενη χρονια (ειπανε οτι του προτεινανε ανανεωση με ιδιες αποδοχες)..Ο Ντεμης σιγουρα του εδωσε λιγοτερα απο τον Ολυμπιακο...Εκτος κι αν στον Ολυμπιακο επαιρνε πολυ λιγοτερα απο 3 μυρια
    οποτε ο Ντεμης του εδωσε το ιδιο ποσο και μαλιστα για διετια..Αυτα συο το δελεαρ του διετους συμβολαιου ισως να κανανε το Ριβαλντο να παει στην ΑΕΚ..

    Οπως και να εχει, την αληθεια δεν θα την μαθουμε ποτε γιατο τι εγινε...Απλα δεν επρεπε το θεμα αυτο να ειχε ληξει ετσι...Απο εκει και περα, αναμονη για καποια μεταγραφη που θα καλυψει το κενο...

    Καλά πρέπει να περνούσε...Χάλασε όμως στο θέμα Λουξεμπούργκο, πρέπει να αισθάνθηκε ότι εκτέθηκε. Η ...πονηρή σκέψη επ' αυτού είναι ότι μαζί με το Λουξεμπούργκο (γνωστό μιζαδόρο) πιθανώς να χάθηκαν και κάποια .. άλλα μελλοντικά έσοδα. Αυτή είναι μόνο μια σκέψη.

    Προσπάθησε λοιπόν να διασφαλιστεί τουλάχιστον επαγγελματικά. Το πιστεύω ότι μεσούντος του πρωταθλήματος ο Κοκκ του είπε "ναι" για να δέσει το γάιδαρό του ότι θα προσπαθεί ο Ρίμπο. Μετά όμως την έκανε αλα γαλλικά και τον έστειλε στο Λου...

    Στο μεταξύ όμως είναι φυσικό να είναι ανήσυχος ο Βραζιλιάνος. Τον έχουνε μάθει πια τον Κοκκ ότι είναι αφερέγγυος και απρόβλεπτος. Τα συζήταγε λοιπόν με τους φίλους του (φυσικό) και ένας απ' αυτούς ήτανε ο Φερέρ. Κάπου εκεί πρέπει να γεννήθηκε η ιδέα...

    Ο Ρίμπο βέβαια δε θα έφευγε άμα ο Κοκκ τηρούσε την προφορική συμφωνία. Νομίζω ότι ο επαγγελματισμός του θα τον κρατούσε, εξ άλλου και γω πιστεύω ότι τα λεφτά πρέπει να ήταν περισσότερα από το 1,9 εκ. Αλλά πόσο περισσότερα δεν ξέρω, αμφιβάλλω δλδ για τα 3 εκ.

    Με το Βραζιλιάνο να είναι ανήσυχος (διότι κακά τα ψέματα, δεν έχει δα και βουνό προτάσεις από Ευρώπη) θα του είπανε (υποθέσεις κάνω, δεν ήμουν εκεί) Φερέρ και Ντέμης "ζήτα γραπτό συμβόλαιο ΠΡΙΝ τη φιέστα αφού σου δίνουν περισσότερα, διότι μετά...χαιρετίσματα - θα αθετήσουν τη συμφωνία και θα σου μειώσουν τα λεφτά. Και εν πάσει περιπτώσει αν κάτι πάει στραβά, αυτά τα (λιγότερα) λεφτά τα δίνουμε κι εμείς."

    Με αυτές τις πλάτες νομίζω ο Ρίμπο πήγε στην πλ. Αλεξάνδρας να βρει τον Κοκκ. Αν δεν τις είχε, θα περίμενε. Είδε ότι ο Κοκκ δεν ήθελε να τον δει και πήρε ανάποδες. Δε θέλει πολύ, είχε τα δίκια του.

    Ακριβή ποσά δε θα μάθουμε ποτέ για ευνόητους λόγους.

    Κάπως έτσι. Λιγότερα από αυτά που πήρε φέτος, τα ίδια περίπου με αυτά που ήθελε να του δώσει ο Κοκκ του χρόνου, με όρους όμως (μπόνους) αλλά για δύο χρόνια. Αυτό εικάζω.

    Απαράδεκτος ο Σωκ, το έχω γράψει πολλές φορές. Στο φινάλε να του έλεγε: "κύττα, δεν έχω. Δεν το σηκώνει το μπάτζετ. Να το δούμε αλλιώς, να βάλουμε έξτρα μπόνους π.χ." Αλλά είναι και ψωροπερήφανος, δεν τολμάει να πει "δεν έχω".

    Σε λίγο θα με πεις και αλουμινόχαρτο, χεχε

  15. #135
    The legend lives on  avatar   iek
    07-12-2004

    United Kingdom
    29.239
    Thanks
    7.784
    '' 11.657 6.482
    Ignore User

    _MinoGavros
    ... , . ... ' ( ) .. . .

    . "" . ...

    . . () ' . ...

    . , 1,9 . , 3 .

    ( , ) ( , ) " , ... - . , () ."

    . . , . . , .

    .

    . , , () . .

    , . : ", . . , .." , " ".

    ,
    ( )!! !!!



    ... , ..


    35 32 ... .. ... ..
    “Liberty means responsibility. That is why most men dread it.” George Bernard Shaw

  16. #136
     avatar   _MinoGavros
    23-09-2006

    2.291
    Thanks
    1.153
    '' 980 497
    Ignore User

    iek
    ( )!! !!!



    ... , ..


    35 32 ... .. ... ..
    . , . , .

    . . : .

    - . ( 20 ) ; -;

Bookmarks

-

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •