Σελίδα 65 από 105 ΠρώτηΠρώτη ... 1525354555616263646566676869758595 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.281 έως 1.300 από 2083

Θέμα: Χρήστος Πατσατζόγλου

  1. #1281
    Τα κεφάλια μέσα τώρα Το avatar του χρήστη papdoux
    Εγγραφή
    13-06-2007

    Περιοχή
    Πειραιάς, Καμίνια
    Μηνύματα
    5.787
    Thanks
    1.366
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.318 φορές σε 1.444 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red$mile Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι μέσω του Πάτσα πληρώνουμε τις όποιες αμαρτίες μας έχουμε ως γάβροι σε αυτή τη ζωή. Έτσι ζητάω την ανανέωσή του συμβολαίου του για να πάω στον παράδεισο με το σπαθί μου.
    Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

  2. #1282
    Το avatar του χρήστη sokratis_1988
    Εγγραφή
    29-07-2008

    Μηνύματα
    340
    Thanks
    209
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 89 φορές σε 62 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Θελω να προσθεσω σε ολα τα υπολοιπα που εχουν γραφει,οτι εχει παχυνει παρα πολυ.Σαν κεφτες εχει γινει.

  3. #1283
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Τα περισσότερα που γράφονται για τον Χρήστο είναι ντροπή για αυτούς που αβίαστα τα ξερνάνε. Οι ύβρεις οι χαρακτηρισμοί και η αδικία προς αυτό τον ποδοσφαιριστή με κάνει να νοιώθω ξένος προς τους περισσότερους γαύρους.
    Θα πρέπει να δούμε πολλά πρίν καταδικάσουμε αυτό το αληθινό ερυθρόλευκο διαμάντι. Θα πρέπει να σκεφτούμε πολύ πριν απαξιώσουμε ένα σύγχρονο αληθινό παλληκάρι της Ομάδας μας.
    Του καταλογίζουμε τα λάθη κάποιων χασάπηδων που τον ανάγκασαν , αυτόν ένα από τα μεγαλύτερα ταλέντα του ελληνικού ποδοσφαίρου, ένα πραγματικό ερυθρόλευκο αστέρι να μείνει τόσα χρόνια εκτός αλλά και η ψύχωση για το έβδομο μπροστά στην οποία ο Χρήστος δεν υπελόγισε ούτε καριέρα ούτε μέλλον.
    Κρίνετε τον πιθανόν σαν ένα ποδοσφαιριστή που ίσως δεν είναι για όλη τη σαιζόν, αλλά σκεφτείτε πριν του απευθύνετε τα εμμετικά σας , ποιος είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ....
    ---------------------

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sirkostas (20-03-09)

  5. #1284
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Χρηστο μου πριν απευθυνω τα εμετικα μου στηριζα τον Χρηστο (που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ολυμπιακος και το εχει αποδειξει εμπρακτως με δηλωσεις του αν το εχεις ξεχασει) επι τριετια. Τον κανακευα αλλον ενα χρονο οταν επισης εμπρακτως αποδυκνειε οτι ΔΕΝ μπορουσε. Τωρα πλεον (πολλες φορες ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ) κανει κακο στην ομαδα που ΟΥΔΕΠΟΤΕ αγαπησε. Με προφανη σκοπο.
    Για μενα ο Πατσατζογλου δεν ειναι και δεν θα υπαρξει ποτε Ολυμπιακος. Οσο για τα λαθη που τον καταδικασαν , λυπαμαι και τους μεμφομαι αυτους που τα εκαναν, αλλα δεν ειμαι εγω εκατομμυριουχος χωρις να δουλεψω. Ο Χρησταρας ειναι.

    Αυτα απο μενα.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  6. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sadi για αυτό το μήνυμα:

    Du3lisT (19-03-09), iek (19-03-09), panty (19-03-09), _MinoGavros (19-03-09)

  7. #1285
    Το avatar του χρήστη nbqgr
    Εγγραφή
    28-04-2008

    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑ
    Μηνύματα
    20.343
    Thanks
    3.956
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 10.238 φορές σε 6.408 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από steliosb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικό είναι.
    Με 2μπιτο επεξεργαστή καμμένο και μνήμη 1bit μην περιμένεις ταχύτητα σκέψης από τον Πάτσα!
    Τι 1 bit μνήμη αφού τουλάχιστον 2 bit registers έλεος με την προκατάληψη
    Cogito ergo sum

    A member of the 6G club

  8. #1286
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Τελος παντων ΟΛΟΙ κρινονται.
    Και σκληρά. Αυτο σημαινει να φορας τη φανελα του Ολυμπιακου. Δεν ειναι παιγνιδακι οπως νομιζουν καποιοι.
    Και η ανταμοιβη ερχεται αφου τελειωσουν. Κανεις που αξιζε δεν περναει στη ληθη οπως παικτες αλλων ομαδων. Αρκει να ΑΞΙΖΕΙΣ πραγματικα.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  9. #1287
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sadi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελος παντων ΟΛΟΙ κρινονται.
    Και σκληρά. Αυτο σημαινει να φορας τη φανελα του Ολυμπιακου. Δεν ειναι παιγνιδακι οπως νομιζουν καποιοι.
    Και η ανταμοιβη ερχεται αφου τελειωσουν. Κανεις που αξιζε δεν περναει στη ληθη οπως παικτες αλλων ομαδων. Αρκει να ΑΞΙΖΕΙΣ πραγματικα.
    E, όχι και όλοι. Υπάρχει ένας που την πέφτει στα μαλακά. Μα στα πολύ μαλακά όμως...
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  10. #1288
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    E, όχι και όλοι. Υπάρχει ένας που την πέφτει στα μαλακά. Μα στα πολύ μαλακά όμως...

    Οπως;
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  11. #1289
    Σκοπευτής Το avatar του χρήστη _MinoGavros
    Εγγραφή
    23-09-2006

    Περιοχή
    Άνω Λαβύρινθος
    Μηνύματα
    2.291
    Thanks
    1.153
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 980 φορές σε 497 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nbqgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι 1 bit μνήμη αφού τουλάχιστον 2 bit registers έλεος με την προκατάληψη
    1bit επεξεργασία = μοναδικό (αντί δυαδικό, δεκαδικό κλπ) σύστημα => με μοναδικό ψηφίο το 0 μπορεί να εκφραστεί μόνον 1 αριθμός:

    το ΜΗΔΕΝ

  12. #1290
    Το avatar του χρήστη Dr.Red
    Εγγραφή
    24-01-2008

    Μηνύματα
    6.928
    Thanks
    5.967
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.210 φορές σε 3.267 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giorgossiderie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα περισσότερα που γράφονται για τον Χρήστο είναι ντροπή για αυτούς που αβίαστα τα ξερνάνε. Οι ύβρεις οι χαρακτηρισμοί και η αδικία προς αυτό τον ποδοσφαιριστή με κάνει να νοιώθω ξένος προς τους περισσότερους γαύρους.
    Θα πρέπει να δούμε πολλά πρίν καταδικάσουμε αυτό το αληθινό ερυθρόλευκο διαμάντι. Θα πρέπει να σκεφτούμε πολύ πριν απαξιώσουμε ένα σύγχρονο αληθινό παλληκάρι της Ομάδας μας.
    Του καταλογίζουμε τα λάθη κάποιων χασάπηδων που τον ανάγκασαν , αυτόν ένα από τα μεγαλύτερα ταλέντα του ελληνικού ποδοσφαίρου, ένα πραγματικό ερυθρόλευκο αστέρι να μείνει τόσα χρόνια εκτός αλλά και η ψύχωση για το έβδομο μπροστά στην οποία ο Χρήστος δεν υπελόγισε ούτε καριέρα ούτε μέλλον.
    Κρίνετε τον πιθανόν σαν ένα ποδοσφαιριστή που ίσως δεν είναι για όλη τη σαιζόν, αλλά σκεφτείτε πριν του απευθύνετε τα εμμετικά σας , ποιος είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ....

    Γεια σου giorgossiderie.Καταρχήν λυπάμαι που απέχεις από το forum.Για μένα προσωπικά είσαι από τους καλύτερους posters του red-dna.Αλλα το ότι διαφωνείς πολλούς από μας δεν είναι λόγος να απέχεις.Αν συμφωνούσαμε δεν θα υπήρχε λόγος ύπαρξης του forum.Θα έγραφε ο Sadi ο pandragon ένα άρθρο στην κεντρική σελίδα και θα τελειωνε η φάση.Αλλα αυτό είναι δικό σου θέμα.Για τον Πατσατζόγλου τώρα θα διαφωνήσω μαζί σου.Ο Πατσατζόγλου μετά από τον τραυματισμό του ποτε den επανήλθε 100%.Ο κόσμος όμως τον περίμενε και η διοίκηση,και οι προπονητές.Τοv στήριξε όσους λίγους παίχτες.
    Όμως τώρα πλέον δεν μπορεί να βοηθήσει,είναι σαν να έχουμε μια τρυπα στο κέντρο.Δεν μπορεί να βοηθήσει τον Ολυμπιακό τουλάχιστον σαν βασικός.
    Τώρα αν είναι ολυμπαικός η παοκ καρφί δεν μου καίγεται.Από τη στιγμή που φόρεσε την ερυθρόλευκη,και την μάτωσε και ίδρωσε πάει και τελειωσε.ΕΙΝΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Είναι σαν τους αλλοδαπούς που πάνε στρατό.Εφόσον τιμήσουν τη σημαία και αφιερώσουν 18 μήνες από τη ζωή τους για την Ελλάδα ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ.


    Μαρινάκη το τέρας το σκοτώνεις όταν είναι μικρό ακόμα....
    Το σκάνδαλο με τις κασέτες.Μπέος:«Αναρωτιέμαι σε τι κόσμο μεγαλώνω τα παιδιά μου. Ο γιος μου δεν ήθελε να πάει σχολείο»!!

  13. #1291
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    σίγουρα δεν φραίει ο Πατσα για του μαλακες τους γιατρους, αλλά δεν φταίμε κι εμεις να τον βλέπουμε να παίζει.....

    επειδη ο Ολυμπιακος σαν ομαδα έκανε λαθος στην περιπτωση Πατσα θα την πληρώσει ο φιλαθλος;;;;

    οι γιατροι και ενδεχομένως η διοικηση του Ολυμπιακου δεν πρεπει να κατηγορουν και να βριζουν τον Πατσα, γιατι φταινε!!!! εμεις ομως δεν είμαστε υπευθυνοι σε καμια περιπτωση για την κατασταση του!!!!

    ΥΓ: τελικα εγχειρηση στο ποδι του κανανε ή μεταμοσχευση εγκεφάλου;;;;

  14. #1292
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.111
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.548 φορές σε 14.233 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παίζει ανελλιπώς (πιθανότατα σε λάθος θέση), δε μπορεί να πασάρει από το αριστερό του πόδι στο δεξί (και το αντίστροφο), δεν έχει ούτε μακρινή πάσα (χα, εδώ δεν έχει κοντινή), δεν έχει σουτ, δεν έχει στημένα, δε μπορεί στο ψηλό παιχνίδι, δεν έχει τρίπλα, δε μπορεί να κρατήσει μπάλα πάνω από 3,7 δευτερόλεπτα, τρέχει σαν το σκυλί (αν μη τι άλλο έχει πάθος αλλά δε φτάνει) και δεν είναι ο Πάτσα. Ποιος είναι? Ποιος είναι?
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  15. #1293
    Σκοπευτής Το avatar του χρήστη _MinoGavros
    Εγγραφή
    23-09-2006

    Περιοχή
    Άνω Λαβύρινθος
    Μηνύματα
    2.291
    Thanks
    1.153
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 980 φορές σε 497 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giorgossiderie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα περισσότερα που γράφονται για τον Χρήστο είναι ντροπή για αυτούς που αβίαστα τα ξερνάνε. Τσου, για τον ίδιο είναι. Οι ύβρεις οι χαρακτηρισμοί και η αδικία ??? και πολύ αργήσαμε προς αυτό τον ποδοσφαιριστή με κάνει να νοιώθω ξένος προς τους περισσότερους γαύρους σ' αυτό τώρα τί να κάνω εγώ;.
    Θα πρέπει να δούμε πολλά είδαμε αρκετά, πονάνε τα μάτια μας πρίν καταδικάσουμε αυτό το αληθινό ερυθρόλευκο διαμάντι σ' αυτό δεν έχω άποψη, αν είναι αλήθεια ας μπει στην κοσμηματοθήκη. Θα πρέπει να σκεφτούμε πολύ πριν απαξιώσουμε ένα σύγχρονο αληθινό παλληκάρι της Ομάδας μας τσου. της ομάδας των αντιπάλων εννοείς.
    Του καταλογίζουμε τα λάθη κάποιων χασάπηδων που τον ανάγκασαν , αυτόν ένα από τα μεγαλύτερα ταλέντα του ελληνικού ποδοσφαίρου, ένα πραγματικό ερυθρόλευκο αστέρι να μείνει τόσα χρόνια εκτός δεν καταλογίζουμε τίποτα, αλλά ακόμα κι έτσι νάναι δεν είναι δυνατόν να παίζουμε τα επόμενα 10 χρόνια με 10 παίκτες αλλά και η ψύχωση για το έβδομο μπροστά στην οποία ο Χρήστος δεν υπελόγισε ούτε καριέρα ούτε μέλλον. αααα, τον κάψαμε δηλαδή κι αυτόν. ωραία, ας του κόψει σύνταξη ο Σώκος.
    Κρίνετε τον πιθανόν σαν ένα ποδοσφαιριστή που ίσως δεν είναι για όλη τη σαιζόν για τίποτα δεν είναι, γιατί πιάνει θέση στο ρόστερ κι εμείς χρειαζόμαστε αμ.χαφ, αλλά σκεφτείτε πριν του απευθύνετε τα εμμετικά σας , ποιος είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.... δε διαφωνώ για τη σύνταξη, ας την πληρώσει ο πρωτομάστορας της "ψύχωσης"
    12345

  16. #1294
    Το avatar του χρήστη giorgossiderie
    Εγγραφή
    14-09-2006

    Μηνύματα
    3.376
    Thanks
    1.317
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.857 φορές σε 1.119 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Φίλοι μου θα σας θυμήσω από πότε άρχισε η κριτική κατά πάτσα. Αν θυμάστε ήταν στο παγκρήτιο μετά το ξύλο και τα φάλτσα του μαζαράκου και τις πραγματικα ατυχείς του δηλώσεις περί δίκαιου αποτελέσματος. Τον γιουχάισαν οι οργανωμένοι στο αεροδρόμιο και η διοίκηση τον κάλεσε σε απολογία. Διόρθωσε ο Χρηστάρας και είπε ότι εννούσε το αθλητικό κομμάτι. Το κακό όμως γιαυτόν είχε ήδη γίνει, ανεπιστρεπτί είχε μπεί στη μαύρη λίστα αυτών που καπελώνουνε το Θρύλο πολλά χρόνια τώρα και κατα συνέπεια όλων μας που χωρίς να το θέλουμε τους ακολουθούμε....
    ---------------------

  17. #1295
    Το avatar του χρήστη Dr.Red
    Εγγραφή
    24-01-2008

    Μηνύματα
    6.928
    Thanks
    5.967
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.210 φορές σε 3.267 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζει ανελλιπώς (πιθανότατα σε λάθος θέση), δε μπορεί να πασάρει από το αριστερό του πόδι στο δεξί (και το αντίστροφο), δεν έχει ούτε μακρινή πάσα (χα, εδώ δεν έχει κοντινή), δεν έχει σουτ, δεν έχει στημένα, δε μπορεί στο ψηλό παιχνίδι, δεν έχει τρίπλα, δε μπορεί να κρατήσει μπάλα πάνω από 3,7 δευτερόλεπτα, τρέχει σαν το σκυλί (αν μη τι άλλο έχει πάθος αλλά δε φτάνει) και δεν είναι ο Πάτσα. Ποιος είναι? Ποιος είναι?

    Θα σου απαντήσει ο γιος μου,ο Dr.red junior:Emmmm.....e,,,,,emmmmm,emmmmm....e......em. .......e.....emmmm ,......e....emmmm
    Dr.Red:Άντε ρε πριν λίγο στο είπα.
    Dr.Red junior:Emmmmm...e.....EMMmmmmmm,...έεεε.
    ο ΒΕΛΛUΚI!!!!!!!!
    Dr.Red:AAAAAAAAutos είσαι.Πάρε σοκολάτα από τη μαμά.


    Μαρινάκη το τέρας το σκοτώνεις όταν είναι μικρό ακόμα....
    Το σκάνδαλο με τις κασέτες.Μπέος:«Αναρωτιέμαι σε τι κόσμο μεγαλώνω τα παιδιά μου. Ο γιος μου δεν ήθελε να πάει σχολείο»!!

  18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    differance (19-03-09)

  19. #1296
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Λαθος. Ο Πατσα τα ακουει πολυ καιρο πριν για την αδιαφορη αγωνιστικη του εικονα. Και για τα σφηνακια στα μπαρ αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panty (19-03-09)

  21. #1297
    Vade retro κατσαπλιάδες Το avatar του χρήστη sadi
    Εγγραφή
    20-05-2005

    Περιοχή
    Graecum est,non legitur
    Μηνύματα
    80.062
    Thanks
    11.700
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 35.784 φορές σε 19.669 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζει ανελλιπώς (πιθανότατα σε λάθος θέση), δε μπορεί να πασάρει από το αριστερό του πόδι στο δεξί (και το αντίστροφο), δεν έχει ούτε μακρινή πάσα (χα, εδώ δεν έχει κοντινή), δεν έχει σουτ, δεν έχει στημένα, δε μπορεί στο ψηλό παιχνίδι, δεν έχει τρίπλα, δε μπορεί να κρατήσει μπάλα πάνω από 3,7 δευτερόλεπτα, τρέχει σαν το σκυλί (αν μη τι άλλο έχει πάθος αλλά δε φτάνει) και δεν είναι ο Πάτσα. Ποιος είναι? Ποιος είναι?
    Θες να πεις οτι δεν τα ακουει ο Μπελουτσι ρε Κοσμα; Λαθος φορουμ διαβαζω δηλαδη;
    Βλέπεις εκείνο το βουνό που μοιάζει με κεράσι;

  22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panty (19-03-09)

  23. #1298
    Σκοπευτής Το avatar του χρήστη _MinoGavros
    Εγγραφή
    23-09-2006

    Περιοχή
    Άνω Λαβύρινθος
    Μηνύματα
    2.291
    Thanks
    1.153
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 980 φορές σε 497 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giorgossiderie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλοι μου θα σας θυμήσω από πότε άρχισε η κριτική κατά πάτσα. Αν θυμάστε ήταν στο παγκρήτιο μετά το ξύλο και τα φάλτσα του μαζαράκου και τις πραγματικα ατυχείς του δηλώσεις περί δίκαιου αποτελέσματος. Τον γιουχάισαν οι οργανωμένοι στο αεροδρόμιο και η διοίκηση τον κάλεσε σε απολογία. Διόρθωσε ο Χρηστάρας και είπε ότι εννούσε το αθλητικό κομμάτι. Το κακό όμως γιαυτόν είχε ήδη γίνει, ανεπιστρεπτί είχε μπεί στη μαύρη λίστα αυτών που καπελώνουνε το Θρύλο πολλά χρόνια τώρα και κατα συνέπεια όλων μας που χωρίς να το θέλουμε τους ακολουθούμε....
    Έλεος ρε συ, έχουμε μάτια και βλέπουμε. Οι μισές πάσες είναι λάθος. Να κόψει δε μπορεί. Τι σ@@@@ κάνει εκεί στο κέντρο;

    Δεν είναι 1-2 μάτς, από πρόπερυσι είναι αυτό το βιολί τουλάχιστον. Διαρκώς. Δεν υποφέρεται...



    Εσένα σ' αρέσει δηλαδή;

  24. #1299
    Solus Deus me judicet Το avatar του χρήστη aljawn
    Εγγραφή
    22-11-2006

    Περιοχή
    ΑΤΗ, GR
    Μηνύματα
    4.113
    Thanks
    2.017
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.565 φορές σε 1.387 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sokratis_1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θελω να προσθεσω σε ολα τα υπολοιπα που εχουν γραφει,οτι εχει παχυνει παρα πολυ.Σαν κεφτες εχει γινει.
    Πάτσα δεν φταις που είσαι σαν κεφτές...
    (φταίει ο κεφτές που έφαγες προχθές)

    Τι μου θύμισες τώρα...
    Ρεαλισμός είναι η ψευδαίσθηση ότι υπάρχει πραγματικότητα.

  25. #1300
    Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Εγγραφή
    17-04-2008

    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Μηνύματα
    31.508
    Thanks
    17.319
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.502 φορές σε 10.333 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από _MinoGavros Εμφάνιση μηνυμάτων
    12345
    Αυτός είναι ο αριθμός λαθών του Πάτσα?
    http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

Σελίδα 65 από 105 ΠρώτηΠρώτη ... 1525354555616263646566676869758595 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας