1 105 123451121314151101 ...
1 20 2083

:

  1. #1
    .  avatar   Red-Mania
    30-05-2005

    15.250
    Thanks
    0
    '' 17 15
    Ignore User

    Fanela1

    .
    !

    .

  2. #2
    firewalkwithme  avatar   oikon7
    09-08-2005

    Wuppertal,
    1.856
    Thanks
    0
    '' 1
    1
    Ignore User

    Kαλή επιτυχία Χρηστάρα! Βλέπω και ξαναβλέπω το video που μοιράζει σακούλες στην άμυνα της Εθ. Αγγλίας (το περιβόητο 2-2) πριν βγάλει το έτοιμο γκολ και σκέφτομαι πόσο άτυχοι ήμαστε που τραυματίστηκε αυτός ο παικταράς.
    I got idea man You take me for a walk Under the sycamore trees The dark trees that blo.w baby
    I
    n the dark trees that blo
    .wAnd I'll see you And you'll see me And I'll see you in the branches that blo.w
    I
    n the breeze,
    I'll see you in the trees Under the sycamore trees

  3. #3

    Diabazo sta protoselida simera oti epistrefei! Makari me to kalo.

  4. #4

    Thumbs up

    .

  5. #5
     avatar   tolio7
    25-05-2005

    Ground Zero
    579
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    Άντε ρε ΧΡΗΣΤΑΡΑ μας έλειψες τρελά λέμε!!!

  6. #6
     avatar   Eric
    15-12-2004

    West End
    1.426
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    Mε το καλο ΧΡΙΣΤΑΡΑ!!!!....Αντε παιχταρα μου και μας ελειψες!!!!


    Φιλε CrazyCoocker7 καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

  7. #7
     avatar   gloec
    05-09-2005

    711
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    Μακάρι να επιστρέψει πιο δυνατός και με περισσότερο μυαλό...
    Δεν φταίει μόνο ο Ολυμπιακός γι' αυτό που έγινε με τον Χρήστο...
    Νομίζω ότι με πολύ προσπάθεια ακόμη μπορεί να φτάσει στα επίπεδα που έπαιζε πριν τραυματιστεί. Παίζει σε όλες τις θέσεις της άμυνας και του κέντρου και ο καλός Πατσατζόλγλου είναι ένας παίκτης που όλες οι ομάδες θα ήθελαν να έχουν.

  8. #8
    Vade retro  avatar   sadi
    20-05-2005

    Graecum est,non legitur
    80.062
    Thanks
    11.700
    '' 35.784 19.669
    Ignore User

    Καλώς ήρθες Χρήστο.
    ;

  9. #9
    .  avatar   Red-Mania
    30-05-2005

    15.250
    Thanks
    0
    '' 17 15
    Ignore User

    15 λεπτα επαιξε ο Χρησταρας και προλαβε να κοψει τη μπαλα και να τη πασαρει οσες φορες το εκανε ο ΝτεΚαφεινε σε 90 λεπτα!

    Χρησταρα σε παρακαλω μην ξαναφυγεις ποτε.

  10. #10
    .  avatar   Red-Fuel
    19-07-2005

    3.396
    Thanks
    0
    '' 2 2
    Ignore User

    sadi
    .
    "" site, ;

  11. #11
     avatar   Coach
    06-07-2005

    15.295
    Thanks
    6.723
    '' 5.218 3.590
    Ignore User

    sadi
    .

  12. #12
    Vade retro  avatar   sadi
    20-05-2005

    Graecum est,non legitur
    80.062
    Thanks
    11.700
    '' 35.784 19.669
    Ignore User

    petroskappa
    "" site, ;
    ;)
    ;

  13. #13
     avatar   Xanthos
    06-07-2005

    3.093
    Thanks
    0
    '' 2 2
    Ignore User

    Twra na to kanw to parapono???

    As to kanw...

    Den ton evale ton Xrhstara sto katamesto Karaiskakh 2-3 meres prin se ena eykolotero agwna wste na apothewthei kai na anevei perissotero psyxologika kai ton evale shmera...

    Dden mporw na to katalavw.

    PS Mhn arxisoume pali ta sentonia gia ton Sollied kai xalasoume kai ayto to thema. Egw genikws symfwnw me thn apopsh tou oti o paikths mporei na mhn htan etoimos. Apla mou kanei entypwsh to oti dne ton afhse enan akoma agwna ektos wste na perasoun 2-3 akoma evdomades...

  14. #14
     avatar   drizzt
    21-05-2005

    23.694
    Thanks
    23.831
    '' 18.463 10.826
    Ignore User

    Xanthos
    Twra na to kanw to parapono???

    As to kanw...

    Den ton evale ton Xrhstara sto katamesto Karaiskakh 2-3 meres prin se ena eykolotero agwna wste na apothewthei kai na anevei perissotero psyxologika kai ton evale shmera...

    Dden mporw na to katalavw.

    PS Mhn arxisoume pali ta sentonia gia ton Sollied kai xalasoume kai ayto to thema. Egw genikws symfwnw me thn apopsh tou oti o paikths mporei na mhn htan etoimos. Apla mou kanei entypwsh to oti dne ton afhse enan akoma agwna ektos wste na perasoun 2-3 akoma evdomades...
    Ο Νικολακόπουλος είχε πει ότι τον σκέφτεται για το ματς με τους βάζελους σε περίπτωση που λείπει ο Τουρές ;)
    DNA .

  15. #15
     avatar   tolio7
    25-05-2005

    Ground Zero
    579
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    Καλά που ήσουν και συ ρε ΧΡΗΣΤΑΡΑ και χαρήκαμε λίγο χθες...ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑ!!!

  16. #16
     avatar   Wappy
    20-05-2005

    laSpa
    2.701
    Thanks
    0
    '' 4 3
    Ignore User

    κι όμως είναι ακόμα ΕΔΩ

  17. #17
    -  avatar   giovanni silva7
    15-02-2005

    Scotland Yard
    1.722
    Thanks
    0
    '' 1
    1
    Ignore User

    ..!
    .


    ...... .

  18. #18
     avatar   Wappy
    20-05-2005

    laSpa
    2.701
    Thanks
    0
    '' 4 3
    Ignore User

    «Ξαναγεννήθηκα»

    Έτοιμος για ένα νέο ξεκίνημα στην καριέρα του είναι ο Χρήστος Πατσατζόγλου. Ο πολυσύνθετος μέσος, που την Τρίτη απέναντι στο Θρασύβουλο, πραγματοποίησε την επανεμφάνισή του στα γήπεδα μετά από 2,5 περίπου χρόνια, είναι αποφασισμένος να αφήσει πίσω του μια για πάντα τα προβλήματα τραυματισμών. Ήταν 9 Μαρτίου του 2003, σε έναν αγώνα του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ στη Ριζούπολη, όταν ο ταλαντούχος άσος αγωνίστηκε για τελευταία φορά σε επίσημο αγώνα των «ερυθρολεύκων». Έπρεπε να περάσουν 1017 ημέρες για να γίνει η μεγάλη επιστροφή του στη δράση. Ο ίδιος, μιλώντας στη Sportday, δεν κρύβει τη χαρά του και την αισιοδοξία του για το μέλλον. «Αισθάνομαι κάτι παραπάνω από χαρούμενος που επέστρεψα στους αγώνες. Αυτό ήταν το καλύτερο δώρο για μένα και εύχομαι, μέρες που είναι, ό,τι πέρασα να μη συμβεί ποτέ ξανά σε κανέναν. Ήταν για μένα μια κακιά στιγμή. Θέλω να την ξεχάσω και να την αφήσω πίσω. Το μόνο που ζητώ τώρα είναι να βοηθήσω τον Ολυμπιακό να πετύχει τους στόχους του. Περίμενα αυτή την ώρα χρόνια, την ονειρευόμουν και αυτή η ιδέα με έκανε δυνατό να ξεπερνώ τα εμπόδια που συναντούσα. Δεν σκεφτόμουν τίποτα, απλώς αισθανόμουν σαν θηρίο στο κλουβί και ανυπομονούσα να πατήσω χορτάρι. Αυτή ήταν η πιο σημαντική στιγμή στην καριέρα μου. Το μόνο που ζητώ είναι να ειμαι γερός και όλα τα άλλα θα έρθουν», δήλωσε ο ίδιος, ενώ μιλώντας για τον κόσμο που τον αποθέωσε και δεν τον ξέχασε στο διάστημα της απουσίας του, είπε: «Τους ευχαριστώ όλους. Πραγματικά υπήρξαν στιγμές που συγκινήθηκα. Ένιωθα ότι σε όλους αυτούς χρωστάω κάτι. Τώρα τα ξεχνάω όλα και κοιτάω μπροστά. Άλλωστε το ποδόσφαιρο είναι η ζωή μου κι εγώ από την Τρίτη ξαναζώ».

  19. #19
     avatar   karteo
    15-12-2004

    2.543
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    [ links. ]

    Διαβάστηκε από 220 αναγνώστες
    Τελ. ενημ/ση: 30.12.2005 11:16

    "Διψάω για μπάλα", δηλώνει ο ο Χρήστος Πατσατζόγλου Αποφασισμένος να επιστρέψει δυναμικά στο ποδοσφαιρικό προσκήνιο και να καλύψει το χαμένο έδαφος των 2,5 χρόνων που απουσίαζε από τη δράση λόγω συνεχών τραυματισμών και επεμβάσεων δηλώνει ο Χρήστος Πατσατζόγλου σε συνέντευξή του στο Goal. Παράλληλα, ο πολυσύνθετος άσος αναγνωρίζει πως έκανε και ο ίδιος αρκετά λάθη στο διάστημα της αποχής του, ενώ ρίχνει ευθύνες και στον τότε γιατρό της ομάδας, κ.Παπαγιαννόπουλο, ο οποίος του άναψε το «πράσινο φως» για να αγωνιστεί, ενώ δεν ήταν έτοιμος.

    «Τραυματίστηκα σε ένα παιχνίδι που παίζαμε στη Νέα Σμύρνη με τον ΟΦΗ και μετά για πέντε-έξι παιχνίδια έπαιζα με ενέσεις. Ποτέ δεν είχα φανταστεί πως ο τραυματισμός αυτός θα με οδηγούσε σε τέτοια περιπέτεια. Όταν πήρα την απόφαση να παίξω κάποια παιχνίδια με τις ενέσεις που είχα κάνει, είχα ρωτήσει το γιατρό της ομάδας μου πριν παίξω. Από το πρώτο παιχνίδι που έπαιξα με ένεση ρώτησα τον κ. Παπαγιανόπουλο αν θα μου κάνει περισσότερο κακό. Μου είχε πει με σιγουριά ‘όχι και στο υπογράφω’. Τον εμπιστεύτηκα γιατί ήταν πάρα πολύ καλός άνθρωπος, μας είχε δείξει ένα πολύ καλό πρόσωπο τον καιρό που ήταν στην ομάδα. Για αυτό έκανα τις ενέσεις για να παίξω. Δυστυχώς όμως με αυτόν τον τρόπο έγινε πολύ χειρότερο το πόδι μου. Κακώς τον εμπιστεύτηκα. Βέβαια δεν μου έβαλε κανείς το μαχαίρι στο λαιμό. Φταίω και εγώ. Του έδειξα μεγάλη εμπιστοσύνη. Είχαμε μεγάλη πίεση για το έβδομο πρωτάθλημα, θέλαμε να το κατακτήσουμε για να το αφιερώσουμε στη θύρα 7. Ήταν όλα μαζί», δήλωσε σχετικά και προσέθεσε: «Είναι πολύ κακό να παίζεις τραυματίας. Δεν υπάρχει περίπτωση να το ξανακάνω. Βέβαια είναι ο χαρακτήρας μου τέτοιος που μπορεί να το λέω τώρα πως δεν θα ξαναπαίξω τραυματίας αλλά είμαι τόσο χαζός που μπορεί να το ξανακάνω. Γενικά οι Έλληνες το έχουν αυτό. επειδή δενόμαστε με μια ομάδα πα΄ρα πολύ υπάρχουν πολλοί που αγωνίζονται τραυματίες. Οι ξένοι από την άλλη, παίρνουν πολύ περισσότερα λεφτά και με το πρώτο πρόβλημα σταματούν και δεν παίζουν. Καλά κάνουν βέβαια γιατί θέλουν να προφυλαχθούν, κοιτάζουν την υγεία τους».

    Ο εφιάλτης του «Πάτσα» φαίνεται να λαμβάνει τέλος και ο ταλαντούχος άσος επέστρεψε στη δράση την προηγούμενη Τρίτη στον αγώνα με το Θρασύβουλο για το Κύπελλο. «Δεν μου είχε πει κάτι ο προπονητής μου. Δεν περίμενα ότι θα μπω. Γιατί δεν με είχε χρησιμοποιήσει με Λεβαδειακό και Λάρισα και πίστευα πως δεν θα με βάλει και με τον Θρασύβουλο. Περίμενα αυτά τα 15 λεπτά συμμετοχής με τον Θρασύβουλο να τα πάρω πιο νωρίς. Δεν έγινε, προχωράω και βλέπω μπροστά. Αν ο προπονητής μου το βλέπει από πλευράς της φυσικής κατάστασης, καταλαβαίνω. Από την άλλη εδώ και δύο μήνες κάνω προπονήσεις με την ομάδα μου, το πόδι μου είναι μια χαρά. Είχα μια ταλαιπωρία στη μέση, όμως τώρα είμαι πολύ καλά. Το νιώθω ότι είμαι έτοιμος να βοηθήσω την ομάδα μου. Τώρα από εκεί και πέρα ο προπονητής μου κρίνει. Τη στιγμή της αλλαγής μου με τον Κωστούλα, μιλάω ειλικρινά, δεν πέρασε τίποτα από το μυαλό μου. Μετά το τέλος όμως ήταν πολύ διαφορετικά πλέον για μένα που έπαιξα και πάλι. Μου έφυγε ένα βάρος. Το αφήνω αυτό πίσω και κοιτάω πλέον μόνο μπροστά. Δεν θέλω να θυμάμαι τι πέρασα με τον τραυματισμό μου. Πέρασε αυτό για μένα, είμαι καλά, θέλω να βοηθήσω την ομάδα. Δουλειά και πάλι δουλειά. Παιχνίδι με παιχνίδι και προσπάθεια κάθε Κυριακή και σε κάθε προπόνηση. Και βέβαια τίτλοι. Άλλωστε αυτό είναι συνυφασμένο με τον Ολυμπιακό. Όταν είσαι στη μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδας στόχος σου είναι πάντα η κορυφή».

    Τέλος, δηλώνει αισιόδοξος για τη συνέχεια της καριέρας του: «Τα όνειρα και οι φιλοδοξίες μου δεν σταματούν ποτέ. Το 2006 όντως θα με βρει πλέον με μια συμμετοχή μετά τον τραυματισμό μου. είμαι αρκετά καλά, θέλω να έχω υγεία πάνω από όλα, θα προσπαθήσω σε κάθε προπόνηση, σε κάθε ευκαιρία που μου δίνεται να παίξω και να βοηθήσω την ομάδα μου. Πιστεύω πως τώρα ξαναρχίζει η καριέρα μου. Άλλωστε αυτή είναι όλη μου η ζωή. Πρώτα είναι η οικογένεια μου, τα τρία παιδάκια μου, η γυναίκα μου που μου έχει σταθεί πάρα πολύ στη δύσκολη περίοδο που πέρασα. Πάνω από όλα η οικογένεια μου και μετά το ποδόσφαιρο. Από μικρός λάτρευα την μπάλα. Μου έχει λείψει πάρα πολύ τόσο καιρό και τώρα θέλω να το απολαύσω και πάλι. Διψάω για μπάλα».

  20. #20
     avatar   Alkis
    09-09-2005

    407
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    Απίστευτο κι όμως, αληθινό. Ο Πατσατζόγλου, μετά το αιμάτωμα στο μετατάρσιο στις αρχές της εβδομάδας, τραυματίστηκε προχθές σπίτι του! Οταν ξύπνησε το πρωί, πάτησε στραβά, γύρισε το πόδι του, ένιωσε έντονους πόνους, υπήρξε μεγάλη ανησυχία, υποβλήθηκε σε μαγνητική τομογραφία δεξιού άκρου ποδός, η οποία δεν έδειξε σοβαρή βλάβη (κάκωση μαλακών μορίων) και ακολουθεί θεραπεία.

Bookmarks

-

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •