4 68 123456781424344454 ...
61 80 1359

:

  1. #61
     avatar   Xanthos
    06-07-2005

    3.093
    Thanks
    0
    '' 2 2
    Ignore User

    loustrakos
    "" , , " ?", , " " , . .

    , moderator... , , .
    Re, vlepe esy thn ekpomph na mas metafereis ta drwmena kai analambanw egw to moderation gia merikes wres!!!!

    Loipon kanonistitai mages, thelw se videaki to parapanw skhniko!!!!!

    e, re kakourga xenitia... ti xanoume!!!!!

  2. #62
     avatar   Coach
    06-07-2005

    15.295
    Thanks
    6.723
    '' 5.218 3.590
    Ignore User

    ... .
    .

  3. #63
     avatar   Xanthos
    06-07-2005

    3.093
    Thanks
    0
    '' 2 2
    Ignore User

    Kapoia pragamta sth zwh einai mono gia na gelas...

    An ta pairneis sovara, exeis provlhma ;)

  4. #64
    -  avatar   giovanni silva7
    15-02-2005

    Scotland Yard
    1.722
    Thanks
    0
    '' 1
    1
    Ignore User

    , .
    .


    ...... .

  5. #65
    Vade retro  avatar   sadi
    20-05-2005

    Graecum est,non legitur
    80.062
    Thanks
    11.700
    '' 35.784 19.669
    Ignore User

    Δυστυχώς ο κύριος αυτός και οι συν αυτώ ΕΙΝΑΙ Ο OLYMPIACOS CFP αυτή τη στιγμή.Μόνο κάποιος που δεν αγαπά τον Ολυμπιακό θα τους άφηνε να κάνουν την "δουλιτσα" τους χωρις σχολιασμό.
    ;

  6. #66
     avatar   loustrakos
    24-05-2005

    380
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    giovanni silva7
    , .
    .
    . , .

    ... "" " " . ... .

    ? ... ... . ? , 5 , , . ...

    , ... .

  7. #67
    -  avatar   giovanni silva7
    15-02-2005

    Scotland Yard
    1.722
    Thanks
    0
    '' 1
    1
    Ignore User

    .
    , .

    .

    loustrakos

    , ... .


    ...... .

  8. #68
     avatar   loustrakos
    24-05-2005

    380
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    "", !

  9. #69
     avatar   Alkis
    09-09-2005

    407
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    giovanni silva7
    Καποια πραγματα στην ζωη αν δεν σου αρεσουν,δεν ασχολεισαι.
    Εδω βλεπω τους φανατικοτερους θαυμαστες του Τσουκαλα.
    Η παρομοίωση του loustrakou με την κατά λάθος σάτιρα τύπου Βασίλη Λεβέντη με καλύπτει πλήρως. Είναι κάτι σα να βλέπεις τις Αϋπνίες ή το Ερωτοδικείο, σπας για λίγο πλάκα ως τηλέ-καννίβαλος και μετά πας αλλού. Εξάλλου ο πλέον επώνυμος οπαδός της εκπομπής και δεδηλωμένος τακτικός τηλεθεατής της κ. Κόκκαλης τυγχάνει να είναι και Πρόεδρος του Ολυμπιακού, ενώ έχει καλλιεργήσει και σχέση αποκλειστικών συνεντεύξεων (τύπου Βαβύλης-Τριανταφυλλόπουλος).

  10. #70
    .  avatar   mark
    21-05-2005

    Piraeus Port
    725
    Thanks
    0
    '' 0 0
    Ignore User

    Swkrath bale ba8eia to maxairi sto kokkalo...

    MHN TYXON BALEIS KANA XERI BA8EIA STHN TSEPH...

  11. #71
     avatar   Wappy
    20-05-2005

    laSpa
    2.701
    Thanks
    0
    '' 4 3
    Ignore User

    mark
    Swkrath bale ba8eia to maxairi sto kokkalo...

    MHN TYXON BALEIS KANA XERI BA8EIA STHN TSEPH...

  12. #72
     avatar   Wappy
    20-05-2005

    laSpa
    2.701
    Thanks
    0
    '' 4 3
    Ignore User

    όσοι δεν διάβασαν Πουλο*2 σήμερα, ΕΧΑΣΑΝ.... ελπίζω να το ανεβάσει αύριο on line....

    ΣΤΑΖΕΙ από τα ΣΑΛΙΑ και το ΓΛΥΨΙΜΟ λέμε!!!!!

  13. #73
    -  avatar   giovanni silva7
    15-02-2005

    Scotland Yard
    1.722
    Thanks
    0
    '' 1
    1
    Ignore User

    ' .

    Wappy

    !!!!!


    ...... .

  14. #74
     avatar   Xanthos
    06-07-2005

    3.093
    Thanks
    0
    '' 2 2
    Ignore User

    Wappy
    *2 , .... on line....

    !!!!!
    Poios na ta anevasei on line re????

    exei h kwlofylada site???

  15. #75
     avatar   Wappy
    20-05-2005

    laSpa
    2.701
    Thanks
    0
    '' 4 3
    Ignore User

    Κύριε πρόεδρε,
    Αχ, αχ, κύριε πρόεδρε.
    Διαβάζω την ανακοίνωσή σας. Είστε ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ! Το εννοώ. Κύριε Κόκκαλη, πραγματικά είστε λεβέντης. Ξέρετε να ΑΓΑΠΑΤΕ τους φίλους σας! Αυτοί; Λοιπόν, εγώ πάντα είμαι ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ. Έτσι θα 'μαι και τώρα.
    Ξαναδιαβάζω την ανακοίνωση. Αχ, κύριε Κόκκαλη, αχ, κύριε πρόεδρε.
    Ειλικρινά με συγκίνησε η αγάπη σας για έναν άνθρωπο που συνεργάζεται τόσα χρόνια μαζί σας. Είναι σπάνιο αυτό που κάνατε, στην ένταση που το κάνατε, και σας τιμά. Έχετε όλα μου τα μπράβο για την ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ και παλληκαρίσια στάση σας. Επιτρέψετε μου, όμως, όμορφα και ξεκάθαρα να σας δηλώσω, με τον ίδιο τρόπο που το κάνατε κι εσείς, πως εγώ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ και ΔΕΝ ΘΕΛΩ να είμαι με τον κύριο Λούβαρη. Επειδή, πολύ απλά, ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! Γιατί ΞΕΡΩ τις αγωνίες σας, τα οράματά σας, τις προσπάθειές σας για τον Ολυμπιακό.
    Τις ΞΕΡΩ τόσο καλά, όσο κανένας άλλος. Να ξέρατε πόσο σας ΑΔΙΚΕΙ η συμπεριφορά μερίδας του κόσμου. Ξέρετε γιατί; Γιατί αυτοί, αυτός που χειρίζεται τους δημοσιογράφους, με ΑΡΙΣΤΟ τρόπο μάλιστα, δεν φρόντισε ποτέ για σας, ποτέ!!! Κι εσείς με περίσσια ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ βγαίνετε μπροστά, κόντρα σε τόσο κόσμο, και φωνάζατε: ΧΤΥΠΗΣΤΕ ΕΜΕΝΑ!!!
    Ειλικρινά, δεν μπορείτε να φανταστείτε πώς αισθάνομαι για όσους τιμούν έτσι τους συνεργάτες τους. Εγώ, όμως, πρέπει να κάνω το ίδιο, να ΤΙΜΗΣΩ κι εγώ αυτούς, αυτόν που ΑΔΙΚΑ ΧΡΕΩΝΕΤΑΙ γεγονότα για τα οποία δεν φταίει. Πρέπει να μάθει ο κόσμος του Ολυμπιακού ποιος είναι αυτός που αγωνιά, που κοιτάζει μόνο προς την κορυφή, που βάζει βαθιά το χέρι στην τσέπη. Αυτός ο κόσμος ποτέ δεν διάβασε ΠΟΙΟΣ πλήρωσε, ΠΟΣΑ πλήρωσε, πολλές φορές, όμως, διάβασε ύμνους για νίκες στη μάχη των διαπραγματεύσεων. ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ εγώ, λοιπόν! Αφού εσείς κοιτάζετε πάντα ψηλά και δεν σας ενδιαφέρει τι γράφουν, ποιοι τα γράφουν και ποιοι τα «διαρρέουν» θα το κάνω εγώ! Γιατί κι εγώ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ είμαι! Στην πράξη, στο «γήπεδο», εδώ, στη μάχη! Δεν κάνω τίποτα κάτω απ' το τραπέζι, εδώ όλα στο φως!
    Θυμάμαι, την τελευταία φορά, μου χτυπήσατε την πλάτη και σε σχετική ερώτηση, μιλήσατε για το μέλλον: -Σωτήρη, για μένα πλέον υπάρχει ΜΟΝΟ ο Ολυμπιακός. Aντε, και λίγο μια δυο εταιρείες μου!
    Έγραψα την επομένη, με όλο το σεβασμό στο οφ δι ρέκορντ: Μην ανησυχείτε, ο πρόεδρος έχει τη δίψα της πρώτης μέρας! Με δικαιώσατε. Εσείς τρέξατε για όλα, το καλοκαίρι.
    *Για τον Λεγκέν.
    *Για τον Σόλιντ.
    *Για παίκτες. Δεν άκουσα ποτέ τ' όνομά σας, μετά τη νίκη επί του ΠΑΟ στο ΟΑΚΑ, δεν διάβασα ύμνους, δεν είδα στις καλές στιγμές τη φωτογραφία σας.
    Κύριε Κόκκαλη, ο «Π», εμείς εδώ είμαστε μαζί σας, γιατί ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ πως χωρίς εσάς ο Ολυμπιακός δεν θα 'ταν εκεί που είναι τώρα, στην κορυφή, σ' αυτό το γήπεδο, μ' αυτές τις εγκαταστάσεις, με αυτούς τους παίκτες, με τα 8 πρωταθλήματα στα 9 τελευταία χρόνια. Και το θεωρούμε ΤΕΡΑΣΤΙΑ προσωπική σας θυσία να ΧΡΕΩΝΕΣΤΕ πράγματα για τα οποία άλλοι ευθύνονται. Όπως είναι άδικο να χρεώνεστε το μέρος εκείνο της δήλωσής σας, το οποίο παρεξήγησαν οι περισσότεροι στη χθεσινή εκπομπή της «ΘΥΡΑΣ 7» στο TV MAGIC. Δηλώσατε: «Όσο, λοιπόν, κι αν συμμερίζομαι την πικρία που έφερε το χθεσινό αποτέλεσμα, καθιστώ σαφές πως δεν πρόκειται να δεχτώ και να ανεχτώ, ούτε υποδείξεις προς το πρόσωπό μου».
    Επειδή έχω την εντύπωση πως γνωρίζω καλά τον τρόπο που σκέπτεστε, είμαι βέβαιος πως αυτό το σκέλος αφορά όχι σε μέλη της Ολυμπιακής οικογένειας, αλλά στους γνωστούς «ειδικούς», «προπονητές», «αναλυτές» και ξερόλες, κρίνοντας πάντα εκ του ασφαλούς, εκ του αποτελέσματος, δηλαδή. Aλλωστε, εσείς όχι μόνο τιμάτε με τη στάση σας τον κόσμο του Ολυμπιακού, αλλά συχνά είστε ΙΣΟΤΙΜΟΣ συνομιλητής τους. Και εκλεγμένος από αυτούς.
    Είναι ΑΔΙΚΟ, λοιπόν, να χρεώνεστε συμπεριφορές που δεν σας ανήκουν. Εμείς εδώ, λοιπόν, συνεχίζουμε, ΤΡΑΓΙΚΑ ΜΟΝΟΙ τους αγώνες μας, αγώνες που δεν ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΘΗΚΑΝ από κανέναν, με τα λάθη μας, με τα κολλήματά μας, με τις κακές, ίσως, εκτιμήσεις μας, ποτέ, όμως, κανένας δεν θα μας κατηγορήσει για λιποψυχία, για αδιαφορία. Αγαπητέ κύριε πρόεδρε, η ανακοίνωση ήταν αναγκαία και προσωπικά, κρατάω το σημαντικότερο: ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ! Θα επιμείνουμε και σήμερα. Πρόεδρε, πάρε το παιχνίδι στα χέρια σου. ΜΟΝΟ ΕΣΥ μπορείς να κάνεις τα όνειρα των οπαδών του Ολυμπιακού πραγματικότητα. Έτσι λεβέντικα, τίμια και παλληκαρίσια, όπως τον συνηθίσαμε χρόνια τώρα. Προσωπικά, ΕΙΜΑΙ μαζί του!
    Όπως και αυτά τα παιδιά της «ΘΥΡΑΣ 7», που ΑΥΤΟΝ θέλουν να προστατεύσουν, που ΑΥΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΝ, γιατί ΞΕΡΟΥΝ καλά πως ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ μπορεί να τους φτάσει εκεί που όλοι τους ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΙ!!!
    Με σεβασμό

    ΥΓ. 1: Κύριε πρόεδρε, είμαι μ' αυτούς που σας αγαπούν αλλά και μ' αυτούς που ΣΕΒΟΝΤΑΙ τον αγώνα σας. Μ' αυτούς που σας ΣΕΒΟΝΤΑΙ! Αυτό προκύπτει μέσα από ΠΡΑΞΕΙΣ! Από ΓΕΓΟΝΟΤΑ!

    ΥΓ. 2: Είμαι και μ' αυτούς που ΣΕΒΟΝΤΑΙ τους αγώνες μας εδώ. Αυτούς τους τιμάμε. Τέτοιοι είναι οι αναγνώστες μας. Αυτοί που κρίνουν, αυτοί που καλόπιστα μας κριτικάρουν, πολλές φορές σκληρά, αλλά ΕΝΤΙΜΑ. Πάνω απ το τραπέζι!!!

    --------------------------------------------------------


    υγ. καθαρίστε μετά την οθόνη από τα σάλια...

  16. #76
     avatar   Wappy
    20-05-2005

    laSpa
    2.701
    Thanks
    0
    '' 4 3
    Ignore User

    Wappy
    , , , , , , , . A, , . .
    , , .
    7 , , , ?

    "" *2? ...

  17. #77
     avatar   arrostosgavros
    19-08-2005

    Hawaii
    485
    Thanks
    2
    '' 17 11
    Ignore User

    O Poulopoulos thelei ksylo
    4 ( ): , , ,

  18. #78
    Vade retro  avatar   sadi
    20-05-2005

    Graecum est,non legitur
    80.062
    Thanks
    11.700
    '' 35.784 19.669
    Ignore User

    Στα πόσα αχ έχυσε επιτελους;
    ;

  19. #79
    .  avatar   sirkostas
    19-12-2004

    34.824
    Thanks
    19.915
    '' 21.392 11.422
    Ignore User

    . ; / ( ' ) .

    . .

  20. #80
    -  avatar   giovanni silva7
    15-02-2005

    Scotland Yard
    1.722
    Thanks
    0
    '' 1
    1
    Ignore User

    ??

    .
    , !


    ...... .

Bookmarks

-

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •