Σελίδα 22 από 74 ΠρώτηΠρώτη ... 2121819202122232425263242526272 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 421 έως 440 από 1462

Θέμα: Inter Milan

  1. #421
    Το avatar του χρήστη stelios-7-
    Εγγραφή
    16-10-2009

    Μηνύματα
    12.120
    Thanks
    6.551
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.557 φορές σε 1.896 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    κατσε βρε σπυρο δεν ηταν κοκκινη?
    δεν λεω αντρικο αθλημα οκ.
    αλλα να σου βγαλει κανα ματι ο αλλος να καταστραφεις τελειος μετα.
    ειδες που του την εσκασε?
    αυτο ειναι καρα κοκκινη καρτα..
    εκει δεν την βγαζεις καν τη καρτα φευγει μονος του..
    ημαρτον δηλαδη.
    δεν θυμαμαι ποτε ηταν αυτο αλλα ουτε πως τον λεγανε..επιαζε ρεαλ μαδριτης δεν θυμαμαι με ποια ομαδα ηταν ειναι πολλα χρονια πριν..που λες βγαινει ο τερματοφυλακας της ρεαλ (οχι ο κασιγιας) ενας αλλος και που λες ερχεται ο αλλος απ την αλλη ομαδα και του σκαει τις ταπες στη μαπα.
    και να τον εχουν παρει τα αιματα τωρα τον αλλον..
    η ποτε ηταν που ειχαν σκασει κλωτσίδι στον τερρυ και τον ειχαν παρει τεσσερις.
    Η πέτρα, το σίδερο, το ατσάλι δεν αντέχουν. Ο άνθρωπος αντέχει.
    Νίκος Καζαντζάκης ( 1883-1957 , Έλληνας συγγραφέας)

  2. #422
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Ναι ρε Στελιο κοκκινη ηταν και με την μια μαλιστα!!

    Αλλα εγω μιλησα γενικα για το ματς..δεν λεω ωραιο παιχνιδι αλλα πολυ σκληρο και βλεπω στον επαναληπτικο να σφαζονται!!

  3. #423
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα λεφτά πεταμένα

    κέντρο ισάξιο με του Ολυμπιακού ή και χειρότερο

    ΕΛΕΟΣ
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  4. #424
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    εγω αυτη την ομαδα τη συμπαθουσα απο τοτε που ειχε παει ο γκεο,με σεντορφ και βιερι οσοι θυμαστε, αλλα δεν γουσταρω τις ομαδες που απλα αγοραζουν ακριβα και ομαδες που εχουν την καταρα του λουζερ.η ιντερ ειναι και τα δυο γι'αυτο ακομα και αν περασει δεν θα παει μακρυα.

    ειχαν μια ελπιδα με το μουρινιο αλλα στη δευτερη χρονια του δεν βλεπω να κανει και πολλα πραγματα
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  5. #425
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από masinGun Εμφάνιση μηνυμάτων
    τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα λεφτά πεταμένα

    κέντρο ισάξιο με του Ολυμπιακού ή και χειρότερο

    ΕΛΕΟΣ



    Καλα μην λεμε και οτι θελουμε τωρα...

    Δηλαδη ποιος δεν σου αρεσει απο το κεντρο τις Ιντερ?

    Ο Καμπιασο,ο Στανκοβιτς,ο Τιανγκο Μοτα,ο Μουνταρι η ο Σναιντερ???

  6. #426
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RED-S Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα μην λεμε και οτι θελουμε τωρα...

    Δηλαδη ποιος δεν σου αρεσει απο το κεντρο τις Ιντερ?

    Ο Καμπιασο,ο Στανκοβιτς,ο Τιανγκο Μοτα,ο Μουνταρι η ο Σναιντερ???
    - ώρες ώρες απορούσα τι διαφορά είχε ο προχτεσινός Καμπιάσο από τον Λεντέσμα μας . δεν έδωσε ούτε μια πάσα μπροστά του , όλες πίσω ή δίπλα

    - Στάνκοβιτς . αν δεν υπήρχαν οι φωτογραφίες , δεν θα θυμόμουν ότι έπαιξε (τίμια γεροντάρα σαν τον Στολτίδη μας αλλά δεν μπορεί πλεον , τί να κάνουμε ; )

    - Μότα/Σνάιντερ : άχρωμοι , άοσμοι , άγευστοι - άτολμοι και χωρίς καμία ουσία .Α ρε Μαρέσκα , φάμπρικα που άνοιξες


    κατά την γνώμη μου , αυτό το κέντρο δεν αρμόζει σε πρωταθλήτρια Ιταλίας . αν δεν ήταν και ο Καμπιάσο να διασφαλίζει το ότι δεν μπάζει νερά το κέντρο, θα γελάγαμε πολύ . από οργάνωση και επιθετική λειτουργία .... ολυμπιακός 2010
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  7. #427
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από masinGun Εμφάνιση μηνυμάτων
    - ώρες ώρες απορούσα τι διαφορά είχε ο προχτεσινός Καμπιάσο από τον Λεντέσμα μας . δεν έδωσε ούτε μια πάσα μπροστά του , όλες πίσω ή δίπλα
    To ό,τι καρφώνει και κάνα γκολάκι ας πούμε?
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  8. #428
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ό,τι καρφώνει και κάνα γκολάκι ας πούμε?
    μια φορά κάθε 15 παιχνίδια

    και όμως αυτός ήταν όλο το κέντρο της Ιντερ ... αν δεν ήταν και αυτός ;;
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  9. #429
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από masinGun Εμφάνιση μηνυμάτων
    - ώρες ώρες απορούσα τι διαφορά είχε ο προχτεσινός Καμπιάσο από τον Λεντέσμα μας . δεν έδωσε ούτε μια πάσα μπροστά του , όλες πίσω ή δίπλα

    - Στάνκοβιτς . αν δεν υπήρχαν οι φωτογραφίες , δεν θα θυμόμουν ότι έπαιξε (τίμια γεροντάρα σαν τον Στολτίδη μας αλλά δεν μπορεί πλεον , τί να κάνουμε ; )

    - Μότα/Σνάιντερ : άχρωμοι , άοσμοι , άγευστοι - άτολμοι και χωρίς καμία ουσία .Α ρε Μαρέσκα , φάμπρικα που άνοιξες


    κατά την γνώμη μου , αυτό το κέντρο δεν αρμόζει σε πρωταθλήτρια Ιταλίας . αν δεν ήταν και ο Καμπιάσο να διασφαλίζει το ότι δεν μπάζει νερά το κέντρο, θα γελάγαμε πολύ . από οργάνωση και επιθετική λειτουργία .... ολυμπιακός 2010


    Μην κοιτας μοναχα ενα παιχνιδι,μετρο συγκρίσεις με αυτους τους παικτες δεν υπαρχει.

  10. #430
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RED-S Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην κοιτας μοναχα ενα παιχνιδι,μετρο συγκρίσεις με αυτους τους παικτες δεν υπαρχει.
    την ιντερ με τα λεφτα που δινει και την ιστορια που εχει δεν τη συγκρινεις ουτε με τον ποα,ουτε με την πορτο,ουτε με τη λυον.τη συγκρινει με μπαρτσα,μαντσεστερ,τσελσι,ρεαλ και σε συγκριση με αυτους εχει πολυ κατωτερη ομαδα και παιχτες.το μονο που κανει ο μουρατι ειναι να σπρωχνει χρημα αβερτα για να παιρνει τα λιμα της ρεαλ(καμπιασο,σναιντερ και αλλους παλιοτερα) και της μπαρτσα(μοτα) και με ενα τελειωμενο στανκοβιτς που οντως ειναι παιχταρα μεγιστη.τωρα αν περιμενουν να χτυπισουν τελικους τσου λου με μουνταρι,μπαλοτελι,μαντσινι,κουαρεσμα χαρα στο κουραγιο του μουρινιο.

    φιλε, σπυρο(αν δεν κανω λαθος), εισαι παντως φαν του ιταλικου ποδοσφαιρου ε?ναπολι,λατσιο, ιντερ και δεν συμαζευεται
    Αν είχα μια ευχή, θα ήταν να φτασω καποια στιγμη, να γινω τοσο Ολυμπιακός όσο ο Σάββας Θεοδωρίδης.

  11. #431
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Katalanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    την ιντερ με τα λεφτα που δινει και την ιστορια που εχει δεν τη συγκρινεις ουτε με τον ποα,ουτε με την πορτο,ουτε με τη λυον.τη συγκρινει με μπαρτσα,μαντσεστερ,τσελσι,ρεαλ και σε συγκριση με αυτους εχει πολυ κατωτερη ομαδα και παιχτες.το μονο που κανει ο μουρατι ειναι να σπρωχνει χρημα αβερτα για να παιρνει τα λιμα της ρεαλ(καμπιασο,σναιντερ και αλλους παλιοτερα) και της μπαρτσα(μοτα) και με ενα τελειωμενο στανκοβιτς που οντως ειναι παιχταρα μεγιστη.τωρα αν περιμενουν να χτυπισουν τελικους τσου λου με μουνταρι,μπαλοτελι,μαντσινι,κουαρεσμα χαρα στο κουραγιο του μουρινιο.

    φιλε, σπυρο(αν δεν κανω λαθος), εισαι παντως φαν του ιταλικου ποδοσφαιρου ε?ναπολι,λατσιο, ιντερ και δεν συμαζευεται


    Ειμαι τρελος φαν του Αγγλικου ποδοσφαιρου,αλλα οταν μεγαλωνα το Ιταλικο ποδοσφαιορο ηταν κορυφη με μεγαλους παικτες και τεραστιες ομαδες...

    Δεν ειμαι Ιντερ{με προσβαλεις}...

    Τα περισσοτερα παιδια στην ηλικια μου μεγαλωσαν με Ναπολη και μαραντονα οποτε και ειμαι υποστηρικτης αυτης της ομαδας..Λατσιο αρχισα να την συμπαθω οταν δεν υπηρχε στον Ιταλικο χαρτη η Ναπολη!

  12. #432
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από RED-S Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην κοιτας μοναχα ενα παιχνιδι,μετρο συγκρίσεις με αυτους τους παικτες δεν υπαρχει.
    Σπύρο μου , αν δεν ήταν ανύπαρκτοι οι άλλοι αυτή η Ιντερ δεν θα υπήρχε στον χάρτη . γενικά μιλάω , σε όλο το πρωτάθλημα ολόκληρη η Ιντερ (οσο αναφορά το κέντρο) είναι ο Καμπιάσο μόνος του . δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως τα μισά -τουλάχιστον- παιχνίδια τα καθάρισε η αλλαγή του Μπαλοτέλι , ενώ ως εκείνη την στιγμή ζοριζόταν πολύ

    αν είχε π.χ. η Νάπολι τον Μουντάρι , που η Ιντερ έχει στον πάγκο (για να παίζει ο Μόττα !!!!!) δεν νομίζω να πέρναγε καν το κέντρο .

    βέβαια γενικά η Ιταλία έχει πολύ "λίγα" χαφ , όταν βλέπεις την Ιντερ με τον Μόττα , την Μίλαν με τον Αμπροσίνι και την Γιούβε με τον Ποουλσεν .... καταλαβαίνεις

    υ.γ. όπως λεει ο φίλος , ο Μοράτι και ο Οριάλι έχουν τεράστια ευθύνη για αυτή την Ιντερ . προσωπικές-φωτογραφικές επιλογές παλαιότερων ετών , αλλαγές με "λίγους" προπονητές ουσιαστικά εξουδετέρωσαν τα τεράστια ποσά που ξοδεύτηκαν . πως μετά να μην θέλει να φύγει ο Μουρίνιο ;
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  13. #433
    .
    Εγγραφή
    29-11-2007

    Μηνύματα
    23.090
    Thanks
    4.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.337 φορές σε 4.984 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από masinGun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπύρο μου , αν δεν ήταν ανύπαρκτοι οι άλλοι αυτή η Ιντερ δεν θα υπήρχε στον χάρτη . γενικά μιλάω , σε όλο το πρωτάθλημα ολόκληρη η Ιντερ (οσο αναφορά το κέντρο) είναι ο Καμπιάσο μόνος του . δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως τα μισά -τουλάχιστον- παιχνίδια τα καθάρισε η αλλαγή του Μπαλοτέλι , ενώ ως εκείνη την στιγμή ζοριζόταν πολύ

    αν είχε π.χ. η Νάπολι τον Μουντάρι , που η Ιντερ έχει στον πάγκο (για να παίζει ο Μόττα !!!!!) δεν νομίζω να πέρναγε καν το κέντρο .

    βέβαια γενικά η Ιταλία έχει πολύ "λίγα" χαφ , όταν βλέπεις την Ιντερ με τον Μόττα , την Μίλαν με τον Αμπροσίνι και την Γιούβε με τον Ποουλσεν .... καταλαβαίνεις

    υ.γ. όπως λεει ο φίλος , ο Μοράτι και ο Οριάλι έχουν τεράστια ευθύνη για αυτή την Ιντερ . προσωπικές-φωτογραφικές επιλογές παλαιότερων ετών , αλλαγές με "λίγους" προπονητές ουσιαστικά εξουδετέρωσαν τα τεράστια ποσά που ξοδεύτηκαν . πως μετά να μην θέλει να φύγει ο Μουρίνιο ;

    Μπορει να ειναι και οπως τα λες!
    Εγω παντως στην συγκεκριμενη φαση του Τσουλου ειδα οτι η Ιντερ ηταν η καλυτερη απο ολες τις ομαδες !

  14. #434
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    OEE OEOEOEEEE ΙΝΤΕΕΕΕΕΡ ΙΝΤΕΕΕΕΕΡ
    Αντε να παρουμε και καμμια χαρα στην Ευρωπη και μεις οι Ιντεριανοι.

    Μεγαλη μπαλα η δευτερη ομαδα μου σημερα.
    Καμπιασο,Λουσιο,Σναιντερ και Μαικον τιτανοτεραστιοι.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    lefaman72 (16-03-10)

  16. #435
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Oμολογώ ότι δεν περίμενα τέτοια εμφάνιση από την Ίντερ σήμερα. Κουτή την έκανε την Τσέλσι. Και ο Μουρίνιο έδεσε σταυρόκομπο τον Αντσελότι, ο οποίος έκανε με τη σειρά του ό,τι μπορούσε για να αποκόψει την ομάδα του στα δύο.

    Πανάξια λοιπόν οι Μιλανέζοι στην επόμενη φάση με εμφάνιση ομάδας που πάει για βουρ για τελικό. Λέτε??
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  17. #436
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.425
    Thanks
    20.876
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.506 φορές σε 8.057 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    ετσι ρε ομαδα!
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  18. #437
    Το avatar του χρήστη dekas7
    Εγγραφή
    20-06-2008

    Μηνύματα
    2.823
    Thanks
    763
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.263 φορές σε 1.078 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    χωρίς να έχω δει και πολλά την φανταζόμουν την μουρινιο-μανια μετά το ματς.όχι οτι έκανε και κάτι τρελλό κατα τη γνώμη μου.εξάλλου το ποδόσφαιρο είναι απρόβλεπτο.τόσο που δεν δικαιολογεί τέτοια θεοποίηση του νικητή ειδικά μετά απο ένα τόσο κλειστό ματς.

    απο εκεί και πέρα έκανε ένα βήμα παραπάνω η ίντερ.το πραγματικό κρας τεστ θα είναι με τα 2 μεγαθήρια του θεσμού(μαντσεστερ-μπαρτσα).αν τα καταφέρει με αυτές τότε θα τους παραδεχτώ γιατί πήγαν κόντρα στον ίδιο τους το χαρακτήρα.τότε θα φανεί αν αποτίναξαν τη στάμπα των λούζερ.

    πάλι καλά που υπάρχει και το καφενείο της ρεαλ και γεμίζει με παιχταράδες τις υπόλοιπες ευρωπαικές ομάδες.καμπιάσο και σνάιντερ έφυγαν νύχτα απο εκεί.στην ίντερ τώρα πραγματικά οργιάζουν.τι άλλο να πρωτοθυμηθούμε απο παρόμοιες κινησάρες της ρεάλ που είχαν αποτέλεσμα το γιγάντωμα των αντιπάλων της....ετο,μακελελέ,ζεεντορφ κ.ο.κ...

  19. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον dekas7 για αυτό το μήνυμα:

    differance (17-03-10), Du3lisT (17-03-10)

  20. #438
    Το avatar του χρήστη georgethirdeye
    Εγγραφή
    31-12-2009

    Περιοχή
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.464
    Thanks
    802
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 439 φορές σε 325 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oμολογώ ότι δεν περίμενα τέτοια εμφάνιση από την Ίντερ σήμερα. Κουτή την έκανε την Τσέλσι. Και ο Μουρίνιο έδεσε σταυρόκομπο τον Αντσελότι, ο οποίος έκανε με τη σειρά του ό,τι μπορούσε για να αποκόψει την ομάδα του στα δύο.

    Πανάξια λοιπόν οι Μιλανέζοι στην επόμενη φάση με εμφάνιση ομάδας που πάει για βουρ για τελικό. Λέτε??
    Πολυ νωρις ακομα για να λεμε οτι η ΙΝΤΕΡ παει για τελικο...Στο ιδιο μοτιβο θα μπορουσαμε να λεμε οτι και η ΛΥΟΝ παει για τελικο...και ας κερδισε μια ομαδα που δεν προχωραει τα τελευταια 8 χρονια...(πω πω κακια!!!!)

  21. #439
    Το avatar του χρήστη masinGun
    Εγγραφή
    14-08-2007

    Περιοχή
    μεταξυ Αιγάλεω-Ταϊπεϊ
    Μηνύματα
    15.508
    Thanks
    1.596
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.900 φορές σε 3.701 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Για μια φορά βρήκε ο Καμπιάσο κάποιον συμπαραστάτη στο κέντρο (Σνάιντερ) και η Ίντερ γιόρτασε . Oμολογώ πάντως ότι δεν περίμενα τέτοια εμφάνιση από την Ίντερ


    ρε μαλάκα Σωτηρακόπουλε ΤΙ ΛΕΣ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;τι λες ρε στόκε ;;;;;;;; τί κάλο στον εγκέφαλο έχεις τελικά ;;;;;;;;;

    " η μεγαλύτερη πρόκριση την Ιντερ από το '72 που απέκλεισε την Σέλτικ . Βέβαια από τότε έχει πάρει 3-4 κύπελλα Ουέφα αλλά ..... "

    ρε μαλάκα , μόνος σου ρεζίλεψες τον εαυτό σου .... ρε βλαμμένε δεν γυρνάει όλο το παγκόσμιο ποδόσφαιρο γύρω από την Αγγλία ... αί αυτόσου μαλάκα !!!!
    αντί να απαιτούμε μια ομάδα-μύθο , συμβιβαζόμαστε με τους μύθους γύρω από αυτή !!!
    υ.γ. εγώ δεν χάνω από αυτούς τους αθλητές που κάνουν ντεκαπάζ

  22. #440
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.116
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.549 φορές σε 14.234 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από georgethirdeye Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ νωρις ακομα για να λεμε οτι η ΙΝΤΕΡ παει για τελικο...Στο ιδιο μοτιβο θα μπορουσαμε να λεμε οτι και η ΛΥΟΝ παει για τελικο...και ας κερδισε μια ομαδα που δεν προχωραει τα τελευταια 8 χρονια...(πω πω κακια!!!!)
    Το λέω γιατί η χθεσινή Ίντερ είχε ακριβώς αυτό που πρέπει να έχει μια ομάδα για να πάει ψηλά σε έναν θεσμό: ουσία. Ήξερε τι θέλει και το σημαντικότερο, ήξερε ακριβώς πως να το πάρει. Σε αντίθεση τουλάχιστον με την Τσέλσι που πελαγοδρομούσε άσκοπα επί 90'.

    Δείτε τώρα ποιες ομάδες έχουν απομείνει στον θεσμό

    • Άρσεναλ
    • Μπάγερν Μονάχου
    • Λιόν
    • Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
    • ΤΣΣΚΑ Μόσχας
    • Ίντερ
    • Μπαρτσελόνα ή Στουτγκάρδη
    • Μπορντό ή Ολυμπιακός

    Mε εξαίρεση ίσως τις 2 Αγγλικές, όλες οι άλλες βράζουν περίπου στο ίδιο καζάνι. Όλα θα εξαρτηθούν στη μεθαυριανή κλήρωση στη Νιόν. Με μια καλή κλήρωση και εμφανίσεις ανάλογες της χθεσινής μπορεί αυτή η Ίντερ να πάει ψηλά.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

Σελίδα 22 από 74 ΠρώτηΠρώτη ... 2121819202122232425263242526272 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας