Σελίδα 258 από 259 ΠρώτηΠρώτη ... 58158208218228238248254255256257258259 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 5.141 έως 5.160 από 5172

Θέμα: Barca!

  1. #5141
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.952
    Thanks
    23.975
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.564 φορές σε 10.885 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Matchday 1: Olympiacos - Antwerp

    Λες τώρα να είχαμε τον Πεπ να δηλώνει κάθε χρόνο πως θα πάρουμε ευρωπαϊκό;
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    giovanni#10 (17-09-21)

  3. #5142

    Εγγραφή
    27-04-2014

    Μηνύματα
    289
    Thanks
    3
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 151 φορές σε 109 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Matchday 1: Olympiacos - Antwerp

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λες τώρα να είχαμε τον Πεπ να δηλώνει κάθε χρόνο πως θα πάρουμε ευρωπαϊκό;
    Δε θα ήταν ακόμα σε εμάς, αλλά θα ήταν ωραία να έχει περάσει από τον πάγκο για 1-2 χρόνια ως προπονητής...

  4. #5143
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.336
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.761 φορές σε 17.792 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Matchday 1: Olympiacos - Antwerp

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Paiktaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήθελα να ήξερα τι θα είχε γράψει η ιστορία αν ερχόταν αντί του Καρεμπέ εκείνη τη χρονιά...
    Ό,τι έγραψε για τον Λεντέσμα περίπου: Με κάτι πάσες και μερικά έξυπνα φάουλ στο κέντρο για να κόβει αντεπιθέσεις θα αναρωτιόμασταν ακόμα τί είχαμε πληρώσει... Σε σχέση με τον Πουρσανίδη, φυσικά θα ήταν step-up. Σε σχέση με τον Καρεμπέ και αυτά που έκανε ο Γάλλος, μόνο ίσως ανασταλτικά να βοηθούσε.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και που κολλαει ρε Νικο αν οι αλλοι πηραν πιο πολλους τιτλους; Ο Γκουαρντιολα επαιζε βασικος σε ολοκληρη Μπαρτσελονα που πηρε τοτε ενα Τσαμπιπνς Λιγκ, 2-3 ουεφα/κυπελλουχων και 6-7 πρωταθληματα. Μεγαλη καριερα σε κορυφαιο επιπεδο. Δε συγκρινεται στο ελαχιστο με την καριερα του Σιμεονε ή του Βιειρα πχ. Οχι απλα σταθηκε, ολο το κεντρο της Μπαρτσα το ειχε μονος του, σε εποχες που οι ομαδες χρησιμοποιουσαν μονο εναν κοφτη.

    Κατα τα αλλα, ουτε αργος ηταν, δεν τον περναγε ουτε κουνουπι, ανεβαζε την μπαλα και ηταν εγκεφαλος μεσα στο γηπεδο. Προφανως και θα τον ηθελα στον Ολυμπιακο αντι καποιων Πουρσανιδη, Πασσαλη, Λεντεσμα ή Μπουχαλακη και Κουντε.
    Αν τον θυμάσαι καλά, είχε 1 Τσάμπιονς Λιγκ (με αυτόν να παίζει και στη Β ομάδα εκείνη τη χρονιά) με τον Κούμαν να πηγαίνει από το χέρι τη Μπαρτελόνα σε όλη τη διοργάνωση, βοηθούμενος από τον Στόιτσκοφ και τον Λάουντρουπ και ένα κυπελλούχων με τον Φίγκο και τον Ρονάλντο.
    Συμμετοχές πολλές στο Τσάμπιονς Λιγκ, επί των ημερών του η Μπαρτσελόνα, μέχρι να διευρυνθεί η διοργάνωση, δεν είχε και πάρα πολλές - γιατί αυτό είναι κάτι που το ξεχνάμε και όσες είχε, δεν ήταν και από τις κορυφαίες της σεζόν - με καλύτερη να είναι η χρονιά που έφτασε στα ημιτελικά και έφαγε 4 στο Μεστάγια. Σε επίπεδο Εθνικών ομάδων, μη τα αναφέρουμε καν, γιατί η Ισπανία, μέχρι το 2008, ίδρωνε να περάσει από τη φάση των ομίλων και αν τα κατάφερνε, στον επόμενο νοκ άουτ αγώνα ήταν έξω.
    Για το αν ήταν γρήγορος και δυνατός, το έχει πει και ο ίδιος το τί θα μπορούσε να είναι αν τα φυσικά χαρακτηριστικά του ήταν ανάλογα των πνευματικών, τώρα αν τον συγκρίνουμε με τον Μάρκος Σέννα, ναι ήταν γρήγορος - αν τον συγκρίνουμε με τον Τσάμπι Αλόνσο, ήταν κάτι σκάλες κάτω, για να μη πάμε στον Τιάγκο, που είναι τελείως άλλη εποχή στο ποδόσφαιρο.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Paiktaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα ήταν ακόμα σε εμάς, αλλά θα ήταν ωραία να έχει περάσει από τον πάγκο για 1-2 χρόνια ως προπονητής...
    Ούτε για προπονητής θα είχε μείνει εδώ - και μεταξύ μας αμφιβάλλω αν θα μπορούσε από εμάς να μάθει κάτι, ή να προλάβει να μάθει.
    Μέσες - άκρες, μπορεί να μη τον συμπαθώ τόσο πολύ σαν προπονητή, αλλά σε αυτό το ρόλο είναι πολύ πιο σημαντικός στην ποδοσφαιρική ιστορία από ό,τι ήταν σαν παίκτης.
    Μέσα στους κορυφαίους προπονητές μίας εποχής, τον βάζεις άνετα (δεν έχει σημασία η σειρά) - μέσα στους κορυφαίους παίκτες κάποιας εποχής, πολύ δύσκολα.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  5. #5144
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: UEL Matchday 1: Olympiacos - Antwerp

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ό,τι έγραψε για τον Λεντέσμα περίπου: Με κάτι πάσες και μερικά έξυπνα φάουλ στο κέντρο για να κόβει αντεπιθέσεις θα αναρωτιόμασταν ακόμα τί είχαμε πληρώσει... Σε σχέση με τον Πουρσανίδη, φυσικά θα ήταν step-up. Σε σχέση με τον Καρεμπέ και αυτά που έκανε ο Γάλλος, μόνο ίσως ανασταλτικά να βοηθούσε.
    Αν τον θυμάσαι καλά, είχε 1 Τσάμπιονς Λιγκ (με αυτόν να παίζει και στη Β ομάδα εκείνη τη χρονιά) με τον Κούμαν να πηγαίνει από το χέρι τη Μπαρτελόνα σε όλη τη διοργάνωση, βοηθούμενος από τον Στόιτσκοφ και τον Λάουντρουπ και ένα κυπελλούχων με τον Φίγκο και τον Ρονάλντο.
    Συμμετοχές πολλές στο Τσάμπιονς Λιγκ, επί των ημερών του η Μπαρτσελόνα, μέχρι να διευρυνθεί η διοργάνωση, δεν είχε και πάρα πολλές - γιατί αυτό είναι κάτι που το ξεχνάμε και όσες είχε, δεν ήταν και από τις κορυφαίες της σεζόν - με καλύτερη να είναι η χρονιά που έφτασε στα ημιτελικά και έφαγε 4 στο Μεστάγια. Σε επίπεδο Εθνικών ομάδων, μη τα αναφέρουμε καν, γιατί η Ισπανία, μέχρι το 2008, ίδρωνε να περάσει από τη φάση των ομίλων και αν τα κατάφερνε, στον επόμενο νοκ άουτ αγώνα ήταν έξω.
    Για το αν ήταν γρήγορος και δυνατός, το έχει πει και ο ίδιος το τί θα μπορούσε να είναι αν τα φυσικά χαρακτηριστικά του ήταν ανάλογα των πνευματικών, τώρα αν τον συγκρίνουμε με τον Μάρκος Σέννα, ναι ήταν γρήγορος - αν τον συγκρίνουμε με τον Τσάμπι Αλόνσο, ήταν κάτι σκάλες κάτω, για να μη πάμε στον Τιάγκο, που είναι τελείως άλλη εποχή στο ποδόσφαιρο.

    Ούτε για προπονητής θα είχε μείνει εδώ - και μεταξύ μας αμφιβάλλω αν θα μπορούσε από εμάς να μάθει κάτι, ή να προλάβει να μάθει.
    Μέσες - άκρες, μπορεί να μη τον συμπαθώ τόσο πολύ σαν προπονητή, αλλά σε αυτό το ρόλο είναι πολύ πιο σημαντικός στην ποδοσφαιρική ιστορία από ό,τι ήταν σαν παίκτης.
    Μέσα στους κορυφαίους προπονητές μίας εποχής, τον βάζεις άνετα (δεν έχει σημασία η σειρά) - μέσα στους κορυφαίους παίκτες κάποιας εποχής, πολύ δύσκολα.
    Ενταξει, ο.τι πετυχε το μηδενιζεις ή λες οτι το εκαναν αλλοι. Τι παει να πει το πηραν Ροναλντο και Φιγκο; Οι αλλοι που εγραψες, με ποιον επαιζαν δηλαδη συμπαικτες; Με τον Σεμπα;

    Τελος παντων, διαφωνουμε. Για μενα ηταν ενας κορυφαιος κεντρικος χαφ και για σενα της σειρας.

  6. #5145
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.336
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.761 φορές σε 17.792 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Αντιλαμβάνεσαι ότι από Ραικαρντ και Ρεδοντο, μέχρι Τσιμπλιδη και Παρμαξιδη υπάρχει μία απόσταση μέσα στην οποία χωράνε κάτι εκατομμύρια χωρίς να είναι ισάξιοι ενός από τα δύο ζεύγη.
    Επιπλέον, γράψε κάπου ότι ο Γκουαρντιολα ήταν καλύτερος σαν παίκτης, από ότι σαν προπονητής. Να δούμε απόψεις...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  7. #5146
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Ως προπονητης ειναι καλυτερος ασφαλως (οχι σαν το προπονητικο ανεκδοτο Σιμεονε), δε λεει κατι αυτο.

    Αλλα για πες εσυ, ο Ρεδοντο που ανεφερες, ποσα πετυχε μονος του; Σε ολακερη Ρεαλ επαιζε και τη μιση του καριερα ηταν τραυματιας ο φουκαρας...

  8. #5147
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.336
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.761 φορές σε 17.792 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    3 έχει πάρει (και κάτι Κόπα Αμέρικα μην ασχολείσαι).
    Και στα 2 της Ρεάλ, δεν ήταν τραυματίας.
    Μη βάλουμε και βίντεο από τον καθένα, να συγκρίνουν και οι νεώτεροι...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  9. #5148
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    3 έχει πάρει (και κάτι Κόπα Αμέρικα μην ασχολείσαι).
    Και στα 2 της Ρεάλ, δεν ήταν τραυματίας.
    Μη βάλουμε και βίντεο από τον καθένα, να συγκρίνουν και οι νεώτεροι...
    Tρια και τα πηρε με κατι αμπαλους συμπαικτες, ε; Τυπου Ζινταν και Κακά.

    Δε βγαζει πουθενα αυτη η συζητηση νομιζω.



    Και οι νεοτεροι δεν ξερουν, μονο εμεις οι δεινοσαυροι ξερουμε. Στην εποχη μας ηταν αλλιως, δεν τα κανουν πια οπως παλια...

  10. #5149
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.336
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.761 φορές σε 17.792 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Ενώ τον Γκουαρντιολα τον είχανε γυμνό... τραβούσε κουπί μόνος του...

    Βρες και κανέναν να σου κάνει μοντάζ για να βρεις το ίδιο για τον Γκουαρντιολα, αν έχει τόσο ταλέντο.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  11. #5150
    Το avatar του χρήστη john syggel
    Εγγραφή
    29-07-2014

    Μηνύματα
    2.532
    Thanks
    3.279
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.815 φορές σε 1.080 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Αν ενας παικτης ειναι καλος ή οχι,δε σημαινει μονο ταλεντο.Ταλεντο ειχε κι ο Καστιγιο(το γαμησα).Διορατικοτητα,μυαλο,τακτικη,πνευμονια κλπ κλπ κανουν εναν παικτη καλο,φυσικα το ταλεντο βοηθαει.Ασχολουμαστε αν ο Πεπ ηταν καλος παικτης ή οχι;Ή αν ειχε καλους συμπαικτες;Ποιο ειναι το θεμα συζητησης;

  12. #5151
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.336
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.761 φορές σε 17.792 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Αρχικά, κανένα από όλα αυτά. Άλλο το πώς καταλήξαμε να βγάλουμε καλύτερο τον Γκουαρντιολα από τον Ρεδοντο, στο οποίο δεν έχει βρεθεί κανένας προπονητής να συμφωνήσει και το ότι αν ισχύει το αντίθετο, δεν είπε κάνεις ότι ο Γκουαρντιολα είναι ένας Ισπανός Ταραλιδης, που κανείς , ή τουλάχιστον εγώ δεν είπα...
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  13. #5152
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voskos_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενώ τον Γκουαρντιολα τον είχανε γυμνό... τραβούσε κουπί μόνος του...

    Βρες και κανέναν να σου κάνει μοντάζ για να βρεις το ίδιο για τον Γκουαρντιολα, αν έχει τόσο ταλέντο.

    Δε χρειαζομαι βιντεακια, κι εγω γέρος ειμαι.

    Εσυ ειπες πριν οτι οι επιτυχιες του Γκουαρντιολα ηταν επι της ουσιας του Ροναλντο και του Φιγκο. Γι' αυτο απαντησα οτι ο Ρεδοντο ειχε Ζιζου. Κανεις δεν τραβαει κουπι μονος του.

    Και αν συμφωνει μαζι μου καποιος προπονητης στον κοσμο ή εστω και ενας μονο ανθρωπος στον κοσμο, δε με απασχολει και δε μου αλλαζει γνωμη. Το πιο απλο επιχειρημα,αφου φαινεται οτι τη συζητηση την καναμε "Γκουαρντιολα vs Ρεδοντο" ειναι το εξης:
    Ο Γκουαρντιολα δεν ηταν γυαλινος.

  14. #5153
    Το avatar του χρήστη john syggel
    Εγγραφή
    29-07-2014

    Μηνύματα
    2.532
    Thanks
    3.279
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.815 φορές σε 1.080 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Μην ακους το βοσκο,ειναι Ρεαλ-ικος,γι αυτο γουσταρε Ρεδοντο!
    Για τον Νταβιντς,γνωμουλα;Κι αυτος επαιξε Μπαρτσα.Δε νομιζω οτι εχω δει καλυτερο αμυντικο/κεντρικο χαφ στη ζωη μου.

  15. #5154
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.336
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.761 φορές σε 17.792 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Ο Γκουαρντιολα ουδέποτε θεωρήθηκε βαρόμετρο για την ομάδα του. Ποτέ. Γιατί κανείς δε μπορούσε να τον θεωρήσει πιο σημαντικό από τον Στοιτσκοφ, τον Ρομάριο, τον Φιγκο, τον Ρονάλντο και τον Ριβάλντο.
    Παίκτες οι οποίοι δεν ήταν λιγότερο σημαντικοί από τον Σουκερ, τον Ραουλ και τον Μοριεντες, όταν έπαιζαν μαζί και ήταν βασικός.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  16. #5155
    Το avatar του χρήστη john syggel
    Εγγραφή
    29-07-2014

    Μηνύματα
    2.532
    Thanks
    3.279
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.815 φορές σε 1.080 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Δηλαδη ο Ρεδοντο ηταν βαρομετρο οταν στην ομαδα υπηρχαν Ραουλ,Σουκερ,Καρλος,Μακελελε,Ζινταν,Φιγκο κλπ;
    Πραγματικα δεν εχω καταλαβει τι ακριβως συζηταμε.Θελω ενα ερωτημα ή διλημμα,για να επιβαλλω την αποψη μου εντελως δημοκρατικα,γραφωντας με ΚΕΦΑΛΑΙΑ!

  17. #5156
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.336
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.761 φορές σε 17.792 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Όλοι αυτοί που ανέφερες δε συνυπήρξαν ποτέ μαζί.
    Επίσης, αναφέρω την άποψη του Σερ Άλεξ και εσύ μία άποψη που μόνο εσύ υποστηρίζεις.
    Δες την ομάδα του πρώτου Ευρωπαϊκού της Ρεάλ και πες ποιός Ραούλ και ποιός Σουκερ υπήρξαν ποτέ τόσο σημαντικοί όσο αυτοί που ανέφερα εγώ.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  18. #5157
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Ουτε κατα διανοια δεν ηταν βαρομετρο ο Ρεδοντο στη Ρεαλ.

    Αλλα επειδη εχουμε ξεφυγει πολυ απο το θεμα, εχεις συνειδητοποιησει οτι εκεινη την εποχη εγινε και τυπικα ο διαχωρισμος του 6αριου με το 8αρι; Ε, για αυτον ακριβως το λογο εγινε. Γιατι το 6 και το 8 ηταν παικτες με διαφορετικα χαρακτηριστικα και καθηκοντα. Και καθομαστε ολη μερα και συγκρινουμε τον Ρεδοντο που ηταν 8αρι με τον κλασικο αμυντικο χαφ Γκουαρντιολα.

  19. #5158
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από john syggel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην ακους το βοσκο,ειναι Ρεαλ-ικος,γι αυτο γουσταρε Ρεδοντο!
    Για τον Νταβιντς,γνωμουλα;Κι αυτος επαιξε Μπαρτσα.Δε νομιζω οτι εχω δει καλυτερο αμυντικο/κεντρικο χαφ στη ζωη μου.
    Αμα βαλουμε και τον Νταβιντς στην κουβεντα, δεν ξεμπερδευουμε ουτε αυριο.

  20. #5159
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    43.336
    Thanks
    24.350
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.761 φορές σε 17.792 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Οπότε σήμερα διαβάσαμε ότι ο Λευτέρης ξέρει καλύτερα ποιός είναι πιο σημαντικός από τον Σερ Άλεξ, ειδικά σε δήλωση που έκανε πριν το παιχνίδι με την τριπλά στον Μπεργκ.
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  21. #5160
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.572
    Thanks
    10.347
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.000 φορές σε 5.332 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Barca!

    Επειδη διαφωνουμε πρεπει λοιπον να το γυριζεις στην ειρωνια.


    Οκ, αστο. Προφανως οσοι διαφωνουν μαζι σου ειναι αμπαλοι. Απο εδω και περα θα κανω μονο χαβαλε γιατι οι σοβαρες ποδοσφαιρικες κουβεντες παρεξηγουνται.

Σελίδα 258 από 259 ΠρώτηΠρώτη ... 58158208218228238248254255256257258259 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας