Σελίδα 37 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 71727333435363738394041 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 721 έως 740 από 866

Θέμα: Super League 2017-2018

  1. #721
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Η αστυνομία έβγαλε ανακοίνωση κι είπε οτι δε τον συνέλαβε λόγω του όχλου......

    Βασικά εγώ βλέπω οτι τωρα φαίνεται πως δε σώζονται καθώς ο γιωργακης έχει αρχίσει τη κλάψα, οι παίχτες τους γράφουν βαθυστόχαστα στο instagramm, ο βασιλιάδης τα λεει στη Βουλή, κι έχει γίνει θεμα σ όλη την Ευρώπη...

    Το θεμα ειναι πως με την παύση των πρωταθλημάτων επηρεάζονται όλες οι ομάδες για την ομάδα του Τσίπρα κι αυτο δε μπορεί να περασει έτσι


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  2. #722
    Το avatar του χρήστη SAF-7-
    Εγγραφή
    04-10-2014

    Μηνύματα
    820
    Thanks
    760
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 708 φορές σε 343 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Γενικα οι "κυριοι" της κυβερνησης,
    το πηγανε στο "το κακο το ποδοσφαιρο..."
    Ποιο κακο ποδοσφαιρο ρε παιδια;
    Ενας συγκεκριμενος ανθρωπος, ενας συγκεκριμενος συλλογος, ενα συκγκεκριμενο γηπεδο.

    Και ναι ειναι αλλο να μπουνε 10-20-30 πρεζακια να παιξουν μπουνιες με αστυνομια,
    που στην τελικη για αυτο ζουνε,
    και αλλο αυτο που γινεται στην τουμπα.

    Απο δεκαετια 80' κραταει το αστειο,
    τοτε που πεταγανε πετρες στον Μαραντονα.
    Δεν ειναι ολες οι ομαδες Βασιλειαδη οπως υπουλα θες να περασεις.

  3. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον SAF-7- για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (13-03-18), dimace (13-03-18)

  4. #723
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Την κανουν για ρωσια οι σαββιδηδες οπως εγραψε ο νεαρος χομπιτ...

    Οου φυγει φυγει οι κοτες

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  5. #724
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Xόμπιτ έγιναν τώρα τα ορκ? Εκτός και αν αναφέρεσαι στο γκόλουμ
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  6. #725
    Το avatar του χρήστη Protassov
    Εγγραφή
    25-08-2011

    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    739
    Thanks
    2.189
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 756 φορές σε 408 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Νεώτερες και κατά 90% έγκυρες δημοσιογραφικές πληροφορίες και όχι, όπως οι προηγούμενες, οπαδικές μου εκτιμήσεις:

    Υπάρχει ρίξη μεταξύ Κυβερνήσεως και Καμμένου. Οι Αμερικανοί φαίνεται πως είναι δυσαρεστημένοι με τον Καμμένο, προφανώς για το θέμα του ονόματος της Μακεδονίας, γι' αυτό τοποθετήθηκε σαν αναπληρωτής του ο Κουβέλης.

    Ο Καμμένος μετά το Βέλγιο και εν μέσω εθνικών θεμάτων είναι εξαφανισμένος και κάνει τουρ στο εξωτερικό. Ο Πάϊατ συναντήθηκε στο ΥΠΕΘΑ με τους στρατηγούς χωρίς τον Υπουργό, όπως παλαιότερα συνηθίζετο.

    Ο Σαββίδης είναι κολλητός και προστατευόμενος του Καμμένου, που απέβλεπε σε Βορειοελλαδίτικους ψήφους και ως εκ τούτου έπαψε η κάλυψή του από την Κυβέρνηση και η πάνω στα νεύρα του αψυχολόγητη εμφάνισή του με το όπλο, όταν κατάλαβε ότι παίζεται άσχημο παιγνίδι εις βάρος του, ήρθε σαν ουράνια ευκαιρία για να τον κάψουν μια και έξω και να τον ξεφορτωθούν.

    Ο Νιάου, κολλητός των Αμερικανών και της ομάδας Τσίπρα-Φλαμπουράρη, έδωσε εντολή στους φωτογράφους της ΑΕΚ να δημοσιοποιήσουν τις φωτογραφίες και να τις στείλουν και σε ξένα πρακτορεία. Στην αναμονή περισσοτέρων εξελίξεων.

    Συμπέρασμα: Δυστυχώς στο ποδόσφαιρο παίζονται πολιτικά παιγνίδια. Εκ των μέχρι τώρα δεδομένων, ο ΠΑΟΚ σίγουρα θα τιμωρηθεί παραδειγματικά και εάν τυχόν δεχθεί η UEFA να παίξουμε στην Ευρώπη, σαν Πρωταθλήτρια στο CL θα πάει η ΑΕΚ και σαν δεύτερος ο Ολυμπιακός.
    Αυτήνη η πατρίδα δε λευτερώθη με παραμύθια, λευτερώθη με άρματα και θυσίες.
    Ιωάννης Μακρυγιάννης

  7. #726
    Το avatar του χρήστη Red_Bowie
    Εγγραφή
    27-02-2018

    Μηνύματα
    193
    Thanks
    36
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 178 φορές σε 93 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    [YOUTUBE][Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ][/YOUTUBE]


  8. #727
    Το avatar του χρήστη Red_Bowie
    Εγγραφή
    27-02-2018

    Μηνύματα
    193
    Thanks
    36
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 178 φορές σε 93 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Να αφήσουν τα κωλομπαρίστικα λέω οι εθνικοσοσιαλιστές που κυβερνούν για αποκλεισμό ελληνικών ομάδων.

    Λοιπόν για να τελειώνουμε με την κοτσάνα περί Άγγλων που τιμωρήθηκαν.
    Επειδή γεννήθηκα και έχω ζήσει 19 χρόνια Αγγλία το ξέρω καλά το σκηνικό.
    ΚΑΜΙΑ διεθνής ομοσπονδία δεν επέβαλλε αποκλεισμό όλων των αγγλικών ομάδων.
    Η διεθνής ομοσπονδία τιμώρησε τότε την Liverpool.

    Επειδή όμως τα κρούσματα βίας ήταν τρομαχτικά (καμία σχέση με τις φλωριές στην Ελλάδα) η κυβέρνηση Θάτσερ αποφάσισε να ξηλώσει όλα τα στελέχη της αγγλικής ομοσπονδίας ποδοσφαίρου (παρέμβαση στο αυτοδιοίκητο δηλαδή) προκαλώντας ουσιαστικά την αποβολή των αγγλικών ομάδων. Βέβαια στην Αγγλία είχαν πλάνο και την επομένη μέρα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΚΟΛΟΣΣΟΙ ανέλαβαν να στηρίξουν το προϊόν τους για όσο θα έμενε εκτός.

    Εν ολίγοις ας αφήσουν οι συριζαίοι κωλομπαράδες τα περί "τιμωρίας ελληνικών ομάδων" για να πει ο κόσμος "να μην τιμωρηθεί κανείς". Να ξέρουν ότι αν προκαλέσουν αποβολή ελληνικών ομάδων από την Ευρώπη για χάρη του Ιβάν, πέραν του οικονομικού θέματος (δεν τους νοιάζει βέβαια θα βγάζουν σε πλειστηριασμό το πρωτάθλημα κάθε καλοκαίρι χωρίς έλεγχο από έξω) το ξύλο που θα φάνε δεν θα χει προηγούμενο. Εάν φοβούνται μία τους τριτοκοσμικούς εκεί πάνω, αυτό που θα ζήσουν στην Αττική δεν θα χει προηγούμενο. Γιατί στην Θεσσαλονίκη οι μπουγάτσες δεν είναι καν πλειοψηφία. Στην Αθήνα Εμείς και οι κούλες είμαστε εύκολα πλειοψηφία.

    Γενικά δεν παίζει ενδεχόμενο τιμωρίας όλων από την UEFA/FIFA. Στην Ευρώπη τα περί συλλογικής ευθύνης τα έλυσαν από τον Β'ΠΠ. Πρακτικές ολοκληρωτικών καθεστώτων σαν αυτά που λατρεύουν οι κυβερνώντες μας δεν εφαρμόζονται πουθενά εκτός από το κεφάλι του Αλέξη.

    ΥΓ: Ο ΠΑΟΚ γνωρίζω (έχω καλή πηγή) ότι έχει τελειώσει. Ήδη δύο χορηγοί του χτες κίνησαν διαδικασίες για διακοπή χορηγίας λόγω της "εικόνας". Ο αποκλεισμός από την Ευρώπη είναι ΔΕΔΟΜΕΝΟΣ ενώ μην αποκλείσετε και τον υποβιβασμό για παραδειγματισμό προς όλους στην Ευρώπη. Ένα κεφάλι θα το ρίξουν ενόψει Mundial για να μαζευτούν οι χουλιγκάνοι, κατανοούμε όλοι πως πιθανότερο είναι να τον πιει καμία Σπαρτάκ ή ΠΑΟΚ από ότι η PSG πχ. Ας πρόσεχαν. Και επειδή θα το παίξουν "σιγά μωρέ" μόλις σκάσουν τα μαντάτα, όταν την επομένη θα φύγουν οι παίχτες τους όλοι ένας-ένας ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ και αρχίσουν να κατηφορίζουν Αθήνα για εμάς ή τις κούλες θα δουν την γλύκα. Τρίβει τα χέρια του ο νιάου που θα βρει τσάμπα πράγμα το καλοκαίρι.

  9. Οι ακόλουθοι 7 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red_Bowie για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (14-03-18), flessanto (14-03-18), pirateeeeeee (14-03-18), Protassov (14-03-18), SAF-7- (14-03-18), The Dude (14-03-18), voskos_7 (14-03-18)

  10. #728
    Το avatar του χρήστη SAF-7-
    Εγγραφή
    04-10-2014

    Μηνύματα
    820
    Thanks
    760
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 708 φορές σε 343 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Κατσε να δεις πως κατι Πελκες και κατι Ματος θα φιγουραρουν "Αθηνεζικες" φανελες,
    και θα λενε "παντα το ονειρο μου ηταν να παιξω σε μεγαλη ομαδα."
    Ο Κανιας ηδη εκανε δηλωσεις εντελως κατα Σαββιδη, που περασανε στα ψιλα.

    Κάνιας-ΠΑΟΚ: «Ήταν σοκ, μας επηρέασε η εικόνα του όπλου του Σαββίδη»
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    pirateeeeeee (14-03-18)

  12. #729
    Το avatar του χρήστη celticfrost
    Εγγραφή
    07-05-2009

    Περιοχή
    Into the crypts of Ray
    Μηνύματα
    9.953
    Thanks
    6.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.968 φορές σε 4.176 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red_Bowie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να αφήσουν τα κωλομπαρίστικα λέω οι εθνικοσοσιαλιστές που κυβερνούν για αποκλεισμό ελληνικών ομάδων.

    Λοιπόν για να τελειώνουμε με την κοτσάνα περί Άγγλων που τιμωρήθηκαν.
    Επειδή γεννήθηκα και έχω ζήσει 19 χρόνια Αγγλία το ξέρω καλά το σκηνικό.
    ΚΑΜΙΑ διεθνής ομοσπονδία δεν επέβαλλε αποκλεισμό όλων των αγγλικών ομάδων.
    Η διεθνής ομοσπονδία τιμώρησε τότε την Liverpool.

    Επειδή όμως τα κρούσματα βίας ήταν τρομαχτικά (καμία σχέση με τις φλωριές στην Ελλάδα) η κυβέρνηση Θάτσερ αποφάσισε να ξηλώσει όλα τα στελέχη της αγγλικής ομοσπονδίας ποδοσφαίρου (παρέμβαση στο αυτοδιοίκητο δηλαδή) προκαλώντας ουσιαστικά την αποβολή των αγγλικών ομάδων. Βέβαια στην Αγγλία είχαν πλάνο και την επομένη μέρα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΚΟΛΟΣΣΟΙ ανέλαβαν να στηρίξουν το προϊόν τους για όσο θα έμενε εκτός.

    Εν ολίγοις ας αφήσουν οι συριζαίοι κωλομπαράδες τα περί "τιμωρίας ελληνικών ομάδων" για να πει ο κόσμος "να μην τιμωρηθεί κανείς". Να ξέρουν ότι αν προκαλέσουν αποβολή ελληνικών ομάδων από την Ευρώπη για χάρη του Ιβάν, πέραν του οικονομικού θέματος (δεν τους νοιάζει βέβαια θα βγάζουν σε πλειστηριασμό το πρωτάθλημα κάθε καλοκαίρι χωρίς έλεγχο από έξω) το ξύλο που θα φάνε δεν θα χει προηγούμενο. Εάν φοβούνται μία τους τριτοκοσμικούς εκεί πάνω, αυτό που θα ζήσουν στην Αττική δεν θα χει προηγούμενο. Γιατί στην Θεσσαλονίκη οι μπουγάτσες δεν είναι καν πλειοψηφία. Στην Αθήνα Εμείς και οι κούλες είμαστε εύκολα πλειοψηφία.

    Γενικά δεν παίζει ενδεχόμενο τιμωρίας όλων από την UEFA/FIFA. Στην Ευρώπη τα περί συλλογικής ευθύνης τα έλυσαν από τον Β'ΠΠ. Πρακτικές ολοκληρωτικών καθεστώτων σαν αυτά που λατρεύουν οι κυβερνώντες μας δεν εφαρμόζονται πουθενά εκτός από το κεφάλι του Αλέξη.

    ΥΓ: Ο ΠΑΟΚ γνωρίζω (έχω καλή πηγή) ότι έχει τελειώσει. Ήδη δύο χορηγοί του χτες κίνησαν διαδικασίες για διακοπή χορηγίας λόγω της "εικόνας". Ο αποκλεισμός από την Ευρώπη είναι ΔΕΔΟΜΕΝΟΣ ενώ μην αποκλείσετε και τον υποβιβασμό για παραδειγματισμό προς όλους στην Ευρώπη. Ένα κεφάλι θα το ρίξουν ενόψει Mundial για να μαζευτούν οι χουλιγκάνοι, κατανοούμε όλοι πως πιθανότερο είναι να τον πιει καμία Σπαρτάκ ή ΠΑΟΚ από ότι η PSG πχ. Ας πρόσεχαν. Και επειδή θα το παίξουν "σιγά μωρέ" μόλις σκάσουν τα μαντάτα, όταν την επομένη θα φύγουν οι παίχτες τους όλοι ένας-ένας ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ και αρχίσουν να κατηφορίζουν Αθήνα για εμάς ή τις κούλες θα δουν την γλύκα. Τρίβει τα χέρια του ο νιάου που θα βρει τσάμπα πράγμα το καλοκαίρι.

    Το [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] δεν φέρει καμία ευθύνη για τις απόψεις που εκφράζουν τα μέλη του.


    3.3 Το RED-DNA.COM/FORUM σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί ότι αποδέχεται ή ενστερνίζεται κατά οποιονδήποτε τρόπο τις εκφραζόμενες σε αυτούς τους χώρους προσωπικές
    ιδέες ή αντιλήψεις.

    5.1 Το RED-DNA.COM/FORUM παρέχει στους χρήστες του υπηρεσίες μελών, κατόπιν αποδοχής των όρων χρήσης του δικτυακού τόπου και ολοκλήρωσης της διαδικασίας καταχώρησης των στοιχείων τους. Μόλις ο επισκέπτης /χρήστης ολοκληρώσει τη διαδικασία εγγραφής που έχει ορίσει το RED-DNA.COM/FORUM, θα παραλάβει επιβεβαίωση της εγγραφής του και μέσω ενός προσωπικού κωδικού (password) πρόσβασης και του ονόματος χρήσης (user name) που ο ίδιος έχει ορίσει μπορεί να συνδεθεί. Τα μέλη παραμένουν αποκλειστικά υπεύθυνα για όλες τις πράξεις (συμπεριλαμβανομένου του περιεχομένου που μεταδίδουν μέσω του RED-DNA.COM/FORUM), που διενεργούνται υπό τον προσωπικό κωδικό πρόσβασης, το όνομα χρήσης και γενικότερα τον λογαριασμό τους (user account).
    12.1 Δεδομένης της φύσης και του όγκου του Διαδικτύου, υπό οποιεσδήποτε συνθήκες, συμπεριλαμβανομένης και της περίπτωσης αμέλειας, το RED-DNA.COM/FORUM δεν ευθύνεται για οποιασδήποτε μορφής ζημία υποστεί ο επισκέπτης /χρήστης των σελίδων, υπηρεσιών, επιλογών και περιεχομένων του RED-DNA.COM/FORUM στις οποίες προβαίνει με δική του πρωτοβουλία.
    12.4 Το RED-DNA.COM/FORUM δεν εγγυάται σε καμία περίπτωση την ορθότητα, την πληρότητα ή και διαθεσιμότητα των περιεχομένων, σελίδων, υπηρεσιών, επιλογών ή τα αποτελέσματά τους. Το κόστος των ενδεχόμενων διορθώσεων ή εξυπηρετήσεων, το αναλαμβάνει ο επισκέπτης /χρήστης και σε καμία περίπτωση το RED-DNA.COM/FORUM.
    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

  13. #730
    .
    Εγγραφή
    18-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από celticfrost Εμφάνιση μηνυμάτων

    Το [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ] δεν φέρει καμία ευθύνη για τις απόψεις που εκφράζουν τα μέλη του.


    3.3 Το RED-DNA.COM/FORUM σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί ότι αποδέχεται ή ενστερνίζεται κατά οποιονδήποτε τρόπο τις εκφραζόμενες σε αυτούς τους χώρους προσωπικές
    ιδέες ή αντιλήψεις.

    5.1 Το RED-DNA.COM/FORUM παρέχει στους χρήστες του υπηρεσίες μελών, κατόπιν αποδοχής των όρων χρήσης του δικτυακού τόπου και ολοκλήρωσης της διαδικασίας καταχώρησης των στοιχείων τους. Μόλις ο επισκέπτης /χρήστης ολοκληρώσει τη διαδικασία εγγραφής που έχει ορίσει το RED-DNA.COM/FORUM, θα παραλάβει επιβεβαίωση της εγγραφής του και μέσω ενός προσωπικού κωδικού (password) πρόσβασης και του ονόματος χρήσης (user name) που ο ίδιος έχει ορίσει μπορεί να συνδεθεί. Τα μέλη παραμένουν αποκλειστικά υπεύθυνα για όλες τις πράξεις (συμπεριλαμβανομένου του περιεχομένου που μεταδίδουν μέσω του RED-DNA.COM/FORUM), που διενεργούνται υπό τον προσωπικό κωδικό πρόσβασης, το όνομα χρήσης και γενικότερα τον λογαριασμό τους (user account).
    12.1 Δεδομένης της φύσης και του όγκου του Διαδικτύου, υπό οποιεσδήποτε συνθήκες, συμπεριλαμβανομένης και της περίπτωσης αμέλειας, το RED-DNA.COM/FORUM δεν ευθύνεται για οποιασδήποτε μορφής ζημία υποστεί ο επισκέπτης /χρήστης των σελίδων, υπηρεσιών, επιλογών και περιεχομένων του RED-DNA.COM/FORUM στις οποίες προβαίνει με δική του πρωτοβουλία.
    12.4 Το RED-DNA.COM/FORUM δεν εγγυάται σε καμία περίπτωση την ορθότητα, την πληρότητα ή και διαθεσιμότητα των περιεχομένων, σελίδων, υπηρεσιών, επιλογών ή τα αποτελέσματά τους. Το κόστος των ενδεχόμενων διορθώσεων ή εξυπηρετήσεων, το αναλαμβάνει ο επισκέπτης /χρήστης και σε καμία περίπτωση το RED-DNA.COM/FORUM.
    Μένιο, πού...ες ναζίδες θα ήταν πολύ καλύτερο!

  14. #731
    .
    Εγγραφή
    18-09-2009

    Περιοχή
    Berlin
    Μηνύματα
    17.165
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.013 φορές σε 10.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SAF-7- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατσε να δεις πως κατι Πελκες και κατι Ματος θα φιγουραρουν "Αθηνεζικες" φανελες,
    και θα λενε "παντα το ονειρο μου ηταν να παιξω σε μεγαλη ομαδα."
    Ο Κανιας ηδη εκανε δηλωσεις εντελως κατα Σαββιδη, που περασανε στα ψιλα.
    Εκεί, εκεί στη Β Εθνική, μαζί με τον Σκατόγερο και τον Σκουλικαρή!

    *ούτε ζωγραφιστόν στην ομάδα παίκτη του Μαφιόζου, που πούλαγε παοκοφροσύνη πίσω από τις πλάτες του Αλέκση. Όσο καλός και αν είναι αυτός, που, σας το λέω υπεύθυνα, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ για τον καλό Ολυμπιακό. Μην τρελαθούμε κιόλας!

  15. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    SAF-7- (14-03-18)

  16. #732
    Το avatar του χρήστη SAF-7-
    Εγγραφή
    04-10-2014

    Μηνύματα
    820
    Thanks
    760
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 708 φορές σε 343 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεί, εκεί στη Β Εθνική, μαζί με τον Σκατόγερο και τον Σκουλικαρή!

    *ούτε ζωγραφιστόν στην ομάδα παίκτη του Μαφιόζου, που πούλαγε παοκοφροσύνη πίσω από τις πλάτες του Αλέκση. Όσο καλός και αν είναι αυτός, που, σας το λέω υπεύθυνα, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ για τον καλό Ολυμπιακό. Μην τρελαθούμε κιόλας!
    Εχω τσαντιστει πολλες φορες με παικτη αντιπαλου, ειδικα με κατι περιπτωσεις Λυμπεροπουλου-Κυργιακου,
    που ολη η καριερα τους φωναζει Αντι-Ολυμπιακος, ειτε λογω δηλωσεων ειτε καθαρα απο τις ομαδες που παιξανε.

    Αλλα εχω καταληξει πλεον, οτι δεν εχει ουσια να τα "βαζεις" με αθλητες.
    Περαν του οτι συνηθως επηρεαζονται απο τους διοικουντες των ομαδων τους σε αυτα που λενε,
    πρεπει και να καταλαβουμε οτι ειναι ανθρωποι που οδηγουνται απο το παθος, συνηθως με μηδενικη σκεψη,
    σε οτι λενε και κανουν.
    Και λογικο ειναι, γιατι ειναι αθλητες, και αμα δεις την ζωη τους σε φλασμπακ το 90% θα ειναι προπονηση,
    ιδρωτας και κουραση.
    Εννοιες οπως αντικειμενικοτητα, ή κριτικη σκεψη, δεν υπαρχουν στο κεφαλι τους.
    Σιγουρα υπαρχουν εξυπνοι ποδοσφαιριστες, αλλα η πλειοψηφια ειναι ουγκ μεχρι το μεδουλι.

    Απο εκει και περα, απο τον ΠΑΟΚ μου αρεσει ο Ματος και ο Πριγιοβιτς.
    Σιγουρα θα προτιμουσα αλλους, με αφθαρτη εικονα,
    αλλα νομιζω εχουν το επιπεδο να παιξουν στον Ολυμπιακο.

  17. #733
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Από τον μπάουγκ εγώ θα έπαιρνα μόνο τον γιο Σμπίντι, τον καζανοκέφαλο και θα τον έστηνα στα τέσσερα να ξεχαρμανιάζουν οι ταύροι.
    There is a Dude in town

  18. #734
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τον μπάουγκ εγώ θα έπαιρνα μόνο τον γιο Σμπίντι, τον καζανοκέφαλο και θα τον έστηνα στα τέσσερα να ξεχαρμανιάζουν οι ταύροι.
    οι ταυροι ή οι γαυροι;

  19. #735
    Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Εγγραφή
    08-04-2006

    Περιοχή
    Twilight zone
    Μηνύματα
    15.778
    Thanks
    15.157
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.455 φορές σε 5.222 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Να μας πει ο Παναης ποιον θελει για να μας λέει μετά "σας τα 'λεγα, αλλά δε με ακούγατε" .

  20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    panahs7 (14-03-18)

  21. #736
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι ταυροι ή οι γαυροι;
    Ποιός την έχει πιο μακριά, παχιά και αλύγιστη; Οι γαύροι...
    There is a Dude in town

  22. #737
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.045
    Thanks
    18.426
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.585 φορές σε 18.853 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Εγώ ο άκυρος ξαναρωτάω, χθες δεν ήταν να εκδικαστεί η έφεση για το -3; Τι γκενεν;

  23. #738
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ ο άκυρος ξαναρωτάω, χθες δεν ήταν να εκδικαστεί η έφεση για το -3; Τι γκενεν;
    θα ξυπνησεις μια μερα και θα εχει βγει η αποφαση, τι βιαζεσαι;

  24. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (15-03-18), panahs7 (14-03-18)

  25. #739
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ ο άκυρος ξαναρωτάω, χθες δεν ήταν να εκδικαστεί η έφεση για το -3; Τι γκενεν;
    Παρασκευή η απόφαση.
    There is a Dude in town

  26. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (14-03-18), panahs7 (14-03-18)

  27. #740
    Το avatar του χρήστη Paneas
    Εγγραφή
    23-04-2009

    Μηνύματα
    8.481
    Thanks
    3.109
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.719 φορές σε 3.472 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2017-2018

    Δυσκολογκόμενα η απόφαση.

  28. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Paneas για αυτό το μήνυμα:

    flessanto (15-03-18), panahs7 (15-03-18)

Σελίδα 37 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 71727333435363738394041 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας