+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 1 από 43 1 2 3 4 5 11 21 31 41 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 20 από 842

Θέμα: Mεταγραφές 2019-2020

Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Battleship Champion!
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Thanks
    10.975
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.291 φορές σε 12.471 μηνύματα
    Ignore User

mikresaggelies Mεταγραφές 2019-2020

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενας Ντε Λα Μπεγια ή εστω ενας Ντομι, θα ηταν οτι επρεπε αυτη την στιγμη. Δυστυχως ομως τετοιοι παιχτες δεν ξαναβγαινουν.
    Ούτε και ο Σαλμάνης. Άντε πάμε να μιλήσουμε για τα μεταγραφικά της νέας περιόδου

«Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

Dreaming Impossible... Το avatar του χρήστη ttg_red
    Περιοχή
    Οπου με βγαλει..!!!
    Thanks
    2.102
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.523 φορές σε 2.277 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: Mεταγραφές 2019-2020

Η χρονια πολλων τιτλων η συγκεκριμενη...Παμε γερααα...!!!
    YouTube Video
    ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Και αν είναι το ταξίδι άγνωστη διαδρομή, δίπλα σου θα ‘μαι εγώ ότι κι αν συμβεί...!!!

Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Thanks
    5.018
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.408 φορές σε 2.088 μηνύματα
    Ignore User

Αν δεν το καταλαβατε, ανοιξε το τοπικ που ολοι περιμεναμε!!!

Απο τον Σεπτεμβριο που κλεινει το ενα, περιμενουμε πώς και πώς την ανοιξη για να ανοιξει το επομενο!!!!!

Βρειτε παικτες, αναφερετεδημοσιευματα, κρινετε και συγκρινετε, αναλυστε με στοιχεια και χωρις, βριστε για οσους φυγουν και πανυγηριστε για οσους ερθουν (μεχρι να ξαναβρισετε)!!! Γινετε ολοι football managers, προεδροι, τεχνικοι διευθυνταδες, λογιστες και σκαουτερ!!

ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΛΕΜΕ!!!!!!!!

4. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον giovanni#10 για αυτό το μήνυμα:

celticfrost (10-04-19), differance (08-04-19)

Thanks
    881
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.034 φορές σε 655 μηνύματα
    Ignore User

Όλοι θέλουμε να έρθουν καλοί παίκτες και να μη λυπηθεί το κόστος η διοίκηση. Υπάρχει όμως μια παγίδα στην οποία έχουμε πέσει στο παρελθόν και μας έβαλε στον βούρκο που πασχιζουμε να βγούμε τα δύο χρόνια. Προκριματικά Τσαμπιονς Λιγκ. Από τη μια υπάρχει η ανάγκη η ομάδα να είναι έτοιμη όσο πιο γρήγορα γίνεται για να περάσει στους ομίλους, από την άλλη οι πιο αξιόλογοι στόχοι πολλές φορές θέλουν να περιμένουν μέχρι να εχουμε εξασφαλίσει την πρόκριση.

Αυτό σημαίνει ότι υπάρχει ο κίνδυνος να ψωνίζουμε όχι τόσο καλούς παίκτες μέχρι τα τέλη Αυγούστου και ακόμα και αν μπούμε στους ομίλους, οι παίκτες που θα έρθουν τότε να αργήσουν να ενσωματωθούν.

Σιχαίνομαι τα προκριματικά του Τσαμπιονς Λιγκ. Βάζουν τεράστια πίεση σε ανέτοιμες ομάδες.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

6. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

chainsaw (08-04-19)

Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Battleship Champion!
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Thanks
    10.975
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.291 φορές σε 12.471 μηνύματα
    Ignore User

Aυτό είναι στο μυαλό μας - ή μάλλον στο μυαλό της διοίκησης. Οι στόχοι των ομάδων είναι μακροπρόθεσμοι και δε μπορεί να λήγουν τον... Σεπτέμβριο. Και στόχος για του χρόνου πρέπει να είναι η κατάκτηση του πρωταθλήματος και μόνο. Άρα με αυτόν θα κινηθούμε στο μεταγραφικό παζάρι.

Αν τώρα περάσουμε και στους ομίλους, αυτό θα είναι ένα έξτρα μπόνους. Επουδενί όμως δεν πρέπει να αποτελέσει αυτοσκοπό.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

8. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον differance για αυτό το μήνυμα:

chainsaw (08-04-19), drizzt (08-04-19), maniakos7 (26-04-19)

Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Περιοχή
    .
    Thanks
    19.606
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.986 φορές σε 12.359 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτό είναι στο μυαλό μας - ή μάλλον στο μυαλό της διοίκησης. Οι στόχοι των ομάδων είναι μακροπρόθεσμοι και δε μπορεί να λήγουν τον... Σεπτέμβριο. Και στόχος για του χρόνου πρέπει να είναι η κατάκτηση του πρωταθλήματος και μόνο. Άρα με αυτόν θα κινηθούμε στο μεταγραφικό παζάρι.

Αν τώρα περάσουμε και στους ομίλους, αυτό θα είναι ένα έξτρα μπόνους. Επουδενί όμως δεν πρέπει να αποτελέσει αυτοσκοπό.
    Αυτό είναι αλήθεια, αλλά δυστυχώς σε περίπτωση αποκλεισμού μπαίνουμε σε περίεργο μουντ.

Εσωστρέφεια, γκρίνια, υποτίμηση των μεταγραφών. Όχι μόνο από τον κόσμο αλλά και από την διοίκηση.

Αν στραβωσει κάτι και φύγει ο προπονητής ξεκινάμε από την αρχή.
    Παράγουμε περισσότερες θεωρίες συνομωσίας απ'οσες μπορούμε να καταναλώσουμε.

banned Το avatar του χρήστη estai
    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Thanks
    3.909
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.023 φορές σε 4.101 μηνύματα
    Ignore User

Ανέτοιμη ομάδα θα είμαστε εάν πωληθούν οι καλοί παίκτες που έχουμε και αναγκαστεί ο Μαρτίνς να ξαναμοντάρει από την αρχή.
    Όπως γίνεται και κάθε χρόνο από όταν ανέλαβε ο Μαρινάκης. Λογικά θα τους πουλήσει μετά αυτούς που είναι να πουλήσει.
    Νομίζω είμαστε και στους ισχυρούς εν αντιθέσει με τον μπαοκάρα.

Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Thanks
    5.018
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.408 φορές σε 2.088 μηνύματα
    Ignore User

Λαθος.

Στους ισχυρους ειμαστε μονο στον πρωτο γυρο.

Στους αλλους δυο ειμαστε στους ανισχυρους.

Γενικα οι αντιπαλοι θα ειναι πολυ δυσκολοι. Ο πιο ευκολος επιπεδου Ντιναμο Κιεβου (πιθανη αντιπαλος παλι) και ο πιο δυσκολος επιπεδου Αγιαξ (κι αυτος πιθανος αντιπαλος).

Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Thanks
    20.162
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.110 φορές σε 2.751 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thelastbaron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι θέλουμε να έρθουν καλοί παίκτες και να μη λυπηθεί το κόστος η διοίκηση. Υπάρχει όμως μια παγίδα στην οποία έχουμε πέσει στο παρελθόν και μας έβαλε στον βούρκο που πασχιζουμε να βγούμε τα δύο χρόνια. Προκριματικά Τσαμπιονς Λιγκ. Από τη μια υπάρχει η ανάγκη η ομάδα να είναι έτοιμη όσο πιο γρήγορα γίνεται για να περάσει στους ομίλους, από την άλλη οι πιο αξιόλογοι στόχοι πολλές φορές θέλουν να περιμένουν μέχρι να εχουμε εξασφαλίσει την πρόκριση.

Αυτό σημαίνει ότι υπάρχει ο κίνδυνος να ψωνίζουμε όχι τόσο καλούς παίκτες μέχρι τα τέλη Αυγούστου και ακόμα και αν μπούμε στους ομίλους, οι παίκτες που θα έρθουν τότε να αργήσουν να ενσωματωθούν.

Σιχαίνομαι τα προκριματικά του Τσαμπιονς Λιγκ. Βάζουν τεράστια πίεση σε ανέτοιμες ομάδες.

Υπαρχει και ο κινδυνος της κακης προετοιμασιας, με σκοπο να εμφανιστει η ομαδα φρεσκια. Ο,τι δηλαδη επαθε η Αεκ φετος και εμεις περυσι. Πιστευω ομως οτι ο Μαρτινς δεν ειναι τοσο απατεωνας και θα προετοιμασει σωστα την ομαδα. Κατα τ’αλλα θεωρω οτι ακομα και με το υπαρχον ροστερ, η ομαδα μπορει να προκριθει στους ομιλους του ch.l ή τουλαχιστον να φτασει μεχρι τα και να μπει ανετα στους ομιλους του europa .

banned Το avatar του χρήστη estai
    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Thanks
    3.909
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.023 φορές σε 4.101 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει και ο κινδυνος της κακης προετοιμασιας, με σκοπο να εμφανιστει η ομαδα φρεσκια. Ο,τι δηλαδη επαθε η Αεκ φετος και εμεις περυσι. Πιστευω ομως οτι ο Μαρτινς δεν ειναι τοσο απατεωνας και θα προετοιμασει σωστα την ομαδα. Κατα τ’αλλα θεωρω οτι ακομα και με το υπαρχον ροστερ, η ομαδα μπορει να προκριθει στους ομιλους του ch.l ή τουλαχιστον να φτασει μεχρι τα και να μπει ανετα στους ομιλους του europa .
    Εγώ δε τα πιστεύω αυτά με τις προετοιμασίες.
    Παρτιζάν και Ριέκα, του πούστη, κι εγώ να ήμουν προπονητής θα τις πέρναγα.
    Όταν παίξαμε πρώτο άγωνα με Σπόρτινγκ που ήταν και πάλι νωρίς, φάνηκε η γύμνια του καραγκιόζη που είχαμε στον πάγκο με το να στήνει τα αργά στόπερ στο κέντρο σε ζώνη.
    Επίσης, της αεξ της κόστισε που έφυγε μέχρι και ο αετός τσίου από το ρόστερ της και πήρε παικταράδες σα τον Άλεφ.

14. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

maniakos7 (26-04-19)

Thanks
    881
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.034 φορές σε 655 μηνύματα
    Ignore User

Μιας και ο εσται ανέφερε τους παίκτες που φεύγουν απο την ΑΕΚ, ο Πόνσε που λέγεται ότι ατζέντης του συζητά με Θρύλο μας αρέσει; Έχω δει ελάχιστα Σούπερ Λιγκ φέτος. Παίζουν άλλες περιπτώσεις σαν τον Μασουρα;

16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

drizzt (08-04-19)

ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Thanks
    5.909
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.162 φορές σε 2.365 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thelastbaron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και ο εσται ανέφερε τους παίκτες που φεύγουν απο την ΑΕΚ, ο Πόνσε που λέγεται ότι ατζέντης του συζητά με Θρύλο μας αρέσει; Έχω δει ελάχιστα Σούπερ Λιγκ φέτος. Παίζουν άλλες περιπτώσεις σαν τον Μασουρα;

Καλό φορ φαίνεται να είναι παστελωτής από όσο τον έχω παρακολουθήσει. Υπάρχει ρήτρα αγοράς από το αεκ 6 μύρρια (ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ) αλλά ακούγεται πως παίζει να μας τον δώσουν αν πρόκειται να κάνουν αγορά (ανήκει στη ρόμα ο παίκτης).
    Για μένα φουλ, καλή κίνηση ξέρεις τι να περιμένεις και καλή ηλικία αν δεν κάνω λάθος.
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

chainsaw (09-04-19)

Περιοχή
    .
    Thanks
    19.606
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λαθος.

Στους ισχυρους ειμαστε μονο στον πρωτο γυρο.

Στους αλλους δυο ειμαστε στους ανισχυρους.

Γενικα οι αντιπαλοι θα ειναι πολυ δυσκολοι. Ο πιο ευκολος επιπεδου Ντιναμο Κιεβου (πιθανη αντιπαλος παλι) και ο πιο δυσκολος επιπεδου Αγιαξ (κι αυτος πιθανος αντιπαλος).
    Το θεμα ειναι να περασουμε γιουροπα λιγκ, το τσαμπιονς λιγκ το εχουμε παρει τοσες φορες.

20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

voskos_7 (09-04-19)

Περιοχή
    .
    Thanks
    19.606
    Ignore User

Ντουρμισάι, ο τέταρτος στον Ολυμπιακό!
    Ο διεθνής επιθετικός του Πανιωνίου αποτελεί το τέταρτο μεταγραφικό απόκτημα του Ολυμπιακού.

Τελευταία ενημέρωση 10/04/2019, 08:18

Ο Φιορίν Ντουρμισάι θα αποτελέσει το επόμενο μεταγραφικό απόκτημα του Ολυμπιακού, ύστερα από τον Σενεγαλέζο στόπερ Ουσεϊνού Μπα, τον Σέρβο εξτρέμ Λάζαρ Ραντζέλοβιτς και τον Βέλγο φορ Ούγκο Κάιπερς.

Πρόκειται για τέσσερα νέα παιδιά από 22 έως 24 ετών, οι οποίοι – όπως χαρακτηριστικά γράφει σήμερα ο Κώστας Νικολακάοπουλος στον «Κόκκινο Πρωταθλητή» - θα κριθούν από τον Πέδρο Μαρτίνς ενόψει της επόμενης σεζόν.

Οι δύο από αυτούς προέρχονται από την ελληνική αγορά, αφού εκτός από τον διεθνή επιθετικό του Πανιωνίου και ο Κάιπερς είχε περάσει με επιτυχία από τα ελληνικά γήπεδα, όντας ο δεύτερος σκόρερ του Εργοτέλη στην προηγούμενη σεζόν.

Από εκεί και πέρα, σίγουρα θα υπάρξουν κι άλλες προσθήκες στο «ερυθρόλευκο» ρόστερ, αφού είναι δεδομένο πως σε κάποιες θέσεις θα χρειαστεί ενίσχυση ή θα… χρειαστεί με ενδεχόμενος παραχωρήσεις ορισμένων παικτών το καλοκαίρι.

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    Τον πρωτο λογο να μεινουν εχουν οι Ντουρμισαι και Μπα. Οι αλλοι δυο πανε για δανεικοι. Ειδικα ο καιπερς που φετος ηταν εκτος ομαδας στον εργοτελη, δυσκολο να ειναι σε ετοιμοτητα.

Ο Σερβος παιζει βασικος και εχει γκολ και ασσιστ, στο χαμηλο επιπεδο της σερβιας. Ο Μπα και αυτος βασικος στην β' γαλλιας, αλλα εχει τρεις κοκκινες σε 25 παιχνιδια.

Περιοχή
    Ναύπλιο
    Thanks
    5.909
    Ignore User

Τον πρωτο λογο να μεινουν εχουν οι Ντουρμισαι και Μπα. Οι αλλοι δυο πανε για δανεικοι. Ειδικα ο καιπερς που φετος ηταν εκτος ομαδας στον εργοτελη, δυσκολο να ειναι σε ετοιμοτητα.

Ο Σερβος παιζει βασικος και εχει γκολ και ασσιστ, στο χαμηλο επιπεδο της σερβιας. Ο Μπα και αυτος βασικος στην β' γαλλιας, αλλα εχει τρεις κοκκινες σε 25 παιχνιδια.
    Νομίζω πως δεν πρόκειται να ανανεωθεί ο Χασάν, τον θέλουν πίσω.
    Βλέπω να πηγαίνει η επόμενη σεζον με Γκερέρο, Σολδάνο, Ντουρμισάι και μια μεταγραφή.
    Αν ο Σολδάνο δε βγει φωνιάς και με το ιστορικό μεταγραφών επιθετικού που έχουμε τα βλέπω σκούρα τα πράγματα.

Περιοχή
    .
    Thanks
    19.606
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέπω να πηγαίνει η επόμενη σεζον με Γκερέρο, Σολδάνο, Ντουρμισάι και μια μεταγραφή.
    Αν ο Σολδάνο δε βγει φωνιάς και με το ιστορικό μεταγραφών επιθετικού που έχουμε τα βλέπω σκούρα τα πράγματα.
    Δεν νομιζω να βγει ο Σολδανο. Βεβαια ποτε δεν ξερεις, αλλα οταν αυτη την στιγμη δεν παιζει ουτε λεπτο τι θα παθει ξαφνικα, μεταλλαξη;

Τον Γκερερο τον συμπαθω, αλλα δεν εχει καθολου το γκολ. Γενικα δεν ειμαι εναντιον των φορ που δεν σκοραρουν πολυ, αλλα αυτος δεν κανει ουτε τα υπολοιπα πολυ καλα. Μου αρεσαν, για να καταλαβεις, ο Ντιογο και ο Ιντεγιε, αλλα αφενος σκοραραν λιγο παραπανω, αφετερου ηταν καλυτεροι και στα υπολοιπα.

Εγω θα ειμαι ευχαριστημενος, αν η ομαδα μεινει ως εχει, αρκει να ερθει ενας παιχταρας στην αμυνα.

υ.γ. Ο Μπα, ειδα στο τρανσφερμαρκτ, πως εχει μεχρι στιγμης 4 κιντρινες και τρεις κοκκινες (απευθειας). Ουτε καν με δευτερη κιτρινη. Ή παιρνει την μπαλα ή σκοτωνει τον αντιπαλο.

24. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

chainsaw (10-04-19)

Περιοχή
    Ναύπλιο
    Thanks
    5.909
    Ignore User

υ.γ. Ο Μπα, ειδα στο τρανσφερμαρκτ, πως εχει μεχρι στιγμης 4 κιντρινες και τρεις κοκκινες (απευθειας). Ουτε καν με δευτερη κιτρινη. Ή παιρνει την μπαλα ή σκοτωνει τον αντιπαλο.
    Καλός για τον μπαοκ ακούγεται να κάνει παρέα στο μάτος, σε μας ζήτημα να παίξει δέκα παιχνίδια τη σεζόν όπως έχουν τα πράγματα.

26. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

Du3lisT (10-04-19)

Το avatar του χρήστη Red Sting
    Thanks
    6.578
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.178 φορές σε 7.485 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αυτό και είμαι υπέρ μεταγραφής Μπεργκ

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

28. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

drizzt (11-04-19)

Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Thanks
    20.162
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.110 φορές σε 2.751 μηνύματα
    Ignore User

Η λυση στην επιθεση ειναι απλη και προφανης. 3αδα Ανσαριφαρντ, Ντουρμισαι και Σολδανο. Αν μπορεσουμε να κρατησουμε τον Χασαν, τοτε να παει δανεικος ο Ντουρμισαι.

Το avatar του χρήστη Red Sting
    Thanks
    6.578
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.178 φορές σε 7.485 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η λυση στην επιθεση ειναι απλη και προφανης. 3αδα Ανσαριφαρντ, Ντουρμισαι και Σολδανο. Αν μπορεσουμε να κρατησουμε τον Χασαν, τοτε να παει δανεικος ο Ντουρμισαι.
    Και γιατί όχι Μπεργκ, Ιράν, οποιοσδήποτε;

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 1 από 43 1 2 3 4 5 11 21 31 41 ... ΤελευταίαΤελευταία

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Παρόμοια Θέματα

1. Μεταγραφές 2018-2019
    By differance in forum ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - ΤΕΧΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ
    Απαντήσεις: 4381
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-19, 21:15
  2. Μεταγραφές Μπάσκετ 2018-2019
    By differance in forum ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - ΤΕΧΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ
    Απαντήσεις: 444
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-19, 23:06
  3. Super League 2018-2019
    By differance in forum Πρωτάθλημα
    Απαντήσεις: 633