+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 97 από 99 ΠρώτηΠρώτη ... 47 57 67 77 87 93 94 95 96 97 98 99 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.921 έως 1.940 από 1963

Θέμα: Mεταγραφές 2019-2020

Το avatar του χρήστη thelastbaron

Thanks
    966
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.275 φορές σε 793 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: Mεταγραφές 2019-2020

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Χάλασε τελικά η μεταγραφή του νεαρού Κυπρίου.

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Thanks
    129
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 71 φορές σε 33 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thelastbaron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χάλασε τελικά η μεταγραφή του νεαρού Κυπρίου.

Ελπίζω να είναι λάθος που διορθώνεται. Γιατί με τέτοια ταλέντα χτίζεις τον Άγιαξ των Βαλκανίων και πέριξ.

3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

flessanto (03-09-19)

Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto

Thanks
    16.664
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.245 φορές σε 2.148 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δώσαμε 5 εκατομμύρια στην Σπόρτινγκ Λισαβόνας για τον Ποντένσε. Τέλος η δικαστική διαμάχη. Σεβαστό ποσό, δικαιολογεί σε ένα βαθμό το ότι δεν έδωσε λεφτά για άλλο παίκτη. Ήδη φέτος δόθηκαν χρήματα για Σα, Σεμέδο και επενδύσεις για το μέλλον όπως Μάρκοβιτς, ο Βόσνιος, ο Κροάτης κλπ.

Αυτό που δεν δικαιολογείται είναι η ΜΗ απόκτηση κεντρικού χαφ. Δεν με καλύπτει ο Μπενζιά για το 8. Έχουμε Γκιλιέρμε, Μπουχαλάκη και Καμαρά και υποτίθεται μπορούν να παίξουν εκεί Μπενζιά και Μπρούνο. Η ομάδα ήθελε ποιοτικό χαφ, να μπορεί να προσφέρει.

Πήγαμε και δώσαμε 3.3 εκατομμύρια για κάποιον Λοβέρα που μοιάζει με δουλειά μάνατζερ σαν με το Σολδάνο. Και την ίδια στιγμή δεν δώσαμε ένα συμβόλαιο σε κάποιο ελεύθερο οκτάρι. Δεν το καταλαβαίνω αυτό και ελπίζω να μην το πληρώσουμε μέσα στη σεζόν.

Ο Πρεβεζάνος λέει ότι είναι καλός ο Λοβέρα, ελπίζω τουλάχιστον να είναι έτσι. Σέντερ φορ δεν καιγομουν όσο για οκτάρι, οπότε δεν με νοιάζει τόσο πολύ. Στο κέντρο όμως χρειαζόμασταν ένα ακόμη παίκτη.

Καλή κίνηση με Γκασπάρ, είδαμε τι πάθαμε πέρυσι όταν χτύπησε ο Ομάρ. Θα χρειαστεί να τον προσέξουμε παραπάνω φέτος και ο Τοροσίδης δεν αντέχει πολλά ματς.

Τοροσίδη στα χαφ εγώ δεν βλέπω πολύ, δεν έχει τρεξίματα πια. Γκιλιέρμε μέχρι να αφήσει τα κόκκαλά του και τον Γενάρη θα καταλάβουν την μαλακία και θα δώσουν Μπρούνο στον Κάναντι, Μπενζιά στον αγύριστο και θα φέρουν ένα κανονικό οκτάρι. Ελπίζω να μην πουλήσουν και τη μισή ομάδα όπως συνηθίζουν το χειμώνα.

Μπράβο πάντως που δεν πούλησαν παίκτες. Αν και προτιμούσα να δώσει Σισέ και να πάρει ένα καλό χαφ με τα λεφτά αυτά.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Αν εξαιρέσεις ότι ο Μπρούνο έχει φύγει εδώ και καμιά εβδομάδα, συμφωνώ απόλυτα

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Thanks
    16.664
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Κυριακόπουλος μου αρέσει κι εμένα.
    Συνήθως συμφωνούμε. Χαίρομαι που υπάρχουν άτομα που βλέπουν μπάλα γιατί έχει γεμίσει το φόρουμ με άμπαλους τύπου Φλεσάντο.
    Και εμένα μου αρέσει και ο κυριακοπουλος. Επιτέλους ένας άνθρωπος που βλέπει μπάλα ρε παιδια

Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude

Περιοχή
    Liquor Town
    Thanks
    8.998
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 16.675 φορές σε 8.771 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εξαιρέσεις ότι ο Μπρούνο έχει φύγει εδώ και καμιά εβδομάδα, συμφωνώ απόλυτα

Ο Μπρούνο δεν έφυγε τελικά, νομίζω, τύπε φλας...
    There is a Dude in town

7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

flessanto (04-09-19)

Το avatar του χρήστη Red Sting

Thanks
    6.718
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.554 φορές σε 7.674 μηνύματα
    Ignore User

Πουθενά δεν πήγε ο Μπρούνο.

Αυτή τη στιγμή έχουμε τους εξής ξένους: Σισέ, Μεριά, Μπα, Καμαρά, Μπρούνο, Σουντανί. Έξι στο σύνολο

οι Σέρβοι λογίζονται ως κοινοτικοί

ο Γκιλιέρμε έχει ιταλικό διαβατήριο, ο Ελ γαλλικό, ο Μπενζιά γαλλικό

Ερώτηση 1: ο Μπονί θα σας άρεσε για επίθεση; Ο παίκτης είναι ελεύθερος

Ερώτηση 2: ο Σουσαέτα θα σας άρεσε ως έξτρα λύση στα εξτρέμ; Ο παίκτης είναι ελεύθερος

Ερώτηση 3: ο Μαρκίζιο θα σας άρεσε για το κέντρο; Κι αυτός ελεύθερος

Ερώτηση 4: ο Φρέντι Γκουαρίν θα σας άρεσε για χαφ; Κι αυτός ελεύθερος

Κι ο Ντάνι Σίμπσον είναι ελεύθερος, αλλά πήραμε δεξί μπακ. Καλή περίπτωση κι αυτός

ΥΓ: οι Κοεντράο και Χατσερίντι έμειναν χωρίς ομάδα

“The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

flessanto (04-09-19)

Thanks
    16.664
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μένα εχει φύγει.

AK-47 Το avatar του χρήστη Vass

Περιοχή
    Thessaloniki
    Thanks
    529
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 998 φορές σε 487 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Red Sting Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πουθενά δεν πήγε ο Μπρούνο.

Αυτή τη στιγμή έχουμε τους εξής ξένους: Σισέ, Μεριά, Μπα, Καμαρά, Μπρούνο, Σουντανί. Έξι στο σύνολο

οι Σέρβοι λογίζονται ως κοινοτικοί

ο Γκιλιέρμε έχει ιταλικό διαβατήριο, ο Ελ γαλλικό, ο Μπενζιά γαλλικό

Ερώτηση 1: ο Μπονί θα σας άρεσε για επίθεση; Ο παίκτης είναι ελεύθερος

Ερώτηση 2: ο Σουσαέτα θα σας άρεσε ως έξτρα λύση στα εξτρέμ; Ο παίκτης είναι ελεύθερος

Ερώτηση 3: ο Μαρκίζιο θα σας άρεσε για το κέντρο; Κι αυτός ελεύθερος

Ερώτηση 4: ο Φρέντι Γκουαρίν θα σας άρεσε για χαφ; Κι αυτός ελεύθερος

Κι ο Ντάνι Σίμπσον είναι ελεύθερος, αλλά πήραμε δεξί μπακ. Καλή περίπτωση κι αυτός

ΥΓ: οι Κοεντράο και Χατσερίντι έμειναν χωρίς ομάδα

1) Ο Μπονύ κάποτε υπήρξε μέγας χώστης. Έχει να παίξει σοβαρή μπάλα 4 χρόνια. Απο μένα είναι ΟΧΙ.

2) Ο Σουσαέτα θα μου άρεζε ΠΟΛΥ και ως βασικός διότι ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΣΙΣΤ. ΝΑΙ ξεκάθαρο.

3) Αν μπορούσε να δεχτεί πως θα έπρεπε να κερδίσει τη θέση του στην εντεκάδα και την εμπιστοσύνη του προπονητη χωρίς να δημιουργεί θέματα και να το παίζει ντίβα ναι. Αλλιώς όχι.

4) Όχι πλέον

5) Αυτό που λες

Υ.γ. Κοεντράο-Χατσερίδης: Να τους πάρει ο Τίγρης να χτίσει ομάδα να ανέβει ο ανταγωχαχαχαχα

No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

12. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Vass για αυτό το μήνυμα:

Du3lisT (07-09-19), flessanto (04-09-19)

Thanks
    966
    Ignore User

Ο Μαρκίζιο έχει σοβαρό τραυματισμό, ίσως αποσυρθεί.

14. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον thelastbaron για αυτό το μήνυμα:

flessanto (04-09-19), Red Sting (04-09-19)

AK-47 Το avatar του χρήστη Vass

Περιοχή
    Thessaloniki
    Thanks
    529
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 998 φορές σε 487 μηνύματα
    Ignore User

Εδώ θα ήθελα να αναφέρω κάτι σχετικό με τους Έλληνες παίκτες και την μόνιμη καραμέλα που ακούμε πως ο Ολυμπιακός για χρόνια έθαβε και θάβει καριέρες νεαρών ταλαντούχων Ελλήνων.

Βλέπεις το Μελιόπουλο. 19 χρονώ. Έδειξε πέρυσι κάποια καλά στοιχεία και πήρε μεταγραφή απ΄την Ξάνθη στον μπαοκ. Τον έχει ο Φερέιρα εκτός πλάνων και το παληκαράκι σκέπτεται λέει να παρατήσει τη μπάλα. Δεν ξέρω αν συντρέχουν άλλοι λόγοι αλλά θα περιπριστώ καθαρά στο αγωνιστικό κομμάτι. Είναι δυνατόν στα 19 σπυ επειδή δεν κατάφερες να κρατηθείς στο ρόστερ μιας ομάδας που μόλις σε απέκτησε - και προφανώς για να ψηθείς θέλει να σε δώσει κάπου δανεικό - να λες θα σταματήσω τη μπάλα; Δηλαδή με αυτή τη λογική ο Μήτρογλου, ο Φορτούνης, ο Κουλούρης και τόσοι άλλοι δε θα έκαναν ΤΙΠΟΤΑ στις καριέρες τους. Σιγά βρε παληκαράκια μου που επειδή σας λεν να πάτε δανεικοί θίγεστε τόσο πολύ και το παίρνετε τόσο βαριά. Ο Μασούρας που είναι ένας αξιοπρεπής παίκτης του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ αυτή τη στιγμή που έπαιζε μέχρι τα 25 του; Τι νοοτροπία είναι αυτή δε μπορώ να καταλάβω. Όταν φτάνεις να σε πάρει μια ομάδα τέτοιου επιπέδου πρέπει να πολεμήσεις σκληρά για να κερδίσεις τη θέση σου έστω και στο ροτέησον της ομάδας και φυσικά αν χρειαστεί να κάνεις και το «αγροτικό» σου με σκοπό να μη μείνεις στάσιμος. Με βάση τη λειψανδρία στα φορ μας κι εγώ πιστεύω πως ένας εκ των Μάνου, Ντούρμισάι, Κάιπερς έπρεπε να μείνει. Τι είναι πιο χρήσιμο όμως και για την εξέλιξή τους αλλά εν τέλη και για την ομάδα; Να παίζουν. Να ψηθούν. Να έρθουν πίσω με εμπειρία τέτοια που να τους κάνει να μπορούν να κοντράρουν τον οποιοδήποτε «βασικό» και γιατί όχι να καθιερωθούν και αυτοί κάποια στιγμή. Ο Ανδρούτσος πχ τόσα χρόνια τι κατάφερε με το να μένει απλά στο ροτέησον. Τίποτα. Αν είχε πάει δυο σεζόν να παίξει δανεικός έξω θα ήταν τώρα ξεκάθαρα μέσα στις επιλογές του Μάρτινς. Ο Μπούχας που πήγε στη Νότιγχαμ, γύρισε ένα επίπεδο πάνω. Στο μόνο κομμάτι που διαφωνώ για παίκτες στους οποίους επενδύεις είναι ο δανεισμός σε ομάδες επιπέδου Πανιωνίου, ΠΑΣ, Ατρομήτου κλπ. Στείλε το Μασούρα, το Μάνο, τον Ανδρούτσο να παίξουν Βέλγιο, Ολλανδία, Γαλλία, Γερμανία. Να πάρουν έστω και αργά παιδεία Ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου. Πιστεύω πως όταν επιστρέψει π.χ. ο Βρουσάι θα είναι ξεκάθαρα μέσα στις επιλογές του εκάστοτε προπονητή. Το παιδί έχει εξελιχθεί και έχει πάρει αυτοπεποίθηση παίζοντας με τη Βίλεμ απέναντι σε αντιπάλους όπως ο Άγιαξ, η Αϊντχόφεν, η Φέγενορντ. Εδώ με ποιόν να εξελιχθούν; Παίζοντας στο Ελ Μαντριγάλ με την ομάδα του μοντελοπνίχτη σε ματς που θα σταματάει 30 φορές για var;

No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

16. Οι ακόλουθοι 5 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Vass για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (04-09-19), flessanto (04-09-19), iakov7 (04-09-19), maniakos7 (08-09-19), ttg_red (11-09-19)

Το avatar του χρήστη BrazHlias

Περιοχή
    .
    Thanks
    20.528
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 23.483 φορές σε 13.208 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ θα ήθελα να αναφέρω κάτι σχετικό με τους Έλληνες παίκτες και την μόνιμη καραμέλα που ακούμε πως ο Ολυμπιακός για χρόνια έθαβε και θάβει καριέρες νεαρών ταλαντούχων Ελλήνων.

Βλέπεις το Μελιόπουλο. 19 χρονώ. Έδειξε πέρυσι κάποια καλά στοιχεία και πήρε μεταγραφή απ΄την Ξάνθη στον μπαοκ. Τον έχει ο Φερέιρα εκτός πλάνων και το παληκαράκι σκέπτεται λέει να παρατήσει τη μπάλα. Δεν ξέρω αν συντρέχουν άλλοι λόγοι αλλά θα περιπριστώ καθαρά στο αγωνιστικό κομμάτι. Είναι δυνατόν στα 19 σπυ επειδή δεν κατάφερες να κρατηθείς στο ρόστερ μιας ομάδας που μόλις σε απέκτησε - και προφανώς για να ψηθείς θέλει να σε δώσει κάπου δανεικό - να λες θα σταματήσω τη μπάλα; Δηλαδή με αυτή τη λογική ο Μήτρογλου, ο Φορτούνης, ο Κουλούρης και τόσοι άλλοι δε θα έκαναν ΤΙΠΟΤΑ στις καριέρες τους. Σιγά βρε παληκαράκια μου που επειδή σας λεν να πάτε δανεικοί θίγεστε τόσο πολύ και το παίρνετε τόσο βαριά. Ο Μασούρας που είναι ένας αξιοπρεπής παίκτης του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ αυτή τη στιγμή που έπαιζε μέχρι τα 25 του; Τι νοοτροπία είναι αυτή δε μπορώ να καταλάβω. Όταν φτάνεις να σε πάρει μια ομάδα τέτοιου επιπέδου πρέπει να πολεμήσεις σκληρά για να κερδίσεις τη θέση σου έστω και στο ροτέησον της ομάδας και φυσικά αν χρειαστεί να κάνεις και το «αγροτικό» σου με σκοπό να μη μείνεις στάσιμος. Με βάση τη λειψανδρία στα φορ μας κι εγώ πιστεύω πως ένας εκ των Μάνου, Ντούρμισάι, Κάιπερς έπρεπε να μείνει. Τι είναι πιο χρήσιμο όμως και για την εξέλιξή τους αλλά εν τέλη και για την ομάδα; Να παίζουν. Να ψηθούν. Να έρθουν πίσω με εμπειρία τέτοια που να τους κάνει να μπορούν να κοντράρουν τον οποιοδήποτε «βασικό» και γιατί όχι να καθιερωθούν και αυτοί κάποια στιγμή. Ο Ανδρούτσος πχ τόσα χρόνια τι κατάφερε με το να μένει απλά στο ροτέησον. Τίποτα. Αν είχε πάει δυο σεζόν να παίξει δανεικός έξω θα ήταν τώρα ξεκάθαρα μέσα στις επιλογές του Μάρτινς. Ο Μπούχας που πήγε στη Νότιγχαμ, γύρισε ένα επίπεδο πάνω. Στο μόνο κομμάτι που διαφωνώ για παίκτες στους οποίους επενδύεις είναι ο δανεισμός σε ομάδες επιπέδου Πανιωνίου, ΠΑΣ, Ατρομήτου κλπ. Στείλε το Μασούρα, το Μάνο, τον Ανδρούτσο να παίξουν Βέλγιο, Ολλανδία, Γαλλία, Γερμανία. Να πάρουν έστω και αργά παιδεία Ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου. Πιστεύω πως όταν επιστρέψει π.χ. ο Βρουσάι θα είναι ξεκάθαρα μέσα στις επιλογές του εκάστοτε προπονητή. Το παιδί έχει εξελιχθεί και έχει πάρει αυτοπεποίθηση παίζοντας με τη Βίλεμ απέναντι σε αντιπάλους όπως ο Άγιαξ, η Αϊντχόφεν, η Φέγενορντ. Εδώ με ποιόν να εξελιχθούν; Παίζοντας στο Ελ Μαντριγάλ με την ομάδα του μοντελοπνίχτη σε ματς που θα σταματάει 30 φορές για var;
    Συμφωνω στα περισσοτερα, τωρα για τον μελιοπουλο δεν ξερω. Λιγο υπερβολικο να σταματησει τη μπαλα επειδη δεν παιζει βασικος ή επειδη δεν θελει να παει δανεικος.

Δεν ζουμε πριν 30 χρονια που ο Ριγκο κρεμαγε τα συμβολαια του εκάστοτε Γεωργακοπουλου στον τοιχο.

Ή εχει καποιο σοβαρο προβλημα το παιδι ή ολο αυτο ειναι παραμυθι της εθνικης ψευτων.

Επισης υπαρχει και η περιπτωση που εγραψα στο θεμα του παοκ. Ο Μελιοπουλος να μην ηταν πτοε ποδοσφαιριστης και απλα να του εβγαλαν δελτιο για να βρουν τροπο να δωσουν λεφτα στην ξανθη τα μπαοκια.
    «Το πιο βαθύ σκοτάδι είναι λίγο πριν τη χαραυγή»

18. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

drizzt (04-09-19), flessanto (04-09-19), maniakos7 (08-09-19), Vass (04-09-19)

Thanks
    16.664
    Ignore User

Μαλακα είσαι πολύ μπροστά

20. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (04-09-19)

Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    1 Highscore

Περιοχή
    Φλώρινα
    Thanks
    11.188
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.780 φορές σε 12.734 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε χρειάστηκαν μούτσο τελικά, ε?
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

Περιοχή
    Liquor Town
    Thanks
    8.998
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλακα είσαι πολύ μπροστά

Ναι ρε συ... τρία μέτρα οφσάιντ ο τύπος...
    There is a Dude in town

23. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

flessanto (04-09-19)

Περιοχή
    Liquor Town
    Thanks
    8.998
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε χρειάστηκαν μούτσο τελικά, ε?
    Φαντάζεσαι τί διάβασα τώρα τύπε πέππα ε;
    There is a Dude in town

25. Οι ακόλουθοι 7 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (04-09-19), consigliere (05-09-19), differance (04-09-19), flessanto (04-09-19), giovanni#10 (04-09-19), voskos_7 (05-09-19)

Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7

Περιοχή
    Γρεβενά
    Thanks
    20.459
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.131 φορές σε 10.718 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουμε περιθωριο μεχρι αυριο βραδυ να δωσουμε κοσμο εκτός Ελλαδας.
    Στο FBI;;;
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

27. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

flessanto (05-09-19), giovanni#10 (05-09-19)

Το avatar του χρήστη Du3lisT

Περιοχή
    Πρέβεζα
    Thanks
    15.503
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.705 φορές σε 8.146 μηνύματα
    Ignore User

Ρε μάγκες, είδα κάποια ματσάκια του ΑΠΟΕΛ έτσι αποσπασματικά και είδα αυτόν τον Αλ Τάμαρι που έχει δεξιά. Τι παικτάρα είναι αυτός; ΤΟν έχει δει κανείς σας;
    http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

Thanks
    966
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Du3lisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε μάγκες, είδα κάποια ματσάκια του ΑΠΟΕΛ έτσι αποσπασματικά και είδα αυτόν τον Αλ Τάμαρι που έχει δεξιά. Τι παικτάρα είναι αυτός; ΤΟν έχει δει κανείς σας;
    Τα λέγαμε μετά το ΑΠΟΕΛ-Αγιαξ

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως πολύ καλός παίκτης αλλά ευελπιστούν να τον πουλήσουν 15+ εκ. Μου είχε μιλήσει γι αυτόν ο κουμπάρος μου που είναι ΑΠΟΕΛ ότι όλοι θεωρούν πως θα πάρει μεταγραφή σε μεγάλη ομάδα. Έχουν ήδη δώσει άκυρο σε ΠΑΟΚ και Φιορεντίνα

30. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον thelastbaron για αυτό το μήνυμα:

drizzt (08-09-19), Du3lisT (08-09-19), flessanto (12-09-19), ttg_red (11-09-19)

Το avatar του χρήστη BrazHlias

Περιοχή
    .
    Thanks
    20.528
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 23.483 φορές σε 13.208 μηνύματα
    Ignore User

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    «Το πιο βαθύ σκοτάδι είναι λίγο πριν τη χαραυγή»

32. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

iakov7 (11-09-19)

banned Το avatar του χρήστη estai

Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Thanks
    4.215
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.967 φορές σε 4.644 μηνύματα
    Ignore User

Πωπωωωω! Καταξοδεύτηκε ο καημένος.....

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 97 από 99 ΠρώτηΠρώτη ... 47 57 67 77 87 93 94 95 96 97 98 99 ΤελευταίαΤελευταία

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

1. thelastbaron

Παρόμοια Θέματα

1. Μεταγραφές 2018-2019
    By differance in forum ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - ΤΕΧΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ
    Απαντήσεις: 4386
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-19, 18:29
  2. Μεταγραφές Μπάσκετ 2018-2019
    By differance in forum ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - ΤΕΧΝΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ
    Απαντήσεις: 445
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-19, 13:34
  3. Super League 2018-2019
    By differance in forum Τι λέγαμε παλαιά - Ποδόσφαιρο