+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 60 από 74

Θέμα: 29η Αγωνιστικη Euroleague:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ζαλγκιρις καουνας/29-03-19/21:30--->Novasports 1

Το avatar του χρήστη Du3lisT
    Περιοχή
    Πρέβεζα
    Thanks
    15.465
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.660 φορές σε 8.122 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: 29η Αγωνιστικη Euroleague:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ζαλγκιρις καουνας/29-03-19/21:30--->No

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλυτερα να κρεμασει τα παπουτσια του και να περασει η ομαδα σε μια νεα εποχη. Με λιγοτερο Πριντεζη επισης. Οι αντιπαλοι τρεχουν με χιλια και εμεις ειμαστε πιο αργοι και σοφτ απο ποτε.
    Δηλαδή η νέα εποχή της ομάδας, ορίζεται απ' το αν θα ανανεώσει ή θα αποσυρθεί ο κορυφαίος αθλητής που φόρεσε τη φανέλα της;

http://www.red-dna.com/forum/signaturepics/sigpic5510_18.gif

Το avatar του χρήστη giannis75
    Thanks
    127
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 252 φορές σε 146 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: 29η Αγωνιστικη Euroleague:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ζαλγκιρις καουνας/29-03-19/21:30--->No

800 χιλιαρικα για να παιζει 10 λεπτα; Ενας καλος κουμανταδορος ειναι παντα χρησιμος, αλλα δεν ειναι τοσο απλη η κατασταση.
    Δεν θα πάρει 800. Απλος κουμανταδορος πια ο Σπαν; Και ο αθλητισμός δεν είναι μόνο αριθμοί. Είναι και προσωπικοτητα που ανεβάζει τους υπόλοιπους, έστω να υπάρχει διαθέσιμος. Να μην αρχισω οτι θυσιασε χρηματα, τιτλους κλπ για να ερθει σε μας, ενω θα μπορουσε να εχει ολο το συστημα μαζι του ή να παιξει Τσσκα-Μπαρτσελονα για περισσοτερα. Γνώμη μου οτιδήποτε εκτός από την παραμονή του είναι ασέβεια.

3. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον giannis75 για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (30-03-19), giovanni#10 (30-03-19)

Περιοχή
    Πρέβεζα
    Thanks
    15.465
    Ignore User

Το ματς δε χρειάζεται σχολιασμό. Ο "κορμός" και οι τραγικές επιλογές παικτών, κόστισαν τη φετινή εικόνα. Και να προκριθεί η ομάδα, δεν υπάρχει σωτηρία χωρίς τον Αρχηγό. Δεν αξίζουμε βέβαια καμία πρόκριση.

Ντροπή στη Διοίκηση της ομάδας και σε όποιον είναι υπεύθυνος για την ενημέρωση του κόσμου για τον τραυματισμό του Σπανούλη. Δηλαδή χρειάστηκαν 15 μέρες για να δουνε αν έχει ρήξη; Προφανώς και όχι... Μήπως φοβήθηκαν αποχή του κόσμου και μουρμούρα αν γινόταν γνωστό οτι ο Σπαν χάνει τη σεζον;

Ντροπή σε όλους για το φετινό χάλι.

Μπριάντε Γουέμπερ ανανέωση μέχρι να σταματήσει το μπασκετ.

5. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Du3lisT για αυτό το μήνυμα:

differance (30-03-19), SOAD37 (30-03-19)

Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Battleship Champion!
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Thanks
    11.058
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 21.489 φορές σε 12.582 μηνύματα
    Ignore User

Πείτε εκεί στην διοίκηση ότι με πορδές δεν βάφονται αυγά. Να φέρουν παιχταράδες ΤΩΡΑ.

Δεν καταλαβαίνουν ότι ξεφτιλίζουν την ομαδάρα που οι ίδιοι έχτισαν με τόσο κόπο, μόχθο, χρήμα; Είναι ντροπή να τα περιμένουν όλα από τον τριανταπεντάχρονο Σπανούλη. Δεν μπορεί να σε διασύρει αυτός ο Παναθηναϊκός, τα γκραν Κανάρια και η... Νταρουσαφάκα.

Τι θα κάνουν στο επόμενο παιχνίδι που θα φάνε την πούτσα; Θα πάρουν την ομάδα και θα φύγουν; Ε βέβαια, το μάθανε τώρα το κόλπο. Δήθεν φταίνε οι διαιτητές και γι’ αυτό αποφασίσανε να αποχωρήσουν από το πρωτάθλημα και μπλαμπλά μπλα και μπεεεεε, από κάτω όλοι χειροκροτάνε. Χα χα χα!

Δε βλέπουν ότι έχουν γίνει ο περίγελος της Ευρώπης; Δε βλέπουν ότι η πούτσα πέφτει σύννεφο με ξένους διαιτητές σε αδιάφορα και θεωρητικά εντελώς εύκολα παιχνίδια; Δε βλέπουν ότι αυτοί φταίνε για το χάλι μας και όχι ο Αναστόπουλος ή ο Γκοντάς;

Λοιπόν, τέρμα τα ψέματα μάγκες. Κάντε αυτό που πρέπει, διαφορετικά σας ευχαριστούμε πολύ για όλα όσα προσφέρατε και πάρτε το μπούλο. Μην παίζετε όμως με τα νεύρα μας και την υπομονή μας.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

7. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον differance για αυτό το μήνυμα:

chainsaw (30-03-19), SOAD37 (30-03-19)

deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Περιοχή
    athens
    Thanks
    14.920
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.639 φορές σε 6.392 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πείτε εκεί στην διοίκηση ότι με πορδές δεν βάφονται αυγά. Να φέρουν παιχταράδες ΤΩΡΑ.

Δεν καταλαβαίνουν ότι ξεφτιλίζουν την ομαδάρα που οι ίδιοι έχτισαν με τόσο κόπο, μόχθο, χρήμα; Είναι ντροπή να τα περιμένουν όλα από τον τριανταπεντάχρονο Σπανούλη. Δεν μπορεί να σε διασύρει αυτός ο Παναθηναϊκός, τα γκραν Κανάρια και η... Νταρουσαφάκα.

Τι θα κάνουν στο επόμενο παιχνίδι που θα φάνε την πούτσα; Θα πάρουν την ομάδα και θα φύγουν; Ε βέβαια, το μάθανε τώρα το κόλπο. Δήθεν φταίνε οι διαιτητές και γι’ αυτό αποφασίσανε να αποχωρήσουν από το πρωτάθλημα και μπλαμπλά μπλα και μπεεεεε, από κάτω όλοι χειροκροτάνε. Χα χα χα!

Δε βλέπουν ότι έχουν γίνει ο περίγελος της Ευρώπης; Δε βλέπουν ότι η πούτσα πέφτει σύννεφο με ξένους διαιτητές σε αδιάφορα και θεωρητικά εντελώς εύκολα παιχνίδια; Δε βλέπουν ότι αυτοί φταίνε για το χάλι μας και όχι ο Αναστόπουλος ή ο Γκοντάς;

Λοιπόν, τέρμα τα ψέματα μάγκες. Κάντε αυτό που πρέπει, διαφορετικά σας ευχαριστούμε πολύ για όλα όσα προσφέρατε και πάρτε το μπούλο. Μην παίζετε όμως με τα νεύρα μας και την υπομονή μας.

Έλα ρε....

Άλλο το ένα άλλο το άλλο!!! Το ότι η κίνηση συνέπεσε με κακή αγωνιστικά φάση δε λέει κάτι. Ήταν αυτό που ΕΠΡΕΠΕ να κάνουν και το φωνάζαμε από καιρό. Έτερον εκατερον!

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (30-03-19)

Battleship Champion!
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Thanks
    11.058
    Ignore User

Όχι Μαργαρίτα, έχει απόλυτη σχέση. Αν χάνεις μόνο στην Ελλάδα με τον τρόπο που ξέρουμε και γαμάς στην Ευρώπη, μπορείς να το υποστηρίξεις με όσα επιχειρήματα θέλεις.

Αν όμως γίνεσαι περίγελος μέσα έξω στην Ευρώπη, τι επιχείρημα θα πεις ότι για τις ήττες της Ελλάδας φταίει η διαιτησία; Αφού έχεις χάλια ομάδα και σε φορμάρει το άπαν σύμπαν.

«Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...

11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

SOAD37 (30-03-19)

Περιοχή
    athens
    Thanks
    14.920
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από differance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι Μαργαρίτα, έχει απόλυτη σχέση. Αν χάνεις μόνο στην Ελλάδα με τον τρόπο που ξέρουμε και γαμάς στην Ευρώπη, μπορείς να το υποστηρίξεις με όσα επιχειρήματα θέλεις.

Αν όμως γίνεσαι περίγελος μέσα έξω στην Ευρώπη, τι επιχείρημα θα πεις ότι για τις ήττες της Ελλάδας φταίει η διαιτησία;

Επιχειρήματα δε χρειάζονται καινούρια , τα ξέρουμε χρόνια τώρα! Τα χουμε ζήσει στο πετσί μας, φίλαθλοι, πρόεδροι, παίχτες και προπονητές.
    Τόσο καιρό φωνάζαμε γιατί παίζαμε με σημαδεμένη τράπουλα.
    Καθόμασταν και συμμετείχαμε σε στημένες διοργανώσεις , με δικά τους πιόνια για να χει κάτι να πανηγυρίζει ο Τρακης που πάει από φάπα σε φάπα στην Ευρώπη.

Το ότι φέτος η ομάδα κατέρρευσε στην Ευρωλίγκα δε σβήνει όσα ισχύουν στο ελληνικό μπάσκετ του Βασιλακόπουλου και του δπτζ.

Ο Ολυμπιακός χρειάζεται ρισταρτ, χρειάζεται πολλές γενναίες αποφάσεις, χρήματα, συσπείρωση, ξεκάθαρο πλάνο. Σαφώς!
    Το ένα δε σβήνει το άλλο.

Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (30-03-19)

Battleship Champion!
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Thanks
    11.058
    Ignore User

Δε λέω ότι τα σβήνει. Αλλά είναι εντελώς λάθος το timing να γίνει η αποχώρηση τώρα που είμαστε για τον πέο. Φαντάζει σαν μια εύκολη λύση, μία δικαιολογία για το χάλι μας. Αυτό είναι που δεν μου αρέσει.

Γιατί είναι διαφορετικό να το κάνεις όταν έχεις το πάνω χέρι και διαφορετικό όταν δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Thanks
    20.359
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.285 φορές σε 2.859 μηνύματα
    Ignore User

Καλυτερα παντως που η αποχωρηση εγινε φετος, οπου δεν περιμεναμε και πολλα στο αγωνιστικο κομματι. Τις σεζον που πηγαμε στο τελικο της ευρωλιγκας, μια τετοια ανακατωσουρα θα ηταν καταστροφικη. Το μονο θετικο της φετινης χρονιας μαζι με την παρουσια του Γουεμπερ.

Battleship Champion!
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Thanks
    11.058
    Ignore User

Nα είσαι σίγουρος πως άμα χτυπούσαμε τελικό ευρωλίγκας δε θα ψαχνόμασταν για αποχώρηση

17. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον differance για αυτό το μήνυμα:

chainsaw (30-03-19), drizzt (30-03-19)

Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Thanks
    20.359
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Du3lisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή η νέα εποχή της ομάδας, ορίζεται απ' το αν θα ανανεώσει ή θα αποσυρθεί ο κορυφαίος αθλητής που φόρεσε τη φανέλα της;
    Εκ των πραγματων μια προσωπικοτητα σαν τον Σπανουλη επηρεαζει μια ομαδα σε ολα τα επιπεδα. Ειναι καθαρα τυχαιο οτι η Μπαρτσελονα κανει καλη σεζον φετος που αποχωρησε ο Ναβαρο; Φετος εγινε καλη διαχειριση απο τον Μπλατ σε αυτο το κομματι, επομενως δεν με αγχωνει τοσο αυτο.
    Το αλλο ζητημα ειναι το οικονομικο. Το πρωταρχικο ειναι να ερθουν παικτες αξιας που θα σηκωσουν την ομαδα στις πλατες του, ωστε να μην ξαναδουμε τη φετινη εικονα. Προσωπικα προτιμω να υπαρχει ενας σκορερ της προκοπης διπλα στο βασικο πλευμεικερ, παρα να μεινω με τον Γκος, μονο και μονο για να δωσει 5 ασσιστ ο Σπαν στον Μιλουτινοφ και να τον αποθεωσουμε. Αν συμφωνησουν οι Αφοι μαζι του να μεινει τιμης ενεκεν με μικρο συμβολαιο, τοτε μια χαρα. Ειναι πολυτελεια ενας τοσο καλος χειριστης για λιγα λεπτα.

Ζητημα ασεβειας δεν υπαρχει. Πανω απ'ολα η ομαδα. Και ο Σπανουλης ετσι σκεφτεται νομιζω.

Υ.Γ Θα αλλαξει ποτε αυτο το καταραμενο ιατρικο τιμ; Το καλοκαιρι ακουγαμε για ξηλωμα και τελικα ολα εμειναν τα ιδια.

Περιοχή
    athens
    Thanks
    14.920
    Ignore User

Βασικά:

Λεντει, Γκος, Στρελνιεκς, Τουπαν ΠΟΥΛΟ.

Γουέμπερ παραμονή με 1000.

Πριντεζης ανάλογα με τα €€€. 1+εκ πια είναι τεράστια σπατάλη γι αυτόν.

Σπανούλης εννοείται παραμονή ΑΛΛΑ με μικρό συμβόλαιο και λίγα ποιοτικά λεπτά.

Βαρβάτο άσσο δίπλα στον Γουέμπερ, βαρβάτο 2αρι επιτέλους. ΑΘΛΗΤΙΚΟ και ΣΚΟΡΕΡ.

Στο 3 επιστροφή Τίμα ή άλλος μπομπερ.

Στο 5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΠ και μακάρι παραμονή Μιλου.

Η ομάδα θέλει ΛΕΦΤΑ και παιχταράδες.

Το avatar του χρήστη φον χλαπατσουχτεν
    Thanks
    5
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17 φορές σε 12 μηνύματα
    Ignore User

το καλυτερο ειναι να σταματησει ο σπανουλης και να αναλαβει την ομαδα σαν μανατζερ να ετοιμαζει τους παιχτες ψυχολογικα κτλ
    αν επιμενει οτι θελει να παιζει μπασκετ δεν νομιζω οτι μπορουμε να του δωσουμε συμβολαιο πανω απο 300.000 το χρονο

Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Thanks
    20.359
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά:

Λεντει, Γκος, Στρελνιεκς, Τουπαν ΠΟΥΛΟ.
    Ο Στρελνιεκς ειναι τιμιος παικτης. Κατ'εμε εχει προσφερει φετος και πρεπει να μεινει. Σε μια σεζον που ολοι ειναι χαλια, δε γινεται να διωξεις τον μοναδικο με εμπειρια και περγαμηνες σ'αυτο το επιπεδο. Eδω και 3 χρονια λεμε θα φερουμε καλυτερους και παντα ερχονται χειροτεροι.

Εκανε λαθος στη διαχειριση του τραυματισμου του, αλλα ειναι ο ηγετης της Λετονιας και οι Λετονοι σε αντιθεση με τους δικους μας νοιαζονται για την εθνικη τους ομαδα.

22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

SOAD37 (30-03-19)

Περιοχή
    athens
    Thanks
    14.920
    Ignore User

Ο Στρελνιεκς ειναι τιμιος παικτης. Κατ'εμε εχει προσφερει φετος και πρεπει να μεινει. Σε μια σεζον που ολοι ειναι χαλια, δε γινεται να διωξεις τον μοναδικο με εμπειρια και περγαμηνες σ'αυτο το επιπεδο. Eδω και 3 χρονια λεμε θα φερουμε καλυτερους και παντα ερχονται χειροτεροι.

Εκανε λαθος στη διαχειριση του τραυματισμου του, αλλα ειναι ο ηγετης της Λετονιας και οι Λετονοι σε αντιθεση με τους δικους μας νοιαζονται για την εθνικη τους ομαδα.
    Είναι γυαλινος και ασταθής. Είναι ποιοτικός παίχτης αλλά όχι το 2αρι που ξέρεις ότι θα ρθει και θα σκοράρει.

Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Thanks
    20.359
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι γυαλινος και ασταθής. Είναι ποιοτικός παίχτης αλλά όχι το 2αρι που ξέρεις ότι θα ρθει και θα σκοράρει.

Σλουκας-παικτης τυπου γκριν
    Στρελνιεκς-Γουεμπερ
    Σπαν ή καποιος μικρος

Καπως ετσι...

Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Thanks
    5.154
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.618 φορές σε 2.210 μηνύματα
    Ignore User

Το ματς δε χρειάζεται σχολιασμό. Ο "κορμός" και οι τραγικές επιλογές παικτών, κόστισαν τη φετινή εικόνα. Και να προκριθεί η ομάδα, δεν υπάρχει σωτηρία χωρίς τον Αρχηγό. Δεν αξίζουμε βέβαια καμία πρόκριση.

Ντροπή στη Διοίκηση της ομάδας και σε όποιον είναι υπεύθυνος για την ενημέρωση του κόσμου για τον τραυματισμό του Σπανούλη. Δηλαδή χρειάστηκαν 15 μέρες για να δουνε αν έχει ρήξη; Προφανώς και όχι... Μήπως φοβήθηκαν αποχή του κόσμου και μουρμούρα αν γινόταν γνωστό οτι ο Σπαν χάνει τη σεζον;

Ντροπή σε όλους για το φετινό χάλι.

Μπριάντε Γουέμπερ ανανέωση μέχρι να σταματήσει το μπασκετ.
    Και δηλαδη το ηξεραν εδω και 15 μερες οτι θελει επεμβαση και δεν την εκαναν; Δε νομιζω. Ισως προσπαθησαν να το πανε συντηρητικα.

Ετσι κι αλλιως τα ιατρικα τιμ του Ολυμπιακου στο μπασκετ ειναι εδω και πολλα χρονια για γελια.

Περιοχή
    Πρέβεζα
    Thanks
    15.465
    Ignore User

Όσοι ζητάτε να σταματήσει ο Σπανούλης, ξανασκεφτείτε το κοιτάζοντας τα αποτελεσματα κ την εικόνα της ομαδας φετος ενω απουσιαζε. Ο Σπανούλης ξερει ο ιδιος ποτε πρεπει να σταματήσει κ κανενας αλλος. Ο εγωισμος του δε θα τον αφησει να εκτεθεί αγωνιστικά.

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

27. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Du3lisT για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (30-03-19), chainsaw (30-03-19), sabar77 (31-03-19)

Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Thanks
    20.359
    Ignore User

Όσοι ζητάτε να σταματήσει ο Σπανούλης, ξανασκεφτείτε το κοιτάζοντας τα αποτελεσματα κ την εικόνα της ομαδας φετος ενω απουσιαζε. Ο Σπανούλης ξερει ο ιδιος ποτε πρεπει να σταματήσει κ κανενας αλλος. Ο εγωισμος του δε θα τον αφησει να εκτεθεί αγωνιστικά.

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Οταν εχεις Μαντζαρη και Γκος, φυσικο ειναι να φαινεται σαν οαση ο Σπανουλης. Ειναι λυση ομως αυτη;

Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Thanks
    14.515
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.962 φορές σε 1.976 μηνύματα
    Ignore User

Ακόμη ασχολείστε με αυτό το άθλημα;

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 ΤελευταίαΤελευταία

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-18, 17:11
  2. Απαντήσεις: 207
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-18, 17:47
  3. Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-17, 17:01
  4. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-16, 11:24
  5. Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-16, 11:23

Bookmarks