+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 18 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 8 14 15 16 17 18
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 341 έως 349 από 349

Θέμα: 10η Αγωνιστικη SuperLeague:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-παναθηναικος/11-11-18/19:30--->Novasports 1

Sergei Rachmaninoff Το avatar του χρήστη dimace
    Περιοχή
    Berlin
    Thanks
    9.259
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.814 φορές σε 10.809 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: 10η Αγωνιστικη SuperLeague:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-παναθηναικος/11-11-18/19:30--->Novasp

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποιος έχει κάποια στοιχεία για παράνομες δραστηριότητες του Τσέλιγκα, παρακαλώ, να το συζητήσουμε. Μέχρι τότε όμως, θα θεωρείται συκοφάντης με ευθείες προσβολές προς το ιερό πρόσωπο του Βοσκού...

Φυσικά και έχω στοιχεία για παράνομες δραστηριότητες. Όμως, κάθε φορά που τα παρουσιάζω, τα κάνεις γαργάρα και μαζί με τον Βοσκό με στέλνετε για διακοπές.

Λάγνος, μετανάστης γέροντας.

2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

The Dude (Χθες)

Το avatar του χρήστη Mastros7
    Thanks
    850
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 194 φορές σε 108 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: 10η Αγωνιστικη SuperLeague:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-παναθηναικος/11-11-18/19:30--->Novasp

Αυτη η κυβερνηση ΑΝ ειχε εστω και 1 στοιχειο εναντιων του Μαρινακη, θα τον ειχανε βαλει δις ισοβια ή ακομη και θανατικη ποινη δι' απαγχονισμου.

4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

The Dude (Χθες)

Νερόμιλος Το avatar του χρήστη kouzoulo
    Thanks
    13.416
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.889 φορές σε 5.421 μηνύματα
    Ignore User

Εγώ η ίδια ανέφερα ότι μπορεί όλα να είναι ψέματα αλλά δεν με ενδιαφέρει. Με ενδιαφέρει να μη μαγαριζεται το όνομα του Ολυμπιακού. Και αυτό ο Μαρινάκης δεν το έχει πετύχει. Εσείς δεν έχετε πρόβλημα να γράφονται δημοσιεύματα ακόμη και στον ξένο τύπο με τίτλους "ο πρόεδρος του Ολυμπιακού κατηγορείται για αυτό"; Γιατί εμένα με τρελαίνει.
    Δεν είμαι δικαστής, εννοείται, αλλά δεν πιστεύω πως μόνο ο Τσοχατζόπουλος και 2-3 ακομη έκαναν απάτες και η χώρα έφτασε εδώ που έφτασε. Ούτε εδώ υπάρχουν αποδείξεις. ¶ρα, όλοι αθώοι;
    Τεσπά, ξεφεύγει η κουβέντα και δεν είναι σωστό.
    Βάζελε. Εσύ φίλε βάζελε που κρυφά με διαβάζεις. Μην ντρέπεσαι που έχασες. Συμβαίνουν αυτά. Να ντρέπεσαι που υπάρχεις.

Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Περιοχή
    Liquor Town
    Thanks
    8.169
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 14.649 φορές σε 7.676 μηνύματα
    Ignore User

Ούτε ο Κόκκαλης δεν το είχε πετύχει αυτό, τύπισσα. Ακούστηκαν για παράγκες, για κοριούς ή τα ξεχάσαμε... ο ίδιος λοιδωρήθηκε για πράκτορας της στάζι... και πριν τον Κόκκαλη, ακούστηκαν πάντα για τους προέδρους του Ολυμπιακού... όσο θυμάμαι τον εαυτό μου αυτό συμβαίνει.
    Και μιας που μου το θύμισε τύπος φίλος, όλα αυτά τα ξένα μέσα, το ένα μετά το άλλο ζητούσαν συγγνώμη από το Μαρινάκη πριν από λίγες μέρες γιατί αναμασούσαν σανό που τους έδιναν από δω...
    There is a Dude in town

7. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον The Dude για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (Χθες), dimace (Σήμερα), drizzt (Χθες), Mastros7 (Χθες)

Thanks
    6
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11 φορές σε 6 μηνύματα
    Ignore User

Νομίζω το πιο σημαντικό είναι η παρακάτω εξέλιξη... Μακάρι να μην επηρεάσει αυτό γενικότερα την ομάδα και τον σύλλογο. Αλλά τα συμφέροντα και τα παιχνίδια φαίνεται ότι είναι αρκετά μεγάλα...

9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

drizzt (Σήμερα)

Περιοχή
    Berlin
    Thanks
    9.259
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kouzoulo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ η ίδια ανέφερα ότι μπορεί όλα να είναι ψέματα αλλά δεν με ενδιαφέρει. Με ενδιαφέρει να μη μαγαριζεται το όνομα του Ολυμπιακού. Και αυτό ο Μαρινάκης δεν το έχει πετύχει. Εσείς δεν έχετε πρόβλημα να γράφονται δημοσιεύματα ακόμη και στον ξένο τύπο με τίτλους "ο πρόεδρος του Ολυμπιακού κατηγορείται για αυτό"; Γιατί εμένα με τρελαίνει.
    Δεν είμαι δικαστής, εννοείται, αλλά δεν πιστεύω πως μόνο ο Τσοχατζόπουλος και 2-3 ακομη έκαναν απάτες και η χώρα έφτασε εδώ που έφτασε. Ούτε εδώ υπάρχουν αποδείξεις. ¶ρα, όλοι αθώοι;
    Τεσπά, ξεφεύγει η κουβέντα και δεν είναι σωστό.

Γενικώς γίνεται της τρελής στην χώρα. Η διαφθορά έχει πάει στο Έβερεστ και είναι λογικό κάποιος να αναρωτιέται τι στο καλό γίνεται... Αυτό που εγώ πιστεύω είναι, πως ως σύλλογος και οπαδοί, πρέπει να δούμε την επόμενη μέρα, ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, γιατί στα κόμματα και πολιτικούς μπορείς να πεις και ένα ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ! Στην ομάδα σου δεν μπορείς...

ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Thanks
    4.116
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.787 φορές σε 1.577 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SoMeOnE_7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω το πιο σημαντικό είναι η παρακάτω εξέλιξη... Μακάρι να μην επηρεάσει αυτό γενικότερα την ομάδα και τον σύλλογο. Αλλά τα συμφέροντα και τα παιχνίδια φαίνεται ότι είναι αρκετά μεγάλα...

Αυτό άκουσα κι εγώ χτες, αν υπάρχει κανείς να μας εξηγήσει πέντε πράγματα λογιστικά πάνω στο θέμα. Δηλαδή είναι κάτι που μπορεί να γίνεται για να βγουν τα οικονομικά ή παίζουν περισσότερα;
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

Περιοχή
    Berlin
    Thanks
    9.259
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό άκουσα κι εγώ χτες, αν υπάρχει κανείς να μας εξηγήσει πέντε πράγματα λογιστικά πάνω στο θέμα. Δηλαδή είναι κάτι που μπορεί να γίνεται για να βγουν τα οικονομικά ή παίζουν περισσότερα;
    Όταν μπει ο Βοσκός, σίγουρα κάτι καλύτερο θα καταλάβουμε. Είναι η δουλειά του αυτή. (εγώ καλύτερα καταλαβαίνω τα κινέζικα από τους ισολογισμούς...)

Thanks
    6
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11 φορές σε 6 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και οικονομολόγος δεν είμαι...Με απλά λόγια φίλε σημαίνει πως έχει ζημιές η παε, λόγω φυγής Κόκκαλη, δανείων ή κακοδιαχείρισης. Αρα όσο αφορά τις μεταγραφές πέφτουμε επίπεδο... ενδεχόμενη μεταγραφική φτώχεια κλπ.

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 18 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 8 14 15 16 17 18

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

1. SoMeOnE_7

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 93
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-18, 07:22
  2. Απαντήσεις: 114
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-17, 22:44
  3. Απαντήσεις: 140
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-16, 01:57
  4. 11η Αγωνιστικη Superleague: παναθηναικος-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/21-11-15/ 19:30 by Novasports
    By ttg_red in forum Τι λέγαμε παλαιά - Ποδόσφαιρο
    Απαντήσεις: 342
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-15, 22:57
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-11, 19:45

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές