Κλειστό Θέμα
Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 81 έως 95 από 95

Θέμα: Λουκέρνη-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2ος Προκριματικός Αγώνας EL / 16-08-18 / 20:30 / CosmoteSport 1

Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Περιοχή
    .
    Thanks
    20.014
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 22.643 φορές σε 12.737 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: Λουκέρνη-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2ος Προκριματικός Αγώνας EL / 16-08-18 / 20:30 / Cosmot

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kouzoulo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μίλος γύρνα πίσω.
    ή εστω τηλεφωνα.

2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

kouzoulo (17-08-18)

Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Thanks
    14.820
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.988 φορές σε 1.996 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: Λουκέρνη-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2ος Προκριματικός Αγώνας EL / 16-08-18 / 20:30 / Cosmot

Πάντως αυτός που μας έκανε το γκολ καλός φάνηκε. Δεμασαη

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

θρυλος παντα και παντου. Το avatar του χρήστη maniakos7
    Περιοχή
    Piraeus
    Thanks
    2.221
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 468 φορές σε 270 μηνύματα
    Ignore User

Τα 1-2 που παιζει ο Ποντενσε με τα μπακ ΧΡΟΟΟΟΝΙΑ εχουμε να τα δουμε. Τεραστια μπραβο στον κοουτς που πηγε ηρεμα το ματσακι αλλα χωρις να ειναι αγκαρια. Μπραβο και στους παικτες που δε το εγραψαν στα τετοια τους. Γουσταρω να εχουμε προκριθει και να πανηγυρίζουν έξαλλα γκολ. Ο Γκερερο ΠΟΣΕΣ χαμενες μπαλες κυνηγαει και ποση πιεση ασκει..Πραγματικα εξαιρετικος. Τα φτερα μας ειναι μακραν τα καλυτερα τα τελευταια χρονια στο επιθετικο κομματι. Τσιμικας/Κουτρης Ομαρ/Μασουρας ειναι σφαιρες και πατανε περιοχη με πολυ καλες σεντρες. Ο Καμαρα τρομερη βελτιωση απ το ενα παιχνιδι στο αλλο, χθες ειχε αρκετα καλυτερες μεταβιβάσεις. Ωραιος και σταθερος ο Βουκοβιτς. Για να δουμε. ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΝΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΦΕΤΟΣ.
    Μονο ΘΡΥΛΟΣ.

5. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον maniakos7 για αυτό το μήνυμα:

dimace (17-08-18)

Περιοχή
    .
    Thanks
    20.014
    Ignore User

Λιγα πραγματα μπορω να κρατησω απο τα δυο ματς με τη λουκερνη. Ειναι πολυ νωρις για να κρινουμε την ομαδα και το οτι ειναι ανετοιμη δεν σημαινει πως στη συνεχεια θα ειναι απαραιτητα καλυτερη. Υπηρχε συσπειρωση και μεγαλη συγκεντρωση και αυτα ειναι αρκετα για να κερδισεις εναν αντιπαλο μικρης δυναμικοτητας.

Ομως μεσα στη χρονια προκειπτουν πολλα ζητηματα.

Ανα θεση λοιπον:

Ο γιαννιωτης ισως καποτε γινει καλος τφ. Αυτο θα φανει, αλλα ειναι σιγουρο πως μεσα στη σεζον θα κανει γκελες που θα μας στοιχισουν βαθμους.

Στα στοπερ, μονο αν ο μερια αποδειχθει παιχταρας θα εχουμε το κεφαλι μας ησυχο και αυτο στο μυαλο μου δεν ειναι το πιο πιθανο σεναριο. Ο βουκοβιτς την κανει τη δουλιτσα του αλλα μεχρι εκει. Ο Σισε θελει πολυ δουλεια και ο μιραντα φαινεται παιχτης επιπεδου ουαντου.

Στα ακραια μπακ ειμαστε καπως καλυτερα. Ο Ομαρ παταει πολυ καλα και χαιρομαι γιατι ειναι παιχτης που μπορει να κανει τη διαφορα. Ο Τσιμικας καλυτερος απ'οτι περιμεναμε και στη χειροτερη περιπτωση υπαρχει ο κουτρης που περσι ξεχωρισε κατα τη γνωμη μου.

Στα χαφ ο καμαρα ειναι ιδια περιπτωση με τον σισε. Κατα τα αλλα περιμενουμε τους δυο που ηρθαν τωρα σαν "μανα εξ'ουρανου".

Ο Φορτουνης σταθερα ο ποιοτικοτερος παιχτης μας, ο Λαζαρος αυτο που μπορει να κανει θα το κανει, ομως ο ποντενσε δεν μου γεμιζει το ματι. Το επιασα σε 2-3 φασεις να μουρμουριζει, κραταει τη μπαλα περισσοτερο απ'οσο πρεπει και γενικα ειναι "μελι-μελι και τηγανιτα τιποτα".

Οι επιθετικοι αν φυγει ο ανσαριφατ θα ειναι ερωτηματικο. Ο γκερερο ειναι τιμιος, τρεχει μαρκαρει, αλλα ποιοτητα δεν εχει. Ουτε ιδιαιτερα καλα τελειωματα. Παιζει για την ομαδα, αλλα δεν ξερω αν μπορουμε να βρουμε τα γκολ απο τους υπολοιπους. Συχνα ειχαμε τετοια φορ, αλλα τα χαφ φορτωναν γκολ αβερτα, φετος;

7. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

flessanto (18-08-18)

θρυλος παντα και παντου. Το avatar του χρήστη maniakos7
    Περιοχή
    Piraeus
    Thanks
    2.221
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 468 φορές σε 270 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιγα πραγματα μπορω να κρατησω απο τα δυο ματς με τη λουκερνη. Ειναι πολυ νωρις για να κρινουμε την ομαδα και το οτι ειναι ανετοιμη δεν σημαινει πως στη συνεχεια θα ειναι απαραιτητα καλυτερη. Υπηρχε συσπειρωση και μεγαλη συγκεντρωση και αυτα ειναι αρκετα για να κερδισεις εναν αντιπαλο μικρης δυναμικοτητας.

Ανα θεση λοιπον:

Ο γιαννιωτης ισως καποτε γινει καλος τφ. Αυτο θα φανει, αλλα ειναι σιγουρο πως μεσα στη σεζον θα κανει γκελες που θα μας στοιχισουν βαθμους.

Στα στοπερ, μονο αν ο μερια αποδειχθει παιχταρας θα εχουμε το κεφαλι μας ησυχο και αυτο στο μυαλο μου δεν ειναι το πιο πιθανο σεναριο. Ο βουκοβιτς την κανει τη δουλιτσα του αλλα μεχρι εκει. Ο Σισε θελει πολυ δουλεια και ο μιραντα φαινεται παιχτης επιπεδου ουαντου.

Στα ακραια μπακ ειμαστε καπως καλυτερα. Ο Ομαρ παταει πολυ καλα και χαιρομαι γιατι ειναι παιχτης που μπορει να κανει τη διαφορα. Ο Τσιμικας καλυτερος απ'οτι περιμεναμε και στη χειροτερη περιπτωση υπαρχει ο κουτρης που περσι ξεχωρισε κατα τη γνωμη μου.

Στα χαφ ο καμαρα ειναι ιδια περιπτωση με τον σισε. Κατα τα αλλα περιμενουμε τους δυο που ηρθαν τωρα σαν "μανα εξ'ουρανου".

Ο Φορτουνης σταθερα ο ποιοτικοτερος παιχτης μας, ο Λαζαρος αυτο που μπορει να κανει θα το κανει, ομως ο ποντενσε δεν μου γεμιζει το ματι. Το επιασα σε 2-3 φασεις να μουρμουριζει, κραταει τη μπαλα περισσοτερο απ'οσο πρεπει και γενικα ειναι "μελι-μελι και τηγανιτα τιποτα".

Οι επιθετικοι αν φυγει ο ανσαριφατ θα ειναι ερωτηματικο. Ο γκερερο ειναι τιμιος, τρεχει μαρκαρει, αλλα ποιοτητα δεν εχει. Ουτε ιδιαιτερα καλα τελειωματα. Παιζει για την ομαδα, αλλα δεν ξερω αν μπορουμε να βρουμε τα γκολ απο τους υπολοιπους. Συχνα ειχαμε τετοια φορ, αλλα τα χαφ φορτωναν γκολ αβερτα, φετος;
    Να διαφωνήσω για Ποντενσε. Εχουμε βγαλει πανω απο 8 τελικες σε 2 παιχνιδια απο δικες του πασες, στο πρωτο γκολ βγαζει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ τον Ομαρ με λομπιτσα για ελευθερη σεντρα και στο τριτο δικη του καταπληκτικη κινηση και σουτ σε συνεργασια με το Φετφα για να βαλει το γκολ ο Γκερερο στο Ριμπαουντ. Αμεση συμμετοχη σε 2 απ τα 3 γκολ εχθες δηλαδη. Επισης δε ταλαιπωρει τη μπαλα, απλα περιμενει η το Οβερλαπ η το 1-2 με το 10ρι, απο το να την γυρισει πισω, πραγμα που εμενα μου αρεσει πολυ. Συμφωνω οτι ειναι πολυ νωρις για να κρινουμε.
    Μονο ΘΡΥΛΟΣ.

9. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον maniakos7 για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (17-08-18), drizzt (18-08-18), estai (17-08-18)

Thanks
    14.820
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων

Ανα θεση λοιπον:

Ηλία συμφωνώ μαζί σου σχεδόν όλα. Απλά θα προσθέσω πως και ο βουκοβιτς είναι ερωτηματικό για εμένα. Δεν ξέρω από πού προκύπτει για πολλούς ότι είναι σταθερός. Στα δικά μου μάτια μάλλον αποφεύγει ολες τις μονομαχίες μέχρι τώρα

11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (18-08-18)

.
    Περιοχή
    Berlin
    Thanks
    9.342
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.009 φορές σε 10.933 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από flessanto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλία συμφωνώ μαζί σου σχεδόν όλα. Απλά θα προσθέσω πως και ο βουκοβιτς είναι ερωτηματικό για εμένα. Δεν ξέρω από πού προκύπτει για πολλούς ότι είναι σταθερός. Στα δικά μου μάτια μάλλον αποφεύγει ολες τις μονομαχίες μέχρι τώρα

Κοίτα τον πρόπερυσι με την Κόνια, Αντουάν! Πάνω από 10 παιχνίδα τον είχα δει στα τούρκικα μπετατζίδικα. Ο καλύτερος παίκτης της ομάδας και ο κύριος υπεύθυνος για την καλή πορεία της ομάδας στο τούρκικο πρωτάθλημα. Και με τη Σερβία (εκεί ΔΕΝ τον έχω δει) λένε πως παίζει καλά. Δεν το λέω μεγάλο παίκτη, αλλά σταθερή αξία στην άμυνα.

13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

drizzt (19-08-18)

Dreaming Impossible... Το avatar του χρήστη ttg_red
    Περιοχή
    Οπου με βγαλει..!!!
    Thanks
    2.246
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.697 φορές σε 2.397 μηνύματα
    Ignore User

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]
    YouTube Video
    ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Και αν είναι το ταξίδι άγνωστη διαδρομή, δίπλα σου θα ‘μαι εγώ ότι κι αν συμβεί...!!!

banned Το avatar του χρήστη estai
    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Thanks
    4.037
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 7.475 φορές σε 4.373 μηνύματα
    Ignore User

Πλάκα πλάκα 1,95 ο Βούκοβιτς. Δε του φαίνεται.

16. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

flessanto (19-08-18)

Thanks
    14.820
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα τον πρόπερυσι με την Κόνια, Αντουάν! Πάνω από 10 παιχνίδα τον είχα δει στα τούρκικα μπετατζίδικα. Ο καλύτερος παίκτης της ομάδας και ο κύριος υπεύθυνος για την καλή πορεία της ομάδας στο τούρκικο πρωτάθλημα. Και με τη Σερβία (εκεί ΔΕΝ τον έχω δει) λένε πως παίζει καλά. Δεν το λέω μεγάλο παίκτη, αλλά σταθερή αξία στην άμυνα.
    Το προπερυσι είναι προπερυσι. Εγώ δεν αμφισβητώ αν είναι καλός. (Θα κρίνω σε βάθος χρόνου) απλά απορώ πως ξαφνικά των βλέπουν όλοι ( αρδ και οπαδοί) πως στα παιχνίδια μας μέχρι τώρα είναι σταθερός.

Δεν έχω τίποτα θετικό να θυμάμαι από την μέχρι τώρα παρουσία του στον σύλλογο. Μακάρι να παίξει μπάλα και να είναι όντως παικταρας. Όμως μέχρι τώρα δεν μου έχει δείξει κάτι αξιόλογο. Βέβαια κατανοώ πως είναι δύσκολο λόγω θέσης να δείξει τόσο νωρίς αλλά νομίζω γενικά έχουμε την τάση τους αμυντικούς να τους αποθεωνουμε σε κάθε παιχνίδι του Αυγούστου αν απλά δεν κάνουν μαλακίες. Και μόλις έρθει ο Σεπτέμβρης αρχίζει η αποδόμηση γιατί έχουμε την απαίτηση να είναι όλοι μελμπεργκ.

ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Thanks
    6.465
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.585 φορές σε 2.604 μηνύματα
    Ignore User

Όποιος και να παίξει φέτος στόπερ, αν βγουν Νατχο, Γκιλιέρμε και είναι σταθεροί οι ομαρ κ τσιμίκας, μια χαρά θα μας φαίνεται.
    Απλά πράγματα, όπως ο μίλι είχε κάνει μάγκα το μποτία.

Sent from my MI 3W using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

Το avatar του χρήστη sabar77
    Περιοχή
    South of Heaven
    Thanks
    8.633
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 6.897 φορές σε 3.276 μηνύματα
    Ignore User

Ο Μποτια μια ζωή τριμαλακας μου φαινόταν εμένα,ποτέ δεν μου κανε για στόπερ του Ολυμπιακού.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

20. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sabar77 για αυτό το μήνυμα:

flessanto (19-08-18), thelastbaron (20-08-18)

Περιοχή
    .
    Thanks
    20.014
    Ignore User

Ο μποτια τα χρονια που ηταν στον Ολυμπιακο ηταν ο καλυτερος στοπερ μας. Φανταστειτε πως ηταν οι αλλοι...

22. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

flessanto (20-08-18)

Το avatar του χρήστη sk12072
    A Worm`s Life Champion! Raiden X Champion! Xevoz Showdown Champion!
    Thanks
    4.180
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 14.420 φορές σε 9.068 μηνύματα
    Ignore User

μεγαλη πουτσα εφαγαν αυτοι.συνεχιζουμε
    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΟΝΗΣ

24. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

flessanto (20-08-18)

Thanks
    12.335
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.591 φορές σε 11.553 μηνύματα
    Ignore User

Τι θα γίνει με τα όρτοντοξ μπράδερς θα συνεχιστεί πολύ ακόμα η δουλειά; Μέχρι και σύνθημα "Ολυμπιακός-Σβέζντα" λένε πλέον, ήμαρτον δηλαδή!

Link for tablet/ipad/iPhone [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Κλειστό Θέμα
Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Παρόμοια Θέματα

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ, 1ος αγώνας φάσης των "16", UEL. 9/3/17 @Cosmotesport
    By sirkostas in forum Τι λέγαμε παλαιά - Ποδόσφαιρο
    Απαντήσεις: 444
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-17, 08:06
  2. 2ος αγώνας - Φάση των "8". ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2/3/17, 19:30 @COSMOTESPORT
    By sirkostas in forum Τι λέγαμε παλαιά - Ποδόσφαιρο
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-17, 13:47
  3. Maccabi Tel Aviv - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, 3ος προκριματικός Europa League
    By differance in forum Τι λέγαμε παλαιά - Ποδόσφαιρο
    Απαντήσεις: 1008
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-08-10, 23:00
  4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Maccabi Tel Aviv, 3ος προκριματικός Europa League
    By Giwrgos7Alexpoli in forum Τι λέγαμε παλαιά - Ποδόσφαιρο
    Απαντήσεις: 520
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-07-10, 15:11
  5. Besa Kavajë - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, 2ος προκριματικός Europa League