Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 20 από 634

Θέμα: Super League 2018-2019

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #6
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Super League 2018-2019

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Επειδή αρχίζω να εκνευρίζομαι πραγματικά αυτή τη φορά, γιατί με βάζετε να φαίνομαι σαν οπαδός του ΣΥΡΙΖΑ ξέρω γω που φωνάζει επειδή κάνουν πόλεμο στο κόμμα του, θα τα πω μια τελευταία φορά και προσπαθείστε να μη συγκρίνετε διαφορετικές καταστάσεις για τις εντυπώσεις.

    Πρώτον: Δεν είπα ποτέ ότι δεν πρέπει να διαμαρτύρεται η ΠΑΕ ή να μιλάει ή οτιδήποτε τέτοιο. Είναι κατανοητό αυτό;

    Δεύτερον: Άλλη η περίπτωση των τηλεοπτικών που δεν αφορά άμεσα μια συγκεκριμένη ΠΑΕ, άλλη αυτή με τον ΠΑΣ που μας αφορά. Επίσης το μεν είναι ζήτημα πολιτικό κυρίως, το δε ποδοσφαιρικό.

    Τρίτον: Η διοίκηση δεν πρέπει να γίνεται με ανακοινώσεις. Οι ανακοινώσεις είναι για τον Τύπο και όχι αντιπαράθεση. Υπάρχει τρόπος να εκφέρει και απόψεις και θέσεις και ότι γουστάρει η ΠΑΕ αν πιστεύει ότι θίγονται τα συμφέροντα της, για να έχει και ουσία.

    Και τέταρτον: Έχει δικαίωμα να προσβάλει την απόφαση για ορισμό 3 σερί ματς; Φαντάζομαι πως ναι (λέγε με προκήρυξη που δεν έχει υπογραφεί ακόμα), δεν μπορεί η Λίγκα να ορίζει ότι της καπνίσει χωρίς τη σύμφωνη γνώμη των ομάδων. Ας μη συμφωνήσει λοιπόν. Τόσο απλό. Αν συμφωνήσει, τότε δεν έχει κανένα δικαίωμα να μιλάει μετά, είναι αντιφατικό και υποκριτικό.

    Ελπίζω να μην χρειαστεί περαιτέρω ανάλυση της γνώμης μου, γιατί ο καθένας πιάνει κάτι και το παραποιεί όπως γουστάρει. Και στο φινάλε εγώ θέλω να τους βρίσω γιατί πιστεύω ότι λειτουργούν ως αντιπολίτευση και ότι είναι μαλακίες αυτά που γίνονται, χωρίς σοβαρότητα, γούστο μου και καπέλο μου.

    ΥΓ. Όταν βγήκε ο Βασιλειάδης όμως και τους κατηγορούσε δημόσια, δεν είδα ανακοίνωση υπεράσπισης, σε μια σοβαρή περίπτωση που της άρμοζε. Μόνο ποστάρισμα του Καραπαπά στο facebook. Εδώ τουμπεκί, γιατί άραγε...
    Πραγματικά δεν το ήξερα ότι είσαι τόσο άρρωστος οπαδός του ΣΥΡΙΖΑ..
    Χαχχααχαχαχα

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (11-08-18)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας