+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3 9 10 11 12 13
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 241 έως 258 από 258

Θέμα: αεκ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:2ος Προημιτελικός Αγώνας/07-02-18/19:30 By COSMOTESPORTS 1

Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Thanks
    8.813
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.943 φορές σε 5.398 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: αεκ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:2ος Προημιτελικός Αγώνας/07-02-18/19:30 By COSMOTESPORTS 1

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από SKORPIOS7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα ρε παιδια το οτι υπαρχει ο κίνδυνος να ην βρεθει να παρει καποιος τον ολυμπιακο μετα τον βαγγελα θα πρεπει να μας κανει να κοιταμε απλα τη κατηφορα χωρις κριτικη?
    Επισης γαιτι δεν συμφωνουμε οτι το ποδοσφαιρο παγκοσμιως σημαινει πολλες φορες και πολιτικα παιχνιδια?
    Ο Βαγγελας πιστευετε οτι θα στεναχωρεθει ποιο πολυ αν χασει το πρωταθλημα προκειμενου να κανει τα πολιτικα παιχνιδια υπερ την κουμπαρας του για να στρεψει το κοσμο εναντιων της ''αριστερας''?
    Επισης γιατι δεν συμφωνουμε στο θεμα οτι αν καποιος αγαπαει ΠΛΗΡΩΝΕΙ χωρις να περιμενει 100% επιστροφη απο αυτα που θα δωσει
    Αλλοι δεν παιρνουν και τιποτα στην τελικη
    Και ο βαγγελας απο αυτα που θα εδινε θα επαιρνε το μεγαλυτερο μερος πισω
    Και αν εχανε και μερικα θα ηταν μεσα στην καυλα του για τον ολυμπιακο
    Οι Αγγελοπουλοι πιστευετε οτι εχουν βγαλει κερδος?
    Οχι αλλα εχουν καυλα τον Ολυμπιακο και δεν τον βλεπουν σαν μηχανη για κερδος η για πολιτικα παιχνιδια
    Το να χασουε και ενα πρωταθλημα νομοτελειακα θα γινοταν αυτο καποια στιγμη
    Απλα εμεις φοβομαστε για ενα εργο που εχουμε δει πολλες φορες
    Οτι θα κανει παλι μεταγραφες για τα πανηγύρια και φτου απο την αρχη
    Μπορει να γινει ετσι μπορει και οχι
    Δεν ξερω
    Μεχρι παντως να ξαναδω την ομαδα πως ολοι την αγαπησαμε η να φερνει παιχτες και οχι κουτσαβακια δεν ασχολουμαι παρα θα κοιταω με πονο καρδιας τη κατηφορα που ερχεται

ΥΓ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΘΕΣΗ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΑΝΕ
    ΕΞΑΙΡΕΣΗ Ο ΜΙΡΑΛΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ
    ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΗΝΑ ΞΑΝΑ
    προφανως και δεν αγαπαει την ομαδα ο μαριν σαν φιλαθλος/οπαδος.Ειναι επιχειρηματιας και πραττει αναλογα το συμφερον του.Εδω αγορασε ολοκληρη νοτινγχαμ καναλια κτλ,και δεν δινει 1-2 μυρια παραπανω να παρει εναν αμυντικο της προκοπης 3 χρονια τωρα.Το παιζει και Ολυμπιακαρας.Ποιος Ολυμπιακος βλεπει αυτο το χαλι μπορει να το αλλαξει και δεν το κανει.Ειναι ντροπη του να παρουσιαζει τετοια ομαδα και να πουλαει Ολυμπιακοφροσυνη μετα.
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    — John Lennon

2. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> για αυτό το μήνυμα:

Protassov (08-02-18), Rena (08-02-18), SKORPIOS7 (08-02-18)

Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Thanks
    8.813
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.943 φορές σε 5.398 μηνύματα
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: αεκ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:2ος Προημιτελικός Αγώνας/07-02-18/19:30 By COSMOTESPORTS 1

we keep on dreaming
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    — John Lennon

Το avatar του χρήστη Protassov
    Περιοχή
    Αθήνα
    Thanks
    1.762
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 661 φορές σε 358 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέσσερις φορές παίξαμε φέτος με ΑΕΚ. Βλέπετε τα αποτελέσματα των Β ημιχρόνων. Η ομάδα κλατάρει χειρότερα και από σκισμένο λάστιχο στο Β ημίχρονο.

1-3.
    0-0.
    1-2.
    1-2.

Σύνολο γκολ 3-7

...λέτε να φταίει ο Χάσι;;;
    Μάλλον ο Λεμονής φταίει.
    Αυτήνη η πατρίδα δε λευτερώθη με παραμύθια, λευτερώθη με άρματα και θυσίες.
    Ιωάννης Μακρυγιάννης

Το avatar του χρήστη Protassov
    Περιοχή
    Αθήνα
    Thanks
    1.762
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 661 φορές σε 358 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE <> Εμφάνιση μηνυμάτων
    προφανως και δεν αγαπαει την ομαδα ο μαριν σαν φιλαθλος/οπαδος.Ειναι επιχειρηματιας και πραττει αναλογα το συμφερον του.Εδω αγορασε ολοκληρη νοτινγχαμ καναλια κτλ,και δεν δινει 1-2 μυρια παραπανω να παρει εναν αμυντικο της προκοπης 3 χρονια τωρα.Το παιζει και Ολυμπιακαρας.Ποιος Ολυμπιακος βλεπει αυτο το χαλι μπορει να το αλλαξει και δεν το κανει.Ειναι ντροπη του να παρουσιαζει τετοια ομαδα και να πουλαει Ολυμπιακοφροσυνη μετα.
    Ηλία σου έβαλα ευχαριστώ αλλά δεν ξέρω γιατί δεν βγήκε, μήπως πάτησα κατά λάθος αναφορά?

Πράγματι έτσι είναι όπως τα λες. Η ομάδα φωνάζει πως χρειάζεται σοβαρές επεμβάσεις και όχι πασαλίματα. Ένας αποτυχημένος και εκτός τόπου προπονητής, ένας φιλότιμος Ιράν, ένας 34χρονος σκασμένος Ρομάο, ένας απροπόνητος Μιραλάς και μερικά ανώριμα παιδάκια, δεν φέρνουν την Άνοιξη.

Ότι καλό πέρασε από τον Ολυμπιακό τα χρόνια του Μαρινάκη, δεν κάθησε να δέσει κορμό στην ομάδα, αλλά αμέσως πουλήθηκε. Αυτό δείχνει καιροσκοπισμό. Ότι αρπάξουμε. Ένας σωστός επιχειρηματίας κάνει τον προγραμματισμό του, δένει μια ομάδα με τον καλύτερο βασικό κορμό και αφού την ανεβάσει ψηλά και την διατηρήσει σε αυτήν την θέση, τότε πουλάει από τα φυτώρια και τα περισσεύματα.

Για τον Βαγγέλα, αυτά είναι ψιλά γράμματα και προφανώς δεν είναι το πρώτο μέλημά του ο Ολυμπιακός, αλλά άλλου είδους παιγχνίδια.

Υ.Γ. Είμαι περίεργος αν θα κάνει τα ίδια και στην Νοτινγχαμ, γιατί στην Αγγλία τέτοιου είδους επιχειρηματίες τους έχουν για κλωτσιές.
    Αυτήνη η πατρίδα δε λευτερώθη με παραμύθια, λευτερώθη με άρματα και θυσίες.
    Ιωάννης Μακρυγιάννης

6. Οι ακόλουθοι 5 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Protassov για αυτό το μήνυμα:

differance (08-02-18), dimace (08-02-18), ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (08-02-18), pirateeeeeee (08-02-18), SKORPIOS7 (08-02-18)

Dreaming Impossible... Το avatar του χρήστη ttg_red
    Περιοχή
    Οπου με βγαλει..!!!
    Thanks
    1.543
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.532 φορές σε 1.696 μηνύματα
    Ignore User

Υπάρχουν πολλών ειδών κατηγορίες παικτών, θα σταθώ σε δυο παίκτες με αρχ....ια και αρχ....ια παίκτες....Οι περισσότεροι εξ'αυτων ανήκουν στην δεύτερη κατηγορία....Εννοειται πως δεν είδα καθόλου το ματς, γιατί πολυ απλά δεν περίμενα τίποτε καλύτερο σε σχέση με το ότι έγινε 3 μέρες πριν... Και του χρόνου με υγεία...!!!
    Πρωτάθλημα γιόκ, κύπελλο γιόκ, Ευρώπη γιόκ, κι ολα αυτά από Νοέμβριο και Φεβρουάριο... Ποτε ξανά τέτοια κατάντια...!!!
    He Told me that I can't.....And i just smiled....!!!!

8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

SKORPIOS7 (08-02-18)

Το avatar του χρήστη Epistimonas7
    Thanks
    178
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 110 φορές σε 51 μηνύματα
    Ignore User

Καλημέρα στην κόκκινη δικλωνική κοινότητα!

Έχω καιρό να σχολιάσω κάτι στο forum διότι τα τελευταία 3-4 χρόνια έπαψα να ασχολούμαι με τον Ολυμπιακού του συγκεκριμένου προέδρου. Έχασα το ενδιαφέρον μου ή καλύτερα, κέρδισαν την αδιαφορία μου.

Η αρχή της κατηφόρας φάνηκε τον Μάιο του 2015 όταν τρομάξαμε να νικήσουμε (με γκολ στο 89' του "παικταρά" Χάρα) την ανυπόληπτη τότε ΑΕΚ.
    Είμαι 46 χρονών και ήξερα τους παίκτες του Ολυμπιακού από όταν ήμουν 3. Μην με ρωτήσετε ποιους έχουμε φέτος, πέρυσι ή πρόπερσι κλπ. Δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει να τους μάθω. Πόσο μάλλον να τους δω να παίζουν. Δεν ξέρω πότε και με ποιον παίζουμε. Κατά τύχη έμαθα χθες ότι παίζουμε κύπελλο με την κούλα. Ήμουν βέβαιος ότι θα χάσουμε. Τα παρτσακλά που έχει η ομάδα δεν ξέρουν που παίζουν. Και ποιός να τους το πει? Ο κάπτεν Φορτούνης? Γελάνε και οι ρέγγες στο Φάληρο.
    Ακόμα και στα πέτρινα χρόνια που έβλεπα ότι η ομάδα είναι 10 χρόνια πίσω από το σύγχρονο ποδόσφαιρο (που έπαιζε η ΑΕΚ του Ντούσαν) δεν έχανα το ενδιαφέρον μου για την ομάδα. Είδα και έναν Μπεντ Κρίστενσεν βρε αδερφέ!
    Πλέον, αισθάνομαι ότι με κοροϊδεύουν κάτι απίθανοι τύποι (καταλαβαίνετε τι εννοώ).

Πόσο βλάκας πρέπει να είσαι για να ακούς τις βλακείες τους;
    Ποιος πόλεμος; Ποιες διαιτησίες και πράσινα άλογα;
    Έκαναν τον Ολυμπιακό περιφερόμενο θίασο. Μόνο η γυναικά με το μούσι λείπει από το ρόστερ. Να τους χαίρονται.

Αλλιώς ζήσαμε τον Ολυμπιακό.
    !
    ΣΑΛΛΙΑΡΕΛΗΣ: ΑΥΤΟΙ ΣΤΗΝ 7 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ

10. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Epistimonas7 για αυτό το μήνυμα:

dimace (08-02-18), ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (08-02-18), kwtsios (08-02-18), SKORPIOS7 (08-02-18)

Sad but true Το avatar του χρήστη Rena
    Differences Champion!
    Περιοχή
    Twilight zone
    Thanks
    10.214
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.896 φορές σε 3.613 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Epistimonas7 Εμφάνιση μηνυμάτων
      Long Text Frame - Διαβάστε αν θέλετε με το κουμπάκι 'Εμφάνιση' το κείμενο:  
    Καλημέρα στην κόκκινη δικλωνική κοινότητα!

Έχω καιρό να σχολιάσω κάτι στο forum διότι τα τελευταία 3-4 χρόνια έπαψα να ασχολούμαι με τον Ολυμπιακού του συγκεκριμένου προέδρου. Έχασα το ενδιαφέρον μου ή καλύτερα, κέρδισαν την αδιαφορία μου.

Η αρχή της κατηφόρας φάνηκε τον Μάιο του 2015 όταν τρομάξαμε να νικήσουμε (με γκολ στο 89' του "παικταρά" Χάρα) την ανυπόληπτη τότε ΑΕΚ.
    Είμαι 46 χρονών και ήξερα τους παίκτες του Ολυμπιακού από όταν ήμουν 3. Μην με ρωτήσετε ποιους έχουμε φέτος, πέρυσι ή πρόπερσι κλπ. Δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει να τους μάθω. Πόσο μάλλον να τους δω να παίζουν. Δεν ξέρω πότε και με ποιον παίζουμε. Κατά τύχη έμαθα χθες ότι παίζουμε κύπελλο με την κούλα. Ήμουν βέβαιος ότι θα χάσουμε. Τα παρτσακλά που έχει η ομάδα δεν ξέρουν που παίζουν. Και ποιός να τους το πει? Ο κάπτεν Φορτούνης? Γελάνε και οι ρέγγες στο Φάληρο.
    Ακόμα και στα πέτρινα χρόνια που έβλεπα ότι η ομάδα είναι 10 χρόνια πίσω από το σύγχρονο ποδόσφαιρο (που έπαιζε η ΑΕΚ του Ντούσαν) δεν έχανα το ενδιαφέρον μου για την ομάδα. Είδα και έναν Μπεντ Κρίστενσεν βρε αδερφέ!
    Πλέον, αισθάνομαι ότι με κοροϊδεύουν κάτι απίθανοι τύποι (καταλαβαίνετε τι εννοώ).

Πόσο βλάκας πρέπει να είσαι για να ακούς τις βλακείες τους;
    Ποιος πόλεμος; Ποιες διαιτησίες και πράσινα άλογα;
    Έκαναν τον Ολυμπιακό περιφερόμενο θίασο. Μόνο η γυναικά με το μούσι λείπει από το ρόστερ. Να τους χαίρονται.

!
    Δε ξέρω ποια λέτε, αλλά εγω με αυτούς δεν παίζω. Προτιμώ άλλο τσίρκο.

12. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

dimace (08-02-18)

Το avatar του χρήστη SKORPIOS7
    Thanks
    4.289
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 1.372 φορές σε 700 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω και πατησα ευχαριστω αλλα δεν βγαινει απο κατω απο αυτο που ποσταρησες

Sergei Rachmaninoff Το avatar του χρήστη dimace
    Περιοχή
    Berlin
    Thanks
    8.768
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.823 φορές σε 10.247 μηνύματα
    Ignore User

Παιδια, πάω να βάλω ευχαριστώ σε κάποια ποστ. Η περιοχή είναι κατειλημμένη από διαφήμιση. Ευχαριστώ δεν μπαίνει και μου βγάζει μήνυμα πως δεν έχω πρόσβαση σε κάποια σελιδα.

Λάγνος, μετανάστης γέροντας.

Sergei Rachmaninoff Το avatar του χρήστη dimace
    Περιοχή
    Berlin
    Thanks
    8.768
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.823 φορές σε 10.247 μηνύματα
    Ignore User

Απο την ποιότητα των παικτών μας και το γεγονός πως τους επιτρέπεται να φορούν την ερυθρόλευκη να συμπεράνω διασταλτικα το ακόλουθο περιστατικό ( φυσικά αστειεύομαι...)

Λάγνος, μετανάστης γέροντας.

Το avatar του χρήστη Nikolaos_Kokkinos
    Περιοχή
    Σειριος Α'
    Thanks
    648
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.347 φορές σε 1.468 μηνύματα
    Ignore User

Ευτυχως που υπαρχει κ η Φορεστ μηπως παρουμε και κανενα δανεικο για του χρονου
    ''Εάν αποσυνθέσεις την Ελλάδα, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν μια ελιά, ένα αμπέλι κι ένα καράβι. Που σημαίνει: με άλλα τόσα την ξαναφτιάχνεις.'' - Οδυσσέας Ελύτης

Thanks
    1
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 30 φορές σε 22 μηνύματα
    Ignore User

Εγώ δεν πιστεύω καν ότι ο Μαρινάκης ενδιαφέρετε για την ομάδα όπως ένας οπαδός.

Αγόρασε την ομάδα με 50 εκατομμύρια (τζάμπα) και τα κέρδη της ομάδας είναι πολύ παραπάνω κάθε χρόνο. Τα 60 εκατομμύρια που είχαμε πέρσι σαν καθαρά κέρδη πόσα πήγαν για την ενίσχυση της ομάδας;

Ή μήπως καταλήξανε σε κάποια τσέπη;

Και το πράγμα κάνει μπαμ υποθέτω, ο Μαρινάκης αγόρασε την ομάδα σε μια περίοδο που ο βαζελος είχε τα γνωστά προβλήματα που βγαίνουν φέτος στην επιφάνεια, η ΑΕΚ είχα βαρέσει κανόνι και ο ΠΑΟΚ ήταν αδιάφορος όπως όλες τις τελευταίες δεκαετίες.

Κάνει μπαμ ότι τον Ολυμπιακό τον είδε σαν μια σίγουρη επένδυση. Όμως οι άλλοι τώρα έχουν λεφτά και ο Ολυμπιακός βλέπει πολύ τον κίνδυνο να χάσει τα λεφτά του ΤΣ.Λ για πρώτη φορά στην εποχή Μαρινάκη, άρα θα δούμε και το αληθινό πρόσωπο του το καλοκαίρι που είτε θα βάλει χοντρά το χέρι στην τσέπη είτε ας πάει στο καλό.

18. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

SKORPIOS7 (09-02-18)

Το avatar του χρήστη Airness
    Thanks
    3.363
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.436 φορές σε 2.526 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Pireotis7 Εμφάνιση μηνυμάτων

Αγόρασε την ομάδα με 50 εκατομμύρια (τζάμπα) και τα κέρδη της ομάδας είναι πολύ παραπάνω κάθε χρόνο. Τα 60 εκατομμύρια που είχαμε πέρσι σαν καθαρά κέρδη πόσα πήγαν για την ενίσχυση της ομάδας;

Και το πράγμα κάνει μπαμ υποθέτω, ο Μαρινάκης αγόρασε την ομάδα σε μια περίοδο που ο βαζελος είχε τα γνωστά προβλήματα που βγαίνουν φέτος στην επιφάνεια, η ΑΕΚ είχα βαρέσει κανόνι και ο ΠΑΟΚ ήταν αδιάφορος όπως όλες τις τελευταίες δεκαετίες.

Κάνει μπαμ ότι τον Ολυμπιακό τον είδε σαν μια σίγουρη επένδυση. Όμως οι άλλοι τώρα έχουν λεφτά και ο Ολυμπιακός βλέπει πολύ τον κίνδυνο να χάσει τα λεφτά του ΤΣ.Λ για πρώτη φορά στην εποχή Μαρινάκη, άρα θα δούμε και το αληθινό πρόσωπο του το καλοκαίρι που είτε θα βάλει χοντρά το χέρι στην τσέπη είτε ας πάει στο καλό.
    Μάλλον δεν στα είπανε καλά για να τα γράψεις... Απο την 1η κι όλας χρονιά του ο Μαρινάκης στον Ολυμπιακό, όχι μόνο δεν έπαιζε Τσου Λου αλλά ούτε καν Ευρώπη στην ουσία γιατί αποκλείστηκε πριν καν μπεί στους ομίλους του Γιουρώπα. Επίσης πέρυσι δεν μπήκε καν ομίλους στο Τσου Λου και αναγκάστηκε να κάνει μόνος του αύξηση μετοχικού κεφαλαίου, πραγματικό και όχι μουσαντένιο σαν αυτούς που λες οτι έχουν τώρα λεφτά... Επίσης για να τελείωνουμε αν έχει βάλει ή όχι λεφτά όλα αυτά τα χρόνια, άσχετα αν τα ξόδεψε σωστά ή όχι, μόνο τα λεφτά για παίχτες και συμβόλαια που εχουν έρθει και για προπονητές ακόμα, οι "φραγκάτοι" που μας λες θέλουν άλλες 10 σεζόν για να φτάσουν αυτά τα ποσά. Ακόμα και φέτος το μπάτζετ, ξαναλέω δεν εξετάζουμε το αν χρησιμοποιήθηκε σωστά, είναι όσο όλων των ματσωμένων εξυγιαντών μαζί...

20. Οι ακόλουθοι 7 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Airness για αυτό το μήνυμα:

chainsaw (08-02-18), kwtsios (08-02-18), panahs7 (09-02-18), sabar77 (09-02-18), SIRSOULIS (08-02-18), The Dude (08-02-18), vasilis-thrylos7 (09-02-18)

Το avatar του χρήστη Red Sting
    Thanks
    5.903
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.186 φορές σε 6.379 μηνύματα
    Ignore User

Έτσι είναι. Ο Μαρινάκης μια χαρά λεφτά βάζει, απλώς η διαχείριση είναι εντελώς λανθασμένη τα τελευταία χρόνια.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Περιοχή
    Liquor Town
    Thanks
    6.790
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 11.854 φορές σε 6.209 μηνύματα
    Ignore User

Λυπάμαι αλλά οι σκέψεις αυτές είναι παρα φύσιν απλοϊκές... πολλές απορίες σου πάντως θα λυθούν διαβάζοντας τους ισολογισμούς της ΠΑΕ.
    There is a Dude in town

Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Battleship Champion!
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Thanks
    10.375
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 19.844 φορές σε 11.618 μηνύματα
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Epistimonas7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..............

!
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Rena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε ξέρω ποια λέτε, αλλά εγω με αυτούς δεν παίζω. Προτιμώ άλλο τσίρκο.
    A member of the 6G club

24. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον differance για αυτό το μήνυμα:

Paneas (09-02-18), Rena (09-02-18)

Thanks
    10.547
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 16.636 φορές σε 9.809 μηνύματα
    Ignore User

Που τα βρήκες ρε φίλε τα 60εκ ΚΑΘΑΡΑ ΚΕΡΔΗ;;; Δηλαδή συνολικά πόσα έσοδα είχε ο σύλλογος καμιά κατοσταριά;; Επίσης ο Μαρινάκης έκανε μεν 50εκ ΑΜΚ όταν πήρε τον Ολυμπιακό, αλλά όχι για όλες τις μετοχές, πάνω από 30% είχε κρατήσει ο Σώκος και πέρασαν στα χέρια του τα επόμενα χρόνια. Επίσης είχε δώσει 10εκ για το 50% των μετοχών της εταιρίας που διαχειρίζεται το γήπεδο. Συνολικά είχε φτάσει στα 80εκ το ποσό. Τζάμπα;;; Πολύ λάρτζ είστε με τα λεφτά άλλων. Χίλια κακά δικαιολογούμαστε να λέμε ότι έχει, αλλά για παντελόνιασμα είναι το λιγότερο αστείο. Όσοι υποστηρίζουν αυτή την άποψη είναι είτε άσχετοι, εγκάθετοι ή εξυπηρετούν άλλα συμφέροντα.

Και για ΥΓ. μη μας πείτε και φερέφωνα, να πάνε να γαμηθούν όλοι στη διοίκηση που μας έχουν σκάσει τόσα χρόνια με τις μαλακίες τους. Γιατί είναι άλλο καπέλο τα αγωνιστικά.

26. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον panahs7 για αυτό το μήνυμα:

BrazHlias (10-02-18), sabar77 (09-02-18), The Dude (09-02-18)

Dreaming Impossible... Το avatar του χρήστη ttg_red
    Περιοχή
    Οπου με βγαλει..!!!
    Thanks
    1.543
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.532 φορές σε 1.696 μηνύματα
    Ignore User

He Told me that I can't.....And i just smiled....!!!!

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3 9 10 11 12 13

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 179
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-18, 22:37
  2. Απαντήσεις: 67
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-18, 16:50
  3. Απαντήσεις: 426
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-17, 19:44
  4. Απαντήσεις: 159
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-17, 07:48
  5. Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-10-15, 19:14

Tags for this Thread