Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 456789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 141 έως 160 από 172

Θέμα: Guillaume Gillet

  1. #141

    Εγγραφή
    06-05-2018

    Μηνύματα
    165
    Thanks
    69
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 142 φορές σε 77 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

    Ο Βέλγος μέσος υποστήριξε ότι ήταν μία από τις πιο δύσκολες περιόδους της ζωής του, τονίζοντας πως με τους υπόλοιπους Βέλγους γελούσαν που δεν έπαιρναν χρόνο συμμετοχής στους «ερυθρόλευκους».

  2. #142
    Είμαστε πλήρεις... Το avatar του χρήστη Red&White-Nick-7
    Εγγραφή
    27-03-2012

    Μηνύματα
    5.206
    Thanks
    4.150
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.331 φορές σε 2.000 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Όξω μωρή αδερφάρα... Γελούσες κιόλας μωρή μπαλότσα...

  3. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (05-08-18)

  4. #143
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Εμείς να δεις γέλιο που ρίχναμε με σενα μωρή ανταύγεια.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  5. #144
    Το avatar του χρήστη Χθόνιος
    Εγγραφή
    05-03-2018

    Μηνύματα
    173
    Thanks
    10
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 150 φορές σε 89 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Πέρα από τα γέλια, το σημαντικότερο που λέει είναι ότι ήταν στον πάγκο για εξωαγωνιστικούς λόγους. Θα ήθελε να μας πει ποιοι ήταν αυτοί οι λόγοι; Αδιαφορία; Ξενύχτια; Άσχημη συμπεριφορά; Τον είχαν βάλει στο μάτι οι προπονητές;

  6. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Χθόνιος για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (05-08-18), drizzt (05-08-18), ILIAS-KORLEONE <<JESUS>> (05-08-18)

  7. #145
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Ναι αδικήθηκε ο πιρλο των φτωχών μωρέ.

    Όξω παλιοχαμουρες.

  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (05-08-18)

  9. #146
    Ο-ΛΥ-ΜΠΙ-Α-ΚΟΣ Το avatar του χρήστη iakov7
    Εγγραφή
    27-02-2008

    Περιοχή
    Κόκκινη Κύπρος
    Μηνύματα
    6.153
    Thanks
    13.571
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.868 φορές σε 2.458 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    [Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

    Διορθωση απο τον παιχτη.
    ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ, ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ, ΜΑ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΓΑΠΩ, ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

  10. #147

    Εγγραφή
    06-05-2018

    Μηνύματα
    165
    Thanks
    69
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 142 φορές σε 77 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Δεν τον πιστεύω.
    Ας κυνηγήσει το δημοσιογράφο τότε. Αυτά δε βγαίνουν προς τα έξω τυχαία, ούτε ο κάθε ΑΡΔ θα διακινδυνεύσει την αξιοπιστία του γιατί αλλιώς δεν θα έχει αύριο δουλειά (εκτός και αν γράφει σε οπαδικές φυλλάδες).

  11. #148
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.422
    Thanks
    18.513
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.715 φορές σε 18.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Captain Hornblower Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν τον πιστεύω.
    Ας κυνηγήσει το δημοσιογράφο τότε. Αυτά δε βγαίνουν προς τα έξω τυχαία, ούτε ο κάθε ΑΡΔ θα διακινδυνεύσει την αξιοπιστία του γιατί αλλιώς δεν θα έχει αύριο δουλειά (εκτός και αν γράφει σε οπαδικές φυλλάδες).
    Και γιατί να βγει να διαψεύσει, μας έχει ανάγκη ή φοβάται μη τον πετύχουμε σε κάνα στενό και τονε σφάξουμε; Και σιγά που δεν τα κάνουν αυτά οι ΑΡΔ, έχουν κάνει πολύ χειρότερα. Μπορεί να μην ήταν Βέλγος και να κατάλαβε λάθος, ή μπορεί να έχει άλλα κίνητρα. Και να τον κυνηγήσει δεν θα πετύχει κάτι απ' τη στιγμή που δεν έχει αποδείξεις για το τι είπαν, ο ΑΡΔ μπορεί να πει ότι αυτά του είπε, αυτά έγραψε, δεν θα βγει καμιά άκρη.

  12. #149
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    08-10-2015

    Μηνύματα
    8.568
    Thanks
    30.126
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.565 φορές σε 3.502 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    "Από αθλητικής άποψης ήταν μία από τις δυσκολότερες χρονιές στην καριέρα μου. Ήμουν συχνά ΒΑΣΙΚΟΣ για εξωαγωνιστικούς λόγους. Ήταν πολύ περίεργο και με τους άλλους Βέλγους γελούσαμε. Είχαμε πει ότι μετά τον Ολυμπιακό θα πρέπει να βρούμε κάποια άλλη ομάδα ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΟΧΙ ΣΤΟ ποδόσφαιρο. Από τους Βέλγους ποδοσφαιριστές μόνο ο Μπιόρν Ένγκελς είναι ακόμα εκεί"

    ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  13. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον flessanto για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (05-08-18), Red&White-Nick-7 (05-08-18), Rena (06-08-18)

  14. #150

    Εγγραφή
    06-05-2018

    Μηνύματα
    165
    Thanks
    69
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 142 φορές σε 77 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από panahs7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατί να βγει να διαψεύσει, μας έχει ανάγκη ή φοβάται μη τον πετύχουμε σε κάνα στενό και τονε σφάξουμε; Και σιγά που δεν τα κάνουν αυτά οι ΑΡΔ, έχουν κάνει πολύ χειρότερα. Μπορεί να μην ήταν Βέλγος και να κατάλαβε λάθος, ή μπορεί να έχει άλλα κίνητρα. Και να τον κυνηγήσει δεν θα πετύχει κάτι απ' τη στιγμή που δεν έχει αποδείξεις για το τι είπαν, ο ΑΡΔ μπορεί να πει ότι αυτά του είπε, αυτά έγραψε, δεν θα βγει καμιά άκρη.
    Διαψεύδει γιατί μπορεί να νομίζει πως δεν έπραξε σωστά λέγοντας όσα φέρεται πως είπε ή γιατί υπάρχει όρος στην αποδέσμευση του να μην κοινοποιησεί τα εσωτερικά της πρώην ομάδας του. Έδωσε τη συνέντευξη σε μέσο της πατρίδας του και σε δημοσιογράφο από το κύκλωμα των αθλητικών δημοσιογράφων της πατρίδας του και δεν είναι παιδαρέλι να μην ξέρει που μιλά. Είναι 34 χρονών και μέρος της δουλειάς του είναι και να ξέρει που δίνει συνεντεύξεις.


    Το φύλλο της εφημερίδας οπου έδωσε τη συνέντευξη στον Βέλγο ΑΡΔ Christophe Franken για λογαριασμό της DH du jour.



    Ζουμ εδώ για όσους ξέρουν γαλλικά:



    Αυτά που αφορούν τον Ολυμπιακό είναι μετά την κόκκινη σφαίρα με το κείμενο, θα το καταλάβετε από το l'Olympiakos.

    Google translate:

    How do you feel about your season at olympiakos? sportingly, it will remain the most difficult season of my career. I had all the matches, but I was often on the bench there. For extra-sport reasons. Extra-Sports? Yes, it was really weird.
    With other Belgian club, we laugh even.
    We wondered what we had fallen into.
    We all said we needed to find football fun after all this experience.
    Apart from Bjorn (Engels) for the moment all the Belgians are gone.
    Νομίζω πως μας δουλεύει ψιλό γαζί αλλά βρίσκει και τα κάνει.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  15. #151
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.422
    Thanks
    18.513
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.715 φορές σε 18.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Εγώ θα επαναλάβω πως απ' τη στιγμή που ήξερε ότι θα δημοσιεύσουν ότι πει και θα μαθευτεί, δεν έχει λογική να διαψεύσει μετά. Είτε ήξερε τι έλεγε και δεν θα τον ένοιαζε, είτε δεν τα είπε.

  16. #152

    Εγγραφή
    06-05-2018

    Μηνύματα
    165
    Thanks
    69
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 142 φορές σε 77 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    ^ Κι εγώ σου λέω πως παγκόσμια πρακτική των ΑΡΔ είναι να γράφουν τις συνεντεύξεις τους σε μέσο αναπαραγωγής ώστε να μπορούν να τις επιμελούνται ανάλογα. Οι πιθανότητες και η λογική δείχνουν να έκανε έτσι και ο Βέλγος δημοσιογράφος. Αυτό σημαίνει πως αρκεί ένα τηλεφώνημα στον κο. Φράνκεν άπο κάποιον δικό μας με την εξής ερώτηση: "Κύριε μου, ο κ. Ζιλές πλήττει την αξιοπιστία σου βγάζοντας σε ψέυτη στο συγκεκριμένο σημείο. Μπορείς να επιβεβαιώσεις με αποδείξεις όσα γράφεις στη συνέντευξη ή έχει δίκιο ο κ. Ζιλέ. Δε βάζω στοιχήματα αλλά φαντάζομαι πως η απάντηση θα είναι της μορφής: "Έχω ηχογραφήσει τη συνέντευξη." και εκει θα τελειώσει το όλο ζήτημα.
    Με την αλήθεια.
    Ή αυτή του κ. Ζιλέ ή του κ. Φράνκεν.

  17. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (05-08-18)

  18. #153
    Το avatar του χρήστη giovanni#10
    Εγγραφή
    28-07-2011

    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    10.566
    Thanks
    10.338
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.999 φορές σε 5.331 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Σε απευθειας μεταφραση απο τα Γαλλικα, ειναι ετσι ακριβως οπως τα μετεφρασαν εδω στην Ελλαδα. Αρα προφανως ο Ζιλες μιαλει για παραποιηση των λεγομενων του απο πλευρας του Βελγου δημοσιογραφου.

  19. #154
    Love Hurts..... Το avatar του χρήστη ILIAS-KORLEONE <<JESUS>>
    Εγγραφή
    03-02-2008

    Περιοχή
    ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!
    Μηνύματα
    34.335
    Thanks
    13.153
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.054 φορές σε 7.870 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    ισα μωρη λουγκρα
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment.
    I told them they didn’t understand life."
    —John Lennon

  20. #155
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.422
    Thanks
    18.513
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.715 φορές σε 18.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Captain Hornblower Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^ Κι εγώ σου λέω πως παγκόσμια πρακτική των ΑΡΔ είναι να γράφουν τις συνεντεύξεις τους σε μέσο αναπαραγωγής ώστε να μπορούν να τις επιμελούνται ανάλογα. Οι πιθανότητες και η λογική δείχνουν να έκανε έτσι και ο Βέλγος δημοσιογράφος. Αυτό σημαίνει πως αρκεί ένα τηλεφώνημα στον κο. Φράνκεν άπο κάποιον δικό μας με την εξής ερώτηση: "Κύριε μου, ο κ. Ζιλές πλήττει την αξιοπιστία σου βγάζοντας σε ψέυτη στο συγκεκριμένο σημείο. Μπορείς να επιβεβαιώσεις με αποδείξεις όσα γράφεις στη συνέντευξη ή έχει δίκιο ο κ. Ζιλέ. Δε βάζω στοιχήματα αλλά φαντάζομαι πως η απάντηση θα είναι της μορφής: "Έχω ηχογραφήσει τη συνέντευξη." και εκει θα τελειώσει το όλο ζήτημα.
    Με την αλήθεια.
    Ή αυτή του κ. Ζιλέ ή του κ. Φράνκεν.
    Συνεχίζεις όμως να μη μου απαντάς στην εύλογη απορία, γιατί απ' τη στιγμή που γνωρίζει ότι θα δημοσιευτούν, να τα πει και μετά να βγει να τα διαψεύσει. Αν δεν τον ένοιαζε να πει μαλακίες, δεν θα τον ένοιαζε και να τις αναιρέσει, για εξήγησε το λίγο.

  21. #156

    Εγγραφή
    06-05-2018

    Μηνύματα
    165
    Thanks
    69
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 142 φορές σε 77 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Δεν λέω πως το επιχείρημα σου δεν έχει λογική βάση, κάθε άλλο, αλλά φοβάμαι πως είναι ταυτόχρονα και η πρώτη άμυνα όσων έχουν κάνει την κουτσουκέλα και θέλουν να κερδίσουν χρόνο και να δικαιολογηθούν προσευχόμενοι μήπως το ζήτημα τελειώσει εδώ. Και μπορεί να τελειώσει εδώ αν δεν ψαχτεί όπου το όποιο ψάξιμο θα έχει απλώς ιστορική αξία για το μέγεθος του ρδελομπού, των αποδυτηρίων της ΠΑΕ Ολυμπιακός την σαιζόν που μας πέρασε (φωτιά και τσεκούρι).
    Τώρα που αξιολόγησα το επιχειρημα σου πές μου εσύ πως βρίσκεις τον δικό μου αντίλογο (αφού μου ζητησες απάντηση).

  22. #157
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.422
    Thanks
    18.513
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.715 φορές σε 18.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Captain Hornblower Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν λέω πως το επιχείρημα σου δεν έχει λογική βάση, κάθε άλλο, αλλά φοβάμαι πως είναι ταυτόχρονα και η πρώτη άμυνα όσων έχουν κάνει την κουτσουκέλα και θέλουν να κερδίσουν χρόνο και να δικαιολογηθούν προσευχόμενοι μήπως το ζήτημα τελειώσει εδώ. Και μπορεί να τελειώσει εδώ αν δεν ψαχτεί όπου το όποιο ψάξιμο θα έχει απλώς ιστορική αξία για το μέγεθος του ρδελομπού, των αποδυτηρίων της ΠΑΕ Ολυμπιακός την σαιζόν που μας πέρασε (φωτιά και τσεκούρι).
    Τώρα που αξιολόγησα το επιχειρημα σου πές μου εσύ πως βρίσκεις τον δικό μου αντίλογο (αφού μου ζητησες απάντηση).
    Απαντάς σαν πολιτικός. Δεν σου ζήτησα αξιολόγηση, αλλά απάντηση και δεν την πήρα ξανά. Ψάχνουμε τώρα ξαφνικά να βρούμε δράκους, ποιος τον γαμεί και τον Ζιλέ στο φινάλε. Εγώ δεν πιστεύω ότι ο Προτό ας πούμε γελούσε με τον Ολυμπιακό (είπε όλοι οι Βέλγοι, δεν μίλησε γι' αυτόν προσωπικά). Η δική μου λογική βάση των όσων λέει, είναι ότι δεν θα τον ένοιαζε μετά να δικαιολογηθεί αν τα είχε πει.

    Μοιάζει να καταλαβαίνει τι λέει, άρα κατανοεί κι ότι θα μαθευτούν, άρα ΔΕΝ τον ενδιαφέρει τι αντίδραση θα υπάρξει. Δεν γίνεται να παρουσιάζεται απ' τον ΑΡΔ σαν ένας τσόγλανος που είπε δύο πίπες, αλλά το ίδιο άτομο μετά να σπεύδει να διορθώσει, είναι αντιφατικό. Όπως και να χει, ούτε εσύ ξέρεις τι λέχθηκε, ούτε εγώ. Με τη διαφορά όμως ότι εγώ δεν θα κάτσω να τον κράξω χωρίς να ξέρω. Και δεν ήμαστε 10 χρονών να κυνηγάμε τον καθένα για μια μαλακία που μπορεί να είπε.

  23. #158

    Εγγραφή
    06-05-2018

    Μηνύματα
    165
    Thanks
    69
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 142 φορές σε 77 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Πήρες απάντηση, μάθε να διαβάζεις.
    Σου δίνω δίκιο στη λογική που χρησιμοποιείς να υφίσταται ως πιθανότητα απλά δεν την πιστεύω. (Για Προτό: Όλοι οι Βέλγοι που δεν έπαιζαν).
    Μακάρι να έχεις δίκιο και να έχω άδικο. Ειλικρινά. Και μπορεί να είναι έτσι.
    Είναι καλύτερο για την αξιοπρέπεια του οργανισμού Ολυμπιακός, οι παίκτες του να τον σέβονται και να μην γελάνε μαζί του.
    Αλλά δε νομίζω να υπάρχει νουνεχής φίλος του Ολυμπιακού που να νομίζει πως πέρσι τον σεβάστηκαν οι παίκτες του.

    Δεν τον κράζω τον Ζιλέ, απλά δεν τον πιστεύω και φέρνω επιχειρήματα στα οποία δεν μπαίνεις στον κόπο να σκεφτείς για αυτά, εισαι σίγουρος πως έχει δίκιο.
    Η μαλακία που μπορεί να είπε ο καθένας είναι αποτύπωμα των συμπτωμάτων που βιώνει στο περιβάλλον του και έχει μεγάλη σημασία αυτό καθώς είναι δέιγμα οργάνωσης/υγείας του οργανισμού. Και είναι κατί που μας αφορά εφόσον βλάπτει την ομάδα.

    Τώρα δεν σου απαγόρευσε κανείς να πιστεύεις αυτό που θές, αν αυτός είναι ο λόφος που θέλεις να πεθάνεις, σκάψε όρυγμα. Καλή διασκέδαση.

    Υ.Γ. Το "απαντας σαν πολιτικός" δεν είναι επιχείρημα μοιάζει περισσότερο με άστοχη προσβολή.

  24. #159
    Το avatar του χρήστη panahs7
    Εγγραφή
    17-07-2009

    Μηνύματα
    49.422
    Thanks
    18.513
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 32.715 φορές σε 18.936 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Captain Hornblower Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρες απάντηση, μάθε να διαβάζεις.
    Σου δίνω δίκιο στη λογική που χρησιμοποιείς να υφίσταται ως πιθανότητα απλά δεν την πιστεύω. (Για Προτό: Όλοι οι Βέλγοι που δεν έπαιζαν).
    Μακάρι να έχεις δίκιο και να έχω άδικο. Ειλικρινά. Και μπορεί να είναι έτσι.
    Είναι καλύτερο για την αξιοπρέπεια του οργανισμού Ολυμπιακός, οι παίκτες του να τον σέβονται και να μην γελάνε μαζί του.
    Αλλά δε νομίζω να υπάρχει νουνεχής φίλος του Ολυμπιακού που να νομίζει πως πέρσι τον σεβάστηκαν οι παίκτες του.

    Δεν τον κράζω τον Ζιλέ, απλά δεν τον πιστεύω και φέρνω επιχειρήματα στα οποία δεν μπαίνεις στον κόπο να σκεφτείς για αυτά, εισαι σίγουρος πως έχει δίκιο.
    Η μαλακία που μπορεί να είπε ο καθένας είναι αποτύπωμα των συμπτωμάτων που βιώνει στο περιβάλλον του και έχει μεγάλη σημασία αυτό καθώς είναι δέιγμα οργάνωσης/υγείας του οργανισμού. Και είναι κατί που μας αφορά εφόσον βλάπτει την ομάδα.

    Τώρα δεν σου απαγόρευσε κανείς να πιστεύεις αυτό που θές, αν αυτός είναι ο λόφος που θέλεις να πεθάνεις, σκάψε όρυγμα. Καλή διασκέδαση.

    Υ.Γ. Το "απαντας σαν πολιτικός" δεν είναι επιχείρημα μοιάζει περισσότερο με άστοχη προσβολή.
    Δεν υπάρχουν επιχειρήματα σε μια υποθετική κατάσταση, αλλά μόνο γνώμες. Ως προς το αποτέλεσμα, αυτός που έχει δεδομένο ότι ισχύει κάτι είσαι εσύ, που προτείνεις να κυνηγήσουμε δικαστικά τον Ζιλέ για μαλακίες. Αν ήταν να κυνηγάμε φίλε μου τον καθένα που λέει τέτοια, θα πηγαίναμε από δίκη σε δίκη (όποιος κι αν είναι στην προκειμένη περίπτωση, Ζιλέ ή ΑΡΔ).

    Από εκεί και πέρα, όσον αφορά τις γνώμες κάνε ότι θες, κράξε τον Ζιλέ, δεν σου είπα να μην το κάνεις, αλλά έχω το δικαίωμα να σχολιάσω αν το κάνεις. Αυτό είπα άλλωστε, ότι είναι η διαφορά μας σε αυτή την περίπτωση, αλλά για κάποιο λόγο σε πρόσβαλε. Να κάτσω να ψάξω και να διαβάσω τι, κάτι που παρουσιάζεται ως κατάσταση από μια διαφορετική γνώμη; Θα την υιοθετούσα αν ήταν.

  25. #160
    Το avatar του χρήστη consigliere
    Εγγραφή
    12-11-2007

    Μηνύματα
    9.701
    Thanks
    14.667
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.633 φορές σε 4.090 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Guillaume Gillet

    Δηλαδή πέρυσι η ομάδα είχε εμπεδωμενο σεβασμό και αίσθηση αξιοκρατίας στα αποδυτήρια; Είχε πειθαρχία συνέπεια και σοβαρότητα; Πόσο απίθανο είναι αυτό που λέει ο Ζιλε; Που ήρθε 'έτσι του είπαν) για βασικός όπως και ο Ενχελς και μετά την αποπομπή του καραγκιόζη του Χασι τους έφαγε η μαρμαγκα;
    Ή μήπως υπήρχε η χαρά του ποδοσφαίρου στην ομάδα και μια αίσθηση περνάμε καλά μεταξύ μας και αυτό βγαίνει στο γκοζμο αλλά εμάς μας διέφυγε;
    ... there's no such thing as "too much"...

  26. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (05-08-18)

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 456789 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας