+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 5 6 7 8 9
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 161 έως 168 από 168

Θέμα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ριέκα | PlayOffs UCL | 1ο ματς | Τετ, 16 Αυγούστου | 21:45 | CosmoteTV

Το avatar του χρήστη sabar77
    Περιοχή
    South of Heaven
    Thanks
    7.225
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.611 φορές σε 2.687 μηνύματα
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ριέκα | PlayOffs UCL | 1ο ματς | Τετ, 16 Αυγούστου | 21:45 | C

[Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να δουν τα links. ]

Η ομάδα ήταν σαφώς καλύτερη απ το εντός με παρτιζαν.Για μένα αδικείται πολύ απ το σκορ,για 4-1 5-1 ήταν το ματς.Υπαρχει ταλέντο μπροστά και προβληματισμός αμυντικά.Θελει δουλειά ακόμα η ομάδα αλλά απ ότι φαίνεται,Τουλάχιστον δεν θα πλήξουμε φέτος.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

2. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον sabar77 για αυτό το μήνυμα:

consigliere (Χθες), dimace (Χθες), Protassov (Χθες)

AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Thanks
    376
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 501 φορές σε 240 μηνύματα
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ignore User

Προεπιλογή Απάντηση: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ριέκα | PlayOffs UCL | 1ο ματς | Τετ, 16 Αυγούστου | 21:45 | C

Λοιπόν καλή χρονιά να έχουμε και επιτέλους καταφέρνω να επιστρέψω στο φόρουμ μετά από ένα χρόνο απουσίας λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων!

Τι είδα εγώ χθες

Η ομάδα θέλει χρόνο να δέσει κατ'αρχάς. Μου αφήνει θετική εντύπωση στο σύνολο και με μερικές πινελιές θα είναι για μεγάλα πράγματα θεωρώ. Είναι βεβαίως νωρίς να κρίνω τους νεοαποκτηθέντες αλλά θα ήθελα να σταθώ σε μερικούς.

- Μου αρέσει πολύ ο Κούτρης. Παίζει με μυαλό και αυταπάρνηση ταυτόχρονα. Αν συνεχίσει έτσι πιστεύω πως σύντομα θα είναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Έλληνας μπακ. Εξαιρετικός παίχτης για μένα πραγματικά και με πολλά περιθώρια βελτίωσης.
    - Μου αρέσει και ο Οτζίτζα τον οποίο ατυχώς δεν προλάβαμε να δούμε μαζί με το Μιλιβόγεβιτς. Πιστεύω πως οι 2 τους θα ήταν ό,τι καλύτερο σα δίδυμο. Δεν έχει βρει τα πατήματά του ακόμη 100% και πολλές φορές κάνει κάτι πάσες στο πουθενά αλλά θαρρώ πως αυτό θα διορθωθεί με τον καιρό και την εξοικείωση με τους υπόλοιπους. Είναι πάντως δυνατός και μέσα στις φάσεις και δείχνει να μπορεί να κάνει αυτό που δε μπορούσε ο Κασάμι. Να βγάλει δηλαδή τη μπάλα από την άμυνα μπροστά με μια σχετική ασφάλεια.
    - Καρσελά. Επιτέλους κάποιος που θυμίζει εξτρέμ. Φοβερός έλεγχος της μπάλας, καλή σέντρα, ικανός στο ένας με έναν - στα αρνητικά, κομματάκι ατομιστής.

Για τους προϋπάρχοντες τώρα...

Πάνω κάτω τους ξέρουμε, δε νομίζω πως υπάρχει κάτι τρανταχτό σε αλλαγή. Εγώ ένα πράμα θα επαναλάβω μόνο...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΞΤΡΕΜ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΕΜΠΑ. Άμα είναι φιλότιμος και δυνατός να το βάλεις θερμαστή στα γκαζάδικα χοντρέ, όχι εξτρέμ εκεί που κάποτε έπαιζε ο Τζόλε. Ούτε τριπλάρει, ούτε κοντρόλ κάνει, ούτε σέντρα κάνει και 9 στις 10 φορές μπερδεύεται μόνος του. Ακόμα και το βέλος από τη Σλοβενία, εκείνος ο αλήστου μνήμης Μίρνες Σίσιτς ήταν λιγότερο βλαβερός για τα μάτια μας. Θα με πείτε υπερβολικό αλλά κάθε φορά που η μπάλα πάει σ'αυτόν ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗ ΒΡΙΣΩ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ - ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΧΩ ΔΕΙ!

No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

4. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Vass για αυτό το μήνυμα:

dimace (Χθες), Paneas (Χθες)

AK-47 Το avatar του χρήστη Vass
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Thanks
    376
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 501 φορές σε 240 μηνύματα
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ignore User

Α και κάτι ακόμα, με το Μανθάτη τι γίνεται; Μου έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις από πέρυσι. Από το Σεμπά 10 φορές καλύτερος (για μένα). Προτιμώ ακόμα και 10 λεπτά Πάρντο με 2 τρίπλες και 2 σέντρες σωστές παρά 90 λεπτά φιλοτιμίας και αμπαλοσύνης Σεμπά.

No existe el frio, no existe el hambre, solo Dios y la Patria! Viva la Patria

Το avatar του χρήστη estai
    Thanks
    1.840
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.683 φορές σε 1.547 μηνύματα
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Paneas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί μέχρι να μπει το αυγό στον κώλο στο δεύτερο ημίχρονο που χρειαζόμασταν γκολ και τέλειωνε ο χρόνος, δε μπορούσαμε να αλλάξουμε τρίτη πάσα. Γι αυτό δεν μου άρεσε. Επίσης αυτό που παρατήρησα χτες μετά το τέλος του αγώνα στις συνεντεύξεις είναι ότι ο Μπεν είναι πιο κοντός απ' τη μεταφράστρια. Μ' αυτόν θα πάμε για βασικό σέντερ φορ;

Σ'αρέσουν οι ψηλοί ε; Ξέρεις τι ζώδιο είναι;

Το avatar του χρήστη Paneas
    Thanks
    1.340
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 3.131 φορές σε 1.645 μηνύματα
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ'αρέσουν οι ψηλοί ε; Ξέρεις τι ζώδιο είναι;

8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

flessanto (Χθες)

Το avatar του χρήστη estai
    Thanks
    1.840
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 2.683 φορές σε 1.547 μηνύματα
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ignore User

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Paneas Εμφάνιση μηνυμάτων

Thanks
    1.389
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 629 φορές σε 409 μηνύματα
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ignore User

Δεν υπάρχει λόγος ούτε για κατάρες και ανάθεμα ούτε για θαυμασμους. Είναι πολύ νωρίς να κρίνουμε. Τέτοια εποχή όμως συνήθως είναι καλή η αμυντική λειτουργία και προβληματική η επίθεση. Εμείς είμαστε ακριβώς το αντίθετο. Εμένα αυτό με προβληματίζει παρά πολύ. Επίσης οσο και ανετοιμοι να είναι και αδουλευτοι κλπ οι τόσο μεγάλες αποστάσεις των γραμμών δεν μπορεί παρά να είναι εντολές προπονητή. Και αν αυτό είναι γενικά φιλοσοφία του, εν ετη 2017 και όχι απλά προσέγγιση (σίγουρα λανθασμένη παντως) του ματς, τότε έχουμε σοβαρό πρόβλημα.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sergei Rachmaninoff Το avatar του χρήστη dimace
    Περιοχή
    Berlin
    Thanks
    8.376
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 17.355 φορές σε 9.978 μηνύματα
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ignore User

Έχω ακριβώς την αντίθετη εντύπωση Αντώνη. Οι γραμμές, και στην τηλεόραση βλέπεις κάτι τέτοια καλα, ήταν κοντά. Όταν ειδικά ήμασταν στην επίθεση δεν πρέπει ο κεντρικός αμυντικός να απείχε πάνω από 25 μέτρα από τον στραικερ. Αν εννοείς πως ήταν απλωμένοι οριζοντια οι παικτες , συμφωνω μαζι σου.

Λάγνος, μετανάστης γέροντας.

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 5 6 7 8 9

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: Χθες, 19:11
  2. Απαντήσεις: 220
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-16, 18:37
  3. Κλήρωση Ομίλων Champions League Πέμπτη 25 Αυγούστου 2011
    By Eleni7 in forum Τι λέγαμε παλαιά - Ποδόσφαιρο
    Απαντήσεις: 408
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-08-11, 02:56
  4. 2η, 26-27 Αυγούστου 2008
    By pandragon in forum Αρχείο Red-League
    Απαντήσεις: 13