Σελίδα 20 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 101617181920212223 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 381 έως 400 από 450

Θέμα: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

  1. #381
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Χωρις τον καλυτερο της παιχτη μεχρι το τριτο παιχνιδι των πλει οφ (γιουλ), με τραυματιες αλλους δυο σημαντικους παιχτες για μεγαλο διαστημα (ραντολφ, αγιον), με τον κουζμιτς εξω ολη τη χρονια, χωρις ενα παιχτη κλειδι στα πλει οφ, οταν αντιμετωπισε τον παναθηναικο (καματσο). Με τον ρεγιες, τον καρολ και τον ροντριγκες στα τελευταια τους. Με μειονεκτημα εδρας στα πλει οφ. Κερδιζοντας στον ημιτελικο το φαβορι της διοργανωσης και στον τελικο την κατοχο του τροπαιου. Χωρις να εχει προπονητη ουτε τον Ιβκοβιτς, ουτε τον Ομπραντοβιτς, ουτε τον Μπλατ, ουτε το καινουργιο μας πουλεν, τον σαρουνας.

    Πρωταθλητρια Ευρωπης η Ρεαλ.

  2. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (21-05-18), sabar77 (21-05-18)

  3. #382
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρωταθλητρια Ευρωπης η Ρεαλ.
    Μα... η κούλα δεν είναι; Αυτό δε μας είπαν; Ψέματα;
    There is a Dude in town

  4. #383
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από The Dude Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα... η κούλα δεν είναι; Αυτό δε μας είπαν; Ψέματα;
    Εννοειται πως πρωτη ειναι η κουλα. Το χθεσινο ηταν μια οφθαλμαπατη.

  5. #384
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Ο Ολυμπιακος λοιπον συνεχιζει να ναι η μονη ομαδα με β2β και η μονη που πηγε ως αουτσαιντερ και το σηκωσε. Κατι Καχες και κατι ζαλγκιρις αρκουνται στη συμμετοχη.

    Ολυμπιακος το ωραιοτερο μπασκετ εδω και χρονια σε φ4, η μονη ομαδα που με απολυτη μπασκεταρα περασε ανετα στον τελικο και εριξε 100 στη ρεαλ.
    100.

    Μακαρι να τα ξαναζησουμε.

    Προσωπικα ενα χρονο πριν τετοια μερα στον τελικο ημουν στο χειρουργειο με εσωτερικη αιμορραγια. 1 πραγμα ηθελα να μαθω με το που ξυπνησα, αν το πηραμε.
    Δε μπορει , αυτη τη τρελα την εχουν κι οι προεδροι. Θα κανουν ρισταρτ και θα το ξαναπαρουμε.

    Ζητω ο ολυμπιακος.

    Γαμω τον ηττουδη
    Γαμω τον μελιτζανα
    Γαμω τον σαρας


    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  6. Οι ακόλουθοι 7 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Faithful για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (21-05-18), differance (21-05-18), giovanni#10 (21-05-18), patrickdrd (21-05-18), pirateeeeeee (21-05-18), sabar77 (21-05-18), SOAD37 (21-05-18)

  7. #385
    Το avatar του χρήστη consigliere
    Εγγραφή
    12-11-2007

    Μηνύματα
    9.701
    Thanks
    14.667
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 8.633 φορές σε 4.090 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρις τον καλυτερο της παιχτη μεχρι το τριτο παιχνιδι των πλει οφ (γιουλ), με τραυματιες αλλους δυο σημαντικους παιχτες για μεγαλο διαστημα (ραντολφ, αγιον), με τον κουζμιτς εξω ολη τη χρονια, χωρις ενα παιχτη κλειδι στα πλει οφ, οταν αντιμετωπισε τον παναθηναικο (καματσο). Με τον ρεγιες, τον καρολ και τον ροντριγκες στα τελευταια τους. Με μειονεκτημα εδρας στα πλει οφ. Κερδιζοντας στον ημιτελικο το φαβορι της διοργανωσης και στον τελικο την κατοχο του τροπαιου. Χωρις να εχει προπονητη ουτε τον Ιβκοβιτς, ουτε τον Ομπραντοβιτς, ουτε τον Μπλατ, ουτε το καινουργιο μας πουλεν, τον σαρουνας.

    Πρωταθλητρια Ευρωπης η Ρεαλ.
    Respect στη Ρεάλ.
    Κρατήθηκε μέσα από τόσες αντιξοότητες αφ' ενός ως οργανισμός, λόγω ιστορικότητας και μεγέθους, αφ' ετέρου λόγω προπονητή. Του ταβερνιάρη διαχειριστή κλπ.

    Τί να κάνουμε, οι ομάδες κρίνονται στο τέλος της σαιζόν. Εκεί πρέπει να φτάνουν φορμαρισμένες σωματικά, αλλά και έτοιμες ψυχικά.

    Και κάτι ακόμα: η Ρεάλ το σήκωσε στα ίσια και νικώντας και ΤΣΣΚΑ και Φενέρ. Και χωρίς καουμποιλίκια και "ντιφένς του δε λίμιτ".

    Άντε να κάνουμε την αλλαγή και να σηκώσουμε ξανά κι εμείς κεφάλι.
    ... there's no such thing as "too much"...

  8. #386

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.900
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από estai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά, ο Ομπράντοβιτς η προπονητάρα, τον ήπιε;
    Δεν ειμαι ειδικος, αλλα ακομα δεν μπορω να καταλαβω, γιατι παρκαρε στον παγκο τον ντουβεριογλου, ο οποιος τους εβαλε στα καλαθια στο πρωτο 10λεπτο. Η μονη λογικη εξηγηση ειναι για χαρη του Μελλι, αλλα και παλι θα μπορουσε να τους συνδιασει.

  9. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    estai (21-05-18)

  10. #387
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.294
    Thanks
    20.799
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.483 φορές σε 8.040 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειμαι ειδικος, αλλα ακομα δεν μπορω να καταλαβω, γιατι παρκαρε στον παγκο τον ντουβεριογλου, ο οποιος τους εβαλε στα καλαθια στο πρωτο 10λεπτο. Η μονη λογικη εξηγηση ειναι για χαρη του Μελλι, αλλα και παλι θα μπορουσε να τους συνδιασει.
    5 χρονια στη Φενερ, 1 ευρωλιγκα.

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  11. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    sabar77 (21-05-18)

  12. #388
    Το avatar του χρήστη sabar77
    Εγγραφή
    25-11-2006

    Περιοχή
    South of Heaven
    Μηνύματα
    8.848
    Thanks
    10.607
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.051 φορές σε 4.316 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Faithful Εμφάνιση μηνυμάτων
    5 χρονια στη Φενερ, 1 ευρωλιγκα.

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Και με μπάτζετ στο Θεό.
    Ο ΚΟΣΜΟΣ ΛΕΕΙ ΘΕΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  13. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Faithful (21-05-18)

  14. #389
    Το avatar του χρήστη R3DIzWhat1am
    Εγγραφή
    31-10-2010

    Μηνύματα
    646
    Thanks
    87
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 190 φορές σε 110 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Μπορώ να πω οτι χάρηκα που το πήρε η Ρεαλ.
    Μια ομάδα που έπαιζε ωραίο επιθετικό μπάσκετ, είχε ισοροπημένο ρόστερ (εννώ καλοί πάχτες σε όλες τις θέσεις) και πέρασε και αυτή δύσκολη χρονια με πολλους τραυματίες
    αλλα τη κατάλληλη στιγμή ήταν η πιο δυνατή ομάδα από όλες.




    Χάρηκα και για το Λάσο που τόσα χρόνια οι εξυπνάκηδες τον λέγανε ταβερνιάρη.
    Πλεον η ΡΕΑΛ ειναι η πιο επιτυχημενη ομαδα της δεκαετιας, οποτε και αυτο το παραμυθακι που χρησιμοποιουμε σαν αλωθι τελειωνει εδω.

    Μια ομαδα που πιστευε στο πλάνο της, στον προπονητη της, κράτησε ενα κορμό καλών παιχτων οσο μπορούσε

    και πάντα τους εβαζε σωστούς ξένους. Οτι περίπου κανουμε/καναμε εμεις αλλα πιο σωστά,

    Η επιτυχια στη γιουρολιγκα δεν ειναι ευκολη για αυτο και ομαδες οπως Φενερ , ΤΣΣΚ μονο με ονοματα και λεφτα εχουν λιγοτερες επιτυχιες απο μας.
    Μην τα βάζετε με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ

  15. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον R3DIzWhat1am για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (21-05-18), drizzt (21-05-18), Faithful (21-05-18)

  16. #390

    Εγγραφή
    04-07-2008

    Περιοχή
    Κρητη/Γερμανια
    Μηνύματα
    18.336
    Thanks
    27.900
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 9.927 φορές σε 6.628 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από R3DIzWhat1am Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλεον η ΡΕΑΛ ειναι η πιο επιτυχημενη ομαδα της δεκαετιας, οποτε και αυτο το παραμυθακι που χρησιμοποιουμε σαν αλωθι τελειωνει εδω.
    Kατα τη γνωμη μου ο Ολυμπιακος ακομα ειναι πιο πετυχημενος. Ειχαμε παει στο φαιναλ φορ το 2009 και το 2010 ενω αυτοι ηταν ανυπαρκτοι μεχρι το 13'. Και απο τοτε εχουν παιξει 3 τελικους και εχουν παρει 2 τροπαια.
    Βεβαια δεν υπαρχει αντικειμενικος ορισμος της επιτυχιας. Ακομα και η τσκαα μπορει να θεωρηθει επιτυχημενη. Καθε χρονο παει στο φαιναλ-φορ.

  17. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (21-05-18)

  18. #391
    ΗΜΙΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του χρήστη drizzt
    Εγγραφή
    21-05-2005

    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    23.694
    Thanks
    23.831
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.463 φορές σε 10.826 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βεβαια δεν υπαρχει αντικειμενικος ορισμος της επιτυχιας. Ακομα και η τσκαα μπορει να θεωρηθει επιτυχημενη. Καθε χρονο παει στο φαιναλ-φορ.
    Εμένα μου αρέσει και αυτός ο ορισμός. Μπορεί να κοροϊδεύουμε λούζερ κλπ αλλά για μένα να είσαι για πολλά χρόνια μόνιμα στο φ4 σημαίνει πολλά για τη διάρκεια.


    Sent from my MI 3W using Tapatalk
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ.

  19. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον drizzt για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (21-05-18), chainsaw (21-05-18)

  20. #392
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειμαι ειδικος, αλλα ακομα δεν μπορω να καταλαβω, γιατι παρκαρε στον παγκο τον ντουβεριογλου, ο οποιος τους εβαλε στα καλαθια στο πρωτο 10λεπτο. Η μονη λογικη εξηγηση ειναι για χαρη του Μελλι, αλλα και παλι θα μπορουσε να τους συνδιασει.
    Είχε κάνει 4 φάουλ

  21. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (21-05-18)

  22. #393
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Εντάξει, προφανώς και συγχαρητήρια στη Ρεάλ. Το σήκωσε δίκαια. Αλλά τέτοιο βάθος στον πάγκο δεν είχε καμία ομάδα φέτος. Ακόμα και με τους τραυματίες, είχε άξιους αντικαταστάτες. Όταν έχεις μέσα Ντόνσιτς - Κοσέρ - Τέιλορ και στον πάγκο Γιουλ - Ρούντι - Κάρολ, τι άλλο να θες? Είναι η μόνη ομάδα που είχε δύο ισάξιες πεντάδες

  23. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Red&White-Nick-7 (21-05-18)

  24. #394
    Το avatar του χρήστη R3DIzWhat1am
    Εγγραφή
    31-10-2010

    Μηνύματα
    646
    Thanks
    87
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 190 φορές σε 110 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kατα τη γνωμη μου ο Ολυμπιακος ακομα ειναι πιο πετυχημενος. Ειχαμε παει στο φαιναλ φορ το 2009 και το 2010 ενω αυτοι ηταν ανυπαρκτοι μεχρι το 13'. Και απο τοτε εχουν παιξει 3 τελικους και εχουν παρει 2 τροπαια.
    Βεβαια δεν υπαρχει αντικειμενικος ορισμος της επιτυχιας. Ακομα και η τσκαα μπορει να θεωρηθει επιτυχημενη. Καθε χρονο παει στο φαιναλ-φορ.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από drizzt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου αρέσει και αυτός ο ορισμός. Μπορεί να κοροϊδεύουμε λούζερ κλπ αλλά για μένα να είσαι για πολλά χρόνια μόνιμα στο φ4 σημαίνει πολλά για τη διάρκεια.


    Sent from my MI 3W using Tapatalk

    Δεν υπάρχει αντικειμενικος ορισμος σωστα λέτε.
    Εμείς κακός τον εισάγαμε σαν έννοια πιο πολυ για να πικαρουμε τις αποτυχιες του βαζελου απο ενα σημείο και μετα.
    To καλό απο αυτην την ιστορια είναι οτι πλέον Ολυμπιακος και ρεαλ ειναι πλεον πολυ κοντα σε επιτυχιες οπότε να τελειωνουμε και με αυτο το παραμυθάκι,
    τις μεγαλες δηλωσεις και την αλαζονεια μερικες φορες αλλα και την επαναυση οταν η ομαδα δεν πάει καλα.


    Ειμαι Ολυμπιακός , είμαι φιλος του μπασκετ, τη λατρευω αυτη την ομάδα, έχω τσακωθεί πολλες φορες για να υπερασπιστω είτε το σπανουλη είτε το σφαιροπουλο ειτε το μαντζαρη σε ασχετους
    αλλα να λέμε και τα πράγματα με το όνομά τους.
    Είμαι σιγουρος οτι και στο φορουμ της ποδοσφαιρικης ρεαλ καποιοι θα γκρινιάζουν και θα λενε καλο το θριπιτ στο CHL, αλλα θα κανουν κριτικη και για τον αποκλεισμο στο κυπελο
    και για τους -20 βαθμους απο τη μπαρτσα στο πρωταθλημα.
    Kανεις δεν ειναι υπερανω κριτικής όταν κάνει κατεμφανέστατα λάθη ή οι αλλοι τα κανουν καλύτερα.
    Μην τα βάζετε με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ

  25. Οι ακόλουθοι 4 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον R3DIzWhat1am για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (21-05-18), consigliere (21-05-18), drizzt (21-05-18), The Dude (21-05-18)

  26. #395
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.969
    Thanks
    3.925
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.012 φορές σε 2.523 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    και με υψηλή φορολογία σαν εμάς
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

  27. #396
    Το avatar του χρήστη estai
    Εγγραφή
    29-01-2014

    Περιοχή
    Μανχάταν, Νιού Γιορκ
    Μηνύματα
    14.821
    Thanks
    5.951
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.821 φορές σε 7.457 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από chainsaw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειμαι ειδικος, αλλα ακομα δεν μπορω να καταλαβω, γιατι παρκαρε στον παγκο τον ντουβεριογλου, ο οποιος τους εβαλε στα καλαθια στο πρωτο 10λεπτο. Η μονη λογικη εξηγηση ειναι για χαρη του Μελλι, αλλα και παλι θα μπορουσε να τους συνδιασει.
    Δεν έκανε καλή διαχείριση.
    Αλλά αυτό δεν είναι στοιχείο ενός καλού προπονητή. Είναι άλλο θέμα.
    Τι θέμα;Δε ξέρω.
    Πάντως, εγώ αυτό που βλέπω στη Ρεάλ είναι πως δουλεύουν όλα ρολόι. Δε ξεχνάει παίκτες στον πάγκο, δε γκρινιάζει κανείς από τους παικταράδες που έχει και του βγαίνουν και παίκτες εκεί που δε το περιμένεις, σα τον Κοζέρ και τον Τόμκινς, χθες. Όμως, επειδή δε κλαίει σα κοριτσάκι στους διαιτητές κι επειδή είναι καράφλος, απλά είναι ένας διαχειριστής.

  28. #397
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από R3DIzWhat1am Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει αντικειμενικος ορισμος σωστα λέτε.
    Εμείς κακός τον εισάγαμε σαν έννοια πιο πολυ για να πικαρουμε τις αποτυχιες του βαζελου απο ενα σημείο και μετα.
    To καλό απο αυτην την ιστορια είναι οτι πλέον Ολυμπιακος και ρεαλ ειναι πλεον πολυ κοντα σε επιτυχιες οπότε να τελειωνουμε και με αυτο το παραμυθάκι,
    τις μεγαλες δηλωσεις και την αλαζονεια μερικες φορες αλλα και την επαναυση οταν η ομαδα δεν πάει καλα.


    Ειμαι Ολυμπιακός , είμαι φιλος του μπασκετ, τη λατρευω αυτη την ομάδα, έχω τσακωθεί πολλες φορες για να υπερασπιστω είτε το σπανουλη είτε το σφαιροπουλο ειτε το μαντζαρη σε ασχετους
    αλλα να λέμε και τα πράγματα με το όνομά τους.
    Είμαι σιγουρος οτι και στο φορουμ της ποδοσφαιρικης ρεαλ καποιοι θα γκρινιάζουν και θα λενε καλο το θριπιτ στο CHL, αλλα θα κανουν κριτικη και για τον αποκλεισμο στο κυπελο
    και για τους -20 βαθμους απο τη μπαρτσα στο πρωταθλημα.
    Kανεις δεν ειναι υπερανω κριτικής όταν κάνει κατεμφανέστατα λάθη ή οι αλλοι τα κανουν καλύτερα.
    Απλα ο καθενας εχει ενα δικο του οριο για το μεχρι που ειναι η κριτικη και που αρχιζει η εμπαθεια, η αχαριστια ή ο μηδενισμος. Ολοι μας θεωρουμε πως κανουμε δικαιη κριτικη και οι υπολοιποι απλα ειναι υπερβοικοι προς τα "πανω" ή προς τα "κατω". Και εκει αρχιζουν οι διαφωνιες.

    πχ. "κραζουν" δεκα χρηστες τον σφαιροπουλο, τη διοικηση, τον σπανουλη, τον μαντζαρη (βαλε οποιον θες ακομα). Προσωπικα δεν μου φαινονται και οι δεκα κριτικες ιδιες, πολλες φορες ακομα και οταν διαφωνω μπορω να καταλαβω το σκεπτικο του αλλου. Ομως μερικες φορες διαβαζεις μια κριτικη η οποια ειναι προαποφασισμενη να γινει και απλα ψαχνονται αφορμες. Το ποκερ του μαντζαρη, τα μπουζουκια του ταχτσιδη, η λουζερια του σπανουλη.

    Μπορει να γινει τρακαρισμα στην κατεχακη και να το ριξουμε στον σφαιροπουλο ξερω'γω...

    Αυτες τις μερες τον σαρκασμο μας τον δεχεται ο ομπραντοβιτς. Κοντευει να παρει 10 ευρωλιγκες σαν προπονητης και εμεις ψαχνουμε τους λογους για τους οποιους ειναι υπερεκτιμημενος.

    Ενταξει το κοβω εδω για τον ομπραντοβιτς, για τον πουτσο προπονητης ειναι.

  29. #398
    Το avatar του χρήστη Eddiedimitris
    Εγγραφή
    23-06-2013

    Μηνύματα
    950
    Thanks
    344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 542 φορές σε 357 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    1)Νομίζω ο Σλούκας πέρα απ το να πηγαίνει κάτω απ την μπασκέτα έχει και καλό σουτακι,παίζει καλά pnr και επίσης έχει ψυχρό αίμα.Ας μην απαξιώνουμε παίχτες...

    2)Ο Λάσο είναι αριστος διαχειριστής και καλός προπονητής...Με το υλικό που έχει αν ήταν κορυφαίος προπονητής με το υλικό που έχει δε θα έχανε πέρσι το πρωτάθλημα απ τη Βαλένθια σε σειρά αγώνων μάλιστα ούτε απ την Μακάμπι το 2014 κλπ.

    3)Η Φενέρμπαχτσε φάνηκε πολύ λίγη μπροστά στη Ρεάλ όσον αφορά την ποιοτητα παικτών...Μόνο ο Μέλι στάθηκε στο επίπεδο που έπρεπε...

    4)Οκ εμείς κάναμε back to back αλλά για να μη ξεχνιόμαστε έχουμε να πάρουμε απ το 13...Δε λέω αν είναι πολύ η λίγο αλλά είναι 5 χρόνια όποτε ας ξεκαβαλησουμε λίγο το καλάμι...

    5)Μετά τον Ιβκοβιτς επιτέλους χρειαζόμαστε ένα προπονητή που θα γουστάρουν οι παρόντες παίχτες να παίξουν για πάρτι του και θα γουστάρουν και κάποιοι άλλοι να έρθουν...Πολλοί παίχτες μαζί με το Σλουκα θεωρώ ότι είναι βασικός λόγος που έφυγαν...Νομίζω μπορούμε να βρούμε τέτοιο προπονητή φτάνει να δούμε τα πράγματα πιο ήρεμα και αντικειμενικά.

  30. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    consigliere (22-05-18)

  31. #399
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eddiedimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    3)Η Φενέρμπαχτσε φάνηκε πολύ λίγη μπροστά στη Ρεάλ όσον αφορά την ποιοτητα παικτών...Μόνο ο Μέλι στάθηκε στο επίπεδο που έπρεπε...
    Ο Μέλι έκανε τον αγώνα της ζωής του. Είναι εξαιρετικό 4άρι, όμως αυτή δεν είναι η αντιπροσωπευτική του εικόνα. Το θέμα στην Φενέρ είναι ότι δεν πήρε τίποτα από τους συνήθης ύποπτους, βλ. Ντατόμε, Βέσελι, ενώ Νάναλι, Γκούντουριτς και Τόμσον ήταν άποντοι και επιεικώς κακοί.

  32. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Cypress για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (21-05-18), patrickdrd (21-05-18)

  33. #400
    Το avatar του χρήστη Red Sting
    Εγγραφή
    29-09-2008

    Μηνύματα
    19.945
    Thanks
    6.734
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 13.584 φορές σε 7.687 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Του χρόνου θα δούμε στην Ευρωλίγκα την Μπουντούτσνοστ, που κατέκτησε την Αδριατική Λίγκα. Επομένως, δεν θα υπάρχει Ερυθρός Αστέρας.

    Επίσης, δεν θα υπάρχει Μπάμπεργκ, αφού έχει αποκλειστεί από τα πλέι οφ του γερμανικού πρωταθλήματος.

    Στην Ισπανία, η Γκραν Κανάρια απέκλεισε την Βαλένθια και θα είναι η τέταρτη ισπανική ομάδα του χρόνου.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    “The fundamental cause of the trouble is that in the modern world the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”
    ― Bertrand Russell

  34. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον Red Sting για αυτό το μήνυμα:

    chainsaw (03-06-18)

Σελίδα 20 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 101617181920212223 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας