Σελίδα 16 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 6121314151617181920 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 301 έως 320 από 450

Θέμα: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

  1. #301
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Σόρυ για το "ψιλοξεφτυλίσει". Δεν έχω σταμπάρει κάποιο συγκεκριμένο σχόλιο. Απλά ξανασκέφτομαι κάποια δικά μου. Αυτά, για να εξηγούμαστε και να μην παρεξηγηθούμε χωρίς λόγο

  2. #302
    Το avatar του χρήστη R3DIzWhat1am
    Εγγραφή
    31-10-2010

    Μηνύματα
    646
    Thanks
    87
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 190 φορές σε 110 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοκαιριαζει σιγα σιγα, οι κουβερτες φευγουν τα σεντονια ερχονται. Οποτε συμφωνω σχεδον με ολο το ποστ σου.


    Αυτο που δεν καταλαβαινω (οχι απο εσενα, υπαρχει παντου αυτη η ταση) ειναι πως γινεται να ειμαστε τοσο σιγουροι πως ο γιασκεβιτσιους ειναι το "next big thing" προπονητικα. Οκ εκανε πολυ καλη δουλεια στην ζαλγκιρις, αλλα ακομα δεν εχει δειξει τιποτα τρομερο.

    Εχει μια ομαδα με μεγαλης ηλικιας παιχτες και 12ο ροστερ σχετικα και επαιξε καλα εναντιον ολων των ομαδων.
    Το οτι αποκλεισε εμας με μειονεκτημα δεν είναι κατι τυχαίο, Εννοω ειχαμε πολλα θεματα αλλά παιξανε και αυτή καλή μπαλίτσα.
    Τακτικα τους παρακολουθουσα ολη τη χρονια, αμα θες δες 2-3 σελιδες πισω, απο πριν το πρωτο ματς στο Καουνας τα Χριστουγενα οτι ελεγα οτι ειναι η πιο εκινδυνη ομαδα για μας αντιπαλο.
    Αν θες να εμβαθυνουμε λιγο τη κουβεντα μας , ειμαστε ντεφορμε αλλα δεν ειμαστε κακή ομαδα, μην τα μηδενιζουμε ολα. Η αμυνα μας μεχρι τοτε ηταν η καλυτερη στη γιουρολιγκα.
    Μας χτυπησε στο σεφ ανελεητα με τα συνεχη σετ χαμερ για να ριχνει ο Μιλακνις. Εκανε ο ολες τις παραλλαγες των Ηorn Sets για να χτυπησει το hard switching στις αμυνες και οπου εβλεπε
    αδυναμια γενικως μας γλεντουσε , μεχρι και PNR το 4 με το 5 επαιξε οταν ηταν ο Μπογρης μεσα.

    Εμεις απο την αλλη ειμασταν τοσο μπλοκαρισμενοι στην αμυνα τουςπου δεν παιζαμε καν το κλασικο μας PNR. Αυτο το πραγμα που παιζαμε ηταν Pick χωρις Roll
    και οτι γινει μετα. Οχι γιατι ξεχασαμε το μπασκετ που ξεραμε, αλλα γιατι μας ειχαν μπλοκαρει.

    Γενικως αυτα ειναι πραγματα που μπορεις να τα λες οτι τα κανεις ευκολα αλλα αν μη τι αλλο
    ειναι στοιχεια δουλεμενης ομαδας τακτικα.
    Επισης ειχε ολους τους παικτες ολη τη χρονια στη τσιτα, εχει ονομα εχει κυρος να εμπνευση τους παντες ειτε αμερκανους ειτε ελληνες, πήρε καλούς ξενους. Παργκο και Davies θα πουληθουν καλα.
    Μην τα βάζετε με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ

  3. #303
    Το avatar του χρήστη Eddiedimitris
    Εγγραφή
    23-06-2013

    Μηνύματα
    950
    Thanks
    344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 542 φορές σε 357 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Επειδή ίσως είμαι ο πιο εμπαθής με το Σφαιροπουλο απλά να τονίσω πάλι ότι μιλάμε για έναν εργαζόμενο με τρελή αμοιβή...Όποτε προφανώς πρέπει να είναι αποτελεσματικός.

    1)Η απόφαση μετά από χρόνια να πορευτούμε με rim protector τον Μακλιν ποιανού απόφαση ήταν?
    2)Η επιλογή Τόμσον και η απαξίωση του στη συνέχεια ποιανού επιλογή?
    3)Η επιλογή να φέρουμε με ένα μυριο το έτος τον Ρόμπερτς και να επιμένουμε πάνω του μέχρι και σήμερα ποιανού επιλογή?
    4)Η συγκατάθεση να πάρουμε τον Μπραουν και να μη τον χρησιμοποιούμε μετά ποιανού επιλογή?
    5)Να έχουμε 3 Σέντερ τον Μπογρη τον οποίο δεν τον έβαζε ούτε στο Ελληνικό πρωτάθλημα όταν δεν είχαμε τραυματισμούς ποιανού επιλογή?
    6)Η σχεδόν μηδενική συμμετοχή Τολιοπούλου και η επίθεση εναντίον του ποιανού επιλογή?
    7)Τα μηδενικά επιθετικά συστήματά και το να είμαστε εντελως προβλέψιμοι επιθετικά ποιανού επιλογή?
    Να φταίνε πάντα οι άλλοι και ποτέ ο ίδιος ποιανού επιλογή?
    9)Το ξέσκισμα του Πρίντεζη μέχρι να λιώσει και πέρσι και φέτος με δήθεν τοποθέτηση Παπαπετρου στο 4 ποιανού?
    10)Ότι κανένας παίχτης στην ουσία δεν έγινε καλύτερος επι εποχή Σφαιροπουλου?
    11)Πιθανώς αν και με επιφύλαξη να έχει και κάποια ευθύνη στην επιμονή στο ιατρικό team το οποίο με παράδειγμα τον Αγραβάνη και τον Πρίντεζη όπως και το Μιλουτινοφ στην αρχή της χρονιάς πάει να καταστρέψει παίχτες.
    12)Για τσακωμούς με Μπιρτς,Αθηναίου,Μακλιν,Παπανικολάου και ανάθεμα τι άλλο έχει συμβεί εκτός αγώνων ο προπονητής καμμία ευθύνη?

    Είναι και αλλά όπως πολλά τραγικά κοουτσάρισματα όπως πέρσι μέσα στην Μπαμπεργκ μέχρι και την τελευταία άμυνα προχθές απέναντι στην Κύμη και βαριέμαι αλλά όλα τα παραπάνω αναφέρονται σε άνθρωπο που προπονεί μια απ τις μεγαλύτερες ομάδες της Ευρώπης και αμοίβεται πλουσιοπάροχα σε σχέση με τους κοινούς θνητούς.

    Υ.Γ.Οταν έχεις έναν προπονητή που εμπνέει είναι και σχετικά πιο εύκολο να φέρεις παίχτες...

  4. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (19-05-18)

  5. #304
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Κάτι άσχετο - σχετικό. Σάρας βλεπω σε ΤΣΣΚΑ και Ντέιβις στη Φενέρ. Λεφτά, λεφτά, λεφτά

  6. #305
    Το avatar του χρήστη Eddiedimitris
    Εγγραφή
    23-06-2013

    Μηνύματα
    950
    Thanks
    344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 542 φορές σε 357 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Cypress Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι άσχετο - σχετικό. Σάρας βλεπω σε ΤΣΣΚΑ και Ντέιβις στη Φενέρ. Λεφτά, λεφτά, λεφτά
    Πολυ πιθανό αλλά νομίζω θα ναι βλακεία από τώρα ο Σάρας να πάει Τσσκα...Η Τσσκα λόγο μεγάλου μπατζετ και απαιτήσεων είναι δύσκολη ομάδα για να φύγεις πετυχημένος...Αν δεν κάνω λάθος οι περισσότεροι που πέρασαν ναι μεν κονομήσαν αλλά το όνομα τους έχασε αξία...Δε ξέρω αν μου διαφεύγει κάποιος αλλά έτσι νομίζω.
    Προφανώς άμεση ανάγκη δεν έχει ο Σάρας τα πολλά λεφτά άμεσα...Τεσπα θα δείξει.

  7. #306
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.310
    Thanks
    20.804
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.486 φορές σε 8.043 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Μπαρτσελονα ιςως....


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  8. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Eddiedimitris (19-05-18)

  9. #307
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giovanni#10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΚ, το βρηκαμε ρε Τυπε. Οι γαυροι εχουν αλαζονεια, οχι οι Αγγελοπουλοι. Οι γαυροι φταινει, ποτέ ο Σφαιροπουλος η υπερπροπονηταρα αμα λαχει να ουμε.

    Δεν ηταν καθολου αποτυχια που δεν πηγαμε σε "εντος εδρας" φαϊναλφορι φετος επειδη μας απεκλεισε η τιτανομεγιστη Ζαλγκιρις. Οι γαυροι φταινε λεμε.

    Οτι θα χασουμε το πρωταθλημα με κατω τα χερια (για εκει το βλεπω το πραγμα και μακαρι να πεσω εξω 100%) θα ειναι κι αυτο ευθυνη των γαυρων.

    Απο το 2012, σεζον της αναγεννησης του μπασκετικου θρυλου, εχουμε παρει 2 πρωταθληματα κι εχουμε χασει 3 (ίσως 4 με το φετινο). Εχουμε χασει ΟΛΑ (!!!!!!!) τα κυπελλα, ακομη κι απο το αεκακι. Και φετος που ονειρευομασταν φ4 στο Βελιγραδι μας πεταξε εξω η Ζαλγκιρα.
    Προφανως τιποτε απο ολα αυτα δεν ειναι αποτυχια. Για αυτη την ομαδα υπαρχουν μονο υπερβασεις. Οταν η υπερβαση δεν ερχεται, φταινε μονο οι γαυροι!!!!!


    Ξαναλεω: Το τμημα του Ολυμπιακου που μας εχει χαρισει τις μεγαλυτερες συγκινησεις αλλά και το πιο χαϊδεμενο τμημα στην ιστορια. Σε καθε αποτυχια, "δεν πειραζει", "του χρονου παλι" και "δε βαριεσαι".
    Ο γκάμπρο, τύπε μου, δεν είναι ζώο μόνο μπασκετικό. Το ντίενέι του είναι σε όλα τα αθλήματα και η αλαζονεία που έχει αναπτύξει, αδιαμφισβήτητη και ως ένα σημείο, λογική.
    Το τμήμα μπάσκετ, με τις υπερβάσεις που έχει κάνει, έχει δικαίωμα από μένα τουλάχιστο, αυτοί οι πάικτες που συνεχίζουν, να κάνουν κι αποτυχίες. Αν η Πόλη του 12 έχει αντίτιμο να χάσω από την κούλα το κύπελλο, το επιλέγω κάθε μέρα της εβδομάδας.
    Και ναι. Θα είναι τγο πιο χαίδεμένο του Ολυμπιακού, το μπάσκετ. Μέχρι να φέρει άλλο τμήμα πιο μεγάλες επιτυχίες.
    Και το Βελιγράδι, οκ, δε θα ήταν εχθρική έδρα, αλλά δε θα ήταν και σεφ, μην ακούω υπερβολές. Η φενέρα, η τσσκα είναι ομάδες που εξαντλουν τα εισιτήρια τους, θα είχαμε λαό αλλά μη φανταστείς ότι ο λαος θα σου έπαιρνε το κιούπι. Φέτος δεν ήταν η χρονιά μας. Τί να κάνουμε δηλαδή;
    There is a Dude in town

  10. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (20-05-18)

  11. #308
    Κάπτεν Πιτόγυρος Το avatar του χρήστη The Dude
    Εγγραφή
    18-06-2013

    Περιοχή
    Liquor Town
    Μηνύματα
    17.651
    Thanks
    9.344
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 18.268 φορές σε 9.605 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Η τσσκα έχει ήδη βάλει στόχο το επόμενο φ4 που γίνεται στη... Μόσχα. Καλό είναι να φτιάξουμε ομάδα που θα δει βάθος διετίας.
    There is a Dude in town

  12. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    Red&White-Nick-7 (19-05-18)

  13. #309
    Το avatar του χρήστη Cypress
    Εγγραφή
    01-03-2017

    Μηνύματα
    417
    Thanks
    133
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 269 φορές σε 178 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Η αλήθεια είναι ότι το Βελιγράδι ήταν γεμάτο με φιλάθλους της Φενέρ. Στην καλύτερη, θα γεμίζαμε το μισό γήπεδο. Ίσως να υπήρχε και μια μικρή πιθανότητα βυζαντινοσελτζουκικής αψιμαχίας. Εντός έδρας σίγουρα δεν θα ήταν! Εξαρτάται καθαρά από το ποιες ομάδες έχουν περάσει. Αν πχ είχε περάσει η Μακάμπι, θα είχε νοικιάσει για 3 μέρες όλο το Βελιγράδι με τα προάστιά του.

  14. Ο ακόλουθος χρήστης λέει 'Ευχαριστώ' για αυτό το μήνυμα:

    The Dude (20-05-18)

  15. #310
    deleted Το avatar του χρήστη Faithful
    Εγγραφή
    16-02-2007

    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    43.310
    Thanks
    20.804
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 12.486 φορές σε 8.043 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Το επομενο φ4 ειναι στη Βιτορια

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Για το ονομα σου,την ιστορια...για την αγαπη μου την μεγαλη, γι'αυτο που δε θα καταλαβουνε οι αλλοι, για τα θρανια μου τα γραμμενα,για τα ειστηρια που κρατησα κομμενα...

  16. #311
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eddiedimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα όργια να υποθέσω είναι το Ευρωπαϊκό του 99 έτσι?

    Όταν το 2012 έχεις ένα τόσο τρομερό ρόστερ καταφέρνεις και παίρνεις και μεγάλη διαφορά και στο τέλος χάνεις στον τελικό από μια ομάδα που έχει κατά βάση υποδιαιστερο ρόστερ προφανώς και δεν είσαι καλός προπονητής...

    Αλήθεια έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον όντως καλό προπονητή?Εχετε κάποιο παράδειγμα?Γιατι χλωμό το βλέπω,
    Προπονητής usa 2006 από Ελλάδα. Επίσης, Ιωαννιδης

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  17. #312
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Χθόνιος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι Αγγελόπουλοι πρέπει να κοιταχτούν στον καθρέφτη και να συνειδητοποιήσουν ότι τα τελευταία 6 χρόνια είχαν ομαδάρα με Σπανούλη και Πρίντεζη στα καλύτερα τους, αλλά αντί να τους θωρακίσουν με παιχταράδες Έλληνες και Αμερικανούς και να φτιάξουν δυναστεία ή να πάρουν μία ή δύο ευρωλίγκες παραπάνω, αποφάσισαν να μην πληρώνουν "υπεραξίες". Έχασαν Σλούκα, ΧάΛινς, Χάντερ, και τόσους άλλους.

    Γι' αυτό και η ομάδα αυτή τελείωσε και το restart που θα ξεκινήσει το καλοκαίρι θα μας πονέσει.
    +1000
    Ειμαι άσχετος από μπάσκετ αλλά ξέρω πως όταν βρίσκεις ένα κορυφαίο δίδυμο σε ένα ομαδικό άθλημα τότε κάνεις τα πάντα για να εκμεταλλευτεις όσο το δυνατόν περισσότερο την δυναμική τους και να αφήσεις ιστορία.

    Τα παραδείγματα άπειρα σε διαφορετικά επίπεδα.

    Πχ. Τζορνταν- πιπεν, Κόμπε - ονειλ διαμαντιδης- Μπατίστ, Γκάλης- Γιαννάκης, τζολε- Γεωργάτος, ροναλντο- ζινταν σε ρεαλ, κακα- ζεεντορφ σε Μίλαν, ρομπεν ριμπερι στα καλά τους και τέλος η αχτυπητη τριπλετα ινιεστα τσάβι μεσι. Ήταν ζευγάρια που όσο έμειναν μαζί και υγιείς απλά κάναν δυναστειες

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  18. #313
    Μαύρος Πιτ Το avatar του χρήστη flessanto
    Εγγραφή
    09-10-2015

    Μηνύματα
    8.490
    Thanks
    30.122
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 5.534 φορές σε 3.483 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BrazHlias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοκαιριαζει σιγα σιγα, οι κουβερτες φευγουν τα σεντονια ερχονται. Οποτε συμφωνω σχεδον με ολο το ποστ σου.


    Αυτο που δεν καταλαβαινω (οχι απο εσενα, υπαρχει παντου αυτη η ταση) ειναι πως γινεται να ειμαστε τοσο σιγουροι πως ο γιασκεβιτσιους ειναι το "next big thing" προπονητικα. Οκ εκανε πολυ καλη δουλεια στην ζαλγκιρις, αλλα ακομα δεν εχει δειξει τιποτα τρομερο.
    Συμφωνώ απόλυτα. Έκανε καλή χρονιά ρε παιδιά η ζαλγκιρης αλλά ηρεμιστε λίγο. Θα τον δουμε. Ετσι λέγαμε και για πολλούς άλλους.

    Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  19. #314
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Σας καλω σε μποικοταζ εναντιον την ευρωλιγκας. Κανεις να μην παρακολουθησει τον τελικο.

  20. Οι ακόλουθοι 3 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον BrazHlias για αυτό το μήνυμα:

    drizzt (20-05-18), flessanto (20-05-18)

  21. #315
    Θα πέσουν τα τσιμέντα... Το avatar του χρήστη voskos_7
    Εγγραφή
    17-12-2012

    Περιοχή
    Γρεβενά
    Μηνύματα
    42.860
    Thanks
    24.296
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 27.623 φορές σε 17.684 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Συμφωνώ.
    Πότε έγινε ο ημιτελικός;;;
    "Μπάτμαν και μαλακίες..."
    Εγώ είμαι το "μικρό επαρχιωτόπουλο" και κατ' άλλους, ο
    "λάγνος, ημεδαπός λογιστής".

  22. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον voskos_7 για αυτό το μήνυμα:

    BrazHlias (20-05-18)

  23. #316
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Ο σλουκας θα παρει 4η ευρωλιγκα σημερα.

  24. #317
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    O Σλούκας θα πάρει τα @@ μου σήμερα. Ή τα @@ του Λιουλ αν προτιμάτε.
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  25. Οι ακόλουθοι 2 χρήστες λένε 'Ευχαριστώ' στον differance για αυτό το μήνυμα:

    Faithful (20-05-18), patrickdrd (20-05-18)

  26. #318
    Το avatar του χρήστη BrazHlias
    Εγγραφή
    30-04-2008

    Περιοχή
    .
    Μηνύματα
    36.542
    Thanks
    23.329
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 26.973 φορές σε 15.082 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Ευλογα δημιουργειται η απορια: "Εμας δεν μας εκανε;".

  27. #319
    Μ.Α.Τ.Φ. Το avatar του χρήστη differance
    Εγγραφή
    15-05-2008

    Περιοχή
    Φλώρινα
    Μηνύματα
    41.106
    Thanks
    11.976
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 24.545 φορές σε 14.230 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    Ο Λιουλ ή ο Σλούκας?
    «Λέγεις πασά μου να σε προσκυνήσω. Κι εγώ ρώτησα τον πούτζον μου και μου είπε να μη σε προσκυνήσω»...
    Γεώργιος Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά, 1823

  28. #320
    Το avatar του χρήστη pirateeeeeee
    Εγγραφή
    21-02-2013

    Μηνύματα
    6.969
    Thanks
    3.925
    Του είπαν 'Ευχαριστώ' 4.012 φορές σε 2.523 μηνύματα
    Ignore User

    Προεπιλογή Απάντηση: Turkish Airlines EuroLeague 2017-18

    τα στοιχήματα δίνουν φαβορί για λίγο Ρεάλ
    Ολυμπιακός: η καλύτερη ομάδα της δεκαετίας -στο ευρωπαικό μπάσκετ- (11/10/17, ισπανική εφημερίδα AS, 200.000+ καθημερινά αντίτυπα)

Σελίδα 16 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 6121314151617181920 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας